Reklama na e-Konkursy.info 18.10.19 22:52:46

Wkurza mnie...

|< << < 4580 4581 4582 4583 4584 45854586 4587 4588 4589 4590 > >> >|

pikawka

Cytuj wiadomość#6640864 wtorek, 17 wrzesień 2019, 23:30:24
superloser napisał(a):

ziolko napisał(a):

bubba napisał(a):

pikawka napisał(a):

Bo chciałam.byc mila i odpowiedzieć na wątpliwość kogos..

Zawsze wówczas możesz dopisać słynne "w temacie"  kubeczek, długopisik, krówka, głodek   emotka
Osobiście nie stosowałam tego chwytu ale widzę, że za każdym razem w MDW się to sprawdza.

Szlag mnie trafia na takie dyskusje i dopisek "a w temacie"   emotka
Jak mogę to kasuję niepotrzebne wpisy i zostawiam to, co było po wpisie "w temacie".
Chociaż przyznaję, że moja cierpliwość w tej kwestii powoli się wyczerpuje i zacznę dawać karniaki za zakamuflowane dyskusje nie tam, gdzie trzeba  emotka

A ciezko zrobic wówczas szanse na PRZEKIEROWANIE rozmowy do innego wątku??? 
Po "cytuj" dodać "cytuj i przekieruj do dyskusje"...

Czasami te dodatkowe info cos wnosi. A taka 10ta Milka krowa oraz  już nasty wygrany głód - tylko czekać na kilka tysięcy takich wpisów. 

Brawo superloser! 
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6640866 wtorek, 17 wrzesień 2019, 23:35:17
bruce napisał(a):

maniemani napisał(a):

ziolko napisał(a):

maniemani - czyli nie dość, że zostawił w takim miejscu, co ktoś mógł ukraść, to jeszcze podrobił podpis? 

oprócz kuriera DPD to nie pamiętam, kiedy podpisywałam paczkę... Zawsze dają bez podpisu.

Ja nie podpisuję już nawet DPD, każdy kurier każdej agencji obecnie tylko paczkę podaje i mi mówi: "nie, nie trzeba niczego podpisywać"...  emotka

ja też nie podpisuję dpd nigdy
wkurza mnie, że np. w sobotę znalazłam paczkę z tshirtem w skrzynce pocztowej, wraz z dokumentem zwrotnym, a w śledzeniu, że niby mi dostarczono paczkę w piątek o 12 tylko, że żadnego kuriera w piątek nie było, to dopiero jaja, porzucają gdzie popadnie, bez zapytania, olewają, że są dokumenty zwrotne, podpisują za mnie, to fedex jakby kto pytał.
bruce 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6640867 wtorek, 17 wrzesień 2019, 23:39:33
superloser - czasami przekierowuję, jeśli faktycznie informacja jest przydatna.
Tylko popatrz, ilu jest forumowicz, a ilu moderatorów.
Kilka lat temu była wojna o to pisanie gdziekolwiek.
Później był spokój (chociaż płacze i lamenty również), a teraz widzę, że znowu następuje rozluźnienie zasad, bo "przecież napisałem/am "a w temacie" " 
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6640871 środa, 18 wrzesień 2019, 00:06:01
ziolko napisał(a):

superloser - czasami przekierowuję, jeśli faktycznie informacja jest przydatna.
Tylko popatrz, ilu jest forumowicz, a ilu moderatorów.
Kilka lat temu była wojna o to pisanie gdziekolwiek.
Później był spokój (chociaż płacze i lamenty również), a teraz widzę, że znowu następuje rozluźnienie zasad, bo "przecież napisałem/am "a w temacie" " 

Nie chodzi, bys Ty to przenosiła.
Wystarczy dac "cytuj i przerzuć do wątku MIX&MATCH"

W MDW masz czasami samo info "bilety - hura!" - moze byc to wygrana z wielu konkursów - czasami lokalnych, moze z któregos etapu, moze nawet ktos wpisuje co wygrał wczoraj ... moze to kino a moze koncert. 

Nawet w "zdjecia wygranych" glupio dodać pytanie albo uwage, które sa przydatne jak ktos chce kupić albo na przyszłość ... bo nie ma chyba watku "dyskusje o wygranych".

Agnes

Cytuj wiadomość#6641768 piątek, 20 wrzesień 2019, 12:47:45
wkurzyłam się
poszłam kupic Belriso na konkurs, były po 1,99zł więc kupiłam 6 byc przekroczyc 10zł
i dopiero za kasą zerknęłam a mi jakiś rabat nabili za ponad 3zł własnie na Belriso
paragon do wywalenia

asia575

Cytuj wiadomość#6641795 piątek, 20 wrzesień 2019, 14:11:08
Agnes napisał(a):

wkurzyłam się
poszłam kupic Belriso na konkurs, były po 1,99zł więc kupiłam 6 byc przekroczyc 10zł
i dopiero za kasą zerknęłam a mi jakiś rabat nabili za ponad 3zł własnie na Belriso
paragon do wywalenia

Wczoraj przy okazji zebrania w szkole zrobiłam sobie zakupy konkursowe. Kupiłam Mokate ,Milkę i Tic Taci a na paragonie "kawa","baton" i "cukierki"  emotka  

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6642444 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 22:00:14
Wkurza mnie dziś wszystko
- obaj synowie mieli mieć operację - miał tylko jeden bo drugi nad ranem zaczął kaszleć a jak mogłam pilnowałam aby nic nie złapali i ma w połowie października nowy termin i nici w wyjazdu
- operowany syn miał dziś dużo pić a co wypił wymiotował a teraz boi się pić aby nie wymiotować a on łatwo się odwadnia
- ludzie na olx targujący się o 2-3zł - no porażka w ogłoszeniu mam ile koszty wysyłki kosztują to obniżają albo w tej cenie życzą sobie priorytet lub wogóle w cenie ubranka koszty wysyłki
- i jeszcze źła wiadomość i kolejny kłopot
- i że się nie wyspałam i zjadłam czekoladę bo kupuję na konkursy a i tak widoku na Alpy nie widać tylko krowy

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6642449 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 22:49:27
Gdzie są nagrody dostępne za granicą? Znajoma dawno mi mowila, ze u niej w Francji główne to spora gotówka, a nagrody najniższego rzędu to np telewizory na pół ściany. W Niemczech na jeden konkurs kilka samochodów. Wkurza mnie ze u nas nagrodami są śmieci. Normalnie wstyd... I za te nagrody jeszcze cyrki - adnotacje u sprzedawców, dobrze opisane paragony, czekanie pozaregulaminowe na wyniki..

Wkurza mnie tez to, ze w opisie konkursu lub regulaminie napisane jest "KROTKO / w maksymalnie kilku zdaniach / napisz nie przekraczając 300 znakow .." a potem wygrywa osoba, ktora napisała wypowiedź w 30 zdaniach lub przekraczając limit. Tak dzisiaj sięgnęłam do historii moich konkursów fb i wygrywały właśnie te mega rozbudowane.
No i napisz człowieku tu cokolwiek...

Wkurza mnie też Cyfrowy Polsat. Od kilku dni nie mam kilkunastu kanałów a na infolinii pomóc nie potrafią, ciągle każą czekać... do tego zbilam swój ulubiony kubek  emotka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6642457 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 23:22:06
kukuleczka napisał(a):

Gdzie są nagrody dostępne za granicą? Znajoma dawno mi mowila, ze u niej w Francji główne to spora gotówka, a nagrody najniższego rzędu to np telewizory na pół ściany. W Niemczech na jeden konkurs kilka samochodów. Wkurza mnie ze u nas nagrodami są śmieci. Normalnie wstyd... I za te nagrody jeszcze cyrki - adnotacje u sprzedawców, dobrze opisane paragony, czekanie pozaregulaminowe na wyniki..

Wkurza mnie tez to, ze w opisie konkursu lub regulaminie napisane jest "KROTKO / w maksymalnie kilku zdaniach / napisz nie przekraczając 300 znakow .." a potem wygrywa osoba, ktora napisała wypowiedź w 30 zdaniach lub przekraczając limit. Tak dzisiaj sięgnęłam do historii moich konkursów fb i wygrywały właśnie te mega rozbudowane.
No i napisz człowieku tu cokolwiek...

Wkurza mnie też Cyfrowy Polsat. Od kilku dni nie mam kilkunastu kanałów a na infolinii pomóc nie potrafią, ciągle każą czekać... do tego zbilam swój ulubiony kubek  emotka emotka

Co do kanałów - miałam tak w niedzielę przez prawie cały dzień.  emotka
A w temacie - nieco zaczyna mnie denerwować bezsensowność pisania jakichkolwiek regulaminów na konkursy. Sytuacja sprzed kilkunastu miesięcy: Jestem na kilkudniowym wyjeździe, dostaję nagle SMS o wygraniu nagrody I stopnia (jednej z kilku); na wysyłkę dokumentów mam 5 dni. Ledwo zdążam z wysłaniem po powrocie, ale jestem mega szczęśliwa, że się wyrobiłam (szczególnie, że nigdy nie pamiętam nazw konkursów ani miejsca spoczynku paragonów na nie emotka ), lecz z ciekawości zerkam do regulaminu. A tam, jak byk stoi, że organizator miał laureatów powiadamiać telefonicznie, dzwoniąc przez kilka dni, zresztą - w całkiem innym terminie, a na wysyłkę mieliśmy mieć 7 (a nie - 5) dni od powiadomienia. Niby ok, "darowanemu koniowi...", powinnam się cieszyć (no i się cieszę, choć może ktoś inny akurat nie zdążył), ale... po co te regulaminy, ja się pytam?!... emotka

onmyown

Cytuj wiadomość#6642459 poniedziałek, 23 wrzesień 2019, 23:27:20
Mnie wkurza, że wciąż czekam na wydanie nagrody, a jest już prawie 2 miesiące po regulaminowym terminie... a agencja olewa temat i nie odpowiada na moje próby kontaktu
bruce 0

superloser

Cytuj wiadomość#6642465 wtorek, 24 wrzesień 2019, 01:43:29
Już nie wkurza, skoro innych to zachwyca "pozytywnie"

600 tys dziennie x 365 dni ... jakieś 200 milionów takich Danio-kubeczków, każdego roku idzie w polski krajobraz ... pięknie  emotka  do tego jeszcze 15tys chińskich maskotek od Danone... 

W sumie wkurza, ze mnie już to nie wkurza - bo ten śmietnik to stan normalny.

moskala22

Cytuj wiadomość#6642472 wtorek, 24 wrzesień 2019, 07:14:45
Wkurzam się, bo w tamtym roku jak słyszałam że rodzice żalą się że ich dzieci maja mnóstwo nauki i zadań domowych, to nie za bardzo w to wierzyłam. Byłam przekonana że przesadzają. W tym roku mój Kuba poszedł do 4 klasy i już wiem, o czym mówili ci rodzice emotka  

nanajka81

Cytuj wiadomość#6642473 wtorek, 24 wrzesień 2019, 07:19:58
onmyown napisał(a):

Mnie wkurza, że wciąż czekam na wydanie nagrody, a jest już prawie 2 miesiące po regulaminowym terminie... a agencja olewa temat i nie odpowiada na moje próby kontaktu

Ja na swoją nagrodę z Tesco Magazynu czekałam 5 miesięcy i dostałam ją po
wielu, wielu bojach wiadomości do TESCO na FB (bo maile/telefony były
totalnie zlewane) Tak więc rozumiem Cię aż za bardzo... PS. Na jaką
nagrodę czekasz?
bruce 0

alan84

Cytuj wiadomość#6642624 wtorek, 24 wrzesień 2019, 13:36:15
nanajka81 napisał(a):

onmyown napisał(a):

nagrodę czekasz?

ja tez z tesco czekalem z pol roku po terminie. Czekalem za voucherem do aluxmedu ktory ostatecznie pozno przyszedl i nie zrealizowalem.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6642679 wtorek, 24 wrzesień 2019, 15:27:22
alan84 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

onmyown napisał(a):

nagrodę czekasz?

ja tez z tesco czekalem z pol roku po terminie. Czekalem za voucherem do aluxmedu ktory ostatecznie pozno przyszedl i nie zrealizowalem.

a musiałeś się upominać czy sami z siebie przysłali? Kijowa taka nagroda której nie można zrealizować...
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6642949 środa, 25 wrzesień 2019, 12:50:25
Wkurzają mnie biura podróży, które upadają.Jak można pobrać całą kwotę od klienta i nie uregulować należności w hotelu...draństwo.

escada

Cytuj wiadomość#6643112 środa, 25 wrzesień 2019, 18:10:41
znalazłam porzucony piękny długi paragon, ponad 300zł a na nim NIC konkursowego, no jak tak można kasę marnować emotka

a w moim Tesco spora część sklepu pusta, wyprzedaż kosmetyków i drobiazgów, czyżby się zwijali? profilaktycznie wydałam do końca całą kwotę z wygranej karty TESCO żeby potem niespodzianek nie było, strzeżonego....

faworek

Cytuj wiadomość#6644178 poniedziałek, 30 wrzesień 2019, 12:50:36
Wkurza mnie, że nagrody w loteriach są o wiele bardziej wartościowe niż w konkursach promocyjnych...I loterii ostatnio jest wysyp  emotka  
A moje szczęście w loteriach polega na tym, że go po prostu nie ma emotka

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6644197 poniedziałek, 30 wrzesień 2019, 13:40:43
faworek napisał(a):

Wkurza mnie, że nagrody w loteriach są o wiele bardziej wartościowe niż w konkursach promocyjnych...I loterii ostatnio jest wysyp  emotka  
A moje szczęście w loteriach polega na tym, że go po prostu nie ma emotka

Trzeba próbować i nie zrażać się, zwłaszcza na początku i na końcu loterii, tak mi się wydaje , są większe szanse.Bo na początku jeszcze nie wszyscy o niej wiedzą, a na końcu, ci , co wygrali i ci, co nie wygrali, już się zniechęcą, bo ileż można zgłoszeń wysłać?
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6644198 poniedziałek, 30 wrzesień 2019, 13:42:16
escada napisał(a):

znalazłam porzucony piękny długi paragon, ponad 300zł a na nim NIC konkursowego, no jak tak można kasę marnować emotka

a w moim Tesco spora część sklepu pusta, wyprzedaż kosmetyków i drobiazgów, czyżby się zwijali? profilaktycznie wydałam do końca całą kwotę z wygranej karty TESCO żeby potem niespodzianek nie było, strzeżonego....

Tesco najwyraźniej się zwija-bynajmniej we Wrocławiu, w dwóch miejscach.
0 0
|< << < 4580 4581 4582 4583 4584 45854586 4587 4588 4589 4590 > >> >|