Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4387 4388 4389 4390 4391 43924393 4394 4395 4396 4397 > >> >|

FBilona

Cytuj wiadomość#6512763 środa, 25 lipca 2018, 07:54:26
wkurza mnie,ze majac glupie pomysly konkursowe podczas ich realizacji zlamalam sobie reke.na lato i do tego prawa i otwarte złamanie
cb656 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6512991 środa, 25 lipca 2018, 15:59:51
Wkurzyłam się, idąc z zakupami do domu przekręciła mi się noga i zaliczyłam glebę emotka
Oczywiście kolano zdarte do krwi emotka
Jakiś m-c temu też było to samo, tyle, że nie z zakupami, ale wyszłam z cmentarza i na chodniku była wystająca płytka.
Chodzę jak "koślon" emotka
cb656 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6513021 środa, 25 lipca 2018, 17:12:27
Wkurza mnie pazerność i brak zwykłej ludzkiej przyzwoitości  emotka . Byłam wczoraj w aptece, starsza, skromniutka kobieta prosiła "panie magister" o leki bez recepty na przewlekłe zaparcia. Owszem, dobrały jej cały zestaw, łącznie z nutridrinkami, za... prawie 170zł. emotka , kobiecina zapłaciła, pewnie dopiero pobrała emeryturę.  Apteki też chyba mają target, a kilka lat temu, farmaceutki potrafiły samorzutnie proponować tańsze zamienniki. O czasy, o ludzie!

calliope

Cytuj wiadomość#6513041 środa, 25 lipca 2018, 17:57:11
FBilona napisał(a):

wkurza mnie,ze majac glupie pomysly konkursowe podczas ich realizacji zlamalam sobie reke.na lato i do tego prawa i otwarte złamanie

Mam nadzieję, że dobrze to zniesiesz jeszcze w te upały. emotka Dużo zdrówka emotka emotka

ace

Cytuj wiadomość#6513153 środa, 25 lipca 2018, 22:52:24
kupiłąm dziś 4Move w Lidlu na konkurs... a w domu oprócz tego czekał jeszcze jeden paragon na wysyłkę hasełka... Przynajmniej zmarnują się razem emotka W grupie raźniej emotka

scrabble

Cytuj wiadomość#6513157 środa, 25 lipca 2018, 23:23:31
ace napisał(a):

kupiłąm dziś 4Move w Lidlu na konkurs... a w domu oprócz tego czekał jeszcze jeden paragon na wysyłkę hasełka... Przynajmniej zmarnują się razem emotka W grupie raźniej emotka

Może w loterii się zwróci? 
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6513320 czwartek, 26 lipca 2018, 13:03:23
scrabble napisał(a):

ace napisał(a):

Może w loterii się zwróci? 

Kto wie, kto wie emotka Tak to jest jak chodzi się z głową w chmurach emotka
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6513836 piątek, 27 lipca 2018, 16:46:40
Rano wstaję 6.30 piję kawę, potem ubieram dzieci, daje im śniadanie,karmię, zmywania naczynia. Wychodzę z dziećmi na zakupy, gotuję zupę, między czasie wstawiam pranie, wywieszam, wnoszę pościele na balkon, bawię się z dziećmi. Karmie zupą i znów zmywa, zbieram pranie, prasuje,sprzątam dom i odkurzam,bawie się z dziećmi, gotuję obiad, karmię dzieci i zmywam. Jeszcze pomiędzy żywie kota i psa, wychodzę z nim na spacer. Pomiędzy tym wszystkim wysyłam papiery do szefa i dostaje kolejne do zrobienia. Bawię się z dziećmi, później kąpię je, usypiam. Prawie jest godzina 22, szybka kąpiel wyjście z psem i do spania. 

I jeszcze potrafię usłyszeć, że siedzę w domu i nic nie robię, no ku***. 
Pozdrawiam wszystkie teściowe.

Ps przepraszam musiałam to z siebie wyrzucić. 

superloser

Cytuj wiadomość#6513838 piątek, 27 lipca 2018, 16:49:06
andziulka21 napisał(a):

Rano wstaję 6.30 piję kawę, potem ubieram dzieci, daje im śniadanie,karmię, zmywania naczynia. Wychodzę z dziećmi na zakupy, gotuję zupę, między czasie wstawiam pranie, wywieszam, wnoszę pościele na balkon, bawię się z dziećmi. Karmie zupą i znów zmywa, zbieram pranie, prasuje,sprzątam dom i odkurzam,bawie się z dziećmi, gotuję obiad, karmię dzieci i zmywam. Jeszcze pomiędzy żywie kota i psa, wychodzę z nim na spacer. Pomiędzy tym wszystkim wysyłam papiery do szefa i dostaje kolejne do zrobienia. Bawię się z dziećmi, później kąpię je, usypiam. Prawie jest godzina 22, szybka kąpiel wyjście z psem i do spania. 

A o konkursach zapomniałaś  emotka  

andziulka21

Cytuj wiadomość#6513843 piątek, 27 lipca 2018, 17:02:01
cb656 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Rano wstaję 6.30 piję kawę...

Nic dziwnego. Wystarczyło, że teściowa przechodząc przypadkiem emotka widziała przez okno, że dzień zaczynasz od własnej przyjemności... emotka
emotka emotka

Teraz to mnie pocieszyles, może rzeczywiście teściowa mnie szpieguje! Mieszka 25 km ode mnie i specjalnie z rana podjeżdża i kuka co robię emotka
cb656 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6513844 piątek, 27 lipca 2018, 17:03:12
superloser napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

A o konkursach zapomniałaś  emotka  

Tak, właśnie to po 22 jak dzieciaki śpią a ja się orientuje że mam czas do północy na zgłoszenie... emotka  
cb656 0

olunka

Cytuj wiadomość#6513845 piątek, 27 lipca 2018, 17:03:32
cb656 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Nic dziwnego. Wystarczyło, że teściowa przechodząc przypadkiem emotka widziała przez okno, że dzień zaczynasz od własnej przyjemności... emotka
emotka emotka

tak, a w pracy w biurze i w urzędzie to od czego sie dzień zaczyna? emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6513859 piątek, 27 lipca 2018, 17:22:10
olunka napisał(a):

cb656 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

emotka emotka

tak, a w pracy w biurze i w urzędzie to od czego sie dzień zaczyna? emotka

No właśnie i ktoś kto to widzi powie że panie u urzędzie piją tylko kawę!
Nam kiedyś pan powiedział że cały czas tylko siedzimy to spytałam czy mam mu udzielać informacji na stojąco jeżeli tak go boli że siedzę. Masakra

dolly

Cytuj wiadomość#6513886 piątek, 27 lipca 2018, 17:52:23
andziulka21 napisał(a):

Daj spokój, przecież nikt w to nie uwierzy  emotka

Żartowałam emotka

http://kobiecegad...as-przez-caly-dzien-

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6513914 piątek, 27 lipca 2018, 19:02:35
Byłam poza domem i mąż błędnie podwał mi numery paragonów na Red Bull w Biedronce... zamiast te u góry, to podawał mi numery transakcji. Najgorsze, że zgłoszenia wysłane. A ja za późno zorientowałam się, że coś nie gra. Teraz w  razie wygranej pewnie nie uznają tych paragonów emotka  
0 0

jackk76

Cytuj wiadomość#6513927 piątek, 27 lipca 2018, 20:09:22
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Byłam poza domem i mąż błędnie podwał mi numery paragonów na Red Bull w Biedronce... zamiast te u góry, to podawał mi numery transakcji. Najgorsze, że zgłoszenia wysłane. A ja za późno zorientowałam się, że coś nie gra. Teraz w  razie wygranej pewnie nie uznają tych paragonów emotka  

Nie popadaj w niepotrzebny pesymizłm emotka Jak przyjdzie co do czego, zawsze możesz udowodnić, że numer podany w zgłoszeniu JEST numerem na paragonie i udać emotka że ten właśnie numer uznałaś za właściwy. emotka

A dodatkowo mogą sprawdzić, że górne numery z Twoich paragonów nie były wysłane (oczywiście może się zdarzyć zbieg okoliczności). Pamiętam jak kiedyś wygrałem wycieczkę za 5000 i przy wysyłaniu opakowań produktów sam spostrzegłem, że jedno z trzech ma na końcu jedną cyfrę 4 zamiast 5 (błąd przy wpisywaniu na klawiaturze). Nagrodę dostałem - wtedy dostałem, teraz pewnie bym nie dostał, bo imię znajome, nazwisko znajome. Każdy popełnia błędy.

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6513984 sobota, 28 lipca 2018, 08:10:47
Wkurza mnie kreatywność agencji w wyborze nagród. nie mówię tutaj o bonach, wycieczkach i samochodach, bo to zawsze jest w cenie. ale.... jedna agencja wpadnie na pomysł z lazy bagami, od razu 15 konkursów w których do zgarnięcia jest lazy bag. tak samo z walizkami, rowerami, kamerami gopro, powerbankami itp.. Nadal moim ulubionym konkursem jest Milko z ubiegłego roku z propozycją kajaków, przyczepek rowerowych dla dzieci, czy wózków biegowych.

Milko, wróć.....

stamp2

Cytuj wiadomość#6513987 sobota, 28 lipca 2018, 08:27:14
Ja chce lato z normalną pogodą emotka jak będę chciał to se wygram wycieczkę w tropiki emotka

norweska20

Cytuj wiadomość#6514015 sobota, 28 lipca 2018, 11:10:49
jackk76 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Nie popadaj w niepotrzebny pesymizłm emotka Jak przyjdzie co do czego, zawsze możesz udowodnić, że numer podany w zgłoszeniu JEST numerem na paragonie i udać emotka że ten właśnie numer uznałaś za właściwy. emotka

A dodatkowo mogą sprawdzić, że górne numery z Twoich paragonów nie były wysłane (oczywiście może się zdarzyć zbieg okoliczności). Pamiętam jak kiedyś wygrałem wycieczkę za 5000 i przy wysyłaniu opakowań produktów sam spostrzegłem, że jedno z trzech ma na końcu jedną cyfrę 4 zamiast 5 (błąd przy wpisywaniu na klawiaturze). Nagrodę dostałem - wtedy dostałem, teraz pewnie bym nie dostał, bo imię znajome, nazwisko znajome. Każdy popełnia błędy.

Różnie to bywa..ja tak pomylilam numery paragonów w KAUFLANDOWYM BUDŻECIE zamiast dolnego podalam górny ..i oczywiscie odpisali ze to błąd z mojej strony i ze regulamin to wyraźnie okreslal..i 100 nie dali emotka pisalam ze moga sprawdzic czy kto inny na ten sam kod miejscowosci slal zgloszenie z takim numerem dolnym ....napisali o regulaminie....wiec ta agencja o  100zl była nie ugieta
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6514026 sobota, 28 lipca 2018, 12:25:05
norweska20 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Różnie to bywa..ja tak pomylilam numery paragonów w KAUFLANDOWYM BUDŻECIE zamiast dolnego podalam górny ..i oczywiscie odpisali ze to błąd z mojej strony i ze regulamin to wyraźnie okreslal..i 100 nie dali emotka pisalam ze moga sprawdzic czy kto inny na ten sam kod miejscowosci slal zgloszenie z takim numerem dolnym ....napisali o regulaminie....wiec ta agencja o  100zl była nie ugieta

Mi też niestety odrzucono paragon bo wpisałam górny a nie dolny.... regulamin to regulamin. Całe szczęście nie była to główna tylko najniższego stopnia ale żal pozostał...;(
0 0

|< << < 4387 4388 4389 4390 4391 43924393 4394 4395 4396 4397 > >> >|