Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Gość

Cytuj wiadomość#6035034 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 13:24:28
wkurza mnie że na konkursiaki.pl ludzie chyba na kodach jadą  emotka  nic się wygrac nie da! a przecież to fizycznie niemożliwe żeby w tak krótkim czasie zadania wykonac  emotka
0 0

kadett33

Cytuj wiadomość#6035049 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 13:42:29
liidzik napisał(a):

DEVELEY!!

Zbierałam punkty przez dwa konkursy, chcę zamówić nóż, a tam mi wyskakuje błąd, że nie mogę zamówić, bo nie kupiłam żadnych produktów. No kur... to po jaką chol... robią konkursy na zbieranie punktów (z wymianą na nagrody) jak to w ogóle nie obowiązuje?????

Bezsensu...

w regulaminie jest informacja że trzeba mieć minimum połowę punktów za produkty Develey.
0 0

pszczola

Cytuj wiadomość#6035079 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 14:44:00
SMOLAR emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6035121 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 15:15:13
pszczola napisał(a):

SMOLAR emotka

emotka
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6035171 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 16:48:52
Przeglądam sobie "informują", MDW i zastanawiam się, czemu w żadnym z tych konkursów nie grałam  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6035206 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 18:05:40
wkurza mnie, że ludzie, których kiedyś dobrze się znało, po latach tak bardzo się zmienili... ale nadal  potrafią popsuć humor... i teraz mam doła  emotka emotka  wiem, że oni nie są tego warci, żeby tak się tym przejmować, ale cóż... humoru mimo wszystko brak. nic mnie nie cieszy  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6035207 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 18:08:08
i wkurza mnie, że nie mogę wygrać tego, na czym mi zależy, nawet jeśli jest to stosunkowo niewielka rzecz (ale i tak nie mam na nią kasy, żeby sobie kupić) 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6035215 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 18:31:37
Miałam dziś stłuczkę samochodową. Niby nic się nie stało ale tak jakoś człowiek się martwi.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6035216 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 18:31:47
i znowu zawiecha w temacie 
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6035228 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 19:03:06
isiulka napisał(a):

Przeglądam sobie "informują", MDW i zastanawiam się, czemu w żadnym z tych konkursów nie grałam  emotka

A ja grałam i cóż mi z tego... Raczej się zastanawiam, po co właściwie grałam... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6035234 poniedziałek, 22 czerwiec 2015, 19:15:17
Wkurzają mnie takie nagrody jak rękaw Frugo za 0,58 zł czy nagroda dzienna w konkursie Żywca - kufel za 3,50 zł.
Kiedyś z konkursu Hortexu były torby zakupowe za grosze, znaczek do wysłania koperty z paragonem był droższy,
więc oczywiście nie wysłałam. Wstydźcie się organizatorzy konkursów - takie rzeczy powinny być dodawane
gratis np. do 4-6 butelek, a nie powinny być nagrodami w konkursach!
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6035350 wtorek, 23 czerwiec 2015, 00:33:49
jorunn2010 napisał(a):

A ja się nie zgodze z twierdzeniem, że kto nie kocha zwierząt, ten nie kocha ludzi. Ja zwierzęta szanuję, nie krzywdze ich i ostro się sprzeciwiam gdy ktoś to robi, wspieram różne akcje typu pomoc dla schronisk, ale nie kocham zwierząt. Podrapię psa sąsiadów za uchem, pogłaszczę kota rodziców, ale nie potrafię w sobie wzbudzić miłości do tych stworzonek. ludzi kocham. Kocham moją rodzinę, przyjaciół. Rozumiem tych, którrzy rozpływają się z miłości do swojego pieska czy kotka, jakoś mnie to nie drażni, ale nie chcę być potępiana za to, że nie kocham zwierzaków.

Według mnie własnie o to chodzi. Nie można nikogo zmusić do miłości, nie ważne o jaki gatunek chodzi. Ale trzeba mieć poukładane w głowie i nie krzywdzić zarówno tych, których się kocha, jak i tych, których się nie kocha a nawet nie lubi. Nie lubię kilku sąsiadek ale nigdy mi nie przyszło do głowy, żeby którąś walnąć siekierą i żywcem zakopać ( to tak a propos ostatnich wydarzeń dotyczących psów). Nie rozumiem skąd w ludziach tyle bezwzględności, brutalności i brak jakiejkolwiek empatii?!

==================================
wkurza mnie "strzelająca" cieciorka w kuchni  emotka
0 0

wanderlust

Cytuj wiadomość#6035352 wtorek, 23 czerwiec 2015, 00:50:21
Wkurza mnie, że wszystko się pieprzy emotka
Jeszcze nie zacząłem pracy a już ją straciłem emotka Osoba, która zapewniała mnie, że zatrudni od lipca, zadzowniła, że jednak jest osoba, która może przyjść do pracy od zaraz.
A przez 3 tyg. zapewniała, że chce ze mną podjąć współprace emotka
Praca na której bardzo mi zależało, która wreszcie miała podnieść mnie na duchu, a w tej chwili tylko mnie w**rwia.
Jak myślę, że znowu mam przeszukiwać ogłoszenia, siedzieć w domu i nie robić nic to aż się we mnie gotuje, mam ochotę wybuchnąć emotka
Nawet zbliżające się wakacje na Malcie nie potrafią mi poprawić humoru, pierwszy raz w życiu wyjazd jest mi obojętny emotka
Do tego czuję się jak uschnięta bazylia, której brakuje wody, a najchętniej to schowałbym się do szafy i tam siedział emotka   emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6035354 wtorek, 23 czerwiec 2015, 00:58:21
kosztelka napisał(a):

Wkurzają mnie takie nagrody jak rękaw Frugo za 0,58 zł czy nagroda dzienna w konkursie Żywca - kufel za 3,50 zł.
Kiedyś z konkursu Hortexu były torby zakupowe za grosze, znaczek do wysłania koperty z paragonem był droższy,
więc oczywiście nie wysłałam. Wstydźcie się organizatorzy konkursów - takie rzeczy powinny być dodawane
gratis np. do 4-6 butelek, a nie powinny być nagrodami w konkursach!

otóż to. ostatnio kufle były dodawane bodajże do 5 browarów w c4. robienie z tego "nagrody" to robienie pośmiewiska z ludzi. dlatego najlepiej po prostu w tych konkursach nie grać - może gdy organizatorzy zobaczą, że mają mniejszą sprzedaż, to się ogarną. choć w sumie to nie sądzę, by takie rozwiązanie było możliwe, gdyż są osoby, które grają o wszystko, co się da. tak samo, jak są osoby, które nawet pracują za darmo. aha - i to też (praca za darmo i fakt, że ludzie się na to piszą) mnie wkurza.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6035360 wtorek, 23 czerwiec 2015, 06:38:02
rosik93 - patrząc, jak się życie układa... mam nadzieję, że znajdziesz pracę lepszą i może od września, żebyś do tego czasu wypoczął przy słonecznej pogodzie emotka Być może za rogiem czeka oferta lepsza od tej, którą teraz miałeś. I wygrana na tyle duża, żebyś przez jakiś czas zapomniał o pracy emotka

A mnie wkurza od kilku dni cyganka przesiadująca z bajtlem pod Biedrą. Gdy byłam wieczorem na zakupach, a cyganka przede mną w kolejce, kawę kupiła i rozmieniła drobne uzyskane od cenzuraów & cenzurazyn na banknot 100 zł (miała prawie 150 zł). Nie wiem, czy to był lepszy dzień żebractwa, czy może gorszy; załóżmy, że przeciętny. Czyli 150 zł x 30 dni w miesiącu daje 4500 zł nieopodatkowanych pieniędzy. I się pytam: gdzie są pracownicy US, którzy człowieka za niewydany paragon na dwa złocisze gnębią? Gdzie baby z MOPSu, co odbierają dzieci rodzinie, jeśli ma "zbyt małe dochody"? Gdzie ci narodowcy i ich hasła Polska dla Polaków? No wstyd, żeby ktoś poza systemem zarabiał 4500 zł, gdy pięć metrów dalej kasjerka dwukrotnie starsza na etacie pracuje i 3x mniej dostaje. Może wszyscy gremialnie siądźmy pod Biedrą i zbierajmy na SPA, nowy samochód, czy co tam nam akurat pasuje emotka
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6035391 wtorek, 23 czerwiec 2015, 08:48:05
I jeszcze kawę kupiła emotka a tu człowiek czeka i czeka, usycha bez kawy, a konkursu ni ma żadnego, coby zakup usprawiedliwić emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6035393 wtorek, 23 czerwiec 2015, 08:50:42
79magda napisał(a):

I jeszcze kawę kupiła emotka a tu człowiek czeka i czeka, usycha bez kawy, a konkursu ni ma żadnego, coby zakup usprawiedliwić emotka

jak nie, jak tak - w TESCO masz Nescafe:), możesz kupować emotka ))
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6035396 wtorek, 23 czerwiec 2015, 08:56:45
79magda napisał(a):

Mnie tam kawy ni żal, bo nie pijam emotka Mnie żal jeno pań z Biedry, bo życie przy kasie marnują. Powinny z dzieciakiem pod sklepem siąść emotka

I jeszcze mnie wkurza, że w Świonach 2600 mieszkań nie ma opłaconego czynszu, choć można go odpracować w rozmaity sposób, no ale wiadomo, że po co - w całych Świętochłowicach czynsz odpracowuje JEDNA osoba.

0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6035397 wtorek, 23 czerwiec 2015, 09:07:33
joan napisał(a):

rosik93 - patrząc, jak się życie układa... mam nadzieję, że znajdziesz pracę lepszą i może od września, żebyś do tego czasu wypoczął przy słonecznej pogodzie emotka Być może za rogiem czeka oferta lepsza od tej, którą teraz miałeś. I wygrana na tyle duża, żebyś przez jakiś czas zapomniał o pracy emotka

A mnie wkurza od kilku dni cyganka przesiadująca z bajtlem pod Biedrą. Gdy byłam wieczorem na zakupach, a cyganka przede mną w kolejce, kawę kupiła i rozmieniła drobne uzyskane od cenzuraów & cenzurazyn na banknot 100 zł (miała prawie 150 zł). Nie wiem, czy to był lepszy dzień żebractwa, czy może gorszy; załóżmy, że przeciętny. Czyli 150 zł x 30 dni w miesiącu daje 4500 zł nieopodatkowanych pieniędzy. I się pytam: gdzie są pracownicy US, którzy człowieka za niewydany paragon na dwa złocisze gnębią? Gdzie baby z MOPSu, co odbierają dzieci rodzinie, jeśli ma "zbyt małe dochody"? Gdzie ci narodowcy i ich hasła Polska dla Polaków? No wstyd, żeby ktoś poza systemem zarabiał 4500 zł, gdy pięć metrów dalej kasjerka dwukrotnie starsza na etacie pracuje i 3x mniej dostaje. Może wszyscy gremialnie siądźmy pod Biedrą i zbierajmy na SPA, nowy samochód, czy co tam nam akurat pasuje emotka

I pewnie jeszcze dziecko śpiące, bo naćpane emotka . Ale co tam kogo takie dzieciaki obchodzą emotka

Wkurza mnie pogoda. Deszcz leje, pada, kapie, siąpi i ciągle zimno.
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6035408 wtorek, 23 czerwiec 2015, 09:25:32
jokan napisał(a):

79magda napisał(a):

jak nie, jak tak - w TESCO masz Nescafe:), możesz kupować emotka ))

Rozpuszczalna to nie kawa emotka
0 0