Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

asantesana

Cytuj wiadomość#6171249 czwartek, 10 marzec 2016, 16:51:24
Wkurza mnie, ze grozi mi popełnienie morderstwa na sąsiedzie, który od kilku miesięcy stuka młotkiem w jedną ścianę - codziennie po kilka godzin  emotka
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6171260 czwartek, 10 marzec 2016, 17:06:18

staszek napisał(a):

dolly napisał(a):

elotta napisał(a):

Kto wie, może tak by się mogło stać, ale Kasia skutecznie odwróciła od niej uwagę swoim "bezpośrednim i zimnym" wpisem emotka W którym nikogo nie obraziła, nie potępiła, nie wyraziła nawet zszokowania faktem, że ktoś chce być matką. Nie. Jedynie napisała o sobie i swoich odczuciach. A w zamian słyszy "jak możesz; co ty tam wiesz; nic nie wiesz; przecież nie próbowałaś (!); to jedyna recepta na szczęśliwe życie".

Naprawdę ktoś uważa, że rodzenie dzieci "na siłę", gdy nawet sama myśl o tym rodzeniu i wychowywaniu nie mieści się komuś w głowie, jest dobrym rozwiązaniem? Jasne, ulegajmy presji otoczenia, a potem żałujmy lekkomyślnej decyzji i odgrywajmy się, nawet nieświadomie, na niewinnym dziecku.

Dziwi mnie to ostentacyjne wpychanie swojego szczęścia innym. W XXI wieku, na forum konkursowym, gdzie miałam nadzieję spotkać raczej inteligentnych i szanujących decyzje innych ludzi.

czy Ty troche nie przeholowalas z tym ostatnim zdaniem?

Moim zdaniem zdecydowanie nie, i brawo dla elotty emotka bo większość komentarzy była właśnie nieuszanowaniem decyzji cudaczka.

Każdy decyduje za siebie jeden chce mieć dzieci inny nie, jeden jest wolny drugi żonaty a potępiać nikt nie ma prawa
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6171266 czwartek, 10 marzec 2016, 17:15:43

staszek napisał(a):
Moim zdaniem zdecydowanie nie, i brawo dla elotty emotka bo większość komentarzy była właśnie nieuszanowaniem decyzji cudaczka.

No to mnie zaskoczyłaś, bo ja nie odniosłam wrażenia,  że ktoś narzucał swoje zdanie, a jedynie pisał jak jest w Jego przypadku.
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6171269 czwartek, 10 marzec 2016, 17:20:00
elotta napisał(a):

Naprawdę ktoś uważa, że rodzenie dzieci "na siłę", gdy nawet sama myśl o tym rodzeniu i wychowywaniu nie mieści się komuś w głowie

Rodzenie dzieci w głowie się nie mieści?
Wszędzie indziej też nie, nawet jak się popieści emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6171279 czwartek, 10 marzec 2016, 17:32:16
tomniewkurza napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

elotta napisał(a):

Naprawdę ktoś uważa, że rodzenie dzieci "na siłę", gdy nawet sama myśl o tym rodzeniu i wychowywaniu nie mieści się komuś w głowie

Rodzenie dzieci w głowie się nie mieści? 

Przeczytaj jeszcze raz. Jeśli potrzeba - na głos.

A Ty wyjmij kołek z....  Podpowiem, nie chodzi o głowę emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6171301 czwartek, 10 marzec 2016, 18:38:05
Ostatnio jestem rozdrażniona, nie mam siły i to mnie właśnie wkurza! Przesilenie czy co.. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6171305 czwartek, 10 marzec 2016, 18:47:19
Mysia napisał(a):

Ostatnio jestem rozdrażniona, nie mam siły i to mnie właśnie wkurza! Przesilenie czy co.. emotka

Kup sobie Bodymax, a jak Ci nie pomoże to wystąp o zwrot - do 25zł emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6171313 czwartek, 10 marzec 2016, 19:12:46
tomniewkurza napisał(a):

W TEMACIE: wkurza mnie funkcjonalność tej strony, jej liczne ograniczenia, utrudnienia, niemożność edycji tak, jak chcę, kłopoty z cytowaniem i ogólnie tumiwisiszm pionasa mnie wkurza emotka
Każda próba EDYCJI wpisu kończy się komplikacjami związanymi z przeskakiwaniem kursora, gubieniem spacji między fragmentami wpisu i ogólnie to jest do cenzura emotka

tumiwisiszm - nie za bardzo wiem co masz na myśli...
Wybrałem darmową wtyczkę "wysiwyg" i miała być na chwilę, jeśli się spodoba to zostanie, jeśli nie to zmiana zostanie cofnięta, na początku były drobne uwagi, które dało się "załatać". Potem protesty ustały, pojawiły się wręcz pytania kiedy tak samo będzie można odpowiadać na prywatne odpowiedzi.
Uznałem, że skoro są takie pytania to wtyczka przeszła fazę testów, ale pomimo to dałem jeszcze czas na wdrożenie jej na pw (zastanawiam się co zrobić z opcją wgrywania zdjęć, czy jej nie zablokować, aby potem przypadkiem gdzieś zdjęcie nie pojawiło się dodatkowo).
Wczoraj w godzinach wieczornych wtyczka zostało zaktualizowana do nowszej wersji.
Tak jak napisałem w topie "Czas na zmiany".

Jeśli ktoś zna jakiś lepszy Wysiwyg BBcode niż WysiBB to proszę o pw

W temacie, wkurza mnie pogoda za oknem emotka

Mam już jej dość:(
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6171321 czwartek, 10 marzec 2016, 19:33:47
zwierzyniec napisał(a):

Mysia napisał(a):

Kup sobie Bodymax, a jak Ci nie pomoże to wystąp o zwrot - do 25zł emotka

emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6171327 czwartek, 10 marzec 2016, 20:03:18
Widzę,że jak zwykle wywołałam swoim wpisem- tym razem o dzieciach, burzę w tym wątku,za co przepraszam.Ostatnio na pw na e-konkursach przeczytałam,że widocznie jest ze mną coś nie tak, skoro w wieku niespełna 32 lat nie mam męża ani dzieci.Być może to prawda, ale ja już chyba stałam się zbyt wygodna i leniwa i nie wyobrażam sobie wychodzenia do pracy około ósmej rano, powrotów o 18.30 i jeszcze znalezienia czasu dla takiego małego, absorbującego człowieczka, który będzie mnie ponoć kochał najbardziej na świecie.Tak,tak, wiem,że wielu ludzi tak właśnie żyje.A propos słowa "kocham", spytałam kilka dni temu swojego pięcioletniego siostrzeńca, czy w ogóle wie, co to znaczy kogoś kochać.Oświadczył,że właściwie to on nie wie,ale skoro jego tato często mu tak powtarza, to on myśli,że to chyba coś fajnego.Tak sobie myślę,że wielu dorosłych także nadużywa tego sformułowania, nie do końca chyba zdając sobie sprawę z konsekwencji, jakie ono za sobą niesie i w ogóle zachowują się jakby w rzeczywistości nie kochali.Nie neguję jednak innego stylu życia- jeśli ktoś się spełnia jako matka i żona, to ja to szanuję i podziwiam.
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6171373 czwartek, 10 marzec 2016, 20:59:35
dolly napisał(a):

staszek napisał(a):

No to mnie zaskoczyłaś, bo ja nie odniosłam wrażenia,  że ktoś narzucał swoje zdanie, a jedynie pisał jak jest w Jego przypadku.

Pisałam o nieuszanowaniu decyzji. Bo nie została uszanowana, komentarze były np. takie: "Nie rozumiem jak można napisać cieszę się, że nie mam dzieci bo trzeba będzie się nimi zająć, wiem, że to ciężka praca, wykańczająca i kosztująca dużo wyrzeczeń, ale uśmiech takiej małej istotki powinien to rekompensować. Pewnie Pani cudaczek 121 nie ma też zwierząt bo to też obowiązek i trzeba się zajmować " lub "nie wiesz o czym mówisz" lub "Tylko Ci się wydaje, że się cieszysz". To tylko pierwsze z brzegu, było ich więcej.
A to, że ktoś napisał na pw do cudaczka, że skoro nie ma męża i dzieci to z nią musi być coś nie tak, to... nawet nie mam komentarza na to emotka
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6171377 czwartek, 10 marzec 2016, 21:09:33
staszek napisał(a):

....
A to, że ktoś napisał na pw do cudaczka, że skoro nie ma męża i dzieci to z nią musi być coś nie tak, to... nawet nie mam komentarza na to emotka

No to nieźle emotka   Cudaczek emotka ode mnie! Wcale nie muszę być tego samego zdania co Ty ale je szanuję emotka To Twój wybór i nikomu nic do tego!!!!
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6171380 czwartek, 10 marzec 2016, 21:12:00
A poza tym od kiedy posiadanie dzieci i męża jest oznaką "że jest się ok"? Ale mnie to wkurzyło!!! emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6171382 czwartek, 10 marzec 2016, 21:17:28
nkba napisał(a):

A poza tym od kiedy posiadanie dzieci i męża jest oznaką "że jest się ok"? Ale mnie to wkurzyło!!! emotka

emotka  Mnie się ostatnio koleżanka (!) ciotki uczepiła, że jak to tak? Dlaczego ja jeszcze za mąż nie wychodzę? A dzieci to kiedy? Jakieś takie dziwne to wszystko dla niej.
Myślę, że więcej się już do mnie nie odezwie. O ile jestem w stanie znieść ciągłe pretensje babci, nawet i tej ciotki do pewnego stopnia (choć kobietę mąż zostawił z dwójką małych dzieci, więc nie wiem, czy powinna tak krzyczeć na temat szybkiego zawierania związków małżeńskich), tak od obcych osób raczej tolerować tego nie będę...
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6171403 czwartek, 10 marzec 2016, 22:29:59
O rany  ludzie wiecie, ze istnieje cos takiego jak tolerancja, wolny wybór? Kasiu trzymaj sie  emotka  Każdy z nas jest inny, jedni chcą mieć 5 dzieci, inni 0, różne charaktery, różne spojrzenia na świat.  
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6171408 czwartek, 10 marzec 2016, 22:39:16
cudaczek121 napisał(a):

Widzę,że jak zwykle wywołałam swoim wpisem- tym razem o dzieciach, burzę w tym wątku,za co przepraszam.Ostatnio na pw na e-konkursach przeczytałam,że widocznie jest ze mną coś nie tak, skoro w wieku niespełna 32 lat nie mam męża ani dzieci.Być może to prawda, ale ja już chyba stałam się zbyt wygodna i leniwa i nie wyobrażam sobie wychodzenia do pracy około ósmej rano, powrotów o 18.30 i jeszcze znalezienia czasu dla takiego małego, absorbującego człowieczka, który będzie mnie ponoć kochał najbardziej na świecie.Tak,tak, wiem,że wielu ludzi tak właśnie żyje.A propos słowa "kocham", spytałam kilka dni temu swojego pięcioletniego siostrzeńca, czy w ogóle wie, co to znaczy kogoś kochać.Oświadczył,że właściwie to on nie wie,ale skoro jego tato często mu tak powtarza, to on myśli,że to chyba coś fajnego.Tak sobie myślę,że wielu dorosłych także nadużywa tego sformułowania, nie do końca chyba zdając sobie sprawę z konsekwencji, jakie ono za sobą niesie i w ogóle zachowują się jakby w rzeczywistości nie kochali.Nie neguję jednak innego stylu życia- jeśli ktoś się spełnia jako matka i żona, to ja to szanuję i podziwiam.

Miłość bywa trudna, cudaczku emotka I patrząc z boku możemy mieć wątpliwości co do istnienia miłości między dwojgiem ludzi. Miłość to nie tylko szeptanie, mówienie i krzyczenie słowa: KOCHAM CIĘ! Miłość to też kłótnie, porażki, bezsilność, gniew i wiele innych spraw.
Jeśli zaś chodzi o posiadanie męża i dzieci- rozumiem Cię. Myślę, że posiadanie dzieci na siłę mija się z celem. Bez sensu jest unieszczęśliwiać siebie i tą małą, plączącą się pod nogami istotkę emotka . Jeśli nie masz instynktu macierzyńskiego i potrzeby posiadania dzieci, to po co masz je mieć? Żeby uszczęśliwić rodziców, dziadków, sąsiadów? A może dlatego, że już najwyższy czas i tak wypada? emotka Kolejna sprawa- do posiadania dzieci przydałby się jeszcze odpowiedni materiał na ojca. Może takiego nie znalazłaś. I może kiedyś zmienisz zdanie co do posiadania potomstwa emotka . Ja bez swojego syna nie wyobrażam sobie życia, chociaż nigdy nie piałam z zachwytu nad cudzymi dziećmi. Obce nie są tak fajne jak swoje emotka .
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6171430 czwartek, 10 marzec 2016, 23:53:48
batistutek123 - Twoja bajka jest w WC - tamten temat służy do róznych rozmów, a ten do pisania o tym, co akurat wkurza  emotka
Bo mnie wkurza takie pisanie nie temat tam, gdzie się podoba 
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6171433 czwartek, 10 marzec 2016, 23:57:36
Chmury, chcę słońca, słońca, a tu pokazują,  że kolejne dni nadal bez niego emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6171436 piątek, 11 marzec 2016, 00:10:38
Co z tego że przelecę, jak go nie poczuje emotka  cokolwiek przez to rozumiesz   emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6171447 piątek, 11 marzec 2016, 00:39:33
Basti a Ciebie wkurza? 
Nie wiem o czy myslisz, ale ja o słońcu.  Brakuje mi jego ciepła,  jasności jaką daje,  chcę to ciepło czuć,  co w tym zlego i wkurzajacego?
Akurat Ty powinieneś to rozumieć.   emotka
0 0