Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 3420 3421 3422 3423 3424 34253426 3427 3428 3429 3430 > >> >|

constanza

Cytuj wiadomość#6016400 wtorek, 12 maj 2015, 20:05:03
wkurza mnie ograniczenie w kremach nivea. To, że ja chcę przetestować krem oznacza, że mama i siostry już nie moga?  emotka  nie zamawiałam przeciez kremu dla faceta czy kota. 
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6016437 wtorek, 12 maj 2015, 21:44:21
zwierzyniec napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie, że znów wysyłają jakieś zainfekowane e-maile. Tym razem przesyłka DHL zwrot paczki do nadawcy.

Mam to samo tylko z Poczty Polskiej  emotka

Oczywiście dałam sie wrobić w DHL bo na paczkę czekam emotka  teraz muszę skanować komputer bo antywirus alarmuje emotka
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6016467 wtorek, 12 maj 2015, 22:59:29
constanza napisał(a):

wkurza mnie ograniczenie w kremach nivea. To, że ja chcę przetestować krem oznacza, że mama i siostry już nie moga?  emotka  nie zamawiałam przeciez kremu dla faceta czy kota. 

To może jakiś błąd, bo ja zamawiałam dla siebie, mama dla siebie (ten sam adres) i nie było problemu z ograniczeniem emotka
0 0

asiatko

Cytuj wiadomość#6016468 wtorek, 12 maj 2015, 23:04:49
e tam sie wkurzacie, cytrynowka w srodku tygodnia leczy depresje
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6016473 wtorek, 12 maj 2015, 23:17:02
ondine napisał(a):

constanza napisał(a):

To może jakiś błąd, bo ja zamawiałam dla siebie, mama dla siebie (ten sam adres) i nie było problemu z ograniczeniem emotka

max. 2 na   jeden adres można
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6016486 środa, 13 maj 2015, 01:49:43
wkurzają mnie ludzie, którzy oburzają się na ograniczenia, ale nie oburzają się na własną chciwość. co tam, mam 20 kremów za darmo, na całą rodzinę, łącznie z ciotkami z ameryki, które w ogóle mnie nie znają i kremu nie zaznają także,  za*ebiście. wkurzają mnie też ludzie, którzy z dumą się chwalą, że "cudownie" odmłodnieli, by dostać te darmowe kremy. na miejscu organizatorów, którzy zapewne widzą takie wpisy, więcej nie organizowałabym takich fikcyjnych "testów", bo i po co? 
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6016488 środa, 13 maj 2015, 02:25:40
moje gapiostwo emotka  niech mnie ktoś przytuli...  emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6016489 środa, 13 maj 2015, 07:19:13
taalvikki napisał(a):

wkurzają mnie ludzie, którzy oburzają się na ograniczenia, ale nie oburzają się na własną chciwość. co tam, mam 20 kremów za darmo, na całą rodzinę, łącznie z ciotkami z ameryki, które w ogóle mnie nie znają i kremu nie zaznają także,  za*ebiście. wkurzają mnie też ludzie, którzy z dumą się chwalą, że "cudownie" odmłodnieli, by dostać te darmowe kremy. na miejscu organizatorów, którzy zapewne widzą takie wpisy, więcej nie organizowałabym takich fikcyjnych "testów", bo i po co? 

Mnie to nie wkurza, tylko zastanawia,  po co tyle zachodu dla małego kremiku? Ja wolę sobotę jakiś kupić niż sprzedać dane za 9 zł emotka  
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6016490 środa, 13 maj 2015, 07:28:10
zezowaty_kot napisał(a):

taalvikki napisał(a):

Mnie to nie wkurza, tylko zastanawia,  po co tyle zachodu dla małego kremiku? Ja wolę sobotę jakiś kupić niż sprzedać dane za 9 zł emotka  

A ja się zastanawiam gdzie to wszystko trzymać i kiedy się zużyje, nawet z ciotkami z Ameryki emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6016520 środa, 13 maj 2015, 08:54:21
gosia16 napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie, że znów wysyłają jakieś zainfekowane e-maile. Tym razem przesyłka DHL zwrot paczki do nadawcy.

Mam to samo tylko z Poczty Polskiej  emotka

Oczywiście dałam sie wrobić w DHL bo na paczkę czekam emotka  teraz muszę skanować komputer bo antywirus alarmuje emotka

Ja tego nie otwierałam, przejechałam na dół i było PP(c) zamiast PP(r)
Paczkomaty też ostrzegały - jest wzór powiadomienia oszustów:
https://paczkomat...ci/uwaga-na-oszustow
0 0

martunik3

Cytuj wiadomość#6016522 środa, 13 maj 2015, 08:59:12
bezaczek7 napisał(a):

moje gapiostwo emotka  niech mnie ktoś przytuli...  emotka

emotka bezaczek7   emotka

żeby nie było...  wkurza mnie brzydka pogoda
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#6016533 środa, 13 maj 2015, 09:19:27
Czarna du.a w którą wpadłam jakiś czas temu.
I jak wydaje mi się , że już ,już z niej wychodzę to los funduje mi kolejną "atrakcje"
Czy jest jakiś limit niepowodzeń na jednego człowieka , bo mam wrażenie , że w u mnie nastąpiła mega kumulacja .
Nic mnie nie cieszy , nic mi się nie chce ,chodzę i sycze na wszystkich .
Mąż się śmieje , że mam zespół napięcia , który trwa już pół roku , przez co ja sycze jeszcze głośniej .
Potrzebuje wakacji , albo chociaż zamknąć się na tydzień w piwnicy , ale nawet piwnicy nie mam . 
Nienawidzę roku 2015 !!!!
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6016545 środa, 13 maj 2015, 09:38:48
wkurza mnie to,ze dałam się nabrać na najnowsza poradę z Kauflanda "Pranie bez prasowania":
"Jeśli chcemy, aby odwirowane pranie nie było bardzo
pogniecione, po wyjęciu
z pralki złóżmy je w kostkę w koszu na pranie lub w misce i zostawmy na
20 minut, a następnie rozwieśmy jak zwykle. Wszystkie zagniecenia
znikną!
"
M. Zdunowska, Olsztyn

Tak, zniknęły ale po dokładnym uprasowaniu...

0 0

dorotade

Cytuj wiadomość#6016559 środa, 13 maj 2015, 10:05:14
Beznadziejna atmosfera w mojej pracy (nigdy nie przestanie mnie zadziwiać dwulicowość i zawiść innych ludzi)...
0 0

zarania

Cytuj wiadomość#6016560 środa, 13 maj 2015, 10:09:35
marzenier napisał(a):

I jak wydaje mi się , że już ,już z niej wychodzę to los funduje mi kolejną "atrakcje"
Czy jest jakiś limit niepowodzeń na jednego człowieka , bo mam wrażenie , że w u mnie nastąpiła mega kumulacja .
Mąż się śmieje , że mam zespół napięcia , który trwa już pół roku , przez co ja sycze jeszcze głośniej .
Potrzebuje wakacji , albo chociaż zamknąć się na tydzień w piwnicy , ale nawet piwnicy nie mam . 

emotka niestety mam podobnie. Przy czym mnie relaksuje dobra lektura lub karmienie kaczek w zoo, ale rzadko mam czas na takie drobne przyjemności.
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6016562 środa, 13 maj 2015, 10:14:03
izak1000 napisał(a):

wkurza mnie to,ze dałam się nabrać na najnowsza poradę z Kauflanda "Pranie bez prasowania":
pogniecione, po wyjęciu
znikną!
"
M. Zdunowska, Olsztyn

emotka  może w zbyt "drobną" kostkę złożyłaś  emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6016563 środa, 13 maj 2015, 10:14:14
zarania napisał(a):

marzenier napisał(a):

emotka niestety mam podobnie. Przy czym mnie relaksuje dobra lektura lub karmienie kaczek w zoo, ale rzadko mam czas na takie drobne przyjemności.

Mam to samo. Jest mała nadzieja, że wraz z nadejściem lata i zmianami, które planuję, zmieni się też poziom mojej motywacji, energii i chęci do życia emotka
0 0

kozuszka38

Cytuj wiadomość#6016567 środa, 13 maj 2015, 10:21:27
dorotade napisał(a):

Beznadziejna atmosfera w mojej pracy (nigdy nie przestanie mnie zadziwiać dwulicowość i zawiść innych ludzi)...

No bo widzisz nasi rodacy już tak mają, przytoczę niby ,,żart'' ale czy to żart?
Mówi Pan Bóg do Holendra pracującego na roli : spełnię  twoje jedno życzenie,ten po zastanowieniu odpowiada-chciałbym drugi taki traktor jaki stoi u mnie na podwórzu ...po chwili bach,stoi drugi traktor.Spotyka Bóg Niemieckiego rolnika i znów proponuje spełnić jego jedno życzenie- ten zaś po zastanowieniu mówi: chciałbym taki sam drugi dom jaki mam na parceli...i znowu rachu, ciachu drugi dom stanął.Spotyka Bóg Polaka w polu i widzi,że jakiś smutny, więc pyta: czemu się tak smucisz ? ...no bo widzisz Boże zdechła mi krowa. To ja mam do ciebie propozycję-mówi Bóg ,spełnię twoje jedno życzenie-rolnik bez namysłu odparł -niech sąsiadowi zdechną dwie krowy.............
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6016572 środa, 13 maj 2015, 10:24:51
izak1000 napisał(a):

pogniecione, po wyjęciu
znikną!
"
M. Zdunowska, Olsztyn

serio taka porada?? zwariowali chyba emotka  
Może to działać jedynie na ręczniki emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6016577 środa, 13 maj 2015, 10:37:44
kozuszka38 napisał(a):

dorotade napisał(a):

No bo widzisz nasi rodacy już tak mają, przytoczę niby ,,żart'' ale czy to żart?
Mówi Pan Bóg do Holendra pracującego na roli : spełnię  twoje jedno życzenie,ten po zastanowieniu odpowiada-chciałbym drugi taki traktor jaki stoi u mnie na podwórzu ...po chwili bach,stoi drugi traktor.Spotyka Bóg Niemieckiego rolnika i znów proponuje spełnić jego jedno życzenie- ten zaś po zastanowieniu mówi: chciałbym taki sam drugi dom jaki mam na parceli...i znowu rachu, ciachu drugi dom stanął.Spotyka Bóg Polaka w polu i widzi,że jakiś smutny, więc pyta: czemu się tak smucisz ? ...no bo widzisz Boże zdechła mi krowa. To ja mam do ciebie propozycję-mówi Bóg ,spełnię twoje jedno życzenie-rolnik bez namysłu odparł -niech sąsiadowi zdechną dwie krowy.............

ja nigdy nie zrozumiem osób dwulicowych, fałszywych, zawistnych, zakłamanych, zmieniających zdanie jak chorągiewki, którzy mówią prawdę chyba tylko jak się pomylą, a rzadko się mylą... plotkarzy, szastających czyjąś prywatnością,  itp., czasem się zastanawiam jak mogą z taką aurą żyć na co dzień, mając przecież wybór jakimi mogą być... dobra jest też o takich modlitwa polaka w "Dzień Świra"    emotka
0 0
|< << < 3420 3421 3422 3423 3424 34253426 3427 3428 3429 3430 > >> >|