Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4362 4363 4364 4365 4366 43674368 4369 4370 4371 4372 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6499348 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 11:34:42
Musiałam wstać prawie 6h temu. Właśnie zaparzyłam sobie dwie szklanki herbaty, śniadanie chcę szykować, patrzę: chleba nie ma. Nawet jednej kromki emotka

I Duracell emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6499353 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 11:39:54
Coś czuje ze mnie teraz teraz niejedna rzecz urazić i tez będę wnioskował o karniaki szczególnie dla Pana, którego nick zaczyna się na C...
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6499369 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 12:02:00
cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Coś czuje ze mnie teraz teraz niejedna rzecz urazić i tez będę wnioskował o karniaki szczególnie dla Pana, którego nick zaczyna się na C...

Słusznie, zgłaszaj. emotka emotka Odwet, rewanżyzm i poczucie uciśnienia to typowe objawy małostkowości jednostek słabych. Tabletki dziś już wziąłeś, mały człowieczku? emotka Czy może cierpisz na przerośnięte ego i uważasz, że ogólne zasady dotyczą "wszystkich, ale nie mnie"? Użyłeś obraźliwego określenia i za to zostałeś skarcony. O czym tu dyskutować?

jednak nie,nie zniże sie do twojego poziomu obrońco uciśnionych niemców-nie bede robił za kapusia emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6499370 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 12:04:43
stamp2 napisał(a):

Zdolna bestia emotka skoro jesteś taka zdolna, to może pomagaj pionasie i publikuj konkursy-tylko do rozdawania karniakow masz zdolności? Widziałem tu wyzwiska i żadnej reakcji z Twojej strony-do tego żeby być konsekwentna,tez nie masz zdolności? 

1. Nie mam uprawnień do publikowania konkursów, nie zajmuję się tym. 
2. Jeżeli widziałeś wyzwiska, to mogłeś je zgłosić. Nie jestem w stanie przeczytać każdego posta na forum. Reakcja z mojej strony będzie, jeżeli dowiem się o problemie.
cb656 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6499373 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 12:08:26
zdolnabestia napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Zdolna bestia emotka skoro jesteś taka zdolna, to może pomagaj pionasie i publikuj konkursy-tylko do rozdawania karniakow masz zdolności? Widziałem tu wyzwiska i żadnej reakcji z Twojej strony-do tego żeby być konsekwentna,tez nie masz zdolności? 

1. Nie mam uprawnień do publikowania konkursów, nie zajmuję się tym. 
2. Jeżeli widziałeś wyzwiska, to mogłeś je zgłosić. Nie jestem w stanie przeczytać każdego posta na forum. Reakcja z mojej strony będzie, jeżeli dowiem się o problemie.

nie każdy robił w UB,nie każdy urodził sie kapusiem emotka emotka
0 cb656

stamp2

Cytuj wiadomość#6499385 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 12:22:21
cb656 napisał(a):

Użyłeś obraźliwego określenia i za to zostałeś skarcony. O czym tu dyskutować?

i vice versa emotka prezentujesz moralność kalego-jak cb656 obrażać to dobrze,jak cb656 obrażac albo uciśnionych niemców(wielka litera dla tej nacji nie przechodzi mi przez klawiature emotka emotka ) to zle.Nie warto z tobą dyskutować

stamp2

Cytuj wiadomość#6499388 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 12:27:54
cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

prezentujesz moralność kalego-jak cb656 obrażać to dobrze, jak cb656 obrażac albo uciśnionych niemców (wielka litera dla tej nacji nie przechodzi mi przez klawiature emotka emotka ) to zle.Nie warto z tobą dyskutować

By DYSKUTOWAĆ czy obrażać, trzeba umieć. Ja swoje kary biorę na klatę, a nie szlocham jak dziecko emotka

Jedyne co umiesz to wk...ludzi emotka  i donosić.Nie mam zamiaru z tobą więcej dyskutować

superloser

Cytuj wiadomość#6499389 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 12:28:19
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

...świat NIGDY nie jest "równy". Są równi oraz równiejsi... nikt nie reaguje na słowa utworu, musical Metro cyt. "... a Murzyn czarny bo lubi bród...". Na Brodway'u nie przetrwał, a w Polsce tekst jest powielany, rozpowszechniany... double standards.

Jest jeszcze coś takiego, jak artystyczna prowokacja. Często tak bywa, że uwypukla się, podkreśla, cytuje pewne obiegowe opinie, by zwrócić uwagę na problem. Samo zdanie wyrwane z kontekstu całej sztuki to za mało do oceny, że to podwójne standardy zachowań.  Akurat nie oglądałem Metra, to nie wiem, o czym jest sztuka, ale może ktoś, kto zna, by przybliżył kontekst całości?

Znajomi zostali kiedyś wezwni do szkoły, bo dziecko sobie śpiewało.... to co w domu usłyszało. Poprawność polityczna zabrania takich tekstów. Nawet choinka na Świeta znika w niektórych krajach, tylko są lampiony. A zamiast Merry Christmas  jest Happy Holidays... 

Ps. Wiem, że brud... ale moj telefon koryguje na ród emotka  I wkurza ta ciągla korekta 
cb656 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6499574 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 18:48:41
a Wy nie macie jeszcze dość? 

Claudia77

Cytuj wiadomość#6499587 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 18:57:53
delvitto napisał(a):

a Wy nie macie jeszcze dość? 

to jest chyba dopiero początek emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6499595 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 19:33:06
Koniec dyskusji, przenieście się na PW, sprawa zamknięta  emotka
mia 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6499667 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 23:09:05
Wkurza mnie oczekiwanie na załadowanie moich konkursów do bazy, nic się nie ruszyło...

ivanotta

Cytuj wiadomość#6499669 poniedziałek, 18 czerwca 2018, 23:17:26
mczarna napisał(a):

Wkurza mnie oczekiwanie na załadowanie moich konkursów do bazy, nic się nie ruszyło...

też zauważyłam, że dzisiaj cisza na forum  emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6499744 wtorek, 19 czerwca 2018, 10:26:40
mczarna napisał(a):

dopiero dzisiaj wróciłem do żywych emotka
Już wszystkie zaległości z publikacją nadrobione emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6499753 wtorek, 19 czerwca 2018, 10:33:59
cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Coś drgnęło... emotka Zaczynają się pomalutku pojawiać... emotka
Ściśle: jest JEDEN dodany dziś emotka
Zgłaszałaś więcej? To pogoń towarzystwo emotka

jak na razie dodane 138 https://www.e-kon...rsy/dzisiaj-dodane        
cb656 0

glena

Cytuj wiadomość#6499756 wtorek, 19 czerwca 2018, 10:35:41
Wiecznie ten sam problem w Intermarche - "Halinka, a te bony to my przyjmujemy?", "Nie, takich nie!". Tłumaczę, że miesiąc wcześniej takim płaciłam i nie było problemu (w tym momencie straciłam chyba wiarygodność, słusznie zresztą, bo problem oczywiście był, ale finalnie bon zrealizowałam). Panie we trzy pochylają się nad bonem i patrzą na niego - chyba się wtedy telepatycznie komunikują, tak myślę. Potem chyba zapada decyzja, że przyjmą (musiały zobaczyć coś takiego we mnie, że jednak wymiękły), ale jeszcze chwilę debatują jak go nabić. Kolejka za mną wzbiera irytacją. 
Dodam jeszcze, że zamknęli mi Itm w Krakowie i pojechałam z tym nieszczęsnym bonem (szczęśliwie ostatnim w moich zasobach) do Wieliczki - to jest dwugodzinna wyrwa w życiorysie.
defed 0

joan

Cytuj wiadomość#6499757 wtorek, 19 czerwca 2018, 10:39:46
glena napisał(a):

Wiecznie ten sam problem w Intermarche - "Halinka, a te bony to my przyjmujemy?", "Nie, takich nie!". Tłumaczę, że miesiąc wcześniej takim płaciłam i nie było problemu (w tym momencie straciłam chyba wiarygodność, słusznie zresztą, bo problem oczywiście był, ale finalnie bon zrealizowałam). Panie we trzy pochylają się nad bonem i patrzą na niego - chyba się wtedy telepatycznie komunikują, tak myślę. Potem chyba zapada decyzja, że przyjmą (musiały zobaczyć coś takiego we mnie, że jednak wymiękły), ale jeszcze chwilę debatują jak go nabić. Kolejka za mną wzbiera irytacją. 
Dodam jeszcze, że zamknęli mi Itm w Krakowie i pojechałam z tym nieszczęsnym bonem (szczęśliwie ostatnim w moich zasobach) do Wieliczki - to jest dwugodzinna wyrwa w życiorysie.

To jest standard w ITM, od lat te same historie emotka
defed 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6499760 wtorek, 19 czerwca 2018, 10:41:39
glena napisał(a):

U mnie nie ma problemu w żadnym ITM, ale za to w BRICO nie ma opcji, żeby zrealizować, chociaż jak wół jest napisane, że można i w ITM i w BRICO emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6499763 wtorek, 19 czerwca 2018, 10:46:20
zaczytana-pola napisał(a):

U mnie nie ma problemu w żadnym ITM, ale za to w BRICO nie ma opcji, żeby zrealizować, chociaż jak wół jest napisane, że można i w ITM i w BRICO emotka

A nie możesz zgłosić tego na profilu ITM na fb? albo Brico?
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6499772 wtorek, 19 czerwca 2018, 11:04:17
glena napisał(a):

W moim ITM jest to samo, nawet mam tam przydomek "Pani od bonów"  emotka , a raz usłyszałam pytanie: Czy Pani sobie te bony drukuje? Kupowałam wtedy sporo bonów na forum i aż głupio mi było nimi płacić, bo patrzyli na mnie jak na złodziejkę emotka  Teraz płaciłam bonami z Kamisu i ta sama historia z debatowaniem nad autentycznością bonu. Zwracałam im już uwagę, że powinni przeszkolić swój personel, ale spotkało się to tylko z oburzeniem kierowniczki czy kim ona tam była - ta szycha, którą wołają do sprawdzania  emotka
0 0

|< << < 4362 4363 4364 4365 4366 43674368 4369 4370 4371 4372 > >> >|