Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4592 4593 4594 4595 4596 45974598 4599 4600 4601 4602 > >> >|

nanajka81

Cytuj wiadomość#6652074 poniedziałek, 28 październik 2019, 12:35:08
inter81 napisał(a):

e-e napisał(a):

inter81 napisał(a):

haha chciałem "wygrać" bluze snickers w zapodaj snickersa , żeby mieć co w robocie nosić , więcej szmat do rozdania jak uczestników ale i tak dali tylko wybranym napisałem im żeby se ją wsadzili i zwrócili mi 7 zeta za te batony bo tylko cukru sie niepotrzebnie nażarłem

ooo właśnie patrzę, faktycznie nie trzymają się regulaminu(to mnie wkurza) miało być 100 na etap. Odpisali coś? emotka  

nie nic złodzieje musze robić w starej poszarpanej

a czy zgłoszenia posłaliście wg regulaminu? Czyli " Zrób kreatywne zdjęcie z dowolnym batonem Snickers, i pokaż, jak ktoś z Twojej ekipy zachowuje się kiedy jest głodny, a następnie opublikuj fotkę na Instagramie z hashtagiem #ZAPODAJSNICKERSA i oznacz osobę, którą naśladujesz". Wiele osób nie oznaczyło tej osoby. Wszystkie te które miały oznaczenia dostały nagrodę (przynajmniej z pierwszego etapu bo jego prześledziłam)
atka79 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6652100 poniedziałek, 28 październik 2019, 13:51:07
ziolko napisał(a):

buziolek - znaczy się, że poszły gdzieś na zaplecze liczyć kasę? i nie widziałaś tego? 
Jakoś to dziwnie wygląda.. i jeszcze nie mogłaś zobaczyć monitoringu. 

Na zapleczu liczyła kierwoniczka , ja nie mogłam przy tym być bo ochroniarz w niedzielę nie pracował ,ani zapisu z monitoringu też nie mogłam zobaczyć
0 0

bzowapani

Cytuj wiadomość#6652101 poniedziałek, 28 październik 2019, 14:00:37
Podzielę się moim rozczarowaniem z INPOST…
Chciałam nadać dwie przesyłki w paczkomacie.( W DOMU WYGENEROWAŁAM KOD ITP)
Gdy podjechałam pod paczkomat, kurier był akurat obok w samochodzie i jadł śniadanie, zapytałam więc, czy mam wsadzić paczki do paczkomatu, kurier stwierdził, że i tak nie ma miejsca w nich, więc przekazałam mu paczki „do ręki”, wrzucił je na pakę i powiedział, że wpuści je w system za chwilkę .
Dzień później sprawdzam i…
>Pierwsza z paczek została poprawnie zarejestrowana w systemie, już na drugi dzień była na miejscu, jednak druga do chwili obecnej wisi jako gotowa do nadania. Jest to ewidentna wina kuriera, który nie zeskanował paczki i ją gdzieś zagubił.
Inpost przeszukał dwukrotnie samochód kuriera, przeszukał magazyn  i paczka się nie odnalazłam. Teraz wystąpił do Warszawy o udostępnienie monitoringu. Zapewne ta procedura wyjaśniająca potrwa jeszcze sporo czasu.
W środku miałam kilka wygranych voucherów Converse, które wysyłałam do koleżanki aby mi je zrealizowała w Wawie  emotka

Nie mam pojęcia co dalej... pewnie na odszkodowanie nie ma szans, bo i jak im udowodnię co w środku było 

joan

Cytuj wiadomość#6652106 poniedziałek, 28 październik 2019, 14:10:53
bzowapani napisał(a):

(...) W środku miałam kilka wygranych voucherów Converse, które wysyłałam do koleżanki aby mi je zrealizowała w Wawie (...)

Z regulaminu Paczkomatów: "WYMOGI DOTYCZĄCE PRZESYŁEK § 4
3. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Przesyłce Paczkomatowej przedmiotów zakazanych przez obowiązujące przepisy prawa, w tym przez uPP oraz właściwe przepisy Światowego Związku Pocztowego, a także:
1) przedmiotów pochodzących z przestępstwa;
2) pieniędzy, papierów wartościowych, innych dokumentów o charakterze płatniczym (...)"

PS: Kiedyś dostałam DHLem od organizatora konkursu voucher podróżny w oryginale. Gdy zamówiłam wycieczkę i chciałam ten voucher - również DHLem - przesłać do biura podróży, okazało się... że nie można (organizator wysyłkę zrobił nielegalnie, bez wiedzy DHLa). Aha. W końcu nadałam to Pocztexem specjalną opcją za ok. 40 zł, w pełni legitnie.

bzowapani

Cytuj wiadomość#6652110 poniedziałek, 28 październik 2019, 14:19:25
joan napisał(a):

bzowapani napisał(a):

(...) W środku miałam kilka wygranych voucherów Converse, które wysyłałam do koleżanki aby mi je zrealizowała w Wawie (...)

Z regulaminu Paczkomatów: "WYMOGI DOTYCZĄCE PRZESYŁEK § 4
3. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Przesyłce Paczkomatowej przedmiotów zakazanych przez obowiązujące przepisy prawa, w tym przez uPP oraz właściwe przepisy Światowego Związku Pocztowego, a także:
1) przedmiotów pochodzących z przestępstwa;
2) pieniędzy, papierów wartościowych, innych dokumentów o charakterze płatniczym (...)"

PS: Kiedyś dostałam DHLem od organizatora konkursu voucher podróżny w oryginale. Gdy zamówiłam wycieczkę i chciałam ten voucher - również DHLem - przesłać do biura podróży, okazało się... że nie można (organizator wysyłkę zrobił nielegalnie, bez wiedzy DHLa). Aha. W końcu nadałam to Pocztexem specjalną opcją za ok. 40 zł, w pełni legitnie.

Jeśli więc przesyłka się nie znajdzie, mogę pożegnać się z jakimkolwiek odszkodowaniem, bo moja paczka była niezgodna z regulaminem....Wielka szkoda.
Dzięki za odpowiedź.

0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6652112 poniedziałek, 28 październik 2019, 14:20:51
bzowapani napisał(a):

Gdy podjechałam pod paczkomat, kurier był akurat obok w samochodzie i jadł śniadanie, zapytałam więc, czy mam wsadzić paczki do paczkomatu, kurier stwierdził, że i tak nie ma miejsca w nich, więc przekazałam mu paczki „do ręki”, wrzucił je na pakę i powiedział, że wpuści je w system za chwilkę .
>Pierwsza z paczek została poprawnie zarejestrowana w systemie, już na drugi dzień była na miejscu, jednak druga do chwili obecnej wisi jako gotowa do nadania. Jest to ewidentna wina kuriera, który nie zeskanował paczki i ją gdzieś zagubił.
Inpost przeszukał dwukrotnie samochód kuriera, przeszukał magazyn  i paczka się nie odnalazłam. Teraz wystąpił do Warszawy o udostępnienie monitoringu. Zapewne ta procedura wyjaśniająca potrwa jeszcze sporo czasu.
W środku miałam kilka wygranych voucherów Converse, które wysyłałam do koleżanki aby mi je zrealizowała w Wawie  emotka

Nie mam pojęcia co dalej... pewnie na odszkodowanie nie ma szans, bo i jak im udowodnię co w środku było 

A jakiej wielkości była ta zagubiona przesyłka? 
Oni w tych vanach albo chodnikach, tak przerzucaja te paczki, ze cos malego mogło sie do czegoś przyczepić a potem odpaść albo ktos miał 2in1 przy odbiorze  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6652114 poniedziałek, 28 październik 2019, 14:22:31
bzowapani napisał(a):

Jeśli więc przesyłka się nie znajdzie, mogę pożegnać się z jakimkolwiek odszkodowaniem, bo moja paczka była niezgodna z regulaminem....Wielka szkoda.
Dzięki za odpowiedź.

Trudno powiedzieć, jeśli im napisałaś wprost, że wewnątrz były vouchery i tak mogą Ci odmówić odszkodowania za zawartość. Natomiast nie masz też dowodu, że taka paczka w ogóle została nadana, zatem nie wiadomo, czy za niewykonaną usługę chociaż Ci zwrócą. Ciężka sprawa.
0 0

bzowapani

Cytuj wiadomość#6652115 poniedziałek, 28 październik 2019, 14:23:29
superloser napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Oni w tych vanach albo chodnikach, tak przerzucaja te paczki, ze cos malego mogło sie do czegoś przyczepić a potem odpaść albo ktos miał 2in1 przy odbiorze  emotka

Zapakowałam to solidnie, w pudełko po takiej bombonierce, twardej  wymiary ok 30x16x5 obwiniętej streczem czarnym.
Sama byłam świadkiem jak te dwie przesyłki z impetem rzucił pod siedzenie pasażera...
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6652119 poniedziałek, 28 październik 2019, 15:04:36
bzowapani napisał(a):

superloser napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Zapakowałam to solidnie, w pudełko po takiej bombonierce, twardej  wymiary ok 30x16x5 obwiniętej streczem czarnym.
Sama byłam świadkiem jak te dwie przesyłki z impetem rzucił pod siedzenie pasażera...

Przeważnie jeżdżą jedni i ci sami kurierzy, może więc poczekaj na niego pod paczkomatem i zapytaj co z nią zrobił?  Dlaczego jej w systemie nie ma
0 0

bzowapani

Cytuj wiadomość#6652125 poniedziałek, 28 październik 2019, 15:14:51
@andii napisał(a):

Przeważnie jeżdżą jedni i ci sami kurierzy, może więc poczekaj na niego pod paczkomatem i zapytaj co z nią zrobił?  Dlaczego jej w systemie nie ma

Już to zrobiłam.  Wzięłam go na świecznik, on tłumaczył że na pewno na magazynie się znajdzie. A on przecież jej nie ukradł. 

keraz123

Cytuj wiadomość#6652235 poniedziałek, 28 październik 2019, 19:23:22
Gdy piszę tekst, który jest szczytem moich osiągnięć polonistycznych i wydaje mi się naprawdę dobry. Inny,  kreatywny, wyróżniający się  i oryginalny,na tle pozostałych zgłoszeń....A nie ma nawet nagrody pocieszenia... ️️️ 
A wygrywa coś po przeczytaniu czego myślę sobie... I co ta komisja w tym widziała... 

bruce

Cytuj wiadomość#6652238 poniedziałek, 28 październik 2019, 19:36:40
bzowapani napisał(a):

andii napisał(a):

Już to zrobiłam.  Wzięłam go na świecznik, on tłumaczył że na pewno na magazynie się znajdzie. A on przecież jej nie ukradł. 

Nie trać jeszcze nadziei, zwróć się do niego z ponowną prośbą, aby poszukał, niech obejrzą monitoring, kiedy jadł i wziął od Ciebie te dwie przesyłki. Mam nadzieję, że się szybko znajdzie. emotka  Kurierzy InPostu lubią tak zbierać paczki, mnie też tak parokrotnie robili. Ja co trochę mam przekopy z nadawaniem, choć szczytem wszystkiego było zaginięcie paczki wartej 100 zł w paczce w ruchu. Znalazła się po miesiącu usilnych poszukiwań, nienaruszona, w odległym mieście, ale zawsze.  emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6652495 wtorek, 29 październik 2019, 15:29:37
Oto cała "JA"
Wczoraj zobaczyłam,że jest nowy konkurs w C4 z Pudliszek,gdzie trzeba kupić 3 produkty.
I co zrobiłam?
Poszłam do Kauflanda na zakupy i kupiłam 3 produkty z Pudliszek.
Zadowolona wracam do domu i w pewnym momencie oświeciło mnie, że ten konkurs jest w C4, a nie w Kauflandzie.
emotka emotka emotka emotka emotka emotka
bruce 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6652501 wtorek, 29 październik 2019, 15:45:12
superloser napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Oto cała "JA"
Wczoraj zobaczyłam,że jest nowy konkurs w C4 z Pudliszek,gdzie trzeba kupić 3 produkty.
I co zrobiłam?
Zadowolona wracam do domu i w pewnym momencie oświeciło mnie, że ten konkurs jest w C4, a nie w Kauflandzie.

Nie 3 produkty ....
3 produkty w tym 1 majonez  emotka

Tak kupiłam, w tym 1 majonez, ale nie w tym sklepie co powinnam emotka
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6652502 wtorek, 29 październik 2019, 15:49:03
tereniagno napisał(a):

Oto cała "JA"
I co zrobiłam?

jeśli minimum 1 z 3 to ketchup to zagraj tutaj emotka w przeciwnym wypadku zrób sałatkę z majonezem i zapomnij o reszcie emotka
https://www.e-kon...ca.html#.XbhQ0Lh71oc

p.s. to loteria tak w gwoli ścisłości emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6652533 wtorek, 29 październik 2019, 17:49:30
maverick napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Oto cała "JA"
I co zrobiłam?

jeśli minimum 1 z 3 to ketchup to zagraj tutaj emotka w przeciwnym wypadku zrób sałatkę z majonezem i zapomnij o reszcie emotka
https://www.e-kon...ca.html#.XbhQ0Lh71oc

p.s. to loteria tak w gwoli ścisłości emotka

Tak,już wysłałam emotka

gizoon

Cytuj wiadomość#6653416 piątek, 1 listopad 2019, 06:50:48
Wkurza mnie nietrwałość paragonów w wielu sieciówkach (szczególnie w Kaufland). Strach brać udział w loteriach trwających pare miesięcy emotka  

Wkurza mnie agencja SMOLAR. Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że posiadają bazę konkursowiczów i ograniczają ich wygrane emotka  

Wkurzył mnie Carrefour, a  może bardziej zirytował.  Jest  konkurs Head & Shoulders Coconut. Byłem w dwóch C4, wszędzie były stoiska promocyjne informujące o konkursie. Punkt wyładowany szamponami i odżywkami H&S różnego rodzaju po brzegi ... ale brakuje konkursowego produktu Coconut emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6653503 piątek, 1 listopad 2019, 19:40:03
gizoon napisał(a):

Wkurza mnie nietrwałość paragonów w wielu sieciówkach (szczególnie w Kaufland). Strach brać udział w loteriach trwających pare miesięcy emotka  

Wkurza mnie agencja SMOLAR. Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że posiadają bazę konkursowiczów i ograniczają ich wygrane emotka  

Wkurzył mnie Carrefour, a  może bardziej zirytował.  Jest  konkurs Head & Shoulders Coconut. Byłem w dwóch C4, wszędzie były stoiska promocyjne informujące o konkursie. Punkt wyładowany szamponami i odżywkami H&S różnego rodzaju po brzegi ... ale brakuje konkursowego produktu Coconut emotka

Popieram, szczególnie wpis o wyblakłych paragonach, bo to ostatnio prawdziwa zmora i kauflandowe "wyglądają" u mnie strasznie.  emotka
I jeszcze wkurza mnie zawieszenie pracy prawie na dobę w In Post, bo żadnej paczki wygenerować nie można...  emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6653505 piątek, 1 listopad 2019, 19:58:58
gizoon napisał(a):

Towar konkursowy będzie po konkursie jak zwykle jest też w innych sklepach.
konkurs-towaru nie ma
Po konkursie-półki uginają się od towaru konkursowego emotka
Już kiedyś o tym pisałam emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6653671 sobota, 2 listopad 2019, 19:30:20
nowy konkurs Nestle - odpaliłam i z wielkim opóźnieniem odwracały mi się te memory emotka Nie czytałam regulaminu ale wygląda mi to podobnie do konkursu CAREX w którym wygrywają roboty emotka
0 0
|< << < 4592 4593 4594 4595 4596 45974598 4599 4600 4601 4602 > >> >|