Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cleo25

Cytuj wiadomość#6687889 środa, 4 marzec 2020, 18:08:08
as32572 napisał(a):

Dzisiaj w przychodni kobieta napiła się wody, po czym wsadziła swój kubek jednorazowy w to samo miejsce skąd go wzięła, zamiast wyrzucić...
Poza tym, że to obrzydliwe to idealnie pokazuje jakie jest podejście ludzi do kwestii zarażania innych  emotka
Kubek został wyrzucony przez inną Panią, która patrzyła się na to równie zszokowana jak ja.

Trzeba jej było grzecznie zwrócić uwagę, bo jutro przyjdzie, napije się i znów odstawi do czystych. Ale nikt  może tego nie zauważyć.
Mnie wkurza też nakręcanie ludzi przez sprzedawczynie w sklepach, że wszystko znika przez wirusa.  Ja już tego słuchać nie mogę.

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6687894 środa, 4 marzec 2020, 18:40:51
a mnie wkurza, że czas szybko leci..
Nie wiem kiedy przeleciał luty  emotka a już 4 marca emotka

Nie mam czasu na nic od dwóch tygodniu, dużo pracy w pracy, w międzyczasie zabrałam się za większe porządki w domu i u mnie wręcz przeciwnie do większości Polaków w ostatnich dniach - jadę na "oparach" żywnościowych, właśnie się zorientowałam, że nawet masła nie mam emotka

Jedyny plus, że przez porządki, które zrobiłam czuję się lepiej, lżej i jakoś szybciej coś znaleźć w szafkach kuchennych czy w szafie emotka

as32572

Cytuj wiadomość#6687896 środa, 4 marzec 2020, 18:53:58
Misynk napisał(a):

as32572 napisał(a):

Dzisiaj w przychodni kobieta napiła się wody, po czym wsadziła swój kubek jednorazowy w to samo miejsce skąd go wzięła, zamiast wyrzucić...
Poza tym, że to obrzydliwe to idealnie pokazuje jakie jest podejście ludzi do kwestii zarażania innych  emotka
Kubek został wyrzucony przez inną Panią, która patrzyła się na to równie zszokowana jak ja.

Wy jesteście świadome, a tą idi*tkę któraś z Was wyedukowała? Czy brakło odwagi?

Nie zareagowała na uwagę, zresztą podobnie jak zwracam uwagę jak ktoś maca bułki, udają że to nie do nich.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6687898 środa, 4 marzec 2020, 19:05:02
as32572 napisał(a):

Misynk napisał(a):

as32572 napisał(a):

Wy jesteście świadome, a tą idi*tkę któraś z Was wyedukowała? Czy brakło odwagi?

Nie zareagowała na uwagę, zresztą podobnie jak zwracam uwagę jak ktoś maca bułki, udają że to nie do nich.

Ja zwracam uwagę tak, że pół sklepu mnie słyszy emotka  jeszcze się nie zdarzyło żeby dali radę udawać że to nie do nich. polecam

mawika

Cytuj wiadomość#6688230 piątek, 6 marzec 2020, 00:51:46
Gdzieś czytałam, że ludzie robiąc zakupy dzielą się na 2 grupy. Tych co boją się koronawirusa i wykupują wszystko i tych co boją się tej pierwszej grupy, że dla nich zabraknie.... To tak z przymrużeniem oka oczywiście. Jak widać należysz do tej drugiej grupy emotka

assal

Cytuj wiadomość#6688244 piątek, 6 marzec 2020, 09:16:36
Coraz bardziej mnie wkurza szopka, jaką nasz rząd robi z koronawirusem. Specustawa, specjalne posiedzenia, sztaby kryzysowe, wysyłanie wszędzie instrukcji, co robić w razie zagrożenia, służby w pokazowej akcji, konferencje dzień w dzień itp.
Jak jeszcze alerty puszczą, to dopiero się zacznie  emotka  
Teraz dziwić się ludziom, że zaczynają się bać? W znajomym mi biurze podróży dwa tygodnie temu ludzie jedynie Chiny zamieniali na inny kierunek. W ciągu ostatnich trzech dni co drugi klient przyszedł lub zadzwonił, czy może zrezygnować z wakacji. 
Transport stoi, a kadry myślą już, czy nie trzeba będzie zwalniać.
Koleżanka miała zlecenia na zdjęcia do końca maja, teraz większość osób sesje chce przełożyć...
Itd.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6688248 piątek, 6 marzec 2020, 09:46:28
assal napisał(a):

Coraz bardziej mnie wkurza szopka, jaką nasz rząd robi z koronawirusem. Specustawa, specjalne posiedzenia, sztaby kryzysowe, wysyłanie wszędzie instrukcji, co robić w razie zagrożenia, służby w pokazowej akcji, konferencje dzień w dzień itp.
Teraz dziwić się ludziom, że zaczynają się bać? W znajomym mi biurze podróży dwa tygodnie temu ludzie jedynie Chiny zamieniali na inny kierunek. W ciągu ostatnich trzech dni co drugi klient przyszedł lub zadzwonił, czy może zrezygnować z wakacji. 
Koleżanka miała zlecenia na zdjęcia do końca maja, teraz większość osób sesje chce przełożyć...
Itd.

Też już rzygam tym koronawirusem emotka  Zrobili sobie temat zastępczy dla zatajenia rzeczywistych problemów państwa. Raptem 1 osoba zarażona i wielkie hai wai. Z drugiej jednak strony, gdyby próbowali udawać,że koronawirus to nie problem dla Polski, to też niedobrze.Powinni to jakoś wypośrodkować- nie za dużo i nie nie za mało info na temet tej choroby i tyle.Obecnie media przeginają.

azaflora

Cytuj wiadomość#6688262 piątek, 6 marzec 2020, 10:09:24
mawika napisał(a):

Gdzieś czytałam, że ludzie robiąc zakupy dzielą się na 2 grupy. Tych co boją się koronawirusa

U mnie sklepy z pełnym zaopatrzeniem, nie było tylko Carexu.
Za to klienci zbojkotowali cukiernię, gdzie za ladą stała "skośna" ekspedientka, szefowa skierowała ją do prac na zapleczu i klienci wrócili. Co z oczu to i z serca  emotka .
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6688271 piątek, 6 marzec 2020, 10:29:45
Wkurzam się bo nie ma mnie na liście zwyciezców Oreo. Napisałam reklamację i dowiedziałam się że agencja od dłuższego czasu probuje skontaktować się ze sklepem w którym zrobiłam zakupy, by potwierdzić że zakupiłam odpowiedni produkt. Niestety póki co to im nie wychodzi. I wkurzam sie na sklep, i wkurzam się na agencję bo po wpisaniu tego co mam na paragonie wyskakuje ten produkt który kupiłam. Ehh...
0 0

la-princessa

Cytuj wiadomość#6688291 piątek, 6 marzec 2020, 11:14:19
azaflora napisał(a):

mawika napisał(a):

Gdzieś czytałam, że ludzie robiąc zakupy dzielą się na 2 grupy. Tych co boją się koronawirusa

U mnie sklepy z pełnym zaopatrzeniem, nie było tylko Carexu.
Za to klienci zbojkotowali cukiernię, gdzie za ladą stała "skośna" ekspedientka, szefowa skierowała ją do prac na zapleczu i klienci wrócili. Co z oczu to i z serca  emotka .

Co za smutna sytuacja. Ludzie jednak potrafią być okropni... Oceniać kogoś tylko po wyglądzie i jego pochodzeniu. Aż czasami ręce opadają emotka  Dziewczynie musiało być bardzo przykro.
nkba 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6688293 piątek, 6 marzec 2020, 11:21:00
moskala22 napisał(a):

Wkurzam się bo nie ma mnie na liście zwyciezców Oreo. Napisałam reklamację i dowiedziałam się że agencja od dłuższego czasu probuje skontaktować się ze sklepem w którym zrobiłam zakupy, by potwierdzić że zakupiłam odpowiedni produkt. Niestety póki co to im nie wychodzi. I wkurzam sie na sklep, i wkurzam się na agencję bo po wpisaniu tego co mam na paragonie wyskakuje ten produkt który kupiłam. Ehh...

Moskala, a nie możesz podreptać do sklepu i wyciągnąć od nich jakiegoś oświadczenia z pieczątką i podpisami? 

wkurza mnie dziś... wszystko...  emotka emotka
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6688301 piątek, 6 marzec 2020, 11:54:42
cudaczek121 napisał(a):

assal napisał(a):

Itd.

Też już rzygam tym koronawirusem emotka  Zrobili sobie temat zastępczy dla zatajenia rzeczywistych problemów państwa. Raptem 1 osoba zarażona i wielkie hai wai. Z drugiej jednak strony, gdyby próbowali udawać,że koronawirus to nie problem dla Polski, to też niedobrze.Powinni to jakoś wypośrodkować- nie za dużo i nie nie za mało info na temet tej choroby i tyle.Obecnie media przeginają.

Dokładnie. Aktualnie sytuacja w mediach jest kreowana tak jakbyśmy co najmniej epidemię wirusa Ebola mieli. Takie nakręcanie sytuacji jest na rękę rządzącym, bo temat zastępczy, ale też firmom farmaceutycznym i innym, które na tej panice zarabiają krocie - vide kilkukrotny wzrost cen wszelkich preparatów do dezynfekcji, maseczek itp. A tam gdzie są naprawdę potrzebne - zaczyna brakować.
Do tego masowe wykupywanie towarów w sklepach - zdziwiły mnie puste półki w niektórych działach i dopiero z internetów, min. tego forum dowiedziałam się że to przez koronawirusa. W życiu nie przyszło by mi panikować, ale teraz sama zmuszona sytuacją muszę kupić jedzenie na zapas, nie przez wirusa, ale mam małe dzieci i boję się, że pewnego dnia pójdę do sklepu a tam puste półki i nie będzie co na obiad kupić. Samo nakręcająca się spirala po prostu. Dobrze, że mieszkam w bloku i moje "zapasy" to raptem 4 paczki makaronu i kilka słoików gotowych sosów, co jak na konkursowicza jest raczej słabym zakupem emotka

atyde25

Cytuj wiadomość#6688302 piątek, 6 marzec 2020, 11:57:43
A mnie dla odmiany wkurza bagatelizowanie problemu tego nowego wirusa.Jak w bloku 1 osoba będzie chora to wszyscy mają przymusową 14 dniową kwarantannę.A to ,że mamy 1 zdiagnozowany przypadek to raczej wiele osób się nie zgłasza na badania bo wie o przymusowym zamknięciu w szpitalu zakaźnym.I tak sobie spokojnie chodzi do pracy,do sklepów.A nawet na banknotach wirus może przetrwać 7 dni.Wiadomo ,że media się tym żywią ale patrząc na Włochy i Niemcy wirus idzie jak burza.Dlatego jeszcze będziemy płakali a nie się śmiali z 10000 głupich memów na ten temat.

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6688321 piątek, 6 marzec 2020, 12:45:07
Najpierw się strasznie z tego cieszyłam, teraz mnie to trochę wkurza...
Bezpłatne zajęcia z karate, wyjazdy na salę zabaw, ciągle warsztaty, przedstawienia, całe dnie angielskiego. Fajnie, jak na małe wiejskie przedszkole. Ale... moje dziecko po przedszkolu jest tak wykończone, że zasypia już w samochodzie i budzi się na 2 godziny, żeby znów iść spać. Za to nadrabia w weekendy ze zdwojoną siłą...
Gdy wczoraj zobaczyłam informację o kolejnych warsztatach to ręce mi opadły...
Oczywiście, moje dziecko pojedzie, bo "Alicja i Michalinka jadą, więc ja też chcę..."
0 0

lolanta

Cytuj wiadomość#6688349 piątek, 6 marzec 2020, 14:54:39
Wkurza mnie, że niektórzy wrzucają na forum info, że dotarła nagroda z danego konkursu w formie przelewu, nie pisząc z jakiego dnia. I spoko, niech nie piszą, ja to szanuję. Ale gdy wygrrałam w tym samym konkursie i też czekam na przelew stresując się, czy zaakceptowali paragon i napiszę prośbę o określenie, czy z wygranej do 15 dnia miesiąca, czy po 15 dniu miesiąca, a dana osoba to odczytuje i ma mnie w d**, to mi się ciśnienie podnosi... 

nanajka81

Cytuj wiadomość#6688350 piątek, 6 marzec 2020, 14:58:12
FACEBOOK i ich kur%$$#@a zmiany emotka Administruję stronę siostry i od dzisiaj zrobili mi jakiś Creator Studio który się zawiesza i nie działa... Jak ja ich nienawidzę!!
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6688377 piątek, 6 marzec 2020, 18:14:05
atyde25: Nie chodzi o bagatelizowanie, ale o trochę umiaru ze strony rządzących, którzy nakręcają i tak nakręcone media.
Problem u nas będzie duży, bo wielu Polaków, mając m.in. grypę, chodzi do pracy  emotka  A jak będą czuli się teraz, po powrocie m.in. z Lombardii, trochę na siłach, by pracować, też co niektórzy na lekach, ale przyjdą.
Ci, co są przewrażliwieni, zawracają głowę niepotrzebnie, a ci, co powinni się stawić, gdzieś tam sobie wśród nas chodzą. 
I roznoszą wirusy dalej...  emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6688405 piątek, 6 marzec 2020, 20:24:03
zatrzymano Pendolino, bo ktoś kaszlał emotka ???
ja jestem astmatykiem, więc zdarza mi się kaszleć więcej niż innym, w dodatku od ponad roku mam nie zdiagnozowane problemy z krtanią, co objawia się nawet silnymi atakami kaszlu, w różnych miejscach, najbardziej boję się ich podczas prowadzenia auta emotka  byłam w szpitalu w sierpniu, miałam różne badania i konsultacje, które nie rozwiązały problemu. Wiem, że muszę często popijać coś, by zwilżyć błony śluzowe, i mało gadać, by nie drażnić strun głosowych. A teraz doszło do sytuacji, że w miejscach publicznych zaczynam się tłumaczyć, by ludzie się mnie nie bali emotka  wczoraj odbierałam list syna z zostawionego awizo, i po kilku zamienionych słowach zaczęłam kaszleć, więc od razu uspokajam panią na poczcie, dziś robiłam brwi i uprzedzam kosmetyczkę, że jakbym kaszlała, to proszę się nie bać. Strach być w kawiarni i popijać kawkę, i zakaszleć, bo zaraz ktoś zawiadomi jakieś służby. Do czego to wszystko zmierza, jak żyć?

tereniagno

Cytuj wiadomość#6688430 piątek, 6 marzec 2020, 22:11:59
anialistopad napisał(a):

Ja od zawsze mam zapasy wszystkiego taka mam manie ,ze w domu musze mieć wszystko. Coś będę robiła i mi zabraknie . Ludzie to pogłupieli już.w sklepach kolejki,kosze wypchane ma maksa ,a później na śmietniku wszystko lladuje

Nie robię żadnych zapasów.Żyję dniem normalnym,ale przypomniał się stan wojenny. Mam koleżankę, która w stanie wojennym robiła zapasy, nakupowała sztucznego miodu (bo był emotka ) i trzymała w piwnicy przez 10 lat emotka Nie wiedziała później co z nim zrobić emotka Dziś śmieje się z tego i powtarza jaki człowiek był głupi, (panika,bo nic nie było na półkach) emotka

forrrum

Cytuj wiadomość#6688448 sobota, 7 marzec 2020, 08:58:06
Nie ogarniam tego świata swoim rozumkiem emotka emotka fragmenty wystąpienia szefowej słubickiego Sanepidu w sprawie koronawirusa. Nie wiem, czy płakać (ze śmiechu emotka ), czy jechać tam z granatem dla przywrócenia powagi... ŻENADA emotka
https://www.faceb...eos/809337309545673/
0 0