Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

FBilona

Cytuj wiadomość#6730787 wtorek, 22 wrzesień 2020, 08:45:43
Unikalnie zapakowane, wypróbuj za darmo Develey ale jak już się jest zarejestrowanym to przesyłkę trzeba opłacić i to ma być darmo? 
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6730792 wtorek, 22 wrzesień 2020, 09:17:45
FBilona napisał(a):

Unikalnie zapakowane, wypróbuj za darmo Develey ale jak już się jest zarejestrowanym to przesyłkę trzeba opłacić i to ma być darmo? 

Regulamin mowi co zrobic zeby bylo za darmo...
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6730793 wtorek, 22 wrzesień 2020, 09:17:55
FBilona napisał(a):

Więcej luzu emotka zakładasz nowe konto, masz 20 dukatów od razu, więc możesz zamówić sobie zestaw do paczkmatu lub do domu, opłacić dostawę za ich pomocą i jeszcze kilka zostanie emotka
Niestety trzeba dopłacić 6gr emotka do biznesu i to mogli ogarnąć lepiej, ale cóż - niech stracę emotka - to w temacie
Przetestowane emotka

buziolek

Cytuj wiadomość#6730811 wtorek, 22 wrzesień 2020, 10:32:44
FBilona napisał(a):

ja napiałam do nich @ czy mogę prosić o dukaty na darmową wysyłkę, po dwóch godzinach dukaty na koncie miałam emotka

baxter

Cytuj wiadomość#6730854 wtorek, 22 wrzesień 2020, 12:57:35
Wkurza mnie empik, specjalnie doładowałam konto za punkty z ankiet, chciałam się wymienić na forum na kod zniżkowy a tu ani kod nie działa ani nie mogę zapłacić środkami jakie mam na koncie bo produkt nie pochodzi z magazynu empiku emotka
Pewnie jak ktoś tam często kupuje to  to wszystko wie a ja to tak okazjonalnie to sie dopiero dowiedziałam jak chciałam sfinalizować zakupy

kalmia86

Cytuj wiadomość#6730858 wtorek, 22 wrzesień 2020, 13:36:09
baxter napisał(a):

Wkurza mnie empik, specjalnie doładowałam konto za punkty z ankiet, chciałam się wymienić na forum na kod zniżkowy a tu ani kod nie działa ani nie mogę zapłacić środkami jakie mam na koncie bo produkt nie pochodzi z magazynu empiku emotka
Pewnie jak ktoś tam często kupuje to  to wszystko wie a ja to tak okazjonalnie to sie dopiero dowiedziałam jak chciałam sfinalizować zakupy

To pikuś. Najlepiej jest jak chcesz dokonać zwrotu. Niby kupione na stronie empiku ale do nich nie zwrócisz... A w regulaminie cisza na temat zakupu przez ich stronę ale z innego magazynu. Chyba, że już zmienili...
I  też mnie to wkurza.
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6730859 wtorek, 22 wrzesień 2020, 13:41:57
Jak wykorzystam te środki co doładowałam to już nie będę nic tam kupować, nie dość ze duże ceny to jeszcze problemy
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6730871 wtorek, 22 wrzesień 2020, 14:17:06
kalmia86 napisał(a):

baxter napisał(a):

To pikuś. Najlepiej jest jak chcesz dokonać zwrotu. Niby kupione na stronie empiku ale do nich nie zwrócisz... A w regulaminie cisza na temat zakupu przez ich stronę ale z innego magazynu. Chyba, że już zmienili...
I  też mnie to wkurza.

Jeszcze nie reagują na zużyte zniżki promocyjne gdy dostawa zakupionego towaru nie doszła do skutku z ich winy. Nie wspomnę, że vouchery miały zle ustawione daty ważności. To było tango bo je sprzedałam 
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6730939 wtorek, 22 wrzesień 2020, 17:57:04
Żeby nie mieć numerów paragonów na konkurs po kolei poszłam do sklepu w odstępie 3 dni i na inna kasę. Teraz gapię się i gapię...
7-cyfrowy numer różni się tylko ostatnią cyferką. Jeden ma 9, drugi 7. Taki numer! 
Równie dobrze mogłam się nie fatygować. Dodatkowo na kasie leżał paragon, zwinęłam go , a tam też produkt konkursowy... Mam 3 pod rząd. Taka konspiracja. 

edzia21

Cytuj wiadomość#6730940 wtorek, 22 wrzesień 2020, 18:01:40
-Violka- napisał(a):

Żeby nie mieć numerów paragonów na konkurs po kolei poszłam do sklepu w odstępie 3 dni i na inna kasę. Teraz gapię się i gapię...
7-cyfrowy numer różni się tylko ostatnią cyferką. Jeden ma 9, drugi 7. Taki numer! 
Równie dobrze mogłam się nie fatygować. Dodatkowo na kasie leżał paragon, zwinęłam go , a tam też produkt konkursowy... Mam 3 pod rząd. Taka konspiracja. 

Ciesz się, że jeden ma 7, a drugi 9 emotka  Kiedyś w Leclercu na kasach samoobsługowych miałam taki numer, że "ogarnęłam" jeden paragon, poszłam zanieść produkty do samochodu, wróciłam...zrobiłam zakupy, poszłam do innej kasy samoobsługowej i wydrukował mi się DOKŁANIE taki sam numer paragonu, jak z kasy obok!  emotka  Oczywiście skroiłam się dopiero w domu, 35 zł w plecy, bo nawet nie zagrałam na niego.

venix

Cytuj wiadomość#6730943 wtorek, 22 wrzesień 2020, 18:04:10
edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Ciesz się, że jeden ma 7, a drugi 9 emotka  Kiedyś w Leclercu na kasach samoobsługowych miałam taki numer, że "ogarnęłam" jeden paragon, poszłam zanieść produkty do samochodu, wróciłam...zrobiłam zakupy, poszłam do innej kasy samoobsługowej i wydrukował mi się DOKŁANIE taki sam numer paragonu, jak z kasy obok!  emotka  Oczywiście skroiłam się dopiero w domu, 35 zł w plecy, bo nawet nie zagrałam na niego.

Trzeci, zdobyczny ma 6...  emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6731014 środa, 23 wrzesień 2020, 07:51:45
-Violka- napisał(a):

edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6731015 środa, 23 wrzesień 2020, 07:57:09
FBbeata7 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6731019 środa, 23 wrzesień 2020, 08:03:43
Wkurza mnie loteria Haribo nic nie mogę tam trafić i Jacobs 
0 0

kalmia86

Cytuj wiadomość#6731024 środa, 23 wrzesień 2020, 08:45:11
Córeczka mi się przeziębiła. Ma rok i 3 miesiące. Zaczęło się od kataru. Wczoraj doszła gorączka. W sumie mnie to nie wkurza tylko bardziej załamuje. Syn gdy chorował to przesypiał prawie całe dnia. A ona biedna się męczy, spać nie może, marudzi i płacze. Załamana jestem.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6731026 środa, 23 wrzesień 2020, 09:02:57
kalmia86 napisał(a):

Córeczka mi się przeziębiła. Ma rok i 3 miesiące. Zaczęło się od kataru. Wczoraj doszła gorączka. W sumie mnie to nie wkurza tylko bardziej załamuje. Syn gdy chorował to przesypiał prawie całe dnia. A ona biedna się męczy, spać nie może, marudzi i płacze. Załamana jestem.

Moja córeczka ma tak samo zawsze. Nosze ja cały dzień praktycznie na ręku. Daje jej malinowe soczki i robię inhalacje z soli morskiej..pomaga jej,a na gorączkę paracetamol z Nurofen em  mieszam ,a jak coś poważniejszego to lekarz już niestety
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6731027 środa, 23 wrzesień 2020, 09:04:03
A i naklej jej na koszulkę plasterek aromactiv ,przy ostatnim przeziębieniu przetestowałam i powiem Ci,że ułatwiał jej oddychanie

kalmia86

Cytuj wiadomość#6731039 środa, 23 wrzesień 2020, 09:45:22
anialistopad napisał(a):

A i naklej jej na koszulkę plasterek aromactiv ,przy ostatnim przeziębieniu przetestowałam i powiem Ci,że ułatwiał jej oddychanie

dzięki. już naklejam
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6731045 środa, 23 wrzesień 2020, 09:54:02
kalmia86 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

dzięki. już naklejam

współczuje, małe, chore dzieci niestety są dobijające. Sama dwójkę tak przeszłam i to co mi lekarze zawsze mówili to "inhalować, inhalować i jeszcze raz inhalować". Plasterki też naklejałam ale głównie obniżałam gorączkę syropami, inhalowałam i kombinowałam jak funkcjonować po nieprzespanej nocy. Życzę powodzenia!

jokan

Cytuj wiadomość#6731050 środa, 23 wrzesień 2020, 10:12:29
wkurza mnie, ze przez covidove ustawy tak teraz porobili, ze na zwrot kasy za bilety trzeba czekac az 180 dni emotka emotka emotka