Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

lukapelum

Cytuj wiadomość#6607352 czwartek, 6 czerwiec 2019, 16:40:14
Dziwi mnie gust komisji oceniających prace robico. A może to nie konkurs tylko loteria?
Wkurzam się z każdym tygodniem, kiedy widzę takie wybory. Zresztą Wasa też ma takie "kwiatki", które ja często  z góry odrzucam.. Dziwne ????
0 0

grappa25

Cytuj wiadomość#6607356 czwartek, 6 czerwiec 2019, 16:45:28
lukapelum napisał(a):

Dziwi mnie gust komisji oceniających prace robico. A może to nie konkurs tylko loteria?
Wkurzam się z każdym tygodniem, kiedy widzę takie wybory. Zresztą Wasa też ma takie "kwiatki", które ja często  z góry odrzucam.. Dziwne ????

Wydaje mi się , że komisja chce nagrodzić nowych uczestników mimo, ze niektóre prace „starych” są lepsze. Tez bym wybrała inne. Moja praca pojawiła się w „kuferkach” - akurat jak zajrzałam na stronę to chyba wstawiali laureatów , po czym ,po odświeżeniu strony już zniknęła . Czyli pewnie sprawdzili ze już raz wygrałam kubek i postanowili dać nagrodę komuś innemu... takie życie 
0 0

hakowal

Cytuj wiadomość#6607361 czwartek, 6 czerwiec 2019, 16:53:55
grappa25 napisał(a):

lukapelum napisał(a):

Wydaje mi się , że komisja chce nagrodzić nowych uczestników mimo, ze niektóre prace „starych” są lepsze. Tez bym wybrała inne. Moja praca pojawiła się w „kuferkach” - akurat jak zajrzałam na stronę to chyba wstawiali laureatów , po czym ,po odświeżeniu strony już zniknęła . Czyli pewnie sprawdzili ze już raz wygrałam kubek i postanowili dać nagrodę komuś innemu... takie życie 

Nie wiem, czy chcą nagdadzac "nowych" uczestników... Mój mąż zgłosił film pierwszy raz, nie mówię że liczyliśmy na główną nagrodę, ale mieliśmy nagranych kilka scen, dobrane 3 podkłady muzyczne i nawet przez myśl mi nie przeszło, że nie zostanie nagrodzony zupełnie niczym... Jestem bardzo zawiedziona tymi wynikami gdy widzę niektóre zdjęcia lub filmy zrobione "na odwal" nagrodzone kuferkami i kubkami...
0 0

lukapelum

Cytuj wiadomość#6607363 czwartek, 6 czerwiec 2019, 16:56:12
grappa25 napisał(a):

lukapelum napisał(a):

Poza tym  w niektorych widać na prawdę duży nakład włożonej pracy. Chociaż zaczynają dominować już dzieła komputerowe.
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6607376 czwartek, 6 czerwiec 2019, 17:22:10
tadziuuu napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie poczta, wysłałam paragon red bulla 30 maja rano priorytetem i do tej pory nie dotarł. Obwawiam się iż zwyczajnie stracę nagrodę przez ich bałagan.Nawet nie sa w stanie zlokalizować gdzie teraz jest

dzwoniłaś i pytałaś w agencji? bo do 3 dni od otrzymania wiadomości mają się kontaktować...

Ale agencja po otrzymaniu danych się kontaktuje? Ja do nich napisałam sama i odpisali, ze spokojnie poczekają. Chyba więcej takich kwiatków mają
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6607386 czwartek, 6 czerwiec 2019, 17:40:51
Wkurza mnie Dzień dobry w mailach zamiast Witam.Tak witam to było coś obraźliwego czy niepoprawnego.Ale tyle lat czytałam Witam i pisałam Witam.Tak jakoś się z tym związałam i jak widzę Dzień dobry to mnie trafia:(Dalej zawsze zaczynam Witam nigdy nie napiszę w mailu Dzień dobry.I mam w poważaniu co se ktoś myśli ja uwielbiam w mailach słowo witam.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6607388 czwartek, 6 czerwiec 2019, 17:43:45
atyde25 napisał(a):

jakoś się z tym związałam i jak widzę Dzień dobry to mnie trafia:(Dalej zawsze zaczynam Witam nigdy nie napiszę w mailu Dzień dobry.I mam w poważaniu co se ktoś myśli ja uwielbiam w mailach słowo witam.

nie dostałaś przypadkiem mojego emaila teraz emotka emotka
pisałem do pewnej firmy i zawsze piszę WITAM, a dziś jakoś mnie wzięło na DZIEŃ DOBRY emotka emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6607390 czwartek, 6 czerwiec 2019, 17:45:58
atyde25 napisał(a):

Wkurza mnie Dzień dobry w mailach zamiast Witam.Tak witam to było coś obraźliwego czy niepoprawnego.Ale tyle lat czytałam Witam i pisałam Witam.Tak jakoś się z tym związałam i jak widzę Dzień dobry to mnie trafia:(Dalej zawsze zaczynam Witam nigdy nie napiszę w mailu Dzień dobry.I mam w poważaniu co se ktoś myśli ja uwielbiam w mailach słowo witam.

http://aleksandra...namy-maili-od-witam/

Ja np. nigdy tego "Witam" nie lubiłam, jest wyniosłe i jak dla mnie nieprzyjemne emotka

as32572

Cytuj wiadomość#6607391 czwartek, 6 czerwiec 2019, 17:48:04
kermit napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja np. nigdy tego "Witam" nie lubiłam, jest wyniosłe i jak dla mnie nieprzyjemne emotka

Ja zawsze pisałam witam, dopóki nie wyczytałam,że się nie powinno... Nie do końca to do mnie przemawia, ale przerzuciłam się na dzień dobry, żeby nie wychodzić na niekulturalną emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6607397 czwartek, 6 czerwiec 2019, 18:03:14
bruce napisał(a):

as32572 napisał(a):

kermit napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja zawsze pisałam witam, dopóki nie wyczytałam,że się nie powinno... Nie do końca to do mnie przemawia, ale przerzuciłam się na dzień dobry, żeby nie wychodzić na niekulturalną emotka

Ja piszę bardzo różnorodnie. emotka  Jeśli kogoś tym obraziłam - przepraszam.  emotka

Na OLX zawsze piszę DZIEŃ DOBRY, a tutaj na forum CZEŚĆ! Nie przeszkadza mi WITAM, ale nie używam.
Dla mnie najważniejsze jest to, żeby ktoś się przywitał. 

monia24

Cytuj wiadomość#6607407 czwartek, 6 czerwiec 2019, 18:30:16
mój wielki powrót do konkursów - zakupione produkty Luksja na 2 paragony emotka

mkrzysiek

Cytuj wiadomość#6607455 czwartek, 6 czerwiec 2019, 21:56:50
Wkurzają mnie komary na działce.

aurelito

Cytuj wiadomość#6607551 piątek, 7 czerwiec 2019, 10:34:15
ehhh im bardziej się staram, tym mniej wychodzi emotka

Victoria33

Cytuj wiadomość#6607568 piątek, 7 czerwiec 2019, 11:21:59

jokan

Cytuj wiadomość#6608092 niedziela, 9 czerwiec 2019, 18:12:25
Inpost, w sobote wysylalam 2 przesylki, przy jednej otworzyly mi sie dwie skrytki, wiec wrzucilam do jednej a dzisiaj patrze w systemie status i jest napisane ZAGUBIONO przy tej, co dwie sie otworzyly, i co teraz? Dzwonic, pisac od nich?
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6608096 niedziela, 9 czerwiec 2019, 18:19:57
bruce napisał(a):

jokan napisał(a):

Inpost, w sobote wysylalam 2 przesylki, przy jednej otworzyly mi sie dwie skrytki, wiec wrzucilam do jednej a dzisiaj patrze w systemie status i jest napisane ZAGUBIONO przy tej, co dwie sie otworzyly, i co teraz? Dzwonic, pisac od nich?

Napisz i zadzwoń, zrób aferę, bo to, co się u nich ostatnio wyrabia, to skandal jest po prostu!  emotka
Mnie już kilkakrotnie się otwarły zajęte skrytki.  emotka

wlasnie sie boje, ze potem sobie ktos ta przesylke wyciagnal emotka - i teraz bede musiala kase oddawac kupujacemu
bruce 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6608100 niedziela, 9 czerwiec 2019, 18:46:04
Wkurzyłam się dziś niemiłosiernie, bo zostawiłam dziecko na dwie godziny z teściową, wracam a młody ma tak spieczone ramiona i plecy, że masakra, emotka  nie posmarowala go filtrem, który zostawiłam "bo po co, niech się młody opala" teraz mi dziecko wyje bo go szczypie, brak słów, pierwszy i ostatni raz  emotka emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6608111 niedziela, 9 czerwiec 2019, 19:57:32
jokan napisał(a):

W zeszłym tygodniu wysyłałam paczkę. Otworzyły mi się dwie skrytki. Na szczęście był pracownik, który odbierał paczki i poprosiłam go o sprawdzenie, czy włożyłam do właściwej skrytki. Nie wiem, czy w drugiej była paczka, czy też nie. Ale się wkurzyłam, że otworzyły się dwie naraz. Widzę, że coś im szwankuje system.

jokan

Cytuj wiadomość#6608112 niedziela, 9 czerwiec 2019, 20:04:01
kumulacja napisał(a):

jokan napisał(a):

W zeszłym tygodniu wysyłałam paczkę. Otworzyły mi się dwie skrytki. Na szczęście był pracownik, który odbierał paczki i poprosiłam go o sprawdzenie, czy włożyłam do właściwej skrytki. Nie wiem, czy w drugiej była paczka, czy też nie. Ale się wkurzyłam, że otworzyły się dwie naraz. Widzę, że coś im szwankuje system.

nie pomyslalam, ze np. moglam obie zamknac i jeszcze raz przeskanowac kod kreskowy - po prostu wlozylam do pierwszej lepszej i nie pomyslalam o konsekwencjach, ale pierwszy raz mi sie to zdarzylo i pomyslalam o tym dopiero dzisiaj, kiedy przygotowywalam inna etykieta na paczke wysylana jutro, wiec nawet bym nie wiedziala, ze zagubiona...dopiero jakby sie odbiorca upomnial po czasie, ze juz dlugo nie dostaje przesylki

stamp2

Cytuj wiadomość#6608122 niedziela, 9 czerwiec 2019, 20:49:00
nkba, bruce 0