Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4508 4509 4510 4511 4512 45134514 4515 4516 4517 4518 > >> >|

mugolinka

Cytuj wiadomość#6591639 piątek, 19 kwietnia 2019, 17:04:55
INPOST Paczkomaty- skutecznie rozwalili mi całe święta. Czy ktoś ma tak wybitnego pecha jak ja ,że Paczkomat mu się zaciął kiedykolwiek??? emotka emotka emotka emotka emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6591659 piątek, 19 kwietnia 2019, 18:19:31
mugolinka napisał(a):

INPOST Paczkomaty- skutecznie rozwalili mi całe święta. Czy ktoś ma tak wybitnego pecha jak ja ,że Paczkomat mu się zaciął kiedykolwiek??? emotka emotka emotka emotka emotka

Zadzwoń do nich! 
Pojęcia nie miałam, że te paczkomaty nawet zaciąć się mogą, bo już rozmaite cyrki mi wyprawiały...  emotka emotka
0 0

mugolinka

Cytuj wiadomość#6591663 piątek, 19 kwietnia 2019, 18:40:06
bruce napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Zadzwoń do nich! 
Pojęcia nie miałam, że te paczkomaty nawet zaciąć się mogą, bo już rozmaite cyrki mi wyprawiały...  emotka emotka

ależ dzwoniłam...we wtorek... i w środę ... i w czwartek też...i pisałam maile... i na komunikatorze... Zapewniano mnie ,że ,,niebawem" zjawi się kurier i przełoży paczkę do innej skrytki. Tymczasem dziś przyszły do tego samego paczkomatu dwie kolejne, a paczka wtorkowa dalej tam leżała.A wisienką na torcie okazał się wieczorny mail... że paczka została wyciągnięta przez kuriera godzinę temu ... i zabrana z powrotem do Olsztyna do którego mam 70 km  emotka Ale  i tak mogę ją odebrać w najbliższy dzień roboczy ... czyli wypada we wtorek. Mam przecudne jaja na święta  emotka
bruce 0

androm

Cytuj wiadomość#6591664 piątek, 19 kwietnia 2019, 18:54:48
mugolinka napisał(a):

bruce napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Zadzwoń do nich! 

ależ dzwoniłam...we wtorek... i w środę ... i w czwartek też...i pisałam maile... i na komunikatorze... Zapewniano mnie ,że ,,niebawem" zjawi się kurier i przełoży paczkę do innej skrytki. Tymczasem dziś przyszły do tego samego paczkomatu dwie kolejne, a paczka wtorkowa dalej tam leżała.A wisienką na torcie okazał się wieczorny mail... że paczka została wyciągnięta przez kuriera godzinę temu ... i zabrana z powrotem do Olsztyna do którego mam 70 km  emotka Ale  i tak mogę ją odebrać w najbliższy dzień roboczy ... czyli wypada we wtorek. Mam przecudne jaja na święta  emotka

ale to jaja zamówiłaś do paczkomatu?:)
0 0

mugolinka

Cytuj wiadomość#6591666 piątek, 19 kwietnia 2019, 19:10:09
androm napisał(a):

mugolinka napisał(a):

bruce napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Zadzwoń do nich! 

ale to jaja zamówiłaś do paczkomatu?

He he... ta... i chciałam małe pisanki a mam wielkie jajo :-D 
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6591682 piątek, 19 kwietnia 2019, 20:27:20
mugolinka napisał(a):

androm napisał(a):

mugolinka napisał(a):

bruce napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Zadzwoń do nich! 

ale to jaja zamówiłaś do paczkomatu?

He he... ta... i chciałam małe pisanki a mam wielkie jajo :-D 

z paczkomatami też mam takie doświadczenia - jak działa to jest super i fajnie, ale ze trzy razy był problem i była masakra - niemożność dodzwonienia się na infolinię, a jak się już uda to skrajna niekompetencja, olewactwo i zero pomocy.
Pamiętam, że kiedyś też było, że klawiatura nie działała. Zgłosiłam to, że paczki nie mogę odebrać, zaraz termin mi się skończy. Czekałam ileś tam, znowu się kontaktowałam. Odpowiedzieli, że był technik na miejscu i stwierdził, że działa. Od razu pobiegłam i w ogóle nie działało. Wkurza mnie robienie ludzi w balona!

Mysia

Cytuj wiadomość#6591684 piątek, 19 kwietnia 2019, 20:32:51
PP  emotka poleconym priorytetem za 8,40 poszedł mój paragon z wygraną, od prawie tygodnia wisi w systemie że jest w transporcie, jak stracę przez nich nagrodę to nie odpuszczę emotka Szkoda, że wraz ze wzrostem cen usług, nie wzrosła ich jakość ... emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6591685 piątek, 19 kwietnia 2019, 20:47:53
A ja się wkurzyłam na coca colę dzisiaj.. Chata wysprzątana, normalnie mucha nie siada. Na finiszu moich świątecznych porządków spadła mi na ziemię puszka coca coli, która pod wpływem emocji wybuchła i zaczęła tańczyć sambę na środku kuchni.. przy okazji pryskając pianą na wszystkie strony świata. Na ścianach ciapki dalmatyńczyków, na półkach krople brązowej rosy, a podłoga się klei niczym smoła.. I  znowu trzeba sprzątać  emotka

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6591687 piątek, 19 kwietnia 2019, 20:57:14
Mysia napisał(a):

PP  emotka poleconym priorytetem za 8,40 poszedł mój paragon z wygraną, od prawie tygodnia wisi w systemie że jest w transporcie, jak stracę przez nich nagrodę to nie odpuszczę emotka Szkoda, że wraz ze wzrostem cen usług, nie wzrosła ich jakość ... emotka

Niestety regulamin poczty polskiej mówi, że jeżeli nastąpi próba doręczenia w ciągu 14 dni bez wolnych od pracy, świąt itp. to usługę uważa się za nienależycie wykonaną, a nie za niewykonaną. Co w rzeczywistości oznacza, że ciężko będzie wywalczyć od poczty coś więcej niż zwrot 8,40 zł. 

Mysia

Cytuj wiadomość#6591690 piątek, 19 kwietnia 2019, 21:02:57
cherry_coke napisał(a):

Mysia napisał(a):

Niestety regulamin poczty polskiej mówi, że jeżeli nastąpi próba doręczenia w ciągu 14 dni bez wolnych od pracy, świąt itp. to usługę uważa się za nienależycie wykonaną, a nie za niewykonaną. Co w rzeczywistości oznacza, że ciężko będzie wywalczyć od poczty coś więcej niż zwrot 8,40 zł. 

Słyszałam, że mają taki super chroniący im tyłki regulamin, ale jak nagroda przepadnie to tak tego nie zostawię. Na infolinii byłam 23 więc zrezygnowałam. Póki co mam nadzieję, że list dotrze i nagroda też.

aurorcia

Cytuj wiadomość#6591691 piątek, 19 kwietnia 2019, 21:04:58
ivanotta napisał(a):

A ja się wkurzyłam na coca colę dzisiaj.. Chata wysprzątana, normalnie mucha nie siada. Na finiszu moich świątecznych porządków spadła mi na ziemię puszka coca coli, która pod wpływem emocji wybuchła i zaczęła tańczyć sambę na środku kuchni.. przy okazji pryskając pianą na wszystkie strony świata. Na ścianach ciapki dalmatyńczyków, na półkach krople brązowej rosy, a podłoga się klei niczym smoła.. I  znowu trzeba sprzątać  emotka

Spoko, mojemu dorosłemu synowi wyslizgnęła się z rąk 2 litrowa Cola, otwarta i prawie pełna emotka  ale to jeszcze nic, zaczął szybko kłaść ręczniki na podłogę, żeby Cola nie przelała się z płytek na panele, trochę opanował sytuację, nalał wody z płynem do wiaderka, postawił wiaderko z mopem w środku, a że nie było pełno wody to mop przechylił wiaderko i cała woda się wylała emotka  o  ścianach, meblach itd. to już nawet nie mówię.

karolkas

Cytuj wiadomość#6591695 piątek, 19 kwietnia 2019, 21:39:40
aurorcia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Spoko, mojemu dorosłemu synowi wyslizgnęła się z rąk 2 litrowa Cola, otwarta i prawie pełna emotka  ale to jeszcze nic, zaczął szybko kłaść ręczniki na podłogę, żeby Cola nie przelała się z płytek na panele, trochę opanował sytuację, nalał wody z płynem do wiaderka, postawił wiaderko z mopem w środku, a że nie było pełno wody to mop przechylił wiaderko i cała woda się wylała emotka  o  ścianach, meblach itd. to już nawet nie mówię.

To ja myślałam, że tylko ja mam dziś  piątek 13-ego.  U mnie jeszcze większy pech. Że jutro jadę do teściowej, więc dziś trochę pogotowałam, tzn próbowałam gotować. Podczas robienia pasztetu, spalił mi się blender.
Zapomniałam nakłuć widelcem kruchego ciasta w mazurku i upiekła mi się "Góra Mazura", a jak piekłam keksa, to po pół godzinie według przepisu trzeba szybko naciąć keks wzdłuż, mój mąż tak szybko to robił, że keks na wpół niedopieczony wylądował na dnie piekarnika, bo ześlizgnął się z siatki, (nie dało się go uratować).
A syn tak się cieszył, że wyszarpał Sprite'a za 1,00 zł z Żabki, że go pchnął łokciem i wylądowała puszka na podłodze.

nie wiem jak to wszystko będzie smakować, dobrze że choć radość była podczas gotowania. emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6591729 sobota, 20 kwietnia 2019, 07:09:01
Specjalnie dzisiaj wcześniej wstałam, żeby zdążyć ze zgłoszeniem na Farmio przed świątecznymi przygotowaniami... Konkurs niby do 20.04, a tu przychodzi zwrotka, że zakończony... no to super... 
bruce 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6591731 sobota, 20 kwietnia 2019, 07:20:57
Niebieska_Laguna napisał(a):

Specjalnie dzisiaj wcześniej wstałam, żeby zdążyć ze zgłoszeniem na Farmio przed świątecznymi przygotowaniami... Konkurs niby do 20.04, a tu przychodzi zwrotka, że zakończony... no to super... 

ja tak samo...masakra
bruce 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6591799 sobota, 20 kwietnia 2019, 18:19:13
Claudia77 napisał(a):

ja tak samo...masakra

I ja emotka Wkurzają regulaminy konkursów, a jeszcze bardziej jak organizator się ich nie trzyma... Wkurza, że zostawiłam na ostatnią chwilę zgłoszenia do konkursów (nie tylko zgłoszenia zresztą emotka ) i jak zwykle wychodzą z tym jakieś problemy, nie mówiąc o tym, że siedzę z paragonami w przedświątecznym rozgardiaszu... emotka  

Swoją drogą, patrząc po ilości wpisów na forum, jakby w Farmio były etapy dzienne, to dziś byłaby chyba kumulacja zgłoszeń emotka

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6591912 niedziela, 21 kwietnia 2019, 15:35:31
Niebieska_Laguna napisał(a):

To konkurs nie był do 20-go?Przecież są oferty kupna tego paragonu z wczoraj.Też chciałem wziąć w nim udział ale nie mogłem ich znaleźć wczoraj.
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6591913 niedziela, 21 kwietnia 2019, 15:55:49
Jak to się dzieje? Kiedy jest zła pogoda i człowiek czeka na poprawę, to prognozy wciąż się mylą i zawodzą  emotka . Teraz zapowiedź pogorszenia pogody znów się sprawdza i Dyngus będzie naturalnie  mokry i na dodatek chłodny, brrr
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6591930 niedziela, 21 kwietnia 2019, 17:49:29
andii napisał(a):

azaflora napisał(a):

Jak to się dzieje? Kiedy jest zła pogoda i człowiek czeka na poprawę, to prognozy wciąż się mylą i zawodzą  emotka . Teraz zapowiedź pogorszenia pogody znów się sprawdza i Dyngus będzie naturalnie  mokry i na dodatek chłodny, brrr

A gdzie to takie pogorszenie pogody? u nas piękniutko emotka , w piątek ma byc 27st emotka

Od Warszawy dzieli mnie tylko las emotka . Od rana pochmurne niebo /od godziny mam włączone oświetlenie/, może nie jest zimno, chłodno, wiatr  i właśnie po deszczu. Plus jeden - psy śpią i nie ciągną na spacer, mogłam spokojnie wysłać sms na budżet  emotka
andii 0

bruce

Cytuj wiadomość#6592372 wtorek, 23 kwietnia 2019, 18:01:00
O, tyle dni brak wpisów?!  emotka  To ja nadgonię.  emotka  Wkurza mnie chamstwo niektórych kupujących na Allegro.  emotka emotka emotka emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6592373 wtorek, 23 kwietnia 2019, 18:03:57
bruce napisał(a):

O, tyle dni brak wpisów?!  emotka  To ja nadgonię.  emotka  Wkurza mnie chamstwo niektórych kupujących na Allegro.  emotka emotka emotka emotka

kupił i nie zapłacił?
bruce 0
|< << < 4508 4509 4510 4511 4512 45134514 4515 4516 4517 4518 > >> >|