Wkurza mnie...

|< << < 4225 4226 4227 4228 4229 42304231 4232 4233 4234 4235 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6432357 czwartek, 23 listopada 2017, 18:24:05
kermit napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Potwierdzam,ja podbnie jak koleżanka wyżej-cały czas skupiam się na tym co wygrałam nim.
Staje się moją "bazą"do tworzenia i na jego podstawie robię nowe.
Jak narazie 3 dni i w każdym po 1 wygranej więc DA SIĘ! i nie zagniajcie tu na loterie ani na to że trzeba pisać po 300 dziennie zeby wygrać.Wystarczy ruszyć głową i stworzyć coś fajnego emotka   

To chyba jednak loteria emotka .

emotka

Wypowiedź laureatki to jednak... nieoczywista podpowiedź i jeśli ktoś jeszcze nie wie, na czym polega konkursowe czytanie między wierszami, jaśniej się wytłumaczyć nie da emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6432361 czwartek, 23 listopada 2017, 18:31:09
Wkurza mnie, że nie wiem, co takiego Mysiorek wykręciła, że cb656 zawsze pod jej konkursami dziwi się, że nie w więzieniu emotka  Ktoś oświeci?

I jeszcze mnie wkurza, że mój mąż poszedł do ITM po Milkę i kupił za 12 zł, chociaż wiedział, że za 15 ma być. Dlaczego tak postąpił? Sam nie wie...
ace 0

coccinelle

Cytuj wiadomość#6432362 czwartek, 23 listopada 2017, 18:33:41
Jak już się wkurzamy, to i ja podzielę się wkurzaniem na Allegro. Nic dobrego z tego nie wychodzi. emotka emotka
defed 0

joan

Cytuj wiadomość#6432367 czwartek, 23 listopada 2017, 18:46:31
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że nie wiem, co takiego Mysiorek wykręciła, że cb656 zawsze pod jej konkursami dziwi się, że nie w więzieniu emotka  Ktoś oświeci?
(...)

Taka bajeczka: pewna Pani Kasia rozdawała samochody znajomym, w tym min. swojemu kuzynowi. Gdy świat konkursowy skumał, że coś jest nie tak z promocją, odwiedziła tę panią tv. W tv Pani Kasia twierdziła, że przecież ona za bardzo to z tym kuzynem kontaktu nie ma. Ale screeny z nk mówiły co innego (wiem, bo sama zebrałam sporą dokumentację). Myśleliśmy, że Pani Kasia się przebranżowi, ale ostro trwa w konkach - niemniej chyba niczyje akcje nie są przez nas tak skanowane, jak te jej właśnie. Ale to tylko bajka, można wierzyć albo i nie.

PS: Ostatnie autko trafiło na nasze forum, wygrała je pani, co ma w awatarze dziecko bawiące się w basenie z piłeczkami. Czy dobrze pamiętam?
cb656 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6432369 czwartek, 23 listopada 2017, 18:48:35
joan napisał(a):

(...)

Taka bajeczka: pewna Pani Kasia rozdawała samochody znajomym, w tym min. swojemu kuzynowi. Gdy świat konkursowy skumał, że coś jest nie tak z promocją, odwiedziła tę panią tv. W tv Pani Kasia twierdziła, że przecież ona za bardzo to z tym kuzynem kontaktu nie ma. Ale screeny z nk mówiły co innego (wiem, bo sama zebrałam sporą dokumentację). Myśleliśmy, że Pani Kasia się przebranżowi, ale ostro trwa w konkach - niemniej chyba niczyje akcje nie są przez nas tak skanowane, jak te jej właśnie. Ale to tylko bajka, można wierzyć albo i nie.

PS: Ostatnie autko trafiło na nasze forum, wygrała je pani, co ma w awatarze dziecko bawiące się w basenie z piłeczkami. Czy dobrze pamiętam?

Dzięki za wyjaśnienie emotka  Nie słyszałam tej historii. Pierwszy raz u niej gram, więc zobaczę jak to będzie emotka  
cb656 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6432395 czwartek, 23 listopada 2017, 19:29:31
Wkurza mnie, że mój mąż kupił kilka Tigerów na kilka paragonów, o czym dowiedziałam się pakując dzisiaj zakupy do bagażnika. Okazało się, że zawsze kupował przed cotygodniowym treningiem i nie chciało mu się puszek wyrzucać, przez co zaśmiecił cały samochód, a mnie oczywiście nie wolno wozić kilku(nastu) par butów, bo przecież to nie ja sprzątam w aucie. Wiedział doskonale, że zbieram paragony i że jeśli kupuje energetyki, to ma właśnie inwestować w te... Siedzi teraz i szuka w plecakach i w torbach sportowych paragonów. a niech ma!

petunija1

Cytuj wiadomość#6432400 czwartek, 23 listopada 2017, 19:42:34

I jeszcze mnie wkurza, że mój mąż poszedł do ITM po Milkę i kupił za 12 zł, chociaż wiedział, że za 15 ma być. Dlaczego tak postąpił? Sam nie wie...

emotka emotka padłam.

superloser

Cytuj wiadomość#6432401 czwartek, 23 listopada 2017, 19:44:31
petunija1 napisał(a):

emotka emotka padłam.

Żeby juz wiecej Ci nie musiał zakupów robic emotka  Przemyślane  emotka

jofe8484

Cytuj wiadomość#6432405 czwartek, 23 listopada 2017, 20:03:06
superloser napisał(a):

petunija1 napisał(a):

emotka emotka padłam.

Przynajmniej ma gdzie iść emotka a mnie wkurza, że w ITM ma dużo konkursów a najbliższy sklep jest jednak daleko ;-(
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6432429 czwartek, 23 listopada 2017, 21:27:02
jofe8484 napisał(a):

superloser napisał(a):

petunija1 napisał(a):

emotka emotka padłam.

Przynajmniej ma gdzie iść emotka a mnie wkurza, że w ITM ma dużo konkursów a najbliższy sklep jest jednak daleko ;-(

I znów maja promocje, o których dowiadujesz się przy kasie emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6432529 piątek, 24 listopada 2017, 09:06:07
Wkurza mnie,że zmieniła się opiekunka w autobusie córki i nie pozwala usiąść jej z jej przyjaciółką , z którą siedziała zawsze od 4 lat mimo wolnych innych miejsc. Powód: bo się śmieją. 
nkba 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6432534 piątek, 24 listopada 2017, 09:16:08
tusienka napisał(a):

Wkurza mnie,że zmieniła się opiekunka w autobusie córki i nie pozwala usiąść jej z jej przyjaciółką , z którą siedziała zawsze od 4 lat mimo wolnych innych miejsc. Powód: bo się śmieją. 

Dzieci od tego są, żeby się śmiać  emotka . Wkurzam się razem z Tobą  emotka . Też mnie wkurzają takie osoby. 

Gość

Cytuj wiadomość#6432543 piątek, 24 listopada 2017, 09:33:51
zaczytana-pola napisał(a):

tusienka napisał(a):

Dzieci od tego są, żeby się śmiać  emotka . Wkurzam się razem z Tobą  emotka . Też mnie wkurzają takie osoby. 

Pani wzięła sobie za cel porozsadzać dzieci w ten sposób by nawet rozmów nie  było. Nawet zerówiaczki. I tak biedaki jadą z szarymi minami jak robotnicy. A wczoraj córka wróciła zapłakana do domu . Wykorzystała chwilę nieuwagi i usiadła z tą swoją przyjaciółką i Pani powiedziała ,że dziś zgłosi nieposłuszeństwo i arogancję za które jest -50 pkt karnych w szkole dyrektorowi. Dziś udało mi się jedynie porozmawiać z żoną kierowcy, który zapewnił ją telefonicznie ,że moje dziecko jest grzeczne. Zobaczę jak się potoczą sprawy i w pon idę porozmawiać z Panią opiekunką ... aż mnie nosi  emotka
nkba 0

luk1990

Cytuj wiadomość#6432605 piątek, 24 listopada 2017, 11:26:01
że czekam na telefon w sprawie pracy....jak na szpikach ; (

już mogliby darować sobie te tortury i zadzwonić to by człowiek chociaż wiedział na czym stoi ;O 

stellasz

Cytuj wiadomość#6432609 piątek, 24 listopada 2017, 11:35:35
cb656 napisał(a):

stellasz napisał(a):

wybieram zdjęcie z dysku , klikam dodaj i nic, nie dodaje i nie ma żadnego komunikatu. Jak próbuje przez tel. pasek postępu dochodzi do połowy i dalej nie chce emotka . Fotka ma ledwo 1 MB. Nie wiem w czym problem

Może wyłącz wszelkie przeszkadzajki, typu AdBlock i inne? Na czas dodania fotki, po wyłączeniu, przeładuj jeszcze stronę (odśwież widok - klawisz F5 lub kombinacja CTRL+F5)

wysłałam z laptopa męża, poszło bez problemu. Mój komputer ma nie już chyba dosyć emotka  czas wygrać nowy emotka
cb656 0

toka

Cytuj wiadomość#6432613 piątek, 24 listopada 2017, 11:41:44
tusienka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

tusienka napisał(a):

Pani wzięła sobie za cel porozsadzać dzieci w ten sposób by nawet rozmów nie  było. Nawet zerówiaczki. I tak biedaki jadą z szarymi minami jak robotnicy. A wczoraj córka wróciła zapłakana do domu . Wykorzystała chwilę nieuwagi i usiadła z tą swoją przyjaciółką i Pani powiedziała ,że dziś zgłosi nieposłuszeństwo i arogancję za które jest -50 pkt karnych w szkole dyrektorowi. Dziś udało mi się jedynie porozmawiać z żoną kierowcy, który zapewnił ją telefonicznie ,że moje dziecko jest grzeczne. Zobaczę jak się potoczą sprawy i w pon idę porozmawiać z Panią opiekunką ... aż mnie nosi  emotka

przez szacunek do swojego dziecka zgłoś sprawę do dyrekcji.Niech Ci pokażą jaki paragraf regulaminu zachowania się w gimbusie został złamany i niech ktoś uspokoi tą nauczycielkę bo wygląda jakby bawiła się w klawisza więziennego emotka  

asantesana

Cytuj wiadomość#6432796 piątek, 24 listopada 2017, 15:07:29

mietowa

Cytuj wiadomość#6432859 piątek, 24 listopada 2017, 18:01:13
Wkurzam się na swoje inwalidztwo umysłowe. Zrobiłam zakupy na Allegro, 4 możliwości zagrania w konkursie. Wykorzystałam jeden zakup, resztę "zostawię sobie na kolejne dni". Tak, kuźwa, na pewno  emotka      emotka

astronautka

Cytuj wiadomość#6432866 piątek, 24 listopada 2017, 18:21:04
mietowa napisał(a):

Wkurzam się na swoje inwalidztwo umysłowe. Zrobiłam zakupy na Allegro, 4 możliwości zagrania w konkursie. Wykorzystałam jeden zakup, resztę "zostawię sobie na kolejne dni". Tak, kuźwa, na pewno  emotka      emotka

Ani mi nie mow... ja najpierw zrobiłam zakupy a potem wzięłam sie za rejestrowanie w konkursie....

aurorcia

Cytuj wiadomość#6432869 piątek, 24 listopada 2017, 18:39:45
mietowa napisał(a):

Dzięki za przypomnienie, miałam zamiar zrobić sobie zakup i za jakiś czas wysłać emotka

|< << < 4225 4226 4227 4228 4229 42304231 4232 4233 4234 4235 > >> >|