Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4486 4487 4488 4489 4490 44914492 4493 4494 4495 4496 > >> >|

jokan

Cytuj wiadomość#6582848 czwartek, 21 marca 2019, 22:34:38
isiulka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Rozpoczynający się sezon na kleszcze... dziś już wyciągnąłem psu 2 emotka  

U nas w lutym się zaczął - jak dla nas najlepsza obroża -polecam emotka

No wlasnie obroże ma... taką półroczną. Kupiona w grudniu... za 80 zł ... weterynarz tak polecał emotka  

Bayer foresto -  u nas ponad 7 miesięcy  efekt super

Mi weterynarz mówił, ze obroże to marketingowy bubel i działa tylko na małe psy z krótkim futrem. 
Jak ktos daje psu obroże a ten nie ma kleszczy to po prostu bywa z nim w środowisku gdzie tych kleszczy nie ma.

Moj niestety funkcjonuje głównie na zewnątrz i z doświadczenia uważam, ze Najlepsze są krople , przed sezonem co pół roku i do tej pory zero kleszczy.
Nie wiem jak z zastrzykami ale mi wet odradzał w przypadku bernardyna.

moj ostatnio tez przyniosl jednego... emotka , te tanie obroże to nawet szkoda pieniedzy, juz lepiej zainwestowac w krople, a najlepiej w Foresto...mialam spory czas kiedys i sie naprawde sprawdza
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6582857 piątek, 22 marca 2019, 05:28:04
jokan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Rozpoczynający się sezon na kleszcze... dziś już wyciągnąłem psu 2 emotka  

U nas w lutym się zaczął - jak dla nas najlepsza obroża -polecam emotka

No wlasnie obroże ma... taką półroczną. Kupiona w grudniu... za 80 zł ... weterynarz tak polecał emotka  

Bayer foresto -  u nas ponad 7 miesięcy  efekt super

Mi weterynarz mówił, ze obroże to marketingowy bubel i działa tylko na małe psy z krótkim futrem. 
Jak ktos daje psu obroże a ten nie ma kleszczy to po prostu bywa z nim w środowisku gdzie tych kleszczy nie ma.

Moj niestety funkcjonuje głównie na zewnątrz i z doświadczenia uważam, ze Najlepsze są krople , przed sezonem co pół roku i do tej pory zero kleszczy.
Nie wiem jak z zastrzykami ale mi wet odradzał w przypadku bernardyna.

moj ostatnio tez przyniosl jednego... emotka , te tanie obroże to nawet szkoda pieniedzy, juz lepiej zainwestowac w krople, a najlepiej w Foresto...mialam spory czas kiedys i sie naprawde sprawdza

No mój akurat jest mały i krótkowslosy emotka
bede musieć kupić te kropelki... w sobotę będę w mieście to poszukam ... dzięki za rady...

atyde25

Cytuj wiadomość#6583577 poniedziałek, 25 marca 2019, 12:01:54
Jak dziś zobaczyłam ten cennik to też prawie dostałam zawału.Przesyłka polecona priorytetowa co teraz kosztuje 10 zł gabaryt L czyli ta trochę większa koperta będzie od 1 kwietnia kosztować 15,60 zł.Serio taka podwyżka przesyłek to jest kpina.Jak oni chcą zachęcić klientów do swoich usług gdy kurier już ma podobne ceny.Chyba im o to chodzi by poczta miała takie straty,że dostanie jakieś dofinansowania od państwa czy coś.Bardzo dziwna polityka gdy na rynku już jest sporo konkurencji.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6583609 poniedziałek, 25 marca 2019, 13:11:32
atyde25 napisał(a):

Jak dziś zobaczyłam ten cennik to też prawie dostałam zawału.Przesyłka polecona priorytetowa co teraz kosztuje 10 zł gabaryt L czyli ta trochę większa koperta będzie od 1 kwietnia kosztować 15,60 zł.Serio taka podwyżka przesyłek to jest kpina.Jak oni chcą zachęcić klientów do swoich usług gdy kurier już ma podobne ceny.Chyba im o to chodzi by poczta miała takie straty,że dostanie jakieś dofinansowania od państwa czy coś.Bardzo dziwna polityka gdy na rynku już jest sporo konkurencji.

o kurcze.... no to ładnie pojechali.... emotka

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6583618 poniedziałek, 25 marca 2019, 13:22:00
nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

o kurcze.... no to ładnie pojechali.... emotka

a ja jeszcze dodam że mają problem z kadrą listonoszy przez co np. w mieście Olsztynie przesyłka zwykła (ani polecona, ani priorytet) nadana do innego adresata w mieście idzie... 3 tygodnie... i takie info otrzymałem od pani.. bo mają problemy z pracownikami... to już kpina jest... a do tego jeszcze podwyżki robią... ;( ech  emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6583755 poniedziałek, 25 marca 2019, 18:02:26
Wkurzam się sam na siebie...
zamaist wziąć się porządnie za 1-2 rzeczy biorę sie za 10 naraz z marnym skutkiem... i nie tylko o konkursy chodzi, ale ogólnie emotka  

agaro3

Cytuj wiadomość#6583758 poniedziałek, 25 marca 2019, 18:27:30
pioge7 napisał(a):

Wkurzam się sam na siebie...
zamaist wziąć się porządnie za 1-2 rzeczy biorę sie za 10 naraz z marnym skutkiem... i nie tylko o konkursy chodzi, ale ogólnie emotka  

mam to samo , i ze sprzątaniem też ...a konki 2 strony otwarte mam od kilku dni i nic ..brak weny ...ech
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6583759 poniedziałek, 25 marca 2019, 18:36:59
Poczta polska stale i niezmiennie. 
List polecony wysłany z kuponem z faktu w poniedziałek wciąż w transporcie. Tydzień temu dotarł w poniedziałek czyli na styk. Oczywiście polecony ekonomiczny wg poczty polskiej może tyle iść. Ba, może iść do 14 dni. 
emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6583762 poniedziałek, 25 marca 2019, 18:54:45
cherry_coke napisał(a):

List polecony wysłany z kuponem z faktu w poniedziałek wciąż w transporcie. Tydzień temu dotarł w poniedziałek czyli na styk. Oczywiście polecony ekonomiczny wg poczty polskiej może tyle iść. Ba, może iść do 14 dni. 
emotka

Przebije Cię. Wysłałam 15 grudnia paczkę na święta na Tajawan do koleżanki ( zapłaciłam za paczkę ponad 80zł) i do dzisiaj nie została doręczona.  Być może dotrze na kolejne święta jeśli się znajdzie. Ślad po niej urywa się 28.12  emotka . Reklamacja już złożona. Jestem ciekawa co nasz  krajowy specjalista od przesyłek odpowie. 

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6583775 poniedziałek, 25 marca 2019, 19:49:45
ivanotta napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

emotka

Przebije Cię. Wysłałam 15 grudnia paczkę na święta na Tajawan do koleżanki ( zapłaciłam za paczkę ponad 80zł) i do dzisiaj nie została doręczona.  Być może dotrze na kolejne święta jeśli się znajdzie. Ślad po niej urywa się 28.12  emotka . Reklamacja już złożona. Jestem ciekawa co nasz  krajowy specjalista od przesyłek odpowie. 

Mam nadzieję, że Twoja reklamacja zostanie pozytywnie rozparzona i otrzymasz odszkodowanie, bo to jakieś nieporozumienie. Nigdy nie przepadałam za pocztą polską, ale ostatnio mam ich po kokardy. 

asantesana

Cytuj wiadomość#6583780 poniedziałek, 25 marca 2019, 20:07:47
cherry_coke napisał(a):

ivanotta napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

emotka

Mam nadzieję, że Twoja reklamacja zostanie pozytywnie rozparzona i otrzymasz odszkodowanie, bo to jakieś nieporozumienie. Nigdy nie przepadałam za pocztą polską, ale ostatnio mam ich po kokardy. 

Tyle, ze Poczta Polska ma niewiele wspólnego z niedotarciem paczki na Tajwan, przecież to nie oni ją tam dostarczają emotka  A Chiny cieszą się własnymi prawami, czasami paczka dojdzie, czasami nie, a najczęściej dochodzi niekompletna - sprawdzone niejednokrotnie emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6583787 poniedziałek, 25 marca 2019, 20:20:32
w srode w godzinach południowych do naszej wioski przyjeżdza prezydent Duda - mamy sie nastawić na "paraliż" komunikacyjny. Ciekawi mnie czy pozwolą dzieciom wyjśc ze szkoły do domów, bo akurat wtedy wiekszośc kończy lekcje
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6583788 poniedziałek, 25 marca 2019, 20:22:49
asantesana napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

ivanotta napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

emotka

Tyle, ze Poczta Polska ma niewiele wspólnego z niedotarciem paczki na Tajwan, przecież to nie oni ją tam dostarczają emotka  A Chiny cieszą się własnymi prawami, czasami paczka dojdzie, czasami nie, a najczęściej dochodzi niekompletna - sprawdzone niejednokrotnie emotka

Tyle że Tajwan to nie Chiny. Kilka paczek już wysłałam i zawsze było opóźnienie ale nigdy to aż tak nie wyglądało. Odszkodowanie, jak odszkodowanie.. wolałabym, żeby zawartość się odnalazła. Specjalnie na kolejne mecze Polaków dla znajomego z Tajwanu wysłaliśmy piłkarską koszulkę polskiej reprezentacji i kilka innych fajnych gadżetów. Bardziej sentymentalne przedmioty. Zobaczymy co z tym będzie. Dodam jeszcze, że paczki nadane na Tajwanie dochodzą do nas w ciągu 2 tygodni za cenę nadania dużo niższą (300 dolarów tajwańskich to nasze 37 zł!).
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6583791 poniedziałek, 25 marca 2019, 20:30:43
ivanotta napisał(a):

Tyle że Tajwan to nie Chiny.

Cytat z Wikipedii: Republika Chińska (chiń. upr. 中华民国; chiń. trad. 中華民國; pinyinZhōnghuá Mínguó), Tajwan (chiń. upr. 台湾; chiń. trad.臺灣 lub 台灣; pinyinTáiwān wymowa i), na arenie międzynarodowej często Chińskie Tajpej – państwo nieuznawane przez większość społeczności międzynarodowej, leżące w południowo-wschodniej Azji na wyspie Tajwan u wybrzeży Chińskiej Republiki Ludowej. Republika Chińska kontroluje również wyspy PeskadoryKinmen i Mazu.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6583793 poniedziałek, 25 marca 2019, 20:43:01
asantesana napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Tyle że Tajwan to nie Chiny. 

Cytat z Wikipedii: Tajwan (chiń. upr. 台湾; chiń. trad.臺灣 lub 台灣; pinyinTáiwān wymowa i), na arenie międzynarodowej często Chińskie Tajpej – państwo nieuznawane przez większość społeczności międzynarodowej, leżące w południowo-wschodniej Azji na wyspie Tajwan u wybrzeży Chińskiej Republiki Ludowej. Republika Chińska kontroluje również wyspy PeskadoryKinmen i Mazu.

Z Tajwanem jest podobna sytuacja jak z Krymem na Ukrainie.  Niby to Ukraina, ale jednak coś tam nie gra. Byłam na Tajwanie prawie miesiąc na wakacjach w zeszłym roku. Dla mnie to zupełnie inny kraj niż Chiny. Inna polityka, inne zasady, nie ma komunizmu i jest większy luz. Zresztą powiedz na Tajwanie, że Tajwan to Chiny i zobacz, co się będzie działo  emotka .  

Tajwan nie zostaje uznany jako niepodległe państwo tylko i wyłącznie dlatego, że Chiny grożą zerwaniem umów handlowych z każdym krajem, które to zrobi. Wyobrażasz sobie, żeby Polska coś takiego zrobiła? I nagle kończy się chińszczyzna na naszym rynku  emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6583794 poniedziałek, 25 marca 2019, 20:46:04
superloser napisał(a):

moskala22 napisał(a):

w srode w godzinach południowych do naszej wioski przyjeżdza prezydent Duda - mamy sie nastawić na "paraliż" komunikacyjny. Ciekawi mnie czy pozwolą dzieciom wyjśc ze szkoły do domów, bo akurat wtedy wiekszośc kończy lekcje

To nie ma komitetu powitalnego i tych innych taneczno-śpiewnych-kwiatowych atrakcji? emotka  Dzieci z kwaiatami, tancerka z chlebem i solą...

podejrzewam że takie "atrakcje" będa w miejscu docelowym jego podróży (przyjeżdza na otwarcie zakładu przetwórstwa miesnego), ale szczerze powiedziawszy nie "rajcują" mnie takie rzeczy
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6583795 poniedziałek, 25 marca 2019, 20:59:41
ivanotta napisał(a):

Z Tajwanem jest podobna sytuacja jak z Krymem na Ukrainie.  Niby to Ukraina, ale jednak coś tam nie gra. Byłam na Tajwanie prawie miesiąc na wakacjach w zeszłym roku. Dla mnie to zupełnie inny kraj niż Chiny. Inna polityka, inne zasady, nie ma komunizmu i jest większy luz. Zresztą powiedz na Tajwanie, że Tajwan to Chiny i zobacz, co się będzie działo  emotka .  

Tajwan nie zostaje uznany jako niepodległe państwo tylko i wyłącznie dlatego, że Chiny grożą zerwaniem umów handlowych z każdym krajem, które to zrobi. Wyobrażasz sobie, żeby Polska coś takiego zrobiła? I nagle kończy się chińszczyzna na naszym rynku  emotka

Ależ oni sami mianują się Republiką Chińską i tak nazwali swój kraj emotka  Znam te wszystkie zawiłości, nie trzeba mi robić wykładu, ale sprawa dotyczyła poczty, a nie historii Tajwanu. Skoro nawet telewizję mają powiązaną z Chinami (Chińską Republiką Ludową), to dlaczego nie pocztę? Powiem więcej, moja kuzynka załatwiała sobie stypendium i miała do wyboru Szanghaj lub Tajwan i obie te lokalizacje były załatwiane przez stronę Chińską jakby równolegle. Nie ma o co się spierać, bo oni sami nie potrafią się dogadać w tym temacie, a co dopiero my, niech paczka dojdzie prędzej czy później.  

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6583812 poniedziałek, 25 marca 2019, 23:02:23
Wkurzyłam się sama na siebie, bo otworzyłam Kinder bueno z kodem w tak osobliwy sposób, że 2 części kodu rozerwały się na pół emotka No nic, myślę, spisałam już kod na straty, ale jednak po dojechaniu do domu wbiłam ten kod i o dziwo w całości się zgadzał emotka Ale szczerze mówiąc wątpię, że w przypadku, gdy na ten kod padnie wygrana, Agencja będzie na tyle pomysłowa,aby szukać literek i cyferek kodu po przeciwnych stronach opakowania emotka
0 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6583814 poniedziałek, 25 marca 2019, 23:22:10
cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się sama na siebie, bo otworzyłam Kinder bueno z kodem w tak osobliwy sposób, że 2 części kodu rozerwały się na pół emotka No nic, myślę, spisałam już kod na straty, ale jednak po dojechaniu do domu wbiłam ten kod i o dziwo w całości się zgadzał emotka Ale szczerze mówiąc wątpię, że w przypadku, gdy na ten kod padnie wygrana, Agencja będzie na tyle pomysłowa,aby szukać literek i cyferek kodu po przeciwnych stronach opakowania emotka

Kasiu: nadzieja umiera ostatnia emotka
ja tez pokusiłam się o wbicie paragonu na loterię z o. wielkopolskiego, który to (paragon) wymsknął mi się z ręki tuż obok samochodu i wylądował w wielkiej kałuży jakiegoś gliniastego żwiru (?). Po wysuszeniu wygląda tak,  jakby w psią kupę wpadł (z całym szacunkiem dla wszystkich miłośników psów).

I zawahałam się ( żeby nie było ) - czy aby wystarczy mi  Captain'a Jack'a na "podratowanie zdrowia" w przypadku pozbawienia mnie prawa do EWENTUALNEJ nagrody głównej - ale nie mogłam pozwolić, by ten paragon leżał... tak samotnie... niezgłoszony... tkwił w bezsensie dalszego jestestwa  emotka  i żem go wbiła emotka

Teraz, targana wątpliwościami, w Twoim - Kasiu - wpisie, pocieszenia szukam emotka  na koniec dodam, że niezbadane są wyroki AGENCYJ emotka i powtórzę: nadzieja umiera ostatnia  emotka emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6583819 poniedziałek, 25 marca 2019, 23:52:22
A Ty to przepraszam skąd znasz moje imię emotka Bo ja, wybacz za moją ignorancję, Twój nick widzę po raz pierwszy i nijak tym bardziej nie potrafię dopasować go do jakichkolwiek personaliów. No chyba jestem wszem i wobec na tym forum znana i daję się wszystkim we znaki jak przysłowiowy wrzód na wiadomej części ciała i nie można mnie tak po prostu nie zauważyć emotka
|< << < 4486 4487 4488 4489 4490 44914492 4493 4494 4495 4496 > >> >|