Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

maa

Cytuj wiadomość#6787209 czwartek, 10 czerwiec 2021, 10:53:24
angelika91 napisał(a):

Macie jakieś porady dotyczące wygrywania?
gram od 2 lat w praktycznie każdym konkursie i zawsze albo nic albo najgorsze nagrody.
jak obserwuje wątek z wygranymi to przeważnie te same osoby wygrywają rowery, konsole i inne cenne nagrody. Jak wy to robicie?
moze za mało inwestuje w konkursy, albo coś 

Agnelika91 w awatarze "z nami od dwóch dni", w opisie "gram od 2 lat" - może w tym kwi przyczyna emotka
A jeśli chodzi o mnie to w parze z jakością idzie także ilość.
Moje motto konkursowe "nie da się wygrać w kazdym konkursie, ale da się w każdym próbować". Nie zawsze trafia się w gust jury, nie zawsze można zostać wylosowanym, ale metoda prób i błędów zawsze działa i co jakiś czas coś wpada.
powodzenia!

nanajka81

Cytuj wiadomość#6787210 czwartek, 10 czerwiec 2021, 10:53:39
poszuaj
angelika91 napisał(a):

gram od 2 lat w praktycznie każdym konkursie i zawsze albo nic albo najgorsze nagrody.
jak obserwuje wątek z wygranymi to przeważnie te same osoby wygrywają rowery, konsole i inne cenne nagrody. Jak wy to robicie?

poszukaj sobie na fejsie Konkursowy Ninja - może od niego czegoś się nauczysz.
1 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6787214 czwartek, 10 czerwiec 2021, 10:57:23
nanajka81 napisał(a):

poszuaj

angelika91 napisał(a):

Serio? No chyba nie emotka  ninja nie daje żadnych konkretnych rad. Informuje tylko o niektórych konkursach, w których jest dużo nagród albo które go nie interesują i jedyna podpowiedź jak wygrać to przeklejka z regulaminu, czyli np. jak wygrać w konkursie śmietanki łaciatej? Kup śmietankę, zachowaj paragon i napisz ciekawą odpowiedź emotka

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6787218 czwartek, 10 czerwiec 2021, 11:11:15
angelika91 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

poszuaj

angelika91 napisał(a):

Serio? No chyba nie emotka  ninja nie daje żadnych konkretnych rad. Informuje tylko o niektórych konkursach, w których jest dużo nagród albo które go nie interesują i jedyna podpowiedź jak wygrać to przeklejka z regulaminu, czyli np. jak wygrać w konkursie śmietanki łaciatej? Kup śmietankę, zachowaj paragon i napisz ciekawą odpowiedź emotka

Racja sprawdziłam ten profil i praktycznie tylko się chwali czego to on nie wygrał

Od niego się można dowiedzieć co najwyżej, że konkursowy ninja pije kawę w konkursowym kubku z konkursowego ekspresu, ale ma dylemat, jaki to ma być kubek, głosujcie  emotka  

maa

Cytuj wiadomość#6787223 czwartek, 10 czerwiec 2021, 11:31:57

nanajka81 napisał(a):

poszuaj

angelika91 napisał(a):

nie znałam wcześniej. Z ciekawości zajrzałam. Podziwiam za chęć "wynaturzania się". Ja po kilkuletnim doświadczeniu zauważyłam, że nagrodami raczej nie warto się chwalić. O tym, że gram i wygrywam wie kilka zaledwie osób.

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6787354 czwartek, 10 czerwiec 2021, 17:52:39
angelika91 napisał(a):

Żeby wygrać - trzeba grać. W loteriach- zwykle większa ilość zgłoszeń przekłada sie na jakąś wygraną, tylko teraz te ,, nagrody pocieszenia" bardzo marne dają. Najlepiej, sądzę , wejść w układ z kimś ze sklepu spożywczego- ludzie często nie odbierają paragonów- więc taka osoba może ,, odłożyć" wybrane paragony. Można konkursowe paragony znaleźć w koszykach supermarketowych, można grać na krewnych i znajomych królika - gdy nie wymagają zakupu, tylko danych .Można brać udział w niszowych konkursach, gdzie nagród jest dużo, ale mało atrakcyjne. Albo niszowych dlatego,że trzeba kupić drogi produkt, albo produkt mało popularny. Wtedy , myślę, jest mniej zgłoszeń i większe szanse. Dużo konkursów jest na facebooku- tam można grać bez kosztów, bo zwykle tylko trzeba napisać tekst lub wkleić zdjęcie.
1 0

joan

Cytuj wiadomość#6787366 czwartek, 10 czerwiec 2021, 18:10:12
angelika91 napisał(a):

angelika91 napisał(a):

Zawsze korzystałam z forum jako niezalogowana

Jeśli chodzi o Pana Plagiatora Ninję -> szkoda literek na takiego typa. To się w głowie nie mieści, że w ogóle ktoś zagląda na jego FP emotka

Na forum zawsze się loguj. Dodawaj konkursy do naszej bazy, wtedy odblokuje Ci się kilka dodatkowych wątków, a to zawsze jakaś pomoc / podpowiedź emotka Spróbuj określić swoje mocne strony i bierz udział w takich akcjach, gdzie możesz to wykorzystać. Co może być mocną / słabą stroną konkursowicza? WSZYSTKO emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6787400 czwartek, 10 czerwiec 2021, 19:48:34
@nanajka81 - akurat ON to kiepski przykład do naśladowania. 
Plagiator i tyle. W dodatku wie, że plagiatuje, ale z racji tego, że studiuje (lub studiował) prawo czy coś w tym stylu, to tylko straszy tych, co się oburzają na jego nieuczciwość  emotka
Plagiat - hamburger w majonezie kieleckim. Już tu było na forum to omawiane w temacie "plagiaty"

nanajka81

Cytuj wiadomość#6787408 czwartek, 10 czerwiec 2021, 20:58:18
ziolko napisał(a):

nanajka81 - akurat ON to kiepski przykład do naśladowania. 
Plagiator i tyle. W dodatku wie, że plagiatuje, ale z racji tego, że studiuje (lub studiował) prawo czy coś w tym stylu, to tylko straszy tych, co się oburzają na jego nieuczciwość  emotka
Plagiat - hamburger w majonezie kieleckim. Już tu było na forum to omawiane w temacie "plagiaty"

hm ja się od niego nauczyłam cwaniactwa i jak nie brać udziału w pewnych konkursach aczkolwiek na jakimś profilu ma rady jak grać i jak ktoś jest świeżak to te rady trochę mu w głowie rozjaśnią i pokażą że obecny świat konkursów to ciężki orzech do zgryzienia i pewnego rodzaju mafia...
1 0

joan

Cytuj wiadomość#6787435 czwartek, 10 czerwiec 2021, 23:04:00
nanajka81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

hm ja się od niego nauczyłam cwaniactwa i jak nie brać udziału w pewnych konkursach aczkolwiek na jakimś profilu ma rady jak grać i jak ktoś jest świeżak to te rady trochę mu w głowie rozjaśnią i pokażą że obecny świat konkursów to ciężki orzech do zgryzienia i pewnego rodzaju mafia...

Dlatego właśnie nie warto tam zaglądać... 

donia7

Cytuj wiadomość#6787436 czwartek, 10 czerwiec 2021, 23:18:55

nanajka81 napisał(a):

poszuaj

angelika91 napisał(a):

"Tym razem informuję Was...na tej ulubionej przez Was stronie" emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6787440 czwartek, 10 czerwiec 2021, 23:33:22
donia7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

poszuaj

angelika91 napisał(a):

"Tym razem informuję Was...na tej ulubionej przez Was stronie" emotka

"Jak wygrywać jeszcze częściej? Odpowiedzią na to pytanie jest zrozumienie Prawa przyczyny i skutku. (...) Żeby wygrywać częściej musicie grać częściej." - koniec porady  emotka  Czyli co? Wszystko jasne? Jasne! Tak właśnie uczy wygrywać konkursowy  emotka  I cyk, foteczka z Grecji na pw dla fanów. A Ty masz już swoją?  emotka

maa

Cytuj wiadomość#6787453 piątek, 11 czerwiec 2021, 07:23:16
nanajka81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

hm ja się od niego nauczyłam cwaniactwa i jak nie brać udziału w pewnych konkursach aczkolwiek na jakimś profilu ma rady jak grać i jak ktoś jest świeżak to te rady trochę mu w głowie rozjaśnią i pokażą że obecny świat konkursów to ciężki orzech do zgryzienia i pewnego rodzaju mafia...Aż 

Aż tak ???? O rety, to widzę, że dużo mnie ominęło ostatnio emotka
0 0

pusheen

Cytuj wiadomość#6787459 piątek, 11 czerwiec 2021, 08:23:49
angelika91 napisał(a):

No to ciekawe rzeczy się dowiaduje o konkursach emotka  czytałam nawet kiedyś że w Warszawie jest jakaś grupka ludzi, którzy grają w konkursach za dziesiątki tysięcy złotych, zgarniają samochody i się dzielą, czyli prawie zorganizowana grupa emotka

No cóż widzę że świat konkursów jest dość mroczny, jedyne co mi pozostaje liczyć to na szczęście że to mnie system kiedyś wylosuje.

Spokojnie, można też wygrać wysyłając jedno zgłoszenie zamiast kilkunastu, bez znajomości ze sklepikarzami i grzebania w koszach. emotka  Są jeszcze ludzie, dla których konkursy są hobby, a nie sposobem na życie, choć tutaj ich za wiele nie znajdziesz niestety.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6787463 piątek, 11 czerwiec 2021, 08:47:34
pusheen napisał(a):

angelika91 napisał(a):

No to ciekawe rzeczy się dowiaduje o konkursach emotka  czytałam nawet kiedyś że w Warszawie jest jakaś grupka ludzi, którzy grają w konkursach za dziesiątki tysięcy złotych, zgarniają samochody i się dzielą, czyli prawie zorganizowana grupa emotka

No cóż widzę że świat konkursów jest dość mroczny, jedyne co mi pozostaje liczyć to na szczęście że to mnie system kiedyś wylosuje.

Spokojnie, można też wygrać wysyłając jedno zgłoszenie zamiast kilkunastu, bez znajomości ze sklepikarzami i grzebania w koszach. emotka  Są jeszcze ludzie, dla których konkursy są hobby, a nie sposobem na życie, choć tutaj ich za wiele nie znajdziesz niestety.

kwestia szczęścia emotka Aczkolwiek jak się szczęścia nie ma to naprawdę trzeba się mocno napracować aby wygrać coś więcej niż szaliki, maskotki, kubki i innego tego typu gadżety. Porządne nagrody mają porządną i niestety mocno już znającą rynek konkursów i agencji - konkurencję. I dlatego co niektórzy mają po kilka rowerów, które potem wiszą do sprzedaży na olx po xxx miesięcy bo mało kto chce mieć rower z wielkim napisem NIVEA...

bruce

Cytuj wiadomość#6787469 piątek, 11 czerwiec 2021, 09:38:10
angelika91 napisał(a):

No cóż widzę że świat konkursów jest dość mroczny 

emotka  Takie podziemie trochę.  emotka

maverick

Cytuj wiadomość#6787566 piątek, 11 czerwiec 2021, 14:34:02
Zastanawiałem się, czy wkleić to tutaj czy do działu - co można dostać gratis emotka kiedyś w sumie taki Małysz jadał bułkę z bananem i pary mu nie brakowało emotka
https://www.rmf.f...p;utm_campaign=newsy

bruce

Cytuj wiadomość#6787570 piątek, 11 czerwiec 2021, 14:50:18
maverick napisał(a):

Zastanawiałem się, czy wkleić to tutaj czy do działu - co można dostać gratis emotka kiedyś w sumie taki Małysz jadał bułkę z bananem i pary mu nie brakowało emotka

Całkiem treściwy wydaje się fragment kultowego przeboju:
"Bananowy jest po prostu żywot mój...".  emotka

aleksandra008

Cytuj wiadomość#6787571 piątek, 11 czerwiec 2021, 14:52:37
maverick napisał(a):

nie może nie paść w tym kontekście: "tydzień kolumbijski"

psotka

Cytuj wiadomość#6787678 piątek, 11 czerwiec 2021, 19:26:38
Forum wie WSZYSTKO, wiec zapytam.

Dla bliskiej osoby chce zrobic na prezent fotoksiazke/album ze zdjęciami. Mam stare zdjecia w wersji papierowej, duuuuzo na pendrivie i w telefonie. Problem polega na tym ze nie mam laptopa. Mam tylko tablet i telefon. Czy jest jakaś magiczna opcja zeby wgrac te zdjecia bez laptopa i ulozyc z tego fotoksiazke? 
0 0