Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 3425 3426 3427 3428 3429 34303431 3432 3433 3434 3435 > >> >|

estrelitta

Cytuj wiadomość#6018001 piątek, 15 maj 2015, 22:23:12
Wkurza mnie brak czasu, brak weny i pasmo niepowodzeń we wszystkich możliwych sferach życia. A poza tym wkurza mnie to, że mam doła, nic mi się nie chce i nawet nie mam się komu wygadac 
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6018002 piątek, 15 maj 2015, 22:23:27
nouvelle napisał(a):

Zastanawia mnie, która to z agencji, które niedawno organizowały konkurs, odsprzedała nasze dane do durnego konkursu smsowego radia VOX fm, bo i na mój, i na męża i na starter ciągle od paru dni przychodzi spam smsowy z vox fm emotka

Dzisiaj dzwoniłam do nich w tej sprawie. Kazali napisać na @  reklamacje@teleaudio.pl i napisać o co chodzi i podać nr tel.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6018003 piątek, 15 maj 2015, 22:25:41
mikki85 napisał(a):

ziolko napisał(a):

baran to nie to samo co posiadanie "nadwątlonego mózgu", to zdecydowanie łagodniejsze określenie. Poza tym z tego co się domyślam, to pisanie o wściekłych kozach dotyczyło osoby posiadającej taki nick, która identycznie się zachowywała.

I Ty uważasz się za Adminke, jeżeli zamiast wyciszac konflikty, stajesz po stronie koleżanek i dolewasz oliwy do ognia ???

Wmawiasz mi jakieś "częste awantury", gdy tymczasem nie ma to pokrycia w moich postach

Nieladnie !!!!

tak, uważam się za adminkę. Zaś co do postów to można wszystko edytować lub usunąć i stąd brak pokrycia.
Żeby wyciszyć konflikt to musiałabym wszystkie wpisy usunąć, ale wtedy znowu by się podniosły głosy, ze cenzura działa.
I tak źle... i tak niedobrze... 
0 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6018004 piątek, 15 maj 2015, 22:27:01
estrelitta napisał(a):

Wkurza mnie brak czasu, brak weny i pasmo niepowodzeń we wszystkich możliwych sferach życia. A poza tym wkurza mnie to, że mam doła, nic mi się nie chce i nawet nie mam się komu wygadac

mam dokładnie to samo...najchętniej zostawiłabym to wszystko i zwiała gdzieś daleko
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6018006 piątek, 15 maj 2015, 22:29:58
Wkurza mnie, że jest zimno. Maj, piękny maj, a temperatura jak w październiku emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6018007 piątek, 15 maj 2015, 22:32:21
ziolko napisał(a):

mikki85 napisał(a):

ziolko napisał(a):

baran to nie to samo co posiadanie "nadwątlonego mózgu", to zdecydowanie łagodniejsze określenie. Poza tym z tego co się domyślam, to pisanie o wściekłych kozach dotyczyło osoby posiadającej taki nick, która identycznie się zachowywała.

I Ty uważasz się za Adminke, jeżeli zamiast wyciszac konflikty, stajesz po stronie koleżanek i dolewasz oliwy do ognia ???

Wmawiasz mi jakieś "częste awantury", gdy tymczasem nie ma to pokrycia w moich postach

Nieladnie !!!!

tak, uważam się za adminkę. Zaś co do postów to można wszystko edytować lub usunąć i stąd brak pokrycia.
Żeby wyciszyć konflikt to musiałabym wszystkie wpisy usunąć, ale wtedy znowu by się podniosły głosy, ze cenzura działa.
I tak źle... i tak niedobrze... 

I jeszcze nie zasypano Cię milonem post screenow jak to niby ludzi obrażam ?!

Co najmniej dziwne

Racz więc przyjąć do wiadomości,  że wypowiadam się z reguły w typowo konkursowych topach MDW, DDN, Informują czy Szukam, gdzie dominują konkrety
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6018008 piątek, 15 maj 2015, 22:34:38
Wkurza mnie kolejny wieczór studenckiego święta. Tak się składa, że mieszkam pod samą uczelnią, na terenie której centralne obchody trwają trzecią noc... Co dzieje się w krzaczorach i na ławkach pod blokiem życzliwie nie wspomnę, ale śpiewy, bluzgi, kłótnie  wraz z wylewnym przepraszaniem się doprowadzają mnie już powoli do szału. Tym bardziej, że muszę dziecku tłumaczyć, co robi ta pani z panem, dlaczego tamta pani ma chory brzuszek i wymiotuje oraz dlaczego cały czas padają słowa na "k...", choć to brzydkie słowa emotka

... A może ja już po prostu stara jestem emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6018012 piątek, 15 maj 2015, 22:41:23
mikki przykro mi... nie mam nawet jednego pw w tej sprawie... ale jakos nie ubolewam nad tym emotka
osobiście kończę temat... mam coś innego do roboty, konflikt uważam za zakończony emotka

79magda... witaj w klubie staruszek emotka tez mnie razi takie zachowanie.
Ostatnio byłam na niby kulturalnym koncercie muzyki operetkowej. Koncert jako taki fajny, ale za nami usiadła jakaś para w średnim wieku. Ciągle coś komentowali, facet kopał mi w siedzenie, jak były oklaski to wydzierali się. Masakra... a wyglądali tak nobliwie... jednak pozory mogą mylić.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6018013 piątek, 15 maj 2015, 22:49:33
79magda napisał(a):

Wkurza mnie kolejny wieczór studenckiego święta. Tak się składa, że mieszkam pod samą uczelnią, na terenie której centralne obchody trwają trzecią noc... Co dzieje się w krzaczorach i na ławkach pod blokiem życzliwie nie wspomnę, ale śpiewy, bluzgi, kłótnie  wraz z wylewnym przepraszaniem się doprowadzają mnie już powoli do szału. Tym bardziej, że muszę dziecku tłumaczyć, co robi ta pani z panem, dlaczego tamta pani ma chory brzuszek i wymiotuje oraz dlaczego cały czas padają słowa na "k...", choć to brzydkie słowa emotka

powiedz prawde że ta pani z panem sie gimnastykuje emotka
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6018016 piątek, 15 maj 2015, 22:56:09
Och jak mnie wkurzają te nocne zmiany Mojego męża! W nocy nie ma sie do kogo przytulić a dzień cały do bani, bo w domu trzeba "na paluszkach" a z małymi dziećmi to nie możliwe... Jak jest ładna pogoda to pół biedy bo wiaderko, łopatka i nas nie ma, ale jak leje... mąż wstaje po 5 godzinach snu wylepiony naklejkami, z łydkami pomalowanymi na wszystkie możliwe kolory. Po trzeciej takiej nocce wygląda jak Zombie
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6018021 piątek, 15 maj 2015, 23:02:48
A mnie dzis wkurzyla grupka małolatów w parku. 3 dziewczyny w wieku może 12 lat i chłopak tez cos kolo tego. Przeklinali strasznie i darli sie. wrzaski mogę znieść,ale przekleństwa i to u takich dzieciaków? Oczywiście nie wytrzymałam i zwrocilam im uwagę ,a co usłyszałam? Spier....h.....ci do tego jak gadamy. Jak sie k......nie podoba to siedź w domu. Ręce opadają myslalam,ze ich tam rozszarpię tak mnie wkur......W końcu wygralam i cale towarzystwo sie zwinęło
0 0

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6018025 piątek, 15 maj 2015, 23:10:45
Może nie jest to normalne co napisze,ale również dostawałam tzw.cholery z tymi telefonami.
Któregoś dnia po trzecim takim telefonie stwierdziłam że dość,muszę coś wymyślić.
Sposób okazał się szalony i godny wariatki,ale cóż ... nic innego nie przyszło mi do głowy. emotka
A więc dzwoni telefon...
Pani grzecznie przedstawia ofertę...
Ja jej delikatnie,bardzo subtelnie przerywam i mówię - Ma Pani bardzo miły głos...
Najczęściej po drugiej stronie słyszę podziękowanie i nadal rozmówczyni/rozmówca wraca do tematu.
Więc po chwili znów przerywam i pytam .. czy się Pani ze mną umówi ?
Ja z Panią ? Odpowiedz
Tak ,czy umówi się Pani ze mną na sex....
emotka emotka
I tu najczęściej rozmowa jest przerywana nie z mojej winy emotka
Z mężczyznami też idzie gładko,tym bardziej ze rozmowy są nagrywane i Panowie boją się zgodzić emotka
Jedyna sytuacja która mnie zawstydziła ( tak leciutko,bo należę do odważnych ) to gdy odebrał mój telefon tata.Podając mi telefon stwierdził że do mnie...
A ja z rozpędu - starą śpiewkę z sexem.
Mina mojego ojca bezcenna. emotka
Jestem na czarnej liście.Od 2 miesięcy mam spokój.

0 0

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6018029 piątek, 15 maj 2015, 23:20:56
Opisze w skrócie emotka

Ja zawsze przerywam rozmowę i niezależnie czy jest rozmówcą mężczyzna czy kobieta ...
Najpierw stwierdzam że ma bardzo miły głos...
Gdy Pani grzecznie dziękuje i wraca do tematu ,ja znów przerywam i pytam..
Czy umówi się ze mną ?...
Z Panią ?
Tak ze mną na sex!!! emotka
Najczęściej zalega cisza i rozmowa zostaje przerwana nie z mojej winy.
Jeśli chodzi o mężczyzn wygląda podobnie,choć słyszę entuzjazm w głosie ,rozmowa po chwili również jest zerwana.
Jedyna sytuacja która mnie zawstydziła to moment w którym mój tata odbierając telefon stwierdził że to z pewnością do mnie.
Podał mi telefon a ja z rozpędu o sex się pytam .Tak ,mina mojego ojczulka bezcenna emotka
Nie otrzymuję telefonów od 2 miesięcy.Jestem z pewnością na ich czarnej liście.
p.s mam męża i synka jakby co ... emotka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6018041 piątek, 15 maj 2015, 23:34:34
79magda napisał(a):

Cóż... miasto spotkań emotka
0 0

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6018042 piątek, 15 maj 2015, 23:36:42
Ale duble poszły,coś forum się zawiesiło.
Miłej nocki ja lecę w kimono emotka
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#6018043 piątek, 15 maj 2015, 23:37:36
Nooo
ale moją mamę (lat 70) raczej będzie trudno przekonać do tej metody  emotka ,a to do niej najczęściej dzwonią 
0 0

vickichelm

Cytuj wiadomość#6018044 piątek, 15 maj 2015, 23:38:15
emotka dobre kaskaderka !
A nie bałaś się , że jakiś dzwoniący zapisze sobie Twój numer i oddzwoni po pracy aby przyjąć Twoją SEX ofertę ? emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6018045 piątek, 15 maj 2015, 23:42:13
kaskaderka1 napisał(a):

Opisze w skrócie emotka

Ja zawsze przerywam rozmowę i niezależnie czy jest rozmówcą mężczyzna czy kobieta ...
Najpierw stwierdzam że ma bardzo miły głos...
Gdy Pani grzecznie dziękuje i wraca do tematu ,ja znów przerywam i pytam..
Czy umówi się ze mną ?...
Z Panią ?
Tak ze mną na sex!!! emotka
Najczęściej zalega cisza i rozmowa zostaje przerwana nie z mojej winy.
Jeśli chodzi o mężczyzn wygląda podobnie,choć słyszę entuzjazm w głosie ,rozmowa po chwili również jest zerwana.
Jedyna sytuacja która mnie zawstydziła to moment w którym mój tata odbierając telefon stwierdził że to z pewnością do mnie.
Podał mi telefon a ja z rozpędu o sex się pytam .Tak ,mina mojego ojczulka bezcenna emotka
Nie otrzymuję telefonów od 2 miesięcy.Jestem z pewnością na ich czarnej liście.
p.s mam męża i synka jakby co ... emotka

a czy Twój mąż jest uświadomiony jakim sposobem spławiasz natrętnych ankieterów tudzież ankieterki emotka emotka emotka
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6018047 piątek, 15 maj 2015, 23:47:29
visserarthur - świetne podsumowanie, poprawiłaś/eś mi humor
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6018096 sobota, 16 maj 2015, 10:18:27
Wczoraj listonosz In Postu dostarczył krem Nivea - tak myślałam (odebrał mąż), a dostałam pustą kopertę, bo w niej nie było kremu !!! I co ja mam testować ???
0 0

|< << < 3425 3426 3427 3428 3429 34303431 3432 3433 3434 3435 > >> >|