Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6676699 czwartek, 23 styczeń 2020, 22:51:38
A mnie wkurza, że ktoś jest od dzisiaj na forum, ma jeden post i w tym oto poście od razu prosi, żeby uchylić rąbka tajemnicy, jakim zgłoszeniem nasza dzisiejsza bohaterka wygrała Karaiby. Pierwszy wpis na forum i już mu daj.

donia7

Cytuj wiadomość#6676701 czwartek, 23 styczeń 2020, 22:56:08
misiamarysia napisał(a):

A mnie wkurza, że ktoś jest od dzisiaj na forum, ma jeden post i w tym oto poście od razu prosi, żeby uchylić rąbka tajemnicy, jakim zgłoszeniem nasza dzisiejsza bohaterka wygrała Karaiby. Pierwszy wpis na forum i już mu daj.

Też mnie to wkurzyło  emotka  najlepiej podać na tacy... 

bruce

Cytuj wiadomość#6676702 czwartek, 23 styczeń 2020, 22:56:13
misiamarysia napisał(a):

Według swobodnego tłumaczenia z google, to nick "podstępnego słońca", zatem wszystko jasne...  emotka emotka

madllen

Cytuj wiadomość#6676703 czwartek, 23 styczeń 2020, 22:57:52
misiamarysia napisał(a):

Odczucia podobne, swoją drogą przyszła mi myśl, że to może i stały użytkownik tego forum ale pod "nowym" loginem. Niemniej i tak bardzo słabe  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6676715 czwartek, 23 styczeń 2020, 23:45:16
zaczytana-pola e tam, dopiekłaś emotka  prawdę mówię  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6676716 czwartek, 23 styczeń 2020, 23:47:42
bruce napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Według swobodnego tłumaczenia z google, to nick "podstępnego słońca", zatem wszystko jasne...  emotka emotka

edytowałam ten wpis... 
Poza tym wkurza mnie bardzo, jak ktoś zadaje pytania w mdw i dodaje "a w temacie"
Szlagggg  emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6676795 piątek, 24 styczeń 2020, 11:18:21
zaczytana-pola napisał(a):

ziolko napisał(a):

Łączę się w bólu. Budzik ustawiony na 5.40, a ja już od 4.00 nie śpię . W dodatku obowiązków mnóstwo, a czas pędzi jak szalony. Brak czasu na życie . Mam wrażenie, że żyję tylko po to, żeby pracować i studiować.

Chyba Cię zmartwię, jak Ci powiem, że od dziś czas jeszcze przyspieszy...  emotka emotka

emotka  to mi dopiekłaś  emotka

a ja się wczoraj zacząłem zastanawiać czemu ma czas szybciej płynąć, a teraz jażę że chodziło o Ilonke tylko. emotka
ziolko 0

luki28

Cytuj wiadomość#6676796 piątek, 24 styczeń 2020, 11:23:33
pioge7 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Łączę się w bólu. Budzik ustawiony na 5.40, a ja już od 4.00 nie śpię . W dodatku obowiązków mnóstwo, a czas pędzi jak szalony. Brak czasu na życie . Mam wrażenie, że żyję tylko po to, żeby pracować i studiować.

Chyba Cię zmartwię, jak Ci powiem, że od dziś czas jeszcze przyspieszy...  emotka emotka

emotka  to mi dopiekłaś  emotka

a ja się wczoraj zacząłem zastanawiać czemu ma czas szybciej płynąć, a teraz jażę że chodziło o Ilonke tylko. emotka

A ja w pierwszym momencie już chciałem czas zmieniać na letni emotka

FBgabriela1

Cytuj wiadomość#6677042 piątek, 24 styczeń 2020, 23:08:36
Wkurza mnie fakt, ze ostatnio sporo kasy wydaje na słodycze i chipsy (wiadomo dlaczego) i ze idą one wiadomo gdzie.. a "zysku" żadnego  emotka   

bruce

Cytuj wiadomość#6677110 sobota, 25 styczeń 2020, 13:05:42
Po pierwsze mnie wkurza, że nadal brak budżetu, po drugie mnie wkurza, że pani pracująca w punkcie Paczki w Ruchu odmówiła przyjęcia przesyłki do nadania, albowiem - jak stwierdziła - "jest nowa i się tego nie podejmuje, bo się boi".  emotka

awi

Cytuj wiadomość#6677120 sobota, 25 styczeń 2020, 14:04:03
bruce napisał(a):

po drugie mnie wkurza, że pani pracująca w punkcie Paczki w Ruchu odmówiła przyjęcia przesyłki do nadania, albowiem - jak stwierdziła - "jest nowa i się tego nie podejmuje, bo się boi".  emotka

Co się dziwisz bruce, być nowym i bać się - ludzka rzecz

bruce

Cytuj wiadomość#6677169 sobota, 25 styczeń 2020, 19:41:58
awi napisał(a):

bruce napisał(a):

po drugie mnie wkurza, że pani pracująca w punkcie Paczki w Ruchu odmówiła przyjęcia przesyłki do nadania, albowiem - jak stwierdziła - "jest nowa i się tego nie podejmuje, bo się boi".  emotka

Co się dziwisz bruce, być nowym i bać się - ludzka rzecz

Ja to rozumiem, ale - czy Kupujący z Allegro będzie równie wyrozumiały, co i ja?  emotka
Sama bardzo się boję ... czy ja wiem... emotka  np. pilotować samolot, dlatego w życiu bym się takiej roboty nie podjęła.  emotka

angie222

Cytuj wiadomość#6677536 dzisiaj o 15:15:53
FBgabriela1 napisał(a):

Wkurza mnie fakt, ze ostatnio sporo kasy wydaje na słodycze i chipsy (wiadomo dlaczego) i ze idą one wiadomo gdzie.. a "zysku" żadnego  emotka   

emotka  Znam ten typ uzależnienia, które bierze się z myślenia, że tym razem to mój dzień. Chipsów nie kupuję, ale słodycze się zdarzają  (wszystkie pożera chłopak - będę odpowiadać za jego dodatkowy tłuszczyk).
Dziś muszę ponarzekać w temacie jedzenia. Rok temu, dla gładkiej twarzy, postanowiłam odstawić słodycze, alkohole ograniczyć do minimum i zacząć solidnie gotować. Nie było łatwo, ale naprawdę wkręciłam się w poszukiwanie nowych smaków. Bardzo posmakowały mi warzywa, zwłaszcza surowe. Nie wiedziałam, że jedzenie w pracy na deser marchewki będzie budzić takie kontrowersje. Jak ktoś jest szczupły, to chyba na każdym kroku musi udowadniać, że normalnie je. Jak ma nadwagę, to pewnie je pączki do kawusi przed śniadaniem. Zawsze źle. emotka
0 0