szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6463408
    Kobieta jorunn2010

Ranga numer 2

Posty na forum: 444
    Z nami od: 15.11.2010
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Mąż wygrał kolację w lokalnym konkursie i zaraz głosy pod niebiosa, że fejkowe konto, bo ma tylko 11 znajomych. Czy Wy też macie konto służące głównie do konkursów? Czy to zabronione, nieetyczne? Prócz tego konta mąż nie ma żadnego innego, bo nie potrzebuje. Aha, wpisy konkursowe robi sam, nie jest moim słupem. Ale odechciewa się grać, gdy inni podważają prawdziwość na podstawie ilości znajomych.  I wkurza!
    Liczba plusów to: stamp2 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463421
    Kobieta zezowaty_kot

Ranga numer 4

Posty na forum: 2224
    Z nami od: 28.11.2013
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

jorunn2010 napisał(a):

Mąż wygrał kolację w lokalnym konkursie i zaraz głosy pod niebiosa, że fejkowe konto, bo ma tylko 11 znajomych. Czy Wy też macie konto służące głównie do konkursów? Czy to zabronione, nieetyczne? Prócz tego konta mąż nie ma żadnego innego, bo nie potrzebuje. Aha, wpisy konkursowe robi sam, nie jest moim słupem. Ale odechciewa się grać, gdy inni podważają prawdziwość na podstawie ilości znajomych.  I wkurza!

Zablokujcie na koncie widoczność wszystkiego: wpisów, zdjęć, listy znajomych. Masz tam opcję, że widzisz tylko Ty, albo Twoi znajomi, albo wszyscy. Teraz masz pewnie konto zupełnie publiczne.
    Liczba plusów to: slonko365 Liczba minusów to: 0

"nieważny groźny grymas na gębie, mordercy mają serca gołębie"

Cytuj wiadomość #6463424
    Kobieta jorunn2010

Ranga numer 2

Posty na forum: 444
    Z nami od: 15.11.2010

Powrót do góry

zezowaty_kot napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

Zablokujcie na koncie widoczność wszystkiego: wpisów, zdjęć, listy znajomych. Masz tam opcję, że widzisz tylko Ty, albo Twoi znajomi, albo wszyscy. Teraz masz pewnie konto zupełnie publiczne.

Kurczę - tak proste, a nie wpadliśmy na to emotka  dzięki, już zmienione
    Liczba plusów to: zezowaty_kot Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463426
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Posty na forum: 4983
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 19

Powrót do góry

nie wiem czy zima czy pan z pługa... wstaję sobie spokojnie o 5 rano idę odśnieżyć na pole (dwór) wyjazd spod garażu, idę do domu się przygotować do pracy, podchodzę pod garaż a tu piękne wielkie kupki brył śnieżnych z pługa. I nie ma znaczenia kiedy idę odśnieżyć 5:00 5:15 5:30 czy 5:40, pan jeździ o różnych porach. a akurat mieszkam w takiej okolicy co miejsca do postawienia samochodu nie ma nigdzie indziej i nie mogę wcześniej wyjechać emotka czekam na wiosnę, by móc do pracy jeździć rowerem...  emotka
    Liczba plusów to: ludzka_istota, shineoff Liczba minusów to: 0

OLX ALLEGRO
    NIE SPRZEDAJĘ PARAGONÓW NA ZAKOŃCZONE KONKURSY!!!

Cytuj wiadomość #6463455
    gramtatatam

Ranga numer 2

Posty na forum: 117
    Z nami od: 09.06.2015
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

pioge7 napisał(a):

nie wiem czy zima czy pan z pługa... wstaję sobie spokojnie o 5 rano idę odśnieżyć na pole (dwór) wyjazd spod garażu, idę do domu się przygotować do pracy, podchodzę pod garaż a tu piękne wielkie kupki brył śnieżnych z pługa. I nie ma znaczenia kiedy idę odśnieżyć 5:00 5:15 5:30 czy 5:40, pan jeździ o różnych porach. a akurat mieszkam w takiej okolicy co miejsca do postawienia samochodu nie ma nigdzie indziej i nie mogę wcześniej wyjechać emotka czekam na wiosnę, by móc do pracy jeździć rowerem...  emotka

https://www.youtu.../watch?v=eumEuK1sD90

tak mi się skojarzyło  emotka
    Liczba plusów to: slonko365, zdolnabestia, mia Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463478
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Posty na forum: 4983
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 19

Powrót do góry

gramtatatam napisał(a):

pioge7 napisał(a):

https://www.youtu.../watch?v=eumEuK1sD90

tak mi się skojarzyło  emotka

oooo emotka domek w Karkonoszach emotka emotka faktycznie emotka podobnie emotka
    Liczba plusów to: gramtatatam Liczba minusów to: 0

OLX ALLEGRO
    NIE SPRZEDAJĘ PARAGONÓW NA ZAKOŃCZONE KONKURSY!!!

Cytuj wiadomość #6463479
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Posty na forum: 14506
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

jorunn2010 napisał(a):

Po kolei emotka

Mam konto, które wygląda normalnie, a biorę z niego udział w konkursach. Ale tylko w sensownych - żadnego udostępniania czy polubiania, że o zapraszaniu znajomych nie wspomnę. Dlatego moja "oś czasu" (czy jak się to tam zwie) wygląda zwyczajnie, a nie fejkowo.

Nie jest to ani zabronione, ani nieetyczne, ani nawet niezgodne z regulaminem FB. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę, że dziwaczne konta zawsze mogą budzić wątpliwości typu "Podejrzani laureaci, pewnie organizator w ogóle nie rozdał nagród..." Po co się podkładać?

Jak radzono powyżej - najlepiej ukryć listę znajomych. A profil prowadzić przeciętnie, jak zwyczajny obywatel RP emotka
    Liczba plusów to: ludzka_istota Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6463517
    Kobieta Agnes

Ranga numer 4

Posty na forum: 2252
    Z nami od: 27.10.2004

Powrót do góry

joan napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

Po kolei emotka

Mam konto, które wygląda normalnie, a biorę z niego udział w konkursach. Ale tylko w sensownych - żadnego udostępniania czy polubiania, że o zapraszaniu znajomych nie wspomnę. Dlatego moja "oś czasu" (czy jak się to tam zwie) wygląda zwyczajnie, a nie fejkowo.

Nie jest to ani zabronione, ani nieetyczne, ani nawet niezgodne z regulaminem FB. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę, że dziwaczne konta zawsze mogą budzić wątpliwości typu "Podejrzani laureaci, pewnie organizator w ogóle nie rozdał nagród..." Po co się podkładać?

Jak radzono powyżej - najlepiej ukryć listę znajomych. A profil prowadzić przeciętnie, jak zwyczajny obywatel RP emotka

ja mam konto konkursowe i na nim znajomych którzy też grają, od czasu do czasu wrzucam na niego jakieś fotki by nie było że tylko gram a założyłam je specjalnie po to by nie zasmiecać swoimi udostępnieniami tablic znajomych których konki nie interesują
    Liczba plusów to: venikaaa, joan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463628
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Posty na forum: 9412
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Ostatnio jakoś tak wszystko mnie wkurza. emotka
    Liczba plusów to: kumulacja Liczba minusów to: 0

Wiem, że nic nie wiem.

Cytuj wiadomość #6463636
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 4

Posty na forum: 1129
    Z nami od: 07.05.2017

Powrót do góry

Smog we Wrocławiu przez to wszyscy mamy złe nastawienie
    Liczba plusów to: kumulacja Liczba minusów to: 0

Poklikam w konkursach
    Gram by spełniać marzenia.

Cytuj wiadomość #6463653
    Mężczyzna 1mariusz

Ranga numer 2

Posty na forum: 400
    Z nami od: 15.10.2015
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

dolly napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Wkurza mnie też, że giną mi bez wieści małe łyżeczki. A przecież ich nie piorę...

Taaaaaakkkkkk, też tak mam. Krasnoludki... innej opcji nie ma, no nie ma emotka

Sprawdź kosz-założę się ,że są tam razem z opakowaniami po jogurtach!! emotka
    Liczba plusów to: slonko365 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463654
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Posty na forum: 8006
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 12

Powrót do góry

1mariusz napisał(a):

dolly napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Wkurza mnie też, że giną mi bez wieści małe łyżeczki. A przecież ich nie piorę...

już za późno, ale faktycznie przeszło mi to kiedys przez myśl emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463670
    Mężczyzna 1mariusz

Ranga numer 2

Powrót do góry

...że nie mogę znaleźć konku z rafaello-a specjalnie kupiłam na ostatni dzień emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463671
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Posty na forum: 1088
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

1mariusz napisał(a):

rafaello

raffaello wpisz
    Liczba plusów to: holden, 1mariusz Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463672
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Posty na forum: 1088
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

Cytuj wiadomość #6463674
    Kobieta slonko365

Ranga numer 3

Posty na forum: 1005
    Z nami od: 28.10.2005
    Konkursy dodane: 21

Powrót do góry

1mariusz napisał(a):

dolly napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Jeśli tak rzeczywiście było, to jedyne pocieszenie, że były dobrze posegregowane - z plastikami!  emotka
    Liczba plusów to: 1mariusz Liczba minusów to: 0

Nieszczęścia chodzą parami. Ale za to szczęścia całymi stadami... emotka

Cytuj wiadomość #6463696
    Mężczyzna 1mariusz

Ranga numer 2

Powrót do góry

Dzięki! emotka Jak wpisywałam raffaello -to wychodził mi jakiś antyk z 2016! emotka
    Liczba plusów to: Claudia77 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463703
    Kobieta zdolnabestia

Ranga numer 6

Posty na forum: 3978
    Z nami od: 12.12.2005
    Konkursy dodane: 87

Powrót do góry

1mariusz napisał(a):

Jak wpisywałam raffaello -to wychodził mi jakiś antyk z 2016! emotka

Jak wpiszesz Rafaello przez jedno "f", to wyskakuje ten stary konkurs, z literówką w tytule konkursu. Po wpisaniu Raffaello wyskakuje również ten, którego szukasz emotka
    Liczba plusów to: 1mariusz Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6463807
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Posty na forum: 1812
    Z nami od: 05.06.2006
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

poszłam kupić Raffaello. Kupiłam. Ale co z tego skoro o paragonie to już zapomniałam...
    Liczba plusów to: shineoff Liczba minusów to: 0

Kod zniżkowy na pierwsze zakupy na IHerb -5$ - PHS817.
    http://iherb.com/?rcode=PHS817

Cytuj wiadomość #6463832
    Kobieta shineoff

Ranga numer 2

Posty na forum: 231
    Z nami od: 12.09.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

ace napisał(a):

poszłam kupić Raffaello. Kupiłam. Ale co z tego skoro o paragonie to już zapomniałam...

Ileż razy mi się to zdarzyło! Szczególnie w Biedzie, gdzie paragony drukują długo po zakupach emotka   Też mnie to wkurza!
    Liczba plusów to: ace Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.