Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

FBilona

Cytuj wiadomość#6692014 poniedziałek, 23 marzec 2020, 22:15:56
Czasami warto się zastanowić, wyłączyć media. To nie moja wypowiedz ale zawsze odskocznia od pernamentnego prania.. "Zatrzymanie gospodarki światowej nie ma wiele wspólnego z rozwojem pandemii. To kwestia strachu. Perfekcyjnie wyreżyserowanego i zarządzanego. Ma on na celu czasowe zatrzymanie gospodarek po to, by chroniąc miejsca pracy wdrożyć programy pomocowe, na które trzeba się zapożyczyć u Wielkiej Lichwy. Przy okazji wytrzebi się klasę średnią i ukryje koszty ratowania bankrutujących funduszy hedgingowych."

kermit

Cytuj wiadomość#6692026 poniedziałek, 23 marzec 2020, 23:03:26
FBilona napisał(a):

Czasami warto się zastanowić, wyłączyć media. To nie moja wypowiedz ale zawsze odskocznia od pernamentnego prania.. "Zatrzymanie gospodarki światowej nie ma wiele wspólnego z rozwojem pandemii. To kwestia strachu. Perfekcyjnie wyreżyserowanego i zarządzanego. Ma on na celu czasowe zatrzymanie gospodarek po to, by chroniąc miejsca pracy wdrożyć programy pomocowe, na które trzeba się zapożyczyć u Wielkiej Lichwy. Przy okazji wytrzebi się klasę średnią i ukryje koszty ratowania bankrutujących funduszy hedgingowych."

Ło ranyści... Ty tak serio?

cleo25

Cytuj wiadomość#6692038 wtorek, 24 marzec 2020, 07:17:51
koniczynka123 napisał(a):

Nikt nikogo nie zwozi, mam rodzinę w Anglii, Irlandii, Norwegii i Stanach i nie mają zamiaru wracać. Wracają Ci którym się nie powiodło i
nadarzyła się okazja i pretekst powrotu do kraju. A co ma zrobić rząd
skoro tak nagle biedacy muszą wracać ?!

Mnie się wydaje, że to nie wracają ludzie, którzy tam mieszkają na stałe, tylko ci, którzy wyjeżdżają np.do pracy, byli na wczasach, byli gdzieś u rodziny. Kolega pracuje we Francji, firma zamknięta to wraca. Drugi znajomy gra w klubie w Bułgarii, rodzina w PL; rozgrywki wstrzymane to wraca. 
Wiadomo, że jak już chorować to lepiej u siebie. Tym bardziej, że nie wiadomo ile to potrwa.

anula18

Cytuj wiadomość#6692087 wtorek, 24 marzec 2020, 10:32:32
krystyna32 napisał(a):

Musze się wyżalić, bo nie dam rady. Nie dość, że epidemia koronawirusa mnie strasznie dołuje i się po prostu boję to jeszcze kurier DPD tak mnie dziś wkurzył, że szok. Przyszedł po paczki do domu chociaż jak sam powiedział nie powinien w związku z epidemią. To ja powinnam mu je znieść ale bardzo mu się spieszyło więc wszedł. Paczki miałam oklejone z każdej strony  - "uwaga szkło", "szkło ostrożnie", a on już na klatce wali tymi paczkami o ścianę. Mówię do niego "niech Pan uważa, bo tam jest szkło". Na to on do mnie "Proszę panią, nie ma na to czasu". Teraz siedzę i się martwię w jakim stanie dojdą te przesyłki.

Ale o co Ty masz do niego pretensje? To on powinien je mieć do Ciebie. Jeśli niewłaściwie spakowałaś zawartość to myślisz że on Ci teraz weźmie delikatnie w paluszki i na paluszkach zaniesie do odbiorcy, bo naklejkę sobie nakleiłaś? No proszę... nie rób sobie żartów. Nikt nawet nie rozpatrzy takiej pseudo reklamacji.
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6692095 wtorek, 24 marzec 2020, 11:05:06
anula18 napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

Musze się wyżalić, bo nie dam rady. Nie dość, że epidemia koronawirusa mnie strasznie dołuje i się po prostu boję to jeszcze kurier DPD tak mnie dziś wkurzył, że szok. Przyszedł po paczki do domu chociaż jak sam powiedział nie powinien w związku z epidemią. To ja powinnam mu je znieść ale bardzo mu się spieszyło więc wszedł. Paczki miałam oklejone z każdej strony  - "uwaga szkło", "szkło ostrożnie", a on już na klatce wali tymi paczkami o ścianę. Mówię do niego "niech Pan uważa, bo tam jest szkło". Na to on do mnie "Proszę panią, nie ma na to czasu". Teraz siedzę i się martwię w jakim stanie dojdą te przesyłki.

Ale o co Ty masz do niego pretensje? To on powinien je mieć do Ciebie. Jeśli niewłaściwie spakowałaś zawartość to myślisz że on Ci teraz weźmie delikatnie w paluszki i na paluszkach zaniesie do odbiorcy, bo naklejkę sobie nakleiłaś? No proszę... nie rób sobie żartów. Nikt nawet nie rozpatrzy takiej pseudo reklamacji.

emotka  Kurczę, szkoda że Smolar tak do tego nie podszedł, kiedy nadawał wygrane kubki Prima - podobno to była moja ( i wielu innych laureatów) wina, że nie zrobiłam fotek rozbitej nagrody zaraz po odbiorze paczki, choć ewidentnie to kurier DPD walił nią niemiłosiernie, a i spakowanie pozostawiało wiele do życzenia...  emotka

mawika

Cytuj wiadomość#6692336 środa, 25 marzec 2020, 00:15:05
Wkurza mnie że straciłam dostęp do konta na olx z nie mojej winy. Olx wylogował mnie i zarządal zmiany hasła, że niby słabe było. Numer został wysłany na @ ale na Interię nic od nich nie przychodzi z olx u mnie. I ani jedni ani drudzy nic nie mogą zrobić. Ja bym tylko chciała odzyskać swoje konto wrrr
bruce 0

krystyna32

Cytuj wiadomość#6692338 środa, 25 marzec 2020, 07:53:48
bruce napisał(a):

anula18 napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

Paczki były bardzo solidnie zapakowane i zabezpieczone ale uważam i nadal tak będę uważać, że skoro firma ma taką usługę za którą również dodatkowo płacę, że można za ich pośrednictwem wysyłać szkło itp. to obowiązkiem firmy jest należyte obchodzenie się z tymi przesyłami, a nie walenie nimi o ścianę już przy kliencie. Co to się dzieje gdy klient nie widzi ?!  A jeszcze  zastanawiam się jaka pandemia musi się  wydarzyć aby ludzie choć trochę nauczyli się szacunku do drugiego człowieka, jego pracy, opinii itp. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia, miłego dnia, uważajcie na siebie.

bruce

Cytuj wiadomość#6692348 środa, 25 marzec 2020, 09:04:38
krystyna32 napisał(a):

bruce napisał(a):

anula18 napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

Paczki były bardzo solidnie zapakowane i zabezpieczone ale uważam i nadal tak będę uważać, że skoro firma ma taką usługę za którą również dodatkowo płacę, że można za ich pośrednictwem wysyłać szkło itp. to obowiązkiem firmy jest należyte obchodzenie się z tymi przesyłami, a nie walenie nimi o ścianę już przy kliencie. Co to się dzieje gdy klient nie widzi ?!  A jeszcze  zastanawiam się jaka pandemia musi się  wydarzyć aby ludzie choć trochę nauczyli się szacunku do drugiego człowieka, jego pracy, opinii itp. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia, miłego dnia, uważajcie na siebie.

Chyba coś (a konkretnie - moją wypowiedź) wycięło przy Twoim cytowaniu, bo ja absolutnie od samego początku zgadzam się z Tobą.  emotka emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6692505 środa, 25 marzec 2020, 20:29:55
bruce napisał(a):

anula18 napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

emotka  Kurczę, szkoda że Smolar tak do tego nie podszedł, kiedy nadawał wygrane kubki Prima - podobno to była moja ( i wielu innych laureatów) wina, że nie zrobiłam fotek rozbitej nagrody zaraz po odbiorze paczki, choć ewidentnie to kurier DPD walił nią niemiłosiernie, a i spakowanie pozostawiało wiele do życzenia...  emotka

Ja do dziś nie dostałam kubka z reklamacji. Kurier nawet nie przyniósł mi do domu, bo powiedział, że wszystko gruchało w środku:)
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6692506 środa, 25 marzec 2020, 20:56:23
tereniagno napisał(a):

Ja do dziś nie dostałam kubka z reklamacji. Kurier nawet nie przyniósł mi do domu, bo powiedział, że wszystko gruchało w środku:)

Ja też, moja Kochana emotka , a potem czytałam u nas na forum, że większość takich nagród kurierzy przywieźli...  emotka

jkkp

Cytuj wiadomość#6692641 czwartek, 26 marzec 2020, 13:27:29
Tyle trąbi się w telewizji o osobach wracających z zagranicy i ich podaniu kwarantannie, a w praktyce wygląda to tak.
Dzwoni szwagierka, że sąsiad wrócił dziś rano z Niemiec (kierowca), no ale już ok 11:30 wsiadł sobie do samochodu i gdzieś pojechał. Zadzwoniła do sanepidu, a oni że ma dzwonić na policję... no to dzwoni na policję, a oni informują że ma powiadomić sanepid  emotka . Nie maja zgłoszenia o tym że wrócił z Niemiec, ewentualnie jutro może dotrze do nich taka informacja, a bez tego nic nie mogą zrobić  emotka . To ja się pytam co tu się do groma dzieje??? 

pioge7

Cytuj wiadomość#6692645 czwartek, 26 marzec 2020, 13:38:59
jkkp napisał(a):

Tyle trąbi się w telewizji o osobach wracających z zagranicy i ich podaniu kwarantannie, a w praktyce wygląda to tak.
Dzwoni szwagierka, że sąsiad wrócił dziś rano z Niemiec (kierowca), no ale już ok 11:30 wsiadł sobie do samochodu i gdzieś pojechał. Zadzwoniła do sanepidu, a oni że ma dzwonić na policję... no to dzwoni na policję, a oni informują że ma powiadomić sanepid  emotka . Nie maja zgłoszenia o tym że wrócił z Niemiec, ewentualnie jutro może dotrze do nich taka informacja, a bez tego nic nie mogą zrobić  emotka . To ja się pytam co tu się do groma dzieje??? 

ale co on wozi jako kierowca?
Szwagier także jest kierowcą, jeździ do Niemiec i nie ma kwarantanny. Sprawdzili go na granicy czy ma gorączkę, spisali dane i dali jakąś kartkę i tyle. Nie zalecili kwarantanny, gdyż jest kierowcą i wozi towary.

chochliczka

Cytuj wiadomość#6692646 czwartek, 26 marzec 2020, 13:44:48
kierowcy którzy jezdza za granicę nie podlegaja kwarantannie.
0 0

jkkp

Cytuj wiadomość#6692665 czwartek, 26 marzec 2020, 14:11:47
jkkp napisał(a):

zrobię małe sprostowanie, bo już wiemy więcej emotka 1,5 tygodnia temu wyjechał na budowę do Niemiec swoim samochodem. Panie z sanepidu twierdzą, że musiał podać zmyślone dane na granicy ponieważ nie istnieje w bazie osób zgłoszonych do kwarantanny, a to się wiąże z tym że nic mu nie można zrobić. Parodia. 
bruce 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6692821 czwartek, 26 marzec 2020, 19:39:30
Wkurzył mnie kurier GLS  emotka   Zamówiłam przesyłkę na Allegro (wartość 72zł). Sprawdzam sobie na "śledzeniu przesyłki" i patrzę ... a tam przesyłka doręczona 25,03 (wczoraj). Dzwonię do kuriera, a on do mnie, że pomylił ulice i wrzucił do skrzynki pod takim samym numerem, ale na innej ulicy. I, że jak wrzucił to się połapał, ale już nie szło wyciągnąć emotka . Zostawił tam awizo z prośbą o kontakt. Przeszłam się teraz pod ten adres, a tu dziadek jakiś otwiera, schodzi ze mną do skrzynki i wyciąga samo awizo. I twierdzi, że wczoraj żadnej paczki nie było. Nosz  q ...a !!! Gdzie moje maseczki ochronne !!! Wiem, że to teraz chodliwy towar, ale żeby tak zapieprzyć .... Wrrr emotka Czekam jeszcze dzień i piszę reklamację.

androm

Cytuj wiadomość#6692846 czwartek, 26 marzec 2020, 21:14:15
cleo25 napisał(a):

Wkurzył mnie kurier GLS  emotka   Zamówiłam przesyłkę na Allegro (wartość 72zł). Sprawdzam sobie na "śledzeniu przesyłki" i patrzę ... a tam przesyłka doręczona 25,03 (wczoraj). Dzwonię do kuriera, a on do mnie, że pomylił ulice i wrzucił do skrzynki pod takim samym numerem, ale na innej ulicy. I, że jak wrzucił to się połapał, ale już nie szło wyciągnąć emotka . Zostawił tam awizo z prośbą o kontakt. Przeszłam się teraz pod ten adres, a tu dziadek jakiś otwiera, schodzi ze mną do skrzynki i wyciąga samo awizo. I twierdzi, że wczoraj żadnej paczki nie było. Nosz  q ...a !!! Gdzie moje maseczki ochronne !!! Wiem, że to teraz chodliwy towar, ale żeby tak zapieprzyć .... Wrrr emotka Czekam jeszcze dzień i piszę reklamację.

skąd kurier mógł wiedzieć co jest w środku? czy było coś napisane?
i czy sprzedaż takich artykułów nie została zablokowana na takich platformach przez Morawieckiego, bo pamiętam, że została
bruce 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6692849 czwartek, 26 marzec 2020, 21:22:28
Wkurza mnie pazerność!!! Dzisiaj kupiłam termometr bezdotykowy w aptece za 115 zł.
Na stronie producenta ten sam termometr kosztuje już 200 zł, na Allegro 450. Widziałam nawet cenę 500 zł.
Te ceny mnie wkurzają!

bruce

Cytuj wiadomość#6693014 piątek, 27 marzec 2020, 15:00:15
androm napisał(a):

cleo25 napisał(a):

skąd kurier mógł wiedzieć co jest w środku? czy było coś napisane?
i czy sprzedaż takich artykułów nie została zablokowana na takich platformach przez Morawieckiego, bo pamiętam, że została

Jakieś firmy chyba nadal mogą sprzedawać, ja mam codziennie na skrzynce mail'owej oferty. Jednak to, co pisze Cleo25, to szok dosłownie...  emotka emotka
androm 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6693094 piątek, 27 marzec 2020, 20:53:09
chochliczka napisał(a):

kierowcy którzy jezdza za granicę nie podlegaja kwarantannie.

Oooo i to mnie właśnie dzisiaj wkurzyło, na naszym osiedlu w miarę spokój, choć była chwila że kilka osób ewidentnie odpuściło zalecenia (jeszcze przed ogłoszeniem stanu epidemii). Teraz się trzymają, a tu jeden sąsiad właśnie na tirach jeździ i ponoć się jeszcze wykłócał, że jego to nie obowiązuje więc na zakupy itp. swobodnie chodzi emotka Niedługo znowu wyjeżdża... 
Powiem Wam, że nie wiem co myśleć media robią swoje, statystyki ponoć zaniżane nie wiadomo jak tak naprawdę jest emotka ale mimo wszystko lepiej nie ryzykować, więc wkurza mnie już to wszystko emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6693106 piątek, 27 marzec 2020, 22:33:51
Jak zobaczę jeszcze jeden konkurs na zdjęcie, jak spędzamy czas w domu, to się normalnie pochlastam...  emotka emotka