Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4436 4437 4438 4439 4440 44414442 4443 4444 4445 4446 > >> >|

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6544996 środa, 7 listopada 2018, 13:05:06
Wkurza mnie, że za brak produktu w sklepie, sklep zwrócił mi kod na daną kwotę do wykorzystanie w ich sklepie, zamiast oddać gotówkę. Nie mam zamiaru wydawać tego bonu i płacić za dostawę jednej rzeczy. Więc kasa mi przepadnie. Czy to w ogóle legalne? Jeszcze rozumiem gdybym zwrot robiła, ale oni nie mieli produktu na stanie i zamiast oddać mi kasę, to jakiś kod na zakupy. Można to gdzieś zgłosić?
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6544997 środa, 7 listopada 2018, 13:09:02
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że za brak produktu w sklepie, sklep zwrócił mi kod na daną kwotę do wykorzystanie w ich sklepie, zamiast oddać gotówkę. Nie mam zamiaru wydawać tego bonu i płacić za dostawę jednej rzeczy. Więc kasa mi przepadnie. Czy to w ogóle legalne? Jeszcze rozumiem gdybym zwrot robiła, ale oni nie mieli produktu na stanie i zamiast oddać mi kasę, to jakiś kod na zakupy. Można to gdzieś zgłosić?

Zobacz co jest w regulaminie tego sklepu odnośnie zakupów przez internet, jak dla mnie to przegięcie.

androm

Cytuj wiadomość#6545000 środa, 7 listopada 2018, 13:12:17
jeśli zapłaciłaś przelewem czy tam online w inny sposób no to przegięcie, łamią prawo! jaja sobie robią
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6545006 środa, 7 listopada 2018, 13:23:29
picola napisał(a):

Zobacz co jest w regulaminie tego sklepu odnośnie zakupów przez internet, jak dla mnie to przegięcie.

moim zdaniem naruszenie, dzwon do nich , ze odsylasz mi ten kod a zadasz zwrotu gotowki na konto, jesli w terminie np. 3 dni nie zwroca, to zglaszasz do Rzeczniak praw kosnumentow, bo chyba tam trzeba uderzyc + odpowiednia "reklama" w internecie, a mozesz napisac jaki to sklep?
bruce 0

assal

Cytuj wiadomość#6545163 środa, 7 listopada 2018, 22:54:29
Wkurza mnie facebook. Myślałam, że konkursowo tam już prawie nic ciekawego się nie dzieje, a tu okazało się dziś, że ja, wchodząc na strony firm, wielu postów w ogóle nie widzę  emotka I to nie kwestia jakiś ustawień u mnie  emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6545166 środa, 7 listopada 2018, 23:19:23
jokan napisał(a):

picola napisał(a):

moim zdaniem naruszenie, dzwon do nich , ze odsylasz mi ten kod a zadasz zwrotu gotowki na konto, jesli w terminie np. 3 dni nie zwroca, to zglaszasz do Rzeczniak praw kosnumentow, bo chyba tam trzeba uderzyc + odpowiednia "reklama" w internecie, a mozesz napisac jaki to sklep?

Tak im napisałam, że dziękuję za bon, bo płaciłam gotówką. Napisałam też o rzeczniku, zobaczę co odpiszą. Sklep do BDsklep.

joan

Cytuj wiadomość#6545192 czwartek, 8 listopada 2018, 08:18:50
assal napisał(a):

Wkurza mnie facebook. Myślałam, że konkursowo tam już prawie nic ciekawego się nie dzieje, a tu okazało się dziś, że ja, wchodząc na strony firm, wielu postów w ogóle nie widzę  emotka I to nie kwestia jakiś ustawień u mnie  emotka

To chyba kwestia ciasteczek itp., w każdym razie -> jakiejś tajemniczej personalizacji. Mnie kilka tygodni temu coś "pykło" na FB i w kółko widzę posty o konkursach, nawet nie wyrabiam z czytaniem tego, a co dopiero dodawaniem do bazy. Może dziś mi się uda, zobaczymy... Aktualnie mam na smartfonie 45 zrzutów ekranu z konkami na FB (i to absolutnie nie konki typu lajkuj / udostępnij / zaproś). Dawniej tak nie miałam, posty o konkach zaczęły mnie "atakować" mniej więcej w połowie października.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6545194 czwartek, 8 listopada 2018, 08:23:04
joan napisał(a):

assal napisał(a):

To chyba kwestia ciasteczek itp., w każdym razie -> jakiejś tajemniczej personalizacji. Mnie kilka tygodni temu coś "pykło" na FB i w kółko widzę posty o konkursach, nawet nie wyrabiam z czytaniem tego, a co dopiero dodawaniem do bazy. Może dziś mi się uda, zobaczymy... Aktualnie mam na smartfonie 45 zrzutów ekranu z konkami na FB (i to absolutnie nie konki typu lajkuj / udostępnij / zaproś). Dawniej tak nie miałam, posty o konkach zaczęły mnie "atakować" mniej więcej w połowie października.

ja slyszlama, ze to FB pozmienial ustawienia i firmy pisaly i trąbiły o tym, zeby zmienic u siebie, bo nie beda sie wyswietlac posty - trzeba chyba wejsc na dany profil i zaznaczyc na danej stronie FB  "wyswietlaj w pierwszej kolejnosci"
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6545290 czwartek, 8 listopada 2018, 12:48:37
Wkurzają mnie loterie które trwają 3 miesiące i jeszcze trzeba trzymać paragony.Moje po dwóch tygodniach są jak moje życie na początku- czysta biała kartka. emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6545297 czwartek, 8 listopada 2018, 13:01:01
gosia16 napisał(a):

Wkurzają mnie loterie które trwają 3 miesiące i jeszcze trzeba trzymać paragony.Moje po dwóch tygodniach są jak moje życie na początku- czysta biała kartka. emotka

schowaj do lodówki emotka

gizoon

Cytuj wiadomość#6545354 czwartek, 8 listopada 2018, 15:20:23
Po twoim poście zajrzałem
jokan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

gosia16 po Twoim poście zajrzałem do mojego pudelka z paragonami i mało na zawał nie zszedłem emotka Tusz na Paragonach z Kauflandu (loteria Ferrero) i Rossmanna (loteria Nivea) są prawie niewidoczne. Do czasu rozstrzygnięcia ostatecznego tych loterii mogą całkowicie zniknąć. To nienormalne ;/ Nie wiem czy zrobić skanerem skan i ewentualnie w przypadku wygranej podłaczyć go do paragonu, czy wycofać swoje zgłoszenia z konkursu?

jokan, a one nie zwilgotnieją. Jak Ty przechowujesz paragony?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6545356 czwartek, 8 listopada 2018, 15:23:26
gizoon napisał(a):

jokan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

gosia16 po Twoim poście zajrzałem do mojego pudelka z paragonami i mało na zawał nie zszedłem emotka Tusz na Paragonach z Kauflandu (loteria Ferrero) i Rossmanna (loteria Nivea) są prawie niewidoczne. Do czasu rozstrzygnięcia ostatecznego tych loterii mogą całkowicie zniknąć. To nienormalne ;/ Nie wiem czy zrobić skanerem skan i ewentualnie w przypadku wygranej podłaczyć go do paragonu, czy wycofać swoje zgłoszenia z konkursu?

sa paragony, ktore sie lepiej trzymaja, a takie, ktore gorzej na papierze termo czy coss w tym stylu. np. Intermarche ma takie, trzymam w zakrecanym sloiku w lodowce

a mnie wkurza, ze ostatnio w aptece zaplacilam 3 x wiecej za rzecz, ktora na innym serwisie online mialabym taniej...no ale problem, bo potrzebowalam na juz....
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6545357 czwartek, 8 listopada 2018, 15:25:06
loteria Winiary...może wyszlam na zero licząc wszystko....na 2 osobach rezerwa była, ale się rozmyła.... emotka
0 0

monia24

Cytuj wiadomość#6545360 czwartek, 8 listopada 2018, 15:30:29
gizoon napisał(a):

jokan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Ja nie trzymam w lodówce ale w albumie na zdjęcia i jest ok.
0 0

aleks1983

Cytuj wiadomość#6545415 czwartek, 8 listopada 2018, 19:44:11
Wkurza mnie...moja tepota...nakupilam kostek winiary na loterie NESTLE  a w domu sie okazalo ze nie wyszlo 20 zł...wrrrr...chyba bede wstawiać po 5 zup dziennie zeby je wykorzystac
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6545417 czwartek, 8 listopada 2018, 19:45:42
Brak prądu, dzisiaj już 9 godzin, a od początku roku ponad doba łącznie... średniowiecze normalnie:/
0 0

mikron22

Cytuj wiadomość#6545418 czwartek, 8 listopada 2018, 19:48:25
aleks1983 napisał(a):

Wkurza mnie...moja tepota...nakupilam kostek winiary na loterie NESTLE  a w domu sie okazalo ze nie wyszlo 20 zł...wrrrr...chyba bede wstawiać po 5 zup dziennie zeby je wykorzystac

Mogłaś kupić słodycze  emotka
0 0

aleks1983

Cytuj wiadomość#6545426 czwartek, 8 listopada 2018, 20:08:54
mikron22 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Mogłaś kupić słodycze  emotka

0 0

kolorowekredki

Cytuj wiadomość#6545455 czwartek, 8 listopada 2018, 22:04:47
Mój mąż, który wróciwszy z emigracji nie przywiózł mi moich książek po niemiecku, które sobie kupiłam. Było ich może 6 lub 7 i nie ważyły dużo. Dobrze, że klika uratowałam i sama sobie przywiozłam wcześniej. Jakby nie dzieci i wiecznie kupa betów do zabrania do Polski to bym tych książek mu nie zostawiła i sobie zabrała sama. Dobrze liczysz licz na siebie...
Nie wziął gdyż myślał, że "już przeczytałam i nie są mi potrzebne".  Ok, część przeczytane, część nie. A co to nie wolno w ramach nauki języka czytać ponownie?
A ja tyle się nalatałam po Flohmarktach. I mówiłam mu o tych książkach żeby mi przywiózł,  ale oczywiście zapomniał.
Tak to jest jak się wyjdzie za faceta, który nie lubuje się w książkach ech.
Czuję się jak dziecko, któremu ojciec nie przywiózł ulubionych zabawek...
Tak się wkurzyłam, że podarłam mu jedną z paru jego książek,  w naszym mieszkaniu, tą która go akurat interesowała.
Kuźwa on sobie w razie w.. tą podartą odkupi a ja już tamtych nie odzyskam. Do tego tekst... ech tam żeby tylko takie problemy były. Dla mnie jest to strata:(

taalvikki

Cytuj wiadomość#6545473 piątek, 9 listopada 2018, 00:10:58
kolorowekredki napisał(a):

Mój mąż, który wróciwszy z emigracji nie przywiózł mi moich książek po niemiecku, które sobie kupiłam. Było ich może 6 lub 7 i nie ważyły dużo. Dobrze, że klika uratowałam i sama sobie przywiozłam wcześniej. Jakby nie dzieci i wiecznie kupa betów do zabrania do Polski to bym tych książek mu nie zostawiła i sobie zabrała sama. Dobrze liczysz licz na siebie...
Nie wziął gdyż myślał, że "już przeczytałam i nie są mi potrzebne".  Ok, część przeczytane, część nie. A co to nie wolno w ramach nauki języka czytać ponownie?
A ja tyle się nalatałam po Flohmarktach. I mówiłam mu o tych książkach żeby mi przywiózł,  ale oczywiście zapomniał.
Tak to jest jak się wyjdzie za faceta, który nie lubuje się w książkach ech.
Czuję się jak dziecko, któremu ojciec nie przywiózł ulubionych zabawek...
Tak się wkurzyłam, że podarłam mu jedną z paru jego książek,  w naszym mieszkaniu, tą która go akurat interesowała.
Kuźwa on sobie w razie w.. tą podartą odkupi a ja już tamtych nie odzyskam. Do tego tekst... ech tam żeby tylko takie problemy były. Dla mnie jest to strata:(

jezusie, jak mnie wkurza, że ludzie w związkach - miast ze sobą rozmawiać i jak ludzie rozwiązywać konflikty - żalą się w internetach na to, za jakiego cenzuraa to one nie wyszły, przy okazji oczywiście nie dając drugiej stronie żadej szansy na obronę. tak więc w sumie prawda jest w jednym zdaniu: "Czuję się jak dziecko, któremu ojciec nie przywiózł ulubionych zabawek". tyle, że dzieci nie wychodzą za mąż.

-------------------------------------------------------------------------------
a poza tym wkurza mnie swędząca powieka. i narastające osłabienie.

|< << < 4436 4437 4438 4439 4440 44414442 4443 4444 4445 4446 > >> >|