Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4431 4432 4433 4434 4435 44364437 4438 4439 4440 4441 > >> >|

atyde25

Cytuj wiadomość#6540147 piątek, 19 października 2018, 13:15:49
Wkurzyła mnie cena lodów Magnum na konek Smolara 440 ml za 18,99 zł.Te lody są z drobinkami złota czy coś.
androm 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6540229 piątek, 19 października 2018, 16:16:23
atyde25 napisał(a):

Wkurzyła mnie cena lodów Magnum na konek Smolara 440 ml za 18,99 zł.Te lody są z drobinkami złota czy coś.

widziałam właśnie. mam nadzieję że są wybitnie pyszne emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6540232 piątek, 19 października 2018, 16:25:29
maryam napisał(a):

jokan napisał(a):

kupowalam mkafe na konkurs i tak: kawę mam w torbie, a na paragonie nie mam, czary normalnie emotka

Współczuję emotka

Hahahah, dobre emotka  to powinno być w popraw sobie humor a nie wkurza mnie emotka   
Przyszedłem skę tu wpisać bo mnie coś wkurzyło, 
- przyszła mi dziś pewna kobieta do sklepu i pyta, jakim nawozem pryskane są te jabłka emotka Hahaha jakbym w uprawie ich robił... nie wiem ale jak jak idę do sklepu to takich głupich pytań nie zadaje. Przychodzę, odpowiada cena kupuje i idę, a nie zadaję głupie pytania czy komentuję cenę, jakbym 10 sklepów innych nie miał emotka  ale są takie Grażyny że muszą, bo im to poprawi nastrój. ;( 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6540237 piątek, 19 października 2018, 16:40:25
pioge7 napisał(a):

(...) Przyszedłem skę tu wpisać bo mnie coś wkurzyło, 
- przyszła mi dziś pewna kobieta do sklepu i pyta, jakim nawozem pryskane są te jabłka emotka Hahaha jakbym w uprawie ich robił... nie wiem ale jak jak idę do sklepu to takich głupich pytań nie zadaje. Przychodzę, odpowiada cena kupuje i idę, a nie zadaję głupie pytania czy komentuję cenę, jakbym 10 sklepów innych nie miał emotka  ale są takie Grażyny że muszą, bo im to poprawi nastrój. ;( 

Są ludzie, dla których liczy się coś więcej, niż cena produktu. Tylko trochę naiwna ta pani, jeśli liczyła na transparentność w przemyśle spożywczym emotka

aleks1983

Cytuj wiadomość#6540238 piątek, 19 października 2018, 16:41:20
maryam napisał(a):

jokan napisał(a):

kupowalam mkafe na konkurs i tak: kawę mam w torbie, a na paragonie nie mam, czary normalnie emotka

Współczuję emotka

A ja kupiłam Laciate w sklepie osiedlowym a na paragonie Chleb Graham wrrrrrrr

pioge7

Cytuj wiadomość#6540242 piątek, 19 października 2018, 16:47:16
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

(...) Przyszedłem skę tu wpisać bo mnie coś wkurzyło, 

Są ludzie, dla których liczy się coś więcej, niż cena produktu. Tylko trochę naiwna ta pani, jeśli liczyła na transparentność w przemyśle spożywczym emotka

Dobre Przemyślenie... ale wiesz... jakbyś słyszała wszystkie pytania jakie potrafi zadać klient (od : czy te śliwki są robaczywe, aż po oznajmienie: ta szynka mnie podnieciła) to można dotać szału emotka chyba książkę napisze emotka Hahah 

aleks1983 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

maryam napisał(a):

jokan napisał(a):

Współczuję emotka

Hahahah, dobre emotka  to powinno być w popraw sobie humor a nie wkurza mnie emotka   
Przyszedłem skę tu wpisać bo mnie coś wkurzyło, 

A ja kupiłam Laciate w sklepie osiedlowym a na paragonie Chleb Graham wrrrrrrr

Zapraszam do mnie do sklepu emotka  świeże, nie pryskane,  :p na paragonie pięknie opisane: MLEKO ŁACIATE 3,2%
dobrze, że u nas w sklepie jestem odpowiedzialny za wprowadzanie danych o towarze w komputer emotka  

bruce

Cytuj wiadomość#6540255 piątek, 19 października 2018, 17:00:04
emotka emotka
No, żeby już nawet szynka podniecała...  emotka

andziulka21

Cytuj wiadomość#6540258 piątek, 19 października 2018, 17:07:56
bruce napisał(a):

emotka emotka

Jak się nie ma co się lubi....  emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6540263 piątek, 19 października 2018, 17:12:42
andziulka21 napisał(a):

bruce napisał(a):

emotka emotka

Jak się nie ma co się lubi....  emotka

Hahaha emotka No tak emotka

bruce ale jakbyś ty tą panią wtedy widziała jak ona mi to mówiła... jakby już samo patrzenie na ta szynkę w niej cos wyzwalało emotka
po jej wyjściu śmiałem się z 10 minut z tego. emotka  ale takich „kwiatków” jest więcej emotka  dużo więcej. emotka    

bruce

Cytuj wiadomość#6540306 piątek, 19 października 2018, 18:53:54
pioge7 napisał(a):

bruce ale jakbyś ty tą panią wtedy widziała jak ona mi to mówiła... jakby już samo patrzenie na ta szynkę w niej cos wyzwalało emotka
po jej wyjściu śmiałem się z 10 minut z tego. emotka  ale takich „kwiatków” jest więcej emotka  dużo więcej. emotka    

To czasem nie proponuj jej ... ozorka.  emotka emotka
pioge7 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6540376 piątek, 19 października 2018, 22:38:32
Wkurza mnie,że napisałam komuś na fb komentarz pod postem o leczeniu zębów bez znieczulenia,że ja nigdy nie chcę go u dentysty,po tym jak kiedyś spuchła mi warga od znieczulenia i przez kilka dni wyglądałam jak świnka Piggy (naprawdę tak było!), to moja mama mnie ochrzaniła potem,że wypisuje ludziom w Internecie jakieś głupoty i po co to robię emotka   Powiedziałam jej,że to jest moja sprawa,co opisuję w sieci, szczególnie,że nikogo nie obrażam, nie oszukuję, nie narażam na szwank czyjegoś dobrego imienia.Oj, gdyby mamusia wlazła na nasze forum, to zaś byłaby afera,że czasem coś o rodzicach czy siostrach złego napiszę emotka Taka inwigilacja mi się nie podoba zdecydowanie. Mam dwa wyjścia-albo przestać pisać cokolwiek na fb albo jakoś zablokować mamę,aby nie obserwowała moich postów emotka

mariolakal

Cytuj wiadomość#6540393 sobota, 20 października 2018, 02:38:19
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że napisałam komuś na fb komentarz pod postem o leczeniu zębów bez znieczulenia,że ja nigdy nie chcę go u dentysty,po tym jak kiedyś spuchła mi warga od znieczulenia i przez kilka dni wyglądałam jak świnka Piggy (naprawdę tak było!), to moja mama mnie ochrzaniła potem,że wypisuje ludziom w Internecie jakieś głupoty i po co to robię emotka   Powiedziałam jej,że to jest moja sprawa,co opisuję w sieci, szczególnie,że nikogo nie obrażam, nie oszukuję, nie narażam na szwank czyjegoś dobrego imienia.Oj, gdyby mamusia wlazła na nasze forum, to zaś byłaby afera,że czasem coś o rodzicach czy siostrach złego napiszę emotka Taka inwigilacja mi się nie podoba zdecydowanie. Mam dwa wyjścia-albo przestać pisać cokolwiek na fb albo jakoś zablokować mamę,aby nie obserwowała moich postów emotka

Zablokuj Ją z całym szacunkiem i pozdrów ode mnie...  emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6540396 sobota, 20 października 2018, 07:37:52
we wrzesniu wygrałem zwrot z winiarów... czekam na przelew a jak go nie było tak nie ma... napsiałem do albedo i odpisali mi, że na paragonie nie ma produktów winiar. Poprosiłem o skan wysłanego paragonu i rzeczywiście nie ma emotka emotka pomyliłem paragony i zgłosiłem zły emotka i poszło... 95 zł emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6540457 sobota, 20 października 2018, 16:20:36
Z rozmowy rekrutacyjnej, którą się denerwowalam ostatnio na forum wyszły nici- obydwoje powiedzieliśmy sobie zdecydowane nie. Niemniej od sporadycznego wysylania CVek w chwilach zdenerwowania przechodze do codziennego wertowania ofert. wszystko za sprawą sytuacji u mnie w pracy, która zdecydowanie mnie denerwuje. otóż, razem ze mną do pracy przyszla blondynka, dlugi wlos, 15 cm szpile, sukienka ledwo zakrywajaca posladki. jej kariera byla dosc blyskotliwa: w ciagu 8 miesiecy z asystenki kierownika dzialu x stala sie managerem dzialu y, gdy ja jestem specjalista w dziale y (na szczescie struktura organizacyj na jest tak pokrecona ze nie jestem jej ppodwladna ale scisle mamy ze soba współpracować). znalazla nowego klienta: hiphip hurra! swieto! wezmie towar za z zlotych!!! (codziennie wystawiam faktury za zdecydowana wielokrotnosc tej kwoty, jednak cieszy sie z nich tylko ksiegowy). klient towar wzial po wplacie proformy, o czym powiedziala tylko magazynierowi. po tygodniu dostaje z magazynu tajemniczy kwitek. cos mi sie w glowie skojarzylo, ze to moze byc jej klient. dzwonie do logistyka. logistyk nic nie wie, dzwonie na produkcję-tam tez nic nie wiedzą, ide do mojego przelozonego - on oczy jak 5zl. no coz. dzwonie do niej z pytaniem czy klient juz wzial towar:
-tak wzial, tydzien temu.
(ja) - a dlaczego nic nie wiem? przeciez musze fakture wystawic!
(ona)-no nie upominal sie. ale dostał przeciez proforme.
(j) - ale to nie jest dokument księgowy!
(o)- czym nie jest?
(j)- zamowienie jest w systemie, musze wygenerowac wztke, zeby ksiegowosci sie na zestawienia nanioslo...
(o)- ale po co?

rece to mi myslalam ze opadna. następnego dnia poszlam do dyrektora. powiedzial, ze mam sie nie przejmowac.......

uffff.... wygadalam sie w koncu.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6540469 sobota, 20 października 2018, 17:36:32
dwaburekoty - jej przełożony jest mężczyzną? emotka  jeśli tak to wiadomo, czym się kierował.
Albo wiadomo czym, albo znajomościami. Innej opcji nie widzę. 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6540482 sobota, 20 października 2018, 18:48:02
Wkurza mnie moje roztargnienie emotka Chciałam dziś zrobić zakupy na Kamill w Rossmannie.Kasy samoobsługowe jak na złość wszystkie zablokowane, no to nic- myślę, idę do zwykłej.Stoję w tej kolejce,ale coś wolno idzie.Za 5 minut miałam autobus,więc zostawiłam wściekła zakupy przy kasie i lecę na autobus.W domu się skapnęłam,że prawdopodobnie zostawiłam przy kasie kartę do bankomatu.Nerwowo sprawdzam stan konta- uff, jeszcze nikt nie zdążył nic opędzlować.Dzwonię do tego Rossmanna, a miła pani mi mówi,że dobrze,że dzwonię, bo zaraz miałam blokować kartę.W poniedziałek mam do obioru- takie szczęście w nieszczęściu.Kiedyś zgubiłam dowód osobisty,ale kartę w sklepie zostawiłam po raz pierwszy.Co prawda Pani mi powiedziała,że nawet jakby ktoś w międzyczasie zrobił na tą kartę zakupy (jest zbliżeniowa do 50 zł), to zawsze mogę się przecież odwołać,że to nie ja robiłam te zakupy.No tak, tylko jak to potem udowodnić,że zakupy nie były moje?
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6540485 sobota, 20 października 2018, 19:00:02
Tyle, co sobie tu forumowo ponarzekałam, zerkam teraz do powiadomień - do wyników konkursu na FB, a tam wśród zwycięskich haseł - "coś tam - dodaj do ulubionych".  emotka emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6540871 poniedziałek, 22 października 2018, 12:34:18
marnie sie zaczął początek tygodnia:
-kolejna kadencja nielubianego przeze mnie polityka,
-zatankowalam dzisiaj auto, a mój bank miał awarię i nie mogłam zapłacić kartą. czekalam na stacji 40 minut aż mąż mi gotówkę przywiezie (następnym razem będę już wozić ze sobą). mąż oczywiście wściekły...
-po drodze 2 wypadki i protest straży pożarnej- trasa,tóra zazwyczaj pokonuje w 40 minut, dzisiaj zabrała mi 2 godziny.
smutny tydzien...
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6540874 poniedziałek, 22 października 2018, 12:38:21
dwaburekoty napisał(a):

marnie sie zaczął początek tygodnia:
-kolejna kadencja nielubianego przeze mnie polityka,
-zatankowalam dzisiaj auto, a mój bank miał awarię i nie mogłam zapłacić kartą. czekalam na stacji 40 minut aż mąż mi gotówkę przywiezie (następnym razem będę już wozić ze sobą). mąż oczywiście wściekły...
-po drodze 2 wypadki i protest straży pożarnej- trasa,tóra zazwyczaj pokonuje w 40 minut, dzisiaj zabrała mi 2 godziny.
smutny tydzien...

ja dzisiaj rano na przejezdzie czekalam sporo...TYLKo 3 pociagi sobie przejechały..... emotka
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6540884 poniedziałek, 22 października 2018, 12:49:08
Poniedziałek. Tak po prostu. Wkurza mnie poniedziałek emotka I to, że choć wiem, że w poniedziałki kończy się weekendowa laba, to zawsze rano czuję się tym jednakowo mocno zaskoczona emotka
0 0
|< << < 4431 4432 4433 4434 4435 44364437 4438 4439 4440 4441 > >> >|