Wkurza mnie...

|< << < 4387 4388 4389 4390 4391 43924393 4394 4395 4396 4397 > >> >|

mia

Cytuj wiadomość#6511866 niedziela, 22 lipca 2018, 10:06:11
Niebieska_Laguna napisał(a):

Mój wujek nie lubi kotów i za żadne skarby nie przenocuje w domu, w którym są koty, bo twierdzi, że one w nocy wyjadają ludziom krtań, bo widzą jak się rusza podczas oddychania... i wtedy atakują  emotka  Więc wszystko możliwe emotka  

Ja pierniczę... emotka A wtedy czasem nie wchodzą też przez okna wampiry, czując świeżą krew? emotka

nariam

Cytuj wiadomość#6511872 niedziela, 22 lipca 2018, 11:02:13
mia napisał(a):

Mój wujek nie lubi kotów i za żadne skarby nie przenocuje w domu, w którym są koty, bo twierdzi, że one w nocy wyjadają ludziom krtań, bo widzą jak się rusza podczas oddychania... i wtedy atakują  emotka  Więc wszystko możliwe emotka  

Ja pierniczę... emotka A wtedy czasem nie wchodzą też przez okna wampiry, czując świeżą krew? emotka

W dzieciństwie do mojej Mamy przychodziły jej koleżanki starsze panie ,czego ja się nasłuchałam w tym stylu
mia 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6511875 niedziela, 22 lipca 2018, 11:15:50
mia napisał(a):

Możliwe emotka  Chyba że koty je odstraszają od swojej ofiary  emotka
mia 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6511892 niedziela, 22 lipca 2018, 12:12:14
nariam napisał(a):

mia napisał(a):

W dzieciństwie do mojej Mamy przychodziły jej koleżanki starsze panie ,czego ja się nasłuchałam w tym stylu

nie bądź taka,podziel się paroma!!!! emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6511910 niedziela, 22 lipca 2018, 13:13:03
to legendy miejskie tego typu jak szczur ugryzł kogoś w ubikacji jak siedział albo że Żydzi porywają dzieci chrześcijańskie,krew z nich wypijają
są całe zbiory legend miejskich w necie, ładnie zebrane:)
0 0

szywska

Cytuj wiadomość#6511978 niedziela, 22 lipca 2018, 20:44:10
Znam tę historię z kotami. Ale nie opowiadam jej głośno, żeby moje koty się nie dowiedziały. Dzięki temu mój syn jako noworodek spokojnie przetrwał emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6511980 niedziela, 22 lipca 2018, 21:14:57
joasiunia napisał(a):

joasiunia napisał(a):

UWAGA. To mnie nie wkurza, to mnie doprowadza do dzikiej rozpaczy, ale nie ma takiego wątku... emotka

pionas , za jedno, jedyniutkie niewinne pytanie, karniak? Karniak w miejscu, gdzie spędzam przynajmniej połowę doby? Karniak na moim  emotka forum? No nieee... tylko nie to  emotka To już bardziej bym zrozumiała, gdyby mi mąż dał karniaka w kuchni, bo obiad niedobry (spaliłam schaboszczaki), ale karniaka tutaj? Za tak małe przewinienie, które - nota bene - pierwszy raz mi się zdarzyło? emotka

pionas ja tu wołam o rozgrzeszenie, ale chyba mnie nie słychać... emotka Miejże litość i karniakami karaj upartych recydywistów, a nie biedotę, której się raz zdarzyło  emotka emotka emotka

mam to samo...
też się wkurzyłem ale się z tym liczyłem emotka wkurzenie zamieniło się w śmiech jednak emotka
zbieram głosy w DYSKUSJI o konkursach dla siostrzenicy która pojechała na kolonię. Prosiła: wujek poproś kogoś niech mi da lajka i grupie. UWAGA: nagrodą jest PLUS DO DZIENNICZKA KOLONIALNEGO (wartość nagrody: 0,00 zł, dla dziecka i grupy pewnie większa) na koloni. Plusik kolonialny dla całej grupy.
Poprosiła wiec i ja tu poprosiłem i dostałem karniaka emotka Bo konkursu nie ma w bazie... Tak dzisiaj zaczął im się konkurs na koloni ok. 16 i kończy jutro o 9:00. Ciekawe jak miałem dodać do bazy emotka Jedź na kolonię która już trwa (od tygodnia), zapłać 1500 zł (kolonia dla dziecka) i wygraj nagrodę: PLUS DO DZIENNICZKA... dla swojej grupy, przypomnę wartość: 0,00 zł. 
rozumiem że karniak za zbieranie głosów w nieodpowiednim miejscu ale uzasadnienia na końcu że konkursu nie było w bazie... nie rozumiem emotka emotka emotka
czasami moderator powinien się zastanowić nad włożeniem karniaka, rozumiem przewinienie jakbym to ja zbierał głosy w konkursie dla siebie.. ale dla dziecka, które się ucieszy z każdego lajka.... to jest dziwne...
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6511981 niedziela, 22 lipca 2018, 21:20:08
pioge7 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

joasiunia napisał(a):

UWAGA. To mnie nie wkurza, to mnie doprowadza do dzikiej rozpaczy, ale nie ma takiego wątku... emotka

pionas , za jedno, jedyniutkie niewinne pytanie, karniak? Karniak w miejscu, gdzie spędzam przynajmniej połowę doby? Karniak na moim  emotka forum? No nieee... tylko nie to  emotka To już bardziej bym zrozumiała, gdyby mi mąż dał karniaka w kuchni, bo obiad niedobry (spaliłam schaboszczaki), ale karniaka tutaj? Za tak małe przewinienie, które - nota bene - pierwszy raz mi się zdarzyło? emotka

pionas ja tu wołam o rozgrzeszenie, ale chyba mnie nie słychać... emotka Miejże litość i karniakami karaj upartych recydywistów, a nie biedotę, której się raz zdarzyło  emotka emotka emotka

mam to samo...
też się wkurzyłem ale się z tym liczyłem emotka wkurzenie zamieniło się w śmiech jednak emotka
zbieram głosy w DYSKUSJI o konkursach dla siostrzenicy która pojechała na kolonię. Prosiła: wujek poproś kogoś niech mi da lajka i grupie. UWAGA: nagrodą jest PLUS DO DZIENNICZKA KOLONIALNEGO (wartość nagrody: 0,00 zł, dla dziecka i grupy pewnie większa) na koloni. Plusik kolonialny dla całej grupy.
Poprosiła wiec i ja tu poprosiłem i dostałem karniaka emotka Bo konkursu nie ma w bazie... Tak dzisiaj zaczął im się konkurs na koloni ok. 16 i kończy jutro o 9:00. Ciekawe jak miałem dodać do bazy emotka Jedź na kolonię która już trwa (od tygodnia), zapłać 1500 zł (kolonia dla dziecka) i wygraj nagrodę: PLUS DO DZIENNICZKA... dla swojej grupy, przypomnę wartość: 0,00 zł. 
rozumiem że karniak za zbieranie głosów w nieodpowiednim miejscu ale uzasadnienia na końcu że konkursu nie było w bazie... nie rozumiem emotka emotka emotka
czasami moderator powinien się zastanowić nad włożeniem karniaka, rozumiem przewinienie jakbym to ja zbierał głosy w konkursie dla siebie.. ale dla dziecka, które się ucieszy z każdego lajka.... to jest dziwne...

zbieraj w odpowiednim wątku,  a nie spamuj

pioge7

Cytuj wiadomość#6511982 niedziela, 22 lipca 2018, 21:22:26
-Violka- napisał(a):

przepraszam... obiecuję poprawę na przyszłość
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6511992 niedziela, 22 lipca 2018, 21:57:22
Karniak był za zbieranie głosów w nieodpowiednim miejscu. Wystarczyło umieścić post w kliknijcie. Nie sprawdzałam, co tam było do wygrania, zobaczyłam tylko, że jest to konkurs i że nie ma go w bazie, stąd dopisek.

superloser

Cytuj wiadomość#6511995 niedziela, 22 lipca 2018, 22:02:11
A mnie wkurza, ze promocja Red Bull w Biedrze sie skonczyła a wczoraj w kolejce sie stać nie chciało. Bo niby obiecane, ze wszystkie kasy będą otwarte, to na 5 tylko 2 pracowały. A kolejka do połowy sklepu.
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6511996 niedziela, 22 lipca 2018, 22:08:00
pioge7 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

przepraszam... obiecuję poprawę na przyszłość

pamietaj bestia ma wyjatkowe zdolności do rozdawania karniaków emotka emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6512021 poniedziałek, 23 lipca 2018, 05:43:43

komary które pogryzły mnie na sobotniej wycieczce wrr

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6512036 poniedziałek, 23 lipca 2018, 07:51:57
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że dostałem karniaka PONOĆ za 'reklamowanie stron konkurencji" a nie mam pojecia o jaki wpis chodzi! emotka

No i się dowiedziałem emotka
Wkurza mnie, że nie ma bazy danych, która strona jest konkurencja, a która nie emotka
Uważam, że to świństwo i nadużycie emotka
Umieściłem konkurs na forum w topie "co można dostać gratis" i doopa. Bo testoland to konkurencja.
A skąd mnie to wiedzieć, jak widzę na forum, że wpisy z tej strony są i nie nie znikają, a autorzy nie są karani?! emotka
Ty pionas weź się chłopie ogarnij, bo przeginasz. emotka Podaj listę stron, których NIE MOŻNA zamieszczać albo zastosuj filtr - coś w rodzaju cenzury, która brzydkie słowa zamienia na gwiazdki. Bo jak nie wiem, co jest zabronione, to nie masz prawa karać emotka emotka

poważnie? listę stron zakazanych? mami strzelać sobie w stopę? emotka
każdy serwis który zajmuje się tym co my jest naszą konkurencją...

w temacie wkurza mnie kolejny intensywny weekend i brak snu emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6512040 poniedziałek, 23 lipca 2018, 08:00:14
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

poważnie? listę stron zakazanych? mami strzelać sobie w stopę? emotka
każdy serwis który zajmuje się tym co my jest naszą konkurencją...

w temacie wkurza mnie kolejny intensywny weekend i brak snu emotka

Mnie tam rybka, w co sobie strzelisz, możesz w głowę, może to otrzeźwi.
Karać za coś, czego użytkownik nie jest świadomy, to świństwo emotka
Wpisy o testolandzie były jeszcze przed chwilą na forum, ale widzę, że je potajemnie usunąłeś, bym nie mógł podać linków, bo nagle zniknęły. PRZEGINASZ Adrian. emotka

proszę Cię... był jeden wpis i jak byś dał mi chwilę to byś zobaczył że i jego autorka została ukarana...
po prostu weź to na klatę jak zawsze emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6512042 poniedziałek, 23 lipca 2018, 08:07:21
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

po prostu weź to na klatę jak zawsze emotka

Jak zawsze mam karniaka w pompie i wezmę go na klatę, ale protestuję przeciwko krzywdzie, jaka mnie dotknęła. Krzywdą nie jest karniak, tylko fakt ukarania za coś, co zrobiłem w dobrej wierze, BEZ WIEDZY o jakimś naruszeniu czegoś tam.

wątek Punkty karne nie istnieje od wczoraj, sam zapewne nie raz do niego zaglądałeś i wiesz że dajemy karniaki też za reklamowanie stron konkurencji i jest wspomniane o tym w regulaminie:

reklamujące inne serwisy, w tym w szczególności serwisy konkurencyjne w stosunku do e-konkursy.info

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6512044 poniedziałek, 23 lipca 2018, 08:12:54
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

protestuję przeciwko krzywdzie, jaka mnie dotknęła. Krzywdą nie jest karniak, tylko fakt ukarania za coś, co zrobiłem w dobrej wierze, BEZ WIEDZY o jakimś naruszeniu czegoś tam.

wątek Punkty karne nie istnieje od wczoraj, sam zapewne nie raz do niego zaglądałeś i wiesz że dajemy karniaki też za reklamowanie stron konkurencji i jest wspomniane o tym w regulaminie:

reklamujące inne serwisy, w tym w szczególności serwisy konkurencyjne w stosunku do e-konkursy.info

emotka weź mnie nie rozśmieszaj. Pewnie, że znam Regulamin. Czasem mam wrażenie, że chyba najlepiej emotka
Rzecz w czym innym. Dobra, wywrzeszczałem, co mnie zabolało, a reszta nieważna.
Będzie lista stron zabronionych, nie będzie konfliktów, że ktos czegoś nie wiedział emotka
Póki nie ma, nie jestem Duchem Świetym, by wiedzieć, co uznajesz za konkurencję, a co nie. Kiedyś zwracałem uwagę na konkursy fotograficzne agregowane na stronie s konkursacmi - uznałeś, że to nie konkurencja (sic!) choć to też "strona z konkursami:. Jesteś niekonsekwentny po prostu emotka

serwis który sam organizuje konkursy nie jest konkurencją.
dla mnie temat zamknięty masz karniaka, którego pewnie jeszcze dzisiaj nie będziesz chyba że faktycznie obraziłeś się i po złości będziesz go trzymał emotka emotka
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6512047 poniedziałek, 23 lipca 2018, 08:18:11
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

masz karniaka, którego pewnie jeszcze dzisiaj nie będziesz chyba że faktycznie obraziłeś się i po złości będziesz go trzymał emotka emotka

Tak, walę focha i ostentacyjnie będę karniakiem przy profilu drażnił cieszył oczy tych, którzy mi źle życzą emotka emotka

ok będę pamiętał aby nie publikować Twoich konkursów, aby ta chwila trwała dłużej emotka emotka emotka
cb656 0

e-e

Cytuj wiadomość#6512078 poniedziałek, 23 lipca 2018, 10:07:03
poczta polska mnie wkurza na maxa! Ciąg dalszy historii zaginionego listu: dzisiaj udało się dodzwonić do naczelnika (chyba fax go irytował, który się uruchamiał za każdym moim polączeniem a było ich ze 100 non stop) oczywiście sprawdzili: listonosz nie ma do dostarczenia, nie ma możliwości ze dostarczony bo by był odznaczony -twierdzi.  Nie mając już nic do stracenia bo termin mija, korzystając z waszych wskazówek za co baaaardzo dziękuję decyduję się napisać maila do agencji.  I tu szybka odpowiedź zwrotna : PRZESYŁKA DOTARŁA!  -cudownie emotka  Ja się teraz pytam po uj jest potwierdzenie odbioru, sledzenie przesyłek itd itp skoro nic nie działa ;/ pp osiagnelo dno z którego nie potrafią sie odbić od czasów komuny!!!  aaa dodam że list w dalszym ciągu ma status " PRZESYŁKA W TRANSPORCIE"...

delvitto

Cytuj wiadomość#6512145 poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:16:33
wyczerpano już pulę ręczników coca cola w woah, a w moim regionie nawet nie miałam szansy go odebrać emotka  po kija taka promocja?
|< << < 4387 4388 4389 4390 4391 43924393 4394 4395 4396 4397 > >> >|