Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ameryka

Cytuj wiadomość#6626324 czwartek, 1 sierpień 2019, 23:27:37
Porażka w Warce emotka  
Z listy laureatów wynika, że i tak do tej pory 21 wyjazdów przepadło. 
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6626358 piątek, 2 sierpień 2019, 00:18:57
ameryka napisał(a):

Porażka w Warce emotka  

Mnie też to zasmuciło. co prawda za późno się obudziłam, ale żal.
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6626360 piątek, 2 sierpień 2019, 00:26:15
ameryka napisał(a):

Porażka w Warce emotka  

Jak to przepadło?Nie zgłosili się?
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6626366 piątek, 2 sierpień 2019, 01:39:13
ludzka_istota napisał(a):

androm napisał(a):

jokan napisał(a):

ludzie sie umawiaja, ze chca cos kupic, a potem albo pisza albo dzwonia i takie rozne rzeczy wymyslaja...no kreatywnosc ponad wszystko
- dziecko zachorowalo
- samochod sie rozkraczyl
...czekam na dalsze kreatywnosci emotka
I chodzi o to, że nie proponuja innego terminu, tylko to i koniec. Wiec dla mnie jest to zwykla glupia wymowka. Nie prosciej powiedziec, ze nie jest ktos juz zainteresowany?

niech zgadne... ludzie z olx?
nie wiem czy na tym serwisie kumuluje sie jakas dziwna grupa, ale to co potrafia wyczyniać to masakra
mnie jedni dwa dni meczyli, non stop czy aktualne itd.,umowili sie rano, zmienilam dla nich plany,  bo jechali z daleka, a oni po poludniu, na pol godziny przed tym jak mieli przyjsc napisali sms "nie przyjedziemy". Ani sorry, ani nic.
Nie wiem skąd się biorą ci ludzie tam, ale to jakas specyficzna podgrupa chamów i prostaków.
A podejmowanie decyzji w narodzie to normalnie zanikło. Sami nie wiedzą czego chcą. Chcą. Nie chcą.
Dziwny tok myślenia: - Aktualne? - Tak. - No  to już nie chcę.
Ogólnie, ja nie zawracałabym komuś gitary gdybym nie była zdecydowana za zakup. A jakbym była zdecydowana to bym poszła i kupiła. Wydaje mi się to proste i logiczne, ale dla większości widzę, że to przerasta ich możliwości intelektualne.

Oooo, też jestem po akcji Olx! Wystawiłam maszynę do chleba, odbiór tylko osobisty. Zaznaczyłam w ogłoszeniu. Kilkanaście wiadomości, że ile za wysyłkę, bo mi bardzo zależy itp. Cierpliwie, maniakalnie odpowiadałam, że nie wysyłam- ale może jednak? Znalazł się chętny na odbiór osobisty. W niedzielę, o 19. Czekam. Czekam. 21.50- a można jutro? No strzeliło mnie, ale szansę dałam, godziny wyznaczyłam. Udało się. Prawie w czasie. Też mam wrażenie że Olx to taka jakaś dziwna zbieranina się zrobiła.

Też 2x miałam akcję na olx. Raz wystawiłam małą pralkę bardzo tanio i w bardzo dobrym stanie, mało używana, to baba męczyła mnie, żebym wysłała pocztą-50km, nie miała czym dojechać. Głupia ze mnie-zlitowałam się i wesłałam za zaliczeniem. Po miesiącu baba pralkę zepsuła, bo coś jej tam wpadło(sama przyznała się), zadzwoniła do mnie, że mam jej przysłać kasę na naprawę, ponieważ wysłałam jej zepsutą pralkę. Powiedziałam jej, że ma m świadków,że pralka była w 100% dobra i nie ma więcej wydzwaniać. Po pół roku, znowu zadzwoniła, ale już nie odebrałam telefonu.
A w drugim przypadku sprzedawałam nowego grilla (nie rozpakowany w kartonie) wartości 230zł, za 180. Dosyć, że tyle opuściłam,to facet wydzwaniał i targował się, żebym sprzedała za 120zł. Powiedziałam,że jak nie chce,to niech idzie do sklepu kupić sobie, ponieważ nie muszę na gwałt sprzedawać i tyle.Już więcej nie zadzwonił.
Nic już nie wystawiam na olx

netka2000

Cytuj wiadomość#6626367 piątek, 2 sierpień 2019, 02:25:56
ameryka napisał(a):

Porażka w Warce emotka  

Coś im się porąbało. Dotarły do mnie 2 maile, że moje kody ( a jakże, podane) biorą udział w losowaniu. Tylko, że ja tego piwa nie łykam i kapsli też nie posiadam.
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6626379 piątek, 2 sierpień 2019, 07:31:14
szukajacykonkursow napisał(a):

ameryka napisał(a):

Porażka w Warce emotka  

z tego co widzę tam nie ma rezerwowej więc chyba się nie zgłosili po prostu.
0 0

inter81

Cytuj wiadomość#6626396 piątek, 2 sierpień 2019, 09:13:57
pisze jakiś alan84 do wszystkich na priv żeby głosować na jego "cudowne" dzieci w jakimś konkursie fotograficznym, niech wygra najlepsze a nie że ktoś nażebrał głosów i koniecznie będzie zyc w przekonaniu że jego dzieci są przecudowne, nie nie są.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6626401 piątek, 2 sierpień 2019, 09:29:32
konkurs "Pokaż swój świat" Regina i zdecydowanie wyżebrane głosy na pierwsze miejsce. Zdecydowanie nie podoba mi się to zdjęcie i uważam że jego tytuł nie ma nic do samego zdjęcia i daleko mu do tematu konkursu który brzmi "Twoje ulubione kolory". Ja tam nie widzę kolorów ani tęczowych ani żadnych. Nienawidzę takich konkursów, nie mam w nich szans chyba że będę do wszystkich po kolei pisać "głosujcie". Ech

ameryka

Cytuj wiadomość#6626403 piątek, 2 sierpień 2019, 09:37:25
szukajacykonkursow napisał(a):

ameryka napisał(a):

Porażka w Warce emotka  

były chyba 2-3 dni na zgłoszenie. Jak się nie wypełniło formularza nagroda przepada. Brak rezerwy. 
Pewnie kogoś znajdą na wyjazd ze swoich

ivanotta

Cytuj wiadomość#6626503 piątek, 2 sierpień 2019, 12:17:40
Przekroczono limit aktywnych ogłoszeń OLX.. nawet nie wiedziałam że tam jest jakiś limit  emotka
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6626681 piątek, 2 sierpień 2019, 20:44:32
... wciąż ten sam napis "Tym razem nie udało Ci się wygrać nagrody dziennej, ale wciąż bierzesz udział w losowaniu 10 000 zł!" emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6626684 piątek, 2 sierpień 2019, 21:05:29
Wkurzyłam się sama na siebie! Chciałam wysłać zgłoszenie na Tchibo,wszystkie dane z paragonu i swoje namiary wpisalam, po czym niechcący odswiezylam stronę i miałam komunikat, że ten nr paragonu został już wykorzystany, czyli puściłam puste zgłoszenie, eh.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6626700 piątek, 2 sierpień 2019, 21:46:26
cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się sama na siebie! Chciałam wysłać zgłoszenie na Tchibo,wszystkie dane z paragonu i swoje namiary wpisalam, po czym niechcący odswiezylam stronę i miałam komunikat, że ten nr paragonu został już wykorzystany, czyli puściłam puste zgłoszenie, eh.

zero z przodu i dawaj jeszcze raz emotka

margobb

Cytuj wiadomość#6626732 sobota, 3 sierpień 2019, 00:56:55
kreatia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Mialam tak samo emotka  zrobiłam tak, jak napisala kreatia. Od razu wyslalam im info z opisem sytuacji w formularzu na dole strony. Wygralam na to zgloszenie i uznali  emotka

W tenacie: brak snu emotka

delvitto

Cytuj wiadomość#6626796 sobota, 3 sierpień 2019, 13:05:20
wkurzyłam się na allegro emotka  sprzedałam jedną rzecz za 190 zł, i dostałam teraz powiadomienie do zapłacenia prowizji 19 zł:( nie wiedziałam, że już zabierają aż 10% emotka  jeszcze trochę i połowę zabiorą!
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6626810 sobota, 3 sierpień 2019, 13:46:01
delvitto napisał(a):

wkurzyłam się na allegro emotka  sprzedałam jedną rzecz za 190 zł, i dostałam teraz powiadomienie do zapłacenia prowizji 19 zł:( nie wiedziałam, że już zabierają aż 10% emotka  jeszcze trochę i połowę zabiorą!

Prowizja zależy od kategorii w jakiej był wystawiony przedmiot.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6626829 sobota, 3 sierpień 2019, 15:03:05
margobb napisał(a):

kreatia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Mialam tak samo emotka  zrobiłam tak, jak napisala kreatia. Od razu wyslalam im info z opisem sytuacji w formularzu na dole strony. Wygralam na to zgloszenie i uznali  emotka

W tenacie: brak snu emotka

Pocieszyłaś mnie w takim razie,że nie tylko mnie się zdarzają takie dziwne "przypały" emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6626837 sobota, 3 sierpień 2019, 16:24:03
delvitto napisał(a):

na allegro totalnie nie opłaca się handlować emotka sprzedaj coś za 1 zł a zabiorą ci 25 groszy... emotka

aurorcia

Cytuj wiadomość#6626838 sobota, 3 sierpień 2019, 16:26:03
delvitto napisał(a):

Miałam to samo! Masakra z nimi emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6626852 sobota, 3 sierpień 2019, 17:34:44
@[email protected] napisał(a):

delvitto napisał(a):

Prowizja zależy od kategorii w jakiej był wystawiony przedmiot.

tak, wiem, ale o tym się normalnie nie pamięta, ile za co biorą emotka  no i tak co jakiś czas zmieniają cennik, więc trudno za nimi nadążyć. Szkoda, że nie można mieć przy wystawianiu towaru jakiegoś podglądu, ile wyniesie prowizja w razie sprzedaży, komu się chce sprawdzać te ich cenniki...
0 0