Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4467 4468 4469 4470 4471 44724473 4474 4475 4476 4477 > >> >|

bruce

Cytuj wiadomość#6569823 piątek, 8 lutego 2019, 08:18:30
Nazbierało mi się, to wygarnę za jednym zamachem... Wkurza mnie, że ja chyba jakaś mega pechowa jestem... emotka  - wkurza brak produktów promo w odwiedzanych przeze mnie sklepach (są co najwyżej tylko te ze starych akcji, takich np. sprzed roku emotka ), wkurza mnie brak szczęścia w konkursach obecnych (jeśli w ogóle uda mi się w czymś wziąć udział), wkurza mnie uparte i złośliwe omijanie mego domu przez każdego kuriera, przywożącego sąsiadom pewnie same tylko nagrody emotka , wkurza, że czekając na kuriera cały dzień, aby odebrał przesyłkę ode mnie, nie doczekałam się go, bo "miał za dużo roboty", wkurza, że nawet, jeśli mi się poszczęści i ktoś coś u mnie wreszcie kupi z produktów wygranych, wystawionych na Allegro, ja to pięknie i solidnie opakuję, wyślę najszybciej, jak mogę, to podczas umieszczania w otwartej tylko dla mnie skrytce paczkomatów patrzę, a tam ... już leży jakaś inna, obca paczka, licho wie, skąd. Nosz, kurczę, co za niefartemotka emotka emotka
androm 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6569826 piątek, 8 lutego 2019, 08:27:26
bruce napisał(a):

Nazbierało mi się, to wygarnę za jednym zamachem... Wkurza mnie, że ja chyba jakaś mega pechowa jestem... emotka  - wkurza brak produktów promo w odwiedzanych przeze mnie sklepach (są co najwyżej tylko te ze starych akcji, takich np. sprzed roku emotka ), wkurza mnie brak szczęścia w konkursach obecnych (jeśli w ogóle uda mi się w czymś wziąć udział), wkurza mnie uparte i złośliwe omijanie mego domu przez każdego kuriera, przywożącego sąsiadom pewnie same tylko nagrody emotka , wkurza, że czekając na kuriera cały dzień, aby odebrał przesyłkę ode mnie, nie doczekałam się go, bo "miał za dużo roboty", wkurza, że nawet, jeśli mi się poszczęści i ktoś coś u mnie wreszcie kupi z produktów wygranych, wystawionych na Allegro, ja to pięknie i solidnie opakuję, wyślę najszybciej, jak mogę, to podczas umieszczania w otwartej tylko dla mnie skrytce paczkomatów patrzę, a tam ... już leży jakaś inna, obca paczka, licho wie, skąd. Nosz, kurczę, co za niefartemotka emotka emotka

W paczkomatach często tak jest, niby ludzie głupi i wsadzają paczki gdzie popadnie jak tylko jest otwarte, choc pewnie to tłumaczenie i zwyczajnie maja bałagan w systemie, w każdym razie jak się zmieści to wsadzasz swoją i zamykasz, jak się nie mieści to dzwonisz i otworzą Ci inna. Ale tylko czekać aż znajdzie się jakiś złodziej.
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6569827 piątek, 8 lutego 2019, 08:35:26

isiulka napisał(a):

W paczkomatach często tak jest, niby ludzie głupi i wsadzają paczki gdzie popadnie jak tylko jest otwarte, choc pewnie to tłumaczenie i zwyczajnie maja bałagan w systemie, w każdym razie jak się zmieści to wsadzasz swoją i zamykasz, jak się nie mieści to dzwonisz i otworzą Ci inna. Ale tylko czekać aż znajdzie się jakiś złodziej.

Dokładnie! Mnie się to pierwszy raz zdarzyło, ale taka fuszerka mnie dobija... Tak na dobrą sprawę tym, złodziejem mogłabym ... przecież być ja... emotka emotka  Albo ktokolwiek inny. emotka  Przesyłka przepadnie, ani widu, ani słychu. Masakra... emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6569830 piątek, 8 lutego 2019, 08:53:01
bruce napisał(a):

isiulka napisał(a):

Dokładnie! Mnie się to pierwszy raz zdarzyło, ale taka fuszerka mnie dobija... Tak na dobrą sprawę tym, złodziejem mogłabym ... przecież być ja... emotka emotka  Albo ktokolwiek inny. emotka  Przesyłka przepadnie, ani widu, ani słychu. Masakra... emotka

tam jest kamerka więc nie bierz Bruce paczki:) nigdy mi się nie zdarzyło, żeby w otwartej skrytce coś było. Ja bym włożyła swoją do tej zajętej, niech dwie sobie leżą. Oczywiście, jeśli się zmieszczą:) Jak nie to "obcą" wyjmuję, zabieram do domu sprawdzić co to ,haha, a swoją włożyłabym:) No trzeba sobie radzić emotka
bruce 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6569836 piątek, 8 lutego 2019, 09:12:37
androm napisał(a):

bruce napisał(a):

isiulka napisał(a):

tam jest kamerka więc nie bierz Bruce paczki:) nigdy mi się nie zdarzyło, żeby w otwartej skrytce coś było. Ja bym włożyła swoją do tej zajętej, niech dwie sobie leżą. Oczywiście, jeśli się zmieszczą:) Jak nie to "obcą" wyjmuję, zabieram do domu sprawdzić co to ,haha, a swoją włożyłabym:) No trzeba sobie radzić emotka

Najlepiej zawsze zadzwonić na infolinie i otworzyć inną skrytkę, jak dołożycie swoją to nie macie pewności, że ktoś zaraz nie przyjdzie po swoją paczkę i będzie miał niespodziankę bo w jego skrytce będą dwie.
0 0

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6570363 poniedziałek, 11 lutego 2019, 08:29:57
wkurza mnie to dziadostwo które mnie wczoraj dopadło - katar, ból gardła i wszystkie inne możliwe niemiła odczucia emotka   - nie ma to jak ferie zaczynać pociągającą być- miały być jutro narty ale wiem że jak pozwolę sobie na takie szaleństwo to do końca ferii nie wyjdę  z łóżka emotka  

Wyssałam jakiś przeterminowany holineks- akt desperacji emotka jak zbiorę się w całość to wyruszę po miód i cytrynę - kołdra już zagrzewana przez piesia  

Bez odbioru emotka  
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570367 poniedziałek, 11 lutego 2019, 09:01:56
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Czytaj dosłownie, dawca spermy. Jakby neta nie było i prywatnych stacji to by tyle głupich programów nie było. Debilizm wzrasta ze wzrostem wynalazków.

emotka Ja tam przeciwko takiemu dawstwu nic nie mam, to sprawa naprawdę bardzo indywidualna. Jak laska nie potrafi wyrwać faceta w żaden inny naturalny sposób, to się ucieka do takich furtek przez pośredniczące banki spermy. Wkurza mnie robienie z tego widowiska emotka
...chociaż w zasadzie nie podoba mi się egoizm takich samotnych matek mających dziecko od anonimowego dawcy, które decydują się wystawiać dziecko na szykany ze strony okrutnych rówieśników (a dzieci potrafią być strasznie okrutne niestety). To (samotne macierzyństwo) jednak jakby inna bajka. emotka

Pracowałam wiele lat w studiu pewnej znanej stacji i dla pocieszenia powiem Wam, że tego typu programy to dobrze zrobiona fikcja na potrzeby widowni. Nic w tego typu programach nie jest prawdziwe, aktorzy dostają scenariusz i ZAWSZE odgrywają role.
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570385 poniedziałek, 11 lutego 2019, 10:12:50
cb656 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Pracowałam wiele lat w studiu pewnej znanej stacji i dla pocieszenia powiem Wam, że tego typu programy to dobrze zrobiona fikcja na potrzeby widowni. Nic w tego typu programach nie jest prawdziwe, aktorzy dostają scenariusz i ZAWSZE odgrywają role.

nie pocieszyłaś mnie ani na jotę, bo społeczeństwo oglądające takie właśnie programy NIE UMIE oddzielić fikcji od prawdy i później w prawdziwym życiu powiela takie chore wzorce zachowań, czyli te programy są de facto instruktażowymi dla tępaków. I błędne koło się zamyka - do następnych sezonów scenariusze pisze już prawdziwe życie, a nie scenarzysta. Swoją drogą, jak trzeba mieć zryty beret, by stworzyć formułę programu pod tytułem ZAMIANA ŻON?! Autentyk, gdzieś w programie mi mignęła zapowiedź emotka

Polska stara się gonić pod tym względem USA. Kilka lat temu było głośno o programie TV, gdzie uczestnicy rywalizowali o narządy umierającej kobiety (kobieta po swojej śmierci miała oddać narządy do przeszczepu osobie z rodziny uczestnika), ostatecznie programu nie wyemitowano ponieważ " (1) odbierał wolną wolę dawcy" i (2) obawiano się, że dawca nie umrze "na czas", więc pod tym kątem wszelkie granice zostały już dawno przekroczone. 
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6570413 poniedziałek, 11 lutego 2019, 11:23:01
Co zrobić jak iPhonie sam wysyła smsy na numer 447786205094 i nalicza opłaty 0.62 grosza Ktoś miał podobny problem?
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6570416 poniedziałek, 11 lutego 2019, 11:35:39
andziabid7 napisał(a):

Wkurza mnie ze w mojej biedronce nie ma Lecha 

U mnie 4 paki są tylko w lodówce, za to 6paki po całym sklepie + reklama emotka Poszukaj więc w lodówce emotka
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6570419 poniedziałek, 11 lutego 2019, 11:45:25
anialistopad napisał(a):

Co zrobić jak iPhonie sam wysyła smsy na numer 447786205094 i nalicza opłaty 0.62 grosza Ktoś miał podobny problem?

Masz dwa wyjścia:
-zmienić sieć (Tmobile pobiera opłatę za korzystanie z imessage)
-zmienić telefon emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6570424 poniedziałek, 11 lutego 2019, 11:54:17
isiulka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Masz dwa wyjścia:
-zmienić telefon emotka

Siec to plus,a telefonu nie zmienie. Prezent od meza
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6570425 poniedziałek, 11 lutego 2019, 11:55:34
koniczynka123 napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

U mnie 4 paki są tylko w lodówce, za to 6paki po całym sklepie + reklama emotka Poszukaj więc w lodówce emotka

tylko poco szukac? jak loteria zakończona emotka

isiulka

Cytuj wiadomość#6570427 poniedziałek, 11 lutego 2019, 11:59:55
anialistopad napisał(a):

isiulka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Masz dwa wyjścia:
-zmienić telefon emotka

No to musisz zmienić sieć bo t-mobile i plus nie żyją w zgodzie z apple , dlatego tez nie oferują tych telefonów. Zreszta wszystko masz w regulaminie. Możesz tez nie korzystac z imessaage (co jest bez sensu ale Twój wybór).
1 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6570428 poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:03:09
anialistopad napisał(a):

isiulka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Masz dwa wyjścia:
-zmienić telefon emotka

Czesto zmieniasz startery na telefonie? Oplata jest jednorazowa, wysylana kazdorazowo po wlozeniu startera do telefonu emotka  
zmien siec - Twoj Plus ma na pienku z Applem emotka
1 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6570429 poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:04:20
andii napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

tylko poco szukac? jak loteria zakończona emotka

No tak, a ja jeszcze nie wysłałam zgłoszenia emotka no to mam powód do wkurzania emotka Dopiero siadłam do czytania regulaminów
andii 0

kinzao

Cytuj wiadomość#6570434 poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:16:40
Nie ma nigdzie u mnie nowych Cheetosów! emotka emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6570440 poniedziałek, 11 lutego 2019, 13:02:46
edzia21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

isiulka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Masz dwa wyjścia:
-zmienić telefon emotka

Czesto zmieniasz startery na telefonie? Oplata jest jednorazowa, wysylana kazdorazowo po wlozeniu startera do telefonu emotka  

Nie,nie zmieniam starterow. To moj glowny numer ,ktory mam od lat na abonament. A sms zostal wyslany 9 lutego  dokladnie tego co dnia co maz mi dal telefon
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6570441 poniedziałek, 11 lutego 2019, 13:04:14
anialistopad napisał(a):

edzia21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

isiulka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Masz dwa wyjścia:
-zmienić telefon emotka

Nie,nie zmieniam starterow. To moj glowny numer ,ktory mam od lat na abonament. A sms zostal wyslany 9 lutego  dokladnie tego co dnia co maz mi dal telefon

To po co taka drama? Myślałam, że codziennie Ci wysyła  emotka  lol...

anialistopad

Cytuj wiadomość#6570442 poniedziałek, 11 lutego 2019, 13:07:54
Na razie 1 byl,ale czytalam w necie,ze w miesiacu pottafia do 100 zl dobić do rachunku. Dlatego pytalam co z tym zrobic
0 0

|< << < 4467 4468 4469 4470 4471 44724473 4474 4475 4476 4477 > >> >|