Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

edzia21

Cytuj wiadomość#6598554 niedziela, 12 maj 2019, 19:24:53
szukajacykonkursow napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

tereniagno napisał(a):

"Asz, żym sie "wkurzyła emotka
Kupiłam wcześniej Persil na konkurs w C4 i myślę sobie-a to dziś wyślę,do 18 czas. Wchodzę na stronkę,a tu "konkurs zakończony 11.05 -cała ja emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Pozostał tylko paragon emotka
Dosyć,że pustki w bramkach i nie tylko,to jeszcze nie wysłałam tego co trzeba emotka
Nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie,że ten konkurs jest do 18.5 ? emotka

a wyobraź sobie jak się wkurzylismy ci, którym smsy nie przeszly wczoraj bo Smolar coś zepsuł. kilkanaście osób

Ja napisałem żeby moje zgłosznie zostało przyjęte.Zobaczymy co odpowiedzą.Później też koszty wysłanch smesów im wypomę, wysłałem ich 11.

Koniecznie pochwal się na forum, jeśli cokolwiek wygrasz tym zgłoszeniem emotka
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6598557 niedziela, 12 maj 2019, 19:37:08
edzia21 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

tereniagno napisał(a):

"Asz, żym sie "wkurzyła emotka
Kupiłam wcześniej Persil na konkurs w C4 i myślę sobie-a to dziś wyślę,do 18 czas. Wchodzę na stronkę,a tu "konkurs zakończony 11.05 -cała ja emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Pozostał tylko paragon emotka
Dosyć,że pustki w bramkach i nie tylko,to jeszcze nie wysłałam tego co trzeba emotka
Nie wiem dlaczego ubzdurałam sobie,że ten konkurs jest do 18.5 ? emotka

a wyobraź sobie jak się wkurzylismy ci, którym smsy nie przeszly wczoraj bo Smolar coś zepsuł. kilkanaście osób

Ja napisałem żeby moje zgłosznie zostało przyjęte.Zobaczymy co odpowiedzą.Później też koszty wysłanch smesów im wypomę, wysłałem ich 11.

Koniecznie pochwal się na forum, jeśli cokolwiek wygrasz tym zgłoszeniem emotka

Jeśli nie przyjmą smesów wysłanych po godzinie 23, bo im się tylko godzina przestawiła w systemach ,"wygrają" osoby które mają "farta" to niedorzeczne.I jakbym wiedzał że będzie taka "awaria" to pralkę miałbym w kieszeni emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6598559 niedziela, 12 maj 2019, 19:51:44
Takie rzeczy to tylko u mnie. Wczoraj patrzę na moją korkową tablicę i z uznaniem kiwam głową patrząc, że 11.05 kończy się konkurs Persil w C4. Mam czas, mam czas... zrobię to jutro. Ostatniego dnia. Tjaaaaa, jutro, czyli dzisiaj jest 12.05 i paragony poszły frrrrrruuuuuu... Tu nawet niedoczas nie pasuje emotka
bruce 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6598566 niedziela, 12 maj 2019, 20:16:28
zaczytana-pola napisał(a):

Takie rzeczy to tylko u mnie. Wczoraj patrzę na moją korkową tablicę i z uznaniem kiwam głową patrząc, że 11.05 kończy się konkurs Persil w C4. Mam czas, mam czas... zrobię to jutro. Ostatniego dnia. Tjaaaaa, jutro, czyli dzisiaj jest 12.05 i paragony poszły frrrrrruuuuuu... Tu nawet niedoczas nie pasuje emotka

Ale co ty,daty ci się pomyliły?
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6598569 niedziela, 12 maj 2019, 20:18:47

zaczytana-pola napisał(a):

Ale co ty,daty ci się pomyliły?

Tak. Kolejny raz emotka . Tzn. żyję dniem poprzednim emotka

alan84

Cytuj wiadomość#6598597 niedziela, 12 maj 2019, 21:40:57
loreal. 10 smsow i zero jedno wielkie zero...
Oferuje bilet do Heliosa w zamian za pomoc.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6598599 niedziela, 12 maj 2019, 21:42:52
alan84 napisał(a):

loreal. 10 smsow i zero jedno wielkie zero...

ja trzy i też null
wrrr
0 0

antylopia

Cytuj wiadomość#6598751 poniedziałek, 13 maj 2019, 11:32:39
loteria danonkow mnie tak wkurza że szok. przed chwilą nagrody się losuja, zatrzymało się na hulajnodze. Ja przeszczesliwa bo bardzo chciałam ja wygrać po czym pojawia się komunikat niestety nic nie wygrales

nswe69

Cytuj wiadomość#6598754 poniedziałek, 13 maj 2019, 11:34:10
coś allegro pozmieniało, że nie mam kup teraz i możliwości opłać później ???
na telefonie działa, na laptopie jak nie przejdę do końca transakcji to lipa... emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6598755 poniedziałek, 13 maj 2019, 11:36:06
antylopia napisał(a):

loteria danonkow mnie tak wkurza że szok. przed chwilą nagrody się losuja, zatrzymało się na hulajnodze. Ja przeszczesliwa bo bardzo chciałam ja wygrać po czym pojawia się komunikat niestety nic nie wygrales

ja mam tak cały czas - już myslę że coś trafiłam a tu du**
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6598786 poniedziałek, 13 maj 2019, 12:32:12
delfinka101 napisał(a):

napisałam do smolara. Aż sprawdzę jeszcze jeden adres tylko kupie góraki

Okazało się iż jestem gapa. Do tej pory zgłaszałam na xxxx@TLEN.pl a teraz zgłosiłam na xxxx@o2.pl to są 2 rózne adresy które są pod jedną pocztę  podpięte..ech.Muszę dokupić 2 by dobić do szansy na autko emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6598788 poniedziałek, 13 maj 2019, 12:36:19
moskala22 napisał(a):

antylopia napisał(a):

o ile razy ja już tak się cieszyłam emotka A z innej beczki: te paragony z danonkow warto trzymac czy od razu w smietnik?
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6598791 poniedziałek, 13 maj 2019, 12:38:57
moskala22 napisał(a):

antylopia napisał(a):

ja tak samo miałam -zatrzymało mi się na hulajnodze, a potem tekst że nie wygrałam
jaja jakieś, już w to nie gram
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6598971 poniedziałek, 13 maj 2019, 17:18:56
Wkurzają mnie handlarze samochodowi. Niby są tysiące aut na rynku. Niby już jakieś sobie znalazłam (na które mnie stać- i na naprawy którego nie wydam milionów monet) i... to jednak nie to, bo samochód po obejrzeniu przez mechanika okazuje się taką kupą złomu, że aż szkoda.
Czy ja kiedyś kupię ten ch*****rny samochód? Bo o wygraniu nie mam co marzyć.
ziolko 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6598972 poniedziałek, 13 maj 2019, 17:19:40
ludzka_istota napisał(a):

Wkurzają mnie handlarze samochodowi. Niby są tysiące aut na rynku. Niby już jakieś sobie znalazłam (na które mnie stać- i na naprawy którego nie wydam milionów monet) i... to jednak nie to, bo samochód po obejrzeniu przez mechanika okazuje się taką kupą złomu, że aż szkoda.

Znam ten ból.... 
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6599058 poniedziałek, 13 maj 2019, 20:43:34
ziolko napisał(a):

Znam ten ból.... 

Albo śmierdzi w środku , jakby świnkę Peppe wozili  emotka
psotka 0

psotka

Cytuj wiadomość#6599134 wtorek, 14 maj 2019, 06:29:00
-Violka- napisał(a):

ziolko napisał(a):

Znam ten ból.... 

Albo śmierdzi w środku , jakby świnkę Peppe wozili  emotka

0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6599136 wtorek, 14 maj 2019, 06:44:55

To mój mąż pojechał kiedyś po auto na drugi koniec Polski, bo znalazł wymarzone auto - facet prezes wielkiej firmy, stateczny i poważny Pan - zachwalał super och i ach - pierwszy właściciel, bezwypadkowy itd. itd, mąż sprawdza auto, a na mierniku lakieru brakuje skali emotka , a śruby pod autem w innym kolorze itp. i mówi - panie, przecież on chyba powinien stać na szrocie, albo do kasacji, bo chyba czołg po nim przejechał, a on na to - nieważne, że po wypadku, ważne, że dobrze zrobiony emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6599159 wtorek, 14 maj 2019, 08:05:07
Wkurza mnie śnieg ... we wsi ok. 4 km ode mnie śnieg sypie (zdjęcie) a u nas śnieg i deszcz
nswe69 0

ola120

Cytuj wiadomość#6599214 wtorek, 14 maj 2019, 09:45:29
A mnie strasznie wkurzają te wszystkie loterie żywce, kasztelany, rossmany. Czytam, ze tyle osób wygrywa, to myślę, że i mi coś skapnie. Wbijam kody, paragony... i nic. Głupiego kodu do empiku nie mogę wygrać, nie mówiąc o karcie rossmana.  emotka
0 0