Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anialistopad

Cytuj wiadomość#6738819 sobota, 24 październik 2020, 14:07:52
sssylwiaaa napisał(a):

Temat pewnie poruszany już wielokrotnie ale ten post, który publikuję powinien nazywać się już nawet nie "Wkurza mnie..." a "Jestem przerażona..." obecną sytuacją pandemiczna, druzgocacymi obecnie uchwałami rządu... DOKĄD ZMIERZASZ POLSKO?

Powiem Ci tak jak 1 raz wybrali ten rząd kilka lat temu ja powiedziałam do mojego ojca, że będziemy mieli kraj w którym obywatel nie ma nic do powiedzenia, gdzie nie będzie miał prawa do głoszenia własnego zdania i sądy będą pod dyktando rządu. Mój ojciec się śmiała, że mam czarne wizję i wymyślam, a teraz patrzy i nie wierzy w to co widzi. 
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6738905 sobota, 24 październik 2020, 22:10:45
No to sie wkurzylam, kupilam 3 dni temu jeszcze ostatnia nutelle, chcialam zglosic, bylo do wczoraj... moje czekanie ze zgloszeniem do ostatniego dnia trwania konkursu i mocne poleganie na terminach wprowadzonych na ekonkach kolejny raz sie na mnie zemscilo...  emotka
0 0

edi999a

Cytuj wiadomość#6738911 sobota, 24 październik 2020, 23:17:16
Wkurza mnie, jak czytam komentarze, o tym że rodzice tylko czekali,aż rząd wprowadzi naukę zdalną... w moim otoczeniu NIKT nie jest za taką formą nauki- nawet nauczyciele. Więc kto jest za? Może tu na forum są takie osoby- proszę o odzew. 
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6738917 niedziela, 25 październik 2020, 00:13:05
bezaczek7 napisał(a):

No to sie wkurzylam, kupilam 3 dni temu jeszcze ostatnia nutelle, chcialam zglosic, bylo do wczoraj... moje czekanie ze zgloszeniem do ostatniego dnia trwania konkursu i mocne poleganie na terminach wprowadzonych na ekonkach kolejny raz sie na mnie zemscilo...  emotka

Ja zostałam z czterema paragonami. A ten zapis nie jest wiążący dla agencji? Tekst pod słowem regulamin...
0 0

sydariameki

Cytuj wiadomość#6738994 niedziela, 25 październik 2020, 18:03:08
Wkurza mnie zamknięte przedszkole... akurat w przyszłym tygodniu nie może mnie nie być w pracy emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6739018 niedziela, 25 październik 2020, 21:01:47
pini napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Ja zostałam z czterema paragonami. A ten zapis nie jest wiążący dla agencji? Tekst pod słowem regulamin...

Tyle ze w samym regulaminie jest zapis o 23.10. Zawsze najwazniejszy jest regulamin.
0 0