Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4465 4466 4467 4468 4469 4470 4471 4472 4473 44744475 >

nanajka81

Cytuj wiadomość#6570933 środa, 13 lutego 2019, 12:19:51
moskala22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Dlaczego zapach Silan jest idealny na Walentynki? - to pytanie powoduje u mnie agresję. Ale skoro już kupiłam ten Silan, to pasowałoby wznieść się na wyżyny kreatywności i napisać coś mądrego (tylko że do głowy przychodzą same głupoty)

A ja, nie wiem skąd, uroiłam sobie, ze w Silanie pytali o zapach miłości czy zapach na walentynki i na to przygotowywałam koncepcje odpowiedzi.... no to wszystko poszło... emotka

ja też tak początkowo myślałam i dlatego kupiłam Silan

hahaha ja też kupiłam bo myślałam że inne pytanie jest a teraz się męczę bo nic do mej pustej głowy kreatywnego wejść nie chce....
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6570934 środa, 13 lutego 2019, 12:25:56
nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Dlaczego zapach Silan jest idealny na Walentynki? - to pytanie powoduje u mnie agresję. Ale skoro już kupiłam ten Silan, to pasowałoby wznieść się na wyżyny kreatywności i napisać coś mądrego (tylko że do głowy przychodzą same głupoty)

A ja, nie wiem skąd, uroiłam sobie, ze w Silanie pytali o zapach miłości czy zapach na walentynki i na to przygotowywałam koncepcje odpowiedzi.... no to wszystko poszło... emotka

hahaha ja też kupiłam bo myślałam że inne pytanie jest a teraz się męczę bo nic do mej pustej głowy kreatywnego wejść nie chce....

mi tez jeszcze nic do glowy nie przyszlo....kiedys myslalam aaa spoko do 14 lutego to kawal czasu....no i zrobil sie 13 luty emotka
andii 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570935 środa, 13 lutego 2019, 12:33:27
nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

To u mnie przeciwnie, bardzo mi się podoba pytanie. Chociaż w moim przypadku najczęściej zamiast smsa od organizatora "Gratulujemy! wygrałaś 200 zł w konkursie Silan"  słyszę od męża "Gratulujemy, wydałaś 200 zł ...możesz cieszyć się zapachem Silan przez kolejne 2 lata "

karkocka

Cytuj wiadomość#6570938 środa, 13 lutego 2019, 12:41:48
Poczta wycofuje MiniPaczki  emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6570967 środa, 13 lutego 2019, 14:22:39
nikusia88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

To u mnie przeciwnie, bardzo mi się podoba pytanie. Chociaż w moim przypadku najczęściej zamiast smsa od organizatora "Gratulujemy! wygrałaś 200 zł w konkursie Silan"  słyszę od męża "Gratulujemy, wydałaś 200 zł ...możesz cieszyć się zapachem Silan przez kolejne 2 lata "

kwiczę odrobinkę emotka
cb656 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6570977 środa, 13 lutego 2019, 14:48:14
karkocka napisał(a):

beznadziejnie... korzystałam niewiele ale korzystałam... ta poczta to tylko ceny umie podnosić i gabaryty na oko walić (piszę o gabarytach bo zdarzyło mi się sprzedać dwa razy takie same gry i za każdym razem inny gabaryt mi policzyli a co się z tym wiąże za jedną paczkę zapłaciłam dużo więcej niż się spodziewałam.../
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6570979 środa, 13 lutego 2019, 14:50:58
nanajka81 napisał(a):

karkocka napisał(a):

beznadziejnie... korzystałam niewiele ale korzystałam... ta poczta to tylko ceny umie podnosić i gabaryty na oko walić (piszę o gabarytach bo zdarzyło mi się sprzedać dwa razy takie same gry i za każdym razem inny gabaryt mi policzyli a co się z tym wiąże za jedną paczkę zapłaciłam dużo więcej niż się spodziewałam.../

Ja za każdym razem w domu mierze i ważę paczkę lub list zanim pójdę na pocztę, a i tak musze się z paniami wykłócać o gabaryt
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6570981 środa, 13 lutego 2019, 14:53:37
karkocka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

karkocka napisał(a):

Ja za każdym razem w domu mierze i ważę paczkę lub list zanim pójdę na pocztę, a i tak musze się z paniami wykłócać o gabaryt

u mnie mają taką linijkę na gabaryt poleconego, jak się nie mieści przejść przez to no to jest B
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6570982 środa, 13 lutego 2019, 14:55:01
androm napisał(a):

karkocka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

karkocka napisał(a):

u mnie mają taką linijkę na gabaryt poleconego, jak się nie mieści przejść przez to no to jest B

u mnie panie oceniają na oko i zawsze im wychodzi gabaryt B jak się upomnę to dopiero używają miarki

kumulacja

Cytuj wiadomość#6571006 środa, 13 lutego 2019, 16:29:28
karkocka napisał(a):

A czy wiesz od kiedy? Bo kilka dni temu wysłałam dwie Mini Paczki i mam ochotę kupić kilka na zapas.
Ale czy potem będę mogła je wysłać? Dlatego pytam, skąd o tym wiesz i od kiedy to obowiązuje.
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6571007 środa, 13 lutego 2019, 16:31:09
kumulacja napisał(a):

karkocka napisał(a):

A czy wiesz od kiedy? Bo kilka dni temu wysłałam dwie Mini Paczki i mam ochotę kupić kilka na zapas.
Ale czy potem będę mogła je wysłać? Dlatego pytam, skąd o tym wiesz i od kiedy to obowiązuje.

Dzisiaj wysyłałam MiniPaczkę (mam mały zapas) i pani na poczcie powiedziała, że już nowych nie sprzedają, a te które mam mogę spokojnie wysyłać

moskala22

Cytuj wiadomość#6571062 środa, 13 lutego 2019, 20:13:38
cb656 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

No wiesz... Nie odrzucaj tak beztrosko tych "głupot", a przynajmniej zapisz je sobie skrzętnie na później emotka Mnie kiedyś przyniósł niespodziewaną radość z docenienia tekt totalnie antyreklamowy, wysłany przekornie dla jaj emotka "Mleczko CIF o smaku wiśni radykalnie cię przeczyści!"

Padłam i lezę  emotka
cb656 0

jokan

Cytuj wiadomość#6571081 środa, 13 lutego 2019, 22:20:18
niech te wszystkie walentynkowe konkursy już się skończą.....

assal

Cytuj wiadomość#6571084 środa, 13 lutego 2019, 22:28:11
Jokan: Też mam dosyć. Jak wejdę wieczorem na facebook, mam codziennie, od kilku dni, z 20 nowych konkursowych wpisów, a i tak nie gram w nic, bo wiem, że teraz tekst się rzadko broni  emotka  Wszyscy dokładają zdjęcia lub filmiki nawet o bilet do kina  emotka
I większość tylko kopiuj/wklej, może gdzieś w końcu coś się sprzeda  emotka

astronautka

Cytuj wiadomość#6571100 czwartek, 14 lutego 2019, 08:27:07
Siedzę z chorym dzieckiem w domu. Ma przyjść paczka. Dzis dostaje sms ze wczoraj próbowano dostarczyć i paczka awizowana. Dzwonię na infolinię tak paczka od wczoraj jest na poczcie a ja sms dostaje dzis rano. Nosz kur......
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6571101 czwartek, 14 lutego 2019, 08:29:27
astronautka napisał(a):

Siedzę z chorym dzieckiem w domu. Ma przyjść paczka. Dzis dostaje sms ze wczoraj próbowano dostarczyć i paczka stosowana. Dzwonię na infolinię tak paczka od wczoraj jest na poczcie a ja sms dostaje dzis rano. Noz kur......

To ja dzis z 2 chorych i jeczacych dzieciakow w domu. Wkurzajacym kotem od rana. Jak na zlosc dzis lata jak szalony . Co maly przysnie to mi go obudzi

pikawka

Cytuj wiadomość#6571103 czwartek, 14 lutego 2019, 08:56:26
anialistopad napisał(a):

astronautka napisał(a):

Siedzę z chorym dzieckiem w domu. Ma przyjść paczka. Dzis dostaje sms ze wczoraj próbowano dostarczyć i paczka stosowana. Dzwonię na infolinię tak paczka od wczoraj jest na poczcie a ja sms dostaje dzis rano. Noz kur......

To ja dzis z 2 chorych i jeczacych dzieciakow w domu. Wkurzajacym kotem od rana. Jak na zlosc dzis lata jak szalony . Co maly przysnie to mi go obudzi

To ja z 3letnimi blizniskami drugi tydzień...na szczęście od poniedziałku do żłobka.. uuuf
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6571104 czwartek, 14 lutego 2019, 09:15:12
assal napisał(a):

Jokan: Też mam dosyć. Jak wejdę wieczorem na facebook, mam codziennie, od kilku dni, z 20 nowych konkursowych wpisów, a i tak nie gram w nic, bo wiem, że teraz tekst się rzadko broni  emotka  Wszyscy dokładają zdjęcia lub filmiki nawet o bilet do kina  emotka
I większość tylko kopiuj/wklej, może gdzieś w końcu coś się sprzeda  emotka

Dlatego ja czasem tylko wezmę udział w tych na fb emotka a jak już piszę to się nie staram, bo jeszcze jakiś konkursowy świr ukradnie i wykorzysta emotka
0 0

asiatko

Cytuj wiadomość#6571192 czwartek, 14 lutego 2019, 13:37:57
wlasnie meil o przepadnieciu bluzy oreo  - nieczytelny paragon
wyslany z telefonu, minimalnie zamazany bo dlugasny ale moim zdaniem czytelny
oreo juz cie nie lubie

nswe69

Cytuj wiadomość#6571538 piątek, 15 lutego 2019, 14:08:14
Wkurzają mnie debilne propozycje wymiany... po co pisać i proponować coś na co samemu człowiek by się nie zgodził...
|< << < 4465 4466 4467 4468 4469 4470 4471 4472 4473 44744475 >