Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ziolko

Cytuj wiadomość#6685942 środa, 26 luty 2020, 15:21:04
maverick napisał(a):

Gdyby ktoś nie widział w Tv/nie słyszał do tej pory:
https://uwaga.tvn...-uwaga-t,316049.html

"- Z jej wyjaśnień wynika, że to był jej sposób na życie, pieniądze przeznaczała na bieżące potrzeby. W miejscu jej zamieszkania zabezpieczono torebki, portfele i iphony. Gotówki nie zabezpieczono – dodaje Wąsak." emotka emotka emotka

A później dziwić się, że ludzie obojętnieją na różne apele...  emotka

forrrum

Cytuj wiadomość#6685950 środa, 26 luty 2020, 16:00:27
ziolko napisał(a):

maverick napisał(a):

Gdyby ktoś nie widział w Tv/nie słyszał do tej pory:
https://uwaga.tvn...-uwaga-t,316049.html "Z jej wyjaśnień wynika, że to był jej sposób na życie, pieniądze przeznaczała na bieżące potrzeby. W miejscu jej zamieszkania zabezpieczono torebki, portfele i iphony. Gotówki nie zabezpieczono – dodaje Wąsak." emotka emotka emotka

A później dziwić się, że ludzie obojętnieją na różne apele...  emotka

W listopadzie 2019 roku w pomoc kobiecie zaangażowało się siedleckie stowarzyszenie RakOut, które działa na rzecz osób dotkniętych chorobą nowotworową.
- Jako stowarzyszenie nie mogliśmy dać jej pieniędzy. Promowałyśmy ją własnym logo. Może tylko tyle, albo aż tyle. Człowiek, widział, że jest w stowarzyszeniu, czyli zakładał, że została sprawdzona (mówi Katarzyna Błaszkiewicz ze stowarzyszenia RakOut)

Pytanie, DLACZEGO NIE ZOSTAŁA SPRAWDZONA przez RakOut PRZED podjęciem przez nich decyzji o promowaniu? emotka
Stowarzyszenie dało emotka chyba najbardziej i powinno być uznane za współwinne emotka Legitymizowania przestępstwa nie da się wytłumaczyć niewiedzą. emotka

Monika11

Cytuj wiadomość#6685986 środa, 26 luty 2020, 17:32:18
patyk napisał(a):

Wkurza mnie, że nigdzie nie da się kupić głupich maseczek i żeli antybakteryjnych. Wszędzie wykupione a na necie np allegro ceny z kosmosu. Ewidentnie ludzie pomysł na biznes, na panice sobie wymyślili... 
A niestety osoby które potrzebują tych artykułów z innych powodów niż panika nie mają ich jak kupić...  emotka

U mojego syna w  szkole zrobili ankietę dla wszystkich klas- anonimową .Przyjechał jakiś chłopak z Włoch i mieli zaznaczyć ,czy ma zostać 14 dni w domu , czy się zgadzają by wrócił do szkoły  emotka bez kwarantanny 

patyk

Cytuj wiadomość#6686071 środa, 26 luty 2020, 22:28:39
Monika11 napisał(a):

patyk napisał(a):

Wkurza mnie, że nigdzie nie da się kupić głupich maseczek i żeli antybakteryjnych. Wszędzie wykupione a na necie np allegro ceny z kosmosu. Ewidentnie ludzie pomysł na biznes, na panice sobie wymyślili... 
A niestety osoby które potrzebują tych artykułów z innych powodów niż panika nie mają ich jak kupić...  emotka

U mojego syna w  szkole zrobili ankietę dla wszystkich klas- anonimową .Przyjechał jakiś chłopak z Włoch i mieli zaznaczyć ,czy ma zostać 14 dni w domu , czy się zgadzają by wrócił do szkoły  emotka bez kwarantanny 

Cyrk... 
0 0