Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4299 4300 4301 4302 4303 43044305 4306 4307 4308 4309 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6466338 czwartek, 22 lutego 2018, 13:36:29
koper napisał(a):

Tu akurat bym nie przesadzała. Tornister powinien ważyć nie więcej niż 10% masy ciała dziecka.
Moja córka waży 20 kg. Tornister ma najlżejszy jaki udało mi się znaleźć- waży ok 1 kg. Do tego 0,5 l wody. Leciutka śniadaniówka z kanapką i owocami, chusteczki i mamy 2kg, czyli max ciężar jaki powinna mieć na plecach. A gdzie, zeszyty i ćwiczenia? Strój na wf lub ręcznik, kostium i okularki na basen? Piórnik i podręczniki powinno się teoretycznie móc zostawiać w szkole- ale nie u nas niestety... A jak do tego dojdzie książka wypożyczona z biblioteki... Plecak mojego dziecka potrafi ważyć nawet 7 kg. Noszenie tornistra przez babcię niestety nie jest takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka...

Plecak szkolny o wadze 7 kg? Makabra emotka Pamiętam, że dokładnie tyle ważyła moja walizka z zawartością na siedmiodniowe wczasy.

Jeśli chodzi o napoje, można wypróbować tzw. butelkę filtrującą, którą dziecko bierze do szkoły pustą, a w szkole napełnia wodą z kranu. Zawsze to ciut mniej do noszenia, szczególnie w ciepłe dni, kiedy bardziej chce się pić.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6466341 czwartek, 22 lutego 2018, 13:40:13
Kaufland mnie wkurzył emotka  pierwszy budżet w nowo otwartym sklepie, 5 paragonów i wielkie nic  emotka  no jak to tak? Bardziej mi się opłacało specjalnie jeździć do 2 sklepów w promieniu 70 km, i wtedy miałam po kilka budżetów. Siąść i płakać...
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6466351 czwartek, 22 lutego 2018, 13:51:43
delvitto napisał(a):

Kaufland mnie wkurzył emotka  pierwszy budżet w nowo otwartym sklepie, 5 paragonów i wielkie nic  emotka  no jak to tak? Bardziej mi się opłacało specjalnie jeździć do 2 sklepów w promieniu 70 km, i wtedy miałam po kilka budżetów. Siąść i płakać...

A jak mnie wkurzył! Zapomniałam wysłać zgłoszenia emotka
cb656 0

koper

Cytuj wiadomość#6466362 czwartek, 22 lutego 2018, 14:05:22
cb656 napisał(a):

delvitto napisał(a):

5 paragonów i wielkie nic  emotka  no jak to tak? Bardziej mi się opłacało specjalnie jeździć do 2 sklepów w promieniu 70 km i wtedy miałam po kilka budżetów.

A to loteria jakaś? Czy oceniają kreatywność pracy? Wysokość zakupów? Jakieś inne coś? Bramki czasowe? emotka

Przecież tam jest oddzielna pula nagród na każdy sklep, więc chyba wypowiedź @delivitto jest jak najbardziej logiczna... 

ace

Cytuj wiadomość#6466376 czwartek, 22 lutego 2018, 14:24:33
joan napisał(a):

koper napisał(a):

Tu akurat bym nie przesadzała. Tornister powinien ważyć nie więcej niż 10% masy ciała dziecka.
Moja córka waży 20 kg. Tornister ma najlżejszy jaki udało mi się znaleźć- waży ok 1 kg. Do tego 0,5 l wody. Leciutka śniadaniówka z kanapką i owocami, chusteczki i mamy 2kg, czyli max ciężar jaki powinna mieć na plecach. A gdzie, zeszyty i ćwiczenia? Strój na wf lub ręcznik, kostium i okularki na basen? Piórnik i podręczniki powinno się teoretycznie móc zostawiać w szkole- ale nie u nas niestety... A jak do tego dojdzie książka wypożyczona z biblioteki... Plecak mojego dziecka potrafi ważyć nawet 7 kg. Noszenie tornistra przez babcię niestety nie jest takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka...

Plecak szkolny o wadze 7 kg? Makabra emotka Pamiętam, że dokładnie tyle ważyła moja walizka z zawartością na siedmiodniowe wczasy.

Jeśli chodzi o napoje, można wypróbować tzw. butelkę filtrującą, którą dziecko bierze do szkoły pustą, a w szkole napełnia wodą z kranu. Zawsze to ciut mniej do noszenia, szczególnie w ciepłe dni, kiedy bardziej chce się pić.

kurcze a ja nie pamiętam bym miała za ciężki plecak w SP... Różne rzeczy pamiętam, ale nie to by było mi ciężko w drodze do szkoły (a do szkoły od pierwszej klasy chodziłam sama (więc nikt nic mi nie nosił, szafek w szkole nie mieliśmy) bo miałam całe 10min drogi bez przejść przez ruchliwe jezdnie). I się zastanawiam czy wtedy książki były lżejsze (było ich mniej) czy ze mnie od zawsze taka twarda babka była emotka Ale swoją drogą miałam koleżankę z bardzo biednej rodziny, która razem z rodzeństwem i sąsiadami chodziła dzień w dzień 7 km w JEDNĄ stronę do szkoły z taką samą zawartością plecaka jak moja (zawsze ją podziwiałam), a dziś śmiać mi się chce, że np sąsiedzi MUSZĄ odwieźć swoje nastoletnie już dzieci samochodem 300m do szkoły... Albo moja ciotka usprawiedliwiająca nieobecność mojej kuzynki w szkole, bo jak kuzynka mi to wyjaśniała, czasami po prostu wstanie z łóżka jest niemożliwe, no nie da się... (powodzenia z takim nastawieniem w przyszłej pracy emotka )
A jak przeczytałam o butelce wody do szkoły to sobie uświadomiłam, że jestem dinozaurem emotka

delvitto

Cytuj wiadomość#6466380 czwartek, 22 lutego 2018, 14:27:13
cb656 napisał(a):

koper napisał(a):

cb656 napisał(a):

delvitto napisał(a):

5 paragonów i wielkie nic  emotka  no jak to tak? Bardziej mi się opłacało specjalnie jeździć do 2 sklepów w promieniu 70 km i wtedy miałam po kilka budżetów.

A to loteria jakaś? Czy oceniają kreatywność pracy? Wysokość zakupów? Jakieś inne coś? Bramki czasowe? emotka

Przecież tam jest oddzielna pula nagród na każdy sklep, więc chyba wypowiedź @delivitto jest jak najbardziej logiczna... 

Nie wiem, nie gram, linku nikt nie podał, myślisz, że mam WSZYSTKIE konkursy w małym palcu? Pytam, żeby się dowiedzieć.

moja tzw. kreatywność przez ok 3 lat grania zawsze była mniej lub bardziej doceniana emotka  ale specjalnie jeździłam 45 km, i nakładałam ciut drogi powrotnej 20 km z drugiej strony, by zahaczyć o drugi sklep. Zawsze miałam bony, a któregoś razu zgarnęłam wszystkie 3 w jednym z nich. Opłacało się jeździć ;D a z końcem roku otworzono wreszcie u nas sklep, i myślałam, że zaoszczędzę sobie czasu. Ja w trasy raczej nie jeżdżę, a mąż chory i już nie ma komu mnie wozić ;( jak widać, byli lepsi, wrrr emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6466382 czwartek, 22 lutego 2018, 14:31:42
cb656 napisał(a):

delvitto napisał(a):

cb656 napisał(a):

koper napisał(a):

cb656 napisał(a):

delvitto napisał(a):

Nie wiem, nie gram, linku nikt nie podał, myślisz, że mam WSZYSTKIE konkursy w małym palcu? Pytam, żeby się dowiedzieć.

moja tzw. kreatywność przez ok 3 lat grania zawsze była mniej lub bardziej doceniana emotka  ale specjalnie jeździłam 45 km, i nakładałam ciut drogi powrotnej 20 km z drugiej strony, by zahaczyć o drugi sklep. Zawsze miałam bony, a któregoś razu zgarnęłam wszystkie 3 w jednym z nich. Opłacało się jeździć ;D a z końcem roku otworzono wreszcie u nas sklep, i myślałam, że zaoszczędzę sobie czasu. Ja w trasy raczej nie jeżdżę, a mąż chory i już nie ma komu mnie wozić ;( jak widać, byli lepsi, wrrr emotka

Czyli ocenia prace za każdym razem ekipa z lokalnego sklepu, czy tak? Nie jakaś globalna, centralna agencja?
To by znaczyło, że różnicie się gustem konkursowym. Jak tak to działa, to teraz rozumiem. emotka

Wszystko ocenia agencja TQG
cb656 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6466386 czwartek, 22 lutego 2018, 14:35:33
delvitto napisał(a):

A sprawdziłaś, czy Twój nowy sklep jest już wciągnięty na listę i w ogóle z niego wybierali laureatów?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6466405 czwartek, 22 lutego 2018, 15:06:09
asantesana napisał(a):

delvitto napisał(a):

A sprawdziłaś, czy Twój nowy sklep jest już wciągnięty na listę i w ogóle z niego wybierali laureatów?

teraz sprawdziłam, i jest na liście, więc jednak tym razem mnie nie docenili emotka  ależ to boli, bo się przyzwyczaiłam do dobrych żniw  emotka
bruce 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6466408 czwartek, 22 lutego 2018, 15:12:31
cb656 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czyli ocenia prace za każdym razem ekipa z lokalnego sklepu, czy tak? Nie jakaś globalna, centralna agencja?
To by znaczyło, że różnicie się gustem konkursowym. Jak tak to działa, to teraz rozumiem. emotka

Wszystko ocenia agencja TQG

Aaaaa... emotka
To jednak nie emotka
Skoro i przedtem, i teraz ocenia TA SAMA TQG, a nagród nie ma, czyli lokalna konkurencja wymiata. W dodatku jakaś biedota, której nie było stać na jazdę do odległego Kaufa tylko czekała na otwarcie lokalnego oddziału emotka i teraz się odgrywa za lata chude emotka

no najwidoczniej wena mi się wypaliła, cóż zrobić? w  TQG pewnie wyczuli świeżą krew, i wyszło jak wyszło ;D 
bruce 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6466412 czwartek, 22 lutego 2018, 15:16:17
delvitto napisał(a):

asantesana napisał(a):

delvitto napisał(a):

teraz sprawdziłam, i jest na liście, więc jednak tym razem mnie nie docenili emotka  ależ to boli, bo się przyzwyczaiłam do dobrych żniw  emotka

mnie teraz docenili znowu po dłuższej przerwie emotka

zarania

Cytuj wiadomość#6466453 czwartek, 22 lutego 2018, 16:25:46
Rolka w myszce mi się popsuła! emotka
Jestem taka nieszczęśliwa!
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6466455 czwartek, 22 lutego 2018, 16:31:50
bruce napisał(a):

delvitto napisał(a):

no najwidoczniej wena mi się wypaliła, cóż zrobić? w  TQG pewnie wyczuli świeżą krew, i wyszło jak wyszło ;D 

Zaczynam, się zastanawiać, czy to nie jest faktycznie powód tak wielu dzisiejszych niepowodzeń na forum...  emotka
Ja akurat w budżecie od wielu lat udziału nie biorę, ale za to niedawno ku swojemu zaskoczeniu zdobyłam od Streamline po raz pierwszy w życiu zestaw past Colgate. Czyżby agencje posiadały jakieś bazy danych swych graczy? 

Jeśli nawet mają taką bazę to i tak wygrywam(zarówno w loteriach jak i na hasło) akurat na numer, który mam od 10 lat w abonamencie- i to nie koniecznie najlepszym hasłem emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6466456 czwartek, 22 lutego 2018, 16:32:23
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy faceci jedzą skarpetki? Kupiłam 3 tygodnie mojemu 10 par i już nie ma żadnej do pary o.O Muszę zacząć kupować identyczne... chociaż i tak by ginęły. 

A jak można wytłumaczyć to zdjęcie?

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6466459 czwartek, 22 lutego 2018, 16:33:50
kumulacja napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy faceci jedzą skarpetki? Kupiłam 3 tygodnie mojemu 10 par i już nie ma żadnej do pary o.O Muszę zacząć kupować identyczne... chociaż i tak by ginęły. 

A jak można wytłumaczyć to zdjęcie?

Niestety moja pralka jest oczyszczona z zarzutów  emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6466478 czwartek, 22 lutego 2018, 17:22:20
zarania napisał(a):

Rolka w myszce mi się popsuła! emotka
Jestem taka nieszczęśliwa!

emotka emotka Trzeba ją pożegnać godnie i kupić nowa emotka  

taalvikki

Cytuj wiadomość#6466568 czwartek, 22 lutego 2018, 23:27:03
nic mnie tak nie wkurza jak kontrolowane kombinowanie, którym jeszcze niektórzy chwalą się na forum. handle kodami i inne akcje, bo byle chrupki tak trudno namierzyć i kupić. nieno, niektórych ludzi po prostu nie rozumiem. czy nie da się grać uczciwie, kupując produkt i potem grając? naprawdę trzeba odstawiać szopki? już nie wspomnę po 1488. raz, jak bardzo wkurza mnie paragonowa niekonsekwencja. bo na zakończony konkurs kupić nic nie można, bo niby tacy jesteśmy uczciwi, ale jak przyjdzie co do czego, to kupujemy paragony na konkurs trwający, choć w regulaminie jasno piszą, że to uczestnik ma dokonać zakupu. ech. albo w jedną, albo w drugą, drodzy "uczciwi" gracze. 
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6466570 czwartek, 22 lutego 2018, 23:41:32
taalvikki napisał(a):

nic mnie tak nie wkurza jak kontrolowane kombinowanie, którym jeszcze niektórzy chwalą się na forum. handle kodami i inne akcje, bo byle chrupki tak trudno namierzyć i kupić. nieno, niektórych ludzi po prostu nie rozumiem. czy nie da się grać uczciwie, kupując produkt i potem grając? naprawdę trzeba odstawiać szopki? już nie wspomnę po 1488. raz, jak bardzo wkurza mnie paragonowa niekonsekwencja. bo na zakończony konkurs kupić nic nie można, bo niby tacy jesteśmy uczciwi, ale jak przyjdzie co do czego, to kupujemy paragony na konkurs trwający, choć w regulaminie jasno piszą, że to uczestnik ma dokonać zakupu. ech. albo w jedną, albo w drugą, drodzy "uczciwi" gracze. 

Wiecznie masz  jakis problem . tak zle i tak nie dobrze. Chce kupic paragon bo nie ma u kogos danego sklepu to kupuje. W razie wygranej ma paragon bo za niego zaplacil. Nie kupuje po , a przed wiec w czym problem? Bo co bo kupila kolezanka,kolega,siostra,mama a nie dana osoba osobiscie?  Ja tu nie widze problemu.paragon jest kupiony.sprzedaz wzrosla to o co chodzi? 

kalmia86

Cytuj wiadomość#6466585 piątek, 23 lutego 2018, 08:30:11
że nie mam teraz auta, bo pękła sprężyna zawieszenia... naprawdę przydałoby się nowe autko...
0 0

anula19

Cytuj wiadomość#6466587 piątek, 23 lutego 2018, 08:42:34
taalvikki napisał(a):

Chyba Cię to tak wkurza, bo jesteś sfrustrowana, że sama nic nie wygrywasz emotka
|< << < 4299 4300 4301 4302 4303 43044305 4306 4307 4308 4309 > >> >|