Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4466 4467 4468 4469 4470 44714472 4473 4474 4475 4476 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6569032 wtorek, 5 lutego 2019, 10:41:50
malutka456 napisał(a):

Właśnie wkurzyłam się na mojego KOTA! Chciałam zagrać dziś w konkursy, więc otworzyłam magiczne pudełko z paragonami i zaczęłam szukać tych właściwych...Po godzinie poszukiwań, z bólem głowy (od stresu) poszłam do męża i ze łzami w oczach powiedziałam, ze wszystko przepadło, nie mam żadnego paragonu z tego roku. I gdy zrezygnowana usiadłam na kanapie, żeby użalać się nas sobą, mój zacny kot podniósł tyłek i odsłonił stos świeżych, nieużywanych paragonów emotka  Szkoda tylko, że czas ucieka i wena też poszła w las ;/

Dawno, dawno temu... zauważyłam, że nasza kotka czyta w myślach. Jeśli za chwilę chcemy opuścić dom - siądzie na spodniach, jeśli akurat chcę wyjść spod kołdry - wlezie na mnie i zwija się do snu, jeśli szukam listy zakupowej - ona na niej drzemie itp. Co istotne, wszystkie przedmioty mogą przez nieskończoność wręcz znajdować się w danym miejscu i nie wzbudzają kociego zainteresowania. Dopiero wtedy, gdy o nich pomyślimy, nagle stają się "magicznie" atrakcyjne dla kici emotka
Dobra strona tego kociokwiku jest taka, że jesteśmy świadomi opisanego stanu rzeczy, więc mam z głowy długie poszukiwania czegokolwiek -> od razu idę sprawdzić, co ten rudy doopek robi emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6569072 wtorek, 5 lutego 2019, 12:07:09
malutka456 napisał(a):

Właśnie wkurzyłam się na mojego KOTA! Chciałam zagrać dziś w konkursy, więc otworzyłam magiczne pudełko z paragonami i zaczęłam szukać tych właściwych...Po godzinie poszukiwań, z bólem głowy (od stresu) poszłam do męża i ze łzami w oczach powiedziałam, ze wszystko przepadło, nie mam żadnego paragonu z tego roku. I gdy zrezygnowana usiadłam na kanapie, żeby użalać się nas sobą, mój zacny kot podniósł tyłek i odsłonił stos świeżych, nieużywanych paragonów emotka  Szkoda tylko, że czas ucieka i wena też poszła w las ;/

Jezu, a ja już się zestresowałam, że kot Ci na te paragony nafajdał i już takich g..nianych nie możesz wysłać Organizatorom emotka

delfinka101

Cytuj wiadomość#6569079 wtorek, 5 lutego 2019, 12:25:56
malutka456 napisał(a):

Dobrze, że ich nie pożarł już po wysłaniu..Mi kiedyś przed wysłaniem pożarła i wypluła. Zrobiła to złośliwie,bo zbyt długoi paragonami się zajmowałam..układałam,segregowałam,sprawdzałam które już konkurs puściłam zgłoszenie które czekają na wenę..no i pożarła ten który miałam właśnie wpisywać numer paragonu:)
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6569082 wtorek, 5 lutego 2019, 12:42:01
cudaczek121 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Jezu, a ja już się zestresowałam, że kot Ci na te paragony nafajdał i już takich g..nianych nie możesz wysłać Organizatorom emotka

uwielbiam Cię Cudaczku:)

andziabid7

Cytuj wiadomość#6569143 wtorek, 5 lutego 2019, 14:56:38
Wkurza mnie Radio Złote Przeboje i konkurs Jednym Słowem
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6569153 wtorek, 5 lutego 2019, 15:30:32
andziabid7 napisał(a):

Co jest takiego wkurzającego w tym konkursie emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6569165 wtorek, 5 lutego 2019, 16:23:34
Wkurza mnie kurier fedex, miał dziś być z kapitanem Jackiem i nadal ich nie ma, głodna jestem i nie mogę wyjść do sklepu,wrr
0 0

andziabid7

Cytuj wiadomość#6569172 wtorek, 5 lutego 2019, 17:14:10
cudaczek121 napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

Co jest takiego wkurzającego w tym konkursie emotka

Zadzwoniłam o 11:19 i podałam prawidłowe słowo, o 14:45 rozwiązanie konkursu i oczywiście wygrywa ktoś inny. Jakim cudem nie rozwiązali tego konkursu we wcześniejszych wejściach, skoro odpowiedź padła już przed 11:19
0 0

andziabid7

Cytuj wiadomość#6569185 wtorek, 5 lutego 2019, 17:33:28
cb656 napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

Wkurza mnie Radio Złote Przeboje i konkurs Jednym Słowem. Zadzwoniłam o 11:19 i podałam prawidłowe słowo, o 14:45 rozwiązanie konkursu i oczywiście wygrywa ktoś inny. Jakim cudem nie rozwiązali tego konkursu we wcześniejszych wejściach, skoro odpowiedź padła już przed 11:19

Oj, chyba długo nie brałaś udziału w radiowych i zapomniałaś, że radio przede wszystkim wyznaje zasadę show must go on emotka
Prowadzący nie mieliby nic do roboty przez założony czas antenowy, gdyby podali rozwiązanie od razu po pierwszej prawidłowej odpowiedzi (albo musieliby zachęcić Słuchaczy i Słuchawki do siedzenia przy odbiorniku jakąś inną zabawą emotka A tak - wiadomo, publika dzwoni w nadziei, że skoro jeszcze nie ogłaszali, to na pewno nikt nie odgadł prawidłowo, hurrra, będę pierwszy/a, bo na 100% znam odpowiedź! emotka
Zadzwoniłaś "już" o 11:19 i myślisz, że byłaś pierwsza, tak? emotka emotka
No tak to nie działa emotka

Rozumiem
Im później podają rozwiązanie, tym więcej słuchacz wygrywa, za każdą godzinę +200 zł do puli
O 11 było to 400zl, o 14 musieli dać już 1000zl
0 0

andziabid7

Cytuj wiadomość#6569193 wtorek, 5 lutego 2019, 17:57:17
cb656 napisał(a):

Najlepsza metoda? Podchodzić chłodno do takich zabaw, nie spinać się. To nic poza stresem i nerwami nie daje. emotka

dobrze ze z natury jestem spokojna i nigdy się nie stresuję, ale tutaj zdarzyło się mi tak trzeci raz i troszkę to ciśienie jednak się podniosło  emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6569195 wtorek, 5 lutego 2019, 18:12:42
kumulacja napisał(a):

Listonosze chcą masowo pójść na zwolnienia.
Wtedy nasze listy dotrą mocno po terminie emotka
https://www.fakt....i-pocztowych/28ds0mr

Zdarza się, że moje polecone "szły" 9- 13 dni z miasta oddalonego o 50 km. I bez zwolnień wśród listonoszy. emotka

nariam

Cytuj wiadomość#6569199 wtorek, 5 lutego 2019, 18:26:19
zaczytana-pola napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Listonosze chcą masowo pójść na zwolnienia.
Wtedy nasze listy dotrą mocno po terminie emotka
https://www.fakt....i-pocztowych/28ds0mr

Zdarza się, że moje polecone "szły" 9- 13 dni z miasta oddalonego o 50 km. I bez zwolnień wśród listonoszy. emotka

Dziś  chciałam zaprosić listonoszkę na kawę, bo wyglądała na zziębniętą,mówi że nie może ,bo są wyposażeni w gps-y i musi chodzić a nie siedzieć emotka

pink086

Cytuj wiadomość#6569204 wtorek, 5 lutego 2019, 18:44:12
Capitan doszedł ale bez kodów to wybrałam się do Tesco a tam też tylko niebieskie. Zoonk
0 0

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6569214 wtorek, 5 lutego 2019, 20:06:52
pink086 napisał(a):

Capitan doszedł ale bez kodów to wybrałam się do Tesco a tam też tylko niebieskie. Zoonk

u nas też już tylko zwykłe kapitany emotka  
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6569217 wtorek, 5 lutego 2019, 20:14:13
kasiaj110 napisał(a):

pink086 napisał(a):

u nas też już tylko zwykłe kapitany emotka  

Przemyśleli sprawę emotka

androm

Cytuj wiadomość#6569227 wtorek, 5 lutego 2019, 20:48:48
wkurza mnie, że przysłali bez kodów Kapitana skoro innym wcześniej słali z kodami. Niesprawiedliwe!
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6569749 czwartek, 7 lutego 2019, 18:38:24
Wkurza mnie zapalenie tchawicy  emotka  i to, że w mojej rodzinie ostatnio są same straszne choroby  emotka  
0 0

andziabid7

Cytuj wiadomość#6569815 piątek, 8 lutego 2019, 07:13:50
Wkurza mnie ze w mojej biedronce nie ma Lecha 
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6569823 piątek, 8 lutego 2019, 08:18:30
Nazbierało mi się, to wygarnę za jednym zamachem... Wkurza mnie, że ja chyba jakaś mega pechowa jestem... emotka  - wkurza brak produktów promo w odwiedzanych przeze mnie sklepach (są co najwyżej tylko te ze starych akcji, takich np. sprzed roku emotka ), wkurza mnie brak szczęścia w konkursach obecnych (jeśli w ogóle uda mi się w czymś wziąć udział), wkurza mnie uparte i złośliwe omijanie mego domu przez każdego kuriera, przywożącego sąsiadom pewnie same tylko nagrody emotka , wkurza, że czekając na kuriera cały dzień, aby odebrał przesyłkę ode mnie, nie doczekałam się go, bo "miał za dużo roboty", wkurza, że nawet, jeśli mi się poszczęści i ktoś coś u mnie wreszcie kupi z produktów wygranych, wystawionych na Allegro, ja to pięknie i solidnie opakuję, wyślę najszybciej, jak mogę, to podczas umieszczania w otwartej tylko dla mnie skrytce paczkomatów patrzę, a tam ... już leży jakaś inna, obca paczka, licho wie, skąd. Nosz, kurczę, co za niefartemotka emotka emotka
androm 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6569826 piątek, 8 lutego 2019, 08:27:26
bruce napisał(a):

Nazbierało mi się, to wygarnę za jednym zamachem... Wkurza mnie, że ja chyba jakaś mega pechowa jestem... emotka  - wkurza brak produktów promo w odwiedzanych przeze mnie sklepach (są co najwyżej tylko te ze starych akcji, takich np. sprzed roku emotka ), wkurza mnie brak szczęścia w konkursach obecnych (jeśli w ogóle uda mi się w czymś wziąć udział), wkurza mnie uparte i złośliwe omijanie mego domu przez każdego kuriera, przywożącego sąsiadom pewnie same tylko nagrody emotka , wkurza, że czekając na kuriera cały dzień, aby odebrał przesyłkę ode mnie, nie doczekałam się go, bo "miał za dużo roboty", wkurza, że nawet, jeśli mi się poszczęści i ktoś coś u mnie wreszcie kupi z produktów wygranych, wystawionych na Allegro, ja to pięknie i solidnie opakuję, wyślę najszybciej, jak mogę, to podczas umieszczania w otwartej tylko dla mnie skrytce paczkomatów patrzę, a tam ... już leży jakaś inna, obca paczka, licho wie, skąd. Nosz, kurczę, co za niefartemotka emotka emotka

W paczkomatach często tak jest, niby ludzie głupi i wsadzają paczki gdzie popadnie jak tylko jest otwarte, choc pewnie to tłumaczenie i zwyczajnie maja bałagan w systemie, w każdym razie jak się zmieści to wsadzasz swoją i zamykasz, jak się nie mieści to dzwonisz i otworzą Ci inna. Ale tylko czekać aż znajdzie się jakiś złodziej.
bruce 0
|< << < 4466 4467 4468 4469 4470 44714472 4473 4474 4475 4476 > >> >|