Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 3893 3894 3895 3896 3897 38983899 3900 3901 3902 3903 > >> >|

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6256432 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 12:26:15
bamfarfe22 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Wkurza mnie kurier DPD który ostatnimi czasy jakoś dość często odwiedza mnie z przesylkami. Po pierwsze nie dość że wiecznie dzwoni i pyta czy zejdę przed blok ( mieszkam na 4 piętrze bez windy) zaslaniajac się że tyyyle przesyłek ma do dostarczenia a autem ciężko zaparkować pod moim blokiem, ja uważam że za gruby jest i mu się nie chce bo się spoci.  Po drugie wiecznie mam na przesylkach naklejki że avizowano raz lub dwa bo rzekomo nie było mnie w domu co jest nie prawdą. Po trzecie kiedyś odebrałam email że odebrałam przesyłkę o 14 a była godzina 17 i do tej pory żadnego kuriera u mnie nie było, zadzwoniłam by zapytać o co kaman, on ze jakiś kolega miał kilka jego paczek, że na busie zamienili, że sprawdzi o co chodzi bo to kolega, nagle po 18 z paczką jednak dotarł ten do którego dzwoniłam, odebrał paczkę od kolegi  emotka  takich historyjek słyszałam od niego wiele. Ale krew mnie zalała gdy pisałam email z zapytaniem o nagrodę z Nivea a pani mi odpisuje że paczkę odebrałam 2 tygodnie wstecz. Ja na to że nic nie odbierałam, więc pani wysłała mi ksero takiego oświadczenia które podpisałem niby że nie było w środku protokołu odbioru nagrody ( drukowane litery, nie moje pismo). Zbladlam.  Powiedziałam że nie odpuszczę.  Napisałam reklamację do DPD. Za kilka dni minie czas na jej rozpatrzenie. A tu przed chwilą odbieram tel od tegoż kuriera który zdziwko przeżył jak mu w firmie powiedzieli pewnie o sprawie. Wymysla bujdy na resorach że niby tego dnia ktoś akurat za niego paczki rozwozil, mówię że nie ma się czym martwić bo skoro tego dnia miał wolne to w firmie chyba wiedzą kto za niego jeździł.  On na to że jednak nie bo ten ktoś na jego numerze jeździł i to on ma problem . Chcę się dogadać.  I co robić, wkurzona jestem, ale nie jestem zawistna.  Z drugiej strony nie dam sobie w kaszę dmuchać.  Po radzicie coś na tego gościa i na moje nerwy.

Bradzo wartościowa nagroda?
Z jednej strony dobrze mu dać nauczkę na przyszłość, z drugiej można sobie tylko pogorszyć sytuację i już kureir nie bedzie nam szedł na ręke, nie będzie dzwonil, umawiał się na daną godz. itp.

A co za różnica jak droga nagroda? Była moja i tyle. Do tej pory to ja mu idę na rękę bo jak głupia latam na dół po swoje paczki. Siedzę w domu i nigdy nie musiał mi iść na rękę co do godziny itd. Wkurza mnie bo kłamie i gdyby paczka zaginęła czy coś to zawsze mógł to gdzieś zgłosić a nie podpisuje się moim imieniem i nazwiskiem na jakichś oświadczeniach. 

kurier ma obowiązek dostarczyć paczkę pod wskazany adres. Mój kumpel kiedyś pracował w UPS i też zawsze wydzwaniał żeby ktoś zszedł na dół bo mu  zawsze było śpieszno, ale mówił że w grucie rzeczy tak nie można i gdyby ktoś w firmy się dowiedział że tak robi to by miał lipę 
0 0

bamfarfe22

Cytuj wiadomość#6256434 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 12:30:16
agniehaha89 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Wkurza mnie kurier DPD który ostatnimi czasy jakoś dość często odwiedza mnie z przesylkami. Po pierwsze nie dość że wiecznie dzwoni i pyta czy zejdę przed blok ( mieszkam na 4 piętrze bez windy) zaslaniajac się że tyyyle przesyłek ma do dostarczenia a autem ciężko zaparkować pod moim blokiem, ja uważam że za gruby jest i mu się nie chce bo się spoci.  Po drugie wiecznie mam na przesylkach naklejki że avizowano raz lub dwa bo rzekomo nie było mnie w domu co jest nie prawdą. Po trzecie kiedyś odebrałam email że odebrałam przesyłkę o 14 a była godzina 17 i do tej pory żadnego kuriera u mnie nie było, zadzwoniłam by zapytać o co kaman, on ze jakiś kolega miał kilka jego paczek, że na busie zamienili, że sprawdzi o co chodzi bo to kolega, nagle po 18 z paczką jednak dotarł ten do którego dzwoniłam, odebrał paczkę od kolegi  emotka  takich historyjek słyszałam od niego wiele. Ale krew mnie zalała gdy pisałam email z zapytaniem o nagrodę z Nivea a pani mi odpisuje że paczkę odebrałam 2 tygodnie wstecz. Ja na to że nic nie odbierałam, więc pani wysłała mi ksero takiego oświadczenia które podpisałem niby że nie było w środku protokołu odbioru nagrody ( drukowane litery, nie moje pismo). Zbladlam.  Powiedziałam że nie odpuszczę.  Napisałam reklamację do DPD. Za kilka dni minie czas na jej rozpatrzenie. A tu przed chwilą odbieram tel od tegoż kuriera który zdziwko przeżył jak mu w firmie powiedzieli pewnie o sprawie. Wymysla bujdy na resorach że niby tego dnia ktoś akurat za niego paczki rozwozil, mówię że nie ma się czym martwić bo skoro tego dnia miał wolne to w firmie chyba wiedzą kto za niego jeździł.  On na to że jednak nie bo ten ktoś na jego numerze jeździł i to on ma problem . Chcę się dogadać.  I co robić, wkurzona jestem, ale nie jestem zawistna.  Z drugiej strony nie dam sobie w kaszę dmuchać.  Po radzicie coś na tego gościa i na moje nerwy.

Bradzo wartościowa nagroda?
Z jednej strony dobrze mu dać nauczkę na przyszłość, z drugiej można sobie tylko pogorszyć sytuację i już kureir nie bedzie nam szedł na ręke, nie będzie dzwonil, umawiał się na daną godz. itp.

A co za różnica jak droga nagroda? Była moja i tyle. Do tej pory to ja mu idę na rękę bo jak głupia latam na dół po swoje paczki. Siedzę w domu i nigdy nie musiał mi iść na rękę co do godziny itd. Wkurza mnie bo kłamie i gdyby paczka zaginęła czy coś to zawsze mógł to gdzieś zgłosić a nie podpisuje się moim imieniem i nazwiskiem na jakichś oświadczeniach. 

kurier ma obowiązek dostarczyć paczkę pod wskazany adres. Mój kumpel kiedyś pracował w UPS i też zawsze wydzwaniał żeby ktoś zszedł na dół bo mu  zawsze było śpieszno, ale mówił że w grucie rzeczy tak nie można i gdyby ktoś w firmy się dowiedział że tak robi to by miał lipę 

Wiesz było lato, gorąco, myślę taki gruby, ciężko mu po tych schodach latać a do tego pali fajki więc wiadomo, ale jak to się stało nagminne no to już mnie drzaźni 
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6256437 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 12:31:31
joan napisał(a):

bamfarfe22 - o ile zwykle jesteś w domu, za żadne skarby się nie dogaduj, bo potem albo coś zaginie, albo np. dostaniesz to po dwóch tygodniach uszkodzone. I co wtedy zrobisz? Nic.

Kurierowi wyjaśnij, że fałszowanie cudzego podpisu to przestępstwo, a w przypadku zaginięcia przedmiotu - dodatkowo kradzież.

Ostatnio kurier zostawił przesyłkę dla mnie w takim jakby minipunkcie DPD - może jest coś takiego w Twojej okolicy? Wtedy przynajmniej wiadomo, że paczka nadal jest w rękach DPD i to oni za nią odpowiadają...

po co kurierowi coś wyjasniać i w ogóle z nim rozmawiac- oni sa świetnie przeszkoleni i dokładnie wiedzą.. mnóstwo ludzi nie ma pracy-znajdzie się uczciwy na jego miejsce. co więcej obowiązkiem DPD jest zgłosić to na policje - z urzędu. ty nic w tym nie musisz robić. facet skumał- że to nagrody-i że się uda i nikt nie zauważy...

skoro się chce dogadac i jeszcze jakies pieniądze wchodzą w gre- to znaczy że więcej ma na sumieniu..z jednego przypadku jakoś by się wymigał..
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6256438 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 12:31:44
bamfarfe22 napisał(a):

Nie zamierzam się z nim dogadywac, nie chcę żadnej kasy i nie dlatego że przesyłka miała mała wartość, ale wkurza mnie że są tacy debile, nigdy w życiu nie wzięłam niczego cudzego, siedzę w domu bom bezrobotna od 4 miesięcy. W małym mieście mieszkam więc żadnych takich punktów nie mają.  Nie wiem co robić.  Wiadomo do sądu nie pójdę bo ja nie z tych, ale z drugiej strony może inne osoby z mojego miasta też mają takie zaginione przesyłki i co?

Zadzwoń na infolinię i zapytaj o status swojej reklamacji. Od razu powiedz, że będziesz składała na policji doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa = kradzieży i potrzebne Ci ich stanowisko, bo ustosunkujesz się do niego w doniesieniu na policję.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6256495 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 14:02:38
bamfarfe22 napisał(a):

A i wcale nie chcę się dogadywac, nic od niego nie chce. Tylko wkurzona całą sytuacją jestem i jego chamskim zachowaniem. A jak sobie pomyślę że mogła to być jakaś mega droga nagroda i musiałabym walczyć z firmą kurierską aby wyjaśnić co i jak to aż mi się słabo robi.

też kiedyś chciałam iść na rękę kurierowi, bo zagubił moją przesyłkę... poszłam i co?? wyszłam na oszustkę i krętaczkę, bo dogadałam się z kurierem, ale zanim to zrobiłam to pytałam nadawcę, czy wysłał moją nagrodę. No i jak nadawca dostał cynk, że nie dotarła do mnie, to złożył reklamację. A jak chciałam odwołać sprawę, to było wielkie halo...  emotka

Kurier mówił, że kiedyś zaginęła mu przesyłka, więc jeśli teraz będzie podobna sytuacja, to obetną mu pensję, czy premię (nie pamiętam, bo to kilka lat temu było). No i proszę... 
Po wszystkim doszłam do wniosku, że pójdę na rękę komuś, a sama będę miała nieprzyjemności. Więc jeśli teraz coś jest niejasnego i kurier kręci, to domagaj się reklamacji.

Co do reklamacji - nie naciskaj, nie pytaj.
Jeśli nie odpiszą w ciągu 14 dni od złożenia reklamacji, wtedy z automatu jest ona uznana za zasadną.
Jeśli domagałaś się finansowego zadośćuczynienia, to powinni Ci je wypłacić w pełnej wysokości. 
Nieważne, czy składasz reklamację na buty, sprzęt, czy usługę kurierską.  14 dni i kropka. Oczywiście to dni kalendarzowe liczone od następnego dnia od pisma, czyli jeśli pisałaś np. 1 września, to czas liczy się od 2 do 15 września. 16 możesz uznać, że niezależnie od odpowiedzi Twoje żądania powinny być spełnione. 
Miałam tak z reklamacją butów  emotka   emotka
Mysia 0

myszania

Cytuj wiadomość#6256537 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 15:17:10
Wkurza mnie moja własna głupota.

Zamiast iść spać (bo wiadomo, ze mój syn obudzi się 4 razy w nocy) patrze na "Rolnik szuka żony" emotka  a potem w robocie nie moge się ogarnąć bo jestem śpiąca.

teodozja

Cytuj wiadomość#6256665 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 20:02:35
Zabrałam się za malowanie drzwi,skończyłam,umyłam wszystko,posprzatałam,pozanosiłam do garażu i zadowolona z siebie poszłam na kolacje.Przychodzę,a tutaj  emotka pies przykleił się do drzwi centralnie na środku, odkleił się ale zostało pełno długiej około 20 centymetrowej sierści wiszącej na drzwiach. Zeskrobałam farbę,jutro znów maluje emotka

magalan83

Cytuj wiadomość#6256732 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 21:30:32
bruce napisał(a):

Bezradność. Najgorsze z możliwych uczuć. emotka

To samo uczucie mnie ostatnio przesladuje  emotka
bruce 0

koper

Cytuj wiadomość#6256734 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 21:32:20
Bezradność?
Ja jak mantrę powtarzam sobie codziennie: "Jeżeli problem ma rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli jednak nie ma, to martwienie się niczego nie zmieni".
Działa, polecam  emotka

trebor1

Cytuj wiadomość#6256735 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 21:34:50
teodozja napisał(a):

Zabrałam się za malowanie drzwi,skończyłam,umyłam wszystko,posprzatałam,pozanosiłam do garażu i zadowolona z siebie poszłam na kolacje.Przychodzę,a tutaj  emotka pies przykleił się do drzwi centralnie na środku, odkleił się ale zostało pełno długiej około 20 centymetrowej sierści wiszącej na drzwiach. Zeskrobałam farbę,jutro znów maluje emotka

...pomyśl lepiej o psie, on żyje teraz w oderwaniu od rzeczywistości emotka

kemli

Cytuj wiadomość#6256744 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 21:42:29
bruce napisał(a):

koper napisał(a):

Bezradność?
Ja jak mantrę powtarzam sobie codziennie: "Jeżeli problem ma rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli jednak nie ma, to martwienie się niczego nie zmieni".
Działa, polecam  emotka

Nie działa i nie zmienia... Jednak - wielkie dzięki! emotka

pamiętaj! czekolada nie pyta, czekolada rozumie  emotka
bruce 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6256747 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 21:44:33
Wkurza mnie,że lato się kończy i jest już zimno ( choć słonecznie-jedyne pocieszenie) i tak szybko się już ciemno robi. Wiem,wiem, taka pora roku ale ja co roku tego nie mogę znieść.Dziś mnie tak wypi....o,że szok.

mdepfs

Cytuj wiadomość#6256807 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 23:01:01
w zeszłym tygodniu w środę wygrałam almette. Od razu następnego dnia (15.09) z samego rana nadałam priorytet polecony z wieczkiem i paragonem.. uwierzycie, że do dziś nie doszedł i dostałam dzis monit, że zaraz mi nagroda przepadnie... obdzwoniłam wszystko i wszystkich.. list w kosmosie. zaraz mnie szlag trafi. łatwo przyszło.. łatwo poszło. liczę na jutrzejsze objawienie. mam niby ksero, ale wątpię, aby mnie to uratowało.. k**wa pierwszy raz tak mam i to akurat musiało kurde przy tysiaku ?>!!?L$%:T"W#$T"V  emotka emotka
0 0

kemli

Cytuj wiadomość#6256816 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 23:13:57
mdepfs napisał(a):

w zeszłym tygodniu w środę wygrałam almette. Od razu następnego dnia (15.09) z samego rana nadałam priorytet polecony z wieczkiem i paragonem.. uwierzycie, że do dziś nie doszedł i dostałam dzis monit, że zaraz mi nagroda przepadnie... obdzwoniłam wszystko i wszystkich.. list w kosmosie. zaraz mnie szlag trafi. łatwo przyszło.. łatwo poszło. liczę na jutrzejsze objawienie. mam niby ksero, ale wątpię, aby mnie to uratowało.. k**wa pierwszy raz tak mam i to akurat musiało kurde przy tysiaku ?>!!?L$%:T"W#$T"V  emotka emotka

jutro na pewno dojdzie  emotka  bądź dobrej myśli emotka
mdepfs 0

aurora81

Cytuj wiadomość#6256826 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 23:28:56
mdepfs napisał(a):

U mnie identyczna sytuacja. Dzwoniłaś do organizatora promocji Almette?
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6256829 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 23:34:27
aurora81 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

jutro jak nie dojdzie to dzwonię .. emotka
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6256833 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 23:37:42
kemli napisał(a):

mdepfs napisał(a):

jutro na pewno dojdzie  emotka  bądź dobrej myśli emotka

dziękuję <3
0 0

aurora81

Cytuj wiadomość#6256834 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 23:38:51
mdepfs napisał(a):

aurora81 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Zmartwiło mnie to, bo pani na poczcie gwarantowała, że priorytet polecony na pewno dojdzie w poniedziałek. A dostałaś może jakiegoś maila bądź sms z linkiem do strony z oświadczeniami po powiadomieniu o wygranej? Wyczytałam o tym w regulaminie, ale nic takiego nie dostałam i początkowo sądziłam, że chodzi o niedopełnienie tego typu formalności. emotka
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6256836 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 23:41:19
aurora81 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

aurora81 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Zmartwiło mnie to, bo pani na poczcie gwarantowała, że priorytet polecony na pewno dojdzie w poniedziałek. A dostałaś może jakiegoś maila bądź sms z linkiem do strony z oświadczeniami po powiadomieniu o wygranej? Wyczytałam o tym w regulaminie, ale nic takiego nie dostałam i początkowo sądziłam, że chodzi o niedopełnienie tego typu formalności. emotka

to chodzi o formularz, który jest na końcu regulaminu. Więc zapewne sobie go znalazłaś,wydrukowałaś i wysłałaś emotka  u mnie w ogóle jakieś jaja. Nadałam 15ego a na śledzeniu jest że 14ego... nikt nic nie wie. Pięknie...
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6256837 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 23:41:42
teodozja napisał(a):

farba, jak farba. szkoda bardziej psa.

----------------------------------------------

niezmiennie wkurza: głupota, banał, kult dzieciątek. do śmierci mnie będzie to wkurzać.

i jeszcze jedno.
bo mam dość. czepiacie się wymiany paragonów (którą dopuszczają organizatorzy, nie chcąc numeru na zaś), ale za masowe dodawanie zakończonych testowań na ofeminin (w innych konkursach też są błędy) nikt nie dostaje żadnych upomnień. litości, litości.
1 0

|< << < 3893 3894 3895 3896 3897 38983899 3900 3901 3902 3903 > >> >|