szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6439861
    Kobieta warcik

Ranga numer 2

Posty na forum: 222
    Z nami od: 14.03.2013
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

edzia21 napisał(a):

warcik napisał(a):

Chyba tylko ci bronia Radnej, którzy nie czytają ich regulaminów- rozumiem błędy, ale nie w takiej ilości  jak ostatnio-zmieniane pytania konkursowe, zmieniane nawet 3 razy daty w trakcie konkursu i inne błędy, ostatnio nawet błędne smsy zwrotne, niby z TVN. Istna kumulacja błędów.

Gram u Radnej praktycznie w każdym konkursie i nigdy nie dostałam zwrotki z TVN-u  emotka  tutaj raczej miej pretensje do siebie.
    Za inne błędy oczywiście ich nie usprawiedliwiam emotka , potępiam.

Nie pomyliłam się, bo wysyłam przed północą, pomyślałam,że może pomyliłam nr i wysłałam drugi raz to samo, dokładnie sprawdzając nr, drugi raz przyszła zwrotka z TVN, a za godzinę przyszła prawidłowa z Wedla. Trochę mnie tylko zdziwiło, że w nocy ktoś zareagował na błąd, więc nie musiałam składać reklamacji.
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6439905
    Kobieta Kiciunia21

Ranga numer 2

Posty na forum: 577
    Z nami od: 11.01.2015
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Wkurza mnie, że wkurzam się, o to co piszą ludzie w poście o tym co ich wkurza   emotka
    I nie miałam zamiaru robić ogólnego buntu, albo ,,przytulactwa" bezbronnej istoty (która jest pełnoletnia i pracuje)
    Zamiast się WKURZAĆ trzeba działać.

Cytuj wiadomość #6439909
    asantesana

Ranga numer 5

Posty na forum: 3938
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Wkurzają mnie obrońcy Radnej i teksty "tam pracują tylko ludzie". Ja też jestem ludź, ale za swoje błędy płacę, choćby w postaci utraconej nagrody i nikt mnie po główce nie głaszcze. A tam pracują zwykli partacze, którzy nigdy nie powinni dostać konkursów do przeprowadzania, bo nie ogarniają najbardziej podstawowych podstaw, jak data, prefix, numer telefonu i pytanie konkursowe. 
    Liczba plusów to: slonko365, ewunia, mia, onmyown, joan, zaczytana-pola, stamp2 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6439916
    Mężczyzna stamp2

Ranga numer 3

Posty na forum: 805
    Z nami od: 03.10.2015
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

asantesana napisał(a):

Wkurzają mnie obrońcy Radnej i teksty "tam pracują tylko ludzie". Ja też jestem ludź, ale za swoje błędy płacę, choćby w postaci utraconej nagrody i nikt mnie po główce nie głaszcze. A tam pracują zwykli partacze, którzy nigdy nie powinni dostać konkursów do przeprowadzania, bo nie ogarniają najbardziej podstawowych podstaw, jak data, prefix, numer telefonu i pytanie konkursowe. 

wiadomo że tam pracują ludzie,pytanie tylko czy normalni?Czytając ich regulaminy mam wrażenie,że nie.Oragnizują konkursy w tym samym czasie np.w Lewiatanie i Leclercu i w obu ten sam prefiks i nr.tel. i jeszcze się upierają że nie żadnego błędu!! emotka emotka emotka
    Proponuje takim ludziom znalesc jakąś fajną ściane i wziąść porządny rozbieg.Ktoś wie jaki jest prawidłowy prefiks w Leclercu?
    Liczba plusów to: joan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6439917
    Kobieta golocia

Ranga numer 2

Posty na forum: 227
    Z nami od: 18.10.2015

Powrót do góry

Wkurzam się sama na siebie emotka - robiłam właśnie wczoraj wieczorem/w nocy choinki na kiermasz, zawsze gdy mam coś zasprejować robię  to w kotłowni, no i sobie je posprajowałam, tylko jakieś chyba słabe światło było ( tak sobie żałośnie to tłumacze)że mi się orzechy nie domalowały, a ten spray akurat była pod ręką i tak sobie pomyślałem że tylko tak lekko psiknę i   prysnęłam sobie..... ( emotkaemotka , emotka ....) to że na ścianę to nic!, to że na krzesła i stół i podłogę, ale na nowy laptop.... emotka  cały miliardach mikro białych kropeczek, 3 godziny pałeczkami do uszu go czyściłam,pomiędzy klawiszami i na klawiszach najwięcej,  wygląda beznadziejnie- może ktoś ma pomysł, co zrobić żeby ten czarny plastik - który u mnie jest już szary jakoś przyciemnić......
    Cytuj wiadomość #6439954
    Mężczyzna trebor1

Ranga numer 4

Posty na forum: 1383
    Z nami od: 08.11.2006
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że moja mama wyprała mi w pralce mój zimowy płaszcz.Jednak ja uznałam,że jest nadal brudny, więc za radą siostry zaniosłam go do pralni, na co moja mama stwierdziła,że czemu z nią tego wcześniej nie uzgodniłam,tylko zapłaciłam 49 zł za czyszczenie i wydaję niepotrzebnie pieniądze emotka  No tak, tylko że płaszczyk kupiłam kilka lat temu za wygrany bon z konkursu Bobovita, więc nie wydałam na niego jakby własnych pieniędzy, a na pralnię z kolei też nie dała mi mama emotka

zwykły terror rodzicielski pod płaszczykiem oszczędności
    Liczba plusów to: cudaczek121, 1mariusz, cb656 Liczba minusów to: 0

Tu jest moja stopka, więc ostrożnie by nie nadeptać na odcisk emotka

Cytuj wiadomość #6439955
    Kobieta edzia21

Ranga numer 5

Posty na forum: 6985
    Z nami od: 27.03.2011

Powrót do góry

stamp2 napisał(a):

asantesana napisał(a):

wiadomo że tam pracują ludzie,pytanie tylko czy normalni?Czytając ich regulaminy mam wrażenie,że nie.Oragnizują konkursy w tym samym czasie np.w Lewiatanie i Leclercu i w obu ten sam prefiks i nr.tel. i jeszcze się upierają że nie żadnego błędu!! emotka emotka emotka
    Proponuje takim ludziom znalesc jakąś fajną ściane i wziąść porządny rozbieg.Ktoś wie jaki jest prawidłowy prefiks w Leclercu?

A te błędy ortograficzne to tak z ironią czy na serio? emotka
    WEDEL.numerparagonu.odp na 4322
    Liczba plusów to: cudaczek121, cb656, jackk76 Liczba minusów to: 0

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Cytuj wiadomość #6439957
    Mężczyzna stamp2

Ranga numer 3

Powrót do góry

edzia21 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Na serio emotka
    Cytuj wiadomość #6439958
    Mężczyzna stamp2

Ranga numer 3

Powrót do góry

edzia21 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Wyslalem na 4321 i zwrotka taka sama przyszła, jakiś kolejny argument by bronić nieporadnej?
    Cytuj wiadomość #6439964
    Kobieta edzia21

Ranga numer 5

Posty na forum: 6985
    Z nami od: 27.03.2011

Powrót do góry

stamp2 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Wyslalem na 4321 i zwrotka taka sama przyszła, jakiś kolejny argument by bronić nieporadnej?

Akurat z Radną problemów emocjonalnych nie mam, wszak nie leży w mojej naturze kąsanie ręki, która mnie żywi  emotka
    Liczba plusów to: cudaczek121, cb656, nkba Liczba minusów to: 0

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Wypowiedź była edytowana 2 razy.

Cytuj wiadomość #6439965
    Kobieta superloser

Ranga numer 3

Posty na forum: 745
    Z nami od: 08.07.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

edzia21 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

asantesana napisał(a):

To, ze tam "pracują ludzie" nie jest wytłumaczeniem nieudolności Agencji - może jedynie zauważeniem, że jaka firma taki konkurs.
    Zatrudniają "tanio" , masa konkursów w jednym czasie. Szef sie bogaci a pionki za min. krajową się miotają.
    Szef sie cieszy, ze duzo zgłoszeń na serwerze. O ILOŚĆ chodzi , nigdy o jakość. 
    Potem pionek wylosuje laureatów - bo terminy gonią, szef chce faktury wystawić Fundatorowi za zakupione nagrody przed koncem roku...
    I Ci, co sa "Mickiewiczami" mogą zwyczajnie nie mieć szczęścia, ale chociaz czekolady maja na Święta. 
    Skoro Organizator tak traktuje konkursowicza, to po co grać, złościć, czas marnować na zakupy, pisanie, szukanie regulaminu???
    Napiszesz coś fajniego,  a w loterii przepadnie niezauważone. 
    Liczba plusów to: jokan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6439968
    Kobieta golocia

Ranga numer 2

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

golocia napisał(a):

...nowy laptop... emotka  cały miliardach mikro białych kropeczek, 3 godziny pałeczkami do uszu go czyściłam, pomiędzy klawiszami i na klawiszach najwięcej, wygląda beznadziejnie - może ktoś ma pomysł, co zrobić żeby ten czarny plastik - który u mnie jest już szary jakoś przyciemnić...

Może szprayem go...? emotka Czarnym na przykład? emotka

Taaaa i wytne sobie takie małe szabloniki na literki i cyferki i inne znaczki klawiaturowe żeby ten czarny szpray nie zamalował mi białych literek emotka   doooobry pomysł emotka , dobrze że mam jeszcze dużo wina bo  już mi ta szarość jakoś taka ciemniejsza sie wydaje...
    Liczba plusów to: slonko365, 1mariusz, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6439975
    Kobieta golocia

Ranga numer 2

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

golocia napisał(a):

dobrze że mam jeszcze dużo wina bo  już mi ta szarość jakoś taka ciemniejsza sie wydaje...

To na pewno wino, nie denaturat? emotka Jak to było w starym dowcipie o menelach pijących dyktę:
    - Panowie, kończymy już, bo się ciemno robi! emotka

Wino, własnoręcznie wyprodukowane....a po spożyciu raczej pomroczność jasna mi grozi ,  a poważnie chodziło mi o jakies środki samochodowe, co coś przyciemnieją, albo niwelują takie wyblaknięcia...
    Cytuj wiadomość #6439980
    Mężczyzna 1mariusz

Ranga numer 2

Posty na forum: 399
    Z nami od: 15.10.2015

Powrót do góry

dolly napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Pojechałam na tygodniowy wypad w ciepłe kraje i idąc po plaży przygrzmociłam noga o kamień i krach...palec złamany. I to ostatniego dnia...
    Powrót i zamiast do roboty to przymusowe L4.. Masakra i to przed Świętami. Nic nie ogarnięte, a do tego mobilność na poziomie -10 emotka
    i do tego tak boli emotka

szczęście w nieszczęściu, że ostatniego, a nie pierwszego emotka

No właśnie ! Ciesz się,że jednak to był OSTATNI dzień!( Ja zaliczyłam baaardzo bolesną glebę pierwszego dnia!) emotka
    Cytuj wiadomość #6439997
    Kobieta tereniagno

Ranga numer 5

Posty na forum: 3487
    Z nami od: 19.03.2009
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

W sobotę kupiłam w Carrefour Viscoplast na konkurs. Do 24 chciałam wysłać zgłoszenie,ale  sprawdziłam  listę sklepów i okazało się, że niestety na liście nie widnieje mój Carrefour emotka I  po "ptokach" emotka
    Tak mogę zrobić tylko JA, albo zapomnę zabrać paragonu ze sklepu, albo nie kupię produktu, bo myślami jestem już dalej emotka emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0

Nie klikam,nie głosuję,natrętnych blokuję emotka

Cytuj wiadomość #6440010
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 4

Posty na forum: 1109
    Z nami od: 07.05.2017
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

osoby mające konta na Instagram że nie wiedzą że istnieje tam coś takiego jak wiadomości PW - brak reakcji na zapytanie nawet parę miesięcy eh. 
    a poza tym wkurza mnie wiatr za oknem który głowę chce dziś urwać

Poklikam w konkursach
    Gram by spełniać marzenia.

Cytuj wiadomość #6440012
    Mężczyzna tadziuuu

Ranga numer 2

Posty na forum: 516
    Z nami od: 19.02.2016

Powrót do góry

A mnie wkurza i to jest najłagodniejsze słowo postawa jednego z użytkowników. Prosił mnie o rezerwację przedmiotu bo wypłata od pierwszego później że jakieś opóźnienia a dwa dni temu że musi się zastanowić to juz byłem pewien że zrezygnuje co też się wczoraj stało. Ponad 2 tygodnie czekania... kupiłem w między czasie tablet z założeniem że te zaskórniaki się zwrócą i zostałem z problemem że będę musiał pożyczyć kasę żeby poszło na ratę za ślubną pożyczkę:/
    Liczba plusów to: lager, bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6440014
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Posty na forum: 4978
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 19

Powrót do góry

tereniagno napisał(a):

W sobotę kupiłam w Carrefour Viscoplast na konkurs. Do 24 chciałam wysłać zgłoszenie,ale  sprawdziłam  listę sklepów i okazało się, że niestety na liście nie widnieje mój Carrefour emotka I  po "ptokach" emotka
    Tak mogę zrobić tylko JA, albo zapomnę zabrać paragonu ze sklepu, albo nie kupię produktu, bo myślami jestem już dalej emotka emotka

Listą nie ma się co sugerować bardzo
    dla przykladu konkurs elfy pepsi w c4 w regulaminie jest wymieniony sklep mój a w liście sklepów nie ma także viscoplast też mógł być w twoim sklepie tak samo konkurs vegeta. lista sklepów bardzo okrojona, natomiast na stronie konkursowej w regulaminie mój sklep także wystaępuje a na stronie c4 go nie ma. Mogłaś zagrac 

OLX ALLEGRO
    NIE SPRZEDAJĘ PARAGONÓW NA ZAKOŃCZONE KONKURSY!!!

Cytuj wiadomość #6440015
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Posty na forum: 238
    Z nami od: 07.06.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

tereniagno napisał(a):

Takich jak My jest więcej  emotka
    Cytuj wiadomość #6440025
    Kobieta malutka456

Ranga numer 5

Posty na forum: 2683
    Z nami od: 03.08.2006

Powrót do góry

wkurzył mnie Leclerc....ostatnio zrobiłam tam zakupy konkursowe na Milke i Wedla, dzień później siadam do pisania i wysyłania tekstów...a tu paragony z Auchan! Mąż sugerował jakąś chorobę (w żartach rzecz jasna), koleżanka z forum przemęczenie emotka  a mnie krew ze złości zalewała, bo przecież wiem gdzie byłam! Noc minęła nerwowo, z rana wzięłam syna pod pachę i pędem do Leclerca. Mina Pani bezcenna, gdy tłumaczę Jej, że chora nie jestem i tutaj zrobiłam zakupy, ale paragony i wydruki  mam z Auchan. Pani o dziwo od razu uwierzyła i sprawdziła w systemie moje zakupy...okazało się, że na serwisie pomylili drukarki i kasa nr 1 drukowała paragony dla Auchan  emotka   Co prawda dostałam tylko wydruk z systemu, bo paragon z leclerca nie istniał, ale cieszę się, że pomimo przemęczenia nie straciłam jeszcze głowy  emotka
    Liczba plusów to: 1mariusz, @gnieszk@, cudaczek121, bruce, slonko365 [więcej] Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.