Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4431 4432 4433 4434 4435 44364437 4438 4439 4440 4441 > >> >|

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6548043 piątek, 16 listopada 2018, 15:36:09
Wkurza mnie, że uniewinnili gwałciciela, który zaprezentował na rozprawie koronkową bieliznę ofiary, twierdząc, że to majtki sprowokowały go do gwałtu i nie można mieć do niego o to pretensji... to jakiś absurd  emotka

delfinka101

Cytuj wiadomość#6548116 piątek, 16 listopada 2018, 18:09:53
atyde25 napisał(a):

A ja tyle napisałam i wsio mi się skasowało:)Nowy kurier DPD to porażka a kiedyś miałam takiego cudownego.I to boli najbardziej jak się przesiadasz z mercedesa na malucha:(I to takiego z zepsutym silnikiem a buuuuuuuuuuuuuu:(

Uf..mój kurier zanim odszedł przekazał nowemu co i jak i mam wszystko zawsze na czas na telefon, ba jak wyjechałam to kurier podwiózł paczke na inne osiedle do mojej mamy. Wszystkich kurierów mam super , nawet z inpostu.
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6548130 piątek, 16 listopada 2018, 18:40:38
Wrócę do tego, co mnie niedawno wkurzyło - braku awiza od kuriera poczty, bo miał być sms, który gdzieś w przestrzeni wirtualnej zaginął.
Poszłam na pocztę, pani wpisała nazwisko w komputer, paczkę raz dwa przyniosła. Czy tak ma teraz być? Dopytałam przy okazji. Na razie są dwie możliwości, ale to od firmy wysyłającej zależy, czy będzie teraz przesyłka/paczka awizowana.
Opowiedziałam o tym koleżance, ta była chwilę później u siebie na poczcie i z ciekawości zapytała, czy coś do nie jest. Okazało się, że czeka paczka z Edipresse (to wizaż, polki, mamotoja i kilka innych stron). Do niej kurier nawet nie zadzwonił, a sms też nie dotarł emotka  
Przy takim systemie paczki będą sobie wracać wciąż do nadawcy  emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6548164 piątek, 16 listopada 2018, 20:50:47
Wkurza mnie,to i pewnie część Was,że ostatnio nie ma tylu konkursów,tylko same loterie, a te bramkowe to już szczególnie masowo jakoś...Widzę jeszcze czasem coś z Kauflandem,czy jakimiś lokalnymi sklepami,ale Kaufa mam za daleko, Topaz dopiero powstanie,Brico ni ma,Inter- za daleko.Co to się dzieje? Gdzie są konkursy ogólnopolskie ( nie loterie)? Leclerc-jak mieszkałam daleko to było full, teraz tylko czasem.Poza tym jak już jest konkurs to foto,bardzo mało tych pisanych....Mi się odechciało brać udział,nie widzę prawie nic dla siebie. Jak widzę już konkurs Kup za 40, a możesz wygrać bony za 50 ,bo na 1 czy 2 głowne nie liczę ,to mi ręce opadają.

slonko365

Cytuj wiadomość#6548177 piątek, 16 listopada 2018, 21:46:15
mczarna napisał(a):

Wkurza mnie,to i pewnie część Was,że ostatnio nie ma tylu konkursów,tylko same loterie, a te bramkowe to już szczególnie masowo jakoś...Widzę jeszcze czasem coś z Kauflandem,czy jakimiś lokalnymi sklepami,ale Kaufa mam za daleko, Topaz dopiero powstanie,Brico ni ma,Inter- za daleko.Co to się dzieje? Gdzie są konkursy ogólnopolskie ( nie loterie)? Leclerc-jak mieszkałam daleko to było full, teraz tylko czasem.Poza tym jak już jest konkurs to foto,bardzo mało tych pisanych....Mi się odechciało brać udział,nie widzę prawie nic dla siebie. Jak widzę już konkurs Kup za 40, a możesz wygrać bony za 50 ,bo na 1 czy 2 głowne nie liczę ,to mi ręce opadają.

No ja ostatnio patrzę na swoją kopertę z paragonami za listopad - taka dość pękata. No i codziennie coś wysyłam, wklepuję jakieś kody z mleka, herbat, płatków... A potem patrzę sobie na listę KONKURSÓW wysłanych w tym miesiącu - a tam prawie nic na liście. Niby jeszcze się miesiąc nie skończył, ale bez przesady... 

mczarna

Cytuj wiadomość#6548337 sobota, 17 listopada 2018, 19:21:17
bruce napisał(a):

A ja się na początku burzyłam, wypinałam na te loterie, a potem kilka razy udział wzięłam i teraz - z przyzwyczajenia oraz lenistwa  emotka - po zakupach konkursowych (i to z reguły - jednoparagonowych emotka ), od razu chciałabym nadać tylko zgłoszenie, bez żadnego wysiłku umysłowego. No, dosłownie totalnym wygodnickim bezmozgowiem się powoli staję przez te loterie.  emotka emotka

Ale loterie loterie czy loterie bramki? Bo to jest różnica...
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6548359 sobota, 17 listopada 2018, 22:18:07
cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

bruce napisał(a):

A ja (...) po zakupach konkursowych (...) od razu chciałabym nadać tylko zgłoszenie, bez żadnego wysiłku umysłowego. No, dosłownie totalnym wygodnickim bezmozgowiem się powoli staję przez te loterie.

Nie. W tym wypadku jest to bez różnicy.

Cb Kochacie się z Bruce od zawsze,więc nie takie czepialstwo jest wręcz beztroskie...
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6548369 sobota, 17 listopada 2018, 22:50:18
cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

bruce napisał(a):

A ja (...) po zakupach konkursowych (...) od razu chciałabym nadać tylko zgłoszenie, bez żadnego wysiłku umysłowego. No, dosłownie totalnym wygodnickim bezmozgowiem się powoli staję przez te loterie.

Nie. W tym wypadku jest to bez różnicy.

Cb Kochacie się z Bruce od zawsze,więc nie takie czepialstwo jest wręcz beztroskie...

Przeczytaj jeszcze raz podkreślone fragmenty. Jeśli to ma być udział bez wysiłku umysłowego, to analizowanie, czy jest to loteria loteria czy loteria bramkowa nie spełnia założeń. A ta ostatnia uwaga jest po prostu niemerytoryczna. Co nie znaczy, że nie zgadzam się, iż jest to beztroskie czepianie się. W tym wypadku TWOICH słów.

Poczytałam i wiem co chciałam ...
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6548376 niedziela, 18 listopada 2018, 01:31:45
Muszę kupić pudełka, by dokumenty pochować, więc zerkam w sieć, czy czegoś teraz nie będzie, a tu konkurs był w listopadzie, a ja nic nie wiedziałam  emotka emotka emotka
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6548387 niedziela, 18 listopada 2018, 10:09:57
Wkurza mnie, że często nakupuję promocyjnych produktów, robiąc wycieczkę po sklepach ... po czym zapominam wysłać zgłoszenia, a termin upłynął. Od dzisiaj obiecuję sobie wysyłać zgłoszenia najpóźniej następnego dnia po zakupie.
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6548393 niedziela, 18 listopada 2018, 10:30:55
gizoon napisał(a):

Wkurza mnie, że często nakupuję promocyjnych produktów, robiąc wycieczkę po sklepach ... po czym zapominam wysłać zgłoszenia, a termin upłynął. Od dzisiaj obiecuję sobie wysyłać zgłoszenia najpóźniej następnego dnia po zakupie.

Ja też sobie obiecywałam i co? Dalej to samo emotka
bruce 0

ameryka

Cytuj wiadomość#6548522 niedziela, 18 listopada 2018, 19:09:01
zimno i będzie zimno kolejne miesiące.... Jakiś wygrany voucher do biura podróży by się przydał 

joasiunia

Cytuj wiadomość#6548776 poniedziałek, 19 listopada 2018, 14:37:59
Moje dzisiejsze rozmemłanie emotka No za nic nie mogę się zebrać, żeby zakasać rękawy i powiedzić hardo: "Junior, ogarniamy ten burdel, za godzinę wraca tata!" emotka
Więc tak siedzimy, ja trochę przed kompem, trochę przed tv, trochę z Juniorem na podłodze, puszczamy resoraki, oglądamy poroznoszone po całym pokoju książki, nakrywamy głowę ubraniami i robimy "a kuku!"... i już pół poniedziałku zleciało... emotka

edith

Cytuj wiadomość#6548905 poniedziałek, 19 listopada 2018, 20:21:54
Wróciłam z zebrania z rodzicami,nie wierzę w to co słyszałam ,co rodzice mówią,z racji ,że jestem nauczycielem o pewnych rzeczach nie mogę pisać ale źle się dzieje  emotka Do niektórych dotrze za kilka lat co robią swoim dzieciom,że podanie wszystkiego na tacy i ciągle pretensje do innych obrócą się przeciw nim  emotka Jestem załamana postawą niektórych matek  emotka

danae

Cytuj wiadomość#6549034 wtorek, 20 listopada 2018, 10:37:57
edith napisał(a):

Wróciłam z zebrania z rodzicami,nie wierzę w to co słyszałam ,co rodzice mówią,z racji ,że jestem nauczycielem o pewnych rzeczach nie mogę pisać ale źle się dzieje  emotka Do niektórych dotrze za kilka lat co robią swoim dzieciom,że podanie wszystkiego na tacy i ciągle pretensje do innych obrócą się przeciw nim  emotka Jestem załamana postawą niektórych matek  emotka

Sama nauczycielem nie jestem, ale obserwuję ten trend od paru lat. Raz, że rodzice oczekują od szkoły, że nie tylko nauczy, ale jeszcze wychowa; dwa, że teraz szkoła jest miejscem, przez które dziecko ma przejść (na każdym etapie nauki, mówię też o nastolatkach i osobach teoretycznie dorosłych) bezboleśnie, a wszyscy powinni mu ustępować. Potem się takie prawdziwki zderzają z rzeczywistością i dramat emotka

U mnie dalszy ciąg epopei z paczką: wczoraj o 19:16 rzekoma próba doręczenia, ani telefonu, ani całuj mnie w nos. W dodatku paczka rzekomo wydana do doręczenia z WER dla całego miasta, a nie z lokalnej poczty, i tam też wróciła. Coś tego nie widzę.
0 0

toka

Cytuj wiadomość#6549043 wtorek, 20 listopada 2018, 10:56:16
edith napisał(a):

Ja idę dziś na zebranie.Może stworzymy jakąś grupę wsparcia.Ja wprawdzie jestem po drugiej stronie barykady (jestem matką) ale wiele bym dała żebym nie musiała chodzić na zebrania
buka 0

malutka456

Cytuj wiadomość#6549045 wtorek, 20 listopada 2018, 11:02:32
toka napisał(a):

edith napisał(a):

Ja idę dziś na zebranie.Może stworzymy jakąś grupę wsparcia.Ja wprawdzie jestem po drugiej stronie barykady (jestem matką) ale wiele bym dała żebym nie musiała chodzić na zebrania

moje dzieci chodzą do przedszkola, ale jak przyjmuję do szpitala Panie nauczycielki, to często sobie gawędzimy emotka  jak usłyszałam od nauczycielki techniki (czy jak to sie nazywa), że dzieci przyniosły obrane owoce, żeby się nie pocięły,a przyszywaniu guzików sprzeciwiły się matki (bo po co, bo sie pokaleczą), to Jej współczułam roboty.... No i oczywiście - dzieci to utalentowane aniołki i jak można nie dać im za wszystko 6 - tak po prostu emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6549047 wtorek, 20 listopada 2018, 11:08:59
...boląca głowa, mimo Ibupromu. Migrenowcy, łączę się z Wami w bólu! emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6549048 wtorek, 20 listopada 2018, 11:11:26
joasiunia napisał(a):

...boląca głowa, mimo Ibupromu. Migrenowcy, łączę się z Wami w bólu! emotka

U mnie to już trzeci dzień... emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6549059 wtorek, 20 listopada 2018, 11:26:33
malutka456 napisał(a):

toka napisał(a):

edith napisał(a):

moje dzieci chodzą do przedszkola, ale jak przyjmuję do szpitala Panie nauczycielki, to często sobie gawędzimy emotka  jak usłyszałam od nauczycielki techniki (czy jak to sie nazywa), że dzieci przyniosły obrane owoce, żeby się nie pocięły,a przyszywaniu guzików sprzeciwiły się matki (bo po co, bo sie pokaleczą), to Jej współczułam roboty.... No i oczywiście - dzieci to utalentowane aniołki i jak można nie dać im za wszystko 6 - tak po prostu emotka

Taaa... a za ileś lat będą pretensje i inne sesje u psychoanalityków, bo dzieci nie potrafią sobie obrać owoców, zrobić czegoś do jedzenia, ugotować obiadu, przyszyć głupiego guzika. Wyrosną na życiowe ameby. 
Dlaczego? bo ich mamusie usuwały przed nimi wszelkie przeszkody, nie dając się wykazać, może nawet skaleczyć, ukłuć igłą. Jak dziecko tego nie zrobi, to nie będzie wiedziało, że nóż jest ostry. Nie mówię, że specjalnie mają się kaleczyć tym nożem do owoców, ale przecież zdarza się to nawet dorosłym. 
Założę się, że nawet jak będą dorośli, to nie będą umieli sobie tyłka wytrzeć  emotka  bo mamusie zrobią to lepiej  emotka
Śmieszne, ale to załamka...  emotka
|< << < 4431 4432 4433 4434 4435 44364437 4438 4439 4440 4441 > >> >|