Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 3429 3430 3431 3432 3433 34343435 3436 3437 3438 3439 > >> >|

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6019049 poniedziałek, 18 maj 2015, 21:37:46
mama2006 napisał(a):

mikki85 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

mikki85 napisał(a):

Od jutra pewnie nie wyślemy już SMS-ow Premium z sieci Orange

http://m.telepoli...karte,2,3,33390.html

jak oni mogą tak ograniczać klientów?

Jak to będzie działać na stare numery, nie dostaniemy nawet eskow z wygranymi

ja pierdzielę

Nie załamujcie mnie emotka
0 0

ino1975

Cytuj wiadomość#6019051 poniedziałek, 18 maj 2015, 21:45:14
kaskaderka1 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

mikki85 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

mikki85 napisał(a):

Od jutra pewnie nie wyślemy już SMS-ow Premium z sieci Orange

http://m.telepoli...karte,2,3,33390.html

jak oni mogą tak ograniczać klientów?

Jak to będzie działać na stare numery, nie dostaniemy nawet eskow z wygranymi

ja pierdzielę

Nie załamujcie mnie emotka

Ja dziś wysyłałem sms premium więc to chyba nie do końca prawda.
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6019054 poniedziałek, 18 maj 2015, 21:50:26
Może nakładają na nowe nr, tak jak jest w innych sieciach. Poza tym,  nawet jeśli automatycznie blokują wszystkim to pewnie da się zdjąć blokadę przez BOK. Nie ma co demonizować, sprawdzić u siebie i nie nakręcać się wszystkim co się przeczyta na tym forum emotka  
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6019058 poniedziałek, 18 maj 2015, 21:52:25
Dzwoniłam do kolegi do Orange i nasze premium zostają emotka  luźna gumka.
0 0

ultrixx

Cytuj wiadomość#6019061 poniedziałek, 18 maj 2015, 21:55:58
zostają "numery skrócone, niezbędne do włączania usług lub korzystania z usług Premim Rate"
ja to czytam tak, że zostają emotka
0 0

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6019071 poniedziałek, 18 maj 2015, 22:11:59
ultrixx napisał(a):

ultrixx napisał(a):

zostają "numery skrócone, niezbędne do włączania usług lub korzystania z usług Premim Rate"
ja to czytam tak, że zostają emotka

Kamień z serca emotka w ogóle dziś mam kiepski dzień emotka
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6019085 poniedziałek, 18 maj 2015, 23:08:07
ludzka_istota napisał(a):

Wkurza... Przeraża... Dobija.... Ewaluacja zewnętrzna  w mojej szkole. Dziś się zaczęła i już wiemy, ze będzie masakra. Od września mamy nową dyrektorkę (wygrała konkurs, jedna z nas), która próbuje działać, naprawiać i robić wszystko z prawem. Ale... poprzednia "stara" narobiła smrodu co niemiara, pozostawiała niedoróbki, połowy dokumentów w szkole nie było, bajzel totalny. Ewaluacja jest za ten rok i dwa poprzednie... No i nie jest różowo w dokumentacji. Aż strach myśleć, co dalej. emotka

Współczuję. U mojej mamy w szkole też była możliwość, że się pojawią, ale na szczęście jak się jeszcze nie zapowiedzieli to już nie zdążą. Powodzenia emotka
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6019102 wtorek, 19 maj 2015, 00:24:23
ondine napisał(a):

Ja pracowałam w jednej z najbardziej znanych agencji badawczych w Polsce i do ich obowiązków należało umożliwienie wpisania respondentów na listę Robinsonów. Może to zależy od rodzaju działalności (nie wciskaliśmy ludziom kitów w postaci pościeli itd tylko prowadziliśmy badania), albo od wielkości firmy, ale to nie zmienia faktu, że każdy ma fizyczną możliwość wpisania się na listę Robinsonów emotka

Ale co ma jedno do drugiego? Ja pisałam o firmach zapraszających na pokazy. I o tym, że taki telemarketer mając przed sobą jedynie kartki z wydrukowanymi danymi lub system komputerowy, który wybiera za niego numery nie ma możliwości usunięcia naszych danych z ich bazy. Siedzą, dzwonią, zapraszają i tak przez 8 godzin z przerwami, nie mając dostępu do usuwania danych.
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6019144 wtorek, 19 maj 2015, 09:36:00
snowflake napisał(a):

ondine napisał(a):

Ja pracowałam w jednej z najbardziej znanych agencji badawczych w Polsce i do ich obowiązków należało umożliwienie wpisania respondentów na listę Robinsonów. Może to zależy od rodzaju działalności (nie wciskaliśmy ludziom kitów w postaci pościeli itd tylko prowadziliśmy badania), albo od wielkości firmy, ale to nie zmienia faktu, że każdy ma fizyczną możliwość wpisania się na listę Robinsonów emotka

Ale co ma jedno do drugiego? Ja pisałam o firmach zapraszających na pokazy. I o tym, że taki telemarketer mając przed sobą jedynie kartki z wydrukowanymi danymi lub system komputerowy, który wybiera za niego numery nie ma możliwości usunięcia naszych danych z ich bazy. Siedzą, dzwonią, zapraszają i tak przez 8 godzin z przerwami, nie mając dostępu do usuwania danych.

To, że nie wszędzie jest tak jak piszesz, że telemarketer nie ma fizycznej możliwości wpisania ludzi na listę Robinsonów, a tym samym usunięcia danych z bazy. Zależy od firmy i należy próbować, a nie z góry zakładać, że oni nie mają takiej możliwości, tyle emotka
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6019257 wtorek, 19 maj 2015, 12:32:53
ondine napisał(a):

To, że nie wszędzie jest tak jak piszesz, że telemarketer nie ma fizycznej możliwości wpisania ludzi na listę Robinsonów, a tym samym usunięcia danych z bazy. Zależy od firmy i należy próbować, a nie z góry zakładać, że oni nie mają takiej możliwości, tyle emotka

Kłania się czytanie ze zrozumieniem  emotka  Pisałam o firmach, w których pracują/pracowali moi znajomi, nie o wszystkich, co też wyraźnie zaznaczyłam. To Ty pisałaś, że wszędzie konsultanci mogą usunąć nasze dane:

ondine napisał(a):Nie zgodzę się, mają fizyczną możliwość. Też pracowałam na słuchawce emotka . Wystarczy poprosić o wpisanie na listę Robinsona i muszą to zrobić. Już nie raz tu o tym pisałam, poczytajcie, można się wpisać i się skończą natrętne telefony emotka

Więc się zdecyduj jak w końcu jest  emotka

A co do listy Robinsonów to tez nie jest wszystko takie pewne, telefony zależą m.in. od tego, kto jest właścicielem danej bazy.
Z mojej strony EOT
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6019328 wtorek, 19 maj 2015, 13:10:58
snowflake napisał(a):

ondine napisał(a):

Kłania się czytanie ze zrozumieniem  emotka  Pisałam o firmach, w których pracują/pracowali moi znajomi, nie o wszystkich, co też wyraźnie zaznaczyłam. To Ty pisałaś, że wszędzie konsultanci mogą usunąć nasze dane:
bzowapani napisał(a):

ondine napisał(a):Nie zgodzę się, mają fizyczną możliwość. Też pracowałam na słuchawce emotka . Wystarczy poprosić o wpisanie na listę Robinsona i muszą to zrobić. Już nie raz tu o tym pisałam, poczytajcie, można się wpisać i się skończą natrętne telefony emotka

Więc się zdecyduj jak w końcu jest  emotka

A co do listy Robinsonów to tez nie jest wszystko takie pewne, telefony zależą m.in. od tego, kto jest właścicielem danej bazy.
Z mojej strony EOT

No ja też na początku nie napisałam, że KAŻDY ma możliwość tylko, że ogólnie mają możliwość, powyżej też przytoczyłaś mój fragment, w którym piszę, że zależy od firmy, więc naprawdę nie wiem czyje to czytanie ze zrozumieniem się "kłania" emotka chyba warto trochę wyluzować emotka
Z mojej strony też!
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6019332 wtorek, 19 maj 2015, 13:14:25
Wkurza mnie ten dzień, mam ochotę kogoś pogryźć. emotka Niech się lepiej szybko skończy.
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6019465 wtorek, 19 maj 2015, 15:02:19
ondine napisał(a):

No ja też na początku nie napisałam, że KAŻDY ma możliwość tylko, że ogólnie mają możliwość, powyżej też przytoczyłaś mój fragment, w którym piszę, że zależy od firmy, więc naprawdę nie wiem czyje to czytanie ze zrozumieniem się "kłania" emotka chyba warto trochę wyluzować emotka
Z mojej strony też!

Serio?  emotka
Ja widzę, że dopiero na samym końcu wspomniałaś, że to może zależy od rodzaju prowadzonej przez daną firmę działalności  emotka

ondine napisał(a):

snowflake napisał(a):

snowflake napisał(a):

ondine napisał(a):

Nie zgodzę się, mają fizyczną możliwość. Też pracowałam na słuchawce emotka . Wystarczy poprosić o wpisanie na listę Robinsona i muszą to zrobić. Już nie raz tu o tym pisałam, poczytajcie, można się wpisać i się skończą natrętne telefony emotka

Popytałam i tez się nie zgodzę. To, że w jednym miejscu jest taka możliwość nie oznacza z automatu, że w każdym innym jest tak samo.

Ja pracowałam w jednej z najbardziej znanych agencji badawczych w Polsce i do ich obowiązków należało umożliwienie wpisania respondentów na listę Robinsonów. Może to zależy od rodzaju działalności (nie wciskaliśmy ludziom kitów w postaci pościeli itd tylko prowadziliśmy badania), albo od wielkości firmy, ale to nie zmienia faktu, że każdy ma fizyczną możliwość wpisania się na listę Robinsonów emotka

Nie wystarczy powiedzieć, żeby nas wpisali bo nie każdy telemarketer musi, nie każdy ma takie obowiązki i nie każdy ma taką możliwość   emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6019476 wtorek, 19 maj 2015, 15:17:27
to wszystko jest bardzo prawdopodobne
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6019484 wtorek, 19 maj 2015, 15:23:41
snowflake, widzę, że należy odpuścić i przytaknąć na wszystko, co mówisz, bo inaczej nie wyluzujesz, więc tak, masz rację, zawsze i wszędzie, pod każdym względem emotka Cześć emotka
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6019519 wtorek, 19 maj 2015, 16:15:16
Wystarczy nie zaklinać rzeczywistości  emotka
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6019538 wtorek, 19 maj 2015, 16:49:07
snowflake napisał(a):

Wystarczy nie zaklinać rzeczywistości  emotka

Warto czerpać wiedzę z własnych doświadczeń, a nie zasłyszanych emotka
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6019575 wtorek, 19 maj 2015, 17:35:51
Każdy link z "wyniki konkursów" w który dziś kliknęłam otwiera jakąś magiczną stronę... Na pewno nie tą, którą chciałabym ujrzeć emotka wkurza mnie to! Jeżeli użytkownicy strony mają za zadanie klikać w takie linki, zróbmy to jawnie - każdy musi kliknąć pięć razy dziennie i po sprawie, ale wiedząc o tym!
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#6019580 wtorek, 19 maj 2015, 17:44:31
Kumulacja przedupionych dziś konków to raz 
A dwa , to że polazłam dziś w miasto w ramach relaksu na zakupy i du.a,bo żadne spodnie nie pasują na moja du.e
Rurki , rurki wszędzie , a jak nie rurki to jakieś super slim emotka  
A jak ktoś nie jest super , a tymbardziej  slim to co emotka
i oo
poszłam po spodnie i koszulki , a kupiłam portfel..
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6019602 wtorek, 19 maj 2015, 18:26:04
marzenier napisał(a):

Kumulacja przedupionych dziś konków to raz 
A dwa , to że polazłam dziś w miasto w ramach relaksu na zakupy i du.a,bo żadne spodnie nie pasują na moja du.e
Rurki , rurki wszędzie , a jak nie rurki to jakieś super slim emotka  
A jak ktoś nie jest super , a tymbardziej  slim to co emotka
i oo
poszłam po spodnie i koszulki , a kupiłam portfel..

0 0
|< << < 3429 3430 3431 3432 3433 34343435 3436 3437 3438 3439 > >> >|