Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

mia

Cytuj wiadomość#6174673 piątek, 18 marzec 2016, 19:26:15
tomniewkurza napisał(a):

... Wrrrrr emotka A sędzia wredny kretyn. Nie dość, że kur cenzural, jak Kaczyński, to tyle samo ma wspólnego z prawem, co on. emotka

Tomniewkurza, nie do śmiechu mi dzisiaj, ale się normalnie skulałam z krzesła! emotka emotka emotka
Masz kolejny dobry uczynek, dzięki! emotka
0 0

ruda88

Cytuj wiadomość#6174689 piątek, 18 marzec 2016, 19:57:43
tomniewkurza napisał(a):

Nie sądzę. Bardziej mi pasuje do modelu Chilovelo. Porównaj kształty ramy:

Ramy jak ramy, ale detale faktycznie pasują (siodełko, osłona łańcucha itp.). Tak czy inaczej cudo, gratuluję!
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6174692 piątek, 18 marzec 2016, 19:59:23
tomniewkurza napisał(a):

buncia88 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

Jak możesz???? Łapówkę????? JA?????? POLICJANTOM???????

buuuhahaha emotka

Nienawidzę gnojów emotka
Ich interpretacja przepisów kosztowała mnie osiem stów. Kłóciłem się w sądzie i przegrałem
Kierowca złamał przepisy, ściął zakręt, JECHAŁ POD PRĄD, BEZ ŚWIATEŁ i miałem zderzenie.
Jechałem rowerem.
Wyobrażasz sobie?? Kierowca skutera złamał przepisy, mataczył, zostało to obnażone podczas procesu, przyznał się, a sędzia i tak MNIE skazał za "niezachowanie ostrożności". No ja pier.... To jest sprawiedliwość????? Zamiast dać mandat kierowcy skitera, policjant dla świętego spokoju spychotechnika, niech się sąd martwi... Wrrrrr emotka A sędzia wredny kretyn. Nie dość, że kur cenzural, jak Kaczyński, to tyle samo ma wspólnego z prawem, co on. emotka

Dlatego Ja jeżdżę ZAWSZE  z wideorejestratorem. Miałam podobną sytuację. Kobita jechała na rowerze i grzebała łapami w koszyku, wjechała rowerem prosto na mnie. na szczęscie zjeżdżałam z ronda, wiec prędkości zawrotnej nie było. Gdy przyjechala policja twierdziła, że to moja wina. Smerfiki spisały najpierw jej zeznania po czym podeszli do mnie a Ja im tylko filmik z kamerki pokazałam. Panią zaprosili do radiowozu i tyle.
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#6174753 piątek, 18 marzec 2016, 22:02:22
tomniewkurza napisał(a):

buncia88 napisał(a):

A tak serio: rower fajny i młoda na pewno się ucieszy emotka

Mam taką nadzieję emotka
...jako ciekawostkę...
Nie kupuję tak drogich alkoholi. Żal mi forsy.
Sprawa się ma tak, że wygrałem dla kumpeli z pracy (właściwie dla jej syna, ale polecieli razem) bilety na mecz UEFA do Paryża.
No i dziewczę poczuło się do rewanżu. Sprezentowała mi kosz z łakociami, tam była flacha ...I PARAGON emotka
Szepnęła "dziękuję, wyślij zgłoszenie i WYGRAJ" no i chyba było to szczere, bo się sprawdziło. Ot, cała historia.

O jejku!:) tomniewkurza pamiętam tą historię, jak o niej pisałeś, fajnie, że taki jest ciąg dalszy. Ewidentnie świadczy to, że co posiejesz to zbierzesz, lub "dobro zawsze wraca". Złoty człowiek z ciebie skoro tak innym marzenia spełniasz emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6174836 sobota, 19 marzec 2016, 02:15:42
tomniewkurza napisał(a):

androm napisał(a):

ja pierdziu, Ty masz... serce?? i to dobre emotka unbelieveable

emotka
Nie mam serca. Cyborgi są zimne jak kosmiczna pustka. Wredne i bezinteresownie złośliwe emotka

Nie wierzę emotka
mia napisał(a):

Masz kolejny dobry uczynek, dzięki! emotka

gosposia07 napisał(a):O jejku!:)  Złoty człowiek z ciebie skoro tak innym marzenia spełniasz

No i narozrabiałeś, całą misterną pracę nad opinią licho wzięło   emotka   emotka emotka emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6174882 sobota, 19 marzec 2016, 12:54:46
tomniewkurza napisał(a):

skowronek napisał(a):

Nie damy się nabrać! Twoja postać to typowy Dr Jekyll i Mr Hyde emotka

emotka emotka
Ufff, przywracasz mi wiarę w potęgę umysłów na forum emotka
Trafiony-zatopiony. Od siebie jeszcze dodałbym do tej mieszanki, że prawidłowa pisownia nazwiska jest nieco inna, bo nie każdy wie,  iż wspomniany bohater był Irlandczykiem emotka no i w moim przypadku jeszcze kongenialnie komponuje się z wyglądem: Mr O'Hyde emotka

Chciałoby się napisac, ze przeciez nie liczy się wygląd tylko wnętrze, ale ... nie w tym przypadku... emotka  
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6175410 poniedziałek, 21 marzec 2016, 15:49:59
100 laureat nie zgłosił się po nagrodę II STOPNIA
101 laureat nie zgłosił się po nagrodę II STOPNIA
102 laureat nie zgłosił się po nagrodę II STOPNIA
103 laureat nie zgłosił się po nagrodę II STOPNIA
emotka
0 0

kasiulll

Cytuj wiadomość#6175411 poniedziałek, 21 marzec 2016, 15:51:42
Wydłużanie z dnia na dzień i bez żadnego sensownego powodu i w dodatku bez ogłaszania tego w oficjalny sposób terminów trwania konkursów, ("a bo tyle kreatywnych zgłoszeń i przed świętami nie każdy miał głowę do  zgloszen"). Dla mnie to tylko sposob na nachapanie sie wiekszej ilosci maili i tyle, bez szacunku do osób które wyslaly zgłoszenie na czas. emotka  Zmiany w regulaminie po cichaczu są mega nie fair. Eh..
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6175423 poniedziałek, 21 marzec 2016, 16:21:46
Jak się ktoś umawia, nie przychodzi i ani be ani me (akcja: "klienci" z Olx). emotka
Plus cała masa innych rzeczy.
0 0

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6175425 poniedziałek, 21 marzec 2016, 16:28:03
Milkaaaaa !!! Tyle czasu, chęci i pracy wykonałam w kilka, a gdzie tam kilka -kilkanaście prac i żadna się nie spodobała ?! emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6175426 poniedziałek, 21 marzec 2016, 16:28:25
3,5 tygodnia chorowania dziecka -> 8 dni zdrowia -> 4 dni chorowania + zapowiedź co najmniej 5 dni antybiotyku + ... ile jeszcze ?!?  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6175435 poniedziałek, 21 marzec 2016, 16:51:21
kasiulll napisał(a):

Wydłużanie z dnia na dzień i bez żadnego sensownego powodu i w dodatku bez ogłaszania tego w oficjalny sposób terminów trwania konkursów, ("a bo tyle kreatywnych zgłoszeń i przed świętami nie każdy miał głowę do  zgloszen"). Dla mnie to tylko sposob na nachapanie sie wiekszej ilosci maili i tyle, bez szacunku do osób które wyslaly zgłoszenie na czas. emotka  Zmiany w regulaminie po cichaczu są mega nie fair. Eh..

ha! też to kiedyś miałam emotka  napisałam maila do organizatorów, że tak się nie robi, poza tym w regulaminie nie ma zapisu o tym, że mogą przedłużyć czas trwania konkursu.
Nie wiem, czy z racji mailowania, czy moje zgłoszenie się podobało, ale ostatecznie wygrałam nagrodę pocieszenia emotka  
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6175438 poniedziałek, 21 marzec 2016, 16:56:45
Wkurza mnie katar pomocy, bo oszalec mozna
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6175440 poniedziałek, 21 marzec 2016, 16:58:34
mia napisał(a):

Jak się ktoś umawia, nie przychodzi i ani be ani me (akcja: "klienci" z Olx). emotka

I Ja wkurzona z tego powodu. nie dość, ze za darmo paka ubrań dla dziecka to juz mi trzecia osoba po to nie przyszła. Nic mnie tak nie wkurza jak "Będę na pewno!" emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6175453 poniedziałek, 21 marzec 2016, 17:41:29
Facet  emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6175539 poniedziałek, 21 marzec 2016, 21:14:51
elotta napisał(a):

Facet  emotka

obstawiam, że jednak nie facet sam w sobie, tylko jakieś jego konkretne zachowanie

------------------------------------
wkurza mnie nadchodzący świąteczny przestój
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6175542 poniedziałek, 21 marzec 2016, 21:16:48
donia7 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

mia napisał(a):

I Ja wkurzona z tego powodu. nie dość, ze za darmo paka ubrań dla dziecka to juz mi trzecia osoba po to nie przyszła. Nic mnie tak nie wkurza jak "Będę na pewno!" emotka

nie dawaj!!!!!!!!! schowaj do piwnicy albo na strych emotka  może znajdzie się jakaś osoba naprawdę potrzebująca...

Godzinkę temu przyszła kobieta z dwójką dzieci za rękę. Bardzo dziękowała. Zadzwoniła i przyszła o umówionej godzinie. Tak być powinno. No, ale niestety byli i tacy co np."za darmo" to za mało. Dostałam sms o treści: za darmo aktualne? odpisałam, że tak. W odpowiedzi dostałam (oprócz kilku emotikonek) taki tekst: To superancko! podrzucisz (nie znam-nie jesteśmy na Ty) mi to na ulicę taką i nr takim? Tylko tak do 14tej bo potem wychodzę. Ludzie!!!! Nóż mi się w kieszeni otwiera emotka
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6175543 poniedziałek, 21 marzec 2016, 21:22:25
buncia88 napisał(a):

donia7 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

mia napisał(a):

nie dawaj!!!!!!!!! schowaj do piwnicy albo na strych emotka  może znajdzie się jakaś osoba naprawdę potrzebująca...

Godzinkę temu przyszła kobieta z dwójką dzieci za rękę. Bardzo dziękowała. Zadzwoniła i przyszła o umówionej godzinie. Tak być powinno. No, ale niestety byli i tacy co np."za darmo" to za mało. Dostałam sms o treści: za darmo aktualne? odpisałam, że tak. W odpowiedzi dostałam (oprócz kilku emotikonek) taki tekst: To superancko! podrzucisz (nie znam-nie jesteśmy na Ty) mi to na ulicę taką i nr takim? Tylko tak do 14tej bo potem wychodzę. Ludzie!!!! Nóż mi się w kieszeni otwiera emotka

jak mam coś za darmo do oddania to wrzucam do kontenera Caritas. On zawsze jest na czas, zawsze dostępny...
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6175550 poniedziałek, 21 marzec 2016, 21:41:44
synk żeby potem ciuchy wylądowały w sekondhandzie? Nie wierze w te kontenery. ..
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6175554 poniedziałek, 21 marzec 2016, 21:47:16
buncia88 napisał(a):

Synk żeby potem ciuchy wylądowały w sekondhandzie? Nie wierze w te kontenery. ..

Bo oni w ten sposób zbierają pieniądze. Mnie w tym temacie przerażają tylko ludzie, co wciskają swoje dzieci do kontenerów, żeby ukraść odzież emotka
0 0