Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4474 4475 4476 4477 4478 44794480 4481 4482 4483 4484 > >> >|

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6574411 niedziela, 24 lutego 2019, 10:40:56
nanajka81 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

Milka ! tyle już paragonów i nic, ani jednego termosu emotka

nie poddawaj się, kiedyś tam w przyszłości będzie losowanie dodatkowe to może zostaniesz zasypana termosami emotka

Jak to te same termosiki, co w zeszłym roku, to nie ma o co walczyć.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6574413 niedziela, 24 lutego 2019, 11:15:37
FBbeata7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

Milka ! tyle już paragonów i nic, ani jednego termosu emotka

nie poddawaj się, kiedyś tam w przyszłości będzie losowanie dodatkowe to może zostaniesz zasypana termosami emotka

Jak to te same termosiki, co w zeszłym roku, to nie ma o co walczyć.

Ja w zeszlym roku nie wygralam wiec nie wiem ile to warte, w tym roku jakims cudem jeden trafilam i na tym poprzestane, te bramki sa zbyt stresujące emotka PS. A swoją drogą zeszłoroczne termosy do kupienia na OLX już od 12 zł....

grappa25

Cytuj wiadomość#6574423 niedziela, 24 lutego 2019, 12:03:40
lb napisał(a):

wkurza mnie brak wygranej w loterii LOTTO a jeszcze bardziej fakt że pani sprzedająca kupon wiedziała pierwsza czy mam wygraną czy nie

ooo i mnie też- to jakby ktoś za mnie odpakowywał prezent.
I wkurza mnie też, że sporo konkursów dotyczy tylko sklepów z dużych miast- np. Tesco miało konkurs, gdzie trzeba kupić jakiś przedmiot (tu akurat papier), ale w mniejszych tesco ich wogóle nie dostali. Konkursy Super-Pharm też są poza moim zasięgiem, chyba, że poproszę kogoś o zakup, ale już muszę zawracać komuś gitarę...
0 0

lb

Cytuj wiadomość#6574427 niedziela, 24 lutego 2019, 12:20:51
grappa25 napisał(a):

lb napisał(a):

wkurza mnie brak wygranej w loterii LOTTO a jeszcze bardziej fakt że pani sprzedająca kupon wiedziała pierwsza czy mam wygraną czy nie

I wkurza mnie też, że sporo konkursów dotyczy tylko sklepów z dużych miast- np. Tesco miało konkurs, gdzie trzeba kupić jakiś przedmiot (tu akurat papier), ale w mniejszych tesco ich wogóle nie dostali. Konkursy Super-Pharm też są poza moim zasięgiem, chyba, że poproszę kogoś o zakup, ale już muszę zawracać komuś gitarę...

ale istnieje możliwość zamiany prezentu
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6574428 niedziela, 24 lutego 2019, 12:22:49
lb napisał(a):

grappa25 napisał(a):

lb napisał(a):

ale istnieje możliwość zamiany prezentu

W lotto? Ale jakiej zamiany?
0 0

lb

Cytuj wiadomość#6574430 niedziela, 24 lutego 2019, 12:30:08
jeżeli na kuponie wydrukowanym pisze wygrana to czy nie można  wydrukować nowy kupon na którym wygranej brak i powiedzieć że tamten kupon (wygrany)  to np. był kupon MultiMulti niejednokrotnie w przeszłości spotkałam się z takim faktem źle wydrukowany kupon został unieważniony a Pan drukował nowy z właściwą grą. Nie twierdzę że sprzedający są nieuczciwi ale istnieje taka możliwość.
0 0

jackk76

Cytuj wiadomość#6574494 niedziela, 24 lutego 2019, 18:47:06
Wkurza mnie, że miałem cały dzień na układanie haseł, a ułożyłem tylko jedno!
Najgorsze w tym jest to, że uważam je za tak dobre, że nie potrzebuję układać więcej.
Zostało mi 20 kapsli z Captain Jack ....................

tereniagno

Cytuj wiadomość#6574515 niedziela, 24 lutego 2019, 20:05:47
Wkurza mnie,że takie młode dzieci dotyka poważna choroba emotka
Dziś dowiedziałam się, że mojego wnuka najlepszego kolegi l.13(przyjaciel) wykryto glejaka i w tym tygodniu będzie miał pierwszą chemię emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6574523 niedziela, 24 lutego 2019, 21:38:31
lb napisał(a):

jokan napisał(a):

lb napisał(a):

jak to pierwsza?

bo na kuponie pisało "spróbuj ponownie"

a możecie mnie oświecić jak to naprawdę wygląda, bo już drugi raz kupiłam lotto za 8zł i żadnego kuponu nie dostałam, a się pytałam i pani powiedziała, że nic nie wie
0 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6574526 niedziela, 24 lutego 2019, 22:09:27
lb napisał(a):

Mnie cieszy niezmiernie, że Lotto wprowadziło zmianę i info o wygranej jest drukowane od razu z kuponem. Nie trzeba nigdzie sprawdzać a kupujący od razu wie, czy coś wygrał czy nie. W moim mieście w jednym ze sklepów, w którym było Lotto, w poprzedniej loterii kasjerka źle wprowadzała transakcję do systemu i klient nie dostawał kuponu choć powinien. O ile dobrze pamiętam, należało w poprzedniej loterii zakupić np. Lotto plus coś jeszcze, transakcja miała być za min. 5 zł. Jak kasjerka wprowadziła Lotto plus np. zdrapkę jako osobne transakcje, klient nie dostał kuponu. Dla mnie obecne rozwiązanie jest prostsze i unika się kłopotliwych sytuacji. A że kasjerka wie pierwsza, czy jest wygrana, czy nie, co z tego... Jak kupuję lotto kasjerka nawet nie patrzy co się tam niżej na kuponie nadrukowało... co ją to niby obchodzi.
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6574993 wtorek, 26 lutego 2019, 07:54:12
taalvikki napisał(a):

superloser napisał(a):

FBilona napisał(a):

Było to dawno ,naprawdę zwyczajowo ciężarne były wtedy dobrze traktowane.Przynajmniej ja zawsze miałam miejsce ustąpione czy w kolejkę bliżej wciągnięta. Koleżanki też nie narzekały.Gorzej było z małym dzieckiem w podróży. Raz na odcinku 25 km stałam jedna,jedyna w całym autobusie z rocznym dzieckiem. Nikt mi nie ustąpił,a jakoś nie miałam śmiałości prosić o litość, że to niebezpieczne i jest mi ciężko trzymać na ręku. Drugi raz pełniusieńki autobus, a był taki szarmancki starszy kierowca "Antek" , który zanim wpuścił do autobusu to wzrokiem wyławiał ciężarne i z małymi dziećmi.Te musiały pierwsze wsiąść do niego i jeszcze wołal"proszę tej Pani z dzieckiem ustąpić miejsca!" oraz " czy ta Pani już siedzi?". Młody żołnierz stojący obok mnie szturchnął młodego Pana i mówi do niego "złaź" , a ten ,żę "nie". Żołnierz pociągnąl go za katanę, a ten dalej nie chciał zejść. To jak mu walnął w łeb to myślałam,że szyba pęknie i jeszcze zaprosił go aby wysiedli "na solo". Myślę,że zapamiętał tę szkołę savoir-vivre.Chyba z Rzeszowa? , do Koszlina jechał nocny pociąg,jeden ,jedyny którym można było dotrzeć do sanatorium dla matki z dzieckiem. Przepełniony na maxa. Kolejarze wiedzieli,że jadą matki  maluchami i te stojące wyławiali udostępniając im własne służbowe lub pocztowe przedziały.Byłyśmy im bardzo wdzięczne.Wszystko zależy od kultury ,wychowania i wczucia się w sytuację.

Poważnie  emotka  
Dla ciebie zołnierz, który fizycznie atakuje chłopaka w Pekaesie to "wychowanie"?

Wczoraj chłopak, jutro matka z płaczącym dzieck - bo ryczy w autobusie, a zołnierz chce sie przespać... pojutrze babcia na pasach, bo sie wlecze a młody żołnierz na impreze samochodem gna.

Wkurza, kiedy ludzie tłumaczą agresje i uważają, że położenie łap na drugiej osobie, to dobre wychowanie.
A potem zdziwienie, że tyle agresji. Każdy płaci za bilet, i nawet 14-18 lat może być zmęczony, mieć problemy ze zdrowiem albo zwyczajnie chce się zdrzemnąć, bo wieczorem dorabia w knajpie.
Jak ktoś nie jest przygotowany na stanie w autobusie to jedzie taxi, ma gwarancje fotela.

w punkt. niestety, niektórzy są tak roszczeniowi, że nawet agresję tą roszczeniowością wytłumaczą. dramat. i to mnie wkurza. 

Nie życzę sobie żadnych ataków na mnie! Nie podoba się co piszę ,to proszę to ignorować. Taka była sytuacja, a ja ją tylko powtórzyłam. Nigdzie nie piszę ,że to pochwalam. Skomentowałam tylko wydarzenie, które miało miejsce. I nie pisz "dla Ciebie", tylko dla Pani bo mogłabyś być moją córka/synem
0 luki28

FBilona

Cytuj wiadomość#6574994 wtorek, 26 lutego 2019, 07:59:49
WKURZA mnie, że cokolwiek bym nie napisała to "ci co wstali lewą nogą" szukają w tym drugiego dna. To,że coś popieram, że coś nie tak. Byle z pełną świadomością dokuczyć. Pisze fakty, które miały miejsce - NIE DZIELE SIE POGLADAMI NA ICH TEMAT. Forum jest nieprzyjazne, tylko coś , a już "jazda" ataków. Ciekawe po co i dla kogo?
reniii 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6574995 wtorek, 26 lutego 2019, 08:02:26
FBilona napisał(a):

taalvikki napisał(a):

superloser napisał(a):

FBilona napisał(a):

Było to dawno ,naprawdę zwyczajowo ciężarne były wtedy dobrze traktowane.Przynajmniej ja zawsze miałam miejsce ustąpione czy w kolejkę bliżej wciągnięta. Koleżanki też nie narzekały.Gorzej było z małym dzieckiem w podróży. Raz na odcinku 25 km stałam jedna,jedyna w całym autobusie z rocznym dzieckiem. Nikt mi nie ustąpił,a jakoś nie miałam śmiałości prosić o litość, że to niebezpieczne i jest mi ciężko trzymać na ręku. Drugi raz pełniusieńki autobus, a był taki szarmancki starszy kierowca "Antek" , który zanim wpuścił do autobusu to wzrokiem wyławiał ciężarne i z małymi dziećmi.Te musiały pierwsze wsiąść do niego i jeszcze wołal"proszę tej Pani z dzieckiem ustąpić miejsca!" oraz " czy ta Pani już siedzi?". Młody żołnierz stojący obok mnie szturchnął młodego Pana i mówi do niego "złaź" , a ten ,żę "nie". Żołnierz pociągnąl go za katanę, a ten dalej nie chciał zejść. To jak mu walnął w łeb to myślałam,że szyba pęknie i jeszcze zaprosił go aby wysiedli "na solo". Myślę,że zapamiętał tę szkołę savoir-vivre.Chyba z Rzeszowa? , do Koszlina jechał nocny pociąg,jeden ,jedyny którym można było dotrzeć do sanatorium dla matki z dzieckiem. Przepełniony na maxa. Kolejarze wiedzieli,że jadą matki  maluchami i te stojące wyławiali udostępniając im własne służbowe lub pocztowe przedziały.Byłyśmy im bardzo wdzięczne.Wszystko zależy od kultury ,wychowania i wczucia się w sytuację.

Poważnie  emotka  
Dla ciebie zołnierz, który fizycznie atakuje chłopaka w Pekaesie to "wychowanie"?

Wczoraj chłopak, jutro matka z płaczącym dzieck - bo ryczy w autobusie, a zołnierz chce sie przespać... pojutrze babcia na pasach, bo sie wlecze a młody żołnierz na impreze samochodem gna.

Wkurza, kiedy ludzie tłumaczą agresje i uważają, że położenie łap na drugiej osobie, to dobre wychowanie.
A potem zdziwienie, że tyle agresji. Każdy płaci za bilet, i nawet 14-18 lat może być zmęczony, mieć problemy ze zdrowiem albo zwyczajnie chce się zdrzemnąć, bo wieczorem dorabia w knajpie.
Jak ktoś nie jest przygotowany na stanie w autobusie to jedzie taxi, ma gwarancje fotela.

w punkt. niestety, niektórzy są tak roszczeniowi, że nawet agresję tą roszczeniowością wytłumaczą. dramat. i to mnie wkurza. 

Nie życzę sobie żadnych ataków na mnie! Nie podoba się co piszę ,to proszę to ignorować. Taka była sytuacja, a ja ją tylko powtórzyłam. Nigdzie nie piszę ,że to pochwalam. Skomentowałam tylko wydarzenie, które miało miejsce. I nie pisz "dla Ciebie", tylko dla Pani bo mogłabyś być moją córka/synem

W uzupełnieniu. W tamtych czasach rzadko którą młoda matkę było stać na taksówkę. Mnie ledwo było stać na autobus aby odwiedzić rodziców czy jak w tamtym dniu jechać na wizytę lekarską z dzieckiem.
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6575220 wtorek, 26 lutego 2019, 16:48:18
Jestem taka na siebie zła emotka  Najpierw straciłam bon z Lay's do New Balance a teraz 2 termosy z Milki emotka Bylam na feriach i nie doczytałam że na odesłanie danych jest tylko 72 godziny.....przez moją chaotyczność tracę nagrody na własne życzenie ...wiem to tylko termosy wygrane za 2 podejściem a teraz 10 zgłoszeń i zero....:-(
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6575227 wtorek, 26 lutego 2019, 17:03:36
FBilona napisał(a):

emotka
Przecież sama się zwracasz do kogoś per TY pisząc "nie pisz", poza tym na forum wykorzystujesz login/nick i równie dobrze możesz być starszym panem lub dziewczynką z 2 klasy podstawówki, dlaczego ktoś miałby pisać do ciebie per Pani na publicznym forum ?

luki28

Cytuj wiadomość#6575230 wtorek, 26 lutego 2019, 17:09:56
nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

emotka
Przecież sama się zwracasz do kogoś per TY pisząc "nie pisz", poza tym na forum wykorzystujesz login/nick i równie dobrze możesz być starszym panem lub dziewczynką z 2 klasy podstawówki, dlaczego ktoś miałby pisać do ciebie per Pani na publicznym forum ?

Dokładnie, chyba jaśnie PANIĄ odrobinę poniosło... To jest forum, które rządzi się swoimi prawami, tutaj do siebie zwracamy się per Ty, bez względu na wiek i to jest spoko. Bo niby skąd mamy wiedzieć ile kto ma lat? Może będzie trzeba robić wnikliwą analizę przed odpowiedzią na czyiś post, jak się do kogo zwracać, bo być może ten ktoś jest starszy? To są jakieś jaja...

FBilona

Cytuj wiadomość#6575332 środa, 27 lutego 2019, 07:13:40
Superloser uwłaczyłeś pamięci ofar II Wojny Światowej . Wstyd i hańba ,że napisałeś zdanie,które wstrząsnęło moją rodziną i znajomymi. Szanujmy siebie,naszą przeszłość i walczmy o przyszłość. Nie rańmy się przy każdej okazji.Nie przechodźmy obojętnie obok atakujących, piętnujmy takie zachowania. Pamiętaj,że miliony były ofiarami tej strasznej wojny, każda rodzina dotknięta nieszczęściem. NIGDY nie używaj haniebnych porównań.  Twoje słowa powinny być przedstawione Prokuraturze bo trudno bardziej obrazić kobietę-POlkę. Obraziłeś mnie najbardziej jak można-OCZEKUJĘ PRZEPROSIN.
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6575333 środa, 27 lutego 2019, 07:29:55
Tjaaa.... emotka emotka  
Bardzo mnie wkurza ciągłe niepowodzenie w loteriach bramkowych. Kto to w ogóle wymyślił?!  emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6575334 środa, 27 lutego 2019, 07:31:26
superloser napisał(a):

luki28 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

emotka

Dokładnie, chyba jaśnie PANIĄ odrobinę poniosło... To jest forum, które rządzi się swoimi prawami, tutaj do siebie zwracamy się per Ty, bez względu na wiek i to jest spoko. Bo niby skąd mamy wiedzieć ile kto ma lat? Może będzie trzeba robić wnikliwą analizę przed odpowiedzią na czyiś post, jak się do kogo zwracać, bo być może ten ktoś jest starszy? To są jakieś jaja...

STAROŚČ nie jest wyznacznikiem okazywanego szacunku. Na szacunek trzeba zapracować a nie go wymuszać.
Przykro mi, że jesteś "komunistycznie stara" (TO NIE OBELGA, tylko wyznacznik wieku) - ale publicznie popierasz atak żołnierza na młodego chłopaka. I nie mam zamiaru do ciebie na per pani sie zwracać, zwłaszcza kiedy, ty sama "lecisz na ty".

Ode mnie nie oczekuj SZACUNKU. 

Kto mnie atakuje i tworzy złą atmosferę na forum to proszę przez per Pani, reszta miłych uczestników forum na ty. Co do szacunku to dotyczy on obydwóch stron. Nie wiem czy Państwo wiedzą, a może nie dotarło ale użyte jw stwierdzenie w cudzysłowie jest obraźliwe. Moi drodzy skoro jesteście niby anonimowi to przecież nie bezkarni. Zwroty obraźliwe proszę dobrze przemyśleć. Niczego nie popieram ,opisałam wydarzenie ale ono jest niczym do tego co się na mnie wylało. ot, okazja żeby pobrylować wątpliwej jakości językiem, sformuowaniami i zgorzknieniem. Tylko niech się znajdzie ofiara, jakakolwiek. Niech tylko da się czegoś przyczepić i już jazda. Jeżdzić to proszę na nartach, sankach i łyżwach. Zdrowsze i na poziomie. SUPERLOSER zdanie,które użyłeś jest mega obraźliwe i nie mam odwagi zacytować go na forum. Nawet kopiuj ,wklej obraż wszystkie kobiety. Obraża tak głęboko i boleśnie wszystkie ofiary nazizmu,że brakuje mi słów aby wyrazić swój smutek nad brakiem patriotyzmu.
reniii 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6575336 środa, 27 lutego 2019, 07:42:47
nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

emotka

Miła moja oczywiście,że nie musisz i tak jest zwyczajowo. Ale jak ktoś chce obrazić, zaatakować, ubliżyć to dla zasady PAN/PANI. Może ten delikatny dystans powstrzyma od wylewania jadu i niemiłych uwag w rodzaju "jedz taksówka to będziesz siedzieć"
reniii 0
|< << < 4474 4475 4476 4477 4478 44794480 4481 4482 4483 4484 > >> >|