Wkurza mnie...

|< << < 4225 4226 4227 4228 4229 42304231 4232 4233 4234 4235 > >> >|

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6430682 poniedziałek, 20 listopada 2017, 17:53:08
Na 77 sklepy Auchan 75 bierze udział w konkursie i oczywiście wśród tych 2 brakujących jest mój... Nie wiem, czy to pomyłka, ale raczej faktycznie wykluczony z udziału... Pech to pech.
0 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6431229 wtorek, 21 listopada 2017, 14:55:05
Tak. To jest właśnie ten moment, w którym przypominam sobie, że jestem sierotą do kwadratu, która najpierw lekceważy brak zwrotki w konkursie "Śladami kawy", potem jednak wysyła ponownie wiadomość, oczywiście robiąc to po terminie konkursu  emotka .
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6431237 wtorek, 21 listopada 2017, 15:05:27
Okołoświąteczne wydatki mnie wkurzają emotka  Już wydałam więcej niż zarobiłam w tym miesiącu, a lista zakupów jeszcze długa... i nie to, żebym jakieś drogie prezenty kupowała...
I drogie konkursy mnie wkurzają.
I konkursy z pytaniami "napisz życzenia świąteczne". Już chyba wolę "dlaczego to Ty masz wygrać" emotka
Jakiś dzień na wkurzanie mam... emotka
0 0

Bimbusia

Cytuj wiadomość#6431340 wtorek, 21 listopada 2017, 17:47:41
Wkurza mnie in post jak zaden inny kurier. Od tygodnia walcze z nimi o desperadosy ale wczoraj osiagneli juz level expert. Dostalam maila ze paczka zostala dostarczona ale kuriera u mnie nie bylo... Status sledzenia przesylki - dostarczona. Ręce opadają...
0 0

aneczka155-93

Cytuj wiadomość#6431342 wtorek, 21 listopada 2017, 17:52:46
Bimbusia napisał(a):

Wkurza mnie in post jak zaden inny kurier. Od tygodnia walcze z nimi o desperadosy ale wczoraj osiagneli juz level expert. Dostalam maila ze paczka zostala dostarczona ale kuriera u mnie nie bylo... Status sledzenia przesylki - dostarczona. Ręce opadają...

Ale walczysz coś robiąc w temacie czy walczysz sprawdzając status przesyłki? emotka  A tak na serio to polecam zadzwonić na infolinię- mi zawsze pomogli i dziwnym trafem przesyłki odnajdywały się w przeciągu jednej doby. 

W temacie wkurza mnie, że nie udało mi się wygrać w T-mobile telefonów emotka  
0 0

Bimbusia

Cytuj wiadomość#6431344 wtorek, 21 listopada 2017, 18:00:19
aneczka155-93 napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Ale walczysz coś robiąc w temacie czy walczysz sprawdzając status przesyłki? emotka  A tak na serio to polecam zadzwonić na infolinię- mi zawsze pomogli i dziwnym trafem przesyłki odnajdywały się w przeciągu jednej doby. 

W temacie wkurza mnie, że nie udało mi się wygrać w T-mobile telefonów emotka  

Walczę najaktywniej jak się da. Na infolinie wydzwaniam dokładnie od tygodnia bo wątek problemów z paczka zaczął sie dokladnie tydzień temu...najpierw jakąś dziwna awizacja paczki bez wizyty kuriera, potem szukali przez kilka dni paczki na oddziale i gdy w koncu sie odnalazla to kurier jej niedostarczyl a zmienil status na "doręczona". Najbardziej martwi mnie fakt ze teraz coraz wiecej organizatorów korzysta z usług in postu emotka

joan

Cytuj wiadomość#6431345 wtorek, 21 listopada 2017, 18:06:27
Bimbusia napisał(a):

(...) Najbardziej martwi mnie fakt ze teraz coraz wiecej organizatorów korzysta z usług in postu emotka

Ja bym nie interweniowała w In Poście, tylko opierniczyła organizatora - jak dostaną sporo mejli w tej sprawie, następnym razem zastanowią się, czym wysłać nagrodę emotka
0 0

Bimbusia

Cytuj wiadomość#6431353 wtorek, 21 listopada 2017, 18:17:56
joan napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

(...) Najbardziej martwi mnie fakt ze teraz coraz wiecej organizatorów korzysta z usług in postu emotka

Ja bym nie interweniowała w In Poście, tylko opierniczyła organizatora - jak dostaną sporo mejli w tej sprawie, następnym razem zastanowią się, czym wysłać nagrodę emotka

To tez mam zamiar zrobić. Czy nadawca desperadosow wpisal numer telefonu do siebie na przesylkach? Czy moglabys mi dac namiary na nadawce? Bo ja niestety nie mam zbyt wielu informacji o nadawcy emotka
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6431354 wtorek, 21 listopada 2017, 18:18:21
poprostuanette napisał(a):

allegro a konkretnie Ci co kupuja. Nie dośc że allegro i tak podniosło prowizję to nie ma dnia abym nie dostała wiaodmości, a może taniej coś? Albo "Marzy mi się iphone ale mam 50% wartości tego za ile Pani go wystawiła. Sprzeda mi go Pani. BIore od ręki" 100 zł taniej i dobijemy targu, ok? Juz mam dośc emotka

kiedyś myślałam, że tylko na olx takie "mędzenie", ale allegro ostatnio przebija na głowę wszystko...  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6431362 wtorek, 21 listopada 2017, 18:34:07
Bimbusia napisał(a):

To tez mam zamiar zrobić. Czy nadawca desperadosow wpisal numer telefonu do siebie na przesylkach? Czy moglabys mi dac namiary na nadawce? Bo ja niestety nie mam zbyt wielu informacji o nadawcy emotka

Nie grałam tam. Ale - zgodnie z logiką - za całą organizację konkursu odpowiada organizator i to do niego uderzaj emotka
0 0

Bimbusia

Cytuj wiadomość#6431373 wtorek, 21 listopada 2017, 18:49:29
joan napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Nie grałam tam. Ale - zgodnie z logiką - za całą organizację konkursu odpowiada organizator i to do niego uderzaj emotka

Tak zrobię. Dzięki za wskazówki!
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6431440 wtorek, 21 listopada 2017, 21:04:45
Zrobiłam sobie maraton po sklepach.
Ptasie Mleczko w Auchan - niecałe 10 zł.
W Lewiatanie - 19  emotka
cb656 0

agicho

Cytuj wiadomość#6431441 wtorek, 21 listopada 2017, 21:06:43
Bimbusia napisał(a):

Tem sam problem miałam- 6 paczek dostało nóg.
0 0

marcinek1985

Cytuj wiadomość#6431480 wtorek, 21 listopada 2017, 22:29:35
Wkurza mnie Lewiatan  emotka  dzisiaj pół miasta przeszedłem aby kupić sobie napoje na konkurs teraz patrzę a jego nie ma w zgłoszeniu.... patrzę na paragon a tam TRIO  emotka  a całe okna oblepione LEWIATAN .... i google też wskazuje go jako LEWIATAN....

Wkurza mnie jeszcze, że musiałem wydać na konkursowe Durexy w żabce 23 zł  emotka  a ja wole bez  emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6431491 wtorek, 21 listopada 2017, 22:48:40
cb656 napisał(a):

marcinek1985 napisał(a):

Wkurza mnie, że musiałem wydać na konkursowe Durexy w żabce 23 zł,  a ja wole bez

emotka naści:

emotka

nkba

Cytuj wiadomość#6431498 wtorek, 21 listopada 2017, 23:05:04
marcinek1985 napisał(a):

Wkurza mnie Lewiatan  emotka  dzisiaj pół miasta przeszedłem aby kupić sobie napoje na konkurs teraz patrzę a jego nie ma w zgłoszeniu.... patrzę na paragon a tam TRIO  emotka  a całe okna oblepione LEWIATAN .... i google też wskazuje go jako LEWIATAN....

Wkurza mnie jeszcze, że musiałem wydać na konkursowe Durexy w żabce 23 zł  emotka  a ja wole bez  emotka

Pomijając ten bez, który ja też wolę emotka bo... pięknie pachnie emotka zapytaj najpierw u źródła: napisz do Lewiatana i podaj adres sklepu. Odpiszą czy należy do ich sieci czy nie. U mnie Też nie ma słowa Lewiatan tylko xyz Spółka Cywilna bla bla i jak najbardziej do sieci należy emotka

cb656 emotka emotka emotka
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6431552 środa, 22 listopada 2017, 09:54:57
nkba napisał(a):

marcinek1985 napisał(a):

Pomijając ten bez, który ja też wolę emotka bo... pięknie pachnie emotka zapytaj najpierw u źródła: napisz do Lewiatana i podaj adres sklepu. Odpiszą czy należy do ich sieci czy nie. U mnie Też nie ma słowa Lewiatan tylko xyz Spółka Cywilna bla bla i jak najbardziej do sieci należy emotka

cb656 emotka emotka :hahah

emotka czyli nawet jak nad drzwiami jest szyld Lewiatan to moze to wcale nie jest Lewiatan? a jesli jest na liscie sklepów na ich stronie to chyba ok?
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6431556 środa, 22 listopada 2017, 10:05:53
Agnes napisał(a):

emotka czyli nawet jak nad drzwiami jest szyld Lewiatan to moze to wcale nie jest Lewiatan? a jesli jest na liscie sklepów na ich stronie to chyba ok?

Jeśli jest na ich stronie to ok emotka Jak ma się jakieś wątpliwości to zawsze się lepiej zapytać po prostu emotka
Agnes 0

moniazr

Cytuj wiadomość#6431862 środa, 22 listopada 2017, 18:55:31
Wczoraj nie wygrałam tej kamerki z Liptona. Dzisiaj pojechałam specjalnie na stację. Kupiłam 6 Liptonów na dwa osobne rachunki. Dziecko chciało jeszcze hot-doga, więc zajęłam się wybieraniem sosów. W drodze do domu olśniło mnie, że nie pamiętam żebym dostała paragony (płaciłam kartą zbliżeniowo). Przed chwilą napisałam rymowankę, szukam w torebce i jednak nie dostałam tych paragonów.
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6431917 środa, 22 listopada 2017, 21:12:06
godzina 20.15 - dziecko mi mówi że na jutro ma przeczytać "Przygody Koziołka Matołka"  emotka   emotka

|< << < 4225 4226 4227 4228 4229 42304231 4232 4233 4234 4235 > >> >|