Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4506 4507 4508 4509 4510 45114512 4513 4514 4515 4516 > >> >|

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6590947 środa, 17 kwietnia 2019, 11:40:38
bc142 napisał(a):

wkurza mnie .. merlin.pl

Z końcem lutego zamówiłam zamówienie- przyszło z opóźnieniem, więc nie odebrałam go i zostało odesłane (Pani z infolinii nawet powiedziała,że mam nie odbierać skoro przyszło nie w terminie proponowanym). Po miesiącu zaczęłam pisać do nich maile o zwrot kasy, zero odezwu, mailowa reklamacja również bez żadnej odpowiedzi. Pan na infolinii (dział reklamacji nie odbiera, tylko ogólny konsultant )każe czekać na maile i nie potrafi pomóc. Dodatkowo z historii zamówień -zamówienie znikło jakby go nie było, i moja kasa też znikła! macie pomysł jak odzyskać swoją kasę?

przedsadowy wezwanie do zapłaty wysłać. w necie są wskazówki jak ma wyglądać. poczta za potwierdzeniem odbioru (żółta zwrotka)
albo udać się do rzecznika od też pomoże
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6590965 środa, 17 kwietnia 2019, 12:25:20
Jestem w szoku ,że odzyskanie dostępu do poczty na tlenie jak nie masz tych 3 śmiesznych podpowiedzi.W sensie wprowadzony numer telefonu,dane lub mail alternatywy kosztowało mnie ok 30 zł.Infolinia za minutę 1,29 zł.Zanim się dodzwonicie koszt ponad 20 zł tak słuchanie muzyczki przy czekaniu może kosztować nieźle.Potem jak się poda numer telefonu po przejściu weryfikacji można odzyskać dostęp ale dopiero po wysłaniu smsa na 700 koszt ok 6 zeta.Dawno tak szybko nie wydałam tyle kasy w błoto.Niestety musiałam odzyskać ten adres bo mam go połączonego z mediami społecznościowymi.Ale teraz jestem mądrzejsza o doświadczenie taaaaaaaaaaaaa
0 0

tygrysek82bu

Cytuj wiadomość#6590969 środa, 17 kwietnia 2019, 12:43:50
Biedronka... Wczoraj mąż po pracy wskoczył  na szybkie zakupy i był świadkiem, jak kasjerka, zapytała ludzi , których akurat kasowała przed mężem, czy korzystają z tego rabatu 15 % za zbieranie jajek-naklejek. Odpowiedzieli, że tak, więc ich poinformowała, że to tylko od max. 75 zł się odejmuje. Więc podzielili zakupy za ponad 200 zł na 75 i resztę i dostali 9 zł rabatu... Mąż oczywiście nie orientuje się w tym wszystkim, więc nic się nie odzywał, ale przecież przez Ci ludzie zostali oszukani emotka  75 zł to maksymalna kwota zwrotu, czyli zakupy mogą być na max. 500 zł... Ktoś kasjerki nie doinformował i ludzie tracą. Ja mam zaplanowane duże  zakupy z tym rabatem na czwartek i już widzę jakie będą przeboje... Na pewno nie zgodzę się na te 9 zł...

mugolinka

Cytuj wiadomość#6591011 środa, 17 kwietnia 2019, 14:16:24
tygrysek82bu napisał(a):

Biedronka... Wczoraj mąż po pracy wskoczył  na szybkie zakupy i był świadkiem, jak kasjerka, zapytała ludzi , których akurat kasowała przed mężem, czy korzystają z tego rabatu 15 % za zbieranie jajek-naklejek. Odpowiedzieli, że tak, więc ich poinformowała, że to tylko od max. 75 zł się odejmuje. Więc podzielili zakupy za ponad 200 zł na 75 i resztę i dostali 9 zł rabatu... Mąż oczywiście nie orientuje się w tym wszystkim, więc nic się nie odzywał, ale przecież przez Ci ludzie zostali oszukani emotka  75 zł to maksymalna kwota zwrotu, czyli zakupy mogą być na max. 500 zł... Ktoś kasjerki nie doinformował i ludzie tracą. Ja mam zaplanowane duże  zakupy z tym rabatem na czwartek i już widzę jakie będą przeboje... Na pewno nie zgodzę się na te 9 zł...

Przyznam ,że tez źle zrobiłam i zmarnowałam duży zwrot, bo zrobiłam tylko na 75- niedorozumiałam regulaminu emotka  

W temacie
Wkurza mnie Inpost. Paczkomat się zaciął. Od wczoraj paczki nie mogę wyjąć. Pani na infolinii mówi ,że mają czas na przełożenie  jej do innej skrytki... 48 h- za tyle to byłaby już depozycie. Najbardziej mnie wkurza ,że są tam moje wyczekiwane kwiatki emotka I jeszcze w dodatku ich tłumaczenie,że regulaminowo nic im nie zrobię , bo to są żywe rośliny a tego zabrania regulamin. Szkoda tylko ,że w nosie mają ten regulamin podpisując umowy z firmami ogrodniczymi emotka  
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6591015 środa, 17 kwietnia 2019, 14:21:09
Wkurza mnie dział "informują"
człowiek wchodzi z myślę, że jakiś konkurs rozwiązany, a tam pogaduchy i pytania emotka

"Pamiętaj, że tutaj piszemy konkretnie, kto informuje, z jakiego konkursu (mile widziany link do konkursu w naszej bazie), z jakiego dnia i w
jakiej formie (sms, telefon, e-mail).
Chcesz porozmawiać o konkursie? Zapraszamy do Dyskusje o innych konkursach (bez klików)"

anialistopad

Cytuj wiadomość#6591036 środa, 17 kwietnia 2019, 15:22:55
PKO są no kur.... nie mogę zapłacić karta. Odrzuca mi transakcje , a z konta ubywa . Masakra jakaś z nimi dzis
0 0

aniachudoba

Cytuj wiadomość#6591039 środa, 17 kwietnia 2019, 15:24:20
Wkurza mnie poczta polska. Moja paczka z termosem z Milki lata sobie po sortowniach w Polsce, Może jak już wszystkie zaliczy to w końcu trafi do mnie emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6591042 środa, 17 kwietnia 2019, 15:31:51
Wkurza mnie, że do dziś powinni informować o konku z Palmolive-hulajnogi i nic dalej nie informują.To od czego te regulaminy.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6591044 środa, 17 kwietnia 2019, 15:35:20
androm napisał(a):

Wkurza mnie, że do dziś powinni informować o konku z Palmolive-hulajnogi i nic dalej nie informują.To od czego te regulaminy.

Akurat Los Mejores ZAWSZE przestrzega regulaminów. Po pierwsze dzien sie jeszcze nie skonczyl...a po drugie - skad Twoja pewnosc, ze laureaci nie zostali jeszcze poinformowani? emotka  
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6591050 środa, 17 kwietnia 2019, 15:43:02
edzia21 napisał(a):

androm napisał(a):

Akurat Los Mejores ZAWSZE przestrzega regulaminów. Po pierwsze dzien sie jeszcze nie skonczyl...a po drugie - skad Twoja pewnosc, ze laureaci nie zostali jeszcze poinformowani? emotka  

wierzę, że na forum nie przeszłoby to bez echa!
0 0

karolkas

Cytuj wiadomość#6591112 środa, 17 kwietnia 2019, 19:01:16
Co za sieroctwo mnie ostatnio prześladuje emotka   zgłaszałam się do tej loterii Visa, w końcu wygrałam bidon i wysłałam scan paragonu zamiast potwierdzenia płatności kartą. I teraz sie zorientowałam że mam same paragony  a nie potwierdzenia płatności kartą. A jak wyciąg z bankowości elektronicznej zrobić to nie wiem . No sierota ze mnie
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6591116 środa, 17 kwietnia 2019, 19:25:26
karolkas napisał(a):

Co za sieroctwo mnie ostatnio prześladuje emotka   zgłaszałam się do tej loterii Visa, w końcu wygrałam bidon i wysłałam scan paragonu zamiast potwierdzenia płatności kartą. I teraz sie zorientowałam że mam same paragony  a nie potwierdzenia płatności kartą. A jak wyciąg z bankowości elektronicznej zrobić to nie wiem . No sierota ze mnie

to ja większą sierota emotka pojechałem specjalnie do żabki wczoraj i płaciłem kartą tyle że mastercard a nie visa emotka visa miałem w osobnej kieszonce w portfelu emotka
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6591119 środa, 17 kwietnia 2019, 19:42:32
karolkas napisał(a):

Zależy kiedy Twój bank zaksięguje operację, mój dopiero po 7 dniach, czyli rzutem na taśmę /chyba/ mi się udało emotka
Logujesz się normalnie, sprawdzasz w historii, jeśli Twój bank księguje tego samego dnia, będziesz miała tę operację w historii, klikasz pobierz potwierdzenie w pdf, będziesz miała w pobranych, do formularza laureata dołączasz ten dokument i gotowe. Na wypełnienie masz 7 dni, później - utrata prawa do nagrody.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6591122 środa, 17 kwietnia 2019, 19:58:12
No kurde dalej bank moj nie działa. Tez tak macie w PKO sa dawny Żubr?
0 0

karolkas

Cytuj wiadomość#6591123 środa, 17 kwietnia 2019, 20:05:50
azaflora napisał(a):

karolkas napisał(a):

Zależy kiedy Twój bank zaksięguje operację, mój dopiero po 7 dniach, czyli rzutem na taśmę /chyba/ mi się udało emotka
Logujesz się normalnie, sprawdzasz w historii, jeśli Twój bank księguje tego samego dnia, będziesz miała tę operację w historii, klikasz pobierz potwierdzenie w pdf, będziesz miała w pobranych, do formularza laureata dołączasz ten dokument i gotowe. Na wypełnienie masz 7 dni, później - utrata prawa do nagrody.

Dziękuję, ale ja już zdążyłam wypełnić formularz i przesłałam zdjęcie paragonu. Więc na pewno to mi przepadnie, dobrze że to tylko bidon. Alę będę wiedziała na przyszłość.
0 0

mawika

Cytuj wiadomość#6591179 środa, 17 kwietnia 2019, 22:57:10
Właśnie wkurzyłam się na siebie. Przeglądam konkurs Kaufland i myślałam że jutro zrobię zakupy by mieć kolejny paragon a tu czytam że zakupy do dzisiaj. Ale jestem zła bo już wymyśliłam dwa zgłoszenia. Wrr .... 
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6591181 środa, 17 kwietnia 2019, 23:02:16
mawika napisał(a):

Właśnie wkurzyłam się na siebie. Przeglądam konkurs Kaufland i myślałam że jutro zrobię zakupy by mieć kolejny paragon a tu czytam że zakupy do dzisiaj. Ale jestem zła bo już wymyśliłam dwa zgłoszenia. Wrr .... 

Też mnie to zawsze wpieniało z tą różnicą w zakończeniu zakupów a zakończeniu wysyłania zgłoszeń, bo ciągle mi się myliło i zakupy chciałam jeszcze robić za późno.  emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6591183 środa, 17 kwietnia 2019, 23:23:45
maverick napisał(a):

Wkurza mnie dział "informują"
człowiek wchodzi z myślę, że jakiś konkurs rozwiązany, a tam pogaduchy i pytania emotka

"Pamiętaj, że tutaj piszemy konkretnie, kto informuje, z jakiego konkursu (mile widziany link do konkursu w naszej bazie), z jakiego dnia i w
jakiej formie (sms, telefon, e-mail).
Chcesz porozmawiać o konkursie? Zapraszamy do Dyskusje o innych konkursach (bez klików)"

Proszę o zgłoszenia, gdy toczą się tam dyskusje - posprzątam.
Pytania biorą się stąd, że ludzie często piszą krótki post, bez dodatkowej informacji w jaki sposób informują, z którego etapu i takie tam.

szalonawiewiorka

Cytuj wiadomość#6591245 czwartek, 18 kwietnia 2019, 10:45:46
Wkurza mnie, że nie ma konkursu Tymbark w Dino! Byłam święcie przekonana, że jest i zapełniłam spiżarkę sokami ze sklepu bez konkursu! emotka
0 0

helcia85

Cytuj wiadomość#6591284 czwartek, 18 kwietnia 2019, 12:19:24
Jak mnie wkurzają konkursy, na które trzeba zostawiać opakowania. Cała szuflada zawalona hochlandami i innymi kapslami emotka
|< << < 4506 4507 4508 4509 4510 45114512 4513 4514 4515 4516 > >> >|