Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

joan

Cytuj wiadomość#6170055 wtorek, 8 marzec 2016, 11:52:52
Vivacia napisał(a):

Wkurza mnie wyraz "wkrótce" emotka

Mnie w męskich ustach dodatkowo: zaraz / potem / później / nie teraz / we właściwym czasie emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6170069 wtorek, 8 marzec 2016, 12:06:46
Wkurza mnie słowo "blender" - oczywiście zobaczyłam konkurs minutę za późno  emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6170073 wtorek, 8 marzec 2016, 12:11:40
@asante napisał(a):

Wkurza mnie słowo "blender" - oczywiście zobaczyłam konkurs minutę za późno  emotka

a mnie jeszcze bardziej:  wygrałem 4 blendery....ja muszę obejść się smakiem
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6170140 wtorek, 8 marzec 2016, 13:03:59
Znów jakiś spam o niby nieodebranej przesyłce. I skąd te dziady mają mojego maila?
https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na-nowy-scam-z-kurierem-frot-pl/
0 0

onagra

Cytuj wiadomość#6170278 wtorek, 8 marzec 2016, 15:42:31
tomniewkurza napisał(a):

onagra napisał(a):

Mnie wkurzają ludzie na facebooku, którzy ciągle w komentarzach pytają się kiedy wyniki danego konkursu, a wystarczy przeczytać regulamin albo komentarze poniżej. Również irytujące jest jak ktoś piszę "biorę udział, ale i tak wiem, że u Was nic nie wygram" ludzie myślą, że takimi komentarzami coś zyskają - masakra.

emotka
Zaiste, masakra, żenua, dno i pięć metrów mułu emotka

sarkazm to lubię, ale nie mów już niektórzy ludzie naprawdę mają irytujące komentarze
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6170284 wtorek, 8 marzec 2016, 15:46:52
onagra napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

onagra napisał(a):

Mnie wkurzają ludzie na facebooku, którzy ciągle w komentarzach pytają się kiedy wyniki danego konkursu, a wystarczy przeczytać regulamin albo komentarze poniżej. Również irytujące jest jak ktoś piszę "biorę udział, ale i tak wiem, że u Was nic nie wygram" ludzie myślą, że takimi komentarzami coś zyskają - masakra.

emotka
Zaiste, masakra, żenua, dno i pięć metrów mułu emotka

sarkazm to lubię, ale nie mów już niektórzy ludzie naprawdę mają irytujące komentarze

a najlepsza jest osoba która zawsze pisze "napisz czy wygrałam" emotka  w komentarzach - widocznie tak już ma...

wkurza mnie pogoda emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6170289 wtorek, 8 marzec 2016, 15:56:36
Wkurza mnie, że kolejny raz wierzyłam w jakąkolwiek wygraną w loterii, tyle dziś rozwiązań i nic. To ma być Dzień Kobiet? To ja podziękuję  emotka  
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6170294 wtorek, 8 marzec 2016, 16:00:37
defed napisał(a):

Wkurza mnie, że kolejny raz wierzyłam w jakąkolwiek wygraną w loterii, tyle dziś rozwiązań i nic. To ma być Dzień Kobiet? To ja podziękuję  emotka  

Ja wierzyłam, że zgarnę blender i nawet to mi się nie udało  emotka
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6170330 wtorek, 8 marzec 2016, 16:55:13
defed napisał(a):

Też mnie to wkurza i moja choroba emotka
0 0

malutka456

Cytuj wiadomość#6170495 wtorek, 8 marzec 2016, 22:59:25
właśnie córka zalała mi nowego laptopa herbatą... wspaniałe zakończenie dnia  emotka
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6170500 wtorek, 8 marzec 2016, 23:07:22
29renata napisał(a):

defed napisał(a):

Też mnie to wkurza i moja choroba emotka

jaka choroba?
malutka456 napisał(a):

właśnie córka zalała mi nowego laptopa herbatą... wspaniałe zakończenie dnia  emotka

tylko nie mów że nie miałaś ubezpieczonego:)
0 0

malutka456

Cytuj wiadomość#6170503 wtorek, 8 marzec 2016, 23:12:07
batistutek123    emotka   ubezpieczyłam to co najcenniejsze - siebie i dzieci  emotka  o laptopie nie pomyślałam  emotka
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6170512 wtorek, 8 marzec 2016, 23:25:40
malutka456 napisał(a):

batistutek123    emotka   ubezpieczyłam to co najcenniejsze - siebie i dzieci  emotka  o laptopie nie pomyślałam  emotka

Wiem że siostra niedawno kupowała laptopa, była podoba sytuacja wylana kawa i miała ubezpieczonego to chyba w cenie zakupu wymieniła sobie na nowego po tej samej cenie- mogła dopłacić. Więc warto kupować rzeczy z ubezpieczeniem. Było to bodajże w takim sklepie media markt w Nowym Sączu jest takowy?
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6170517 wtorek, 8 marzec 2016, 23:48:44
batistutek123 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Wiem że siostra niedawno kupowała laptopa, była podoba sytuacja wylana kawa i miała ubezpieczonego to chyba w cenie zakupu wymieniła sobie na nowego po tej samej cenie- mogła dopłacić. Więc warto kupować rzeczy z ubezpieczeniem. Było to bodajże w takim sklepie media markt w Nowym Sączu jest takowy?

Bardzo śmieszne, ubezpieczenie nie obejmuje zalania kawą emotka  Siostra rozbiła wyświetlacz ubezpieczonego telefonu i oczywiście nie uznali roszczeń, bo to jej wina. Drobnym maczkiem jest duuużo "ale" przy ubezpieczeniu. 
0 0

ola26

Cytuj wiadomość#6170518 wtorek, 8 marzec 2016, 23:52:53
@asante napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Bardzo śmieszne, ubezpieczenie nie obejmuje zalania kawą emotka  Siostra rozbiła wyświetlacz ubezpieczonego telefonu i oczywiście nie uznali roszczeń, bo to jej wina. Drobnym maczkiem jest duuużo "ale" przy ubezpieczeniu. 

Się wtrącę- takie ubezpieczenie, które obejmuje zalanie kawą to tzw.ubezpieczenie rozszerzone. Wzięłam takie na laptopa, bo niezdara straszna ze mnie, na szczęście jeszcze nie korzystałam emotka  A moja siostra miała ubezpieczony w ten sposób telefon. Miesiąc przed końcem gwarancji pieprznęła nim o podłogę (tak doradził facet w sklepie, serio!) i dali nowy  emotka oczywiście trzeba czekać, wysyłać mailem zdjęcia z uszkodzonym sprzętem, numerem polisy itd, ale mimo wszystko się opłaca.  Obie kupowałyśmy w Neonecie, ja za laptopa zapłaciłam niecałe 450 zł na dwa lata bodajże.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6170519 wtorek, 8 marzec 2016, 23:56:35
@asante napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Teraz przy ubezpieczeniach domów/ mieszkań można wykupić OC w życiu prywatnym. Roczny koszt nie jest jakoś specjalnie wygórowany, a przy dzieciach i psie wart rozważenia.
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6170521 wtorek, 8 marzec 2016, 23:59:24
ola26 napisał(a):

@asante napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Się wtrącę- takie ubezpieczenie, które obejmuje zalanie kawą to tzw.ubezpieczenie rozszerzone. Wzięłam takie na laptopa, bo niezdara straszna ze mnie, na szczęście jeszcze nie korzystałam emotka  A moja siostra miała ubezpieczony w ten sposób telefon. Miesiąc przed końcem gwarancji pieprznęła nim o podłogę (tak doradził facet w sklepie, serio!) i dali nowy  emotka oczywiście trzeba czekać, wysyłać mailem zdjęcia z uszkodzonym sprzętem, numerem polisy itd, ale mimo wszystko się opłaca.  Obie kupowałyśmy w Neonecie, ja za laptopa zapłaciłam niecałe 450 zł na dwa lata bodajże.

To samo moja siostra zrobiła z samochodem kilka dni przed końcem terminu ubezpieczenia i chyba tez gwarancji, wiem że szwagier nie mógł go rozwalić zrzucając z balkonu to wpadli na pomysł że spróbuje jeździć po nim samochodem i jakoś dało radę wspomogli młotkiem. Wymienili jej na nowy bez żadnych probłemów i równiez to jej zaproponował sprzedawca w sklepie gdzie to kupowała.
Chce podziękowac w ostatnim czasie dużo pozytywnych wiadomości dochodzi na pw, dzięki za nie. Myślałem czasem że może faktycznie mi cos odbiło, obracam czasem rzeczywistość nie tylko tutaj ale w wielu sprawach o 180stopni.
0 0

ola26

Cytuj wiadomość#6170522 środa, 9 marzec 2016, 00:01:48
A co do tematu wątku wkurza mnie ta Amica-niby ludzie się chwalą,że wygrali, a ja nie mam maila potwierdzającego weryfikację i nie wiem,czy się mogę już cieszyć, czy nie  emotka  a przy ostatniej suszy to takie...frustrujące emotka emotka  Na pewno się zmieściłam między 1700 a 1900 zgłoszeniem, był jeszcze licznik  emotka
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6170523 środa, 9 marzec 2016, 00:05:28
zaczytana-pola napisał(a):

@asante napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Teraz przy ubezpieczeniach domów/ mieszkań można wykupić OC w życiu prywatnym. Roczny koszt nie jest jakoś specjalnie wygórowany, a przy dzieciach i psie wart rozważenia.

Ubezpieczałem dom i mieszkanie w obu polisach mam OC i NNW nie zauważyłem alepodobno to dobrze, bo jak się stanie to sumują. Bardzo dobra cena i plus taki ze na cały rok.
Na wiosce się ze mnie śmieją sąsiady że przepłacam za ubezpieczenie mam od lat w PZU i płace za dom 350 i za mieszkanie 350 , oni mają większe domy i płacą mniej. Ale to nie moja bajka póki nie stanowi to dla mnie bariery taka składka i jestem zadowolony z tego co proponują to mi wystarcza.

Mam pytanie może ktoś pomoże i dostane pewnie opiernicz, ale nie chce rozpoczynać nowego wątku.
Czy gdybym komuś kogo nie znał polecił sprzedaż starych złotych monet za około 10 tys. to jest to bezpieczne dla obydwu stron ?
Co tamta osoba ryzykuje i co ja mogę zaryzykować?
Jak może tamta osoba zminimalizować ryzyko. Płacę jej 5% od wartości sprzedaży, wysyłam zdjęcie, opis i sposób przeprowadzenia licytacji. (chodzi oczywiście o portal allegro)
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6170524 środa, 9 marzec 2016, 00:06:02
ola26, basisutku - ja udam, że tego nie widzę co napisaliście, bo przekracza to moje pojmowanie świata. Widzę, ze znicze to tylko wstęp do grubej ksiązki  emotka
0 0