szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6428866
    Kobieta anialistopad

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8607
    Z nami od: 06.07.2009
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Właśnie sobie uświadomiłam,że babka w żabce nie wydała mi reszty. Niby to tylko 10 zł,ale nie dostałam ich.Nigdzie nie wydałam,bo byłam tylko w żabie ,sprawdziłam w portfelu i kieszeniach czy tam ich nie ma.Przypomniało mi się,że dałam jej 50 zł i nie otrzymałam reszty .No kurde to już 3 raz w tym sklepie tam mam,celowo to robią czy co?
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

www.zabawkikrasnala.pl

Cytuj wiadomość #6428874
    Mężczyzna stamp2

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 686
    Z nami od: 03.10.2015
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

anialistopad napisał(a):

Właśnie sobie uświadomiłam,że babka w żabce nie wydała mi reszty. Niby to tylko 10 zł,ale nie dostałam ich.Nigdzie nie wydałam,bo byłam tylko w żabie ,sprawdziłam w portfelu i kieszeniach czy tam ich nie ma.Przypomniało mi się,że dałam jej 50 zł i nie otrzymałam reszty .No kurde to już 3 raz w tym sklepie tam mam,celowo to robią czy co?

tylko 10zł?ja myśle że mogła co najmniej 10 osób dziennie tak potraktować.Można sobie niezłą pensyjke dorobić?-Można!!!! emotka emotka
    Cytuj wiadomość #6428876
    Kobieta anialistopad

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8607
    Z nami od: 06.07.2009

Powrót do góry

stamp2 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

tylko 10zł?ja myśle że mogła co najmniej 10 osób dziennie tak potraktować.Można sobie niezłą pensyjke dorobić?-Można!!!! emotka emotka

No wiesz ja pomyślałam tylko o sobie,ale fakt mogłą tak więcej osób potraktować .I co nic jej nie udowodnię i tak .bo ona powie,że wydała mi resztę i tyle

www.zabawkikrasnala.pl

Cytuj wiadomość #6428888
    Kobieta nanajka81

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 937
    Z nami od: 15.06.2005
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

wlasnie wkurzylam sie na wygraną płytę DVD z Pony. Po odfoliowaniu okazala sie polamana emotka córka w ryk bo sie bardzo ale to bardzo cieszyla na ogladanie a tu takie cos... Tego chyba nawet reklamowac sie nie da (ktos wie?) 
    Cytuj wiadomość #6428895
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 9263
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Zakładka: Konkursy promocyjne
    str 1: 7/10 loteria
    To nie napawa optymizmem na przyszłość. emotka
    Liczba plusów to: kumulacja, asantesana, miszczu1 Liczba minusów to: 0

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość #6428908
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 14174
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

anialistopad napisał(a):

No wiesz ja pomyślałam tylko o sobie,ale fakt mogłą tak więcej osób potraktować .I co nic jej nie udowodnię i tak .bo ona powie,że wydała mi resztę i tyle

W Żabkach jest chyba monitoring.

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6429078
    bibeck

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 189
    Z nami od: 24.09.2016
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Mój debiut w tym wątku emotka . Wkurza mnie niedotrzymywanie zapisów w regulaminach, tworzonych przez samych organizatorów konkursów. Jednak najbardziej wkurza mnie, że konkursowicz musi znać każdy podpunkt, który może działać na jego niekorzyść (terminy, kwoty zakupów, sklepy konkursowe, który numer należy wpisać w zgłoszeniu, listy produktów), a po drugiej stronie regulaminy mogą być i są często łamane bez żadnych skrupułów. (terminowość podania wyników, terminy wysyłki nagród, sposób informowania o wygranej itd...) 

Gdyby jeszcze podczas składania reklamacji można było powołać się na fakt, że w konkursie X czy Y, agencja sama zawaliła np. terminy i skutkowałoby to uznaniem naszych roszczeń, to byłbym w stanie to zrozumieć, ale konkursowicze zawsze są na przegranej pozycji...
    Liczba plusów to: ewikewikk, atyde25, ziolko, nkba Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6429378
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4646
    Z nami od: 25.05.2008

Powrót do góry

Wkurza mnie jedna firma... Przed Wszystkimi Świętymi dzwoniłem do sklepu meblowego zamówić meble... Po dogadaniu szczegółów z panem powiedział że między 1 a 11 listopada przywiezie meble... więc ze stosownym wyprzedzeniem zaczęliśmy remont pokoju tak by skończyć ok. 7-8 listopada. I skończyliśmy... 8.11 i oczekujemy na meble... 10 wypadał w piątek więc byliśmy pewni że przyjadą, dzwonimy na wszelki wypadek w czwartek i powiedział pan że jadą... czekamy... no bo hepi będą wcześniej... Nie dojechały... dzwonimy do pana następnego dnia. okazało się że samochód był przeładowany a złapała ich policja i będzie opóźnienie. Mieli dzwonić w poniedziałek 13 ustalić termin. Ustalili na 16.11 i czekamy dziś. Na wszelki wypadek dzwoniłem do pana i powiedział że meble NA PEWNO DZIŚ BĘDĄ (rozmowa 11:30). Ni stąd ni z owąd dzwoni kierowca który wiezie meble (12:50) że nie będzie go dziś... tylko jutro... nosz kur... emotka tydzień po terminie i dalej nic. W domu bałagan bo wszystko wyrzucone z pokoju i rozlokowane po innych a tu mebli nie ma od tygodnia a miały być.
    Już byśmy zrezygnowali z nich żeby mieli nauczkę, że tak się nie robi ale byśmy zaś musieli czekać nie wiadomo ile.... emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Cytuj wiadomość #6429462
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1144
    Z nami od: 24.02.2016
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Skończyła mi się umowa ostatnio na telefon i poszłam ją przedłużyć, żeby dostać nowy telefon. Skorzystałam też z okazji, żeby wymienić sobie numer, bo dosyć miałam telefonów z pytaniami od klientów, hurtowników, banków, itp - czyt to kwiaciarnia taka i siaka? I co się okazało? Znowu dostałam numer z niespodzianką, tym razem po jakimś dłużniku. Wydzwaniają do mnie po kilkadziesiąt razy dziennie z różnych numerów... Tak, kilkadziesiąt razy... dziś wyciszyłam telefon na wieczór i patrzę teraz: 24 nieodebrane połączenia. Jak odbieram to są głuche telefony, albo jacyś ordynarni ludzie, którzy pytają o nieznaną mi osobę i chcą ściągnąć dług. Sprawdzałam te numery w sieci i to firmy windykacyjne. Nie wiem co robić? Oni nie rozumieją, że nie jestem tą osobą i to mój nowy numer... Iść na policję? Do operatora?

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6429482
    Mężczyzna synk

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 666
    Z nami od: 29.12.2012

Powrót do góry

......ja pi*&%%lę... żeby tych co zmienili zasady na allegro muchy obsiadły, żeby im syfki na nosach powyłaziły...Znów jakiś półinteligent nie umie zapłacić i ma wywalone na to że kupuje któryś z rzędu produkt z puli...a ja nie mogę mu nawet palca pokazać.
    Liczba plusów to: ewikewikk, silvia8, mia Liczba minusów to: 0

Lay's i pepsi nas wspomaga, od nich rośnie nam nadwaga!

Cytuj wiadomość #6429486
    donia7

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1668
    Z nami od: 22.01.2014

Powrót do góry

synk napisał(a):

......ja pi*&%%lę... żeby tych co zmienili zasady na allegro muchy obsiadły, żeby im syfki na nosach powyłaziły...Znów jakiś półinteligent nie umie zapłacić i ma wywalone na to że kupuje któryś z rzędu produkt z puli...a ja nie mogę mu nawet palca pokazać.

allegro zeszło na psy emotka  ja miałam problem ze sprzedawcą- prawie 3 tygodnie szedł do mnie stolik dla dzieci. W końcu dziś dotarł, po nieprzyjemnej walce emotka  i nie wiem co mam zrobić z tym sprzedawcą, czy dać mu negatywa, czy pozytyw, bo w końcu stloik dotarł. Kiedyś były neutrale i było ok.
    Cytuj wiadomość #6429499
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7836
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

pioge7 - jaki sklep? Jysk czy Agata meble??  emotka

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6429522
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7818
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Niebieska_Laguna napisał(a):

Skończyła mi się umowa ostatnio na telefon i poszłam ją przedłużyć, żeby dostać nowy telefon. Skorzystałam też z okazji, żeby wymienić sobie numer, bo dosyć miałam telefonów z pytaniami od klientów, hurtowników, banków, itp - czyt to kwiaciarnia taka i siaka? I co się okazało? Znowu dostałam numer z niespodzianką, tym razem po jakimś dłużniku. Wydzwaniają do mnie po kilkadziesiąt razy dziennie z różnych numerów... Tak, kilkadziesiąt razy... dziś wyciszyłam telefon na wieczór i patrzę teraz: 24 nieodebrane połączenia. Jak odbieram to są głuche telefony, albo jacyś ordynarni ludzie, którzy pytają o nieznaną mi osobę i chcą ściągnąć dług. Sprawdzałam te numery w sieci i to firmy windykacyjne. Nie wiem co robić? Oni nie rozumieją, że nie jestem tą osobą i to mój nowy numer... Iść na policję? Do operatora?

ja bym poszla do operatora, by zmienili numer.
    Liczba plusów to: madllen, cb656 Liczba minusów to: 0

Szukam bonów do IKEA- wymiana, kupno

Cytuj wiadomość #6429686
    Kobieta superloser

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 623
    Z nami od: 08.07.2017
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

Rozbawiłaś mnie tym wpisem. To juz trzeba miec dopiero wielkie "szczescie".
    Policja nic ci nie zrobi - chyba, ze zablokuje Ci Twój nowy numer. Łatwiej wymienić na "nowy".
    A nie mozesz kupic jakiegoś nowego startera - takie co w NOWEJ serii sprzedają, a nie odzyski?

W temacie ... eee kamerka z Avanti/Lipton - co za   z.a.b.a.w.k.a  emotka   emotka  
    Lepiej by dali "darmowe" 10 butelek Lipton na drogę a nie to coś emotka  co ma rozdzielczosc jak Rubin TV.
    Cytuj wiadomość #6429696
    Kobieta dejzi

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 776
    Z nami od: 18.11.2011

Powrót do góry

Ja teraz dostałam zawieszkę ze śliwka od razu cała śliwka się rozsypała zostały tylko liście, koszt dostarczenia był chyba droższy niż to warte. 
    Cytuj wiadomość #6429701
    Kobieta superloser

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 623
    Z nami od: 08.07.2017
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

dejzi napisał(a):

Ja teraz dostałam zawieszkę ze śliwka od razu cała śliwka się rozsypała zostały tylko liście, koszt dostarczenia był chyba droższy niż to warte. 

Maja przeciez tych zawieszek na jeszcze 2-3 lata promocji . Wszystkich nie rozdali. 
    Dzis warte 10zl, za rok bedzie z milion warte. Dzieki inflacji.
    Cytuj wiadomość #6429703
    Kobieta ewikewikk

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 672
    Z nami od: 13.01.2017

Powrót do góry

anialistopad napisał(a):

Jak masz paragony z tych 3 transakcji - data i godzina sprzedaży - można zgłosić kierownikowi sklepu takie sytuacje. Jeśli to stale ten sam pracownik to im chyba też będzie zależało, żeby złodzieja zwolnić?
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6429708
    Kobieta malenka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 381
    Z nami od: 20.01.2013

Powrót do góry

Nie wiem w jakiej sieci masz numer telefonu, ale większość operatorów ma możliwość zmiany numeru w ramach tego samego abonamentu. Taka usługa jest najczęściej płatna kilkadziesiąt złotych, ale możesz złożyć reklamację i żądać zwrotu kosztów za zmianę numeru motywując to takim właśnie odziedziczeniem po kimś uciążliwych kontaktów. Zapytaj u operatora o taką opcję. Niewykluczone zresztą, że numer byłego właściciela trafił do puli wolnych numerów właśnie w ten sposób, że i operatorowi zalegał z opłatami więc został wyłączony.
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6429792
    Kobieta amelka2013

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 165
    Z nami od: 19.04.2016
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

Czy tylko ja tak długo czekam na kask Almette z Polo:/
    Liczba plusów to: nariam Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6429795
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7836
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

amelka2013 napisał(a):

Czy tylko ja tak długo czekam na kask Almette z Polo:/

ja dostałam wczoraj 

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.