Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

joan

Cytuj wiadomość#6611426 środa, 19 czerwiec 2019, 13:23:37
jokan napisał(a):

zaczyna się wstawianie świadectw z czerwonym paskiem na FB emotka emotka emotka

Nie wiem, jak przeszłam system edukacji bez takich "fanfarów" emotka

Najsmutniejsze jest to, że ów pasek nie ma żadnego znaczenia w dorosłym życiu. Żadnego. Co więcej, osoby ze świetnymi ocenami potrafią się stoczyć (narkotyki) albo znęcać psychicznie nad rodziną. Osoby ze słabymi notami (nawet taka, co raz powtarzała klasę!) kończą studia, działają społecznie, są dobrymi ludźmi. Reguł nie ma żadnych.

Ale spoko. Jest pasek, jest lans. Wolałabym przeczytać, co dobrego dla lokalnej społeczności zrobiło jakieś dziecko albo gdzie działa, jako wolontariusz. Tego jednak (zwykle) próżno szukać na fejscie...

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6611556 środa, 19 czerwiec 2019, 21:43:10
joan napisał(a):

jokan napisał(a):

Najsmutniejsze jest to, że ów pasek nie ma żadnego znaczenia w dorosłym życiu. Żadnego. Co więcej, osoby ze świetnymi ocenami potrafią się stoczyć (narkotyki) albo znęcać psychicznie nad rodziną. Osoby ze słabymi notami (nawet taka, co raz powtarzała klasę!) kończą studia, działają społecznie, są dobrymi ludźmi. Reguł nie ma żadnych.

Ale spoko. Jest pasek, jest lans. Wolałabym przeczytać, co dobrego dla lokalnej społeczności zrobiło jakieś dziecko albo gdzie działa, jako wolontariusz. Tego jednak (zwykle) próżno szukać na fejscie...

u mnie dzisiaj sąsiadki aż się pokłóciły które to dziecko zdolniejsze/mądrzejsze. Syn X chodzi do innej szkoły niż syn Y ale ten sam rocznik. Syn X miał o 0,2 wyższą średnią od Y ale niby w szkole X jest niższy poziom niż u Y. Tylko obie mamusie zapomniały ile dzieci chodziły na korepetycje zamiast bawić się na świeżym powietrzu.
Cieszę się że podczas mojej edukacji nie było takiego publicznego chwalenia się moimi osiągnięciami a za przyniesienie świadectwa z owym paskiem było rodzinne wyjście na lody do ulubionej lodziarnii a nie nagrody za kilkaset złotych emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6611571 środa, 19 czerwiec 2019, 22:33:41
joan napisał(a):

jokan napisał(a):

Ja nigdy nie uczyłam się "pod czerwony pasek"i patrzcie jaka ta cudaczkowa inteligentna wyrosła emotka Z przedmiotów ścisłych zawsze byłam noga,ale za to z humanistycznych czy w nauce języków obcych przodująca.Też mnie irytuje ten lans na fb i jeszcze teksty w stylu "jestem z syna/córki taka dumna emotka Po co to komu.Rozumiem,że gdyby paska nie było, rodzice nie byliby dumni ze swoich dzieci emotka To tylko taka chwilowa, ulotna satysfakcja.Moi rodzice zawsze mi powtarzali, że "jeśli ktoś jest dobry ze wszystkiego, to tak naprawdę z niczego". Miałam w podstawówce kolegę, który bodajże w siódmej klasie miał z góry na dół same celujące,ale "wredna pani od matmy szóstki dać nie chciała". Mamuśka oczywiście z pretensjami do nauczycielki poszła, kumpel się popłakał,ale niczego nie wskórali.

pioge7

Cytuj wiadomość#6611603 czwartek, 20 czerwiec 2019, 08:06:44
proszę tatę KUP MI 8X TAKĄ SAMĄ WODĘ PURE LIFE najlepiej NIEGAZOWANĄ...
Pojechał do sklepu, dzwoni, WODA jest po 1,19 zł, "SUPER BIERZ 8 NIEGAZOWANYCH"
przyjechał: 7 NIEGAZOWANYCH i 1 LEKKO GAZOWANA bo on lubi lekko gazowaną i mi odda za nią emotka no i po paragonie emotka emotka emotka

Edit: kilka paragonów na lubisie poszło się paść emotka

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6611619 czwartek, 20 czerwiec 2019, 10:27:51
pioge7 napisał(a):

przyjechał: 7 NIEGAZOWANYCH i 1 LEKKO GAZOWANA bo on lubi lekko gazowaną i mi odda za nią emotka no i po paragonie emotka emotka emotka

Mają inną nazwę na paragonie? Bo w niektórych sklepach wszystkie są opisane jako np. Woda Nestle Puree 0.5
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6611621 czwartek, 20 czerwiec 2019, 10:32:46
messi napisał(a):

Loteria Bakuś (www.loteriabakusie.pl) i 5001 nagród (5000 pluszaków i 1 wyjazd do Legolandu) emotka Trend badziewia w agencjach trwa emotka

Zgadzam się z tym, zresztą już kiedys o tym pisałam. Dopóki gracze nie uznają, że nie ma po co tuczyć dziecka lub siebie słabo jakościowym produktem, żeby dostać nagrodę za 15 złotych to niestety tak będzie.

pioge7

Cytuj wiadomość#6611642 czwartek, 20 czerwiec 2019, 12:22:24
@[email protected] napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Mają inną nazwę na paragonie? Bo w niektórych sklepach wszystkie są opisane jako np. Woda Nestle Puree 0.5

Tak, rożne nazwy niestety emotka  
0 0

tygrysek82bu

Cytuj wiadomość#6611653 czwartek, 20 czerwiec 2019, 13:47:40
Wkurza mnie, że wrzuciłam na swój profil na FB zdjęcie świadectw z paskiem i wyróżnień mojej trójki pociech, z podpisem, że jestem bardzo dumna, tak samo jak wrzucam zdjęcia wygranych nagród, zdjęcia przyrody, które wydaje mi się, że wyszły super i chciała bym się tym pochwalić,  bo w sumie po to te media funkcjonują, żeby podglądać innych i pochwalić się tym, z czego jesteśmy dumni... A  jestem bardzo dumna z mojej trójki, bo zasłużyli na to pracując cały rok, chociaż więcej czasu spędzają grając na konsoli czy komputerze, nie chodzą na żadne dodatkowe zajęcia, bo im się nie chce, nie posyłam ich na korepetycje, bo uważam, że od tego  by ich nauczyć są nauczyciele, nie karzę za przyniesienie oceny mniejszej niż 5, nie chodzę po nauczycielach z pretensjami, kiedy wpadnie jakaś słabsza ocena, w sumie, to chyba jako jedyni z mężem, głównie w klasie synów, na zebraniach nie mamy nic do powiedzenia na temat jacy to nauczyciele niedobrzy, system niedobry, podręczniki beznadziejne i w ogóle wszystko... Tak, jest dużo niepotrzebnych rzeczy, które są w programie, tak w podręcznikach nic nie ma, trzeba zazwyczaj podpytywać wujka google, ale u nas akurat dzieci z tym problemu nie mają...
I co?  Teraz czuję się jak jakaś matka psychopatka, której biedne dzieci muszą spełniać chore ambicje rodziców, tracąc dzieciństwo, tylko po to by dostać ten głupi i niepotrzebny pasek emotka  ... Bo moje dzieci nie mają ambicji, nie mają radości z tego, że zdobywają wyróżnienia i nagrody... Kiedy ktoś się pochwali wygranym przez siebie czy kogoś bliskiego samochodem, sypie się grad gratulacji, a chwaląc się wygraną nagrodą przez syna w konkursie matematycznym, wygraną gotówką będącą nagrodą wójta za najlepszą średnią w klasie i w szkole, czy paskiem na świadectwie, który tez jest jakąś w swoim rodzaju nagrodą, jestem totalnie beznadziejna matką, która powinna się spalić ze wstydu, że cieszy się z czegoś takiego... A ja własnie ogromnie cieszę się, że mam zdolne dzieciaki, które są zorganizowane i same dbają o to by odrobić lekcje i się nauczyć, tak samo jak jestem dumna z każdego ich osiągnięcia, każdej bramki strzelonej na lekcji w-f , z każdego nowego super odkrycia i zdobycia nowego poziomu w grze, każdego slima, który wyszedł idealnie itd. Z każdego mniejszego i większego sukcesu... A chwilach takich jak właśnie zakończenie roku i wielkie wyróżnienia, czy wygrane w konkursach, olimpiadach, czy zawodach jestem dumna szczególnie i okazuje im to, żeby wiedzieli, że nie jest mi to obojętne, że chcą i się starają. 
Ok, mogła bym tą swoją radość i dumę zachować dla siebie, bo kogo to obchodzi co tam u mnie słychać... Ale z drugiej strony zdjęcia widzą moi znajomi, bliżsi, dalsi i rodzina, nie cały świat, którego nie obchodzi moje istnienie i większość z nich wrzuca zdjęcia z urodzin dzieci, wyjazdów, tortu, który świetnie wyszedł, medalu zdobytego na zawodach szkolnych, występów, akademii itp... Gdybym nie chciała, żeby mi się to wszystko wyświetlało, po prostu bym ich zablokowała czy wyrzuciła ze znajomych i tyle... I tak myślę, że powinno być w drugą stronę, skoro któregoś z moich znajomych nie obchodzi co mam do pokazania czy do powiedzenia, jeśli irytują go moje posty, to  po prostu  niech odrzuci znajomość...
Prawdą jest też to, że oceny w szkole nie przesądzają o tym kim będziemy w przyszłości i jakimi będziemy ludźmi, ale dają jednak większe możliwości jeśli chodzi o dalszą edukację i karierę, z tym, że to tylko jeden z wielu czynników, który ma wpływ na naszą przyszłość. Ale czy ktoś, kto w tym momencie wrzuca zdjęcie świadectwa z paskiem na FB czy inne media społecznościowe pisze, że jego dziecko będzie najlepszym profesorem, lekarzem, prawnikiem itp. Nie, to jest tu i teraz, a w przyszłości, mam nadzieję że moje dzieci wyrosną na dobrych ludzi, bez względu na to będą robić...

Gość

Cytuj wiadomość#6611673 czwartek, 20 czerwiec 2019, 16:02:00
tygrysek82bu napisał(a):

Wkurza mnie, że wrzuciłam na swój profil na FB zdjęcie świadectw z paskiem i wyróżnień mojej trójki pociech, z podpisem, że jestem bardzo dumna, tak samo jak wrzucam zdjęcia wygranych nagród, zdjęcia przyrody, które wydaje mi się, że wyszły super i chciała bym się tym pochwalić,  bo w sumie po to te media funkcjonują, żeby podglądać innych i pochwalić się tym, z czego jesteśmy dumni... A  jestem bardzo dumna z mojej trójki, bo zasłużyli na to pracując cały rok, chociaż więcej czasu spędzają grając na konsoli czy komputerze, nie chodzą na żadne dodatkowe zajęcia, bo im się nie chce, nie posyłam ich na korepetycje, bo uważam, że od tego  by ich nauczyć są nauczyciele, nie karzę za przyniesienie oceny mniejszej niż 5, nie chodzę po nauczycielach z pretensjami, kiedy wpadnie jakaś słabsza ocena, w sumie, to chyba jako jedyni z mężem, głównie w klasie synów, na zebraniach nie mamy nic do powiedzenia na temat jacy to nauczyciele niedobrzy, system niedobry, podręczniki beznadziejne i w ogóle wszystko... Tak, jest dużo niepotrzebnych rzeczy, które są w programie, tak w podręcznikach nic nie ma, trzeba zazwyczaj podpytywać wujka google, ale u nas akurat dzieci z tym problemu nie mają...
I co?  Teraz czuję się jak jakaś matka psychopatka, której biedne dzieci muszą spełniać chore ambicje rodziców, tracąc dzieciństwo, tylko po to by dostać ten głupi i niepotrzebny pasek emotka  ... Bo moje dzieci nie mają ambicji, nie mają radości z tego, że zdobywają wyróżnienia i nagrody... Kiedy ktoś się pochwali wygranym przez siebie czy kogoś bliskiego samochodem, sypie się grad gratulacji, a chwaląc się wygraną nagrodą przez syna w konkursie matematycznym, wygraną gotówką będącą nagrodą wójta za najlepszą średnią w klasie i w szkole, czy paskiem na świadectwie, który tez jest jakąś w swoim rodzaju nagrodą, jestem totalnie beznadziejna matką, która powinna się spalić ze wstydu, że cieszy się z czegoś takiego... A ja własnie ogromnie cieszę się, że mam zdolne dzieciaki, które są zorganizowane i same dbają o to by odrobić lekcje i się nauczyć, tak samo jak jestem dumna z każdego ich osiągnięcia, każdej bramki strzelonej na lekcji w-f , z każdego nowego super odkrycia i zdobycia nowego poziomu w grze, każdego slima, który wyszedł idealnie itd. Z każdego mniejszego i większego sukcesu... A chwilach takich jak właśnie zakończenie roku i wielkie wyróżnienia, czy wygrane w konkursach, olimpiadach, czy zawodach jestem dumna szczególnie i okazuje im to, żeby wiedzieli, że nie jest mi to obojętne, że chcą i się starają. 
Ok, mogła bym tą swoją radość i dumę zachować dla siebie, bo kogo to obchodzi co tam u mnie słychać... Ale z drugiej strony zdjęcia widzą moi znajomi, bliżsi, dalsi i rodzina, nie cały świat, którego nie obchodzi moje istnienie i większość z nich wrzuca zdjęcia z urodzin dzieci, wyjazdów, tortu, który świetnie wyszedł, medalu zdobytego na zawodach szkolnych, występów, akademii itp... Gdybym nie chciała, żeby mi się to wszystko wyświetlało, po prostu bym ich zablokowała czy wyrzuciła ze znajomych i tyle... I tak myślę, że powinno być w drugą stronę, skoro któregoś z moich znajomych nie obchodzi co mam do pokazania czy do powiedzenia, jeśli irytują go moje posty, to  po prostu  niech odrzuci znajomość...
Prawdą jest też to, że oceny w szkole nie przesądzają o tym kim będziemy w przyszłości i jakimi będziemy ludźmi, ale dają jednak większe możliwości jeśli chodzi o dalszą edukację i karierę, z tym, że to tylko jeden z wielu czynników, który ma wpływ na naszą przyszłość. Ale czy ktoś, kto w tym momencie wrzuca zdjęcie świadectwa z paskiem na FB czy inne media społecznościowe pisze, że jego dziecko będzie najlepszym profesorem, lekarzem, prawnikiem itp. Nie, to jest tu i teraz, a w przyszłości, mam nadzieję że moje dzieci wyrosną na dobrych ludzi, bez względu na to będą robić...

Jeszcze gorzej emotka W ocenie jakiejś części internautów nie jesteś już nawet matką psychopatką a maDką chwalącą się swoimi "bombelkami" emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6611678 czwartek, 20 czerwiec 2019, 16:18:28
tygrysek82bu napisał(a):

olewam takie komentarze i w znajomych mam tylko prawdziwych znajomych z którymi spędzam czas a nie tylko chwalę się fotami. może nie mam wielu polubien i komentarzy Ale mam to gdzieś a wstawiam to co chce!
bo głupie komentarze wkurzaja

tygrysek82bu

Cytuj wiadomość#6611683 czwartek, 20 czerwiec 2019, 16:44:56
agakaz2 napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

olewam takie komentarze i w znajomych mam tylko prawdziwych znajomych z którymi spędzam czas a nie tylko chwalę się fotami. może nie mam wielu polubien i komentarzy Ale mam to gdzieś a wstawiam to co chce!
bo głupie komentarze wkurzaja

Według mnie nie ma nic złego w tym, że ludzie chwalą się i chcą podzielić nawet z całym światem tym, że coś im się udało, coś sprawiło im ogromną radość, bez względu na to, czy to drobiazg czy jakaś "wielka" rzecz. W jakimś celu te media społecznościowe powstały... Ja pod swoim zdjęciem, żadnego komentarza negatywnego nie dostałam, ale spora część "znajomych" , z których nawet niektórzy dali "lajka", u siebie udostępniło gotowce na temat tych niespełnionych w czasach szkolnych rodziców, którzy pewnie byli marnymi uczniami i teraz sobie to świadectwami dzieci rekompensują, odbierając im ich sukces i przypisując sobie całą chwałę itd.  To jest chyba najgorsze, taka dwulicowość... Niby też mnie takie rzeczy nie ruszają, ale jednak troszkę to boli. Nie wiem, kto ma większe kompleksy, czy ten, kto pochwali się sukcesem, czy ten, kto sprowadzi chwalącego się na ziemię wylewając tonę jadu... Zresztą tak jest wszędzie i ze wszystkim... Życie było by piękniejsze, gdyby ludzie byli wobec siebie milsi, bardziej tolerancyjni i potrafili cieszyć się radością innych, ale wtedy było by zbyt nudno... 
0 0

justfine

Cytuj wiadomość#6611686 czwartek, 20 czerwiec 2019, 17:07:18
joan napisał(a):

ziolko napisał(a):

(...) Od razu wzięłam 2 koszyczki, chociaż cena była o 1 zł wyższa, niż ostatnio, czyli po 6 zł za kg. 
(...)

W ubiegłym tygodniu kupiliśmy skrzynkę od stojących na przystanku panów w cenie 7 zł / skrzynka.
W okolicznych sklepach truskawki po 7 zł / kg.
W Lidlu truskawki po prawie 14 zł / kg.

BTW - czemu borówki amerykańskie takie drogie? Kosztowały ok. 20 zł / kg, a teraz powyżej 42 zł / kg. Wydawało mi się, że to łatwy w uprawie i transporcie owoc rosnący w Polsce emotka

W czasie gdy część świata zastanawia się, jak zmniejszyć swój ślad węglowy, LIDL w czerwcu sprowadza do Polski czereśnie prosto z Grecji oraz groszek zielony z Afryki, zdaje się. Witki opadają.
bruce 0

asia670

Cytuj wiadomość#6611713 czwartek, 20 czerwiec 2019, 19:34:23
juz trzeci raz po wpisaniu paragonu z jogurtu SKYR nie da się zmazac zdrapki.....
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6611730 czwartek, 20 czerwiec 2019, 20:32:33
zastanawiam się skad się wziął trend na proszenie „dobrych duszyczek” o pomoc ? Czy tylko mi dobra duszyczka na forum kojarzy się z „Kierownikiem” dla żula proszącego o 2zł na piwo? Przecież się znamy, przynajmniej cześć z nas się zna, czemu po prostu nie pisać koleżanki/koledzy pomożecie?
0 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6612061 piątek, 21 czerwiec 2019, 15:08:28
Poszłam po paczkę, głupi dzwonek z Danonków. Specjalnie dzwoniłam do punktu Pickup żeby przetrzymali ją do dzisiaj, bo wyjeżdżałam, zgodzili się. Wyprawa na godzinę, ale ok, umawiałam się, że dziś odbiorę, to pojechałam. W punkcie powiedzieli, że pół godziny wcześniej wróciła do magazynu, a w magazynie, że już zdążyli nadać ją od nowa i wraca do nadawcy. A niech tam sobie organizatorom dzwoni emotka
0 0

Andzik

Cytuj wiadomość#6612067 piątek, 21 czerwiec 2019, 15:47:35
isiulka napisał(a):

zastanawiam się skad się wziął trend na proszenie „dobrych duszyczek” o pomoc ? Czy tylko mi dobra duszyczka na forum kojarzy się z „Kierownikiem” dla żula proszącego o 2zł na piwo? Przecież się znamy, przynajmniej cześć z nas się zna, czemu po prostu nie pisać koleżanki/koledzy pomożecie?

Ja natomiast widzę, że każdy wpis musi być skomentowany, nie ma jak się uczepić. Pozdrawiam emotka

vazzz

Cytuj wiadomość#6612068 piątek, 21 czerwiec 2019, 15:48:09
Jak zwykle OLX. Wczoraj facet pisze do mnie, że chce kupić przedmiot, że zaraz może podjechać i żeby mu podać adres. Więc podałam a on napisał, że przyjedzie rowerem, ale zasadniczo nie wie czy dana rzecz mu się zmieści do plecaka (mimo moich zapewnień, że się zmieści), więc jednak przyjedzie samochodem. Tylko, że w związku z tym, że przyjedzie samochodem to zapłaci mi za przedmiot kilkanaście złotych mniej emotka :)
Więc mu odpisałam, że cena podana jest w ofercie i, że niezależnie czy klient przyjedzie rowerem czy przyleci odrzutowcem, to się nie zmieni. Pan się obraził emotka
Dzisiaj kolejny poprosił o adres, zapewniając że zaraz przyjedzie. Jako, że nie ma mnie w domu to musiałam dzwonić i upewniać się czy ktoś będzie, po czym gdy podałam adres to łaskawiec napisał, że już nieaktualne.
Mam z tego nauczkę żeby nigdy, przenigdy nie podawać swojego adresu tylko umawiać się gdzieś na mieście, chociaż znając życie takie umawianie się też będzie na próżno ;/
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6612069 piątek, 21 czerwiec 2019, 15:52:10
vazzz napisał(a):

Jak zwykle OLX. Wczoraj facet pisze do mnie, że chce kupić przedmiot, że zaraz może podjechać i żeby mu podać adres. Więc podałam a on napisał, że przyjedzie rowerem, ale zasadniczo nie wie czy dana rzecz mu się zmieści do plecaka (mimo moich zapewnień, że się zmieści), więc jednak przyjedzie samochodem. Tylko, że w związku z tym, że przyjedzie samochodem to zapłaci mi za przedmiot kilkanaście złotych mniej emotka emotka
Więc mu odpisałam, że cena podana jest w ofercie i, że niezależnie czy klient przyjedzie rowerem czy przyleci odrzutowcem, to się nie zmieni. Pan się obraził emotka
Dzisiaj kolejny poprosił o adres, zapewniając że zaraz przyjedzie. Jako, że nie ma mnie w domu to musiałam dzwonić i upewniać się czy ktoś będzie, po czym gdy podałam adres to łaskawiec napisał, że już nieaktualne.
Mam z tego nauczkę żeby nigdy, przenigdy nie podawać swojego adresu tylko umawiać się gdzieś na mieście, chociaż znając życie takie umawianie się też będzie na próżno ;/

Wczoraj i dzisiaj też mnie wkurzyli kupcy z OLX. Wczorajszy miał być za pół godziny, więc podałam mu adres.
A dzisiaj kobieta umawiała się o konkretnej godzinie, bardzo jej zależało. Z tym, że ona chociaż odwołała przyjście,
bo wczoraj facet nawet nie raczył wysłać wiadomości, że nie przyjdzie. Widzę, że nas, sprzedających, czasem się
lekceważy. To nie pierwszy mój przypadek. Już nigdy nie podam adresu. Chyba, że ktoś będzie stał pod domem,
to podam numer mieszkania.
bruce 0

vazzz

Cytuj wiadomość#6612071 piątek, 21 czerwiec 2019, 15:55:15
kumulacja napisał(a):

vazzz napisał(a):

Jak zwykle OLX. Wczoraj facet pisze do mnie, że chce kupić przedmiot, że zaraz może podjechać i żeby mu podać adres. Więc podałam a on napisał, że przyjedzie rowerem, ale zasadniczo nie wie czy dana rzecz mu się zmieści do plecaka (mimo moich zapewnień, że się zmieści), więc jednak przyjedzie samochodem. Tylko, że w związku z tym, że przyjedzie samochodem to zapłaci mi za przedmiot kilkanaście złotych mniej emotka emotka

Wczoraj i dzisiaj też mnie wkurzyli kupcy z OLX. Wczorajszy miał być za pół godziny, więc podałam mu adres.
A dzisiaj kobieta umawiała się o konkretnej godzinie, bardzo jej zależało. Z tym, że ona chociaż odwołała przyjście,
bo wczoraj facet nawet nie raczył wysłać wiadomości, że nie przyjdzie. Widzę, że nas, sprzedających, czasem się
lekceważy. To nie pierwszy mój przypadek. Już nigdy nie podam adresu. Chyba, że ktoś będzie stał pod domem,
to podam numer mieszkania.

Przykre są takie zachowania. Ja nie wiem skąd się bierze taki brak kultury, roszczeniowa postawa i ignorancja. Przez długi czas nie zakładałam konta na OLX, bo naczytałam się tylu historii o problematycznych klientach, że nie chciałam mieć z takimi do czynienia. W końcu się przełamałam i teraz mam.

isiulka

Cytuj wiadomość#6612073 piątek, 21 czerwiec 2019, 15:57:55
Andzik napisał(a):

isiulka napisał(a):

Ja natomiast widzę, że każdy wpis musi być skomentowany, nie ma jak się uczepić. Pozdrawiam emotka

Niby kogo i kto się uczepił? Czyżby uderz w stół...:D

jakże by inaczej emotka  na pocieszenie powiem Ci ze moje pytanie wynikało z ciekawości, bo forum jest od tego by sobie pomagać emotka  natomiast interesuje mnie konwersja „dobrej duszyczki”
0 0