Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

chochliczka

Cytuj wiadomość#6730385 niedziela, 20 wrzesień 2020, 14:52:11
Około roku miałam spokoj  z zebami, a dziś obudziłam się z bólem górnej 5 lub 6. Już się boje, bo ja mam takie durne zęby, ze od razu pewnie do kanałowego leczenia....echh
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6730394 niedziela, 20 wrzesień 2020, 15:45:41
Głowa mi pęka. Idę spać może minie. Wkurza ,bo nawet tabletka nie działa
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6730396 niedziela, 20 wrzesień 2020, 16:20:10
chochliczka napisał(a):

Około roku miałam spokoj  z zebami, a dziś obudziłam się z bólem górnej 5 lub 6. Już się boje, bo ja mam takie durne zęby, ze od razu pewnie do kanałowego leczenia....echh

U mnie jeszcze gorzej,wczoraj złamała mi się jedynka emotka
Jutro będę zasuwała do dentysty i następna kasa pójdzie emotka
Oby tylko udało się coś z nią zrobić emotka
Prawie rok, jak miałam ją rekonstruowaną po tym upadku z ręka emotka

chochliczka

Cytuj wiadomość#6730398 niedziela, 20 wrzesień 2020, 16:56:38
tereniagno napisał(a):

chochliczka napisał(a):

U mnie jeszcze gorzej,wczoraj złamała mi się jedynka emotka
Jutro będę zasuwała do dentysty i następna kasa pójdzie emotka
Oby tylko udało się coś z nią zrobić emotka
Prawie rok, jak miałam ją rekonstruowaną po tym upadku z ręka emotka

ja póki co faszeruje sie paracetamolem i zaczelam brac dalacin, tez slabo to widze ;(

venix

Cytuj wiadomość#6730414 niedziela, 20 wrzesień 2020, 19:11:23
3 hasła do Velvetu c4 dziś wymyśliłam, wiadomo, że zaj....ste  emotka
Kto by pomyślał, że już 20sty  emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6730423 niedziela, 20 wrzesień 2020, 19:56:31
-Violka- napisał(a):

orbitka napisał(a):

Wkurza mnie, że konkursy są organizowane w tym samym czasie w różnych produktach. Jak ich nie ma, to sobie myślę "mogliby jakiś fajny konkursik zrobić". Jak się zaczną ( głównie sierpień-listopad) to jakby ich coś opętało. We wszystkim. A ja mam później tyle słodkiego, że rodzina gardzi wafelkami, cukierkami itp.
Aha i wkurza mnie również to, że mało jest fajnych konkursów w proszkach do prania, papierach toaletowych, środkach czystości, czy jakichś zdrowszych produktach spożywczych. Są głównie w chipsach, słodyczach i słodzonych napojach.  I weź tu się zdrowo odżywiaj. 

Z 2 lata temu była loteria na feat&easy - sałaty. Codziennie brałam sobie do pracy. To był jedyny okres kiedy byłam taka fit  emotka
Teraz biorę słodycze ...

Ojj konkurs marzenie emotka  - pamiętam!  emotka
i do tego te kolorowe oBAGi, które schodziły jak ciepłe bułeczki  emotka emotka emotka

venix

Cytuj wiadomość#6730429 niedziela, 20 wrzesień 2020, 20:25:36
edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

orbitka napisał(a):

Wkurza mnie, że konkursy są organizowane w tym samym czasie w różnych produktach. Jak ich nie ma, to sobie myślę "mogliby jakiś fajny konkursik zrobić". Jak się zaczną ( głównie sierpień-listopad) to jakby ich coś opętało. We wszystkim. A ja mam później tyle słodkiego, że rodzina gardzi wafelkami, cukierkami itp.
Aha i wkurza mnie również to, że mało jest fajnych konkursów w proszkach do prania, papierach toaletowych, środkach czystości, czy jakichś zdrowszych produktach spożywczych. Są głównie w chipsach, słodyczach i słodzonych napojach.  I weź tu się zdrowo odżywiaj. 

Z 2 lata temu była loteria na feat&easy - sałaty. Codziennie brałam sobie do pracy. To był jedyny okres kiedy byłam taka fit  emotka
Teraz biorę słodycze ...

i do tego te kolorowe oBAGi, które schodziły jak ciepłe bułeczki  emotka emotka emotka

Chyba mamy na myśli różne. Loteria i rowery kross w bramkach  emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6730430 niedziela, 20 wrzesień 2020, 20:30:06
-Violka- napisał(a):

edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

orbitka napisał(a):

Teraz biorę słodycze ...

A to nie - ja nieloteryjna emotka Kiedyś Albedo robiło konkurs Fit&easy i rozdawało oBagi emotka
o kurczę, w sumie to już 4 lata temu emotka    http://www.fitand...wygraj-modna-torebke
venix 0

venix

Cytuj wiadomość#6730434 niedziela, 20 wrzesień 2020, 20:47:11
edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

orbitka napisał(a):

Teraz biorę słodycze ...

A to nie - ja nieloteryjna emotka Kiedyś Albedo robiło konkurs Fit&easy i rozdawało oBagi emotka
o kurczę, w sumie to już 4 lata temu emotka    http://www.fitand...wygraj-modna-torebke

ALbedo jeszcze nie rozgryzłam. 5 lat  emotka  Wygrałam hamak i suszarkę, chyba nie było zgłoszeń  emotka
0 0

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6730437 niedziela, 20 wrzesień 2020, 21:16:13
-Violka- napisał(a):

Do 20 trwa?  emotka wg Regulaminu do 15
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6730438 niedziela, 20 wrzesień 2020, 21:22:06
FBemilia6 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Do 20 trwa?  emotka wg Regulaminu do 15

Nie, do 15go. To tylko ja niewiele w życiu już ogarniam. Co gorsza sprawdziłam w telefonie - wysłałam już zgłoszenia, paragony wykorzystane, a nic mi nie zaświtało, że to już było... 

anialistopad

Cytuj wiadomość#6730468 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 08:47:21
Ktoś wie do kiedy bank credit Agricole planuje dziś pracę serwisowe? Aplikacja mobilna nie działa, na laptopie też nie, a ja muszę zrobić przelew dla koleżanki z forum. No kurde z tym bankiem, zawsze coś nie tak. Aplikacja już dziala
0 0

kalmia86

Cytuj wiadomość#6730472 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 08:58:51
Pogoda mnie wkurza. Rano zimno jak diabli a później gorąco, że nie idzie wysiedzieć. Świetne warunki do przeziębienia. Mój syn już kombinował, że ma katar i nie może iść do szkoły...

anialistopad

Cytuj wiadomość#6730480 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 09:23:18
A może, ktoś chciałby pomoc dla pani z Olsztyna. Mieszka sama z mężem, nie mają dzieci, komornik im zajął konto i ta pani nie ma na chleb, ani nic do chleba. Ja dziś pod wiozę jej zakupy i kilka znajomych osób też jej da jedzenie. Ale to kropla tylko. Dla tych co chcieliby i mogli pomoc podam dane adresowe tej pani. Dziś u niej będę to dowiem się wszystkiego. Myślę, że to przez ta epidemie stracili zdolność finansowa, bo to nie są ludzie, którzy piją czy coś w tym stylu. 

tormenta77

Cytuj wiadomość#6730499 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 11:06:51
anialistopad napisał(a):

A może, ktoś chciałby pomoc dla pani z Olsztyna. Mieszka sama z mężem, nie mają dzieci, komornik im zajął konto i ta pani nie ma na chleb, ani nic do chleba. Ja dziś pod wiozę jej zakupy i kilka znajomych osób też jej da jedzenie. Ale to kropla tylko. Dla tych co chcieliby i mogli pomoc podam dane adresowe tej pani. Dziś u niej będę to dowiem się wszystkiego. Myślę, że to przez ta epidemie stracili zdolność finansowa, bo to nie są ludzie, którzy piją czy coś w tym stylu. 

Dowiedz się co najpilniejsze. Mogę przygotować paczkę i wysłać. Jeżeli jest opcja paczkomatowa to w ogóle byłoby super.

luk1990

Cytuj wiadomość#6730558 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 13:36:18
anialistopad napisał(a):

Hej!

Koniecznie daj znać co jest najbardziej potrzebne- może udałoby się utworzyć jakąś zrzutkę? też się chetnie dołożę!

ace

Cytuj wiadomość#6730707 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 19:07:12
Kupilam dzis dwie maslanki Mragowskie na konkurs.... Tyle, ze o 10 dni za pozno. Szyt!

taalvikki

Cytuj wiadomość#6730726 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 19:55:47
że jestem przegrywem. no nic, nic nie idzie mi ostatnio. dostaję tylko sygnały świadczące o tym, że nie ma sensu się zabierać za cokolwiek, bo i tak czeka mnie porażka.
0 0

takaja86

Cytuj wiadomość#6730731 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 20:20:08
taalvikki napisał(a):

że jestem przegrywem. no nic, nic nie idzie mi ostatnio. dostaję tylko sygnały świadczące o tym, że nie ma sensu się zabierać za cokolwiek, bo i tak czeka mnie porażka.

Glowa do góry jutro będzie lepszy dzien  emotka

takaja86

Cytuj wiadomość#6730732 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 20:21:26
luk1990 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Hej!

Koniecznie daj znać co jest najbardziej potrzebne- może udałoby się utworzyć jakąś zrzutkę? też się chetnie dołożę!

Ja też się chętnie dołożę 
0 0