Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6615122 niedziela, 30 czerwiec 2019, 23:40:49
nkba napisał(a):

Wiosną kolega był w odległej,  mega wypasionej szkółce i kupił mi drzewko, którego nie mogłam nigdzie dostać. Posadziłam, podlewałam, codziennie oglądałam... Wiedziałam, że nie może rosnąc w pełnym słońcu więc do półcienia posadziłam. A mimo to dziś q...wa patrze, a ono po prostu spalone od słońca emotka Nawet pień wzdłuż do połowy po prostu jest brązowo-czarny. emotka Pal licho kasę ale żal rośliny emotka I jak tu się nie w... wkurzyć?

Znam ten ból  emotka
u mnie jest jedno miejsce na ogrodzie koło grządki gdzie co rok jakieś drzewko albo uschnie mimo że solidnie podlewam (na każdy nasz wyjazd albo sąsiadka albo teściowa podlewa ogród) lub jakieś zwierzątko podgryzie korzenie i po tylu próbach jedynie co tam posadziłam to są porzeczki na pniu -6szt emotka

mi żal trawnika choć idealny nie jest - ale usycha ekspresowo emotka
i rolników mi szkoda bo kukurydzy u nas nie będzie jeżeli na dniach nie będzie deszczu - dużo deszczu. 
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6615151 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 00:03:04
mama-l-k-m napisał(a):

nkba napisał(a):

Wiosną kolega był w odległej,  mega wypasionej szkółce i kupił mi drzewko, którego nie mogłam nigdzie dostać. Posadziłam, podlewałam, codziennie oglądałam... Wiedziałam, że nie może rosnąc w pełnym słońcu więc do półcienia posadziłam. A mimo to dziś q...wa patrze, a ono po prostu spalone od słońca emotka Nawet pień wzdłuż do połowy po prostu jest brązowo-czarny. emotka Pal licho kasę ale żal rośliny emotka I jak tu się nie w... wkurzyć?

Znam ten ból  emotka
u mnie jest jedno miejsce na ogrodzie koło grządki gdzie co rok jakieś drzewko albo uschnie mimo że solidnie podlewam (na każdy nasz wyjazd albo sąsiadka albo teściowa podlewa ogród) lub jakieś zwierzątko podgryzie korzenie i po tylu próbach jedynie co tam posadziłam to są porzeczki na pniu -6szt emotka

mi żal trawnika choć idealny nie jest - ale usycha ekspresowo emotka
i rolników mi szkoda bo kukurydzy u nas nie będzie jeżeli na dniach nie będzie deszczu - dużo deszczu. 

Ja taki ogrodnik - amator - zapaleniec emotka Ale nigdy nie widziałam czegoś takiego emotka W jeden dzień szlag mi go trafił emotka A ta susza to jest makabryczna. U mnie też trawnik (a raczej wszystko to co na krótko przycinane emotka )  też już w większości wysuszone... Moje porzeczki kolor mają ale w smaku tylko kwas - spalone, a nie dojrzałe, wcześniej truskawki i poziomki tak samo, tylko te dzikie co u mnie w lasku rosną to smaczniejsze emotka Mam nadzieję, że chociaż agrest się uchowa do pojedzenia...
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6615156 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 00:24:50
Że zostawiłam wszystko na ostatnią chwilę, robico, Monte, Red bull... Tworzenie było ciekawe przy dzieciach, które spać nie chciały! Pewnie o czymś zapomniałam, ale trudno... Może zmądrzeje na przyszłość:-)

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6615159 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 00:33:06
Ja i moje robico! emotka Od początku konkursu miałam dwa kefiry i pomysł na film, no i co? Kefiry ledwo wypiłam (nie lubię), scenariusz mogę wrzucić do szuflady, tadaaaam . emotka Dlaczego dopiero bliskość północy mnie motywuje do działania? Kopciuszek ze mnie czy co emotka
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6615161 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 00:45:22
wilhelmzdobywca napisał(a):

Ja i moje robico! emotka Od początku konkursu miałam dwa kefiry i pomysł na film, no i co? Kefiry ledwo wypiłam (nie lubię), scenariusz mogę wrzucić do szuflady, tadaaaam . emotka Dlaczego dopiero bliskość północy mnie motywuje do działania? Kopciuszek ze mnie czy co emotka

Ale co dopiero dziś wymyśliłaś ten scenariusz?
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6615162 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 00:49:28
nkba napisał(a):

A powiesz mi co to za drzewko?To też spróbuję posadzić.Bo ja posadziłem brzoskiwnię albo morelę parę lat temu i rośnie do dziś.
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6615173 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 07:27:37
szukajacykonkursow napisał(a):

nkba napisał(a):

A powiesz mi co to za drzewko?To też spróbuję posadzić.Bo ja posadziłem brzoskiwnię albo morelę parę lat temu i rośnie do dziś.

Dereń pagodowy Variegata emotka
0 0

babariba

Cytuj wiadomość#6615195 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 09:02:04
Nie wyrzucaj, tylko ratuj! Teraz intensywnie podlewaj, ale jak najszybciej zrób najlepsze lekarstwo, czyli gnojowicę z pokrzyw. W tamtym roku poschły mi azalie i po podlewaniu (mimo że to kwasoluby) odżyły i wypuściły kolejne listki. W tym roku oczywiście nnie zakwitły, ale żyją.
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6615198 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 09:06:47
babariba napisał(a):

Nie wyrzucaj, tylko ratuj! Teraz intensywnie podlewaj, ale jak najszybciej zrób najlepsze lekarstwo, czyli gnojowicę z pokrzyw. W tamtym roku poschły mi azalie i po podlewaniu (mimo że to kwasoluby) odżyły i wypuściły kolejne listki. W tym roku oczywiście nnie zakwitły, ale żyją.

Dzięki emotka Ratuję i owszem! gnojówkę z pokrzyw mam cały sezon - śmierdzi za wiata emotka Ale roślinki ją kochają więc znosimy to z pokorą emotka Myślę, żeby go jeszcze spróbować przesadzić w bardziej cieniste miejsce tylko nie wiem czy teraz go ruszać emotka
bruce 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6615201 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 09:12:37
Czekałam aż wybije 9,00-Kubek Prima. O  9.00 weszłam na stronę oczywiście się zawiesiła-przez telefon czy przez komputer emotka Jak się odwiesiła kubków brak emotka  
bruce 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6615216 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 09:57:59
Wkurzają mnie mrówki w domu. Już nie wiem co na nie kupic. Macie jakieś sposoby?
nkba 0

as32572

Cytuj wiadomość#6615220 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 10:13:46
anialistopad napisał(a):

Wkurzają mnie mrówki w domu. Już nie wiem co na nie kupic. Macie jakieś sposoby?

Mam to samo, łącznie z latającymi próbują przejąć kuchnię  emotka  
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6615223 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 10:19:25
anialistopad napisał(a):

w miejscach gdzie dzieci są to stosuję bezpieczny proszek do pieczenia
na ogrodzie daję proszek z bros.
Koleżanka zrobiła że jak dzieci spały ten proszek w domu rozsypała rano wcześnie wstała pozamiatała i umyła i po problemie emotka
w tym roku w domu nie mam ale na ogrodzie sporo i to samo z osami.

agata6

Cytuj wiadomość#6615224 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 10:19:28
anialistopad napisał(a):

Bros Mrówkofon -czerwony proszek -sprawdzony działa skutecznie po kilku minutach od wysypania żadnej mrówki nie znajdziesz emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6615239 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 10:48:31
pink086 napisał(a):

Że zostawiłam wszystko na ostatnią chwilę, robico, Monte, Red bull... Tworzenie było ciekawe przy dzieciach, które spać nie chciały! Pewnie o czymś zapomniałam, ale trudno... Może zmądrzeje na przyszłość:-)

To tak jak ja emotka dziecko nie chiało spać, więc dopiero od 22 do 23.30 robiłam Wase i Robico, a potem w pół godziny poszło Monte i Red Bull plus wbijanie ostatnich kodów coli emotka Zostało mi jakieś 10 kodów na Monte, bo oczywiście zbieram się do wysłania zgłoszeń od początku loterii... wkurzam się na samą siebie, ale cóż... może jak dziecie podrośnie będzie mi łatwiej ogarniać takie rzeczy wcześniej,,,

ziolko

Cytuj wiadomość#6615278 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 11:46:59
A mnie wkurzają mole spożywcze  emotka  przegapiłam sprawę, jak było kilka na lepach, to teraz mam nawet larwy na suficie  emotka  i latam z odkurzaczem.. zaś taka pogoda sprzyja ich szybszemu rozmnażaniu i wylęganiu  emotka
Mendy wlatują mi przez otwarte okna... teraz już za późno, ale na przyszły rok montuję moskitiery!  emotka
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6615280 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 11:50:41
Wkurza mnie, że nie umiem sobie zrobić przerwy od konkursów/loterii,a przydałby się odpoczynek.
Co z tego, że od niedzieli jadę na urlop, jak kody/paragony zabieram za sobą. Dobrze, że chociaż dużych sklepów w pobliżu nie będzie, to nowe zakupy nie dojdą...

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6615315 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 12:32:58
szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Ale co dopiero dziś wymyśliłaś ten scenariusz?

Tak szczerze pytasz, czy to ironia? emotka Bo napisałam przecież, że pomysł miałam od początku, pierwszego czy drugiego etapu. Po prostu jak zwykle wszystko inne było ważniejsze (np. inne konkursy, którym się data kończyła emotka )
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6615350 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 13:39:31
Wkurza mnie, że pojawiła się już pierwsza spamowa wiadomość o rejestracje w loterii tymbarka z ref linka... Ludzie.. darujcie sobie

asantesana

Cytuj wiadomość#6615351 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 13:46:30
ziolko napisał(a):

A mnie wkurzają mole spożywcze  emotka  przegapiłam sprawę, jak było kilka na lepach, to teraz mam nawet larwy na suficie  emotka  i latam z odkurzaczem.. zaś taka pogoda sprzyja ich szybszemu rozmnażaniu i wylęganiu  emotka
Mendy wlatują mi przez otwarte okna... teraz już za późno, ale na przyszły rok montuję moskitiery!  emotka

Pewnie masz kasztanowce w pobliżu emotka
0 0