Reklama na e-Konkursy.info 23.07.19 08:55:15

Wkurza mnie...

|< << < 4468 4469 4470 4471 4472 44734474 4475 4476 4477 4478 > >> >|

azaflora

Cytuj wiadomość#6570541 poniedziałek, 11 luty 2019, 18:48:09
cb656 napisał(a):

kinzao napisał(a):

Nie ma nigdzie u mnie nowych Cheetosów! emotka emotka

A stare mają inny smak?! emotka emotka

Tym razem nie chodzi o treść, a o formę, konkretnie kształty  chrupek ;-)
0 0

mastah

Cytuj wiadomość#6570594 poniedziałek, 11 luty 2019, 22:42:39
koniczynka123 napisał(a):

andii napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

Wkurza mnie ze w mojej biedronce nie ma Lecha 

U mnie 4 paki są tylko w lodówce, za to 6paki po całym sklepie + reklama emotka Poszukaj więc w lodówce emotka

tylko poco szukac? jak loteria zakończona emotka

No tak, a ja jeszcze nie wysłałam zgłoszenia emotka no to mam powód do wkurzania emotka Dopiero siadłam do czytania regulaminów

Mam to samo.. Ogólnie zapowiada się słaby konkursowo rok... Zaraz połowa lutego, a ja bez wygranej w Nowym Roku, a dodatkowo albo zapominam wziąć paragon kupując tylko jedną, konkursową rzecz (sic!), albo jak koniczynka123 przegapiam termin zgłoszenia (jak już wezmę paragon)...

Ale tak najbardziej to wkurza mnie kilka spraw osobistych...  emotka
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6570734 wtorek, 12 luty 2019, 16:08:18
jak mało kreatywnych konkursów z porządnymi nagrodami jest! zwłaszcza foto...Ostatnio po raz pierwszy Od dawna mam chwilę wolnego na konkursy i serio nie mam w co grac

joan

Cytuj wiadomość#6570790 wtorek, 12 luty 2019, 19:55:40
Wydalibyście ponad 300.000 zł na szklanki? Bo ja nie. Ale Reckitt Benckiser wyda. Bo kto bogatemu zabroni. A potem Columbit będzie się babrał w obrabianiu 30.000 sztuk: zgłoszeń & paragonów & dokumentów & przesyłek. Powiem krótko emotka o żesz w mordę ja pierd* + jak nie urok, to... emotka
https://www.e-kon...ny.html#.XGMU7lxKhPY

assal

Cytuj wiadomość#6570794 wtorek, 12 luty 2019, 20:06:16
Joan: W Krakowie stanęłam na rondzie. Przystanki oklejone reklamami konkursu Captain Jack, a na wielkich billboardach z jednej strony reklama loterii TicTac, z drugiej - Kinder Bueno  emotka
W kinie reklama goni reklamę emotka
A konkursy teraz to albo na zdjęcia, więc nawet nie czytam dalej, albo słabizna/loterie, więc też nie wnikam już w zasady  emotka  

joan

Cytuj wiadomość#6570811 wtorek, 12 luty 2019, 21:22:54
assal napisał(a):

Joan: W Krakowie stanęłam na rondzie. Przystanki oklejone reklamami konkursu Captain Jack, a na wielkich billboardach z jednej strony reklama loterii TicTac, z drugiej - Kinder Bueno  emotka
A konkursy teraz to albo na zdjęcia, więc nawet nie czytam dalej, albo słabizna/loterie, więc też nie wnikam już w zasady  emotka  

Captain Jack mnie nie zainteresował, loteria TicTac jeszcze mniej, Kinder Bueno pojechało po bandzie z narzuceniem realizacji nagród głównych... w kwestii konków... pełno ich, a jakoby żadnego nie było.

Jeśli chodzi o konki na zdjęcia, to ostatnio pyknęłam fotki i paczę, paczę, co tu jest nie tak & psuje misternie utkaną koncepcję?! I nagle eureka: moja twarz emotka Pozamiatane.
1 0

joan

Cytuj wiadomość#6570817 wtorek, 12 luty 2019, 22:01:05
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

Wydalibyście ponad 300.000 zł na szklanki? Bo ja nie. Ale Reckitt Benckiser wyda. Bo kto bogatemu zabroni. A potem Columbit będzie się babrał w obrabianiu 30.000 sztuk: zgłoszeń & paragonów & dokumentów & przesyłek. 

Powiem krótko: A KTO MANIAKOWI (konkursów) ZABRONI?! emotka Ufam... ba! jestem pewny! że na pewno znajdzie się taki (tacy) co zagra (zagrają) i jeszcze będą się cieszyć z "wygranej" emotka

Nikt, ale mnie nikt nie zabroni się wkurzać emotka A raczej: wkurzyć, bo już mi przeszło. Nie chciałabym w najbliższym czasie pracować u Columbita emotka
1 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6570821 wtorek, 12 luty 2019, 22:15:51
superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kod na foto książkę  cewe z kinder retro o wartości 70 zł wymienię na coś innego

I to Cie wkurza ?  emotka

Wkurza repertuar kin, niby tyle, ale nie ma co oglądać. Ta Planeta Singli 3 to dopiero 2 godziny stracone, dodaj Lego 2 i cały dzień zmarnowany.

Nie,nie wkurza sorki ,bo pomyliłam watki
mialo być w tym wygrane na sprzedaz
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6570825 wtorek, 12 luty 2019, 23:01:28
assal napisał(a):

a dlaczego takie mamy konkursy? bo ludzie, w tym "my" w nich "grają". tymczasem ja od dawna nawołuję do masowego omijania głupawych loteryj tudzież żenujących foto "konkursów" na lajki. ale gadam do ściany. sami sobie to robimy, ludzie. 

wejdźcie sobie w MDW, a tam ludzie cieszą się, że ustrzelili bluzę w bramce i że grają dalej. no to skoro lud tak odpowiada na te loteryje, to je organizujO. ECH.

bruce

Cytuj wiadomość#6570835 środa, 13 luty 2019, 06:55:09
A mnie wkurza krytyka repertuaru kinowego, "Ralph" jest naprawdę fajny.  emotka emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6570881 środa, 13 luty 2019, 10:46:01
od początku tego tygodnia telefony z telefonicznych marketów eh
chyba nowy przekaz numerów nastąpił z firm gdzie biorę udział w konkursach

bruce

Cytuj wiadomość#6570888 środa, 13 luty 2019, 11:07:11
agakaz2 napisał(a):

od początku tego tygodnia telefony z telefonicznych marketów eh
chyba nowy przekaz numerów nastąpił z firm gdzie biorę udział w konkursach

Mam to samo - ciągle zaproszenia do jakiejś lubelskiej restauracji...  emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6570893 środa, 13 luty 2019, 11:21:12
Dlaczego zapach Silan jest idealny na Walentynki? - to pytanie powoduje u mnie agresję. Ale skoro już kupiłam ten Silan, to pasowałoby wznieść się na wyżyny kreatywności i napisać coś mądrego (tylko że do głowy przychodzą same głupoty)

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6570923 środa, 13 luty 2019, 12:05:05
moskala22 napisał(a):

Dlaczego zapach Silan jest idealny na Walentynki? - to pytanie powoduje u mnie agresję. Ale skoro już kupiłam ten Silan, to pasowałoby wznieść się na wyżyny kreatywności i napisać coś mądrego (tylko że do głowy przychodzą same głupoty)

A ja, nie wiem skąd, uroiłam sobie, ze w Silanie pytali o zapach miłości czy zapach na walentynki i na to przygotowywałam koncepcje odpowiedzi.... no to wszystko poszło... emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6570928 środa, 13 luty 2019, 12:08:41
zielonaszpilka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

A ja, nie wiem skąd, uroiłam sobie, ze w Silanie pytali o zapach miłości czy zapach na walentynki i na to przygotowywałam koncepcje odpowiedzi.... no to wszystko poszło... emotka

ja też tak początkowo myślałam i dlatego kupiłam Silan
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6570933 środa, 13 luty 2019, 12:19:51
moskala22 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

hahaha ja też kupiłam bo myślałam że inne pytanie jest a teraz się męczę bo nic do mej pustej głowy kreatywnego wejść nie chce....
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6570934 środa, 13 luty 2019, 12:25:56
nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

hahaha ja też kupiłam bo myślałam że inne pytanie jest a teraz się męczę bo nic do mej pustej głowy kreatywnego wejść nie chce....

mi tez jeszcze nic do glowy nie przyszlo....kiedys myslalam aaa spoko do 14 lutego to kawal czasu....no i zrobil sie 13 luty emotka
andii 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570935 środa, 13 luty 2019, 12:33:27
nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

To u mnie przeciwnie, bardzo mi się podoba pytanie. Chociaż w moim przypadku najczęściej zamiast smsa od organizatora "Gratulujemy! wygrałaś 200 zł w konkursie Silan"  słyszę od męża "Gratulujemy, wydałaś 200 zł ...możesz cieszyć się zapachem Silan przez kolejne 2 lata "

karkocka

Cytuj wiadomość#6570938 środa, 13 luty 2019, 12:41:48
Poczta wycofuje MiniPaczki  emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6570967 środa, 13 luty 2019, 14:22:39
nikusia88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

To u mnie przeciwnie, bardzo mi się podoba pytanie. Chociaż w moim przypadku najczęściej zamiast smsa od organizatora "Gratulujemy! wygrałaś 200 zł w konkursie Silan"  słyszę od męża "Gratulujemy, wydałaś 200 zł ...możesz cieszyć się zapachem Silan przez kolejne 2 lata "

kwiczę odrobinkę emotka
1 0

|< << < 4468 4469 4470 4471 4472 44734474 4475 4476 4477 4478 > >> >|