Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4502 4503 4504 4505 4506 45074508 4509 4510 4511 4512 > >> >|

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6588998 środa, 10 kwietnia 2019, 21:07:05
joan napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

to nie jest moje widzi misie tylko szacunek mężczyzn do kobiet.

Panna młoda to też kobieta. I jeśli nie życzy sobie kwiatów, to sobie nie życzy. Nie znaczy nie, tak się okazuje szacunek do kobiet - wychodząc naprzeciw ich jasno sprecyzowanym oczekiwaniom emotka

mama-l-k-m napisał(a):

Uważaj na zdrowie skoro od dostania kwiatka grozi Ci zawał emotka

Spoko koko. Wyobrażam sobie jedynie zawał matki, co się na kwiaty uparła, bo jej dziecko jest najważniejsze na cudzym ślubie przecież, gdy ja te kwiaty wyrzucam do śmietnika. Wybuchłby chyba kryzys międzynarodowy i bez karetki by się nie obyło emotka

Akurat co Para  Młoda zrobi z 3 białymi różami w to już nie ingeruje i nawet jeżeli wyrzucą wojna nie wybuchnie bo za bardzo się lubimy i przez taką drobnostkę obrażać się nie mam zamiaru.
Dla mnie jako kobiety i moich mężczyzn wyrazem szacunku jest danie tych róż ponieważ do wytycznych z zaproszenia się zastosujemy a one są tylko drobnostką tak extra i nie po to aby fajnie wyszły zdjęcia, dla wzruszeń, pokazania się a tylko dlatego że tak jak uczymy mówienia dzieci "dzień dobry", "nie dziękuję" itp. tak samo mają przykład czy to imieniny, urodziny, dzień kobiet, komunia kobiety otrzymują kwiaty. I gdyby nie mieli tych kwiatów to pewnie padłoby pytanie dlaczego nie damy XY kwiatków? tak ich uczymy.. na dzień kobiet wszystkie sąsiadki oblecieli z kwiatkami ich radość i sąsiadek bezcenna emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6589007 środa, 10 kwietnia 2019, 21:46:12
olunka napisał(a):

a ja wam powiem,że mnie to pisanie na zaproszeniach o kase zamiast prezentów po prostu sie nie podoba, wiem,że to praktyczne i chodzi o to by sie nie zdublowały itd, nie mniej jakoś czuje niesmak jak dostaję takie zaproszenie, a już dyskusje o winach- takich czy siakich,te lubia te nie lubią itd, może lepiej niech zamiast wesela takie osoby za pieniądze, ktore by wydaly na imprezę pokupia sobie co tam chca i wszyscy będa zadowoleni, takie jest moje subiektywne zdanie, ale ja starej daty jestem
emotka

kiedy brałam ślub to już się zaczynało pojawiać na zaproszeniach ale my byliśmy otwarci.. nasi goście byli to bliska rodzina i znajomi wiedzieli co robimy i jakie dalej mamy plany. Większość prezentów to były koperty ale nie powiem kiedy otwierałam pudełka jakie emocje były.. Dwa prezenty trafione w 100% i mega niespodzianki. Pierwszy to porządna piła spalinowa - 2 tygodnie przed ślubem akurat nasza się wykończyła i mieliśmy w planach jej zakup.. posłużyła 10 lat i wspominamy ją dalej emotka
Drugi prezent to ciśnieniowy ekspres do kawy - początkowo używany jak goście przychodzili ale kiedy zaczęły się zarwane nocki, dodatkowe zajęcia super włączyć sobie guzik i kawka gotowa emotka  niestety pomału odmawia posłuszeństwa, nie idzie dokupić części bo już nie produkują emotka
A teraz jak ktoś precyzuje że chce gotówkę to dla mnie ułatwienie. Spotkałam się na ślubie że Para Młoda nic nie chciała ani kopert, kwiatów, kartek z życzeniami, kompletnie nic było wspomniane że podczas przyjęcia będzie zabawa weselna na której będą wolne datki i księga życzeń. Para Młoda nie wiedziała kto ile dał, nie mieli otwierania kopert. Podczas grilla powiedzieli że koszty ślubu wyszły na zero i jeszcze mają kwotę na wyjazd w podróż poślubną.
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6589017 środa, 10 kwietnia 2019, 22:38:23
bruce napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Milka utrata prawa so nagrody ,bo z tresci paragonu nie wynika,ze to byla milka. Mam opis choco orzech . I waga produktu. Pod tym haslem w necie wyskakuje okragle ciastko dokladnie te co kupilam

Te wadliwe opisy paragonów w końcu przyniosą organizatorom lawiny reklamacji...  emotka

U mnie utrata nagrody, nieczytelny paragon-z rezerwy oczywiście- wszystko czytelne, tylko nr paragonu wyblaknął i był nieczytelny.Wysyłając dane liczyłam się z tym, że mogę nie przejść weryfikacji.
Powinni zrobić dodatkowe losowanie, skoro tyle nagród przepadło emotka
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6589020 środa, 10 kwietnia 2019, 22:47:56
bc142 napisał(a):

joan  nie widzisz różnicy  pomiędzy szwagrem który zrzekł się prezentów dla kogoś innego, a osoba która mówi zamiast badziewi o wartości 20-30zl dajcie mi 50 dych to dzieci wystroje

Nie widzę. Szwagier również "badziewia" nie chciał dostać, więc wybrał przelew dla obcego dzieciaka. I to ok. Ale gdyby wybrał kartę podarunkową dla swojego dziecka, to byłby skończonym chamem? Serio?
0 0

marl1

Cytuj wiadomość#6589025 środa, 10 kwietnia 2019, 22:58:50
Rzecz w tym, że czasem Młodzi faktycznie mają powód, by zażyczyć sobie konkretnych prezentów, w tym również pieniędzy czy bonów. I
niedostosowanie się do tej prośby może stać się dla Młodych ogromnym problemem.

Taka sytuacja: Młodzi na stałe mieszkają za granicą, ale z grzeczności i ułatwienia dla rodziny ślub brali w Polsce. Na zaproszeniach wyraźnie zaznaczyli, że po ślubie zaraz wyjeżdżają z powrotem (praca) i proszą, żeby zamiast prezentów i kwiatów dać pieniądze, bo to łatwo zabrać. No i wiele osób się dostosowało. Ale oczywiście nie wszyscy, i przyszła jedna z wszechwiedzących babcio-ciotek co to "przecież kasy nie wypada" i sprezentowała im olbrzymi obraz w drewnianej złoconej ramie metr na dwa... Już ich widzę jak się z tym badziewiem pakują do samolotu...

Generalnie robię jak chcą młodzi. Chcą kasy? Dostają kasę. Chcą totki zamiast bukietów? Dostają totki. Chcą sprzętów i wyposażenia do nowego domu? Dostają sprzęt i wyposażenie. A jak nic nie piszą to pytam co chcą. I wszyscy są szczęśliwi.
joan 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6589029 środa, 10 kwietnia 2019, 23:10:05
joan napisał(a):

bc142 napisał(a):

joan  nie widzisz różnicy  pomiędzy szwagrem który zrzekł się prezentów dla kogoś innego, a osoba która mówi zamiast badziewi o wartości 20-30zl dajcie mi 50 dych to dzieci wystroje

Nie widzę. Szwagier również "badziewia" nie chciał dostać, więc wybrał przelew dla obcego dzieciaka. I to ok. Ale gdyby wybrał kartę podarunkową dla swojego dziecka, to byłby skończonym chamem? Serio?

Joan ale przecież nie ma mowy o tym, ze para młoda prosi o kase a goscie bach im kwiaty. Tylko para młoda prosi o kasę i ... dodatkowa kasę. Bo przecież oprócz kwiatów/bonu dostają tez kopertę czy wedle życzenia prezent i niestosownym moim zdaniem jest dopominanie się o jeszcze więcej. Nie chcesz kwiatów to napisz, ze nie chcesz kwiatów i kropka, a nie „nie chce kwiatow daj mi bon”.

mysle, ze każdy z nas ma na myśli zupełnie inne sytuacje i okoliczności i każdy ma s tym swoje racje bo sama rozmowa jest na  zbyt ogólnym poziomie   emotka

bc142

Cytuj wiadomość#6589034 środa, 10 kwietnia 2019, 23:33:27
joan dzieki za Twoją opinię, choć mnie nie przekonała . To fajnie jest wylać żale i poznać innych opinie emotka

marl1 To ich wymysł, zmiana formy kwiatów na coś innego. Ich sytuacja mająrkowa ma się dobrze, na ciuchy wydają bardzo dużo kasy dlatego sprecyzowali tak swoje potrzeby.
joan 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6589036 środa, 10 kwietnia 2019, 23:56:21
marl1 napisał(a):

Rzecz w tym, że czasem Młodzi faktycznie mają powód, by zażyczyć sobie konkretnych prezentów, w tym również pieniędzy czy bonów. I
niedostosowanie się do tej prośby może stać się dla Młodych ogromnym problemem.

Taka sytuacja: Młodzi na stałe mieszkają za granicą, ale z grzeczności i ułatwienia dla rodziny ślub brali w Polsce. Na zaproszeniach wyraźnie zaznaczyli, że po ślubie zaraz wyjeżdżają z powrotem (praca) i proszą, żeby zamiast prezentów i kwiatów dać pieniądze, bo to łatwo zabrać. No i wiele osób się dostosowało. Ale oczywiście nie wszyscy, i przyszła jedna z wszechwiedzących babcio-ciotek co to "przecież kasy nie wypada" i sprezentowała im olbrzymi obraz w drewnianej złoconej ramie metr na dwa... Już ich widzę jak się z tym badziewiem pakują do samolotu...

Generalnie robię jak chcą młodzi. Chcą kasy? Dostają kasę. Chcą totki zamiast bukietów? Dostają totki. Chcą sprzętów i wyposażenia do nowego domu? Dostają sprzęt i wyposażenie. A jak nic nie piszą to pytam co chcą. I wszyscy są szczęśliwi.

Moja koleżanka miała ślub i wesele w czerwcu ubiegłego roku. Jej obecny już mąż jest z RPA, mieszkają na stałe w Londynie i kilka dni po uroczystości wylatywali z powrotem do Londynu. W tym przypadku kwiaty by się po prostu zmarnowały, więc zamiast nich poprosili o wpłaty na rzecz Szlachetnej paczki, co też ja i moi znajomi chętnie uczyniliśmy- za resztę gości nie mogę ręczyć, że tak zrobili, ale to już niech każdy według własnego sumienia.Można było też podczas wesela wrzucić kasę na rzecz Szlachetnej paczki do specjalnej puszki. Jednak parę osób, mimo próśb o nieprzynoszenie kwiatów, prośbę zignorowało, ale koleżanka zawiozła te kwiaty na cmentarz do swojej rodziny.5 lat temu byłam na weselu u innej koleżanki i oni jako prezent główny zażyczyli sobie: "coś co szeleści i się w kopercie mieści", a jako dodatek to według uznania, "tylko błagam, nie kwiaty, po co nam te wiechcie".

bruce

Cytuj wiadomość#6589056 czwartek, 11 kwietnia 2019, 06:12:31
tereniagno napisał(a):

bruce napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Milka utrata prawa so nagrody ,bo z tresci paragonu nie wynika,ze to byla milka. Mam opis choco orzech . I waga produktu. Pod tym haslem w necie wyskakuje okragle ciastko dokladnie te co kupilam

Te wadliwe opisy paragonów w końcu przyniosą organizatorom lawiny reklamacji...  emotka

U mnie utrata nagrody, nieczytelny paragon-z rezerwy oczywiście- wszystko czytelne, tylko nr paragonu wyblaknął i był nieczytelny.Wysyłając dane liczyłam się z tym, że mogę nie przejść weryfikacji.

Zgadzam się całkowicie - osobną kwestią jest beznadziejne drukowanie paragonów, które może nawet mają dobrze opisane produkty, ale są prawie całkowicie nieczytelne, często - już zaraz po zakupach...  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6589057 czwartek, 11 kwietnia 2019, 06:18:02
Co do kwiatów, rzeczywiście dla wielu osób (nie tylko w przypadku pary młodej) uznawane są one za niepotrzebny kłopot (określenia kwiatów czasami naprawdę bywają mocne i dosadne emotka ), lecz przyjęło się w wielu środowiskach, że bez kwiatów nie można iść na żadne "przyjęcie z kobietą w tle" - czy to ślub/wesele, czy urodziny, imieniny itp. Ja osobiście kwiaty kocham, mam tak od dziecka emotka , lecz dla mnie otrzymanie kwiatów od razu wiąże się z niemałym problemem, bo... błyskawicznie chcę je wstawić do wody, aby nie zwiędły.  emotka W przypadku przyjmowania życzeń, sadzania przybyłych gości, witania kolejnych.. itp, itd... - jest to zwyczajnie nierealne. :)
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6589070 czwartek, 11 kwietnia 2019, 08:01:23
bruce napisał(a):

tereniagno napisał(a):

bruce napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Zgadzam się całkowicie - osobną kwestią jest beznadziejne drukowanie paragonów, które może nawet mają dobrze opisane produkty, ale są prawie całkowicie nieczytelne, często - już zaraz po zakupach...  emotka

To mnie denerwują konkursy, które się rozwiązują ponad miesiąc, dla mnie to synonim beznadziejnej agencji. Normalny człowiek paragon wyrzuci bo pomyśli, ze pewnie nie wygrał albo paragon jest tak blady, ze ledwo co na nim widac.
oczywiscie niewydane zostają u organizatora.

aniajukej

Cytuj wiadomość#6589095 czwartek, 11 kwietnia 2019, 09:50:05
OLX mnie wkurza i mentalność 80% ludzi piszących do mnie pytania dotyczące wystawionych przeze mnie rzeczy  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6589144 czwartek, 11 kwietnia 2019, 11:48:26
Idzie zmiana pogody, bo mam migrenę  emotka emotka
Wkurza mnie, że teraz, jak pięknie kwitną czereśnie i morele, to są przymrozki. I nie wiadomo, czy będą te owoce, a jeśli jakimś cudem będą to ceny wylecą w kosmos  emotka

maryam

Cytuj wiadomość#6589156 czwartek, 11 kwietnia 2019, 12:06:38
ziolko napisał(a):

Wkurza mnie, że teraz, jak pięknie kwitną czereśnie i morele, to są przymrozki. I nie wiadomo, czy będą te owoce, a jeśli jakimś cudem będą to ceny wylecą w kosmos  emotka

:( U mnie chyba zmarzły kwiaty morelek, takie brązowe sie zrobiły i jak dotknę to opadają.
bruce 0

krystyna32

Cytuj wiadomość#6589164 czwartek, 11 kwietnia 2019, 12:40:28
Wkurzają mnie  kurierzy, bo ostatnio nie dzwonią, nie piszą sms-ów o której będą i są zdziwienie, że np. o 12 nikogo nie ma w domu. Nieraz już musiałam jeździć po mieście za kurierem, bo powiedział, że jak mnie nie ma w domu to mi przesyłki nie dostarczy.

bruce

Cytuj wiadomość#6589173 czwartek, 11 kwietnia 2019, 13:04:19
krystyna32 napisał(a):

Wkurzają mnie  kurierzy, bo ostatnio nie dzwonią, nie piszą sms-ów o której będą i są zdziwienie, że np. o 12 nikogo nie ma w domu. Nieraz już musiałam jeździć po mieście za kurierem, bo powiedział, że jak mnie nie ma w domu to mi przesyłki nie dostarczy.

emotka Mam to samo... 
nkba 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6589175 czwartek, 11 kwietnia 2019, 13:12:41
Bardzo dziwna polityka firm kurierskich.W sumie to by trzeba siedzieć od rana w domu,nie pracować,nie wychodzić,murem w domu.Pan z DHL-u ok 9 rano,DPD od 11 do 12 najczęściej,GLS nie lepszy też do 12 tej.Ja akurat mogę w tych godzinach odbierać ale jak sobie radzą ludzie pracujący od 8 do 15 tej.Akurat mam na dole fryzjerkę i tam czasami zostawią.Ale głupio mi tam odbierać bo nawet nie korzystam z jej usług a się poznałyśmy przez te wszystkie paczki:P
Wkurza mnie przedłużający się strajk nauczycieli i perspektywa,że końca nie widać.I hasełka może to trwać nawet do wakacji.I co ludzie pracujący znowu mają pracę rzucić czy jak.Nie,że na nauczycieli gadam niech walczą ale jak niepełnosprawnych przetrzymali ponad 40 dni i tu lepiej nie będzie:(

azaflora

Cytuj wiadomość#6589176 czwartek, 11 kwietnia 2019, 13:13:13
Awaria Nest Banku emotka . Połączenie z bankomatami i terminalami zostało zerwane, moje 600zł zawisło i teraz z tydzień /oby/ czekania na zwrot. Niech ich  emotka   emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6589177 czwartek, 11 kwietnia 2019, 13:19:20
maryam napisał(a):

ziolko napisał(a):

:( U mnie chyba zmarzły kwiaty morelek, takie brązowe sie zrobiły i jak dotknę to opadają.

Nie wiem, jak u rodziców, ale w sobotę tak pięknie drzewa kwitły, a teraz? przejmujące zimno emotka  Wiem, że kwiecień plecień, trochę zimy, trochę lata, ale owoców żal...  emotka  
Morela owocuje co 2 lata, w ubiegłym roku nie było, bo był akurat ten rok przerwy, a w tym pewno nie będzie, bo zmarzło wszystko. A wcześniej pszczoły nie zapylały, bo akurat mocno wiało. Do du...y z tym emotka

rare85

Cytuj wiadomość#6589188 czwartek, 11 kwietnia 2019, 13:36:28
krystyna32 napisał(a):

Siedzę w domu, czekam na przesyłkę. Śledzę na stronie, widzę że "przekazano do doręczenia". A że u mnie z reguły kurierzy są z rana (tak do 11-tej) to wiem, że na bank będzie. Akurat uchylałam okno, patrzę, a tu kurier wychodzi z mojego bloku. Poznałam, bo u nas prawie zawsze ci sami rozwożą to ich kojarzę. Z ciekawości zerkam na linka ze śledzeniem przesyłki - a tam odbiór: SKRZYNKA  emotka Biorę klucz, schodzę, jest wciśnięta w skrzynkę. Na szczęście to przesyłka kopertowa. Zero telefonu, no i tak ciężko było na 1 piętro wejść i zapukać.. Po co, skoro SKRZYNKA może odebrać  emotka emotka emotka
0 0

|< << < 4502 4503 4504 4505 4506 45074508 4509 4510 4511 4512 > >> >|