Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

jokan

Cytuj wiadomość#6038139 poniedziałek, 29 czerwiec 2015, 14:59:28
edzia21 napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

wkurza mnie własna zachlannosc :-/ nastawilam się na Activię, bo dwa razy udało mi się wygrać i uznałam- trzeci bon też się przyda i teraz się denerwuje, że się nie udało :-/  a praca notabene najlepsza ze wszystkich, które posłałam:-(

Jeszcze masz 3 etapy, więc pewnie uda Ci się wygrać emotka

no ale ktos pisal, ze to są bony na nie przecenione produktuy, a w sklepie same przeceny są - to co tu kupic ?
0 0

laurette

Cytuj wiadomość#6038162 poniedziałek, 29 czerwiec 2015, 15:21:21
znowu carex....żadnej wygranej, a pisałam już jakie czasami banalne przypominajki wygrywają
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6038300 poniedziałek, 29 czerwiec 2015, 19:45:57
joan napisał(a):

asante napisał(a):

No to się wkurzyłam... Proszę poradźcie co ja mogę (prawnie) zrobić. Sprzedałam na początku czerwca na Allegro kuchenkę mikrofalową z konkursu, bez gwarancji, bo jak zwykle żadnej nie było. W ogłoszeniu nie napisałam nic o braku gwarancji (przeoczyłam, bo zwykle piszę), zaznaczona była opcja "nie wystawiam faktury". Kupujący o nic nie pytał. Wysłałam kuchenkę szybko kurierem, a po tygodniu dostaję od panny maila, ze prosi o wystawienie faktury. Odpisałam, ze nie wystawiam faktur, jestem osobą prywatną. Na co ona, żebym w takim razie wysłała paragon. No to jak krowie na rowie, że paragonu również nie wystawiam, a kuchenka jest prezentem i nie mam dowodu zakupu. Dzisiaj dzwoni, że chce paragon. Tłumaczenie od nowa. W takim razie ona chce umowę kupna-sprzedaży, bo jak jej się zepsuje to co ona zrobi i wtedy mi odeśle kuchenkę. A jak nie, to zwraca się do allegro i wystawia mi negatywa. Chcę jej napisać grzecznego, acz dosadnego maila - czy może mi ktoś napisać jak ma się sprawa z umową kupna-sprzedaży, bo sobie nie wyobrażam, że ktoś kupuje ode mnie samochód, podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, coś się zepsuje i ten ktoś przyjedzie do mnie, żebym mu naprawiła...     

Jesteś zobowiązana wysłać to, co zapisane zostało w aukcji. Skoro nie oferowałaś produktu z gwarancją/na gwarancji, nie musisz jej przesyłać.

Jej nawet nie do końca chodzi o gwarancję, tylko o wystawienie jej faktury vat lub paragonu, przynajmniej cały czas o tym pisze. I założyła mi spór na allegro, no to się pobawimy emotka  W aukcji oczywiście nie było mowy o gwarancji.
0 0

hittmanka

Cytuj wiadomość#6038323 poniedziałek, 29 czerwiec 2015, 20:36:27
oj... napewno jej chodzi o gwarancję , dowód zakupu jest podstawą do jej realizacji,
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6038350 poniedziałek, 29 czerwiec 2015, 21:17:44
hittmanka napisał(a):

oj... napewno jej chodzi o gwarancję , dowód zakupu jest podstawą do jej realizac

hittmanka napisał(a):

oj... napewno jej chodzi o gwarancję , dowód zakupu jest podstawą do jej realizacji,

Ależ ja wiem czym jest dowód zakupu, ale ona o tym jasno nie pisze, chce wystawienia paragonu i sugeruje "niewiadome pochodzenie towaru" emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6038599 wtorek, 30 czerwiec 2015, 13:19:52
Góralki... emotka Tyłek urósł, cholesterolu nawet wolę nie badać, wygrana jedna karta Google Play. emotka
Wklejam se ku pamięci w stopkę, może to coś pomoże na mój barani łeb, wrrr...

To samo zresztą Milki się tyczy... emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6038607 wtorek, 30 czerwiec 2015, 13:37:36
koniczynka123 napisał(a):

mia napisał(a):

Góralki... emotka Tyłek urósł, cholesterolu nawet wolę nie badać, wygrana jedna karta Google Play. emotka
Wklejam se ku pamięci w stopkę, może to coś pomoże na mój barani łeb, wrrr...

To samo zresztą Milki się tyczy... emotka

u mnie dziesiątki zgłoszeń w obu konkursach i raptem z milki 2 trafienia - dzieciaki chociaż były zadowolone bo sporo ich mam w rodzinie

rozsmakowałam się w tych milkach, czego skutkiem było mnóstwo zgłoszeń, ale tylko raz udało się zdobyć kartę. Czekam z nadzieją na finał, i jakieś rezerwy;) z góralkami się pogniewałam:(
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6038608 wtorek, 30 czerwiec 2015, 13:39:07
a mnie kurza loreal- kasa w błoto, czas zmarnowany- 3 wygrane.......na papierze, którym wiecie co można zrobić... emotka
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6038612 wtorek, 30 czerwiec 2015, 13:41:04
Milka chociaż smaczna, a niestety przez większą część konkursu były u mnie tylko kokosowe góralki w promocyjnych opakowaniach emotka
Moje osiągi:
Milka -1 
Góralki- 0 słownie: ZERO
0 0

laurette

Cytuj wiadomość#6038679 wtorek, 30 czerwiec 2015, 15:17:48
kurcze mała chora i miałam wyciszony telefon a zadzwonili z iq-marketing i teraz nie wiem co mogłam wygrać i czy zadzwonią jeszcze?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6038681 wtorek, 30 czerwiec 2015, 15:21:21
laurette napisał(a):

kurcze mała chora i miałam wyciszony telefon a zadzwonili z iq-marketing i teraz nie wiem co mogłam wygrać i czy zadzwonią jeszcze?

ja bym oddzwonił emotka
0 0

laurette

Cytuj wiadomość#6038693 wtorek, 30 czerwiec 2015, 15:37:37
stamp napisał(a):

laurette napisał(a):

ja bym oddzwonił emotka

zadzwoniłam dlatego wiem kto to, ale Pani mówi, że muszę wiedzieć jaki konkurs, bo do centrali się dodzwaniam i ona nie wie z kim połączyć -, sama nie wiem o jaki konkurs chodzi emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6038694 wtorek, 30 czerwiec 2015, 15:41:23
laurette napisał(a):

stamp napisał(a):

laurette napisał(a):

ja bym oddzwonił emotka

zadzwoniłam dlatego wiem kto to, ale Pani mówi, że muszę wiedzieć jaki konkurs, bo do centrali się dodzwaniam i ona nie wie z kim połączyć -, sama nie wiem o jaki konkurs chodzi emotka

To nie wiesz w czym grałaś? emotka
"Grill&Travel w E.Leclerc"
Loteria "8 smaków Halls"
Wygraj wakacje z Mattel

0 0

laurette

Cytuj wiadomość#6038704 wtorek, 30 czerwiec 2015, 15:48:45
zaczytana-pola napisał(a):

laurette napisał(a):

stamp napisał(a):

laurette napisał(a):

ja bym oddzwonił emotka

To nie wiesz w czym grałaś? emotka
"Grill&Travel w E.Leclerc"
Loteria "8 smaków Halls"
Wygraj wakacje z Mattel
  udział wzięłam w setce 

0 0

dobiezka

Cytuj wiadomość#6038930 wtorek, 30 czerwiec 2015, 23:36:22
jokan napisał(a):

wkurza mnie Jacobs

i mnie
0 0

PatrycjaRT

Cytuj wiadomość#6038934 środa, 1 lipiec 2015, 00:11:50
dobiezka napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurza mnie Jacobs

i mnie

I mnie. -.- Puściłam właśnie 4 kolejne zgłoszenia, jeśli nic nie pyknie to się poddaję emotka
0 0

alaalicja

Cytuj wiadomość#6038936 środa, 1 lipiec 2015, 00:17:09
PatrycjaRT napisał(a):

dobiezka napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurza mnie Jacobs

i mnie

I mnie. -.- Puściłam właśnie 4 kolejne zgłoszenia, jeśli nic nie pyknie to się poddaję emotka

i mnie:( jejku w ostatnim jacobs konkursie to nerwy zjadłam emotka i nic...teraz też nic...przecież antytalenty też powinni wygrywać:)
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6038988 środa, 1 lipiec 2015, 10:03:27
jokan napisał(a):

tak im napisalam na FB, zeby spojrzeli tez na te "mniej artystyczne" prace, bo jest tak, ze jedna osoba wygrywa na rodzinę x 10, a inna nic

A tak z ciekawości, to piszesz też do organizatorów konkursów "na hasła", żeby nagrodzili kilka "gniotów", bo nie wszyscy umieją tak ładnie pisać? 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6038989 środa, 1 lipiec 2015, 10:03:30
Wkurza mnie wszechobecna reklama, że mogę nauczyć się mówić płynnie każdym językiem po 10 dniach. Chodzi mi o metodę Emila Krebsa. W poprzednich latach było cicho o tej metodzie, a nagle w tym roku objawienie! Czy ktoś może mi wyjaśnić, o co chodzi w tej metodzie - chodzi o sprawy technicznej nauki języka - a może przypadkiem ktoś z Was nauczył się języka w 10 dni?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6038997 środa, 1 lipiec 2015, 10:13:22
kosztelka napisał(a):

Wkurza mnie wszechobecna reklama, że mogę nauczyć się mówić płynnie każdym językiem po 10 dniach. Chodzi mi o metodę Emila Krebsa. W poprzednich latach było cicho o tej metodzie, a nagle w tym roku objawienie! Czy ktoś może mi wyjaśnić, o co chodzi w tej metodzie - chodzi o sprawy technicznej nauki języka - a może przypadkiem ktoś z Was nauczył się języka w 10 dni?

emotka emotka chyba łaciny
0 0