Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4457 4458 4459 4460 4461 44624463 4464 4465 4466 4467 > >> >|

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6561200 sobota, 5 stycznia 2019, 15:48:20
kasiaj110 napisał(a):

Mam okropnego doła emotka   - źle sypiam- nie potrafię zasnąć a rano wstaję półprzytomna.... czuję się samotna emotka . Wewnętrznie pusta!!! Wypaliłam się …  

Nie jestem żadnym psychologiem czy coś, ale może początek roku to dobry moment żeby odkreślić to, co było grubą kreską i zacząć coś nowego. Na psychiczny reset polecam sport. Wyrzuca człowiek z siebie wtedy wszystko co w nim siedzi i od razu lepiej się śpi. Może warto zapisać się na jakieś zajęcia, żeby mieć motywację. Ale jak nie masz ochoty to mogą też być ćwiczenia przed telewizorem.
Jeśli się wypaliłaś to odpal w sobie nową petardę. Kup dobrą książkę, kup sobie kwiaty, idź do kawiarni na dobrą kawę czy herbatę, idź na spacer. Sprawiaj sobie małe przyjemności. Każdy z nas ma takie momenty w życiu, kiedy jest mega źle. Ale gwarantuje Ci, że przyszłość przyniesie coś dobrego w Twoim życiu. 

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6561202 sobota, 5 stycznia 2019, 16:18:18
Taką czekoladę kupiłam dzisiaj w Biedronce. Doopiero w domu zauważyłam, że była otwarta i ktoś zjadł z niej jeden pasek... Co Ci ludzie mają w głowach. 
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6561205 sobota, 5 stycznia 2019, 16:44:14
Niebieska_Laguna napisał(a):

Taką czekoladę kupiłam dzisiaj w Biedronce. Doopiero w domu zauważyłam, że była otwarta i ktoś zjadł z niej jeden pasek... Co Ci ludzie mają w głowach. 

obawiam się, że nie mają nic emotka jedna wielka pustka emotka

aurelito

Cytuj wiadomość#6561356 niedziela, 6 stycznia 2019, 20:21:44
aaaaaaaaa  czy tylko ja taka sierota???? najpierw zakupy w biedronce na Milkę, po powrocie na jednym z paragonów co?? A no  promocja!!! ależ się ucieszyłam gdy zobaczyłam zamiast 10 zł całe 8,76 emotka  ;( teraz patrzę i zamiast systemowego wysłałam im nr obok daty !!!! o ja popierdzielona po wsze czasy! niech mi ta czekolada chociaż w  boczki nie pojdzie emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6561359 niedziela, 6 stycznia 2019, 20:36:15
aurelito napisał(a):

aaaaaaaaa  czy tylko ja taka sierota???? najpierw zakupy w biedronce na Milkę, po powrocie na jednym z paragonów co?? A no  promocja!!! ależ się ucieszyłam gdy zobaczyłam zamiast 10 zł całe 8,76 emotka  ;( teraz patrzę i zamiast systemowego wysłałam im nr obok daty !!!! o ja popierdzielona po wsze czasy! niech mi ta czekolada chociaż w  boczki nie pojdzie emotka

Nie Ty pierwsza i pewnie nie ostatnia emotka  
Mogli napisać "numer systemowy" - ale wtedy, by nikt w obrazek nie klikał.

ivanotta

Cytuj wiadomość#6561362 niedziela, 6 stycznia 2019, 20:46:09
superloser napisał(a):

aurelito napisał(a):

Nie Ty pierwsza i pewnie nie ostatnia emotka  
Mogli napisać "numer systemowy" - ale wtedy, by nikt w obrazek nie klikał.

U mnie też jeden strzał poszedł ze złym numerem paragonu.. emotka   karlsbad mocno pilnuje tych numerów? 
0 0

aurelito

Cytuj wiadomość#6561363 niedziela, 6 stycznia 2019, 20:47:31

ivanotta napisał(a):

superloser napisał(a):

aurelito napisał(a):

superloser napisał(a):

o już mi lepiej emotka  widzę, że nie tylkko ja taka zdolna emotka  he he 
jeszcze zostaje ta nieszczęsna promocja wrrrrr

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6561367 niedziela, 6 stycznia 2019, 21:08:51
 Wkurza mnie nieuczciwosć i bezczelność organizatorów konkursów na fanpejdżach i to wcale nie krzakowych bylejakich, tlko całkiem konkretnym Nestle na 422000 fanów.  Organizator ewidentnie żarty sobie robi, bo wg regulaminu rozstrzygnięcie konkursu na zdjęcie Mikołaja miało być 20 grudnia, tydzień temu jeszcze na pytania ludzi kiedy wyniki odpowiadali "już za chwileczkę, już za momencik" a obecnie nawet nie odpowiadają. Przy czym po drodze ogłosili jeszcze ze 3 konkursy. Buce i tyle!
cb656 0

Halszka

Cytuj wiadomość#6561373 niedziela, 6 stycznia 2019, 22:28:16
bruce napisał(a):

emotka  Ja ostatnio mam też takiego pecha, że prawie wszystko, co kupuję, jest już "nadgryzione/nadpite".  emotka  Normalnie nawet chemię (płynne środki czystości np.) muszę przed ich skasowaniem sprawdzać, bo także zdarzyły mi się poodkręcane i ulane. emotka  A, co gorsza, odkrywałam to dopiero po powrocie z zakupów, kiedy całe siaty miałam już mocno zabrudzone.  emotka

A ja wczoraj tj  5.01 w zamrażarce Biedronki ujrzałam schab z data do spożycia do 31.12.2018!!  emotka
Jejq, niejeden by pewnie awanturę wszczął a ja grzecznie oddałam w ręce pracownicy „ To chyba tutaj nie powinno leżeć?” „ ah! Tak, dziękuje”.. 
wciaz sprawdzam daty, a jak tego sporadycznie nie zrobię to się nadzieje.. 

ziolko

Cytuj wiadomość#6561379 niedziela, 6 stycznia 2019, 23:11:32
bruce napisał(a):

emotka  Ja ostatnio mam też takiego pecha, że prawie wszystko, co kupuję, jest już "nadgryzione/nadpite".  emotka  Normalnie nawet chemię (płynne środki czystości np.) muszę przed ich skasowaniem sprawdzać, bo także zdarzyły mi się poodkręcane i ulane. emotka  A, co gorsza, odkrywałam to dopiero po powrocie z zakupów, kiedy całe siaty miałam już mocno zabrudzone.  emotka

Trochę długi wpis, ale polecam przeczytać emotka   emotka   NIE mój emotka  

https://www.faceb.../10214999597958113 

ivanotta

Cytuj wiadomość#6561628 poniedziałek, 7 stycznia 2019, 20:27:06
Wkurza mnie konkursowa cisza. Celowo piszę konkursowa bo loterie promocyjne mało mnie jarają. W nowym roku postanowiłam sobie, że będę lepiej ogarniać i będę bardziej zorganizowana. Cały czas mam jeszcze zapał, a tutaj jest póki co 3 razy mniej konkursów promocyjnych. Czyli będzie spora konkurencja. 
Przeglądam sobie świeże gazetki na kolejny tydzień, a tam pustki. Żadnych fajnych zapowiedzi. Pewnie zacznie się coś dopiero na Walentynki a do tego czasu mój noworoczny zapał konkursowy już się skończy emotka

luckymen

Cytuj wiadomość#6561632 poniedziałek, 7 stycznia 2019, 20:53:58
Wkurza mnie, że ktoś próbował mnie dziś w nieelegancki sposób wykluczyć z udziału w konkursie emotka
https://dziennikz...bombowym/ar/13790103

tereniagno

Cytuj wiadomość#6561650 poniedziałek, 7 stycznia 2019, 22:50:39
Dziś ostatni dzień konkursu Woseba w ITM. Pojechałam specjalnie kupić kawę.
Kupiłam, cena na szczycie 15.39, wysłałam zgłoszenie i ok. zadowolona.
Teraz patrzę, na paragonie jest "KAWA MIEL.MOCCA FI na kwotę 14,99 emotka emotka emotka
zawsze u nich w sklepie mam jakąś przygode emotka
albo nie naliczą rabatu  w promocji, albo wciągnie paragon i nie wydrukuje, dziś znowu ten przypadek. emotka emotka emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6561653 wtorek, 8 stycznia 2019, 00:12:27
Wkurza mnie że po cudownym 3 dniowym weekendzie w górach nagle dzieci się rozkładają. Potencjał I wymiotował, Potencjał II wieczorem zaczął kaszleć a teraz tak szczekał że trzeba było dziecko z łóżka wyciągać i inhalować emotka
Do tego moje auto zastrajkowało albo obraziło się że w góry pojechaliśmy męża samochodem a nie jak zawsze moim i po 3 dniach nieużywania zwyczajnie nie odpaliło. Rano dzieciom zrobiłam wagary i nie puściłam do przedszkola bo szkoda było mi ich rano budzić ale kiedy całą 3 zapakowałam aby jechać po pieczywo i drobne zakupy to auto zakaszlało i zostało w garażu.. 
Wrr a jeszcze nie udało mi się dziś pojechać na fitness i całą tą złą energię wyrzucić z siebie a jak tak bardzo lubię poniedziałkowe zajęcia.. urlop za 5mc, ślub koleżanki za 5mc a ja właśnie zajadam się pierniczkami w czekoladzie.. do tego coś czuję  że do końca tygodnia to raczej się wyrwę najwyżej z dziećmi do lekarza niż na jakiś dłuższy spacer...
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6561768 wtorek, 8 stycznia 2019, 12:28:38
Wkurza mnie, gdy czekając na Milkę na konkursowy numer oddzwania infolinia Develey  emotka  ech, marzenia prysły...  emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6561830 wtorek, 8 stycznia 2019, 15:44:07
bruce napisał(a):

Ja co prawda widziałam już jak ludzie podjadają winogrona czy mandarynki w sklepie  emotka  ale pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby ktoś otworzył czekoladę, zjadł kawałek i to zamaskował... teraz też będę już ostrożniejsza.
bruce 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6561838 wtorek, 8 stycznia 2019, 15:56:31

Ja co prawda widziałam już jak ludzie podjadają winogrona czy mandarynki w sklepie  emotka  ale pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby ktoś otworzył czekoladę, zjadł kawałek i to zamaskował... teraz też będę już ostrożniejsza.

Czytałaś ten artykuł, co podałam linka? emotka  

awi

Cytuj wiadomość#6561958 wtorek, 8 stycznia 2019, 21:58:37
Wkurza mnie, że słodycze które zdarza mi się czasami kupować  są coraz słodsze, wręcz niejadalne. Mam wrażenie że składają się wyłącznie z jakiegoś ekstraktu cukrowego + trochę śmieci pozbieranych z podłogi emotka

taalvikki

Cytuj wiadomość#6561965 wtorek, 8 stycznia 2019, 22:18:35
awi napisał(a):

Wkurza mnie, że słodycze które zdarza mi się czasami kupować  są coraz słodsze, wręcz niejadalne. Mam wrażenie że składają się wyłącznie z jakiegoś ekstraktu cukrowego + trochę śmieci pozbieranych z podłogi emotka

też to mam. myślałam, że tylko mi odbiło, ale wychodzi na to, że nie. rzadko kiedy natykam się na prawdziwie smaczne słodycze. większość zapycha po pierwszym ugryzieniu. emotka
ziolko 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6561977 wtorek, 8 stycznia 2019, 23:14:15
taalvikki napisał(a):

awi napisał(a):

też to mam. myślałam, że tylko mi odbiło, ale wychodzi na to, że nie. rzadko kiedy natykam się na prawdziwie smaczne słodycze. większość zapycha po pierwszym ugryzieniu. emotka

Dodają mój "ulubiony" syrop glukozowo-fruktozowy. Do tego masa oleju palmowego. Nie wiem, czy oni idą na ilość czy na wagę? bo cukier dość tani... Niektóre są bardzo przesłodzone, a wystarczy popatrzeć na skład produktu, żeby zobaczyć, ile jest ukrytego cukru.
Słodycze słodyczami, ale ketchupy i korniszony też są przesłodzone!!!  emotka

Dziś byłam w Lidlu i natknęłam się na produkty firmy Balviten, czyli bez glutenu. Z ciekawości zerknęłam na skład. Muffinki na pierwszym miejscu mają cukier. W 100 g produktu - 33 g cukru.
MASAKRA.

Nawet jak robię jakieś ciasta, a teraz rzadko piekę, to zawsze mocno ograniczam ilość cukru. Kto normalny daje do biszkoptu z 4 jajek 1,5 szklanki cukru???? emotka     emotka   Ja daję niecałe pół i dla mnie jest optymalnie słodki.
Robię torty dla rodziny i zawsze im smakują, bo nie są tak przesłodzone, jak te kupne i są ciekawsze smakowo emotka   emotka  nieskromnie mówiąc emotka   
|< << < 4457 4458 4459 4460 4461 44624463 4464 4465 4466 4467 > >> >|