Wkurza mnie... (Strona 4303) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Wkurza mnie...

|< << < 4298 4299 4300 4301 4302 43034304 4305 4306 4307 4308 > >> >|

masza

Cytuj wiadomość#6465907 środa, 21 lutego 2018, 14:09:16
moniazr napisał(a):

joan napisał(a):

moniazr napisał(a):

Kliknij jeszcze raz w łapkę w dół i ona zniknie.
A mnie wkurzył konkurs Milki. Wygrałam termos, kiedy nie dostałam na emaila formularza zwycięscy, napisałam do organizatora. Odpisali mi, że zrobiłam błąd w adresie e-maili i dlatego formularz nie dotarł. Zgodnie z Regulaminem nie mogą wysłać formularza drugi raz i tracę prawo do nagrody emotka

Usuń ten wadliwy adres mejlowy z autouzupełniania, żeby się nie przypałętał do formularza w innym konkursie emotka

Na stronie Milki nie mam autouzupełniania i za każdym razem wpisywałam ręcznie. A tak na wszelki wypadek, założyłam dodatkowe konto na ten błędny adres (bo mi go podali). Miałam nadzieję, że ten formularz dojdzie, ale nic z tego.

nie dojdzie, ja pomyliłam  @ 1 cyferkę i jak się zorientowałam- to założyłam nowy adres@ - niestety nic nie doszło już...
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6465908 środa, 21 lutego 2018, 14:16:04
wizaz o mnie calkiem zapomnial...tyle akcji teraz bylo i u mnie nic emotka

astronautka

Cytuj wiadomość#6465909 środa, 21 lutego 2018, 14:21:24
jokan napisał(a):

wizaz o mnie calkiem zapomnial...tyle akcji teraz bylo i u mnie nic emotka

Mam to samo. Co akcja to jedna i ta sama osoba z mojej miejscowości a u mnie nic. Ciekawe jak oni to wybierają skoro czasami wyniki daja na drugi dzien od zakończenia.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6465995 środa, 21 lutego 2018, 17:32:14
Zimno i zimno no kurde ile jeszcze? Mam dosc.kot mi zwial znowu . nie ma go juz ponad 2 tygodnie. Dzieciaki choruja.nagrody omijaja. Aj wszystko jest do du.....
0 0

maryja70

Cytuj wiadomość#6466022 środa, 21 lutego 2018, 18:49:08
-Violka- napisał(a):

maryja70 napisał(a):

Wkurza mnie że nigdy nie wygrałam w konkursie coca cola przez smolar.

A zgłoszenie wysłałaś?   emotka
Dużo ludzi gra. Trzeba mieć szczęście  emotka

zgłoszenie 10  orlen i razy i z biedronki coca cola i pudło
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6466042 środa, 21 lutego 2018, 19:46:53
Znów problemy z wygranymi biletami, tym razem z "Jedynek"  emotka
Trzeba było zapłacić gotówką, a po bajce latać za menadżerem - pieniądze zwrócili, ale ludzie w Cinema City powinni być bardziej ogarnięci czasami  emotka
0 0

radosna

Cytuj wiadomość#6466049 środa, 21 lutego 2018, 20:17:21
Wkurzają mnie sąsiedzi, bo są tak kłótliwi, że słychać większość ich słów.
I tak znam powody kłótni:
Nienawiść sąsiada do teściowej.
Oglądanie TVN przez sąsiadkę.
Brzydkie ubieranie się sąsiadki w domu.
Zbyt ładne ubieranie się sąsiadki do pracy.
Uśnięcie sąsiadki podczas stosunku.
Złe wychowanie syna przez sąsiadkę.
Tajemnicze rozmowy sąsiadki przez telefon.
I wszystkiemu są winne kobiety emotka
To dlaczego mężczyźni się żenią? emotka

malg

Cytuj wiadomość#6466064 środa, 21 lutego 2018, 21:27:39
radosna napisał(a):

Padłam  emotka

ankasss

Cytuj wiadomość#6466076 środa, 21 lutego 2018, 22:14:08
wkurza mnie, że przegapiłam konkurs aktywna zima z orange emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6466097 środa, 21 lutego 2018, 22:59:34
radosna napisał(a):

Może gdyby się tak darł w trakcie, to by nie usnęła? emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6466109 czwartek, 22 lutego 2018, 00:04:57
moniazr napisał(a):

petunija1 napisał(a):

wkurza mnie jak na telefonie dodaje komuś przypadkowo łapke w dół 

Kliknij jeszcze raz w łapkę w dół i ona zniknie.
A mnie wkurzył konkurs Milki. Wygrałam termos, kiedy nie dostałam na emaila formularza zwycięscy, napisałam do organizatora. Odpisali mi, że zrobiłam błąd w adresie e-maili i dlatego formularz nie dotarł. Zgodnie z Regulaminem nie mogą wysłać formularza drugi raz i tracę prawo do nagrody emotka

Właśnie miałam identyczny przypadek.Nie wpisałam 1 literki w mailu,też napisałam do organizatora i to samo mi odpisali. emotka
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6466148 czwartek, 22 lutego 2018, 09:32:31
cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Nic mnie nie wkurza ,cieszę się słońcem i aktualnymi wieloma konkami promo emotka
Ale dzień jeszcze młody do wieczora coś nowego do wkurzania się znajdzie emotka

Takie wpisy są mega wkurzające, bo wywołują zazdrość emotka
...całe szczęście, że już rano znalazłem sobie powód do wkurzania: awanturujący się na żonę sąsiad za ścianą emotka
Ciekawe, czy jak pójdę na interwencję to
a) uratuję niewinną duszę przed zejściem z powodu utopienia we łzach?
b) zyskam punkty do Mistera Wkurzu u sąsiada?
c) stracę zęby emotka
d) zapomnę kluczy i zatrzasnę sobie drzwi do własnego mieszkania? (zyskując bonus do wkurzania emotka )
Wkurza mnie tylko, że nie wiem, na jaki numer wysłać SMSa z prawidłową odpowiedzią, by coś wygrać emotka emotka emotka

Niestety takich sąsiadów też mam ale wolę się nie wdawać w szczegóły bo są bardzo pikantne i nie nadają się na forum publiczne niestety:(

cb656 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6466162 czwartek, 22 lutego 2018, 10:17:17
Wkurza mnie, że nie mogę się doprosić otrzymania przedmiotu, za który zapłaciłam. Przyszła mi paczka, jednak bez jednej rzeczy. Zapłaciłam z góry. Wysłałam opis, zdjęcia wszystkiego razem, wszystkiego osobno, a Pan ze sklepu się upiera, bo "koledzy przeważnie wkładają jedno w drugie". Ale nie ma. Nie ma i co? Jak mam udowodnić, że nie ma? "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"  emotka
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6466165 czwartek, 22 lutego 2018, 10:21:53
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę się doprosić otrzymania przedmiotu, za który zapłaciłam. Przyszła mi paczka, jednak bez jednej rzeczy. Zapłaciłam z góry. Wysłałam opis, zdjęcia wszystkiego razem, wszystkiego osobno, a Pan ze sklepu się upiera, bo "koledzy przeważnie wkładają jedno w drugie". Ale nie ma. Nie ma i co? Jak mam udowodnić, że nie ma? "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"  emotka

zarządaj potwierdzenia wysłania paczki i sprawdz czy waga paczki odpowiada zawartości. 
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6466171 czwartek, 22 lutego 2018, 10:29:32
A tam będzie dokładnie napisane? Miałam już inny plan, kupić u nich z 10 innych rzeczy, tylko po to żeby nastukać im negatywnych komentarzy emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6466186 czwartek, 22 lutego 2018, 11:09:54
Wkurza mnie, że koleżanka powiedziała mi o promocji -25% na markę Sunday Riley w sklepie Cultbeauty. Już od dawna marzył mi się zestaw serum Good Genes oraz olejek Luna... i niestety, pomimo zapasów kosmetyków, stwierdziłam, że nie mogę przegapić tej okazji... i poszło 600 złotych  emotka  Teraz myślę jak załatać dziurę w budżecie... bo te pieniądze odkładałam na nową kanapę... a może jednak dobrze wybrałam? Kanapę zawsze wymienię, a twarzy czas ucieka  emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6466188 czwartek, 22 lutego 2018, 11:13:46
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że koleżanka powiedziała mi o promocji -25% na markę Sunday Riley w sklepie Cultbeauty. Już od dawna marzył mi się zestaw serum Good Genes oraz olejek Luna... i niestety, pomimo zapasów kosmetyków, stwierdziłam, że nie mogę przegapić tej okazji... i poszło 600 złotych  emotka  Teraz myślę jak załatać dziurę w budżecie... bo te pieniądze odkładałam na nową kanapę... a może jednak dobrze wybrałam? Kanapę zawsze wymienię, a twarzy czas ucieka  emotka

hahaha, przypomniał się mi się Twój post o kosmetykach z empiku i "złym" mężu emotka

ta nie żałuj se emotka  jak Ci to przyniosło radość emotka  mi osobiście szkoda kasy na drogie kosmetyki. Zainwestowałam w wyciskarkę za namową mojej ulubionej forumowiczki i liczę, że zatrzymam młodość pijąc zdrowe soki emotka  I to nadgryzienie zębem czasu nie będzie aż tak widoczne i bolesne dla mnie  emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6466192 czwartek, 22 lutego 2018, 11:23:40
Zly maz a co to takiego? Moj jest taki ze ja sobie moge kupic co mi sie podoba i cena nie wazna,ale jak dla niego cos kupuje to za każdym razem slysze czemu takie drogie mi kupilas ?  A wkurza mnie dzis sasiad od samego rana wierci cos 

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6466221 czwartek, 22 lutego 2018, 11:57:55
donia7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

hahaha, przypomniał się mi się Twój post o kosmetykach z empiku i "złym" mężu emotka

ta nie żałuj se emotka  jak Ci to przyniosło radość emotka  mi osobiście szkoda kasy na drogie kosmetyki. Zainwestowałam w wyciskarkę za namową mojej ulubionej forumowiczki i liczę, że zatrzymam młodość pijąc zdrowe soki emotka  I to nadgryzienie zębem czasu nie będzie aż tak widoczne i bolesne dla mnie  emotka

Tak, kosmetyki to mój słaby punkt. Już prawo jazdy odkłada od kilku lat, bo co uzbieram pieniądze, to jakiś zabieg albo kosmetyk  emotka  Soki też popijam, ale za często są konkursy na słodycze, żebym mogła się tylko na dietę zdać emotka  Niby na razie ograniczam cukier, ale bomby atomowe w postaci czekolad i Raffaello kryją się w szafce emotka  
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6466223 czwartek, 22 lutego 2018, 11:59:08
anialistopad napisał(a):

Zly maz a co to takiego? Moj jest taki ze ja sobie moge kupic co mi sie podoba i cena nie wazna,ale jak dla niego cos kupuje to za każdym razem slysze czemu takie drogie mi kupilas ?  A wkurza mnie dzis sasiad od samego rana wierci cos 

Kiedyś się zezłościł, że wydałam bony do empiku na mydło i olejek do twarzy po 200 zł za sztukę, bo dla niego drogie kosmetyki to głupota  emotka  Ale żeby nie było, te jego wkurzanie się, to mi jednym uchem wlatuje, a drugim wylatuje emotka  

|< << < 4298 4299 4300 4301 4302 43034304 4305 4306 4307 4308 > >> >|