Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4298 4299 4300 4301 4302 43034304 4305 4306 4307 4308 > >> >|

tereniagno

Cytuj wiadomość#6466109 czwartek, 22 lutego 2018, 00:04:57
moniazr napisał(a):

petunija1 napisał(a):

wkurza mnie jak na telefonie dodaje komuś przypadkowo łapke w dół 

Kliknij jeszcze raz w łapkę w dół i ona zniknie.
A mnie wkurzył konkurs Milki. Wygrałam termos, kiedy nie dostałam na emaila formularza zwycięscy, napisałam do organizatora. Odpisali mi, że zrobiłam błąd w adresie e-maili i dlatego formularz nie dotarł. Zgodnie z Regulaminem nie mogą wysłać formularza drugi raz i tracę prawo do nagrody emotka

Właśnie miałam identyczny przypadek.Nie wpisałam 1 literki w mailu,też napisałam do organizatora i to samo mi odpisali. emotka
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6466148 czwartek, 22 lutego 2018, 09:32:31
cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Nic mnie nie wkurza ,cieszę się słońcem i aktualnymi wieloma konkami promo emotka
Ale dzień jeszcze młody do wieczora coś nowego do wkurzania się znajdzie emotka

Takie wpisy są mega wkurzające, bo wywołują zazdrość emotka
...całe szczęście, że już rano znalazłem sobie powód do wkurzania: awanturujący się na żonę sąsiad za ścianą emotka
Ciekawe, czy jak pójdę na interwencję to
a) uratuję niewinną duszę przed zejściem z powodu utopienia we łzach?
b) zyskam punkty do Mistera Wkurzu u sąsiada?
c) stracę zęby emotka
d) zapomnę kluczy i zatrzasnę sobie drzwi do własnego mieszkania? (zyskując bonus do wkurzania emotka )
Wkurza mnie tylko, że nie wiem, na jaki numer wysłać SMSa z prawidłową odpowiedzią, by coś wygrać emotka emotka emotka

Niestety takich sąsiadów też mam ale wolę się nie wdawać w szczegóły bo są bardzo pikantne i nie nadają się na forum publiczne niestety:(

cb656 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6466162 czwartek, 22 lutego 2018, 10:17:17
Wkurza mnie, że nie mogę się doprosić otrzymania przedmiotu, za który zapłaciłam. Przyszła mi paczka, jednak bez jednej rzeczy. Zapłaciłam z góry. Wysłałam opis, zdjęcia wszystkiego razem, wszystkiego osobno, a Pan ze sklepu się upiera, bo "koledzy przeważnie wkładają jedno w drugie". Ale nie ma. Nie ma i co? Jak mam udowodnić, że nie ma? "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"  emotka
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6466165 czwartek, 22 lutego 2018, 10:21:53
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę się doprosić otrzymania przedmiotu, za który zapłaciłam. Przyszła mi paczka, jednak bez jednej rzeczy. Zapłaciłam z góry. Wysłałam opis, zdjęcia wszystkiego razem, wszystkiego osobno, a Pan ze sklepu się upiera, bo "koledzy przeważnie wkładają jedno w drugie". Ale nie ma. Nie ma i co? Jak mam udowodnić, że nie ma? "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"  emotka

zarządaj potwierdzenia wysłania paczki i sprawdz czy waga paczki odpowiada zawartości. 
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6466171 czwartek, 22 lutego 2018, 10:29:32
A tam będzie dokładnie napisane? Miałam już inny plan, kupić u nich z 10 innych rzeczy, tylko po to żeby nastukać im negatywnych komentarzy emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6466186 czwartek, 22 lutego 2018, 11:09:54
Wkurza mnie, że koleżanka powiedziała mi o promocji -25% na markę Sunday Riley w sklepie Cultbeauty. Już od dawna marzył mi się zestaw serum Good Genes oraz olejek Luna... i niestety, pomimo zapasów kosmetyków, stwierdziłam, że nie mogę przegapić tej okazji... i poszło 600 złotych  emotka  Teraz myślę jak załatać dziurę w budżecie... bo te pieniądze odkładałam na nową kanapę... a może jednak dobrze wybrałam? Kanapę zawsze wymienię, a twarzy czas ucieka  emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6466188 czwartek, 22 lutego 2018, 11:13:46
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że koleżanka powiedziała mi o promocji -25% na markę Sunday Riley w sklepie Cultbeauty. Już od dawna marzył mi się zestaw serum Good Genes oraz olejek Luna... i niestety, pomimo zapasów kosmetyków, stwierdziłam, że nie mogę przegapić tej okazji... i poszło 600 złotych  emotka  Teraz myślę jak załatać dziurę w budżecie... bo te pieniądze odkładałam na nową kanapę... a może jednak dobrze wybrałam? Kanapę zawsze wymienię, a twarzy czas ucieka  emotka

hahaha, przypomniał się mi się Twój post o kosmetykach z empiku i "złym" mężu emotka

ta nie żałuj se emotka  jak Ci to przyniosło radość emotka  mi osobiście szkoda kasy na drogie kosmetyki. Zainwestowałam w wyciskarkę za namową mojej ulubionej forumowiczki i liczę, że zatrzymam młodość pijąc zdrowe soki emotka  I to nadgryzienie zębem czasu nie będzie aż tak widoczne i bolesne dla mnie  emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6466192 czwartek, 22 lutego 2018, 11:23:40
Zly maz a co to takiego? Moj jest taki ze ja sobie moge kupic co mi sie podoba i cena nie wazna,ale jak dla niego cos kupuje to za każdym razem slysze czemu takie drogie mi kupilas ?  A wkurza mnie dzis sasiad od samego rana wierci cos 

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6466221 czwartek, 22 lutego 2018, 11:57:55
donia7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

hahaha, przypomniał się mi się Twój post o kosmetykach z empiku i "złym" mężu emotka

ta nie żałuj se emotka  jak Ci to przyniosło radość emotka  mi osobiście szkoda kasy na drogie kosmetyki. Zainwestowałam w wyciskarkę za namową mojej ulubionej forumowiczki i liczę, że zatrzymam młodość pijąc zdrowe soki emotka  I to nadgryzienie zębem czasu nie będzie aż tak widoczne i bolesne dla mnie  emotka

Tak, kosmetyki to mój słaby punkt. Już prawo jazdy odkłada od kilku lat, bo co uzbieram pieniądze, to jakiś zabieg albo kosmetyk  emotka  Soki też popijam, ale za często są konkursy na słodycze, żebym mogła się tylko na dietę zdać emotka  Niby na razie ograniczam cukier, ale bomby atomowe w postaci czekolad i Raffaello kryją się w szafce emotka  
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6466223 czwartek, 22 lutego 2018, 11:59:08
anialistopad napisał(a):

Zly maz a co to takiego? Moj jest taki ze ja sobie moge kupic co mi sie podoba i cena nie wazna,ale jak dla niego cos kupuje to za każdym razem slysze czemu takie drogie mi kupilas ?  A wkurza mnie dzis sasiad od samego rana wierci cos 

Kiedyś się zezłościł, że wydałam bony do empiku na mydło i olejek do twarzy po 200 zł za sztukę, bo dla niego drogie kosmetyki to głupota  emotka  Ale żeby nie było, te jego wkurzanie się, to mi jednym uchem wlatuje, a drugim wylatuje emotka  

staszek

Cytuj wiadomość#6466280 czwartek, 22 lutego 2018, 12:35:06
Może nie powinno mnie to wkurzać, bo to zgodne z regulaminem, ale jednak... emotka podawanie linków do konkursu z forum, a nie na właściwą stronę z konkursem/regulaminem. Są takie linki w informują albo w wynikach konkursów. I zawsze muszę klikać w link, żeby zobaczyć co to za konkurs, a jak jest odesłanie bezpośrednio na stronę to już z samego linka w 98 proc. przypadków widać co to za konkurs.
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6466281 czwartek, 22 lutego 2018, 12:36:20
anialistopad napisał(a):

Nowi mężowie zawsze są dobrzy emotka ze starymi to już różnie bywa emotka to samo się tyczy żon oczywiście.
0 0

anula19

Cytuj wiadomość#6466293 czwartek, 22 lutego 2018, 12:46:13
Mam termos z Milki. Inni też. Dużo osób. To naprawdę ekstra. Ale wkurza mnie codzienne pisanie "o wygranym termosiku" jednej i tej samej osoby. A wygraj nawet 782szt. Skoro tak potrzebujesz. Ale już jesteśmy uświadomieni. Nie trzeba jednego dnia 15-stu wpisików o wygranym termosiku.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6466306 czwartek, 22 lutego 2018, 12:53:42
cb656 napisał(a):

staszek napisał(a):

Nowi mężowie zawsze są dobrzy emotka ze starymi to już różnie bywa emotka to samo się tyczy żon oczywiście.

W kwestii formalnej: osoby żony nie dotyczy pojęcie wieku. A już określenie "stara" jest jakimś niewybaczalnym nieporozumieniem emotka

Tu nie chodzilo o wiek tylko o staz małżeński zapewne

atyde25

Cytuj wiadomość#6466318 czwartek, 22 lutego 2018, 13:07:59
Nie wiem czy mnie to wkurza ale nie podoba mi się wychowywanie dzieci w obecnych czasach.Rozkazywanie mamie tego nie zjem co innego mi ugotuj ,babcia co nosi tornister skaczącemu obok zdrowemu dziecku nie ,że ręce chore czy nogi wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Podsuwanie wszystkiego pod nos i wychowywanie pokolenia egoistów i niedorajd życiowych:(

staszek

Cytuj wiadomość#6466322 czwartek, 22 lutego 2018, 13:10:06
cb656 napisał(a):

staszek napisał(a):

W kwestii formalnej: osoby żony nie dotyczy pojęcie wieku. A już określenie "stara" jest jakimś niewybaczalnym nieporozumieniem emotka

Stara w sensie stażu emotka 10 lat to górna granica wytrzymałości, potem wypadałoby wymieniać emotka oboje, gwoli ścisłości emotka

joan

Cytuj wiadomość#6466327 czwartek, 22 lutego 2018, 13:18:16
staszek napisał(a):

Stara w sensie stażu emotka 10 lat to górna granica wytrzymałości, potem wypadałoby wymieniać emotka oboje, gwoli ścisłości emotka

Mnie to przypomina skecz kabaretu Smile i ich słynne "...a jak coś ma 50 lat, to trzeba to zmienić!" emotka
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6466329 czwartek, 22 lutego 2018, 13:21:47
atyde25 napisał(a):

Nie wiem czy mnie to wkurza ale nie podoba mi się wychowywanie dzieci w obecnych czasach.Rozkazywanie mamie tego nie zjem co innego mi ugotuj ,babcia co nosi tornister skaczącemu obok zdrowemu dziecku nie ,że ręce chore czy nogi wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Podsuwanie wszystkiego pod nos i wychowywanie pokolenia egoistów i niedorajd życiowych:(

Tu akurat bym nie przesadzała. Tornister powinien ważyć nie więcej niż 10% masy ciała dziecka.
Moja córka waży 20 kg. Tornister ma najlżejszy jaki udało mi się znaleźć- waży ok 1 kg. Do tego 0,5 l wody. Leciutka śniadaniówka z kanapką i owocami, chusteczki i mamy 2kg, czyli max ciężar jaki powinna mieć na plecach. A gdzie, zeszyty i ćwiczenia? Strój na wf lub ręcznik, kostium i okularki na basen? Piórnik i podręczniki powinno się teoretycznie móc zostawiać w szkole- ale nie u nas niestety... A jak do tego dojdzie książka wypożyczona z biblioteki... Plecak mojego dziecka potrafi ważyć nawet 7 kg. Noszenie tornistra przez babcię niestety nie jest takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka...

norweska20

Cytuj wiadomość#6466332 czwartek, 22 lutego 2018, 13:25:36
Cholerna grypa ..po3 dniach dopiero mam sile stac z łóżka-mala przyniosła z przedszkola i sie od niej zarazilam.o tyle dobrze ze córka dobrze to przeszła,za to ja masakrycznie to przechodzę.l4 w pracy do konca przyszlego tygonia..do tego sasiedzi zaczeli remont wiec wiercenie od3 dni od 9-17z przerwami...i jak tu odpoczywac w takich warunkach
0 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6466333 czwartek, 22 lutego 2018, 13:27:06
koper napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Tu akurat bym nie przesadzała. Tornister powinien ważyć nie więcej niż 10% masy ciała dziecka.
Moja córka waży 20 kg. Tornister ma najlżejszy jaki udało mi się znaleźć- waży ok 1 kg. Do tego 0,5 l wody. Leciutka śniadaniówka z kanapką i owocami, chusteczki i mamy 2kg, czyli max ciężar jaki powinna mieć na plecach. A gdzie, zeszyty i ćwiczenia? Strój na wf lub ręcznik, kostium i okularki na basen? Piórnik i podręczniki powinno się teoretycznie móc zostawiać w szkole- ale nie u nas niestety... A jak do tego dojdzie książka wypożyczona z biblioteki... Plecak mojego dziecka potrafi ważyć nawet 7 kg. Noszenie tornistra przez babcię niestety nie jest takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka...

Mój pierwszoklasista dzisiaj prawie się przewrócił, tak go bujnęło, kiedy chciał zarzucić sobie plecak na plecy - z zawartością bywa cholernie ciężki dla przeciętnego 7-latka. Mnie zatem wkurza, że nie jest to załatwione inaczej, np do domu zabierane jest tylko zadanie domowe. 
Dodam, że podobnego zdania byli moi rodzice za "moich" czasów i też nosili mi plecak. Nie wyrosłam na niedorajdę emotka .
|< << < 4298 4299 4300 4301 4302 43034304 4305 4306 4307 4308 > >> >|