Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4362 4363 4364 4365 4366 43674368 4369 4370 4371 4372 > >> >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6498825 piątek, 15 czerwca 2018, 21:26:17
bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

Rrrretyyy.. jak mnie wkurzają upierdliwe, wszędobylskie muchy!!!! te małe, co są najbardziej denerwujące, bo łażą po człowieku i trudno je ubić  emotka emotka

Hitem przy opisanym problemie stało się ostatnio takie oto urządzonko emotka :
https://www.faceb...46733368980723/?t=42

fajne emotka  tylko trochę drogie emotka  
bruce 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6498835 piątek, 15 czerwca 2018, 21:50:26
Niemiłosiernie boli mnie noga  emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498945 sobota, 16 czerwca 2018, 11:36:12
chochliczka napisał(a):

Niemiłosiernie boli mnie noga  emotka

emotka Najlepiej idź do lekarza i to jak najprędzej. Może to tylko chwilowe, takie typu reumatycznego, np. "na niepogodę", może wystarczy jakaś maść czy okłady, ale jeśli to np. zapalenie żył, czekają Cię bolesne zastrzyki, robione samodzielnie w domu i błyskawicznie zmieniające brzuch w jeden wielki siniak. emotka
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6498948 sobota, 16 czerwca 2018, 11:41:07
chochliczka napisał(a):

6 tyg z noga w gipsie  emotka emotka  jestem załamana 

@Bruce
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498950 sobota, 16 czerwca 2018, 11:43:45
@gnieszk@ napisał(a):

chochliczka napisał(a):

6 tyg z noga w gipsie  emotka emotka  jestem załamana 

bruce

Aaa… dzięki, nie znałam tego wpisu.  emotka   emotka
Też to przerabiałam, niestety, może coś łagodnego przeciwbólowego? Przy bólach na samej skórze powinny pomóc maści, delikatnie aplikowane przy samym zakończeniu gipsu. Lekarz powinien przepisać coś łagodzącego dolegliwości.  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498981 sobota, 16 czerwca 2018, 15:01:39
cb656 napisał(a):

A mnie wkurza to, że jak psioczę i narzekam na tych wszystkich, co robią błędy w opisach, to pół forum milczy, a drugie pół na mnie nalatuje, że się czepiam niewinnych i jak chce, to sam mogę być idealny, a od innych wara. emotka A później są takie efekty emotka
edit: nie mogę sobie darować: A NIE MÓWIŁEM?!  emotka

Jeżeli mogę...  emotka
Bierzesz to zbyt dosłownie, zbyt do siebie - takie jest moje zdanie.  emotka Każda Twoja treściwa uwaga jest pomocna; na pewno zauważyłeś, że przy wielu Twoich komentarzach bazowych ludzie chętnie dają łapki polubień, bo te wpisy są im bardzo pomocne. emotka Nie tyle chyba chodzi o owo twórcze i konstruktywne "narzekanie", ile o jego formęemotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498986 sobota, 16 czerwca 2018, 15:16:30
cb656 napisał(a):

Możesz emotka Pal diabli formę. Jak słabeusze* nie dają rady, to ich problem, nie mój. Oczywiście, że biorę "do siebie", bo to do mnie.  emotka
-----
*) emocjonalni, intelektualni i ogólnie: SŁABEUSZE emotka

Człowiek jest tylko człowiekiem. emotka Czasem po prostu w odpowiedzi na pouczenie zwyczajnie się robi temu komuś na złość i … wypina/kłóci/kontratakuje (uznając zwrócenie uwagi za atak) itp., zamiast poprawić własny wpis czy choćby wyjaśnić drobny czy też kardynalny błąd. emotka Czasem pomyłka to wina organizatora, nie - dodającego do bazy.  Tak naprawdę tylko organizator wie, jak regulamin wyglądał na samym początku. emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6498989 sobota, 16 czerwca 2018, 15:26:38
cb656 napisał(a):

1. Słabe to. Bo "człowiek to brzmi dumnie (i to powinno nam wystarczać)". Emotka wstydu uzasadniona emotka
2. Nooo emotka emotka "lubię to".  emotka Jak ktoś nie umie wziąć na klatę krytyki, że zrobił błąd, to świadczy o nim. Czy brak krytyki w takim przypadku sprawia automatycznie, że błąd jest zniwelowany, sprowadzony do stanu nieistnienia? NIE. Błąd zaistniały to błąd do poprawki. Kto popełnia dużo błędów i nie uczy się na nich, jest nieukiem. Nieuk to leń. Leń jest "be", nie "cacy". Zawsze tak było. 

I sam spójrz na to, co mi napisałeś, Cebe.  emotka emotka emotka emotka emotka
Za powyższy wpis mam co najmniej sto powodów, żeby znowu się obrazić (a jeszcze żadnego błędu w opisie konkursu nie zrobiłam emotka ). Oczywiście żartuję. Lecz FORMA zwrócenia uwagi nadal leży i kwiczyemotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498994 sobota, 16 czerwca 2018, 15:36:27
cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

Lecz FORMA zwrócenia uwagi nadal leży i kwiczyemotka

Ktoś, kto bardziej przejmuje się FORMĄ uwagi zwróconej na problem, niż ISTOTĄ samego problemu, ma zaiste problem sam ze sobą i swoim ego. To nie jest mój problem.

To Ty tak uważasz.  emotka Inni woleliby, abyś jednak był owym "dobrym wujkiem" z dawnej stopki nie tylko od czasu do czasu.  emotka Miód na serce każdemu wydaje się słodszy niżli okrutne: "jesteś do bani!".  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498997 sobota, 16 czerwca 2018, 15:40:33
cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

1. Słabe to. Bo "człowiek to brzmi dumnie (i to powinno nam wystarczać)?". Emotka wstydu uzasadniona emotka  

I sam spójrz na to, co mi napisałeś, Cebe.

Ojej, zabrakło znaku zapytania, mój błąd emotka

Tylko się pogrążasz...  emotka Znak zapytania brzmi w tym wypadku jeszcze okrutniej.  emotka
Errare humanum est!  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498998 sobota, 16 czerwca 2018, 15:43:15
cb656 napisał(a):

Nikt nie obiecywał, że życie to kraina mlekiem i miodem płynąca. Życie to też progi bariery. Im kto bardziej zahartuje się w boju z realiami tego okrutnego świata, tym dla niego lepiej - bo da sobie lepiej radę. Jestem zwolennikiem terapii szokowej, a nie głaskania po główce i usuwania kłód sprzed nóg.
W temacie: wkurza mnie, że tak mało czytających dostrzega/rozumie, że to, co robię, robię dla ich dobra. emotka emotka

Jeśli ktoś do tego, co mu życie zwala na kark, dostrzeże jeszcze Twoje pouczenia na temat błędów, to ma je... ochotę pominąć co najmniej milczeniem.  emotka
Albo "dobry wujek" jest zawsze, albo… on też ma lepsze i gorsze dni.  emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6499041 sobota, 16 czerwca 2018, 20:17:21
Ja, Katarzyna, zachowałam się dziś jak .... hmm...lepiej nie mówić. Pomimo kilkuletniego doświadczenia dałam ciała i na konkurs SOokołowa zabrakło mi 24 groszy przez durną promocję na parówki  emotka

ameryka

Cytuj wiadomość#6499045 sobota, 16 czerwca 2018, 20:32:10
moskala22 napisał(a):

Ja, Katarzyna, zachowałam się dziś jak .... hmm...lepiej nie mówić. Pomimo kilkuletniego doświadczenia dałam ciała i na konkurs SOokołowa zabrakło mi 24 groszy przez durną promocję na parówki  emotka

mi ostatnio też jakiś rabat wszedł (wartość na paragonie prawie 20 zł

pisałem do organizatora i dostałem odpowiedź 
Wartość produktów promocyjnych na paragonie musi wynieść 15.00zł po rabacie. Z poważaniem, Zespół Organizatora Loterii
bruce 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6499049 sobota, 16 czerwca 2018, 20:55:07
A mnie wkurzyły te wędliny z loterii Balcerzak czy jakoś tak.Niby każdy produkt ma inny kod ale nie można kupić więcej produktów niż 1 na paragon.Bo nie można zgłosić dwa razy tego samego numeru paragonu-regulamin.
Tam moja wina bo przeczytałam go za późno.Nigdy więcej nie kupię tych wędlin nawet jak ten durny zapis był wcześniej i może być uznane nie doczytałam moja wina....................
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6499064 sobota, 16 czerwca 2018, 21:39:57
ameryka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mi ostatnio też jakiś rabat wszedł (wartość na paragonie prawie 20 zł
pisałem do organizatora i dostałem odpowiedź 
Wartość produktów promocyjnych na paragonie musi wynieść 15.00zł po rabacie. Z poważaniem, Zespół Organizatora Loterii

No masakra...  emotka
Ja często robię "konkursowe zakupy zbiorcze" (na 1 paragonie kilka akcji) i przy takich promocjach/rabatach/wyprzedażach w sklepach zapanować nie mogę, jeśli w regulaminie jest wymóg określonej kwoty za produkty promocyjne.  emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6499069 sobota, 16 czerwca 2018, 21:53:41
moskala22 napisał(a):

Spokojnie. emotka Ja dzisiaj kupiłam w Tesco keczup Tortex, bo był w promocji i przytomnie do tego wzięłam w ostatniej chwili pieprz ziarnisty Knorra, bo wszak loteria z tym zestawem jest.
Bardzo przytomnie, tyle że rzeczona loteria skończyła się wczoraj, jak teraz widzę. Dobrze, że pieprz u nas idzie, bo szlag by mnie trafił. Oczywiście wzięłam to na osobny paragon, a jakże... emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6499070 sobota, 16 czerwca 2018, 21:59:46
mia napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Spokojnie. emotka Ja dzisiaj kupiłam w Tesco keczup Tortex, bo był w promocji i przytomnie do tego wzięłam w ostatniej chwili pieprz ziarnisty Knorra, bo wszak loteria z tym zestawem jest.
Bardzo przytomnie, tyle że rzeczona loteria skończyła się wczoraj, jak teraz widzę. Dobrze, że pieprz u nas idzie, bo szlag by mnie trafił. Oczywiście wzięłam to na osobny paragon, a jakże... :hah

W czwartek pisałam meżowi że mam PMS i żeby kupił mi coś słodkiego - kupił Ptasie Mleczko WEDEL, wracał się nawet po paragon bo "żona potrzebuje", przyjechał dumny do domu, a ja zdusiłam jego entuzjazm mówiąc że konkurs skończył sie dzień wcześniej
mia 0

alan84

Cytuj wiadomość#6499093 niedziela, 17 czerwca 2018, 00:07:16
a ja dzis kupilem paragon na konkurs FA w tesco... ktory zaczyna sie 1 lipca
bruce 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6499200 niedziela, 17 czerwca 2018, 18:27:23
Wkurzają mnie sąsiedzi. Od południa leci disco polo na cały regulator emotka .

bruce

Cytuj wiadomość#6499202 niedziela, 17 czerwca 2018, 18:40:49
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurzają mnie sąsiedzi. Od południa leci disco polo na cały regulator emotka .

Oups! emotka , czy my przypadkiem nie jesteśmy sąsiadkami, Polu?  emotka
Żartuje oczywiście, takie zachowanie jest co najmniej chamskie, ale przyznam szczerze, że ostatnio mam dziwną słabość do tych utworów emotka ; no, może z wyjątkiem jednego wykonawcy. emotka emotka  
0 0

|< << < 4362 4363 4364 4365 4366 43674368 4369 4370 4371 4372 > >> >|