Wkurza mnie...

|< << < 4299 4300 4301 4302 4303 43044305 4306 4307 4308 4309 > >> >|

Claudia77

Cytuj wiadomość#6465076 poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:53:41
[quote=

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

mietowa]W temacie watku i serca - wkurza mnie, ze nie potrafie w pelni cieszyc sie wyjazdem do spa z przyjaciolka. Zoladek mi sie sciska, ze zostawie dzieci na 4 dni, chociaz beda pod swietna opieka swojego ojca...

bo my matki tak mamy już niestety, choć gwarantuję Tobie mietowa, że po pierwszym dniu Ci przejdzie emotka
0 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6465078 poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:55:22
cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

W temacie watku i serca - wkurza mnie, ze nie potrafie w pelni cieszyc sie wyjazdem do spa z przyjaciolka. Zoladek mi sie sciska, ze zostawie dzieci na 4 dni, chociaz beda pod swietna opieka swojego ojca...

...jak za mało masz powodów do zmartwień, to wzorem koleżanki poczekaj na jego katar i dopiero wtedy jedź emotka
A tak poważnie, to chyba jest nadopiekuńczość. emotka

"Chyba"? Na 100%!  emotka  Dobrze, ze mam jeszcze tyle zdrowego rozsadku, aby wkurzac sie na to, a nie odwolywac wyjazd emotka

mietowa

Cytuj wiadomość#6465079 poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:56:27
Claudia77 napisał(a):

[quote=

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

mietowa]W temacie watku i serca - wkurza mnie, ze nie potrafie w pelni cieszyc sie wyjazdem do spa z przyjaciolka. Zoladek mi sie sciska, ze zostawie dzieci na 4 dni, chociaz beda pod swietna opieka swojego ojca...

bo my matki tak mamy już niestety, choć gwarantuję Tobie mietowa, że po pierwszym dniu Ci przejdzie emotka

Dokladnie to samo mowi moja przyjaciolka, ktora rok temu pojechala z kims tam, pierwszy raz:)
0 0

petunija1

Cytuj wiadomość#6465081 poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:59:21
Albedo  emotka  co fajniejszy konkurs to oczywiscie jestem niewidoczna a przy obecnych recznikach Fa to albo mieli jakies cudowne rozmnożenie albo malo osob grało,bo mam wrażenie,ze zaraz do mnie zadzwonia na numery gdzie nawet nie gralam emotka emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6465084 poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:04:18
defed napisał(a):

Wkurzył mnie formularz do loterii trio clio emotka   emotka  Ciągle wyskakiwał komunikat, że do maila i telefonu jest już przypisane inne miasto... No jakie inne?!? Człowiek wpisuje od nowa i od nowa wciąż te same dane, sprawdza każdą literkę po literce... Niby wszystko gra, a formularz odrzuca...  emotka  Dopiero po zmianie Miasto na MIASTO przyjęli zgłoszenie, na co wpadłam przypadkiem. Co za dziadowski pomysł, żeby tak komplikować formularz, przecież to nie hasło, tylko nazwa miejscowości  emotka

też tak miałam dwukrotnie jak wysyłałam oba zgłoszenia i po prostu wysłałam zgłoszenie smsem- tam zdaje się jest stawka według taryfy operatora
defed 0

mia

Cytuj wiadomość#6465088 poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:15:08
petunija1 napisał(a):

Albedo  emotka  co fajniejszy konkurs to oczywiscie jestem niewidoczna a przy obecnych recznikach Fa to albo mieli jakies cudowne rozmnożenie albo malo osob grało,bo mam wrażenie,ze zaraz do mnie zadzwonia na numery gdzie nawet nie gralam emotka emotka

Podaj im moje. emotka
Wkurza mnie to, że co się polepszy, to się popieprzy. Jak na jednym froncie jako tako coś zaczęło iść do przodu, to cios w szczękę z drugiej strony. emotka
I nie chodzi tu o konkursy, kij z nimi.

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6465235 poniedziałek, 19 lutego 2018, 20:44:13
Wkurza mnie ogrom nauki jaki ma mój syn w pierwszej klasie - chodzi mi konkretnie o prace domowe. Dopiero skończyliśmy, oboje jesteśmy padnięci od patrzenia w książki i pewnie konkurs Fantasia mi ucieknie, bo nie wykrzesam z siebie już chyba nic dziś. Jeszcze pacierz z religii. Dziś się miał nauczyć "wierzę w Boga". I tak siedzi i klepie, że "trzeciego dnia z marchwi wstał", czy też "pod pączkiem piłatem"... I weź się człowieku nie śmiej mu w twarz... 

mietowa

Cytuj wiadomość#6465241 poniedziałek, 19 lutego 2018, 21:03:12
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie ogrom nauki jaki ma mój syn w pierwszej klasie - chodzi mi konkretnie o prace domowe. Dopiero skończyliśmy, oboje jesteśmy padnięci od patrzenia w książki i pewnie konkurs Fantasia mi ucieknie, bo nie wykrzesam z siebie już chyba nic dziś. Jeszcze pacierz z religii. Dziś się miał nauczyć "wierzę w Boga". I tak siedzi i klepie, że "trzeciego dnia z marchwi wstał", czy też "pod pączkiem piłatem"... I weź się człowieku nie śmiej mu w twarz..

Buehehehe emotka . Musiał być biedny bardzo zmęczony emotka
Swoją drogą... 7-latkowie. Czasem to to dojrzałe ("mamo, głowa do góry, raz się wygrywa, raz się przegrywa. Ja zawsze jestem z ciebie dumny, nie poddawaj się"), a czasem jest tak:
- A wiesz, że M. spadła dzisiaj z konia? (też 7 lat)
- Serio? Ale to dobrze, że koń nie zrobił na nią kupy. To by było gorsze!
emotka

mia

Cytuj wiadomość#6465246 poniedziałek, 19 lutego 2018, 21:14:02
zezowaty_kot napisał(a):

(...) Dziś się miał nauczyć "wierzę w Boga". I tak siedzi i klepie, że "trzeciego dnia z marchwi wstał", czy też "pod pączkiem piłatem"... I weź się człowieku nie śmiej mu w twarz... 

No co się dziwisz - przynajmniej dziecko rozumie, co mówi. emotka Jeszcze tylko tego Piłata jakoś by przerobić i całkiem normalnie by było.
Nawiasem mówiąc, moja mama do tej pory wspomina, jak za jej dzieciństwa cała wieś śpiewała gromko w kościele "O cebrze czystości...", no bo co to ceber, to na wsi każdy wiedział, a jakiś tam "cedr"??? emotka

mietowa

Cytuj wiadomość#6465249 poniedziałek, 19 lutego 2018, 21:22:15
mia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

(...) Dziś się miał nauczyć "wierzę w Boga". I tak siedzi i klepie, że "trzeciego dnia z marchwi wstał", czy też "pod pączkiem piłatem"... I weź się człowieku nie śmiej mu w twarz... 

No co się dziwisz - przynajmniej dziecko rozumie, co mówi. emotka Jeszcze tylko tego Piłata jakoś by przerobić i całkiem normalnie by było.
Nawiasem mówiąc, moja mama do tej pory wspomina, jak za jej dzieciństwa cała wieś śpiewała gromko w kościele "O cebrze czystości...", no bo co to ceber, to na wsi każdy wiedział, a jakiś tam "cedr"??? emotka

W kościele, do którego chodziłam jako dziecko, były różne napisy pod obrazami. Pisane ozdobną, chociaż - jak się okazało, dość nieczytelną czcionką. Skutek? Przez 4 lata dzieciństwa byłam święcie (nomen omen) przekonana, że pod obrazem Matki Bożej jest napisane: "Pomacaj nam nieustannie". Nigdy nikomu o tym nie powiedziałam, bo po pierwsze - sądziłam, że nikt oprócz mnie nie zauważa tej koszmarnej pomyłki, po drugie - spłonęłabym ze wstydu. Taka tam historyjka  emotka

slonko365

Cytuj wiadomość#6465250 poniedziałek, 19 lutego 2018, 21:39:59
mietowa napisał(a):

mia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

W kościele, do którego chodziłam jako dziecko, były różne napisy pod obrazami. Pisane ozdobną, chociaż - jak się okazało, dość nieczytelną czcionką. Skutek? Przez 4 lata dzieciństwa byłam święcie (nomen omen) przekonana, że pod obrazem Matki Bożej jest napisane: "Pomacaj nam nieustannie". Nigdy nikomu o tym nie powiedziałam, bo po pierwsze - sądziłam, że nikt oprócz mnie nie zauważa tej koszmarnej pomyłki, po drugie - spłonęłabym ze wstydu. Taka tam historyjka  emotka

Moja córka gdy była malutka w "Zdrowaś Mario" Zamiast "módl się za nami grzesznymi" mówiła "módl się za nami grzecznymi" - i miałam problem czy dziecko z tej niewinności wyrywać i poprawiać...  emotka

koper

Cytuj wiadomość#6465252 poniedziałek, 19 lutego 2018, 21:45:57
slonko365 napisał(a):

Moja córka gdy była malutka w "Zdrowaś Mario" Zamiast "módl się za nami grzesznymi" mówiła "módl się za nami grzecznymi" - i miałam problem czy dziecko z tej niewinności wyrywać i poprawiać...  emotka

Moje dziecię przez pierwszy rok w katolickim przedszkolu, witało się tam ze wszystkimi mówiąc "Cześć Boże", zamiast "Szczęść Boże" emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6465256 poniedziałek, 19 lutego 2018, 22:00:13
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie ogrom nauki jaki ma mój syn w pierwszej klasie - chodzi mi konkretnie o prace domowe. Dopiero skończyliśmy, oboje jesteśmy padnięci od patrzenia w książki i pewnie konkurs Fantasia mi ucieknie, bo nie wykrzesam z siebie już chyba nic dziś. Jeszcze pacierz z religii. Dziś się miał nauczyć "wierzę w Boga". I tak siedzi i klepie, że "trzeciego dnia z marchwi wstał", czy też "pod pączkiem piłatem"... I weź się człowieku nie śmiej mu w twarz... 

Znam to emotka  Chleba naszego poprzedniego ... i nie budź nas na pokuszenie emotka

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6465258 poniedziałek, 19 lutego 2018, 22:00:33
U nas jeszcze było "chleba naszego poprzedniego daj nam dzisiaj i nie budź nas na pokuszenie". Ale i tak najlepszy jego tekst to "jestem Kapitan Emeryta" emotka
Mysia, joan 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6465261 poniedziałek, 19 lutego 2018, 22:04:56
kumulacja napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Znam to emotka  Chleba naszego poprzedniego ... i nie budź nas na pokuszenie emotka

Współczuję biednym dzieciakom. Uczą się na pamięć modlitw, których nie są w stanie nawet zrozumieć emotka  My mieliśmy w podstawówce siostrę Halinę, która była straszna i każdy się jej bał. Jak ktoś przekręcił coś w modlitwie, albo nie znał któregoś z apostołów to straszyła nas ogniem piekielnym i szatanem. Do dziś mam gęsią skórkę jak sobie przypomnę emotka  
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6465288 poniedziałek, 19 lutego 2018, 23:54:13
Był taki czas, kiedy moja córka zamiast „r” mówiła „j”. I bardzo, ale to bardzo lubiła kolędę „fjut nocnej ciszy”, oczywiście zagryzaną „gejfjutami”, bo owoce też lubiła...  emotka

Mysia

Cytuj wiadomość#6465506 wtorek, 20 lutego 2018, 14:21:55
Troszkę wkurza mnie temat Informują emotka jedno wkurzenie, że to nie mnie ostatnio informują emotka
Drugie, że jeżeli dobrze rozumiem powinny tam się pojawiać informacje typu: smolar wysyła smsy z konkursu jakiegoś tam, lub albedo dzwoni z konkursu z nr jakiegoś tam itd. (czyli organizator informuje o wygranej)
Czy informacje w stylu: mail od dpd jakaś agencja wysyła tablety, albo wrzucili wyniki (skoro jest temat wyniki konkursów) do tego dyskusje są potrzebne? Czy tylko mnie to tak troszkę wkurza? emotka
Widzę nowy post, zerkam z czego informują.. a tu jednak nie informują emotka

mietowa

Cytuj wiadomość#6465510 wtorek, 20 lutego 2018, 14:28:14
Mysia napisał(a):

Troszkę wkurza mnie temat Informują emotka jedno wkurzenie, że to nie mnie ostatnio informują emotka
Drugie, że jeżeli dobrze rozumiem powinny tam się pojawiać informacje typu: smolar wysyła smsy z konkursu jakiegoś tam, lub albedo dzwoni z konkursu z nr jakiegoś tam itd. (czyli organizator informuje o wygranej)
Czy informacje w stylu: mail od dpd jakaś agencja wysyła tablety, albo wrzucili wyniki (skoro jest temat wyniki konkursów) do tego dyskusje są potrzebne? Czy tylko mnie to tak troszkę wkurza? emotka

Nie, nie tylko Ciebie. Mnie denerwują nawet dodatkowe pytania ("z jakiego numeru?"), bo można zadać je w innym miejscu.

pioge7

Cytuj wiadomość#6465523 wtorek, 20 lutego 2018, 14:51:26
shineoff napisał(a):

kumulacja napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Współczuję biednym dzieciakom. Uczą się na pamięć modlitw, których nie są w stanie nawet zrozumieć emotka  My mieliśmy w podstawówce siostrę Halinę, która była straszna i każdy się jej bał. Jak ktoś przekręcił coś w modlitwie, albo nie znał któregoś z apostołów to straszyła nas ogniem piekielnym i szatanem. Do dziś mam gęsią skórkę jak sobie przypomnę emotka  

u mnie siostrzeniec na feriach modli sie przy mnie bo trzeba mu jeszcze coś tam podpowiedzieć i słyszę:
"pod polskim piłatem", a zamiast przyjdź królestwo Twoje" "to przy kures***wo Twoje" emotka i jeszcze kilka co mnie tak śmieszy w trakcie modlitwy że patrzy na mnie jak na wariata emotka

a mnie wkurza że napsiałem jak byk na kartce 2x KAMIS (dowolne) pojechałem do sklepu i wziąłem z półki 2x KNORR. i tak patrzę czemu mam źle pargaon odpisany a to wziąłem fixy knorra emotka
dobrze że skapłem się zanim zgłosiłem emotka

i jeszcze wkurza że od osttaniej przygody z INPOSTEM omijam ich baaaardzo szerokim łukiem (bo paczka czekała na mnie przez miesiąc w oddalonym ode mnie sklepie o ok. 40 km) i jak coś zamawiam na allegro to sprawdzam jakim kurierem wysyłają, w opisie: listy i paczki: Poczta polska, paczki i paczki kurierskie: POCZTEX. Zamówiłem, zapłaciłem, czekam grzecznie na paczkę a tu email od INPOST że paczka została nadana.... ciekawe kiedy dojdzie emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6465529 wtorek, 20 lutego 2018, 15:09:32
mietowa napisał(a):

Mysia napisał(a):

Nie, nie tylko Ciebie. Mnie denerwują nawet dodatkowe pytania ("z jakiego numeru?"), bo można zadać je w innym miejscu.

A mnie te dodatkowe pytania nie denerwują, mam wiarę że pełnią role edukacyjną, że może następny wpis będzie konkretny. Przynajmniej mam takie marzenie emotka  Za to irytujące są wpisy ogólnie nic nie wnoszące, typu: Poinformowali mnie o super wygranej w lokalnym konkursie  emotka  Informują jak nazwa wskazuje jest stworzony w celach informacyjnych, a więc wchodząc tam oczekuję: kto, gdzie, jak, po co, kiedy i dlaczego  emotka  W związku z powyższym na miejscu są też wpisy, że informują np. o opóźnieniu wysyłki nagród - wg mnie oczywiście emotka
|< << < 4299 4300 4301 4302 4303 43044305 4306 4307 4308 4309 > >> >|