Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4422 4423 4424 4425 4426 44274428 4429 4430 4431 4432 > >> >|

79magda

Cytuj wiadomość#6534137 wtorek, 2 października 2018, 19:53:21
Ja dzięki bezpłatnej poczcie codziennie osiągam idealny balans, między zakupem nowych seksownych szpilek, a uzyskaniem potężnej erekcji  emotka
moze w tym tkwi sekret, by mężczyźni chodzili cały dzień w szpilkach mając w planach upojny wieczór?!

slonko365

Cytuj wiadomość#6534140 wtorek, 2 października 2018, 20:04:34
79magda napisał(a):

Ja dzięki bezpłatnej poczcie codziennie osiągam idealny balans, między zakupem nowych seksownych szpilek, a uzyskaniem potężnej erekcji  emotka
moze w tym tkwi sekret, by mężczyźni chodzili cały dzień w szpilkach mając w planach upojny wieczór?!

To  by na pewno miało jakiś wpływ na cyrkulację krwi i mogło wywołać nieoczekiwane efekty  emotka
Mnie chyba najbardziej dobijają codzienne wielokrotne maile od fabryki firanek. Ostatnio firankę spaliłam żelazkiem, siedzę naprzeciwko okien bez firanek, zaparłam się, że nowych nie kupuję... Oni mnie chyba podglądają...  emotka

budryska

Cytuj wiadomość#6534158 wtorek, 2 października 2018, 20:42:16
A propos niedopasowania reklam - do mnie ostatnio oferty wysyła "seniores" portal dla singli w dojrzałym wieku emotka

budryska

Cytuj wiadomość#6534201 środa, 3 października 2018, 05:57:00
cb656 napisał(a):

budryska napisał(a):

A propos niedopasowania reklam - do mnie ostatnio oferty wysyła "seniores" portal dla singli w dojrzałym wieku emotka

Dziwne... emotka Po wpisaniu w google frazy "seniores portal singli" znalazło (między innymi) takie wyniki:

No widzisz, nie otwierałam tej reklamy, wiem to tylko z nagłówka. Ale... następnym razem obiecuję zajrzeć i wrzucić link emotka
cb656 0

izkak

Cytuj wiadomość#6534261 środa, 3 października 2018, 10:20:30
Od kiedy Smolar wprowadził dzienne limity zgłoszeń do konkursów? emotka  Właśnie utopiłam paragon Okocim... Produkt kupiony, dowód zakupu jest, Smolarze why? Nie chce wam się czytać zgłoszeń? W ogóle jaki w tym sens skoro i tak 1 gospodarstwo domowe = 1 nagroda. Oczywiście wkurzam się sama na siebie, bo regulamin przejrzałam "na szybko"  emotka
Wkurzają mnie te ciągłe ograniczenia, konkursowicz zakuty w regulaminowe kajdany!
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6534271 środa, 3 października 2018, 10:56:34
cb656 napisał(a):

Czy to pierwszy taki przypadek? emotka A klasyczne i już standardowe, od lat, ograniczenia Żywca do pięciu dziennie kodów z kapsli już zapomniałaś?
Było tego zresztą więcej, Smolar po prostu zaczyna równać do średniej... emotka

W moim małym, konkursowym świecie niestety to pierwszy taki przypadek jeśli chodzi o konkurs  emotka  W loteriach udział biorę sporadycznie, a w Żywcu nie grałam, więc zapisów z regulaminu sobie nie przypomnę emotka   W sumie nie będę już jęczeć, po prostu zacznę dokładniej czytać regulaminy  emotka
cb656 0

glena

Cytuj wiadomość#6534875 czwartek, 4 października 2018, 15:10:45
Taki paragon dziś dostałam  emotka  Nie wiem czy mam szukać teraz swojej drugiej połówki czy co...

glena

Cytuj wiadomość#6534889 czwartek, 4 października 2018, 15:29:54
cb656 napisał(a):

glena napisał(a):

Taki paragon dziś dostałam  emotka  Nie wiem czy mam szukać teraz swojej drugiej połówki czy co...

TERAZ to już pewnie nic nie ugrasz, trzeba było się uprzeć OD RAZU PRZY KASIE, że chcesz cały. Mogliby w ostateczności tamten paragon anulować i nabić jeszcze raz produkty, na nowy paragon. Nie obyłoby się bez interwencji tej tam specjalistki z kluczykiem, ale Klienta PRAWO dostać prawidłowy paragon, a sklepowy OBOWIĄZEK taki paragon wydać.
Nadal nie rozumiem, czemu są ludzie, którzy nie oglądają przy kasie paragonów, zwłaszcza konkursowych emotka

TERAZ to się już wkopię na całego, ale ja już tam kiedyś dostałam taki paragon - oni mają albo zły rozmiar rolki założony, albo coś źle w ustawieniach wydruku skonfigurowane - tylko o tym zapomniałam, a wpadłam tam tylko w przelocie po wodę i powodowana impulsem konkursowicza chwyciłam jeszcze przy kasie PPolo... czyli, że takie frycowe za sklerozę zapłaciłam, szczęśliwie niewielkie... tylko powiedz mi jeszcze, bo pewnie wiesz, co sklepowi grozi za wydawanie takiego chłamu, bo na razie kopię w necie i znalazłam tylko rozporządzenie o tym, co ma być na paragonie, ale jeszcze nie dotarłam do konsekwencji, ani do procedury dla klienta (w sensie, gdzie to zgłosić)?
cb656 0

androm

Cytuj wiadomość#6534899 czwartek, 4 października 2018, 15:41:22
Jak ni mogą wydawać taki paragon za paragonem i tego nie zauważyć?

"Specjalistka z kluczykiem" - fajne:) Ekspertka level hard:)
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6534902 czwartek, 4 października 2018, 15:44:08
cb656 napisał(a):

glena napisał(a):

co sklepowi grozi za wydawanie takiego chłamu, bo na razie kopię w necie i znalazłam tylko rozporządzenie o tym, co ma być na paragonie, ale jeszcze nie dotarłam do konsekwencji, ani do procedury dla klienta (w sensie, gdzie to zgłosić)?

No wiesz... ostateczna interpretacja tego przypadku należy do inspektora lub do sądu, ja jednak uważam, że zły paragon (czyli taki, który jest niekompletny, nie zawiera wszystkich wymaganych danych) to brak paragonu. emotka
Inspektorzy kontrolujący przedsiębiorców mogą nałożyć na sprzedających karę finansową. Najniższy mandat, jaki może zostać nałożony na przedsiębiorcę za niewydanie klientowi paragonu potwierdzającego zawartą transakcji, wynosi 138 zł zaś najwyższy 2772 zł. Jeśli sprzedawca odmówi przyjęcia mandatu, naraża się na wytoczenie mu procesu sądowego. Sąd zaś może zasądzić karę grzywny w wysokości do 180 stawek dziennych, gdzie jedna stawka dzienna nie będzie niższa niż 1/30 pensji minimalnej. (Zgodnie z art. 62 § 1 Kodeksu karnego skarbowego)
edit
https://www.izbap...enie-paragonu,4,2374

Dzięki emotka  
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6534909 czwartek, 4 października 2018, 15:54:43
androm napisał(a):

Jak ni mogą wydawać taki paragon za paragonem i tego nie zauważyć?

"Specjalistka z kluczykiem" - fajne:) Ekspertka level hard:)

na pewno to wiedzą, tylko mają wyrąbane, to jest Żabka przy samym Dworcu Głównym (przy wlocie do tunelu "Magda", z którego wchodzi się na perony), pewnie przeważająca większość klientów to podróżni wpadający w pośpiechu po coś do picia i nawet nie biorący paragonu, a że może kierowniczka zamówiła zapas rolek w złym rozmiarze, to je trzeba zużyć...
0 0

petunija1

Cytuj wiadomość#6535638 niedziela, 7 października 2018, 16:52:56
Czy w Lay's tylko gra o bon na ubrania daje szanse na wygranie Iphona??? emotka
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6535655 niedziela, 7 października 2018, 18:49:58
Wkurza mnie ,że konkursy są strasznie męczące:P Szczególnie te promocyjne nie dość,że trzeba jechać do sklepu,nie zapomnieć co trzeba kupić w wymaganych przykładowo 40 zł.Potem przebijać się przez regulaminy jak mrówka,wymyślać hasła i dokończenia absurdalnych zdań.No ale lata lecą a chęci dalej są zupełnie jak w związkach wieloletnich nie wiesz czy bardziej to kochasz czy nienawidzisz.A najbardziej mnie wkurza ,że nie studiowałam filozofii to był największy błąd w życiu:(
cb656 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6535690 niedziela, 7 października 2018, 19:47:36
że bramki i SMOLAR mnie nie lubią....
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6535691 niedziela, 7 października 2018, 19:49:49
wkurza mnie, że w weekend żadnych wyników nie dają emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6535737 niedziela, 7 października 2018, 21:55:06
Bardzo mnie wkurza, że nie znam nawet jednej milionowej części tutejszej bazy, do topu "Na co czekamy" boję się ostatnio wchodzić, bo niczego z tego nie kumam, w popłoch wprawiają mnie zarówno tutejsze powiadomienia o wynikach konkursów, do których rzekomo się zgłaszałam, jak i podobne w treści telefony, bo za Chiny nie pamiętam, w czym i kiedy udział brałam, mam wziętego dumnie na klatę karniaka za wpis o punktach z ankiet, które to punkty okazały się być "pomyłką systemu", a za moment skończą mi się jeszcze konkursy konieczne i forum zostanie dla mnie zamknięte po wieki wieków, a jedynym topem, w którym mogę jeszcze cokolwiek zamieścić (o poziomie moich tamtejszych wpisów jednak zamilczę... emotka ) jest wątek z żartami.  emotka

androm

Cytuj wiadomość#6535739 niedziela, 7 października 2018, 21:58:57
bruce napisał(a):

Bardzo mnie wkurza, że nie znam nawet jednej milionowej części tutejszej bazy, do topu "Na co czekamy" boję się ostatnio wchodzić, bo niczego z tego nie kumam, w popłoch wprawiają mnie zarówno tutejsze powiadomienia o wynikach konkursów, do których rzekomo się zgłaszałam, jak i podobne w treści telefony, bo za Chiny nie pamiętam, w czym i kiedy udział brałam, mam wziętego dumnie na klatę karniaka za wpis o punktach z ankiet, które to punkty okazały się być "pomyłką systemu", a za moment skończą mi się jeszcze konkursy konieczne i forum zostanie dla mnie zamknięte po wieki wieków, a jedynym topem, w którym mogę jeszcze cokolwiek zamieścić (o poziomie moich tamtejszych wpisów jednak zamilczę... emotka ) jest wątek z żartami.  emotka

Ale Twoje żarty, które wklejasz, są super:) Jak je czytam to mam wrażenie, że mamy poczucie humoru identyczne:) A z tymi konkami to chyba masz dużo na głowie, bo brzmi jakbyś wypadła z obiegu i nie wiesz o co kaman. A konkursy "konieczne" to z łatwością uzupełnisz.
bruce, nkba 0

bruce

Cytuj wiadomość#6535748 niedziela, 7 października 2018, 22:43:54
androm napisał(a):

Ale Twoje żarty, które wklejasz, są super:) Jak je czytam to mam wrażenie, że mamy poczucie humoru identyczne:) A z tymi konkami to chyba masz dużo na głowie, bo brzmi jakbyś wypadła z obiegu i nie wiesz o co kaman. A konkursy "konieczne" to z łatwością uzupełnisz.

emotka emotka
androm 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6535806 poniedziałek, 8 października 2018, 10:01:34
wkurza mnie, że zamówienia złożone w sklepie internetowym h&m idą tak długo... zamówiłam w środę a dziś info, że gotowe do wysłania.. w innych sklepach potrafią z dnia na dzień dojść..  emotka
0 0

emilly86

Cytuj wiadomość#6535936 poniedziałek, 8 października 2018, 14:57:50
lola.lola napisał(a):

wkurza mnie, że zamówienia złożone w sklepie internetowym h&m idą tak długo... zamówiłam w środę a dziś info, że gotowe do wysłania.. w innych sklepach potrafią z dnia na dzień dojść..  emotka

Do mnie doszło dziś zamówienie z 30.09. 
Jutro połowę odsyłam i będę czekać miesiąc na zwrot kasy.

Wkurza mnie to że w HM zwrotów zamówień online nie można zrobić w sklepie stacjonarnym. Wkurza mnie że jak im odeślę rzeczy to po miesiącu dostanę info o zwrocie a po kolejnych dniach- tygodniach pieniądze na konto.
|< << < 4422 4423 4424 4425 4426 44274428 4429 4430 4431 4432 > >> >|