Wkurza mnie... (Strona 4392) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Wkurza mnie...

|< << < 4387 4388 4389 4390 4391 43924393 4394 4395 4396 4397 > >> >|

kreatia

Cytuj wiadomość#6511605 piątek, 20 lipca 2018, 19:21:23
e-e napisał(a):

list z paragonem,który przepadł jak kamień w wodę. od 6 dni w transporcie, a do 10 dni muszę dostarczyć...żegnam się z nagrodą wrr pp

Odezwij się do organizatora, podaj numer przesyłki, żeby wiedzieli, że to nie ściema. Agencje czasem mają ludzką twarz emotka
mi kiedyś kurier zgubił kopertę z paragonem wartą baaaaardzo dużo. Oczywiście agencja honorowała jedynie oryginały, na szczęście uspokoili mnie podczas rozmowy, że spokojnie, mają czas i w końcu z opóźnieniem dotarła. Przez 3 dni robocze nikt z dpd nie wiedział co się z przesyłką dzieje a czwartego dnia ni stąd ni zowąd została dostarczona emotka  Tego Tobie życzę emotka
e-e, cb656 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6511647 piątek, 20 lipca 2018, 21:27:48
e-e napisał(a):

list z paragonem,który przepadł jak kamień w wodę. od 6 dni w transporcie, a do 10 dni muszę dostarczyć...żegnam się z nagrodą wrr pp

Ostatnio ZAWSZE wysyłam listy polecone priorytetowe, bo te ekonomiczne bardzo długo są w "podróży",
a to moim słabym nerwom nie służy emotka
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6511650 piątek, 20 lipca 2018, 21:36:02
[quote=dokładnie takim  został wysłany polecony priorytet...co wkurza jeszcze bardziej
kumulacja]
e-e napisał(a):

Ostatnio ZAWSZE wysyłam listy polecone priorytetowe, bo te ekonomiczne bardzo długo są w "podróży",
a to moim słabym nerwom nie służy emotka
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6511651 piątek, 20 lipca 2018, 21:38:55
e-e napisał(a):

Zadzwoń do Agencji i sprawdź, ja też się kiedyś martwiłam, że przesyłka w transporcie tak długo - okazało się, że już dawno list dotarł, tylko na poczcie coś nie przeszło i widnieje jako w transporcie.
BTW zawsze sprawdzam i zapisuje daty jak długo idą listy i wyczaiłam agencję pocztową, z której listy polecone ekonomiczne do Poznania (ze Śląska) dochodzą na drugi dzień, mimo, że wysyłam o 15.30 emotka
cb656 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6511653 piątek, 20 lipca 2018, 21:43:41
joasiunia napisał(a):

Moje świńskie łakomstwo emotka Konkurs Kinder Bueno trwa od 25.06, od tego też czasu regularnie kupuję po dwa batoniki, i wiecznie ZANIM ZROBIĘ FOTO to je ZJADAM... emotka To jest silniejsze ode mnie. Dziś rano było tak samo: wchodzę do kuchni, rozglądam się, co by tu z rana pożreć, patrzę - leży Kinder Bueno. Pierwsza myśl: "Dooobra, kupię potem nowe..."  CHRUP, CHRUP - i po Kinder Bueno... Chyba nigdy nie zrobię tego zdjęcia! emotka

nie wiem, co to za konkurs, ale może... warto robić foto jednocześnie z łakomym pożeraniem, albo po prostu foto po zjedzeniu, bo tak pyszne, że aparat nie ma szans? może organizator doceni fakt, że to silniejsze od Ciebie. ja, gdybym była jury, tak bym robiła emotka

--------------------------
a mnie wkurza, że piwo mi się kończy
cb656 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6511663 piątek, 20 lipca 2018, 22:20:52
cb656 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

mnie wkurza, że piwo mi się kończy

Nocnych brak? Kup Żywca i załap się na loterię emotka Tak, wiem, to naiwne, ale zawsze się łudzę... emotka No i tak i tak jakieś trzeba kupić, to dlaczego nie to, które mami bonusami? emotka

akurat na zadupiu siedzę, nie ma n(m)ocnych... ale w Żywca się też bawię, bo spodobała mi się ichnia gra słów z ustawianiem sobie ż. jutro pewnie więc wklepywać będę, mimo swojej idealistycznej nienawiści do loterii.  emotka
cb656 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6511789 sobota, 21 lipca 2018, 17:21:07
Wkurza mnie mój kot. Kupiliśmy mu dwumetrowy "domek", który skręcaliśmy kilka godzin. A kot ma go gdzieś, ale za to bawi się w kartonie po tym nieszczęsnym domku... 

nanajka81

Cytuj wiadomość#6511799 sobota, 21 lipca 2018, 18:35:10
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie mój kot. Kupiliśmy mu dwumetrowy "domek", który skręcaliśmy kilka godzin. A kot ma go gdzieś, ale za to bawi się w kartonie po tym nieszczęsnym domku... 

naiwna emotka Ale ja 8 lat wstecz zrobiłam dokładnie to samo choć kupiłam mniejszy domek to kot nigdy ale absolutnie nigdy z niego nie skorzystał. Wolał spać mi na nogach albo krześle albo gdziekolwiek indziej byle nie w tym nieszczęsnym domku. Za to gdy wygralam poltorametrowy drapak to kot padł ze szczęścia i do tej pory uwielbia z niego korzystać i się popisywać jaki to z niego skoczek nie jest emotka  

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6511808 sobota, 21 lipca 2018, 19:47:43

Chyba większość kotów tak ma. Mój uwielbia wszelkiego rodzaju kartony i kartoniki, a im mniejszy, tym lepszy. Zwłaszcza, gdy trzeba się wbijać w karton na siłę  emotka . Zabawki ma w nosie. Drapakiem jest drewniana huśtawka ogrodowa, czereśnia lub migdałek emotka .

nelunia

Cytuj wiadomość#6511809 sobota, 21 lipca 2018, 19:52:24
zaczytana-pola napisał(a):

Chyba większość kotów tak ma. Mój uwielbia wszelkiego rodzaju kartony i kartoniki, a im mniejszy, tym lepszy. Zwłaszcza, gdy trzeba się wbijać w karton na siłę  emotka . Zabawki ma w nosie. Drapakiem jest drewniana huśtawka ogrodowa, czereśnia lub migdałek emotka .

Jaki bądź czyj migdałek?  emotka
Zapewne chodzi o drzewo migdałowca, ale skojarzyło mi się z innym migdałkiem emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6511811 sobota, 21 lipca 2018, 20:01:24
nelunia napisał(a):

Zapewne chodzi o drzewo migdałowca, ale skojarzyło mi się z innym migdałkiem emotka

Migdałek trójklapowy emotka . Chociaż nie gardzi też moimi rękami i nogami. Zwłaszcza, gdy zaczai się gdzieś za rogiem i zaatakuje znienacka moją nogę wbijając w nią subtelnie swoje kiełki i pazury emotka

mczarna

Cytuj wiadomość#6511817 sobota, 21 lipca 2018, 20:36:12
Nieustannie moja teściowa,jest coraz gorzej...
nkba, bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6511818 sobota, 21 lipca 2018, 20:48:03
mczarna napisał(a):

Nieustannie moja teściowa,jest coraz gorzej...

Moj tata też narzeka na swoją emotka   

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6511859 niedziela, 22 lipca 2018, 09:06:47
nelunia napisał(a):

Mój wujek nie lubi kotów i za żadne skarby nie przenocuje w domu, w którym są koty, bo twierdzi, że one w nocy wyjadają ludziom krtań, bo widzą jak się rusza podczas oddychania... i wtedy atakują  emotka  Więc wszystko możliwe emotka  

mia

Cytuj wiadomość#6511866 niedziela, 22 lipca 2018, 10:06:11

Mój wujek nie lubi kotów i za żadne skarby nie przenocuje w domu, w którym są koty, bo twierdzi, że one w nocy wyjadają ludziom krtań, bo widzą jak się rusza podczas oddychania... i wtedy atakują  emotka  Więc wszystko możliwe emotka  

Ja pierniczę... emotka A wtedy czasem nie wchodzą też przez okna wampiry, czując świeżą krew? emotka

nariam

Cytuj wiadomość#6511872 niedziela, 22 lipca 2018, 11:02:13
mia napisał(a):

Ja pierniczę... emotka A wtedy czasem nie wchodzą też przez okna wampiry, czując świeżą krew? emotka

W dzieciństwie do mojej Mamy przychodziły jej koleżanki starsze panie ,czego ja się nasłuchałam w tym stylu
mia 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6511875 niedziela, 22 lipca 2018, 11:15:50
mia napisał(a):

Możliwe emotka  Chyba że koty je odstraszają od swojej ofiary  emotka
mia 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6511892 niedziela, 22 lipca 2018, 12:12:14
nariam napisał(a):

mia napisał(a):

W dzieciństwie do mojej Mamy przychodziły jej koleżanki starsze panie ,czego ja się nasłuchałam w tym stylu

nie bądź taka,podziel się paroma!!!! emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6511910 niedziela, 22 lipca 2018, 13:13:03
to legendy miejskie tego typu jak szczur ugryzł kogoś w ubikacji jak siedział albo że Żydzi porywają dzieci chrześcijańskie,krew z nich wypijają
są całe zbiory legend miejskich w necie, ładnie zebrane:)
0 0

szywska

Cytuj wiadomość#6511978 niedziela, 22 lipca 2018, 20:44:10
Znam tę historię z kotami. Ale nie opowiadam jej głośno, żeby moje koty się nie dowiedziały. Dzięki temu mój syn jako noworodek spokojnie przetrwał emotka
|< << < 4387 4388 4389 4390 4391 43924393 4394 4395 4396 4397 > >> >|