Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

edzia21

Cytuj wiadomość#6589935 niedziela, 14 kwiecień 2019, 17:20:56
as32572 napisał(a):

Wkurza mnie płacenie w sklepach Blikiem, jedno do czego przekonała mnie ta loteria, że Blik karty nie zastąpi.

Myślę, że nie tylko Ciebie...stojących za Tobą w kolejce również emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6590230 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 16:03:29
Tyle nagród w tuńczyku i nic nie trafiłam
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6590292 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 18:12:23
Wkurza mnie, że niektóre agencje olewają organizowane przez siebie konkursy. Nie publikują regulaminów na czas, konkurs się zaczyna, a tu nigdzie nie ma podanych reguł... Nie wiem jak można mieć aż tak lekceważący stosunek do organizowania takiego projektu.

nswe69

Cytuj wiadomość#6590300 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 18:37:28
Wkurza mnie, gdy zamawiając przez Allegro na 6 rzeczy 4 przychodzą w innych wzorach/kolorach niż wybrane...  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6590303 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 18:40:28
nswe69 napisał(a):

Wkurza mnie, gdy zamawiając przez Allegro na 6 rzeczy 4 przychodzą w innych wzorach/kolorach niż wybrane...  emotka

do mnie przyszly bez metek (a mialy byc nowe), a jeden sweter z dziura !!! masakra, odeylsm wszystko w ....$%$%^%^% powiedzialam sobie - koniec kupowania szmat na allegro! emotka
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6590358 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 20:31:17
Nie to, że się wkurzam, ale jest mi przykro, że płonie katedra Notre Dame.
Runęła piękna iglica, zawalił się dach. A mam tyle pięknych wspomnień z Paryża!
Mam nadzieję, że chociaż witraże nie ucierpią. Ale przy takiej temperaturze i przy
tylu setkach litrów wody, ich los pewnie przesądzony.
Ach, gdzie ten Paryż sprzed kilku lat, kiedy był piękny i spokojny?

nkba

Cytuj wiadomość#6590359 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 20:32:48
kumulacja napisał(a):

Mam nadzieję, że chociaż witraże nie ucierpią. Ale przy takiej temperaturze i przy

Patrzę i nie wierzę emotka

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6590365 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 20:54:44
nswe69 napisał(a):

Przedzwoń i powiedz.Znajoma opowiadała że jej znajoma zamówiła buty zamiast czarnych przyszły białe.Wysłali drugie czarne a tamtych nieoddawała.
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6590366 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 20:59:44
wkurza mnie ludzkie opętanie na punkcie wiadomej katedry. większość nie ma pojęcia, co to za budynek, kulturę na co dzień ma w pupie, bo ogląda na wspólnej i słucha sławomira, a tera: "łojezu, jaka strata, serce mi pęka".

jednocześnie te same osoby ze smakiem zjadły dziś na obiad schabowego i rosół z kury. o losie. 

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6590370 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 21:18:51
nkba napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam to samo. Łzy w oczach prawie. Mam piękne wspomnienia z wizyty tam. To jest kawał historii, te rzeźby, witraże, relikwie. Wprost czuć było ducha tych wszystkich pokoleń, obecność ludzi, którzy zapisali się w historii na przestrzeni wieków. Katedra porazila mnie swoim ogromem i pięknem. Wydawała się taka mocna. Teraz zostaną wspomnienia i mnóstwo zdjęć. Niepowetowana strata.....  emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6590371 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 21:24:30
ktosiek1 napisał(a):

nkba napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam to samo. Łzy w oczach prawie. Mam piękne wspomnienia z wizyty tam. To jest kawał historii, te rzeźby, witraże, relikwie. Wprost czuć było ducha tych wszystkich pokoleń, obecność ludzi, którzy zapisali się w historii na przestrzeni wieków. Katedra porazila mnie swoim ogromem i pięknem. Wydawała się taka mocna. Teraz zostaną wspomnienia i mnóstwo zdjęć. Niepowetowana strata.....  emotka

Ja też jestem w szoku, byłam w Paryżu kilka razy i zawsze ta katedra była naszym obowiązkowym punktem zwiedzania. Tyle lat stała i nic jej nie było.. A teraz wystarczy kilka chwil, a później latami będzie trwała renowacja emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6590374 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 21:26:34
Mi się chce płakać  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6590407 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 22:58:32
ivanotta jak oglądam relację na TVN24 to nie wiem, czy cokolwiek zostanie do renowacji...  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6590423 poniedziałek, 15 kwiecień 2019, 23:40:56
taalvikki co ma katedra do tego, co niektórzy jedli na obiad??  emotka emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6590428 wtorek, 16 kwiecień 2019, 00:18:29
taalvikki napisał(a):

wkurza mnie ludzkie opętanie na punkcie wiadomej katedry. większość nie ma pojęcia, co to za budynek, kulturę na co dzień ma w pupie, bo ogląda na wspólnej i słucha sławomira, a tera: "łojezu, jaka strata, serce mi pęka".

jednocześnie te same osoby ze smakiem zjadły dziś na obiad schabowego i rosół z kury. o losie. 

Taalvikki,  to wyobraź sobie,że ja oglądam "Na wspólnej" i kilka innych seriali, których oglądanie powszechnie uznaje się za obciachowe. Nie dalej jak wczoraj byłam z mamą w teatrze na "Blaszanym bębenku" i nie była to moja pierwsza wizyta w tym kulturalnym obiekcie w 2019 roku. Książek w ciągu roku czytam bardzo dużo i na pewno nie są to harlequiny emotka Mało ambitne seriale oglądam po pracy dla odmóżdżenia. W Paryżu niestety nie dane mi było być, byłam natomiast w Barcelonie, gdzie zwiedzałam Sagrada Familia, muzeum Gaudiego i parę innych, ciekawych monumentów.Uważam,że jednak za bardzo generalizujesz, a Twoje wypowiedzi są niesprawiedliwe i krzywdzące.

atanerka

Cytuj wiadomość#6590711 wtorek, 16 kwiecień 2019, 16:59:44
Zadowolona kupiłam na promocji 5x ser Hochland z kodami... zadowolona loguje się na stronie loterii, aby wklepać kody, a tu klops! Loteria zakończyła się 15.04. I po moim zadowoleniu! emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6590754 wtorek, 16 kwiecień 2019, 18:32:23
atanerka napisał(a):

Zadowolona kupiłam na promocji 5x ser Hochland z kodami... zadowolona loguje się na stronie loterii, aby wklepać kody, a tu klops! Loteria zakończyła się 15.04. I po moim zadowoleniu! emotka

Zdarza się... 

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6590757 wtorek, 16 kwiecień 2019, 18:44:44
atanerka napisał(a):

Ja zawsze gdy coś oglądam zawsze sprawdzam do kiedy jest data.To pierwszorzędna rzecz.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6590760 wtorek, 16 kwiecień 2019, 18:45:28
bruce napisał(a):

A mnie wkurza, że zaczyna się forumowe publiczne upupianie pupy, niczym w Gombrowiczu...  emotka

???? emotka
bruce 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6590762 wtorek, 16 kwiecień 2019, 18:48:08
bruce napisał(a):

A mnie wkurza, że zaczyna się forumowe publiczne upupianie pupy, niczym w Gombrowiczu...  emotka

Wow co masz na myśli  emotka

wkurza mnie że odwołali plan zdjęciowy na jutro a miało być tak pięknie na urlopie
bruce 0