szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6404460
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4877
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

androm napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wczoraj chcialam sobie pojsc do Cinema City. Niestety, nie mam juz zadnych wygranych voucherow. Wkurzylam sie, bo nie wiedzialam, ze bilet do kina w sobote dla doroslego kosztuje 27 zlotych. Rozboj w bialy dzien, normalnie!Oczywiscie na seans i tak poszlam,he,he.

Kup sobie abonament unlimited do cinema za 44 zl miesiecznie, chodzisz ile chcesz.

Az tak czesto do kina nie chodze, zazwyczaj raz w miesiacu. Cinema city mam blizej domu, ale do Multikina mam najczesciej bilety za friko Ostatnio nam 1 Multikino zamkneli we Wro, a szkoda!
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #6404470
    Kobieta nkba

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1197
    Z nami od: 22.12.2015
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Nie dość, że wróż Maciej nap....ala mi codziennie sms to jeszcze nawał maili od Doktora Erotomana i jego ekipy zawalają mi skrzynkę  emotka  
    Cytuj wiadomość #6404472
    Kobieta frodo

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2165
    Z nami od: 28.12.2010
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

Wkurza mnie to, że zamiast śniadaniowej kupiłam smakowitą emotka
    Cytuj wiadomość #6404490
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 896
    Z nami od: 19.05.2014
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

nie ma to jak się obudzić chorym....... emotka
    Cytuj wiadomość #6404594
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 9268
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Wkurza mnie wiatr wiejący za oknem. Sprawia, że człowiekowi robi się zimno od samego słuchania.

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość #6404617
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 505
    Z nami od: 04.12.2016
    Konkursy dodane: 12

Powrót do góry

Moje dziecko w sobotę rano miało lekki katar. Posmarowałam ją maścią majerankową, ale na wszelki wypadek wyciągnęłam gruszkę i Fridę. Dzisiaj katar zrobił się trochę większy. Gruszka jest na swoim miejscu, a Frida zniknęła. Przerzuciłam do góry nogami cały dom, z nieskazitelnego porządku zrobił się wielki bałagan - Fridy nie ma emotka emotka emotka emotka

audaces fortuna iuvat

Nikt tak nie uczy cierpliwości jak małe dziecko i oczekiwanie na wyniki konkursów.

Cytuj wiadomość #6404618
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 896
    Z nami od: 19.05.2014

Powrót do góry

dwaburekoty napisał(a):

Moje dziecko w sobotę rano miało lekki katar. Posmarowałam ją maścią majerankową, ale na wszelki wypadek wyciągnęłam gruszkę i Fridę. Dzisiaj katar zrobił się trochę większy. Gruszka jest na swoim miejscu, a Frida zniknęła. Przerzuciłam do góry nogami cały dom, z nieskazitelnego porządku zrobił się wielki bałagan - Fridy nie ma emotka emotka emotka emotka

u nie też zniknęła i znalazła się jak się katar skończył....jak już kupiłam nową, taka to złośliwość przedmiotów martwych, a na katarek polecam clemastinum na noc u nas działa cuda...
    Liczba plusów to: freyja88, dwaburekoty Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6404651
    Kobieta chochliczka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2306
    Z nami od: 02.10.2006
    Konkursy dodane: 14

Powrót do góry

Nie wiem jak ja dziś spalam,ale wstalam cala połamana, boli mnie kark,plecy łopatka  emotka
    Cytuj wiadomość #6404864
    Kobieta justfine

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 19
    Z nami od: 01.09.2017

Powrót do góry

... Virgin Mobile. Mija miesiąc od kiedy przeniosłam numer z Play do tej sieci i od tego czasu nie mogę wysyłać smsów na konkursy. Konto doładowane, blokady premium brak, infolinia rozkłada ręce, CMOK tak samo. Przekładałam kartę do innych aparatów i to samo. Może macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?
    Cytuj wiadomość #6404903
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7840
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

Czy ktoś kojarzy firmę SALVADO, z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim (89-400) przy Placu Wolności 21 ???????
    Dostałam maila od jakiejś firmy, że ta firma Salvado sprzedała bazę danych a teraz oni (kupujący) sobie z niej korzystają  emotka  
    Nigdy nic u nich nie zamawiałam ani nie kupowałam, to skąd mają moje dane??  emotka

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6404921
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7840
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Nigdy nic u nich nie zamawiałam ani nie kupowałam, to skąd mają moje dane??  emotka

Nie wierzę w to, co czytam... emotka TY nie masz świadomości, że dane konkursowicza są zagrożone krążeniem po dziesiątkach baz danych?! emotka

no dobra... dane konkursowe i owszem, mam oddzielnego maila do tego emotka  ale to przyszło na maila prywatnego 

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6404922
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4355
    Z nami od: 13.07.2009

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Nie wierzę w to, co czytam... emotka TY nie masz świadomości, że dane konkursowicza są zagrożone krążeniem po dziesiątkach baz danych?! emotka

no dobra... dane konkursowe i owszem, mam oddzielnego maila do tego emotka  ale to przyszło na maila prywatnego 

wiec masz prawo zapytac, wrecz zazadac skąd mają twoje dane i niech się tłumaczą.....
    Liczba plusów to: ziolko, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6405250
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1722
    Z nami od: 05.06.2006
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Pipa z Biedronki mnie wkurzyła. Kupiłam dwa batony Kinder bueno, poprosiłam o paragon bo mi nie dała, na co ona: dałam Pani. No wiec jej tłumacze ze nie, wiec spogląda na kosz i stwierdza z uśmiechem:to musi byc w koszu... Juz miałam jej powiedzieć: No to nurkujemy... ale za mną stała dziewczyna która przepuściła mnie w kolejce (bo bede szybko bo miałam tylko 2 batony), a za nią z 4 osoby, wiec stwierdziłam ze nie bede im psuła dnia, a dziewczynie która mnie przepuściła tak dopłacała za uprzejmość.... bądź co bądź zostałam z totalnie bezużytecznym towarem (nie jem KB). Mam nadzieje ze do końca konkursu znajdę jakiś paragon w koszyku. 
    Dla równowagi (w złoszczeniu) śmiać mi sie chciało bo naczytałam sie jak tu kilka dziewczyn pomyliło Smakowita ze śniadaniowa i złe kupiło. I tak jak ja nie miałam z tym problemu (margaryn nie kupuje, wiec o istnieniu tej drugiej nie wiedziałam) tak po lekturze forum stanęłam przed Polka sklepowa, gdzie obok siebie była smakowita ze śniadaniowa i nie wiedziałam w końcu która to ta konkursowa emotka
    no cóż równowaga w przyrodzie musi byc, troche śmiechu troche złości emotka
    Liczba plusów to: cc_investigator, karolkas, 29renata, mama2006, defed, kamyk101, 1mariusz Liczba minusów to: 0

Kod zniżkowy na pierwsze zakupy na IHerb -5$ - PHS817.
    http://iherb.com/?rcode=PHS817

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6405259
    Kobieta iwonciaaa

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1642
    Z nami od: 23.09.2007
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Moje ciągoty na zdrapek emotka uwielbiam je kupować emotka Zawsze znajdzie się jakiś powód. A to wypłata, a to luźne monety, a to kiepski dzień, a to przeczucie emotka
    Liczba plusów to: cudaczek121, kumulacja, andii, iwonciaaa, kerocna Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6405273
    Kobieta isiulka

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2907
    Z nami od: 28.05.2006

Powrót do góry

Wkurza mnie Lidia!  Znowu mnie podkusiło by u niej zagrać i znowu psinco na 200 nagrod- wstyd emotka  nie wiem co trzeba robić by wygrać w tej agencji.

Gazety, Czasopisma, E-wydania, Custom Publishing

Kupię kuferki z cukierkami Wawela =>PW

Cytuj wiadomość #6405276
    Kobieta buka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 153
    Z nami od: 10.01.2010

Powrót do góry

isiulka napisał(a):

Wkurza mnie Lidia!  Znowu mnie podkusiło by u niej zagrać i znowu psinco na 200 nagrod- wstyd emotka  nie wiem co trzeba robić by wygrać w tej agencji.

Po prostu nie trać nadziei a to wiemy że potrafisz  emotka
    Liczba plusów to: isiulka Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6405311
    Mężczyzna mastah

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 17
    Z nami od: 14.09.2017
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

ace napisał(a):

Pipa z Biedronki mnie wkurzyła. Kupiłam dwa batony Kinder bueno, poprosiłam o paragon bo mi nie dała, na co ona: dałam Pani. No wiec jej tłumacze ze nie, wiec spogląda na kosz i stwierdza z uśmiechem:to musi byc w koszu... Juz miałam jej powiedzieć: No to nurkujemy... ale za mną stała dziewczyna która przepuściła mnie w kolejce (bo bede szybko bo miałam tylko 2 batony), a za nią z 4 osoby, wiec stwierdziłam ze nie bede im psuła dnia, a dziewczynie która mnie przepuściła tak dopłacała za uprzejmość.... bądź co bądź zostałam z totalnie bezużytecznym towarem (nie jem KB). Mam nadzieje ze do końca konkursu znajdę jakiś paragon w koszyku.

To Ty w Biedronce robisz zakupy za mniej niż 40zł ?? emotka
    A co z naklejkami ?   emotka
    A żeby nie było OT - mnie wkurza niesprawiedliwość w mojej firmie ... Równi i równiejsi ... emotka  
    Liczba plusów to: dwaburekoty, ace Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6405390
    Kobieta rubik

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 312
    Z nami od: 01.08.2007

Powrót do góry

Tyle konkursów pozaliczałam i zero nagrody.W końcu piszę i układam  nieźle pewnie nie czytają tylko losują.
    Cytuj wiadomość #6405425
    Kobieta Halszka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 469
    Z nami od: 15.10.2015

Powrót do góry

buuuu.. Kaufland znowu nie szykuje budżetu w tym tygodniu... A ja jam takie braki w art. higienicznych i chemicznych... emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6405470
    Kobieta agniehaha89

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 849
    Z nami od: 08.09.2016

Powrót do góry

superloser napisał(a):

buka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Po prostu nie trać nadziei a to wiemy że potrafisz  emotka

Chyba 300. Ja doła złapałam, bo na telefonie lista laureatów jest nieczytelna, maila brak a tu każdy deskami wymiata MDN.Wkurzyłam sie w Tesco bo mi granaty za kiwi liczy, bułki małe jako bagietki a na koniec mnie wyzerował  emotka  bo zamiast 2 sztuk Nivea po 2,59 zl policzył mi tylko za jeden emotka  a w regulaminie jest, ze 2 produkty emotka  
    A po Nivea wycieczka była.

a mnie wkurza, że nie mogę znaleść paragonu na wygraną deskorolkę. Wygląda na to, że kolejna wygrana mi przepadnie. 

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.