Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4428 4429 4430 4431 4432 44334434 4435 4436 4437 4438 > >> >|

masza

Cytuj wiadomość#6546729 wtorek, 13 listopad 2018, 12:22:29
jorunn2010 napisał(a):

Wygrałam w Laysach upragnioną nagrodę, ale myślałam że wyniki za cały etap są po jego zakończeniu. dzisiaj dostrzegłam maila z wygraną z 31.10 i przepadło bo nie odesłałam oświadczenia emotka

wyślij, moze uznają - Avanti nie jest takie radykalne

monkakk

Cytuj wiadomość#6546730 wtorek, 13 listopad 2018, 12:22:58
jorunn2010 napisał(a):

Wygrałam w Laysach upragnioną nagrodę, ale myślałam że wyniki za cały etap są po jego zakończeniu. dzisiaj dostrzegłam maila z wygraną z 31.10 i przepadło bo nie odesłałam oświadczenia emotka

Napisz do nich albo zadzwoń, oni zazwyczaj sami jeszcze po terminie dzwonią, że nie mają oświadczenia emotka  Myślę, że nie wszystko stracone emotka

joan

Cytuj wiadomość#6546734 wtorek, 13 listopad 2018, 12:24:13
jorunn2010 napisał(a):

Skontaktuj się z nimi, oni mają ludzką twarz emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6546735 wtorek, 13 listopad 2018, 12:26:37
No ok u taty rozumirm jego blad wyslal za pozno.ale kolega nie wiem co zrobil nie tak  . Napisal do nich. Ma skan paragonu ktory im odeslal .moze niech oni tez mu wysla paragon jaki on odeslal?
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6546738 wtorek, 13 listopad 2018, 12:33:32
anialistopad napisał(a):

No ok u taty rozumirm jego blad wyslal za pozno.ale kolega nie wiem co zrobil nie tak  . Napisal do nich. Ma skan paragonu ktory im odeslal .moze niech oni tez mu wysla paragon jaki on odeslal?

cięzko skomentowac,jak nie wiemy co było na paragonie,ale może zawsze zapytać co było nie tak. 
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6546742 wtorek, 13 listopad 2018, 12:35:22
as32572 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

cięzko skomentowac,jak nie wiemy co było na paragonie,ale może zawsze zapytać co było nie tak. 

Niby winiary za 10 zl nie mial. A mial widzialam paragon i nic sie nie odliczylo
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6546771 wtorek, 13 listopad 2018, 13:21:29
wkurza mnie i jestem zawiedziony osoba z forum. Robilem juz dluzszy czas zakupy konkursowe Tej osobie i kontakt sie urwal. Wchodzi tq osoba na forum bo widac, ale nie odpisuje a jest mi winna wieksza sume .. i to nie 10 czy 30 zl... Na razie nie pisze bezposrednio kto kto , chociaz chyba powinienem. Jak to to podam z imienia i nazwiska . Czlowiek jest naiwny ... ale uczy sie na bledach z czasem..

jokan

Cytuj wiadomość#6546774 wtorek, 13 listopad 2018, 13:31:46
alan84 napisał(a):

wkurza mnie i jestem zawiedziony osoba z forum. Robilem juz dluzszy czas zakupy konkursowe Tej osobie i kontakt sie urwal. Wchodzi tq osoba na forum bo widac, ale nie odpisuje a jest mi winna wieksza sume .. i to nie 10 czy 30 zl... Na razie nie pisze bezposrednio kto kto , chociaz chyba powinienem. Czlowiek jest naiwny ... ale uczy sie na bledach z czasem..

nie wiem dokladnie jaka sytuacja byla ale dlaczego pozwoliles na to, aby sie uzbierala wieksza kwota?
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6546775 wtorek, 13 listopad 2018, 13:32:37
jokan napisał(a):

alan84 napisał(a):

wkurza mnie i jestem zawiedziony osoba z forum. Robilem juz dluzszy czas zakupy konkursowe Tej osobie i kontakt sie urwal. Wchodzi tq osoba na forum bo widac, ale nie odpisuje a jest mi winna wieksza sume .. i to nie 10 czy 30 zl... Na razie nie pisze bezposrednio kto kto , chociaz chyba powinienem. Czlowiek jest naiwny ... ale uczy sie na bledach z czasem..

nie wiem dokladnie jaka sytuacja byla ale dlaczego pozwoliles na to, aby sie uzbierala wieksza kwota?

poniewaz jestem czlowiekiem ktory za bardzo ufa...

ankasss

Cytuj wiadomość#6546776 wtorek, 13 listopad 2018, 13:34:40
Wkurza mnie, ze Orange nie chce do mnie zadzwonic
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6546778 wtorek, 13 listopad 2018, 13:36:21
alan84 napisał(a):

wkurza mnie i jestem zawiedziony osoba z forum. Robilem juz dluzszy czas zakupy konkursowe Tej osobie i kontakt sie urwal. Wchodzi tq osoba na forum bo widac, ale nie odpisuje a jest mi winna wieksza sume .. i to nie 10 czy 30 zl... Na razie nie pisze bezposrednio kto kto , chociaz chyba powinienem. Jak to to podam z imienia i nazwiska . Czlowiek jest naiwny ... ale uczy sie na bledach z czasem..

Jak nie pomogą prośby o zapłatę na PW to może warto przestrzec innych użytkowników, jest do tego odpowiedni top: https://www.e-kon...#p6507258  emotka

vazzz

Cytuj wiadomość#6547081 środa, 14 listopad 2018, 09:45:16
Sprzedałam coś na Allegro w poniedziałek, osoba przesłała formularz dostawy z dopiskiem "proszę o szybką wysyłkę". Odpisałam więc, że przesyłkę nadam we wtorek rano. Tak też zrobiłam- najpierw długo pakowałam, następnie odstałam swoje na poczcie, a dziś dostaję maila, że kupująca się rozmyśliła i (mimo, że jeszcze paczki nie dostała) chce ją zwrócić ;/
bruce 0

vazzz

Cytuj wiadomość#6547096 środa, 14 listopad 2018, 10:04:58
cb656 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Sprzedałam coś na Allegro w poniedziałek, osoba przesłała formularz dostawy z dopiskiem "proszę o szybką wysyłkę". Odpisałam więc, że przesyłkę nadam we wtorek rano. Tak też zrobiłam- najpierw długo pakowałam, następnie odstałam swoje na poczcie, a dziś dostaję maila, że kupująca się rozmyśliła i (mimo, że jeszcze paczki nie dostała) chce ją zwrócić ;/

I to jest powód, dla którego nie warto oferować wysyłki "za pobraniem". Jak komuś naprawdę zależy, to KUPI dosłownie, czyli zapłaci i poczeka. Jak nie, to niech się buja i naciąga innych emotka

Ale to właśnie nie było za pobraniem, tylko wysyłka paczką. Pani wpłaciła pieniądze przez Allegro, wpłata doszła następnego dnia przed południem, więc wzięłam się za pakowanie i wysyłkę. A tu niespodzianka.
1 0

androm

Cytuj wiadomość#6547110 środa, 14 listopad 2018, 10:22:06
vazzz napisał(a):

Sprzedałam coś na Allegro w poniedziałek, osoba przesłała formularz dostawy z dopiskiem "proszę o szybką wysyłkę". Odpisałam więc, że przesyłkę nadam we wtorek rano. Tak też zrobiłam- najpierw długo pakowałam, następnie odstałam swoje na poczcie, a dziś dostaję maila, że kupująca się rozmyśliła i (mimo, że jeszcze paczki nie dostała) chce ją zwrócić ;

Ja bym na razie nic pisała - niech przyjmie przesyłkę.
Jak już przyjmie to jej napiszesz, że kupując u osoby fizycznej nie ma prawa zwrotu:
https://serwisy.g...a-zwrotu-towaru.html

To co wyczynia się ostatnio na allegro to dramat. Znowu miałam z 3 dni temu kolejną, która kliknęła, że kupiła, a potem się pytała o przedmiot. Musiałam znowu pisać o zwrot prowizji, wystawiać na nowo i zablokować. Maskra, kiedyś tak nie było. Teraz nie ma komentów i się nie boją. To już chyba z 4 przypadek, że kupił ktoś i nic z tego.

joan

Cytuj wiadomość#6547111 środa, 14 listopad 2018, 10:22:37
vazzz napisał(a):

Skoro otrzymała przedmiot zgodny z ogłoszeniem, teraz może go co najwyżej odsprzedać komuś innemu emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6547122 środa, 14 listopad 2018, 10:43:43
cb656 napisał(a):

vazzz napisał(a):

I to jest powód, dla którego nie warto oferować wysyłki "za pobraniem". Jak komuś naprawdę zależy, to KUPI dosłownie, czyli zapłaci i poczeka. Jak nie, to niech się buja i naciąga innych emotka

To żaden powód, ja rozumiem ludzi, którzy boją się wpłacić większą kwotę obcej babie, dlatego zgadzam się na pobranie, ale po wcześniejszej wpłacie zaliczki na poczet przesyłki i to w obie strony. To jest dla mnie naturalna selekcja kupujących, jeśli nie chce wpłacić, to wiem, że zostawia sobie furtkę na nieodebranie przesyłki i niech spada na drzewo emotka   

androm

Cytuj wiadomość#6547129 środa, 14 listopad 2018, 10:51:46
Niedawno na allegro wystawiłam przedmiot nowy, nieużytkowany.
Gostek wysłał mi pytanie :"skąd wiadomo, że przedmiot jest nowy?".
Odpisałam mu, że chyba ja wiem czy jest nowy i jak nie wierzy opisom na allegro to nie wiem co na nim robi... Nie wiem czy to jakieś  dzieci się dorwały do allegro czy co, ale to już nie pierwsze głupie pytanie. W ogóle, przestałam już na takowe odpisywać. Jak ktoś mi zadaje głupawe pytanie to nie odpisuję i blokuje gościa żeby nie mógł kupić, bo taka głupota źle rokuje na przyszłość.
bruce 0

bardzo-mila-dziewczyna

Cytuj wiadomość#6547136 środa, 14 listopad 2018, 11:00:50
Gdzieś już o tym pisałam (ale jakoś "uciekło i teraz nie mogę znaleźć wpisu a sprawa na tyle wydaje mi się bulwersująca, że MUSZĘ o tym napisać,  MUSZĘ podzielić się wątpliwościami z innymi).
Czy taki "przypadek statystyczny" jest realnie możliwy?
Chodzi o laureatów konkursu:
https://czystaprz...nia.pl/laureaci.html

LOTERIA jest ogólnopolska. Na 44 laureatów, 9 jest z Grudziądza, 4 z Radzynia Chełmińskiego (miejscowość niespełna 2 tys mieszkańców, powiat grudziądzki), kolejnych 4 laureatów z  Mełna (niespełna 900 mieszkańców, także powiat grudziądzki) i dodatkowo jeszcze z tego samego województwa (kujawsko-pom.) - dodatkowo 3 osoby. Czyli niemal 40 % laureatów jest z jednego województwa, z 4 miejscowości. W ostatnim tygodniu na 7 laureatów, 5 było z Grudziądza.

Jestem początkującą forumowiczką i jeszcze niezbyt wiele widziałam, ale to zdecydowanie odbiega od  zauważalnych list w innych konkursach.
A może wkurzam się niepotrzebnie??? Ale na myśl o EWENTUALNYM (!!!) kancie coś mnie zaczyna wkurzać i pojawiają się  podejrzenia (może i nieuzasadnione, ale to chyba skutek mojego swoistego "zboczenia zawodowego").
Co na to doświadczeni tutaj powiedzą???  To norma, bywa tak czy jest to jakiś "smrodek" ale i tak nic z tym się nie zrobi?

0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6547144 środa, 14 listopad 2018, 11:29:38
bardzo-mila-dziewczyna napisał(a):

Gdzieś już o tym pisałam (ale jakoś "uciekło i teraz nie mogę znaleźć wpisu a sprawa na tyle wydaje mi się bulwersująca, że MUSZĘ o tym napisać,  MUSZĘ podzielić się wątpliwościami z innymi).
Czy taki "przypadek statystyczny" jest realnie możliwy?
Chodzi o laureatów konkursu:
https://czystaprz...nia.pl/laureaci.html

LOTERIA jest ogólnopolska. Na 44 laureatów, 9 jest z Grudziądza, 4 z Radzynia Chełmińskiego (miejscowość niespełna 2 tys mieszkańców, powiat grudziądzki), kolejnych 4 laureatów z  Mełna (niespełna 900 mieszkańców, także powiat grudziądzki) i dodatkowo jeszcze z tego samego województwa (kujawsko-pom.) - dodatkowo 3 osoby. Czyli niemal 40 % laureatów jest z jednego województwa, z 4 miejscowości. W ostatnim tygodniu na 7 laureatów, 5 było z Grudziądza.

Jestem początkującą forumowiczką i jeszcze niezbyt wiele widziałam, ale to zdecydowanie odbiega od  zauważalnych list w innych konkursach.
A może wkurzam się niepotrzebnie??? Ale na myśl o EWENTUALNYM (!!!) kancie coś mnie zaczyna wkurzać i pojawiają się  podejrzenia (może i nieuzasadnione, ale to chyba skutek mojego swoistego "zboczenia zawodowego").
Co na to doświadczeni tutaj powiedzą???  To norma, bywa tak czy jest to jakiś "smrodek" ale i tak nic z tym się nie zrobi?

Polecam Ci lekturę tu na forum, dotyczących loterii, grup które je rozpracowują inwestując w to kasę że ho ho emotka Kombinatorstwo też (podobno) odchodziło, było nawet drukowanie paragonów. Dużo tez i tyle samo opinii.
Ja z doświadczenia już nawet nie zawarcam sobie tym tematem głowy, bo szkoda czasu. 
Gram sobie w to co mnie interesuje i jak mam wygrać to wygram emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6547146 środa, 14 listopad 2018, 11:30:23
Znajoma znalazła telefon na parkingu przed sklepem. Zabrała go do domu, aby nikt go nie ukradł ani nie przejechał. Miała odnieść go na komisariat, w między czasie zadzwonił numer, który wyświetlał się jako "tata". Koleżanka nie umiała odebrać telefonu, więc oddzwoniła na wyświetlający się numer z informacją, że znalazła telefon i gdzie można go odebrać. I wiecie co... żadnego dziękuję... tylko jeszcze dostała ochrzan od ojca dzieciaka, który zgubił ten telefon. Groził jej, że za 2 minuty będzie z policją u niej w domu, bo na telefonie jest jakaś opcja płatności, itp... Zero wdzięczności. A przecież ktoś mógł ten telefon ukraść albo przejechać. Leżał na parkingu, w miejscu, przez które co chwilę kręcą się samochody. Dobrze, że to było wcześnie rano i jeszcze pustki pod sklepem. Dla mnie to totalny brak kultury. Obwiniać kogoś za to, że dziecko zgubiło telefon... Ma szczęście, że koleżanka taka ugodowa. Ja to bym po takich słowa od razu podała mu adres komisariatu i tam zaniosła telefon. Żeby sobie z wszystkimi papierami udowadniał, że to jego.
1 0

|< << < 4428 4429 4430 4431 4432 44334434 4435 4436 4437 4438 > >> >|