Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

monkakk

Cytuj wiadomość#6171829 piątek, 11 marzec 2016, 16:55:05
emotka joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Słyszałam, że niektórzy dają puste, niepodpisane koperty - przy wręczaniu widać, że dali kopertę, a potem i tak nie wiadomo, co od kogo, jeśli nie ma kartki. To jest dopiero patent emotka  Nie mogłam uwierzyć, jak usłyszałam, że ludzie takie rzeczy robią emotka

Również słyszałam o takich sytuacjach, ale dla mnie pusta koperta czy też niezjawienie się na ślubie oznacza przeważnie, że zaproszono daną osobę bo wypada albo to przecież krewna, a nie ze względu na relacje między nią, a młodą parą. Lepszy ślub na 15 osób, niż weselisko na 150, z którymi nic nas nie łączy. A znam takich, co musieli mieć i wesele na 200 osób, dla szpanu i dopieszczenia swego ego emotka

Ja słyszałam o grubej kopercie wypełnionej... gazetami poodcinanymi do wielkości banknotów ...
0 0

haz0r

Cytuj wiadomość#6171836 piątek, 11 marzec 2016, 17:09:11
monkakk napisał(a):

emotka joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Słyszałam, że niektórzy dają puste, niepodpisane koperty - przy wręczaniu widać, że dali kopertę, a potem i tak nie wiadomo, co od kogo, jeśli nie ma kartki. To jest dopiero patent emotka  Nie mogłam uwierzyć, jak usłyszałam, że ludzie takie rzeczy robią emotka

Również słyszałam o takich sytuacjach, ale dla mnie pusta koperta czy też niezjawienie się na ślubie oznacza przeważnie, że zaproszono daną osobę bo wypada albo to przecież krewna, a nie ze względu na relacje między nią, a młodą parą. Lepszy ślub na 15 osób, niż weselisko na 150, z którymi nic nas nie łączy. A znam takich, co musieli mieć i wesele na 200 osób, dla szpanu i dopieszczenia swego ego emotka

Ja słyszałam o grubej kopercie wypełnionej... gazetami poodcinanymi do wielkości banknotów ...

Akurat do kopert niepodpisanych, wypchanych czy pustych bardzo łatwo dojść... przecież większość osób się podpisuje na kartce z życzeniami - lista gości i skreślać tych podpisanych, a z resztą już się dojdzie na chybił-trafił. Na moim weselu dostałem/liśmy 4 niepodpisane kopertki w tym jedna z bardzo małą (w stosunku do innych) sumą. Gości mieliśmy 90 i doszliśmy w ciągu kilku minut co i od kogo emotka

____
I szczerze powiem, że wolałbym żeby ktoś powiedział mi prosto w twarz, że nie ma kasy i nie może (nie chce) przyjść niż robić takie świństwo jak pusta koperta czy ścinki po papierach! I tu właśnie szanuje tą jedną osobą, która sprezentowała nam tą "małą sumę", bo tak właśnie postąpiła (brak pracy, partnera itp.) - gdzie ja powiedziałem, że kasa jest nieważna i jeśli go nie będzie to przyjadę po niego sam samochodem i wyciągne na imprezę!
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6171842 piątek, 11 marzec 2016, 17:14:26
haz0r napisał(a):

(...) I szczerze powiem, że wolałbym żeby ktoś powiedział mi prosto w twarz, że nie ma kasy i nie może (nie chce) przyjść niż robić takie świństwo jak pusta koperta czy ścinki po papierach! I tu właśnie szanuje tą jedną osobą, która sprezentowała nam tą "małą sumę", bo tak właśnie postąpiła (brak pracy, partnera itp.) - gdzie ja powiedziałem, że kasa jest nieważna i jeśli go nie będzie to przyjadę po niego sam samochodem i wyciągne na imprezę!

emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6171848 piątek, 11 marzec 2016, 17:25:37
haz0r napisał(a):

Akurat do kopert niepodpisanych, wypchanych czy pustych bardzo łatwo dojść... przecież większość osób się podpisuje na kartce z życzeniami - lista gości i skreślać tych podpisanych, a z resztą już się dojdzie na chybił-trafił. Na moim weselu dostałem/liśmy 4 niepodpisane kopertki w tym jedna z bardzo małą (w stosunku do innych) sumą. Gości mieliśmy 90 i doszliśmy w ciągu kilku minut co i od kogo emotka

Tylko po co tak dochodzić kto ile dał? emotka Dla mnie to bez sensu. Wesela nie robi się chyba dla kasy, czy po to, żeby sprawdzić kto ile włożył do koperty. My sami nie patrzyliśmy na to kto jaką kopertę daje. Wyjęliśmy wszystko jak leciało i dopiero sobie policzyliśmy.
A gdyby teraz przyszło mi brać ślub, to nie bawiłabym się w huczne weseliska. Tylko najbliżsi i tyle. emotka
0 0

haz0r

Cytuj wiadomość#6171852 piątek, 11 marzec 2016, 17:29:18
zaczytana-pola napisał(a):

haz0r napisał(a):

Tylko po co tak dochodzić kto ile dał? emotka Dla mnie to bez sensu. Wesela nie robi się chyba dla kasy, czy po to, żeby sprawdzić kto ile włożył do koperty. My sami nie patrzyliśmy na to kto jaką kopertę daje. Wyjęliśmy wszystko jak leciało i dopiero sobie policzyliśmy.
A gdyby teraz przyszło mi brać ślub, to nie bawiłabym się w huczne weseliska. Tylko najbliżsi i tyle. emotka

Po to żeby wiedzieć ile oddać hehe ;-P
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6171863 piątek, 11 marzec 2016, 17:38:54
icotynato napisał(a):

Mysia napisał(a):

Co do wesela to wkurzają mnie naciski, że trzeba zaprosić tego i tamtego bo tak WYPADA, bo nie wiem obrazi się, obgada cię czy coś.. a co do sukienki też uważam , że biel jest zarezerwowana dla panny młodej. Jeżeli chodzi o stawki u nas 230zł za osobę za jednodniowe wesele.

My sobie sami sponsorowaliśmy wesele i zapraszali tych gości których chcemy. Zamiast kwiatów zbieraliśmy pieniążki na dom dziecka i w sumie dostaliśmy tylko chyba 1 bukiet reszta wrzucała pieniążki do koszyczka, który trzymały dzieci, dorzuciliśmy trochę wpłaciliśmy na konto Domu Dziecka. Dzieciaki były mega zadolowone i jeszcze przez parę lat przysyłali nam kartki na święta a i wydrukowali nam podziękowanie elegancko napisane z kwotą jaką wpłaciliśmy na konto (tak by każdy widział, gdzie ta kasa poszła -  a to już byłą ich inicjatywa).

My też sami, ale niektórzy z członków rodziny mają inne zdanie co do listy gości, czasem szkoda nerwów.. emotka Bardzo dobry pomysł z Domem Dziecka emotka
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6171867 piątek, 11 marzec 2016, 17:48:59
Ale czasem sama najblizsza rodzina jest dość duza. emotka . U nas na wesele daje się mniej wiecej tyle jaki jest koszt poniesiony przez Mloda Pare za zaproszone osoby czyli obecnie wychodź ok 500zl za pare.
0 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6171918 piątek, 11 marzec 2016, 20:30:51
Co sie dzieje z Onetem-nie moge się k....a na pocztę zalodować !!!! emotka
Jedna sprawdzilam a reszte ani rusz emotka
0 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6171966 piątek, 11 marzec 2016, 22:37:04
tomniewkurza napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Co sie dzieje z Onetem-nie moge się k....a na pocztę zalodować !!!! emotka
Jedna sprawdzilam a reszte ani rusz emotka

emotka Normalnie. Loguję BEZ PROBLEMU. Info sprzed minuty.

Dzięki już działa emotka
0 0

madzia34

Cytuj wiadomość#6172001 sobota, 12 marzec 2016, 10:04:17
kaszel młodego:(   generalnie cyborg ktory nie choruje...ostatni katar 3 lata temu....niestety cos go dopadło i dwa tygodnie juz kaszle tak strasznie ze szok-u lekarza bylismy wszedzie czysto;(
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6172004 sobota, 12 marzec 2016, 10:26:50
madzia34 napisał(a):

kaszel młodego:(   generalnie cyborg ktory nie choruje...ostatni katar 3 lata temu....niestety cos go dopadło i dwa tygodnie juz kaszle tak strasznie ze szok-u lekarza bylismy wszedzie czysto;(

Mialam taka sama przygode z synem, od 14 lutego do 8 marca (w swiatecznych ramach), w sumie 4 wizyty u lekarza, ostatnia zakonczyla sie antybiotykiem, w przychodni rodzice opowiadali o podobnym kaszlu, jakby bez dodatkowych objawow, pluca i oskrzela czyste, dziwne to bylo...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6172007 sobota, 12 marzec 2016, 10:40:34
madzia34 napisał(a):

Mój młody też tak kaszlał, do tego stopnia ze wychodziłam z domu żeby móc od tego odpocząć, najgorzej było w nocy. Oprócz kaszlu zero innych objawów, osłuchowo czysty, rtg klatki jak najbardziej w porządku. W końcu trafiliśmy do kolejnej laryngolog która zleciła nam badanie na krztusiec. I to był strzał w dziesiątkę. W życiu bym sama na to nie wpadła. Oczywiście syn był szczepiony.

Nie twierdze że twój też ma krztusiec, ale możesz mu np. zrobić badanie z krwi na chlamydie i mykoplazme, to bardzo często pojawiające się dziadostwo u dzieci przedszkolnych i szkolnych.

Wkurza mnie pogoda, ja chcę wiosnę!!!!
0 0

buka

Cytuj wiadomość#6172016 sobota, 12 marzec 2016, 11:34:21
madzia34 napisał(a):

może alergia? spróbuj zyrtec 10 kropli raz dziennie przez kilka dni jak kaszel osłabnie to czas by zrobić testy na alergię emotka
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6172024 sobota, 12 marzec 2016, 11:51:48
może zapalenie krtani lub tchawicy? u nas często...
0 0

kalafior

Cytuj wiadomość#6172045 sobota, 12 marzec 2016, 13:40:38
Co mnie dziś obudziło o 6 rano? Dźwięk chrupnięcia w moim karku i okrutny ból przy nawet najmniejszym ruchu. I tak sobie leże nieruchomo z termoforem przy szyi. Fajnie zapowiada się weekend!
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6172097 sobota, 12 marzec 2016, 18:47:41
monster tesco- kurczę jak syn czekał na te wyniki o ps4...i są ale bez naszego udziału.... emotka wszyscy zawiedzeni tym konkursem - taka rodzinna porażka
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#6172099 sobota, 12 marzec 2016, 19:01:39
pko bp konkurs moja magiczna maska
do 5 lutego trzeba było wysłać
29 lutego komisja
dziś jest 12 marca i nigdzie nie ma wyników, które rzekomo mają się pojawić na ich portalu, ale konkretnie KIEDY nikt nic nie wie, a ich słowo wytrych "WKRÓTCE" jakby to przy najmniej o porsche carrera  się rozchodziło..
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6172101 sobota, 12 marzec 2016, 19:15:23
Wkurza mnie moja bezsilność. Moje maleństwo dopiero co tydzień temu zakończyło trzytygodniową antybiotykoterapię (zapalenie oskrzeli) a tu znowu pojawiła się gorączka - wystarczyły trzy dni w przedszkolu. Już nie mam siły płakać i nie wiem co  robić - jechać na dyżur czy jeszcze poczekać? Żadnych innych objawów choroby nie ma, oprócz od dwóch dni tej nieszczęsnej gorączki. emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6172103 sobota, 12 marzec 2016, 19:23:08
estrelitta napisał(a):

Wkurza mnie moja bezsilność. Moje maleństwo dopiero co tydzień temu zakończyło trzytygodniową antybiotykoterapię (zapalenie oskrzeli) a tu znowu pojawiła się gorączka - wystarczyły trzy dni w przedszkolu. Już nie mam siły płakać i nie wiem co  robić - jechać na dyżur czy jeszcze poczekać? Żadnych innych objawów choroby nie ma, oprócz od dwóch dni tej nieszczęsnej gorączki. emotka

Moja też miała ostatnio gorączkę, coś ok 2 dni.Paracetamol w syropie pomógł. Może nie panikuj i po prostu spróbuj podać.
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6172104 sobota, 12 marzec 2016, 19:26:37
mczarna napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Moja też miała ostatnio gorączkę, coś ok 2 dni.Paracetamol w syropie pomógł. Może nie panikuj i po prostu spróbuj podać.

Podaję jej na zmianę ibuprofen i paracetamol. Tylko strasznie wkurza mnie to, że jakieś cholerne świństwo wisi w powietrzu i atakuje te małe istotki. Moja starsza córka myślałam, że często chorowała, ale młodsza bije wszelkie rekordy. Od połowy stycznia praktycznie cały czas i co dwa tygodnie gorączka emotka
0 0