Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6682424 czwartek, 13 luty 2020, 13:04:47
takaja86 napisał(a):

Wkurza mnie że im bardziej się staram w captain Jack tym gorzej na tym wychodzę chyba czas odpuścić. W ubiegłym tygodniu wysłałam 4 filmiki było wszystko kostium tekst nawet scenografia A wygrał tylko jeden (zapas piwa) i to według mnie najgorszy filmik i który zajął najmniej czasu za to był wysłany w ostatni dzień A poprzednie w połowie tygodnia już zaczynam myśleć że oglądają tylko te z końcówki tygodnia ech życie 

u mnie zapas piwa za zdjęcie z środy. Z wcześniejszych etapów też zapasy wygrane za zgłoszenia z tygodnia - więc patrzą na wszystkie zgłoszenia i pewnie mają ich ogrom emotka
Ja stawiam na jakość nie ilość emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6682545 czwartek, 13 luty 2020, 18:00:10
wkurza mnie dzisiejszy dzien. Info ze nie przyjeli mnie do pracy w urzedzie, udreka z konkursem westwing ktory sciema smierdzi, brak wygranej nawet piwa CJ zaj...tym wg mnie oczywiscie filmikiem, i rozlana w calej kuchnii, w szgkach itd galaretka przez pekniete naczynie szklane.
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6682558 czwartek, 13 luty 2020, 18:52:42
alan84 napisał(a):

wkurza mnie dzisiejszy dzien. Info ze nie przyjeli mnie do pracy w urzedzie, udreka z konkursem westwing ktory sciema smierdzi, brak wygranej nawet piwa CJ zaj...tym wg mnie oczywiscie filmikiem, i rozlana w calej kuchnii, w szgkach itd galaretka przez pekniete naczynie szklane.

Współczuję, ale jutro na pewno będzie lepiej.  emotka  Każdy ma doły. Taki lajf. emotka
Jak rozumiem, nie rozwiązali tego konkursu?  emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6682559 czwartek, 13 luty 2020, 18:54:56
rozwiazali po ponagleniach. Zamiast 3 zwyciezcow ujawnili 2, bo 3 nie zgodzil sie na ujawnienie danych. Poza tym zwyciezcy zostali podani nickami instagramowymi co w ogole nie bylo podawane w zgloszeniach email. Wg mnie kolezanki sa to...

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6682562 czwartek, 13 luty 2020, 19:01:21
alan84 napisał(a):

chyba coś jest w pogodzie ponieważ mam dziś też dzień z przebojami emotka

Będąc w Lidlu na zakupach, śmietana zalała mi zakupy i jeszcze z córką się nią ubrudziłyśmy. Po obiedzie trzymałam pokrywkę od garnka w ręce aby wsadzić do zmywarki. Nie wiem jak, ale wyleciała mi z rąk i roztrzaskała się w drobny mak - całe szczęście dzieci siedziały przy stole.
Syn jutro ma urodziny i szykuję mu imprezkę a oni zamiast pomagać to nakręceni chodzą i utrudniają mi wszystko.
I jeszcze pewna usługa miała kosztować 500-600 zł a jak zostało wykonane to wyszło - 1600 zł. Niestety jest w tym moja wina ponieważ nie zajęłam się tym osobiście, tylko zaufałam innej osobie (bo też wykonywała dla siebie tą usługę) i teraz nie mogę mieć do nikogo pretensji, tylko do siebie że nie sprawdziłam.
bruce 0

alan84

Cytuj wiadomość#6682566 czwartek, 13 luty 2020, 19:14:43
dzisiaj 13 moze dlatego...
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6682569 czwartek, 13 luty 2020, 19:30:49
alan84 napisał(a):

rozwiazali po ponagleniach. Zamiast 3 zwyciezcow ujawnili 2, bo 3 nie zgodzil sie na ujawnienie danych. Poza tym zwyciezcy zostali podani nickami instagramowymi co w ogole nie bylo podawane w zgloszeniach email. Wg mnie kolezanki sa to...

Masakra...  emotka
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6682583 czwartek, 13 luty 2020, 20:21:45
Wkurza mnie, że jest tylu oszustów żerujących na naiwności ludzi. Przed chwilą dostałam e-mail z Allegro, że mam niedopłatę na koncie 1,98 zł. Nie pamiętam kiedy cokolwiek sprzedawałam na Allegro, teraz raczej tylko kupuję. Rozmawiałam teraz na czacie z babeczką na Allegro i ona powiedziała, że nic do mnie nie wysyłali i że to oszuści. Wrr
0 0

bibeck

Cytuj wiadomość#6682587 czwartek, 13 luty 2020, 20:29:46
Cytrusek77 napisał(a):

Wkurza mnie, że jest tylu oszustów żerujących na naiwności ludzi. Przed chwilą dostałam e-mail z Allegro, że mam niedopłatę na koncie 1,98 zł. Nie pamiętam kiedy cokolwiek sprzedawałam na Allegro, teraz raczej tylko kupuję. Rozmawiałam teraz na czacie z babeczką na Allegro i ona powiedziała, że nic do mnie nie wysyłali i że to oszuści. Wrr

Po kliknięciu linku przekierowuje na podstawioną stronę i zostaje przejęte wasze hasło, login, kod jednorazowy do  banku lub innego serwisu. Radzę nigdy nie klikać na jakiekolwiek linki bezpośrednie z wiadomości e-mail. Zawsze (jeżeli podejrzewamy, że to nie fake) możemy zalogować się wchodząc samodzielnie na daną stronę i to sprawdzić.

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6682588 czwartek, 13 luty 2020, 20:35:33
bibeck napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Po kliknięciu linku przekierowuje na podstawioną stronę i zostaje przejęte wasze hasło, login, kod jednorazowy do  banku lub innego serwisu. Radzę nigdy nie klikać na jakiekolwiek linki bezpośrednie z wiadomości e-mail. Zawsze (jeżeli podejrzewamy, że to nie fake) możemy zalogować się wchodząc samodzielnie na daną stronę i to sprawdzić.

Weszłam od razu na konto Allegro a tam zadłużenie 0,20 za jakieś monety. Można płacić od 1 zł, od razu jak dostałam wiadomość wiedziałam że to szwindel. Ktoś niedawno pisał o tym na forum, ale powiem że e-mail może zmylić. Wygląda identycznie jak z Allegro. Nawet jak kliknie się w regulamin, to przekierowuje rzeczywiście na stronę Allegro.
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6682589 czwartek, 13 luty 2020, 20:40:54
jak mnie to wqrza... stolica europejskiego kraju, XXI w., a ITM nie ma żadnego, żadnego... nożesz....  emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6682590 czwartek, 13 luty 2020, 20:45:12
Okazało sie, że jestem mocno do tyłu w muzycznym świecie... Wczoraj pierwszy raz usłyszałam "Nie ma fal".... A jak usłyszałam pierwszy raz, to już słucham bez końca, co oznacza, że w każdej stworzonej dzisiaj odpowiedzi konkursowej będzie coś o falach.

joan

Cytuj wiadomość#6682594 czwartek, 13 luty 2020, 21:03:31
dwaburekoty napisał(a):

Okazało sie, że jestem mocno do tyłu w muzycznym świecie... Wczoraj pierwszy raz usłyszałam "Nie ma fal".... A jak usłyszałam pierwszy raz, to już słucham bez końca, co oznacza, że w każdej stworzonej dzisiaj odpowiedzi konkursowej będzie coś o falach.

Spoko koko, ja tego nadal ani razu tego nie słyszałam emotka

Jestem mocno zacofana, bo uwielbiam ciszę i np. gdy jadę autem, to lubię słuchać mruczenia silnika; natomiast mój facet podczas jazdy słucha radia, więc po powrocie do domu wyskakuje z hasłem "A znasz taką piosenkę...?" gdzie oczywiście okazuje się, że jej nie znam emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6682606 czwartek, 13 luty 2020, 21:47:42
kody rafaello wsadziłam nie wiem gdzie...…...4 sztuki poszly się je...…..
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6682607 czwartek, 13 luty 2020, 21:50:55
joan napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Spoko koko, ja tego nadal ani razu tego nie słyszałam emotka

Jestem mocno zacofana, bo uwielbiam ciszę i np. gdy jadę autem, to lubię słuchać mruczenia silnika; natomiast mój facet podczas jazdy słucha radia, więc po powrocie do domu wyskakuje z hasłem "A znasz taką piosenkę...?" gdzie oczywiście okazuje się, że jej nie znam emotka

Ostatnio też przyłapałam się na tym, że wolę słuchać swojego auta w trybie "sport" niż radia  emotka emotka

chochliczka

Cytuj wiadomość#6682749 piątek, 14 luty 2020, 12:55:00
Dostalam parag0n mk cafe wklepalam.Po czym zobaczylam, ze na konkurs ma byc ziarnista, a nie miel9na za 10 ziko aaa
bruce 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6682790 piątek, 14 luty 2020, 14:16:13
Dzisiaj wyszłam z siebie i stanęłam obok, jestem tak roztrzęsiona...byłam na zakupach w Rossmanie i zbiegowisko zrobiło się przy witrynie i słychać było tylko krzyki na zasadzie gówniaro uspokój się, no to podchodzę do okna za tłumem i widzę stoi facet nad dzieckiem ( dziewczynka trzy lata ), mała płacze w wniebogłosy w wózku, obok mamusia i dwoje jeszcze dzieci, a ten  emotka emotka szarpie za głowę to maleństwo i krzyczy na nią. Wszyscy stoja, patrzą i kiwają głowami, no masakra, więc jak nie wystartowałam z tego sklepu i mówię do faceta - czy uważa Pan, że w ten sposób uspokoi Pan dziecko? A spier on do mnie - moje dziecko! więc zagroziłam, że wezwę policję - oczywiście wyzwał mnie od najgorszych itd. itd. więc powiedziałam mu, że mam nadzieję, że jak będzie stary i niedołęzny to mała zrobi z nim tak samo. Poużywał se na mnie - pogratulowałam kobiecie męża i ojca i jej jako matce! Jednego żałuję, że nie wezwałam policji - następnym razem zrobię to najpierw zanim się wtrącę. Mówię wam, jestem tak roztrzęsiona - jak można, też przeszłam wiele z moimi dziećmi, ale nie wyobrażam sobie, by tak ich szarpać i wyzywać! A najlepsze, jak wróciłam do sklepu do ludzie komentowali, że biedne dzieci itd., to jeszcze z nerwów ich ochrzaniłam, że nikt nie reagował oprócz mnie, bo jakby zobaczył więcej ludzi to by mu faja zmiękła....muszę się napić melisy. bo nie wytrzymam...

takaja86

Cytuj wiadomość#6682811 piątek, 14 luty 2020, 14:54:18
Claudia77 napisał(a):

Dzisiaj wyszłam z siebie i stanęłam obok, jestem tak roztrzęsiona...byłam na zakupach w Rossmanie i zbiegowisko zrobiło się przy witrynie i słychać było tylko krzyki na zasadzie gówniaro uspokój się, no to podchodzę do okna za tłumem i widzę stoi facet nad dzieckiem ( dziewczynka trzy lata ), mała płacze w wniebogłosy w wózku, obok mamusia i dwoje jeszcze dzieci, a ten  emotka emotka szarpie za głowę to maleństwo i krzyczy na nią. Wszyscy stoja, patrzą i kiwają głowami, no masakra, więc jak nie wystartowałam z tego sklepu i mówię do faceta - czy uważa Pan, że w ten sposób uspokoi Pan dziecko? A spier on do mnie - moje dziecko! więc zagroziłam, że wezwę policję - oczywiście wyzwał mnie od najgorszych itd. itd. więc powiedziałam mu, że mam nadzieję, że jak będzie stary i niedołęzny to mała zrobi z nim tak samo. Poużywał se na mnie - pogratulowałam kobiecie męża i ojca i jej jako matce! Jednego żałuję, że nie wezwałam policji - następnym razem zrobię to najpierw zanim się wtrącę. Mówię wam, jestem tak roztrzęsiona - jak można, też przeszłam wiele z moimi dziećmi, ale nie wyobrażam sobie, by tak ich szarpać i wyzywać! A najlepsze, jak wróciłam do sklepu do ludzie komentowali, że biedne dzieci itd., to jeszcze z nerwów ich ochrzaniłam, że nikt nie reagował oprócz mnie, bo jakby zobaczył więcej ludzi to by mu faja zmiękła....muszę się napić melisy. bo nie wytrzymam...

Gratuluję odwagi i uważam że wspaniała postawa, podziwiam i ja także w takich sytuacjach zawsze reaguje. A wyzywa innych tylko człowiek slaby

bonitta

Cytuj wiadomość#6682813 piątek, 14 luty 2020, 14:58:08
chochliczka napisał(a):

Dostalam parag0n mk cafe wklepalam.Po czym zobaczylam, ze na konkurs ma byc ziarnista, a nie miel9na za 10 ziko aaa

Ziarnista w Lidlu kosztuje 6,99 emotka  
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6682816 piątek, 14 luty 2020, 15:04:19
takaja86 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Gratuluję odwagi i uważam że wspaniała postawa, podziwiam i ja także w takich sytuacjach zawsze reaguje. A wyzywa innych tylko człowiek slaby

Dziękuję, ale mi to się płakać chce po prostu. Nie rozumiem ludzi i tego świata....
0 0