Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

tereniagno

Cytuj wiadomość#6621627 czwartek, 18 lipiec 2019, 21:48:12
jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy fotograficzne- typu konkurs wakacyjny, wstaw fotę z podróży,wstaw fotę,gdzie z wami był nasz produkt itd itp, które nie trwają do końca wakacji,tylko np. do połowy czy końca lipca...Kuźwa,ktoś nie wie ile trwają wakacje i ludzie nawet w sierpniu jeżdżą na wczasy itd?

a najlepsze jest to, ze takich konkursow jest cala masa, trzeba by bylo dodatkowo tachac walize z roznycmi produktami do zdjec....albo kupowac gdzies na miejscu specjalnie emotka

Też mnie wkurzają i dlatego nie biorę w nich nigdy udziału emotka
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6621640 czwartek, 18 lipiec 2019, 22:03:45
tereniagno napisał(a):

jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy fotograficzne- typu konkurs wakacyjny, wstaw fotę z podróży,wstaw fotę,gdzie z wami był nasz produkt itd itp, które nie trwają do końca wakacji,tylko np. do połowy czy końca lipca...Kuźwa,ktoś nie wie ile trwają wakacje i ludzie nawet w sierpniu jeżdżą na wczasy itd?

a najlepsze jest to, ze takich konkursow jest cala masa, trzeba by bylo dodatkowo tachac walize z roznycmi produktami do zdjec....albo kupowac gdzies na miejscu specjalnie emotka

Miałam takie fazy, że brałam różne produkty i gadżety, żeby zrobić foty na konkursy wakacyjne i nigdy nic nie wygrałam (no może raz wpadła jakaś głupotka). 
Straciłam z mężem tylko kupę czasu na poszukiwanie miejscówek i tachanie wszystkiego. Pełno nerwów emotka  Więc teraz pierdzielę to, jak mamy wczasy i urlop to odpoczywamy też od konkursów i nawet palcem nie kiwnę, by coś zrobić emotka    

jokan

Cytuj wiadomość#6621644 czwartek, 18 lipiec 2019, 22:10:02
faworek napisał(a):

tereniagno napisał(a):

jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

Miałam takie fazy, że brałam różne produkty i gadżety, żeby zrobić foty na konkursy wakacyjne i nigdy nic nie wygrałam (no może raz wpadła jakaś głupotka). 
Straciłam z mężem tylko kupę czasu na poszukiwanie miejscówek i tachanie wszystkiego. Pełno nerwów emotka  Więc teraz pierdzielę to, jak mamy wczasy i urlop to odpoczywamy też od konkursów i nawet palcem nie kiwnę, by coś zrobić emotka    

ja w tym roku też się o takie 1 pokusiłam zdjęcie, oczywiście nic nie wygrałam, także daję sobie z tym spokój emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6621659 czwartek, 18 lipiec 2019, 23:11:49
Wkurza mnie, że znowu nadchodzą upały i susza się pogłębi. 
Co za tym idzie owoce i warzywa będą drogie i mało. Kto to widział, żeby młode ziemniaki o tej porze kosztowały 3 zł? 
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6621663 czwartek, 18 lipiec 2019, 23:15:37
jokan napisał(a):

faworek napisał(a):

tereniagno napisał(a):

jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

ja w tym roku też się o takie 1 pokusiłam zdjęcie, oczywiście nic nie wygrałam, także daję sobie z tym spokój emotka

Ja bym chciała jeszcze dodać korzystając już z tego co napisałam,że będąc na wakacjach zawsze przed szukam konkursowego sklepu, bo a nuż nagle się trafi taki Polo itd:P To już inny temat jak czas trwania letnich konkursów...

pioge7

Cytuj wiadomość#6621684 piątek, 19 lipiec 2019, 07:34:47
mczarna napisał(a):

jokan napisał(a):

faworek napisał(a):

tereniagno napisał(a):

jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja bym chciała jeszcze dodać korzystając już z tego co napisałam,że będąc na wakacjach zawsze przed szukam konkursowego sklepu, bo a nuż nagle się trafi taki Polo itd:P To już inny temat jak czas trwania letnich konkursów...

to jeszcze nic. W tym roku Wielkanoc 21.04 a konkursy żeby wstawić wielkanocne danie trwały do mniej więc 13-15.04 emotka niedługo zdjęcia z Mikołajem będzie trzeba do 20.11 wstawić ????????????

jokan

Cytuj wiadomość#6621725 piątek, 19 lipiec 2019, 10:14:34
Na Zywca nie mam już sił...nawet na znalezione kapsle/ zawleczki a myślałam, że będą szczęśliwe...
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6621726 piątek, 19 lipiec 2019, 10:16:18
mczarna napisał(a):

jokan napisał(a):

mczarna napisał(a):

No jak akurat masz gdzie i nie siedzisz w robocie czekając choćby na weekend,żeby cokolwiek wydusić z siebie, a co do urlopu to z ostatnich dyskusji można wywnioskować,że 1 walizka-ciuchy, 2 walizka paragony, 3 walizka rzeczy do fotek- a to tylko o 1 osobę chodzi, a ja mam 4 do spakowania,hahah:P Tira chyba zacznę brać:P
emotka

ja mam 5  a na urlop przeważnie wyjeżdżamy w czerwcu więc konkuroswych fotek nie robiłam - nic nie brałam ze sobą ani paragonów, ani produktów, nie kupowałam ani nie szukałam sklepów konkursowych ale może mam za krótki staż w konkursach emotka
urlop to urlop od wszystkiego emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6621912 piątek, 19 lipiec 2019, 17:02:17
joan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Oj,oj,okropnie wkurzyłam się.Po ful  próbach wygrałam jedną, jedyną sofę z Prince Polo i na dodatek przepadła, ponieważ nie spełniłam warunków emotka emotka emotka
Na paragonie nie było konkretnie napisane "prince polo",tylko "WAFLE KRAFT P"  emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Gdybym wiedziała,że to nie przejdzie, poszłabym do sklepu po adnotację emotka emotka emotka emotka

Hmm, moim zdaniem na pierwszy rzut oka widać, że nie przejdzie. To tak, jakby należało kupić proszek do prania Persil, a na paragonie wydrukowana byłaby informacja "proszek Ariel".

Inna sprawa, że akurat w Twoim przypadku:
wafelek Prince Polo został stworzony przez firmę Olza, którą wykupiła firma Kraft, która to zmieniła w 2013 nazwę na Mondelez. Podsumowując: Kraft = Mondelez. Zatem wafelek Prince Polo to wafelek firmy Kraft. Jeśli zależy Ci na tej nagrodzie, możesz złożyć reklamację.

Złożyłam reklamację , dołączając skan adnotacji z pieczątka sklepu i niestety otrzymałam odpowiedź negatywną  -reklamacji nie uznali emotka emotka emotka emotka emotka Miałam cichą nadzieję, że uznają emotka
joan, bruce 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6621921 piątek, 19 lipiec 2019, 17:25:25
tereniagno napisał(a):

joan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Oj,oj,okropnie wkurzyłam się.Po ful  próbach wygrałam jedną, jedyną sofę z Prince Polo i na dodatek przepadła, ponieważ nie spełniłam warunków emotka emotka emotka
Na paragonie nie było konkretnie napisane "prince polo",tylko "WAFLE KRAFT P"  emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Gdybym wiedziała,że to nie przejdzie, poszłabym do sklepu po adnotację emotka emotka emotka emotka

Hmm, moim zdaniem na pierwszy rzut oka widać, że nie przejdzie. To tak, jakby należało kupić proszek do prania Persil, a na paragonie wydrukowana byłaby informacja "proszek Ariel".

wafelek Prince Polo został stworzony przez firmę Olza, którą wykupiła firma Kraft, która to zmieniła w 2013 nazwę na Mondelez. Podsumowując: Kraft = Mondelez. Zatem wafelek Prince Polo to wafelek firmy Kraft. Jeśli zależy Ci na tej nagrodzie, możesz złożyć reklamację.

Złożyłam reklamację , dołączając skan adnotacji z pieczątka sklepu i niestety otrzymałam odpowiedź negatywną  -reklamacji nie uznali emotka emotka emotka emotka emotka Miałam cichą nadzieję, że uznają emotka

A to patafiany jedne emotka Ja tam żadnej sofy nie wygrałam,ale zazwyczaj miałam na paragonie: WAF PP CL, to ciekawe czy by zajarzyli, o co kaman.
bruce 0

androm

Cytuj wiadomość#6621933 piątek, 19 lipiec 2019, 18:01:17
koniczynka123 napisał(a):

Właśnie wróciłam z pogrzebu kuzyna i jestem załamana, zresztą tak jak cała rodzina i większość gości. Politycy nie umieją uszanować nawet takiego wydarzenia.
Jeden z przemawiających dygnitarzy Krakowa zaczął ostro jechać po pisowcach, kościele, szkole, etc..., że ludzie byli przerażeni. Normalnie niektórzy mają nasr... w głowach, władza im mózgi wyparzyła  emotka .  Rodzina prosiła prowadzącego żeby uciszył mówce a ten dalej swoje. Ja rozumiem, że każdy ma ptywatne zdanie na różne tematy ale żeby tak popsuć ostatnie pożegnanie. Jestem wściekła ale też smutna emotka

bezczelny żeby sobie kampanię wyborcza robić nad grobem Twego kuzyna!

malutka456

Cytuj wiadomość#6621951 piątek, 19 lipiec 2019, 18:56:40
Wkurza mnie, że pierwszy tydzień urlopu przeznaczyłam na bieganie po urzędach i szkolenie, zamiast odpoczywać   emotka kolejny zapowiada się podobnie, ale przynajmniej RKO sobie odświeżę (obym nie musiała nigdy korzystać z tej wiedzy).  No i martwi mnie mój ogródek - pomidory i ogórki marne w tym roku  emotka  może maliny jeszcze obrodzą  emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6621969 piątek, 19 lipiec 2019, 20:21:11
jokan napisał(a):

Na Zywca nie mam już sił...nawet na znalezione kapsle/ zawleczki a myślałam, że będą szczęśliwe...

Oj szkoda, że to tak nie działa, bo u mnie to tak z 1/3 to "znajdy"... a wysłałam już wszystkich żywców naprawdę dużo (skuteczność: 1x30zł, 2x10zł, 1x słuchawki).
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6621975 piątek, 19 lipiec 2019, 20:50:18
bruce napisał(a):

tereniagno napisał(a):

joan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

emotka  Jednak nie?  emotka  Niepoważni! Przecież to nie Ty paragon drukowałaś...

masakra....zeby na takich pufach oszczedzac....a niech sie tymi "leżuchami" wypchają !!!

tereniagno

Cytuj wiadomość#6621987 piątek, 19 lipiec 2019, 21:51:44
jokan napisał(a):

masakra....zeby na takich pufach oszczedzac....a niech sie tymi "leżuchami" wypchają !!!

Napisali,że zostają u Organizatora. Mieli podstawę do uznania reklamacji,  ponieważ wysłałam im skan z adnotacją i pieczątką sklepu na odwrocie paragonu. Niby tak sprawdzają paragony, a kierowniczka powiedziała, że gdyby weszli w system, to jest napisane, że to wafelek Prince polo.Czyli nie sprawdzają, tylko patrzą co na paragonie napisane i tyle emotka
Kij im w oko,niech się wypchają pakułami emotka

radosna

Cytuj wiadomość#6622060 sobota, 20 lipiec 2019, 10:26:53
A mnie wkurza, że takie "leżuchy" to niepotrzebna produkcja plastiku.
Co innego drewniany leżaczek z ładnym materiałem. Albo hamaczek emotka
Nawet nie chcę tej sofy-niesofy za darmo.
Mnie radują dwa wesołe leżaki z Redd'sa na balkonie emotka  

kermit

Cytuj wiadomość#6622063 sobota, 20 lipiec 2019, 10:35:00
radosna napisał(a):

A mnie wkurza, że takie "leżuchy" to niepotrzebna produkcja plastiku.
Co innego drewniany leżaczek z ładnym materiałem. Albo hamaczek emotka
Nawet nie chcę tej sofy-niesofy za darmo.
Mnie radują dwa wesołe leżaki z Redd'sa na balkonie emotka  

Tak trochę w temacie, a trochę nie... Kupiłam dziś Fantasię do picia, żeby spróbować nowości i jestem przerażona opakowaniem.Niby wszyscy trąbią, żeby ograniczać ten plastik a tu: plastikowa pokrywka, pod nią aluminiowe wieczko, pod nim (uwaga) jeszcze jedno, tym raz foliowe wieczko z dziurką do picia. Ja nie jestem jakaś eko, ale to już jakaś przesada. Tak samo mną wstrząsnął ostatnio wygrany ekspres na kapsułki. Nie miałam wcześniej do czynienia z takim, nawet nie do końca wiedziałam jak te kapsułki wyglądają. Zaczyna się od opakowania - gruba folia, w środku kapsułki w dwóch powleczonych kartonikach, no i same kapsułki - kupa plastiku, którą wyrzucasz. Takie ekspresy chyba powinny być zakazane ...

buziolek

Cytuj wiadomość#6622064 sobota, 20 lipiec 2019, 10:39:18
tereniagno napisał(a):

joan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Kiedyś organizowali loterię z kodami na corcs, napisali mi @ o utracie nagordy, napisałam na jakiej podstawie, to odpisali że wpisałam w formularzu rok 2170 zamiast 2017, napisałam że to niemożliwe, tym bardziej że wszystkie dane się zgadzały bo zawsze kilka razy sprawdzam dane z paragonu przed wysłaniem. Napisałam im że napiszę do Fundatora nagród, nic nie odpisali ale kod na crocsy wysłali. 
bruce 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6622115 sobota, 20 lipiec 2019, 14:36:30
Chciałam przed chwilą wysłać sms premium z sieci Heyah, to dostałam sms,że przekroczyłam jakieś tam limity sms premium i w celu ich zwiększenia, muszę wysłać stosownego smsa np limit 500 pod numer 80450.Tak też zrobiłam, to mi odpisali,że podany numer nie jest zarejestrowany w T-mobile emotka Starter heyah stary jak świat, a oni mówią,że niezarejestrowany.Co lepsze, chwilę wcześniej normalnie mogłam wysłać sms premmium z tego startera emotka
0 0

thebest

Cytuj wiadomość#6622119 sobota, 20 lipiec 2019, 14:41:45
cudaczek121 napisał(a):

Chciałam przed chwilą wysłać sms premium z sieci Heyah, to dostałam sms,że przekroczyłam jakieś tam limity sms premium i w celu ich zwiększenia, muszę wysłać stosownego smsa np limit 500 pod numer 80450.Tak też zrobiłam, to mi odpisali,że podany numer nie jest zarejestrowany w T-mobile emotka Starter heyah stary jak świat, a oni mówią,że niezarejestrowany.Co lepsze, chwilę wcześniej normalnie mogłam wysłać sms premmium z tego startera emotka

nr bezpłatny?Ten 80450.
0 0