Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4477 4478 4479 4480 4481 44824483 4484 4485 4486 4487 > >> >|

joasiunia

Cytuj wiadomość#6575696 czwartek, 28 lutego 2019, 10:43:58
isiulka napisał(a):

Może zmienimy zasady wątku wkurza mnie aby każdy zamieszczony wpis był w firmie rymowanki. Z jednej strony może poprawi to humor, z drugiej bedzie miało wartość konkursowi-edukacyjna emotka
bo wkurza mnie czytanie ideologicznych mądrości o tym jak kogis wkurzają głodujące dzieci, ludzie umierający na raka, ze ktos molestował dziecko, skatował psa itd..

każdego to „wkurza” co nie zmienia faktu, ze jesteś na forum konkursowym i mimo, ze możesz tu pisać co chcesz a ja nie muszę czytać, to powinny być jakieś ograniczenia. 

Mówisz - masz:

Wkurza mnie, że dzieci się nie dogadują:
Junior szczypie Córkę, a ona Juniora,
a ja przez te krzyki i ciągłe lamenty,
chcę iść się utopić gdzieś do jeziora emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6575751 czwartek, 28 lutego 2019, 12:04:29
Wkurza mnie "zamieszanie" z tłustym czwartkiem. A szczególnie pytania na fb - ile już zjedliście? ile macie zamiar zjeść? a jakie? a gdzie?
Strach w ten dzień otwierać fb  emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6575752 czwartek, 28 lutego 2019, 12:06:31
ziolko napisał(a):

Wkurza mnie "zamieszanie" z tłustym czwartkiem. A szczególnie pytania na fb - ile już zjedliście? ile macie zamiar zjeść? a jakie? a gdzie?
Strach w ten dzień otwierać fb  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6575766 czwartek, 28 lutego 2019, 12:20:47
isiulka napisał(a):

Może zmienimy zasady wątku wkurza mnie aby każdy zamieszczony wpis był w firmie rymowanki. Z jednej strony może poprawi to humor, z drugiej bedzie miało wartość konkursowi-edukacyjna emotka
bo wkurza mnie czytanie ideologicznych mądrości o tym jak kogis wkurzają głodujące dzieci, ludzie umierający na raka, ze ktos molestował dziecko, skatował psa itd..

każdego to „wkurza” co nie zmienia faktu, ze jesteś na forum konkursowym i mimo, ze możesz tu pisać co chcesz a ja nie muszę czytać, to powinny być jakieś ograniczenia. 

Trzeba chyba po prostu założyć, że są rzeczy - że tak to ujmę - ogólnowkurzające, które wkurzają wszystkich bez wyjątku. Bo bez tego faktycznie przepełniony wątek zaraz nam rozerwie w strzępy, ku uciesze licznych oszukańczych agencji konkursowych.  emotka
0 0

kamea

Cytuj wiadomość#6575815 czwartek, 28 lutego 2019, 13:20:14
Wkurza mnie że pracownicy Delikatesów Centrum są nie doinformowani-poszła córka na zakupy z moją delikartą na której wygrane jest 100 zł.Do zapłaty wyszło 1 gr ,kasjerka powiedziałą ,że tak być nie może,zawołała kierownika cofnęli paragon i kazali normalnie zapłacić.
nkba, bruce 0

adamaszek

Cytuj wiadomość#6576082 czwartek, 28 lutego 2019, 23:19:42
Strona internetowa pod adresem https://duzodobrego.com.pl/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.

Ciągle mam takie info, jeśli chodzi o konkurs Carrefour Wawel.... O co chodzi? emotka
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6576083 czwartek, 28 lutego 2019, 23:26:02
adamaszek napisał(a):

Strona internetowa pod adresem https://duzodobrego.com.pl/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.

Ciągle mam takie info, jeśli chodzi o konkurs Carrefour Wawel.... O co chodzi? emotka

u mnie działa normalnie
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6576179 piątek, 1 marca 2019, 11:37:44
Wkurza mnie namawianie klientów do zakładania kart w sklepach...
Dziś rano wstąpiłam do sklepu YR żeby kupić żel pod prysznic na wyjazd. Spieszyło mi się bo byłam już spóźniona do pracy, pani prosi o kartę, mówię że nie mam (zakupy robię tam może dwa razy w roku), mówi że w takim razie założymy, ja mówię, że  dziękuję, ona że będę miała zniżki, ja mówię, że dziękuję, ona że zachęca bo przy zakupie czegoś tam coś tam będzie minus ileś tam, ja mówię, że dziękuję...

moskala22

Cytuj wiadomość#6576424 piątek, 1 marca 2019, 21:13:39
wkurza mnie że w moim lewiatanie chipsy STAR rożki są wpisane jako LAYS rożki i tym sposobem 3 paragony poszły się ....  emotka
bruce 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6576494 sobota, 2 marca 2019, 10:56:45
haley napisał(a):

Wkurza mnie, że dałam się nabrać na konkurs, który był tutaj w bazie. Organizator najpierw przedłużył konkurs z powodu rzekomego ogromnego zainteresowania, po czym nie wyłonił laureata (czego regulamin nie przewidywał). Brawo ja! emotka   emotka  Uważajcie w czym bierzecie udział emotka

podaj linka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6576525 sobota, 2 marca 2019, 14:30:07
haley napisał(a):

Wkurza mnie, że dałam się nabrać na konkurs, który był tutaj w bazie. Organizator najpierw przedłużył konkurs z powodu rzekomego ogromnego zainteresowania, po czym nie wyłonił laureata (czego regulamin nie przewidywał). Brawo ja! emotka   emotka  Uważajcie w czym bierzecie udział emotka

co to był za konkurs? co to za organizator?
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6576685 niedziela, 3 marca 2019, 12:12:58
...że zagapiłam się wczoraj z nocną wachtą i przegapiłam odnowienie pakietu nagród na quizie filmowym cinema city. Dzisiaj nie ma już żadnej nagrody...
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6576686 niedziela, 3 marca 2019, 12:16:23
glena napisał(a):

...że zagapiłam się wczoraj z nocną wachtą i przegapiłam odnowienie pakietu nagród na quizie filmowym cinema city. Dzisiaj nie ma już żadnej nagrody...

Wczoraj przed północą wyłączyli wszystkie nagrody. Po północy nic się nie odnowiło. Tak jakby konkurs skończył się wczoraj. Ludzie na FB się żalą.
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6576690 niedziela, 3 marca 2019, 12:27:35
monnikk napisał(a):

glena napisał(a):

Wczoraj przed północą wyłączyli wszystkie nagrody. Po północy nic się nie odnowiło. Tak jakby konkurs skończył się wczoraj. Ludzie na FB się żalą.

no to teraz nie wkurzam się już na swoje gapiostwo, tylko na CC
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6576726 niedziela, 3 marca 2019, 14:23:32
glena napisał(a):

Wróciły nagrody.
0 0

grappa25

Cytuj wiadomość#6576752 niedziela, 3 marca 2019, 16:16:54
wkurza mnie przedłużanie trwania konkursów i zmiana regulaminu ostatniego dnia np. https://www.prawdziwy-pies.pl/konkurs/ był pierwotnie do 01.03 a przedłużyli aż do 26.04, pewnie dlatego, że mało zgłoszeń było. Człowiek śpieszy się z zakupami i wymyślaniem haseł, a tu niespodzianka! I teraz pewnie już nic nie wygram...

nikusia88

Cytuj wiadomość#6576757 niedziela, 3 marca 2019, 16:46:51
Wkurza mnie dziś dosłownie wszystko.
Nie mogę wymyślić nic kreatywnego na aktualne konkursy emotka  Zero pomysłu.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6576875 poniedziałek, 4 marca 2019, 00:07:27
no i 3 kody captain jack zmarnowane. wbite jedno zgłoszenie a potem weryfikacje czy nie jestem robotem i zabawa w kwadraciki a to zaznacz taxi a to zaznacz znaki, a to samochodu osobowe a to mosty...i póki się pozaznaczało to północ nastała i komunikat "COŚ POSZŁO NIE TAK brak trwających etapów!"
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6577133 poniedziałek, 4 marca 2019, 16:47:42
wkurzam się na samą siebie. Jestem na urlopie, wypoczywam...
A chęci do grania w konkursy brak emotka  nie wiem co się dzieje, i tak już od grudnia emotka Robię to wszystko od niechcenia. Coś tam gram ale nie ma efektów; nie ma też frajdy. A wiem ze wypadałoby, bo się przecież to opłaca ;)
Jakby wpadła jakaś nagroda to pewnie bym się ogarnęła, ale jak ma wpaść jak ja nie mam siły tego ogarniać.
Z bezsilności tylko ...  emotka  Co się ze mną stało ? emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6577146 poniedziałek, 4 marca 2019, 17:22:38
mdepfs napisał(a):

wkurzam się na samą siebie. Jestem na urlopie, wypoczywam...
A chęci do grania w konkursy brak emotka  nie wiem co się dzieje, i tak już od grudnia emotka Robię to wszystko od niechcenia. Coś tam gram ale nie ma efektów; nie ma też frajdy. A wiem ze wypadałoby, bo się przecież to opłaca ;)
Jakby wpadła jakaś nagroda to pewnie bym się ogarnęła, ale jak ma wpaść jak ja nie mam siły tego ogarniać.
Z bezsilności tylko ...  emotka  Co się ze mną stało ? emotka

Wypalenie konkursowe - też to mam  emotka emotka
|< << < 4477 4478 4479 4480 4481 44824483 4484 4485 4486 4487 > >> >|