Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

milax88

Cytuj wiadomość#5970361 czwartek, 22 styczeń 2015, 12:34:35
A mnie wkurza, że organizatorzy konkursu nie przestrzegają regulaminu. Na wyniki czekam 2 tygodnie! emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5970439 czwartek, 22 styczeń 2015, 15:10:18
Deszcz w Krakowie cały dzień... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5970462 czwartek, 22 styczeń 2015, 15:44:38
Posłuchajcie, brał ktoś udział w konkursie kibicujjustynie.pl ? Wyniki z pierwszych czterech etapów dodali normalnie, a z piątego ukazywały się "po kawałku".. i nadal nie podali wszystkich. Problem w tym że startowałam w 6. etapie, a wyniki powinny być tydzień temu... emotka emotka   Wkurza mnie już ta sytuacja, oni nawet strony na facebooku nie mają, żeby się zapytać o co chodzi.. jeśli ktoś wie co się dzieje to piszcie  emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5970463 czwartek, 22 styczeń 2015, 15:45:52
milax88 napisał(a):

A mnie wkurza, że organizatorzy konkursu nie przestrzegają regulaminu. Na wyniki czekam 2 tygodnie! emotka

Witaj w klubie, teraz już nie ma żadnej uczciwości, z wynikami organizatorzy spóźniają się czasem nawet miesiącami, a jeśli uczestnik zrobi coś źle to od razu jest dyskwalifikowany.. 
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#5970534 czwartek, 22 styczeń 2015, 18:24:08
visserarthur napisał(a):

kaczord napisał(a):

napisał(a):visserarthur napisał(a):

napisał(a):napisał(a):mkrzysiek napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):budryska napisał(a):Wkurzaja mnie propozycje obniżenia ceny na Allegro o kilkadziesiąt złotych  emotka  Jeśli coś wystawiam za jakąś cenę, to za tyle chce sprzedać. To i tak dużo taniej!  emotka

I wkurza mnie ze teraz, kiedy najbardziej potrzebuje kasy, nie potrafię nic sensownego wygrać! 

Też mnie to wkurza mam wystawiony przedmiot za 1100zł a tu propozycja dam 200 zł ludzieee

Ja na absurdalne propozycje odpisuję: "Na chleb jeszcze mam, a i na bułki czasem wystarcza"

Ja w takich wypadkach nie odpisuję. Po co karmić trolla? emotka

Jak nie mam weny, to oczywiście, nie odpisuję, ale jeśli troll niedomyślny, to czasem warto go oświecić, że fakt, iż ktoś coś sprzedaje (taniej), nie oznacza, że planuje wyprzedać również swoją godność, że tak "obrazowo" to określę.

Ja wystawiłam skórzane buciki po córce, eleganckie założyła je 2 razy, szkoda wyrzucić, bo stan na prawdę świetny , wystawiłam je za  śmieszne 29 zł. I jedna mi pisze , że za 29 chce już z przesyłką i na pojutrze żeby były u niej. Mój M jak to przeczytał to  się śmiał i mówi mi, że odpisze je,j że sprzeda za 30 zł z przesyłką ( ja mu mówię, ani nie odpisuj , bo nie warto) I co? Babka po przeczytaniu 30 zł odpisała - "To nie- kupię w sklepie nowe za taką cenę"
emotka
0 0

dotusia

Cytuj wiadomość#5970560 czwartek, 22 styczeń 2015, 19:23:58
kupiłam nie tego Plusssza co trzeba na konkurs Rossmanna, który kończy się jutro... emotka
0 0

maa

Cytuj wiadomość#5970585 czwartek, 22 styczeń 2015, 20:37:01
eveliina napisał(a):

Deszcz w Krakowie cały dzień... emotka

nie przesadzaj nie jest źle - tylko lekko kropi a zawsze mogłaby być ulewa:)
0 0

milax88

Cytuj wiadomość#5970600 czwartek, 22 styczeń 2015, 21:24:51
wikusieg napisał(a):

Posłuchajcie, brał ktoś udział w konkursie kibicujjustynie.pl ? Wyniki z pierwszych czterech etapów dodali normalnie, a z piątego ukazywały się "po kawałku".. i nadal nie podali wszystkich. Problem w tym że startowałam w 6. etapie, a wyniki powinny być tydzień temu... emotka emotka   Wkurza mnie już ta sytuacja, oni nawet strony na facebooku nie mają, żeby się zapytać o co chodzi.. jeśli ktoś wie co się dzieje to piszcie  emotka

Ja też właśnie czekam na wyniki 6. etapu. W 5. były na początku 4 prace a potem dodali jeszcze ze dwie. Nie mieli tam za bardzo wyboru. W 6. etapie to dopiero miazga, tyle prac!
wikusieg napisał(a):

milax88 napisał(a):

Witaj w klubie, teraz już nie ma żadnej uczciwości, z wynikami organizatorzy spóźniają się czasem nawet miesiącami, a jeśli uczestnik zrobi coś źle to od razu jest dyskwalifikowany.. 

Niestety trzeba czekać i niecierpliwić się emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#5970740 piątek, 23 styczeń 2015, 11:10:15
wkurzyłem się na siebie ... byłem wczoraj w intermarche.... emotka emotka
kupiłem produkt na konkurs z kosmetykami i co...
w sklepie obok siebie 4 produkty... 3 na promocji a ja wziąłem akurat ten co zapach jest bez promocji... niby 2 zł, ale tu 2 tam da i 30 zł w miesiącu może iść ble.... no i oczywiście ich paragon ŻEL POD PRYSZNIC czy jakoś tak... żeli jest tysiące ciekawe jak będą wiedzieć że kupiłem   akurat tej firmy emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5970758 piątek, 23 styczeń 2015, 11:36:22
pioge7 napisał(a):

wkurzyłem się na siebie ... (...) w sklepie obok siebie 4 produkty... 3 na promocji a ja wziąłem akurat ten co zapach jest bez promocji... niby 2 zł, ale tu 2 tam da i 30 zł w miesiącu może iść ble.... no i oczywiście ich paragon ŻEL POD PRYSZNIC czy jakoś tak... żeli jest tysiące ciekawe jak będą wiedzieć że kupiłem   akurat tej firmy emotka

Byłam. Widziałam. Kupiłam. Dlatego domyślam się, że chodzi Ci o konkurs Smolara, a kupiłeś żel waniliowy - nic się nie martw, nie powinni robić problemów emotka Ale opakowanie sobie zostaw, tak na wszelki wypadek, żeby wiedzieć, co kupiłeś.
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#5970761 piątek, 23 styczeń 2015, 11:45:49
gosposia07 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

napisał(a):kaczord napisał(a):

napisał(a):napisał(a):visserarthur napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):mkrzysiek napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):napisał(a):budryska napisał(a):Wkurzaja mnie propozycje obniżenia ceny na Allegro o kilkadziesiąt złotych  emotka  Jeśli coś wystawiam za jakąś cenę, to za tyle chce sprzedać. To i tak dużo taniej!  emotka

I wkurza mnie ze teraz, kiedy najbardziej potrzebuje kasy, nie potrafię nic sensownego wygrać! 

Też mnie to wkurza mam wystawiony przedmiot za 1100zł a tu propozycja dam 200 zł ludzieee

Ja na absurdalne propozycje odpisuję: "Na chleb jeszcze mam, a i na bułki czasem wystarcza"

Ja w takich wypadkach nie odpisuję. Po co karmić trolla? emotka

Jak nie mam weny, to oczywiście, nie odpisuję, ale jeśli troll niedomyślny, to czasem warto go oświecić, że fakt, iż ktoś coś sprzedaje (taniej), nie oznacza, że planuje wyprzedać również swoją godność, że tak "obrazowo" to określę.

Ja wystawiłam skórzane buciki po córce, eleganckie założyła je 2 razy, szkoda wyrzucić, bo stan na prawdę świetny , wystawiłam je za  śmieszne 29 zł. I jedna mi pisze , że za 29 chce już z przesyłką i na pojutrze żeby były u niej. Mój M jak to przeczytał to  się śmiał i mówi mi, że odpisze je,j że sprzeda za 30 zł z przesyłką ( ja mu mówię, ani nie odpisuj , bo nie warto) I co? Babka po przeczytaniu 30 zł odpisała - "To nie- kupię w sklepie nowe za taką cenę"
emotka

haha dobre - też nie raz miałam tak "ciekawe" propozycje od potencjalnych kupujących   emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5970769 piątek, 23 styczeń 2015, 11:57:26
milax88 napisał(a):

wikusieg napisał(a):

Ja też właśnie czekam na wyniki 6. etapu. W 5. były na początku 4 prace a potem dodali jeszcze ze dwie. Nie mieli tam za bardzo wyboru. W 6. etapie to dopiero miazga, tyle prac!
wikusieg napisał(a):

milax88 napisał(a):A mnie wkurza, że organizatorzy konkursu nie przestrzegają regulaminu. Na wyniki czekam 2 tygodnie! emotka

Niestety trzeba czekać i niecierpliwić się emotka

No właśnie, jak tak przeglądam te etapy to w szóstym moim zdaniem najlepsze prace, może nadal zastanawiają się jakie wybrać z 5-go emotka  
Kiedyś brałam udział w wielu konkursach, potem przez jakiś czas nie startowałam i teraz znowu zaczęłam... i obecnie organizacja konkursów i postępowanie Organizatorów zostawia wiele do życzenia.. emotka
0 0

milax88

Cytuj wiadomość#5970776 piątek, 23 styczeń 2015, 12:05:59
Mam nadzieję, że dziś już ogłoszą zwycięzców 6. edycji! Bo nie zdzierżę czekać przez weekend i kolejne dni przyszłego tygodnia. Co to będzie jak będą musieli na koniec tę jedną pracę wybrać? Mogą się nie wyrobić do zawodów w Falun emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#5970811 piątek, 23 styczeń 2015, 13:08:29
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

wkurzyłem się na siebie ... (...) w sklepie obok siebie 4 produkty... 3 na promocji a ja wziąłem akurat ten co zapach jest bez promocji... niby 2 zł, ale tu 2 tam da i 30 zł w miesiącu może iść ble.... no i oczywiście ich paragon ŻEL POD PRYSZNIC czy jakoś tak... żeli jest tysiące ciekawe jak będą wiedzieć że kupiłem   akurat tej firmy emotka

Byłam. Widziałam. Kupiłam. Dlatego domyślam się, że chodzi Ci o konkurs Smolara, a kupiłeś żel waniliowy - nic się nie martw, nie powinni robić problemów emotka Ale opakowanie sobie zostaw, tak na wszelki wypadek, żeby wiedzieć, co kupiłeś.

Najlepsze było to ze Wszytskie były obok siebie i akurat musiałem wziąć ten emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5970841 piątek, 23 styczeń 2015, 13:57:50
milax88 napisał(a):

Mam nadzieję, że dziś już ogłoszą zwycięzców 6. edycji! Bo nie zdzierżę czekać przez weekend i kolejne dni przyszłego tygodnia. Co to będzie jak będą musieli na koniec tę jedną pracę wybrać? Mogą się nie wyrobić do zawodów w Falun emotka

Dokładnie, chociaż wątpię żeby to stało się dziś, a nie wiadomo czy przez kolejny następny tydzień się wyrobią.. Szczyt szczytów   emotka
0 0

monikar

Cytuj wiadomość#5970945 piątek, 23 styczeń 2015, 15:38:29
Wkurza mnie że ludzie nie piszą skąd mają wygrane którymi sie chwalą w MDW lub w ogóle nie dodają tych konkursów do bazy
0 0

dorotade

Cytuj wiadomość#5970951 piątek, 23 styczeń 2015, 15:44:48
monikar napisał(a):

Wkurza mnie że ludzie nie piszą skąd mają wygrane którymi sie chwalą w MDW lub w ogóle nie dodają tych konkursów do bazy

A po co mają dodawać, przecież nie będą sobie robić konkurencji emotka
Pozostając w temacie - wkurzają mnie organizatorzy konkursów, którzy nie przestrzegają swoich własnych regulaminów emotka  I wkurza mnie ta cisza konkursowa, chcę coś wygrać! emotka
0 0

milax88

Cytuj wiadomość#5970994 piątek, 23 styczeń 2015, 17:10:35
wikusieg napisał(a):

milax88 napisał(a):

Dokładnie, chociaż wątpię żeby to stało się dziś, a nie wiadomo czy przez kolejny następny tydzień się wyrobią.. Szczyt szczytów   emotka

Tak myślałam. Czarny scenariusz się sprawdził. Trzeba czekać cały weekend i nie wiadomo ile jeszcze. Dziwne, bo we wcześniejszych etapach - wydaje mi się - wyniki podawali szybciej. Mogli w regulaminie napisać, że trzeba czekać 2-3 tygodnie i nikt nie miałby do nikogo pretensji. Ale jak się pisze, że po tygodniu będą wyniki to do czegoś zobowiązuje.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#5971116 piątek, 23 styczeń 2015, 20:33:32
Wkurza mnie, że poszłam dziś na pocztę u siebie w Długołęce, żeby odebrać awizowaną przesyłkę i okazało się, że już została odesłana do placówki pocztowej w Mirkowie (kilka kilometrów ode mnie) i muszę czekać do poniedziałku do 12,aby ją sprowadzili z powrotem emotka Urząd jest u mnie czynny pon-wt: 8-15, a od środy do piątku od 11.15 do 19, czyli w takich godzinach, kiedy jestem w stanie po pracy zazwyczaj odebrać przesyłkę.Nie rozumiem po jakiego grzyba oni zabierają na bazę przesyłkę i to jeszcze w piątek, skoro w weekend poczta jest nieczynna emotka
0 0

monikar

Cytuj wiadomość#5971145 piątek, 23 styczeń 2015, 21:39:28
dorotade napisał(a):

monikar napisał(a):

A po co mają dodawać, przecież nie będą sobie robić konkurencji emotka
Pozostając w temacie - wkurzają mnie organizatorzy konkursów, którzy nie przestrzegają swoich własnych regulaminów emotka  I wkurza mnie ta cisza konkursowa, chcę coś wygrać! emotka

Nie wiem czy zauważyłaś że to forum e-konkursy.info...
0 0