Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

rachel

Cytuj wiadomość#6278209 środa, 2 listopad 2016, 10:15:12
paula9891 napisał(a):

rachel napisał(a):

że przytarłam rano auto na całą długość lusterkiem innego...wiem, moja wina, ale jak ja teraz pokaże mężowi auto w gumie i z zielonym lakierem na beżu:///

Mi ktoś kiedyś zarysował i na białym miałam zielony lakier. Nie martw się, dało się zmyć. Niestety głębsze rysy zostały emotka

a podpowiesz czym zmyłaś?? troche tak to zadziałam jak wyjdę z pracy, to szok będzie mniejszy...bo teraz na całej długości razem z tym śladem po gumie wygląda bardzo średnio...
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6278216 środa, 2 listopad 2016, 10:22:14
rachel napisał(a):

paula9891 napisał(a):

rachel napisał(a): że przytarłam rano auto na całą długość lusterkiem innego...wiem, moja wina, ale jak ja teraz pokaże mężowi auto w gumie i z zielonym lakierem na beżu:///

Mi ktoś kiedyś zarysował i na białym miałam zielony lakier. Nie martw się, dało się zmyć. Niestety głębsze rysy zostały emotka

a podpowiesz czym zmyłaś?? troche tak to zadziałam jak wyjdę z pracy, to szok będzie mniejszy...bo teraz na całej długości razem z tym śladem po gumie wygląda bardzo średnio...

Może ktoś mnie tutaj za to zlinczuje, ale w trudniejszych miejscach potraktowałam to mleczkiem do czyszczenia ceramiki emotka  Ono niestety szoruje powierzchnię, ale tam gdzie nie dało się zmyć normalnie, zdało egzamin. Ale nie biorę odpowiedzialności za to co się stanie, żeby nie było emotka
0 0

rachel

Cytuj wiadomość#6278245 środa, 2 listopad 2016, 10:56:51
tego może nie będę próbowała...żeby nie pogorszyc sprawy...zacznę od płynu do naczyń i mikrofibry...ponoć jakaś pasta pomaga...ale nie chce przedobrzyć...no nic ...a wiedziałam że telefon który mi wpadł do wc od samego rana nie wrózy niczego dobrego

picola

Cytuj wiadomość#6278255 środa, 2 listopad 2016, 11:10:03
rachel napisał(a):

tego może nie będę próbowała...żeby nie pogorszyc sprawy...zacznę od płynu do naczyń i mikrofibry...ponoć jakaś pasta pomaga...ale nie chce przedobrzyć...no nic ...a wiedziałam że telefon który mi wpadł do wc od samego rana nie wrózy niczego dobrego

Jest pasta polerska do lakieru samochodowego, w każdym warsztacie samochodowym ją mają. Jak masz znajomego mechanika podjedź do niego i zapytaj o nią. Guma powinna zejść bez problemu, a lakier z tamtego samochodu - zależy jak mocno przytarłaś
0 0

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6278260 środa, 2 listopad 2016, 11:16:16
rachel napisał(a):

Pojedź do pierwszego lepszego lakiernika .Zrobi to na miejscu za małe pieniądze. Wyczyści i zapastuje i nic nie będzie widać.
Nie rób tego sama . Dla profesjonalisty to 15 min roboty a efekt będzie taki że będzie miejsce jak nówka emotka

madlette

Cytuj wiadomość#6278599 środa, 2 listopad 2016, 17:59:24
...że Lidka podaje dni w Lay'sach, a nie daty emotka
0 0

kate87

Cytuj wiadomość#6278600 środa, 2 listopad 2016, 18:01:38
a mnie wkurza gdy znajdue 4 niezarejestrowane konkursy ktore skonczyły się wczoraj
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6278628 środa, 2 listopad 2016, 19:02:17
rachel napisał(a):

paula9891 napisał(a):

rachel napisał(a):

że przytarłam rano auto na całą długość lusterkiem innego...wiem, moja wina, ale jak ja teraz pokaże mężowi auto w gumie i z zielonym lakierem na beżu:///

nie przejmuj się rachel takimi materialnymi sprawami  emotka  może to znak od losu, że masz zagrać tutaj  emotka  http://konkurs.k2.com.pl/text/nagrody  K2 ma kilka past polerskich http://k2.com.pl/...-polerowanie-lakieru
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6278638 środa, 2 listopad 2016, 19:20:46
Pieniądze i zdrowie, ściślej brak jednego i drugiego. emotka
A ponieważ w tym kraju są to niestety dobra wysoce komplementarne, więc szlag mnie trafia widząc, jak pustoszeje konto...
emotka
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6278639 środa, 2 listopad 2016, 19:20:46
wkurza mnie poczta polska, ktora sie buja z moja reklamacja emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6278691 środa, 2 listopad 2016, 20:49:20
rachel napisał(a):

jak? hmm, może... normalnie?   emotka
kolejny raz jakieś dziwne zasady w związkach mnie zadziwiają. raz egipt (którego jednak ze względu na pierwszy tydzień w kiblu nie polecam), raz lusterko. toż to najważniejsze kwestie życiowe. całe szczęście, że mam partnera, który sobie takimi rzeczami głowy nie zawraca, bo wie, że to... tylko rzeczy.  

----------------------------------------------------------
wkurza mnie, że ludzie mało w sobie mają trzeźwego myślenia. 

awi

Cytuj wiadomość#6278715 środa, 2 listopad 2016, 21:08:47
scrabble napisał(a):

awi napisał(a):

I teraz się wkurzyłam. Nie wiedziałam że do Almette trzeba mieć też paragony... Wysłałam kilka zgłoszeń i jak wpadnie dom to chyba się pochlastam emotka

I bardzo dobrze, że trzeba je mieć. Jeżeli osoba, która gra w konkursach nie zdaje sobie z tego sprawy to co dopiero ludzie, którzy wpadli na pomysł żeby zrobić fotki kodów w sklepie... Natknęłam się na takiego delikwenta w Tesco emotka  Innym razem wpadłam na serek bez wieczka.
 Dobrze, że zrobili rezerwę, i może przy okazji organizatorzy czegoś się nauczą.

scrabble, w pełni się z Tobą zgadzam co do respektowania zasad. Jestem zła na siebie za niefrasobliwość bo w sumie to czytam regulaminy a ten mi jakoś umknął. No cóż, trudno...
0 0

rachel

Cytuj wiadomość#6278743 środa, 2 listopad 2016, 21:44:43
taalvikki napisał(a):

rachel napisał(a):

jak? hmm, może... normalnie?   emotka
kolejny raz jakieś dziwne zasady w związkach mnie zadziwiają. raz egipt (którego jednak ze względu na pierwszy tydzień w kiblu nie polecam), raz lusterko. toż to najważniejsze kwestie życiowe. całe szczęście, że mam partnera, który sobie takimi rzeczami głowy nie zawraca, bo wie, że to... tylko rzeczy.  

----------------------------------------------------------
wkurza mnie, że ludzie mało w sobie mają trzeźwego myślenia. 

Zle zabrzmialo... chodzilo mi raczej o to ze jest mi wstyd...wychodze na babe za kierownica... a swoja droga auta tez szkoda ma dopiero rok... jest ubezpieczone wiec niby okej, wiem tyloo rzeczy ale ja sie spinam strasznie bo jezdze od niedawna chcialabym to robic niezle ale jak widac nie zawsze wychodzi

mczarna

Cytuj wiadomość#6278744 środa, 2 listopad 2016, 21:48:18
awi napisał(a):

scrabble napisał(a):

awi napisał(a):

I teraz się wkurzyłam. Nie wiedziałam że do Almette trzeba mieć też paragony... Wysłałam kilka zgłoszeń i jak wpadnie dom to chyba się pochlastam emotka

I bardzo dobrze, że trzeba je mieć. Jeżeli osoba, która gra w konkursach nie zdaje sobie z tego sprawy to co dopiero ludzie, którzy wpadli na pomysł żeby zrobić fotki kodów w sklepie... Natknęłam się na takiego delikwenta w Tesco emotka  Innym razem wpadłam na serek bez wieczka.

scrabble, w pełni się z Tobą zgadzam co do respektowania zasad. Jestem zła na siebie za niefrasobliwość bo w sumie to czytam regulaminy a ten mi jakoś umknął. No cóż, trudno...

Wkurzaj się,że za mało na forum widocznie wchodzisz, były te rzeczy omawiane
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6278747 środa, 2 listopad 2016, 21:56:07
mczarna napisał(a):

awi napisał(a):

scrabble napisał(a):

awi napisał(a):

Wkurzaj się,że za mało na forum widocznie wchodzisz, były te rzeczy omawiane

o wiele rzadziej niż kiedyś, mam mniej czasu, gram falami
0 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6278751 środa, 2 listopad 2016, 22:04:15
cb656 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Coraz więcej kupuję Graala a z wygranych nic nie wpada. emotka Nie wspomnę ferrero 0/5, prince polo 0/10,mentos 0 /15, A Ja głupia dalej próbuję i kupuję emotka

I Zleceniodawcy się cieszą, bo wpisujesz się w założenie, które poczynili na wstępie: jak pokusimy ludków nagrodami, to zobaczysz, jak skoczy sprzedaż! No i skacze. emotka A później co z tymi rybami zrobić? Zjeść produkty konkursowe? Fu. Jakoś nie przystoi, to jak członek rodziny prawie, chlebodawca nierzadko, produkt konkursowy przynosi nagrody, które później można spieniężyć, czy jakoś tak.... Ja to chyba jakiś odmieniec jezdem, bo jak kupuję już produkt na konkurs, to jedynie w ilościach, które jestem w stanie pochłonąć. Takie na przykład trzy butelki niepasteryzowanego, chmielonego na zimno z Żabki emotka (ale "zapasów" tego rodzaju jak na zdjęciach nie robię, przerób jest na bieżąco emotka )
No w każdym razie: BRAWO TY! emotka

Jezeli chodzi o filety,to jak najbardziej kupuje tak,aby sie nie zmarnowaly.Cala rodzina je uwielbia i w ciagu najblizszych dni zostana skonsumowane.Sa pyszne i smaczne salatki z nich sie przyrządza emotka .Chodzilo Mi tylko o To ,ze zawsze wierze ze wygram a tu nici...
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6278809 czwartek, 3 listopad 2016, 00:00:57
wysłałam zgłoszenie na Nivea w Tesco - ale,żeby tak doczytać regulamin,że kosmetyki rozdawali codziennie o 10.00 i 18.00 a ja jak zwykle wysyłałam zgłoszenie na ostatnią chwilę czyli przed północą - pozostanie mieć nadzieję na nagrodę I stopnia.
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6278814 czwartek, 3 listopad 2016, 00:06:05
benasia napisał(a):

wysłałam zgłoszenie na Nivea w Tesco - ale,żeby tak doczytać regulamin,że kosmetyki rozdawali codziennie o 10.00 i 18.00 a ja jak zwykle wysyłałam zgłoszenie na ostatnią chwilę czyli przed północą - pozostanie mieć nadzieję na nagrodę I stopnia.

ja zrozumiałam, że najbliżej pełnej godziny w ciągu CAŁEJ doby - podali przykład: 10.00 lub 18.00. Masz więc szansę;)
0 0

Halszka

Cytuj wiadomość#6278815 czwartek, 3 listopad 2016, 00:06:32
osz... Nie przyjęlo mi zgłoszenia z ITM... buuu tak to jest odkładać wymyślanie odpowiedzi na ostatnia chwile emotka
0 0