Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4384 4385 4386 4387 4388 43894390 4391 4392 4393 4394 > >> >|

kopernik

Cytuj wiadomość#6514369 poniedziałek, 30 lipca 2018, 10:21:50
wkurza mnie, że są ludzie którzy nie dają szansy wygrać innym koszulki w Lechu bo sami grają na 10 adresów mailowych. Ludzie po co wam kilka/kilkanaście takich samych koszulek. Dajcie szanse innym na  chociaż jedną koszulkę w tygodniu.
0 1

mietowa

Cytuj wiadomość#6514379 poniedziałek, 30 lipca 2018, 10:41:41
kopernik napisał(a):

wkurza mnie, że są ludzie którzy nie dają szansy wygrać innym koszulki w Lechu bo sami grają na 10 adresów mailowych. Ludzie po co wam kilka/kilkanaście takich samych koszulek. Dajcie szanse innym na  chociaż jedną koszulkę w tygodniu.

Co prawda nie gram o koszulki, ale wiesz, że Twój apel zrobił na mnie wrażenie? Aż prawie poczułam wyrzuty sumienia z powodu każdej podwójnej czy potrójnej nagrody, którą wygrałam emotka . Następnym razem tak nie zrobię - dam szansę innym!
A teraz zdradzę Ci sekret - też możesz zagrać na 10 adresów mailowych. Tylko cichosza.... emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6514382 poniedziałek, 30 lipca 2018, 10:46:48
kopernik napisał(a):

Czasami można zrobić fajny prezent znajomym. Mi się udało kilka termosów z Milki- córcia rozdała koleżankom. Nawet nie wiesz jakie dzieci były szcześliwe emotka

yugen

Cytuj wiadomość#6514558 poniedziałek, 30 lipca 2018, 17:21:18
Wkurza mnie, że galeria w Red Bullu jest otwarta i ludzie bezczelnie przerabiają zgłoszone hasła. Jak jakieś hieny żerują na tym co zostało zgłoszone, kradną pomysł i tylko go przerabiają, czasem zmieniając jedynie jakiś przymiotnik. Tak ktoś postąpił z moim hasłem. I widzę, że tyczy się to też wielu innych. Szkoda, że ludzie nie potrafią się uczciwie bawić i że mają w sobie tyle bezczelności, żeby wykorzystywać cudzą pracę. "O, ktoś dodał fajne hasło. Przerobię je i może sprzątnę mu sprzed nosa nagrodę". Czy tak to wygląda u tych ludzi?

79magda

Cytuj wiadomość#6514577 poniedziałek, 30 lipca 2018, 18:30:19
Również brzydzę się plagiatorami i tym, ze ktoś się lubi „zainspirować”, ale akurat w kontekście tego konkursu nie do końca mogę się zgodzić z zaistnieniem zjawiska. Temat jest tak wąski, słów tak niewiele, ze naprawdę można to zrobić bezwiednie, zwłaszcza, jeżeli nie wszystkim się chce śledzić zgłoszenia już dodane.

edi999a

Cytuj wiadomość#6514649 wtorek, 31 lipca 2018, 00:15:18
Wkurza mnie,że po wypełnieniu formularza w Cheetos wyskakuje mi błąd "Kod, który wpisałeś jest niepoprawny".  Jakim cudem? To nowa paczka.
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6514655 wtorek, 31 lipca 2018, 06:44:36
superloser napisał(a):

edi999a napisał(a):

Wkurza mnie,że po wypełnieniu formularza w Cheetos wyskakuje mi błąd "Kod, który wpisałeś jest niepoprawny".  Jakim cudem? To nowa paczka.

Zle przepisane

ja tak miałam jak przepisałam kod małymi literami, odświeżyłam stronę, wpisałam dużymi i przeszło
1 0

defed

Cytuj wiadomość#6514714 wtorek, 31 lipca 2018, 10:37:02
Jak można malować markerem po kocie? emotka (jeśli to pies, to przepraszam, nie znam się, ale nie o to chodzi)  emotka emotka
Zdjęcie w galerii www.chwilezpupilem.pl, aktualnie strona 2 z 4, podpisane: Kokos, 1 LAT
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6514721 wtorek, 31 lipca 2018, 10:42:49
defed napisał(a):

Jak można malować markerem po kocie? emotka (jeśli to pies, to przepraszam, nie znam się, ale nie o to chodzi)  emotka emotka
Zdjęcie w galerii www.chwilezpupilem.pl, aktualnie strona 2 z 4, podpisane: Kokos, 1 LAT

czyli mówisz że lepiej by było farbą? emotka emotka tez tak myśle emotka
1 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6514726 wtorek, 31 lipca 2018, 10:44:20
Wtrącanie rodzinki w moje życie  emotka eh brak słów
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6514729 wtorek, 31 lipca 2018, 10:46:05
żar emotka -nic tylko bierz i smołe gotuj emotka emotka emotka
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6514827 wtorek, 31 lipca 2018, 13:18:25
Wkurza mnie, że pomimo istnienia ochrony danych osobowych kurierzy często wraz z konkursowymi paczkami z dokumentów zwrotnych wiedzą co wygrywamy, ile to jest warte, a do tego w pakiecie dostają całe nasze dane osobowe. O ile większość kurierów jest w miarę normalna o tyle mam dość komentarzy, które przestają być miłe, a stają się wścibskie. Oczywiście nie chcę generalizować, bo z wieloma kurierami dogaduje naprawdę świetnie i są zawsze pomocni, za to są wyjątki, które sprawiają, że dostaję białej gorączki. 

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6514835 wtorek, 31 lipca 2018, 13:26:34
cherry_coke napisał(a):

Wkurza mnie, że pomimo istnienia ochrony danych osobowych kurierzy często wraz z konkursowymi paczkami z dokumentów zwrotnych wiedzą co wygrywamy, ile to jest warte, a do tego w pakiecie dostają całe nasze dane osobowe. O ile większość kurierów jest w miarę normalna o tyle mam dość komentarzy, które przestają być miłe, a stają się wścibskie. Oczywiście nie chcę generalizować, bo z wieloma kurierami dogaduje naprawdę świetnie i są zawsze pomocni, za to są wyjątki, które sprawiają, że dostaję białej gorączki. 

Mam to samo... Na protokołach, które oni odbierają są wszystkie informacje, pomijając, że mają do nich wgląd, to mi się zdarzyło, że sąsiedzi wypytywali kurierów co tak do mnie przywożą, a kurier oczywiście powiedział. Była też sytuacja, że kurier sam poszedł do sąsiadki i powiedział jej, że ma do mnie paczkę z taką i siaką nagrodą i czy może to u niej zostawić. Co oczywiście moim sąsiadom nie daje spokojnie spać już od kilku lat skąd te nagrody emotka  Ale osobiście wolałabym takie informacje zachować dla siebie, niestety raczej nie ma na to rozwiązania, firmy kurierskie nic sobie z tego nie robią. Można im to zgłaszać do woli. Dopóki nie nagrasz, że kurier kopie Twoją paczkę i nie napiszą o tym portale internetowe, to nie ma co liczyć, że wyciągną jakieś konsekwencje z zachowania pracownika.

defed

Cytuj wiadomość#6514836 wtorek, 31 lipca 2018, 13:30:23
stamp2 napisał(a):

defed napisał(a):

czyli mówisz że lepiej by było farbą? emotka emotka tez tak myśle emotka

Nie, piszę że markerem po kocie, zamiast np. po ścianie, w zeszycie, na własnym pustym łbie itd...  emotka
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6514845 wtorek, 31 lipca 2018, 13:41:39
Niebieska_Laguna napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Mam to samo... Na protokołach, które oni odbierają są wszystkie informacje, pomijając, że mają do nich wgląd, to mi się zdarzyło, że sąsiedzi wypytywali kurierów co tak do mnie przywożą, a kurier oczywiście powiedział. Była też sytuacja, że kurier sam poszedł do sąsiadki i powiedział jej, że ma do mnie paczkę z taką i siaką nagrodą i czy może to u niej zostawić. Co oczywiście moim sąsiadom nie daje spokojnie spać już od kilku lat skąd te nagrody emotka  Ale osobiście wolałabym takie informacje zachować dla siebie, niestety raczej nie ma na to rozwiązania, firmy kurierskie nic sobie z tego nie robią. Można im to zgłaszać do woli. Dopóki nie nagrasz, że kurier kopie Twoją paczkę i nie napiszą o tym portale internetowe, to nie ma co liczyć, że wyciągną jakieś konsekwencje z zachowania pracownika.

Może należałoby zwrócić uwagę, ale do agencji konkursowej. Przecież dokumenty zwrotne mogłyby być w kopercie, którą otwiera odbiorca, wypełnia, wkłada i zakleja. Jak będę miała taką sytuację w najbliższym czasie to zaatakuję agencję. Zobaczymy co powiedzą. 

azaflora

Cytuj wiadomość#6514853 wtorek, 31 lipca 2018, 13:52:19
stamp2 napisał(a):

chyba wszędzie tak jest emotka , przelotne burze, deszcze, a zaraz po nich wszystko odparowuje, łaźnia parowa. Rano myłam włosy i nadal są mokre emotka
Nawet moja podstawka chłodząca pod laptop zastrajkowała emotka
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6514856 wtorek, 31 lipca 2018, 13:55:53
azaflora napisał(a):

stamp2 napisał(a):

chyba wszędzie tak jest emotka , przelotne burze, deszcze, a zaraz po nich wszystko odparowuje, łaźnia parowa. Rano myłam włosy i nadal są mokre emotka
Nawet moja podstawka chłodząca pod laptop zastrajkowała emotka

Jest lato więc i jest gorąco. Wole takie lato niż zimę emotka  Zresztą ja zawsze byłam ciepłolubna więc teraz jest mi super w taką pogodę emotka
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6514869 wtorek, 31 lipca 2018, 14:14:04

cherry_coke napisał(a):

Mam to samo... 

Ja też. Ostatnio kurier przywiózł żel dove z imieniem dziecka i się dowiedziałam, że: znowu udało się coś wygrać, ale trochę mała wartość więc w sumie to słabo, z drugiej strony za darmo, więc może być. Takie rozważania pod płotem.

pikantny

Cytuj wiadomość#6514922 wtorek, 31 lipca 2018, 15:58:38

cherry_coke napisał(a):

Nie rozumiem czepiania sie listonoszy czy kurierów. Ma dane to widzi, przeciez im nie zabronisz. Skoro masz z tym taki problem to:
A) przestan grac (jest miliony ludzi, ktorym to nie przeszkadza i nie wymyslaja sobie problemu)
B) napisz do wszystkich agencji, ze do Ciebie listy zwrotne maja przychodzic w zalakowanej kopercie 
C) przeprowadz sie z dala od sasiadow (w koncu bedziesz miala spokoj, bo oni tacy wscibscy są przeciez...)

taalvikki

Cytuj wiadomość#6514926 wtorek, 31 lipca 2018, 16:17:03
pikantny napisał(a):

Nie rozumiem czepiania sie listonoszy czy kurierów. Ma dane to widzi, przeciez im nie zabronisz. Skoro masz z tym taki problem to:
A) przestan grac (jest miliony ludzi, ktorym to nie przeszkadza i nie wymyslaja sobie problemu)
B) napisz do wszystkich agencji, ze do Ciebie listy zwrotne maja przychodzic w zalakowanej kopercie 
C) przeprowadz sie z dala od sasiadow (w koncu bedziesz miala spokoj, bo oni tacy wscibscy są przeciez...)

tak samo, jak niektórym nie daje spokojnie spać myśl o tym, że sąsiad nie może spokojnie spać. emotka  naprawdę przeszkadza Wam to, co sąsiad sobie pomyśli? 
1 0

|< << < 4384 4385 4386 4387 4388 43894390 4391 4392 4393 4394 > >> >|