Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4419 4420 4421 4422 4423 44244425 4426 4427 4428 4429 > >> >|

jokan

Cytuj wiadomość#6539127 środa, 17 października 2018, 11:07:00
niunia-k napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wkurza mnie bezczelność ludzi na olx  emotka emotka emotka   Ja się pytam czy nie ma już normalnych ludzi na tym świecie ?  Żeby gostek mi pisał że łaskawie kupi u mnie produkt o tysiąc złotych taniej niż podałam w ofercie ( gdzie nic słowem nie było że można się targować)  emotka emotka emotka

rower z red bulla chcieli kupić za 1000 zł od ręki emotka

No własnie jak mnie to wkurza ... i najlepiej żeby jeszcze im dostarczyć daną rzecz w zębach   emotka

ludziom sie w d... poprzewracalo...ostatnio czytalam na pewnej grupie jak to ludzie chca cos oddac za darmo np. (czyli z druga strone niz to co piszesz - sprzedaz) i tez problem, a bo nie takie, nie siakie, a dowiezc, doniesc (w zebach itd.), masakra, nieraz lepiej wurzucic na smietnik lub gdzies zostawic i ktos sobie zabierze przypadkiem, niz sie uzerac z ludzmi....

niunia-k

Cytuj wiadomość#6539129 środa, 17 października 2018, 11:10:58
Może by mnie to tak nie wkurzyło , gdybym nie obniżyła ceny (drastycznie) i tak sama od siebie. Więc znalazł się jakiś polaczek cebulaczek , który myśli że jest jedynym kupującym na świecie.   emotka emotka
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6539191 środa, 17 października 2018, 12:37:46
Lidl. Kilka odwiedziłam i nigdzie ani Nutelli ani Wawrzyńca
0 0

rubik

Cytuj wiadomość#6539200 środa, 17 października 2018, 13:03:41
Nic ciągle nic Frosta nic Prince Polo nic inne promocyjne konkursy nic i tak od 1,5 miesiąca.Czekam cierpliwie może wreszcie co ruszy. emotka
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6539216 środa, 17 października 2018, 13:36:09
a w zasadzie nie tyle mnie wkurza, co smuci i skłania do refleksji. Otóż - jako nauczycielka byłam wczoraj w szkole muzycznej i szłam sobie korytarzem za dwójką chłopców, takich 7-8 lat. I słyszałam fragment ich rozmowy.
- Może dzisiaj po lekcji do mnie przyjdziesz?
- Stary, nie mogę. Ja życia nie mam! Po skrzypcach jadę na angielski, a potem jeszcze szachy.
- A jutro?
- Jutro mam najpierw muzyczną, a potem piłkę nożną, pojutrze tenisa i znowu angielski. Codziennie wracam do domu wieczorem, nie mam na nic czasu... Codziennie! Nie mam życia, stary.

I wypowiedział to z takim szczerym smutkiem, że mi się go zrobiło żal. Gdzie te czasy, gdzie mały człowiek mógł się spokojnie w tym wieku bawić, a po szkole - jak już miał coś dodatkowego, to jedno a nie tyle... emotka

onlyrybka

Cytuj wiadomość#6539309 środa, 17 października 2018, 15:15:10
joasiunia napisał(a):

a w zasadzie nie tyle mnie wkurza, co smuci i skłania do refleksji. Otóż - jako nauczycielka byłam wczoraj w szkole muzycznej i szłam sobie korytarzem za dwójką chłopców, takich 7-8 lat. I słyszałam fragment ich rozmowy.
- Stary, nie mogę. Ja życia nie mam! Po skrzypcach jadę na angielski, a potem jeszcze szachy.
- A jutro?
- Jutro mam najpierw muzyczną, a potem piłkę nożną, pojutrze tenisa i znowu angielski. Codziennie wracam do domu wieczorem, nie mam na nic czasu... Codziennie! Nie mam życia, stary.

I wypowiedział to z takim szczerym smutkiem, że mi się go zrobiło żal. Gdzie te czasy, gdzie mały człowiek mógł się spokojnie w tym wieku bawić, a po szkole - jak już miał coś dodatkowego, to jedno a nie tyle... emotka

Smutne to emotka  Moje szkolne córki chodzą na zajęcia, które same wybrały, jedna zajęcia z malowania, druga z muzyki. Zajęcia są raz na tydzień. 
Taki model czy 'szał zajęć dodatkowych' zaczyna się już od przedszkola, to żywy temat rodziców, rozmowy, któremu dziecku wykupiliśmy więcej zajęć  emotka  Przedszkola i szkoły są bombardowane pokazami, plakatami, zapisami na zajęcia dodatkowe. Trzeba umieć mądrze wybrać, żeby dziecko miało czas na odpoczynek i zabawę. 

maryam

Cytuj wiadomość#6540111 piątek, 19 października 2018, 11:20:15
jokan napisał(a):

kupowalam mkafe na konkurs i tak: kawę mam w torbie, a na paragonie nie mam, czary normalnie emotka

Współczuję emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6540115 piątek, 19 października 2018, 11:26:14
joasiunia napisał(a):

- A jutro?

Mój siostrzeniec lat 8 też ma podobnie- szachy,basen tenis,angielski i chodzi do szkoły muzycznej.On to jest w ogóle taki indywidualista,sam poprosił panią,aby mógł siedzieć w ławce sam, bo mu inne dzieci przeszkadzają emotka Siostra twierdzi,że przynajmniej głupich kreskówek non stop po szkole nie ogląda.A jeśli będzie starszy i sam zdecyduje,że nie wyrabia z nauką, to najwyżej z czegoś zrezygnują.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6540141 piątek, 19 października 2018, 12:58:19
kupujacy na olx, ale że on sobie ze mnie jaja zrobił (proponujac cene smieszna), to ja z niego też emotka (podajac linka gdzie sobie moze kupic)

atyde25

Cytuj wiadomość#6540147 piątek, 19 października 2018, 13:15:49
Wkurzyła mnie cena lodów Magnum na konek Smolara 440 ml za 18,99 zł.Te lody są z drobinkami złota czy coś.
androm 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6540229 piątek, 19 października 2018, 16:16:23
atyde25 napisał(a):

Wkurzyła mnie cena lodów Magnum na konek Smolara 440 ml za 18,99 zł.Te lody są z drobinkami złota czy coś.

widziałam właśnie. mam nadzieję że są wybitnie pyszne emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6540232 piątek, 19 października 2018, 16:25:29
maryam napisał(a):

jokan napisał(a):

kupowalam mkafe na konkurs i tak: kawę mam w torbie, a na paragonie nie mam, czary normalnie emotka

Współczuję emotka

Hahahah, dobre emotka  to powinno być w popraw sobie humor a nie wkurza mnie emotka   
Przyszedłem skę tu wpisać bo mnie coś wkurzyło, 
- przyszła mi dziś pewna kobieta do sklepu i pyta, jakim nawozem pryskane są te jabłka emotka Hahaha jakbym w uprawie ich robił... nie wiem ale jak jak idę do sklepu to takich głupich pytań nie zadaje. Przychodzę, odpowiada cena kupuje i idę, a nie zadaję głupie pytania czy komentuję cenę, jakbym 10 sklepów innych nie miał emotka  ale są takie Grażyny że muszą, bo im to poprawi nastrój. ;( 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6540237 piątek, 19 października 2018, 16:40:25
pioge7 napisał(a):

(...) Przyszedłem skę tu wpisać bo mnie coś wkurzyło, 
- przyszła mi dziś pewna kobieta do sklepu i pyta, jakim nawozem pryskane są te jabłka emotka Hahaha jakbym w uprawie ich robił... nie wiem ale jak jak idę do sklepu to takich głupich pytań nie zadaje. Przychodzę, odpowiada cena kupuje i idę, a nie zadaję głupie pytania czy komentuję cenę, jakbym 10 sklepów innych nie miał emotka  ale są takie Grażyny że muszą, bo im to poprawi nastrój. ;( 

Są ludzie, dla których liczy się coś więcej, niż cena produktu. Tylko trochę naiwna ta pani, jeśli liczyła na transparentność w przemyśle spożywczym emotka

aleks1983

Cytuj wiadomość#6540238 piątek, 19 października 2018, 16:41:20
maryam napisał(a):

jokan napisał(a):

Współczuję emotka

A ja kupiłam Laciate w sklepie osiedlowym a na paragonie Chleb Graham wrrrrrrr

pioge7

Cytuj wiadomość#6540242 piątek, 19 października 2018, 16:47:16
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

(...) Przyszedłem skę tu wpisać bo mnie coś wkurzyło, 

Są ludzie, dla których liczy się coś więcej, niż cena produktu. Tylko trochę naiwna ta pani, jeśli liczyła na transparentność w przemyśle spożywczym emotka

Dobre Przemyślenie... ale wiesz... jakbyś słyszała wszystkie pytania jakie potrafi zadać klient (od : czy te śliwki są robaczywe, aż po oznajmienie: ta szynka mnie podnieciła) to można dotać szału emotka chyba książkę napisze emotka Hahah 

aleks1983 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

maryam napisał(a):

jokan napisał(a):

Współczuję emotka

Hahahah, dobre emotka  to powinno być w popraw sobie humor a nie wkurza mnie emotka   
Przyszedłem skę tu wpisać bo mnie coś wkurzyło, 

A ja kupiłam Laciate w sklepie osiedlowym a na paragonie Chleb Graham wrrrrrrr

Zapraszam do mnie do sklepu emotka  świeże, nie pryskane,  :p na paragonie pięknie opisane: MLEKO ŁACIATE 3,2%
dobrze, że u nas w sklepie jestem odpowiedzialny za wprowadzanie danych o towarze w komputer emotka  

andziulka21

Cytuj wiadomość#6540258 piątek, 19 października 2018, 17:07:56
bruce napisał(a):

emotka emotka
No, żeby już nawet szynka podniecała...  emotka

Jak się nie ma co się lubi....  emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6540263 piątek, 19 października 2018, 17:12:42
andziulka21 napisał(a):

bruce napisał(a):

emotka emotka
No, żeby już nawet szynka podniecała...  emotka

Jak się nie ma co się lubi....  emotka

Hahaha emotka No tak emotka

bruce ale jakbyś ty tą panią wtedy widziała jak ona mi to mówiła... jakby już samo patrzenie na ta szynkę w niej cos wyzwalało emotka
po jej wyjściu śmiałem się z 10 minut z tego. emotka  ale takich „kwiatków” jest więcej emotka  dużo więcej. emotka    

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6540376 piątek, 19 października 2018, 22:38:32
Wkurza mnie,że napisałam komuś na fb komentarz pod postem o leczeniu zębów bez znieczulenia,że ja nigdy nie chcę go u dentysty,po tym jak kiedyś spuchła mi warga od znieczulenia i przez kilka dni wyglądałam jak świnka Piggy (naprawdę tak było!), to moja mama mnie ochrzaniła potem,że wypisuje ludziom w Internecie jakieś głupoty i po co to robię emotka   Powiedziałam jej,że to jest moja sprawa,co opisuję w sieci, szczególnie,że nikogo nie obrażam, nie oszukuję, nie narażam na szwank czyjegoś dobrego imienia.Oj, gdyby mamusia wlazła na nasze forum, to zaś byłaby afera,że czasem coś o rodzicach czy siostrach złego napiszę emotka Taka inwigilacja mi się nie podoba zdecydowanie. Mam dwa wyjścia-albo przestać pisać cokolwiek na fb albo jakoś zablokować mamę,aby nie obserwowała moich postów emotka

mariolakal

Cytuj wiadomość#6540393 sobota, 20 października 2018, 02:38:19
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że napisałam komuś na fb komentarz pod postem o leczeniu zębów bez znieczulenia,że ja nigdy nie chcę go u dentysty,po tym jak kiedyś spuchła mi warga od znieczulenia i przez kilka dni wyglądałam jak świnka Piggy (naprawdę tak było!), to moja mama mnie ochrzaniła potem,że wypisuje ludziom w Internecie jakieś głupoty i po co to robię emotka   Powiedziałam jej,że to jest moja sprawa,co opisuję w sieci, szczególnie,że nikogo nie obrażam, nie oszukuję, nie narażam na szwank czyjegoś dobrego imienia.Oj, gdyby mamusia wlazła na nasze forum, to zaś byłaby afera,że czasem coś o rodzicach czy siostrach złego napiszę emotka Taka inwigilacja mi się nie podoba zdecydowanie. Mam dwa wyjścia-albo przestać pisać cokolwiek na fb albo jakoś zablokować mamę,aby nie obserwowała moich postów emotka

Zablokuj Ją z całym szacunkiem i pozdrów ode mnie...  emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6540396 sobota, 20 października 2018, 07:37:52
we wrzesniu wygrałem zwrot z winiarów... czekam na przelew a jak go nie było tak nie ma... napsiałem do albedo i odpisali mi, że na paragonie nie ma produktów winiar. Poprosiłem o skan wysłanego paragonu i rzeczywiście nie ma emotka emotka pomyliłem paragony i zgłosiłem zły emotka i poszło... 95 zł emotka
0 0
|< << < 4419 4420 4421 4422 4423 44244425 4426 4427 4428 4429 > >> >|