Wkurza mnie... (Strona 4367) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Wkurza mnie...

|< << < 4362 4363 4364 4365 4366 43674368 4369 4370 4371 4372 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6498626 piątek, 15 czerwca 2018, 14:01:01
superloser napisał(a):

(...) W Oshee na Insta - miało być SELFIE a wygrywają zdjęcie robione  bez dotkniecia aparatu, przez osobnika na focie. (...)

Nie znam konka, ale zdjęcia robię samowyzwalaczem (aparat foto), bo wychodzą ostrzejsze. A w telefonie mam opcję coś-tam-coś-tam obsługa gestem, więc pyka fotki po zarejestrowaniu otwartej dłoni. Czyli selfie mogą być robione bez dotknięcia aparatu/telefonu, nie ma się co denerwować emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6498627 piątek, 15 czerwca 2018, 14:02:59
joan napisał(a):

Nie znam konka, ale zdjęcia robię samowyzwalaczem (aparat foto), bo wychodzą ostrzejsze. A w telefonie mam opcję coś-tam-coś-tam obsługa gestem, więc pyka fotki po zarejestrowaniu otwartej dłoni. Czyli selfie mogą być robione bez dotknięcia aparatu/telefonu, nie ma się co denerwować emotka

Kojarzę sprzed miesięcy jakiś konkurs foto na FB,. gdzie też awantura była o to, czy to jeszcze/już selfie, czy może jeszcze/już nie.  emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6498636 piątek, 15 czerwca 2018, 14:20:20
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

Kojarzę sprzed miesięcy jakiś konkurs foto na FB,. gdzie też awantura była o to, czy to jeszcze/już selfie, czy może jeszcze/już nie.  emotka

Selfie – rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego. Fotografia przedstawia zazwyczaj samego siebie (w tym przypadku osobę, która się fotografuje) lub odbicie tej osoby w lustrze. 

Generalnie to ludzie nagrywają, by pozniej sobie "klatkę" jako zdjęcie wygenerować.

Selfie to trudne zdjęcie do zrobienia, jesli masz do uchwycenia kilka rzeczy w kadrze. Dlatego samowyzwalacz, mechanic rączką na odległość nie jest selfie tylko zwyczajnym zdjęciem... bo może jednak był fotograf  emotka
ace, bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498638 piątek, 15 czerwca 2018, 14:24:27
superloser napisał(a):

Selfie – rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego. Fotografia przedstawia zazwyczaj samego siebie (w tym przypadku osobę, która się fotografuje) lub odbicie tej osoby w lustrze. 
Generalnie to ludzie nagrywają, by pozniej sobie "klatkę" jako zdjęcie wygenerować.
Selfie to trudne zdjęcie do zrobienia, jesli masz do uchwycenia kilka rzeczy w kadrze. Dlatego samowyzwalacz, mechanic rączką na odległość nie jest selfie tylko zwyczajnym zdjęciem... bo może jednak był fotograf  emotka

Tak, tak, pamiętam emotka , te same cytaty wtedy tu zamieszczano, bo dyskusja tu u nas na forum się toczyła, konkurs był z bazy, jakiś promocyjny, dotyczył chyba zdjęć z psiapsiółką i zaczęły się dyskusje, czy spore oddalenie obu kobiet na zdjęciach to też owo nieszczęsne selfie.  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6498652 piątek, 15 czerwca 2018, 14:42:43
Zdumiewa mnie, jak (niby) można nie wiedzieć, że należy zrobić zakupy na konkurs, jeśli:
1) w naszej bazie w opisie konkursu widnieje wytłuszczone info, że wymagane jest dokonanie zakupu,
2) w naszej bazie pod opisem tego konkursu (piętnaście minut po opublikowaniu konka!) zamieszczono komentarz podkreślający, że wymagany jest zakup produktu,
3) w regulaminie konkursu (podlinkowanym w bazie) wyraźnie zapisano, że wymagany jest zakup produktu...

Najwyraźniej Polacy nie tylko książek nie czytają emotka

gosia16

Cytuj wiadomość#6498655 piątek, 15 czerwca 2018, 14:51:32
joan napisał(a):

Zdumiewa mnie, jak (niby) można nie wiedzieć, że należy zrobić zakupy na konkurs, jeśli:
1) w naszej bazie w opisie konkursu widnieje wytłuszczone info, że wymagane jest dokonanie zakupu,
2) w naszej bazie w komentarzu do tego konkursu (piętnaście minut po opublikowaniu konka!) zamieszczono komentarz podkreślający, że wymagany jest zakup produktu,
3) w regulaminie konkursu (podlinkowanym w bazie) wyraźnie zapisano, że wymagany jest zakup produktu...

I to nie chodzi o paragon na puszkę coli czy czteropak piwa.Szkoda że nie mam ,chętnie sprzedałabym za wartość wózka. emotka
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6498668 piątek, 15 czerwca 2018, 15:07:17
superloser napisał(a):

Chyba cena produktu promocyjnego odbiera wzrok.

Możliwe! emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498687 piątek, 15 czerwca 2018, 15:30:57
ziolko napisał(a):

Rrrretyyy.. jak mnie wkurzają upierdliwe, wszędobylskie muchy!!!! te małe, co są najbardziej denerwujące, bo łażą po człowieku i trudno je ubić  emotka emotka

Hitem przy opisanym problemie stało się ostatnio takie oto urządzonko emotka :
https://www.faceb...46733368980723/?t=42
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6498702 piątek, 15 czerwca 2018, 16:04:16
gosia16 napisał(a):

joan napisał(a):

2) w naszej bazie w komentarzu do tego konkursu (piętnaście minut po opublikowaniu konka!) zamieszczono komentarz podkreślający, że wymagany jest zakup produktu,

I to nie chodzi o paragon na puszkę coli czy czteropak piwa.Szkoda że nie mam ,chętnie sprzedałabym za wartość wózka. emotka

nie wiem czy to z tego konkursu, ale na forum już szuka ktoś potwierdzenia na zakup wózka, ładnie zamieniony wyraz potwierdzenie zamiast paragon   
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6498705 piątek, 15 czerwca 2018, 16:08:36
barcza napisał(a):

nie wiem czy to z tego konkursu, ale na forum już szuka ktoś potwierdzenia na zakup wózka, ładnie zamieniony wyraz potwierdzenie zamiast paragon   

Z tego, ale wszystko jest na bieżąco zgłaszane do usunięcia, więc nie wiem, po co w dalszym ciągu zaśmiecają forum emotka
bruce 0

barcza

Cytuj wiadomość#6498710 piątek, 15 czerwca 2018, 16:12:32
joan napisał(a):

barcza napisał(a):

Z tego, ale wszystko jest na bieżąco zgłaszane do usunięcia, więc nie wiem, po co w dalszym ciągu zaśmiecają forum emotka

zaśmieca forum bo liczy, że kupi na forum i pewnie kupi, mnie już nic nie dziwi jak kilka lat temu ktoś sprzedał paragon na auto za kilkanaście złotych 
bruce 0

defed

Cytuj wiadomość#6498726 piątek, 15 czerwca 2018, 16:33:56
barcza napisał(a):

kilka lat temu ktoś sprzedał paragon na auto za kilkanaście złotych 

emotka emotka emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6498825 piątek, 15 czerwca 2018, 21:26:17
bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

Rrrretyyy.. jak mnie wkurzają upierdliwe, wszędobylskie muchy!!!! te małe, co są najbardziej denerwujące, bo łażą po człowieku i trudno je ubić  emotka emotka

Hitem przy opisanym problemie stało się ostatnio takie oto urządzonko emotka :
https://www.faceb...46733368980723/?t=42

fajne emotka  tylko trochę drogie emotka  
bruce 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6498835 piątek, 15 czerwca 2018, 21:50:26
Niemiłosiernie boli mnie noga  emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498945 sobota, 16 czerwca 2018, 11:36:12
chochliczka napisał(a):

Niemiłosiernie boli mnie noga  emotka

emotka Najlepiej idź do lekarza i to jak najprędzej. Może to tylko chwilowe, takie typu reumatycznego, np. "na niepogodę", może wystarczy jakaś maść czy okłady, ale jeśli to np. zapalenie żył, czekają Cię bolesne zastrzyki, robione samodzielnie w domu i błyskawicznie zmieniające brzuch w jeden wielki siniak. emotka
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6498948 sobota, 16 czerwca 2018, 11:41:07
chochliczka napisał(a):

6 tyg z noga w gipsie  emotka emotka  jestem załamana 

@Bruce
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498950 sobota, 16 czerwca 2018, 11:43:45
@gnieszk@ napisał(a):

chochliczka napisał(a):

6 tyg z noga w gipsie  emotka emotka  jestem załamana 

bruce

Aaa… dzięki, nie znałam tego wpisu.  emotka   emotka
Też to przerabiałam, niestety, może coś łagodnego przeciwbólowego? Przy bólach na samej skórze powinny pomóc maści, delikatnie aplikowane przy samym zakończeniu gipsu. Lekarz powinien przepisać coś łagodzącego dolegliwości.  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498981 sobota, 16 czerwca 2018, 15:01:39
cb656 napisał(a):

A mnie wkurza to, że jak psioczę i narzekam na tych wszystkich, co robią błędy w opisach, to pół forum milczy, a drugie pół na mnie nalatuje, że się czepiam niewinnych i jak chce, to sam mogę być idealny, a od innych wara. emotka A później są takie efekty emotka
edit: nie mogę sobie darować: A NIE MÓWIŁEM?!  emotka

Jeżeli mogę...  emotka
Bierzesz to zbyt dosłownie, zbyt do siebie - takie jest moje zdanie.  emotka Każda Twoja treściwa uwaga jest pomocna; na pewno zauważyłeś, że przy wielu Twoich komentarzach bazowych ludzie chętnie dają łapki polubień, bo te wpisy są im bardzo pomocne. emotka Nie tyle chyba chodzi o owo twórcze i konstruktywne "narzekanie", ile o jego formęemotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6498986 sobota, 16 czerwca 2018, 15:16:30
cb656 napisał(a):

Możesz emotka Pal diabli formę. Jak słabeusze* nie dają rady, to ich problem, nie mój. Oczywiście, że biorę "do siebie", bo to do mnie.  emotka
-----
*) emocjonalni, intelektualni i ogólnie: SŁABEUSZE emotka

Człowiek jest tylko człowiekiem. emotka Czasem po prostu w odpowiedzi na pouczenie zwyczajnie się robi temu komuś na złość i … wypina/kłóci/kontratakuje (uznając zwrócenie uwagi za atak) itp., zamiast poprawić własny wpis czy choćby wyjaśnić drobny czy też kardynalny błąd. emotka Czasem pomyłka to wina organizatora, nie - dodającego do bazy.  Tak naprawdę tylko organizator wie, jak regulamin wyglądał na samym początku. emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6498989 sobota, 16 czerwca 2018, 15:26:38
cb656 napisał(a):

1. Słabe to. Bo "człowiek to brzmi dumnie (i to powinno nam wystarczać)". Emotka wstydu uzasadniona emotka
2. Nooo emotka emotka "lubię to".  emotka Jak ktoś nie umie wziąć na klatę krytyki, że zrobił błąd, to świadczy o nim. Czy brak krytyki w takim przypadku sprawia automatycznie, że błąd jest zniwelowany, sprowadzony do stanu nieistnienia? NIE. Błąd zaistniały to błąd do poprawki. Kto popełnia dużo błędów i nie uczy się na nich, jest nieukiem. Nieuk to leń. Leń jest "be", nie "cacy". Zawsze tak było. 

I sam spójrz na to, co mi napisałeś, Cebe.  emotka emotka emotka emotka emotka
Za powyższy wpis mam co najmniej sto powodów, żeby znowu się obrazić (a jeszcze żadnego błędu w opisie konkursu nie zrobiłam emotka ). Oczywiście żartuję. Lecz FORMA zwrócenia uwagi nadal leży i kwiczyemotka
0 0

|< << < 4362 4363 4364 4365 4366 43674368 4369 4370 4371 4372 > >> >|