Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4422 4423 4424 4425 4426 44274428 4429 4430 4431 4432 > >> >|

lola.lola

Cytuj wiadomość#6542105 piątek, 26 październik 2018, 11:33:35
Kurcze.. pojawiły się główne z Jogobelli i pierwsza zwycięska praca to po prostu dwa owoce powiększone na cały kubeczek  emotka
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6542122 piątek, 26 październik 2018, 12:04:44
cb656 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

...główne z Jogobelli i pierwsza zwycięska praca to po prostu dwa owoce powiększone na cały kubeczek  emotka

No ale czyż nie o to chodzi? Najpierw jedzą oczy, takie jest zadanie opakowania: PRZYCIĄGAĆ WZROK TAK, BY POLECIAŁA ŚLINKA.
Ja sięgam po kubeczek, na którym od pierwszego rzutu okaz widać, co zawiera. Nie pociągają mnie takie opakowania, które może i skrzą się dowcipem czy humorem, ale widocznym dopiero po przeczytaniu wszystkich napisów. To strata czasu.

Niby tak.. Jednak myślałam, że wygranie nagrody głównej wymaga nieco pracy i pomysłu.. Zwłaszcza, że pamiętam ich konkurs gdzie projektowało się podkładki kuchenne i praca która zgarnęła nagrodę główną była mega sztosem i widać było, że autorka (z tego co pamiętam nawet ktoś z forum) włożyła w to mnóstwo czasu i cierpliwości bo przedstawiona była baletnica i napis "Jogobella" ułożony z owoców (wszystko było tak precyzyjne, że ciężko mi było uwierzyć, że powstało to w tak podstawowym kreatorze) :) 
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6542125 piątek, 26 październik 2018, 12:10:16
cb656 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

cb656 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

...główne z Jogobelli i pierwsza zwycięska praca to po prostu dwa owoce powiększone na cały kubeczek  emotka

No ale czyż nie o to chodzi? Najpierw jedzą oczy, takie jest zadanie opakowania: PRZYCIĄGAĆ WZROK TAK, BY POLECIAŁA ŚLINKA.

Niby tak.. Jednak myślałam, że wygranie nagrody głównej wymaga nieco pracy i pomysłu.. Zwłaszcza, że pamiętam ich konkurs gdzie projektowało się podkładki kuchenne i praca która zgarnęła nagrodę główną była mega sztosem i widać było, że autorka włożyła w to mnóstwo czasu i cierpliwości bo przedstawiona była baletnica i napis "Jogobella" ułożony z owoców

Inna jest rola PODKŁADKI do używania w domu na kuchennym stole, a inna opakowania na półce w sklepie.
Dla mnie akurat ta kwestionowana przez Ciebie jest trafiona w punkt, jeśli patrzeć na cel stawiany opakowaniom. To ma być pierwszy wabik. Mnie zwabił emotka emotka

No dobra, niech będzie emotka
1 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6542135 piątek, 26 październik 2018, 12:36:18
tydzien temu pisałam to samo ale znów powtórzę
kurierzy kurierzy i jeszcze raz kurierzy
w ciągu tygodnia 2 paczki zwrócone do nadawcy bo nie było mnie w domu, szkoda tylko ze nikt nie raczyl do mnie zadzwonić
bruce 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6542144 piątek, 26 październik 2018, 12:59:33
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

(kurier) zadzwonił, ale - kiedy już stał pod domem, a ja... machałam mu z daleka z przystanku i właśnie wsiadałam do nadjeżdżającego autobusu z biletem w dłoni. Czekałam na (paczkę) prawie tydzień. A kurier do mnie bez żadnego oporu:
"No widzę panią. No widzę, że pani wsiada. To ja przerzucę paczkę nad ogrodzeniem, ok?"

Miałbym pewne opory, by się zgodzić, zwłaszcza w sytuacji, gdy paczka zawierałaby unikalną porcelanową filiżankę do kolekcji...
No chyba, że w ogrodzie za płotem byłaby sterta zagrabionych liści, a kurier ma dobre oko i pewną rękę  emotka

Dokładnie, czytasz w moich myślach! emotka  - tam jest beton i on o tym oczywiście dobrze wie, bo zna, niejeden raz już był przy bramie i na dodatek teraz też stoi obok.  emotka emotka

Ja ze swoim kurierem z DPD mamy deal, że jak nikogo nie ma w domu to przekłada paczkę przez furtkę i kładzie na pojemnikach do sortowania śmieci  emotka   Przed chwilą właśnie dzwonił i zostawił tam moje foremki do wycinania ciasteczek emotka
bruce 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6542146 piątek, 26 październik 2018, 13:01:25
no fajnie ze do Was dzwonią
u mnie odkąd weszło RODO to nic zero powiadomień
w tym roku straciłam juz 5 paczek
bruce 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6542149 piątek, 26 październik 2018, 13:13:31
To wszystko zależy od podejścia kuriera.Dziś mnie nowy kurier z DPD tak zagotował,że jakbym wypiłam 10 kaw w 5 minut.Zmienili mi kurierów dwóch zawsze dzwonili,miło,szybko z uśmiechem.Nowy nie dzwoni,mina jakby za karę.I przyniósł mi pojemnik z Bakalandu za niecałe 30 zł według paragonu z dokumentami zwrotnymi.I podpisałam a on ,że podpisy nieczytelne i on mi zabierze paczkę hahhahh.To mu się podpisałam 2 razy literami drukowanymi na pół karki każdy podpis.Bez przesady te podpisy były czytelne a to zwykłe czepialstwo.Ale kto mi odda za nerwy nikt.I wkurza mnie no,że jak mam super kuriera to parę miesięcy i nowy przychodzi:(Ale za taką kasę jak im płacą to wiadomo olewnictwo.

joan

Cytuj wiadomość#6542174 piątek, 26 październik 2018, 14:32:53
Gdyby kto pytał, to poszłam do Biedry i okazało się, że moja karta podarunkowa jest nieaktywna.

Bardzo dziwnie na mnie patrzano - jakbym próbowała dokonać oszustwa i zapłacić za zakupy kartą z zerowym saldem.

Fest niefajo.

Dajcie proszę znać, jeśli uda Wam się tą kartą dokonać transakcji.

PS: Saldo karty można sprawdzić dopiero w momencie płatności, przynajmniej tak twierdził mister kasjer.
bruce 0

adrian

Cytuj wiadomość#6542185 piątek, 26 październik 2018, 15:27:58
Wkurza mnie październikowa posucha konkursowa - nie ma na co układać odpowiedzi.  emotka

lola.lola

Cytuj wiadomość#6542220 piątek, 26 październik 2018, 16:53:30
Przez usterkę PKO nie mogę zrobić zakupów online i w między czasie wykupili mi bluzkę!!  emotka  Dodałam do koszyka rozmiar mniejszą i wyświetla, że rozmiar 34 został ostatni i lepiej żebym się pospieszyła!! emotka  
#życienakrawędzi
Swoją drogą podobno odrzuca też płatności kartą i wypłaty z bankomatów więc w sumie lipka jak ktoś (tak jak ja) nie nosi przy sobie żadnej gotówki  emotka
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6542235 piątek, 26 październik 2018, 17:24:38
No proszę a dlaczego kurier z pocztexu mimo RODO może zadzwonić i spytać czy się jest w domu bo ma przesyłkę?
Zaczynam dużo bardziej lubić kurierów z poczty bo o listonoszach nie mam dobrego zdania:P I to mnie też wkurza:)
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6542239 piątek, 26 październik 2018, 17:32:27
lola.lola napisał(a):

Przez usterkę PKO nie mogę zrobić zakupów online i w między czasie wykupili mi bluzkę!!  emotka  Dodałam do koszyka rozmiar mniejszą i wyświetla, że rozmiar 34 został ostatni i lepiej żebym się pospieszyła!! emotka  
#życienakrawędzi
Swoją drogą podobno odrzuca też płatności kartą i wypłaty z bankomatów więc w sumie lipka jak ktoś (tak jak ja) nie nosi przy sobie żadnej gotówki  emotka

przez ta awarię nie dotarł do mnie przelew i weekend do bani będzie eh
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6542245 piątek, 26 październik 2018, 17:41:36
atyde25 napisał(a):

(...) Nowy nie dzwoni,mina jakby za karę. (...)

Kurier ma obowiązek zadzwonić do odbiorcy przesyłki tylko wtedy, gdy taka usługa została wykupiona.
Co do miny... może go ząb bolał, albo biegunkę miał emotka
mia 0

frodo

Cytuj wiadomość#6542253 piątek, 26 październik 2018, 17:57:26
Wkurza mnie, że nie ma w co grać emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6542254 piątek, 26 październik 2018, 17:57:30
Agnes napisał(a):

tydzien temu pisałam to samo ale znów powtórzę
kurierzy kurierzy i jeszcze raz kurierzy
w ciągu tygodnia 2 paczki zwrócone do nadawcy bo nie było mnie w domu, szkoda tylko ze nikt nie raczyl do mnie zadzwonić

Ja też ostatnio zastanawiam się od czego są te firmy kurierskie, bo chyba jedynie od przewożenia paczek między swoimi oddziałami. A żeby dostarczyć paczkę do klienta to już mają gdzieś. U kurierów totalna samowolka... działają jak chcą. Nie trzymają się żadnych procedur. A powinni je mieć jasno ustalone, że idą pod drzwi, a jak nikogo nie ma to potem jest druga próba doręczenia albo chociaż awizo. Skąd ja mam niby wiedzieć, że był kurier, nie zastał mnie i zostawił ją gdzieś na bazie. Ostatnio dostałam numer paczki od agencji, tylko dzięki temu dowiedziałam się, że kurier mnie nie zastał i podejmie drugą próbę doręczenia. Pilnowałam go w wyznaczony dzień i oczywiście nie przyjechał. Potem na śledzeniu informacja, że znowu nie zastał mnie w domu. Co było nieprawdą, bo pilnowałam kuriera jak oka w głowie. Już mu się nie chciało jechać leniowi drugi raz. Dzwonię więc na infolinię i mówię, a jakaś pindzia tylko powtarza, że była druga próba doręczenia i żadne fakty do niej nie docierają. W końcu się rozłączyłam i wysmarowałam skargę na kuriera i babkę z infolinii, ale i tak pewnie pozostanie to bez echa. Po paczkę trzeba było jechać do innego miasta, paliwo wyniosło 40 zł, i po to ludzie płacą za przesyłki, żeby jechać po nie przez pół województwa? A firmy kurierskie i tak mają wszystko w nosie. Szkoda, że nie ma komu się za nich wziąć, żeby trzymali się jakichś standardów, a jak nie to kary. Może by się w końcu nauczyli... Bo teraz dopóki kurier nie ukradnie paczki albo nie nagrasz go jak rzuca nią o ścianę, to może sobie robić co chce. Odbiorca paczki jest dla takich firm po prostu zerem... 
nkba 0

tytomaszszczescie

Cytuj wiadomość#6542257 piątek, 26 październik 2018, 18:02:09
frodo napisał(a):

Wkurza mnie, że nie ma w co grać emotka

jestem takiego samego zdania

gdzie te konkursy z ciekawymi nagrodami? Gdzie opisówki?

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6542287 piątek, 26 październik 2018, 19:34:25
Gram dopiero od połowy lipca, ale widzę, że przed wakacjami jakieś fajniejsze konkursy były, w wakacje też trochę, a teraz tylko loterie loterie emotka   Może szykuje się świąteczny atak?
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6542288 piątek, 26 październik 2018, 19:36:40
prosiaczek napisał(a):

Gram dopiero od połowy lipca, ale widzę, że przed wakacjami jakieś fajniejsze konkursy były, w wakacje też trochę, a teraz tylko loterie loterie emotka   Może szykuje się świąteczny atak?

nie poznałam Cię szywska emotka

Może... ale strasznie kiepsko z konkursami teraz emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6542307 piątek, 26 październik 2018, 20:32:20
donia7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

nie poznałam Cię szywska emotka
Cześć emotka To ja emotka  chrum!

Może... ale strasznie kiepsko z konkursami teraz emotka

0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6542396 sobota, 27 październik 2018, 12:53:40
Nie wkurza mnie, ale jestem wręcz zdruzgotany, że mam już drugiego karniaka w niedługim okresie i to za prostowanie głupot i błędów, które głoszą tu, uczestnicy... regulamin co innego, ale niektórzy mają zdolność do tworzenia swoich teorii...
0 0
|< << < 4422 4423 4424 4425 4426 44274428 4429 4430 4431 4432 > >> >|