Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Ashedalka

Cytuj wiadomość#6173745 środa, 16 marzec 2016, 15:11:34
ilonar2301 niby tak, ale myślę, że ile ludzi tyle motywów... emotka
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6173753 środa, 16 marzec 2016, 15:26:17
zaczytana-pola napisał(a):

mdepfs napisał(a):

wkurza mnie druga połówka i jego zadzieranie nosa  emotka  niech mi zniknie z oczu (dziś na pewno ..)  emotka emotka emotka

Ty go nie bij krzesłem, bo więcej nie weźmie udziału w konku foto z pobitą facjatą emotka
A tak serio- faceci tak mają emotka

Ashedalka Ty wygrałaś dla siebie, a ktoś spienięży i kupi za to np. toster albo frytkownicę. Tak też można emotka

należy mu się tak krzesłem wybić te kocopoły ze łba .. ale fakt oszczędzę buźkę, bo się jeszcze przyda emotka
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6173786 środa, 16 marzec 2016, 16:46:32
zezowaty_kot napisał(a):

mdepfs napisał(a):

wkurza mnie druga połówka i jego zadzieranie nosa  emotka  niech mi zniknie z oczu (dziś na pewno ..)  emotka emotka emotka

Ja mam dziś urodziny, mój oczywiście nawet czekolady nie kupił i jeszcze się obraził, że śmiem mieć zły nastrój ;]

Oho, mój BYŁY nie uznawał takiego święta jak moje urodziny.. zawsze musiałam na nim wymuszać jakiekolwiek świętowanie..
"Kotku, dziś mam trening, przełóżmy je na jutro"...   emotka

Btw - Wszystkiego najlepszego  emotka
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6173795 środa, 16 marzec 2016, 17:07:28
tomniewkurza napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

A mnie chyba bardziej, że powygrywali X sztuk i sprzedają... jakoś chyba większą mam moralność , grałam po to żeby mieć dla Siebie, a nie by spieniężyć...

Każdy ma swoje powody i zasady emotka
Mnie jedynie żal, że przeoczyłem zgłoszenie. Chyba byłem chory albo na wyjeździe i nie wiedziałem.
A to, że ktoś wygrał kilka razy - wiadomo, że nie na jedną osobę, tylko wykonał zgłoszenia w imieniu wujków, ciotek i innych kotów rodziny   emotka To nie do przeskoczenia - przecież nie zgłosisz Organizatorowi, bo wyśmieją. W systemie są to inne dane, inne adresy, nikt nie będzie się bawił w jakieś śledztwa, kto w czyim imieniu i ile razy. Tylko Macierewicz jest taki zawzięty. Nie bądź taki Macierewicz, rób swoje w życiu i się z tego ciesz, a nie wkurzaj na coś, na co absolutnie żadnego wpływu nie masz. To ja tu jestem specjalista od wkurzania, a zobacz - nawet mnie to nie ruszyło emotka emotka

Tomniewkurza my nie mamy blendera bo bawiliśmy wtedy w Madrycie. Olewam blendery,bo nawet całe 5000 nijak się ma do tego co w tym czasie przeżyliśmy.
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6173821 środa, 16 marzec 2016, 18:14:04
Wkurzyło mnie , że wczoraj kurierka DHL kazała mojej mamie otworzyć paczkę którą dla mnie przywiozła , bo niby musi do protokołu wpisać co tam jest. Biedna babcia już tylu naciagaczom nieraz dała się nabrać , że teraz ze strachu  stanęła na wysokości zadania i odmówiła. 
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6173838 środa, 16 marzec 2016, 19:13:49
Wkurza mnie, że ludzie oszukują....  emotka  nawet w takich pierdołach.... wkurza mnie to. 
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6173840 środa, 16 marzec 2016, 19:20:39
Wkurzają mnie słowa "inni mają gorzej".
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6173844 środa, 16 marzec 2016, 19:25:03
nelunia napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

A mnie chyba bardziej, że powygrywali X sztuk i sprzedają... jakoś chyba większą mam moralność , grałam po to żeby mieć dla Siebie, a nie by spieniężyć...

Każdy ma swoje powody i zasady emotka
Mnie jedynie żal, że przeoczyłem zgłoszenie. Chyba byłem chory albo na wyjeździe i nie wiedziałem.
A to, że ktoś wygrał kilka razy - wiadomo, że nie na jedną osobę, tylko wykonał zgłoszenia w imieniu wujków, ciotek i innych kotów rodziny   emotka To nie do przeskoczenia - przecież nie zgłosisz Organizatorowi, bo wyśmieją. W systemie są to inne dane, inne adresy, nikt nie będzie się bawił w jakieś śledztwa, kto w czyim imieniu i ile razy. Tylko Macierewicz jest taki zawzięty. Nie bądź taki Macierewicz, rób swoje w życiu i się z tego ciesz, a nie wkurzaj na coś, na co absolutnie żadnego wpływu nie masz. To ja tu jestem specjalista od wkurzania, a zobacz - nawet mnie to nie ruszyło emotka emotka

Tomniewkurza my nie mamy blendera bo bawiliśmy wtedy w Madrycie. Olewam blendery,bo nawet całe 5000 nijak się ma do tego co w tym czasie przeżyliśmy.

A co tam się działo,że tak przygodowo? Wkurza mnie zatem,że nie byłam w Madrycie:P
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6173850 środa, 16 marzec 2016, 19:42:50
mczarna, masz prawo się wkurzać:) bo jeszcze ten Madryt nam opłacili haha
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6173853 środa, 16 marzec 2016, 19:52:42
nelunia napisał(a):

mczarna, masz prawo się wkurzać:) bo jeszcze ten Madryt nam opłacili haha

Tyle to się domyślam i nawet wiem z jakiego konka:-) Opowiedzcie lepiej w którymś z wątków co tam się działo jak było i ilu forumowiczów się zintegrowało:-)
0 0

monikar

Cytuj wiadomość#6173865 środa, 16 marzec 2016, 20:19:43
Co to za czasy nastały żeby człowiek głupich cukierków ugrać nie potrafił... emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6173869 środa, 16 marzec 2016, 20:23:28
monikar napisał(a):

Co to za czasy nastały żeby człowiek głupich cukierków ugrać nie potrafił... emotka

Ale Ty o Verbenie? To już koniec? Przecież to miało trwać dłużej do końca marca i nawet zdziwiłam się,że już się chwalą wygranymi.
0 0

monikar

Cytuj wiadomość#6173870 środa, 16 marzec 2016, 20:25:24
mczarna napisał(a):

monikar napisał(a):

Ale Ty o Verbenie? To już koniec? Przecież to miało trwać dłużej do końca marca i nawet zdziwiłam się,że już się chwalą wygranymi.

Nieee o Wawelu emotka
0 0

Victoria33

Cytuj wiadomość#6173872 środa, 16 marzec 2016, 20:29:20
Wkurza mnie Princes i ludzkie obiecanki bez pokrycia.
0 0

magy2020

Cytuj wiadomość#6173879 środa, 16 marzec 2016, 20:38:45
Wkurzają mnie trojany , które rozłożyły mi komputer emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6173888 środa, 16 marzec 2016, 20:45:54
lola.lola napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Ja mam dziś urodziny, mój oczywiście nawet czekolady nie kupił i jeszcze się obraził, że śmiem mieć zły nastrój ;]

Oho, mój BYŁY nie uznawał takiego święta jak moje urodziny.. zawsze musiałam na nim wymuszać jakiekolwiek świętowanie..
"Kotku, dziś mam trening, przełóżmy je na jutro"...   emotka

Btw - Wszystkiego najlepszego  emotka

a mój facet to mi zawsze coś kupuje, krzyczę już na niego że nie mogę tyle słodyczy, ooo właśnie wkurza mnie, że mój facet mi ciągle kupuje słodycze emotka
zezowaty_kot Wszystkiego najlepszego i wielu cudownych wygranych emotka emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6173889 środa, 16 marzec 2016, 20:48:39
monikar napisał(a):

mczarna napisał(a):

monikar napisał(a):

Nieee o Wawelu emotka

Aaaa, to mnie pocieszyłaś:P Ja mam trochę czekoladowych cukierków , których u mnie nikt nie chce, chcesz trochę monikar?:P Po co Ci 5 kg, wiosna, lato przed nami, trzeba jakoś wyglądać:P emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6173891 środa, 16 marzec 2016, 20:51:27
tomniewkurza napisał(a):

mczarna napisał(a):

nelunia napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

A co tam się działo,że tak przygodowo? Wkurza mnie zatem,że nie byłam w Madrycie:P

Mecz się dział - Real vs Roma emotka

To wiem, wiem:-) Ale byście gdzieś zdali relacje, w jakimś wątku
0 0

monikar

Cytuj wiadomość#6173915 środa, 16 marzec 2016, 21:53:28
mczarna napisał(a):

monikar napisał(a):

mczarna napisał(a):

monikar napisał(a):

Nieee o Wawelu emotka

Aaaa, to mnie pocieszyłaś:P Ja mam trochę czekoladowych cukierków , których u mnie nikt nie chce, chcesz trochę monikar?:P Po co Ci 5 kg, wiosna, lato przed nami, trzeba jakoś wyglądać:P emotka

W sumie masz rację emotka  Czas na konkurs z nagrodami dla fit babek emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6173921 środa, 16 marzec 2016, 22:10:39
mczarna napisał(a):

monikar napisał(a):

mczarna napisał(a):

monikar napisał(a):

Nieee o Wawelu emotka

Własnie takim argumentem pocieszałam się po porażce w tym konkursie emotka  
0 0