Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6169407 niedziela, 6 marzec 2016, 14:25:15
mksmichal napisał(a):

Ten rok jest straszny. Nie mogę nic porządnego wygrać. Brałem udział w lokalnym konkursie, do wygrania był bon na 4000 zł. do Itaki. Warunkiem odbioru było stawienie się w Galerii na ogłoszeniu zwycięzców. Wygrałem, wyczytali mnie, ale nie byłem obecny bo pomyliłem terminy.... myślałem, że to dziś jest ogłoszenie wyników a było wczoraj.... Wymarzone wakacje przepadły!!! Miał ktoś podobną sytuację? emotka emotka emotka

Współczuję. Ale też trochę humor mi poprawiłem bo wysłałem  na konkurs Wawel ostatni info w którym napisałem WEDEL ☺:) może to nie ten sam kaliber Ale roztargnienie ma to do siebie
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6169436 niedziela, 6 marzec 2016, 18:56:19
Konkurs Graal niezmiennie...jak patrzę na prace z największą ilością głosów to mnie krew zalewa. Albedo strzeliło sobie tym pomysłem w kolano emotka
0 0

zonka78

Cytuj wiadomość#6169441 niedziela, 6 marzec 2016, 19:15:41
mksmichal napisał(a):

Ten rok jest straszny. Nie mogę nic porządnego wygrać. Brałem udział w lokalnym konkursie, do wygrania był bon na 4000 zł. do Itaki. Warunkiem odbioru było stawienie się w Galerii na ogłoszeniu zwycięzców. Wygrałem, wyczytali mnie, ale nie byłem obecny bo pomyliłem terminy.... myślałem, że to dziś jest ogłoszenie wyników a było wczoraj.... Wymarzone wakacje przepadły!!! Miał ktoś podobną sytuację? emotka emotka emotka

Byłam tam, słyszałam, wygrałam walizkę emotka na Twoim miejscu też "plułabym sobie w brodę".
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6169455 niedziela, 6 marzec 2016, 20:30:50
Co to był za konkurs? Dacie linka?
0 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6169459 niedziela, 6 marzec 2016, 20:47:48
Wkurza Mnie mój samochód emotka

Pierwsza naprawa- zepsuł się wentylator,było -10 i nic nie działało....
Druga naprawa-reperowali u nas dziury w drodze,chciałam je ominać wpadłam oczywiście w inną dziurę i  złapana guma,dwie felgi do prostowania.Zdarzyło to się około 30 metrów przed domem.
Trzecia-Naprawa rozrusznika,przekręcam kluczyk a on nic......30 minut przed praca....
Czwarta-Wymiana łożyska w tylnym kole,wymiana tylnych hamulców 710zł.....
Piąta-Po naprawie która była miesiąc temu,poczułam,że strasznie śmierdzi koło prawego koła-(palony metal jakby)-chyba hamulce się zazębiły......
Porażka emotka
Samochód uziemiony a muszę rano do pracy a we wtorek z mamą do szpitala...........
Szósta zapomniałam jeszcze była-padł akumulator i wymiana na nowy.......
Jestem może nie wkurzona,ale bardziej załamana.... emotka

0 0

onagra

Cytuj wiadomość#6169460 niedziela, 6 marzec 2016, 20:48:21
Mnie wkurzają ludzie na facebooku, którzy ciągle w komentarzach pytają się kiedy wyniki danego konkursu, a wystarczy przeczytać regulamin albo komentarze poniżej.
Również irytujące jest jak ktoś piszę "biorę udział, ale i tak wiem, że u Was nic nie wygram" ludzie myślą, że takimi komentarzami coś zyskają - masakra.
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#6169464 niedziela, 6 marzec 2016, 20:53:13
joasiajulia napisał(a):

Druga naprawa-reperowali u nas dziury w drodze,chciałam je ominać wpadłam oczywiście w inną dziurę i  złapana guma,dwie felgi do prostowania.Zdarzyło to się około 30 metrów przed domem.
Trzecia-Naprawa rozrusznika,przekręcam kluczyk a on nic......30 minut przed praca....
Piąta-Po naprawie która była miesiąc temu,poczułam,że strasznie śmierdzi koło prawego koła-(palony metal jakby)-chyba hamulce się zazębiły......
Porażka emotka
Samochód uziemiony a muszę rano do pracy a we wtorek z mamą do szpitala...........

julia pomyśl, że już chyba wszystko co potrzebne  wymieniłaś, więc teraz to tylko lepiej będzie emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6169475 niedziela, 6 marzec 2016, 21:08:11
gosposia07 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Porażka emotka

julia pomyśl, że już chyba wszystko co potrzebne  wymieniłaś, więc teraz to tylko lepiej będzie emotka

Moje poprzednie auto było bardzo wk...e. Klima padła w pierwszym sezonie, była niestety nie do odratowania. Potem już tylko wieczne wymiany paska klinowego, akumulatora,rozrusznika. Zimą co wieczór myślałam czy odpali czy nie...I zawsze jak nie odpaliła to zwalali na to co było wymienione. W końcu po paru latach się wkurzyłam,sprzedałam i kupiłam inne. Tak więc zastanów się nad tą opcją.Wiem, wiem- trzeba wydać kasę ale na naprawy też trzeba...
0 0

asiatko

Cytuj wiadomość#6169484 niedziela, 6 marzec 2016, 21:34:35
Wkurzaja mnie kupujacy na Allegro. Moje aukcje to kup teraz a wiecznie jestem zasypywana meilowymi propozycjami zmniejszenia ceny.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6169496 niedziela, 6 marzec 2016, 22:04:57
emotka Bardzo się boję wizyt u dentysty, po różnych przeżyciach mam dentofobię. Ale chodzę, przeżywam okropnie ale się staram. No i po kilkumiesięcznej przerwie wybrałam się w końcu, 3 robótki, w tym dwie plomby do wymiany i jeden ubytek. Przeżyłam (z trudem) ale byłoby za dobrze, jeden ząb który jak był dziurawy mi nie dokuczał po założeniu plomby boli! I to jak!
A dentysta uprzedził ze w razie jak ta ósemka będzie bolała to trzeba będzie wyrwać.....na razie biorę na przetrzymanie emotka
A miałam się wybrać dopiero po wakacjach! Jak o tym myślę to już mnie żołądek boli.
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6169498 niedziela, 6 marzec 2016, 22:07:44
Czarnygreg, a ktora to ósemka? 
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6169500 niedziela, 6 marzec 2016, 22:12:42
Czarnygreg też miałam do usunięcia ósemkę. Na samą myśl miałam ciarki. Zbierałam się prawie rok. W końcu umówiłam się na konsultacje do chirurga, ,żeby obczaił jak to wygląda i umówić się na konkretny termin. Ten stwierdził, że ma rentgen w oczach, dał zastrzyk, usunął zęba- wszystko trwało może 10 minut emotka  dasz radę kobieto! emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6169502 niedziela, 6 marzec 2016, 22:32:04
dolly napisał(a):

Czarnygreg, a ktora to ósemka? 

Górna, ja wiem ze znieczulenie to fajna rzecz, i mój dentysta jest ok, już miałam ósemkę wyrywaną, dbam o zęby, chodzę regularnie na wizyty mimo, ze strrrassznie sie boję. Po kuracji sterydami nie tylko przybrałam na wadze ponad 20 kg i bujam sie od lat z problemem to jeszcze zęby mi poszły bo kości sie osłabiły, w czasie 4 miesięcznej kuracji encortonem i metypredem miałam KILKANAŚCIE ubytków, stare plomby trzeba było wymienić wszystkie i nowe ubytki się pojawiły, dziw ze przeżyłam.
Teraz tak panikuję bo już sie cieszyłam ze następna wizyta za pół roku a tu masz!
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6169505 niedziela, 6 marzec 2016, 22:48:27
czarnygreg, pod względem wkurzania się na zęby baardzo dobrze Cię rozumiem.
Ogólnie mam dość słabe zęby, ale przez refluks żołądkowy zęby dosłownie mi się sypią.
Też po każdej ostatniej wizycie żyję nadzieją, że mam dłuższą przerwę w leczeniu a tu zonk... po kilku tygodniach znowu dzwonię do dentystki z kolejną sprawą  emotka emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6169513 niedziela, 6 marzec 2016, 22:58:27
Oglądam właśnie "Apetyt na miłość"- pierwszy raz i ta laska tak mnie wkurza,że masakra...Co za kretynka...
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6169517 niedziela, 6 marzec 2016, 23:01:35
Ostatnie kilka miesięcy to i ja byłam często u dentysty - jak nie musiałam chodzić bo wszystko było ok, tak po ciąży ( 6 miesięcy porządnych wymiotów) niestety ząbki do leczenia...

A wkurza mnie choróbsko, które chce mnie rozłożyć a ja muszę się leczyć naturalnie i delikatnie   emotka  
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6169518 niedziela, 6 marzec 2016, 23:05:13
Czarnygreg, to sie ciesz, bo mi sie dolna ukruszyla i nie wiem czy isc czy nie. Jak kiedys poszlam na konsultacje do chirurga, a ten zaczal swoje wywody od antybiotyku ogolnego, to podziekowalam i poszlam sobie emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6169520 niedziela, 6 marzec 2016, 23:11:25
mczarna napisał(a):

Oglądam właśnie "Apetyt na miłość"- pierwszy raz i ta laska tak mnie wkurza,że masakra...Co za kretynka...

Przez Ciebie włączyłam  emotka  buahaha, szkoda chłopaka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6169521 niedziela, 6 marzec 2016, 23:16:11
dolly napisał(a):

Czarnygreg, to sie ciesz, bo mi sie dolna ukruszyla i nie wiem czy isc czy nie. Jak kiedys poszlam na konsultacje do chirurga, a ten zaczal swoje wywody od antybiotyku ogolnego, to podziekowalam i poszlam sobie emotka

Idź, może nie ma potrzeby od razu usuwać, zresztą przed ewentualnym usunięciem i tak trzeba rtg zrobić.
Ja mam 2 ósemki wyrwane, jedna była usuwana ok 10 minut, druga ok godziny. -dało sie przeżyć
Wiem, ze teraz w porównaniu do opieki dentystycznej sprzed 100 czy nawet 50 lat to luksus. Ale jestem tchórzem. Boli mnie już tylko trochę, ale usnać chyba nie dam rady
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6169528 poniedziałek, 7 marzec 2016, 00:48:18
czarnygreg napisał(a):

Idź, może nie ma potrzeby od razu usuwać, zresztą przed ewentualnym usunięciem i tak trzeba rtg zrobić.
Ja mam 2 ósemki wyrwane, jedna była usuwana ok 10 minut, druga ok godziny. -dało sie przeżyć
Wiem, ze teraz w porównaniu do opieki dentystycznej sprzed 100 czy nawet 50 lat to luksus. Ale jestem tchórzem. Boli mnie już tylko trochę, ale usnać chyba nie dam rady

Ja górną miałam usuwaną tak jak donia7 bez rtg, ale przy dolnych trzeba koniecznie, bo te korzenie sa dlugie, wiec trzeba widziec czy np. Nie pozachodziły na siebie. Pojde, pojde, tylko jeszcze troszke później. Jak boli to idź, nie czekaj. emotka
0 0