Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

joan

Cytuj wiadomość#6623257 środa, 24 lipiec 2019, 12:42:17
paula9891 napisał(a):

Czy tylko ja się tak panicznie boję tych białych, obrzydliwych robaczków w wiśniach i czereśniach? Czuję jakby to one miały mnie zjeść, a nie ja je  emotka Każdą dokładnie przeglądam, żeby mieć pewność, że przy okazji nie zjem białka emotka Wkurza mnie to!

Dostałam w tym roku full wiśni - umyłam je, a ledwo się woda w kompocie zagotowała, zaczęło wypływać "mięsko" emotka Wszystko wywaliłam, nie byłam w stanie po prostu odcedzić tych robaków i na luzie pić kompocik. Podobno tak jest z wiśniami rosnącymi naturalnie, że trzeba je porządnie namoczyć, potem robaki pływające w wodzie wyłapać i już można jeść. Nie przekonałam się, wolę jagody z lasu emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6623258 środa, 24 lipiec 2019, 12:48:41
paula9891 napisał(a):

Czy tylko ja się tak panicznie boję tych białych, obrzydliwych robaczków w wiśniach i czereśniach? Czuję jakby to one miały mnie zjeść, a nie ja je  emotka Każdą dokładnie przeglądam, żeby mieć pewność, że przy okazji nie zjem białka emotka Wkurza mnie to!

Nie przeglądaj, wrzuć wszystkie do zimnej wody na 20-30 minut, wszystkie wypłyną, jak jest za dużo to wywalam wszystko, bo się ich brzydzę, jak są pojedyncze sztuki to wywalam tylko te wiśnie/czereśnie z dziurką, bo wiem że stamtąd wypłynął robaczek i jest ok emotka

paula9891

Cytuj wiadomość#6623260 środa, 24 lipiec 2019, 12:58:12
joan napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Dostałam w tym roku full wiśni - umyłam je, a ledwo się woda w kompocie zagotowała, zaczęło wypływać "mięsko" emotka Wszystko wywaliłam, nie byłam w stanie po prostu odcedzić tych robaków i na luzie pić kompocik. Podobno tak jest z wiśniami rosnącymi naturalnie, że trzeba je porządnie namoczyć, potem robaki pływające w wodzie wyłapać i już można jeść. Nie przekonałam się, wolę jagody z lasu emotka

Ja też nie mogę! Już godzinę ogarniam kilogram wiśni, bo przeglądam każdą bardzo dokładnie i niestety niektóre są piękne, bez dziurek, a w środku są niespodzianki  emotka Mnie też nie przekona moczenie, dla mnie to nadal obrzydliwe, chyba jestem jakaś mocno wrażliwa, bo krewetki też są dla mnie jak morskie robaki i ich nie tknę emotka Też wolę jagody! Aż mnie zachęciłaś i może pójdę dziś pozbierać emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6623266 środa, 24 lipiec 2019, 13:13:49
Dziewczyny, jak wiśnie są nadziewane, to wystarczy je nacinać, jak śliwki i usuwać pestki. Wtedy można dalej działać emotka  kompot, dżem czy co tam chcecie.
Szkoda owoców dla robali. 
Achaaa... moczenie nie zawsze daje efekty.
Moczyłam czereśnie prawie godzinę, ale robale nie wypłynęły. Siedziały przy pestkach

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6623269 środa, 24 lipiec 2019, 13:20:14
ach Ci wegetarianie i weganie emotka

joan

Cytuj wiadomość#6623275 środa, 24 lipiec 2019, 13:26:06
tadziuuu napisał(a):

ach Ci wegetarianie i weganie emotka

Ojojo, ja to bym chciała widzieć mięsożerców (tych co to trollują fejsa i pod wpisem na dowolny temat muszą rzucić info o schabowszczaku), jak wpierniczają kompot z robalami emotka Nawet bym im sama nagotowała emotka

paula9891

Cytuj wiadomość#6623288 środa, 24 lipiec 2019, 13:52:30
Mnie zimą teściowa poczęstowała kompotem z czereśni i oczywiście w moim musiał pływać robal.  emotka
Swoją drogą, te wiśnie też od teściowej, więc może dlatego takie robaczywe  emotka
myla, joan 0

as32572

Cytuj wiadomość#6623291 środa, 24 lipiec 2019, 13:58:34
paula9891 napisał(a):

Ja też, na dokładkę jak już znajdę robaka to więcej nie jem, to samo mam z ośćmi w rybach.
Moja mama z kolei mówi zawsze nie sprawdzaj i wcina wiśnie czy czereśnie jak leci emotka

as32572

Cytuj wiadomość#6623518 czwartek, 25 lipiec 2019, 07:57:26
Wkurzają mnie ludzie którzy mają innych gdzieś i słuchają głośno muzyki bądź grają w pociągach/samolotach itp.
Dziś musiałam przejśc dwa wagony (jak już się dało przejść, ale to już temat na inną historię) żeby było względnie cicho, niestety od kolejnego przystanku już przestało być  emotka
Uwagi nie zwracam, bo nie mam siły na kłótnie, a tak się to kiedyś skończyło emotka

pink086

Cytuj wiadomość#6623527 czwartek, 25 lipiec 2019, 08:34:48
Jakieś chorubsko się do mnie przyczepiło-od niedzieli i nie chce odpuścić nawet uszy bolą! mam nadzieję, że nikogo nie zarażę! 
0 0

noska81

Cytuj wiadomość#6623531 czwartek, 25 lipiec 2019, 08:53:09
as32572 napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie którzy mają innych gdzieś i słuchają głośno muzyki bądź grają w pociągach/samolotach itp.
Dziś musiałam przejśc dwa wagony (jak już się dało przejść, ale to już temat na inną historię) żeby było względnie cicho, niestety od kolejnego przystanku już przestało być  emotka
Uwagi nie zwracam, bo nie mam siły na kłótnie, a tak się to kiedyś skończyło emotka

ja bym zwróciła uwagę. serio. To ma być komfort dla wszystkich nie dla jednej osoby
0 0

monikax

Cytuj wiadomość#6623533 czwartek, 25 lipiec 2019, 08:55:15
Wkurza mnie, że dziś czwartek, a nie piątek emotka
nkba 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6623547 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:24:02
Wkurza mnie jesienna pogoda w lipcu, gdzie to lato? emotka
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6623549 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:29:42
katrin1 napisał(a):

a gdzie to taka jesień ? U mnie lato w pełni emotka
nkba 0

jokan

Cytuj wiadomość#6623550 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:30:51
katrin1 napisał(a):

naprawdę? gdzie tak fajnie? a mnie wkurzają upały...nie lubię...wg prognozy dzisiaj u mnie 32
0 0

malutka456

Cytuj wiadomość#6623552 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:33:22
katrin1 napisał(a):

lato zawitało na Śląsk emotka  jeszcze jest ok, ale pewnie w południe będzie z 30 stopni  emotka
joan 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6623554 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:35:15
jokan napisał(a):

katrin1 napisał(a):

naprawdę? gdzie tak fajnie? a mnie wkurzają upały...nie lubię...wg prognozy dzisiaj u mnie 32

Urocze Podkarpacie emotka , szczęściarze, u mnie 25 dzisiaj wg prognozy. I tak przez kolejne dni, jedynie poniedziałek 29. Noce zimne jak we wrześniu. A ja chcę nad wodę emotka
andii 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6623565 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:41:16
katrin1 napisał(a):

jokan napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Urocze Podkarpacie emotka , szczęściarze, u mnie 25 dzisiaj wg prognozy. I tak przez kolejne dni, jedynie poniedziałek 29. Noce zimne jak we wrześniu. A ja chcę nad wodę emotka

Trójmiasto to w ogóle jakiś żart... Dziś 21, a to i tak super, bo prawie cały lipiec padało i było poniżej 20 stopni emotka  
andii 0

as32572

Cytuj wiadomość#6623646 czwartek, 25 lipiec 2019, 12:12:51
noska81 napisał(a):

as32572 napisał(a):

ja bym zwróciła uwagę. serio. To ma być komfort dla wszystkich nie dla jednej osoby

Nie wiem, ostatnio matka sama zwracała uwagę ok 7mio letniej dziewczynce żeby ściszyła głos w grze a ona sobie nic z tego nie robiła..
Jak mam możliwość wolę zmienić miejsce niż się z kimś użerać.
Najlepszy jest koleś który wychodząc z pociągu z plecakiem dosłownie taranuje wszystkich po drodze, ostatnio ktoś za nim wybiegł z pretensjami, ale tamten słuchawki na uszach i nawet się nie obejrzał
Także tak, wkurzają mnie dojazdy do pracy a milionów na horyzoncie nie widać, żeby sytuacja miała się zmienić...
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6623654 czwartek, 25 lipiec 2019, 12:21:04
as32572 napisał(a):

noska81 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Nie wiem, ostatnio matka sama zwracała uwagę ok 7mio letniej dziewczynce żeby ściszyła głos w grze a ona sobie nic z tego nie robiła..
Jak mam możliwość wolę zmienić miejsce niż się z kimś użerać.
Najlepszy jest koleś który wychodząc z pociągu z plecakiem dosłownie taranuje wszystkich po drodze, ostatnio ktoś za nim wybiegł z pretensjami, ale tamten słuchawki na uszach i nawet się nie obejrzał
Także tak, wkurzają mnie dojazdy do pracy a milionów na horyzoncie nie widać, żeby sytuacja miała się zmienić...

odnosnie zachowania ludzi, to mnie potwornie wkurza sasiad, ktory wychodzi z mieszkania z parteru na dwor i po przekroczeniu progu swojego mieszkania zapala fajke....jakby tego nie mogl zrobic doslownie 5 krokow dalej...i fajkami smierdzi.....

drugi sasiad z kolei zaparkowal wczoraj kolo netto, jeszcze przed tymi miejscami dla niepelnosprawnych...no szkoda, ze do sklepu nie wjechal, w koncu duze drzwi przesuwne w netto to moze tym swoim wypierdkiem by sie zmiescil emotka emotka
andii 0