Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

pink086

Cytuj wiadomość#6731947 niedziela, 27 wrzesień 2020, 10:42:01
agakaz2 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Wolna niedziela- a tu choroba  gardło,  dreszcze,  ból głowy...  A miałam usiąść i pomyśleć  nad konkursami:( dzieciaki od 8 okupacją tv bo nie mam siły. 
Ale trzeba pozbierać  się taka rola - mamy!

witam mam to samo tyle że dzieci większe i ogarną mamę emotka

Moje to trzeba ogarnąć takie kochane potworki:) 

delvitto

Cytuj wiadomość#6731998 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:02:31
jestem w czarnej rozpaczy emotka  odebrałam z Agaty wczoraj zamówiony fotel (uszak), i całą niedzielę poświęciłam na jego złożenie;( żeby się choć udało! po kilku godzinach złożyłam 3/4 fotela, mając ogromne trudności z przymocowaniem boczków. śruby wydają mi się zbyt krótkie, i wyślizgują się z otworka, które trzeba znaleźć po omacku. Nie wiem jakim cudem, ale jedną "burtę" zrobiłam. Kolejne kilka godzin na drugą część nie powiodły się powodzeniem;( Boczek sobie zwisa na górnym haczyku, a kolejnych śrub nie jestem w stanie zamontować emotka  Walcząc z ok. 25-kilogramowym meblem złamałam 2 paznokcie, nie czuję już palców od kręcenia śrubami i kluczem, a kręgosłup płacze emotka Tylko mojemu  kotu się podoba, już sobie leży na zdezelowanym siedzisku i ma wszystko gdzieś.
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6732000 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:04:40
delvitto napisał(a):

jestem w czarnej rozpaczy emotka  odebrałam z Agaty wczoraj zamówiony fotel (uszak), i całą niedzielę poświęciłam na jego złożenie;( żeby się choć udało! po kilku godzinach złożyłam 3/4 fotela, mając ogromne trudności z przymocowaniem boczków. śruby wydają mi się zbyt krótkie, i wyślizgują się z otworka, które trzeba znaleźć po omacku. Nie wiem jakim cudem, ale jedną "burtę" zrobiłam. Kolejne kilka godzin na drugą część nie powiodły się powodzeniem;( Boczek sobie zwisa na górnym haczyku, a kolejnych śrub nie jestem w stanie zamontować emotka  Walcząc z ok. 25-kilogramowym meblem złamałam 2 paznokcie, nie czuję już palców od kręcenia śrubami i kluczem, a kręgosłup płacze emotka Tylko mojemu  kotu się podoba, już sobie leży na zdezelowanym siedzisku i ma wszystko gdzieś.

Współczuję, ja też z wieloma rzeczami musze sobie radzić sama i nieraz mam dość. Odpocznij, przy kolejnym podejściu dasz radę. i bądź jak kot  emotka

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6732005 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:15:29
delvitto napisał(a):

Szkoda Twojego czasu i nerwów. W takiej sytuacji warto poszukać na OLX ofert typu Złota rączka. Mi wczoraj pan na złożenie kanapy wziął 35 zł.

delvitto

Cytuj wiadomość#6732008 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:29:54
@[email protected] napisał(a):

Mi wczoraj pan na złożenie kanapy wziął 35 zł.

gdybym mogła przewidzieć, to od razu bym szukała takiego pana. Gdy zamawiałam fotel ponad miesiąc temu, sprzedawca mówił, że fotel będzie zmontowany, tylko nóżki trzeba dokręcić. W pudle okazało się, że tak nie jest emotka  Ale instrukcja wydała się prosta. W praktyce straciłam cały dzień, a zyskałam potworne zmęczenie i nerwy;( Juto będę kogoś szukać.
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6732010 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:53:33
moskala22 napisał(a):

Mój 11-latek wkracza w okres buntu - dostanę niedługo pie***lca   emotka  

witam w klubie, za miesiąc 12.urodziny,więc to dopiero początek, a ja już na skraju  emotka   emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6732011 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:55:54
delvitto napisał(a):

No to moze skoro kupilas w meble Agata, zadzwon po jakichs magikow od nich, niech Ci zloza ten fotel

superloser

Cytuj wiadomość#6732014 niedziela, 27 wrzesień 2020, 21:15:46
Wkurzaja mnie zapisy 
4.1 Loteria promocyjna – gra losowa, w której uczestniczy się przez nabycie towaru,  usługi lub innego dowodu udziału w grze i tym samym nieodpłatnie uczestniczy się w loterii, a podmiot urządzający loterię oferuje wygrane pieniężne lub rzeczowe. W niniejszym
regulaminie loteria promocyjna pod nazwą „Loteria Graal 2020” zwana jest dalej „loterią”.

Logika typu, kup mieszkanie i plac rachunki ... mieszkasz nieodplatnie  emotka

Bo chyba każdy płaci rachunki, czy to za internet, czy kredyt...

Marketing zabija logike  emotka
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6732016 niedziela, 27 wrzesień 2020, 21:30:04
Tego się bałam, tego nie chciałam- moja szkoła (w której pracuję) od jutra przechodzi na zdalne nauczanie. Jest podejrzenie korony u jednej z koleżanek. Nienawidzę zdalnego nauczania!
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6732017 niedziela, 27 wrzesień 2020, 21:36:38
ludzka_istota napisał(a):

Tego się bałam, tego nie chciałam- moja szkoła (w której pracuję) od jutra przechodzi na zdalne nauczanie. Jest podejrzenie korony u jednej z koleżanek. Nienawidzę zdalnego nauczania!

U mnie jeden pracownik we wtorek miał gorączkę. Od wtorku jest na wolnym - wczoraj dostał wynik testu: pozytyw. Jutro zacznie się jazda z SANEPIDem i BHP. Dwóch pracowników mi na pewno wyciął na kwarantannę bo z nimi jechał w aucie do pracy. A ci dwaj kontaktowali się z kolejnymi przez cały tydzień...qrde, oby tylko na tym jednym się skończyło.
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6732024 niedziela, 27 wrzesień 2020, 22:22:06
magdalena-chili napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Mój 11-latek wkracza w okres buntu - dostanę niedługo pie***lca   emotka  

witam w klubie, za miesiąc 12.urodziny,więc to dopiero początek, a ja już na skraju  emotka   emotka

Mam szalejąca burzę hormonów w postaci 12 letniej diablicy w domu. Łączę się w bólu.

edzia21

Cytuj wiadomość#6732026 niedziela, 27 wrzesień 2020, 22:25:59

A w jaki sposób odbywa się u Was zdalne nauczanie? MS Teams?
Zaczynam od czwartku "zdalne nauczanie" i w sumie się cieszę...bo nie muszę tracić godziny na dojazd i prawie 1,5 godziny na powrót w korkach.

marzanna

Cytuj wiadomość#6732027 niedziela, 27 wrzesień 2020, 22:49:17
Kupiłam produkty na loterię Wedel za ponad 15 zł. Teraz widzę, że na paragonie są naliczone jakieś rabaty no i w sumie do 15 zł brakuje mi ponad złotówki. Paragon do śmieci emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6732029 niedziela, 27 wrzesień 2020, 23:44:40
marzanna napisał(a):

Kupiłam produkty na loterię Wedel za ponad 15 zł. Teraz widzę, że na paragonie są naliczone jakieś rabaty no i w sumie do 15 zł brakuje mi ponad złotówki. Paragon do śmieci emotka

bo była akcja promocyjna "drugi produkt za 50% ceny" 

sks900

Cytuj wiadomość#6732030 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 00:13:44
marzanna napisał(a):

Dlatego warto korzystać z kas samoobsługowych, tam gdzie są.

venix

Cytuj wiadomość#6732037 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 07:57:02
marzanna napisał(a):

Tylko konkursowicz to zrozumie... cholerne rabaty!  emotka

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6732046 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 09:01:34
edzia21 napisał(a):

A w jaki sposób odbywa się u Was zdalne nauczanie? MS Teams?
Zaczynam od czwartku "zdalne nauczanie" i w sumie się cieszę...bo nie muszę tracić godziny na dojazd i prawie 1,5 godziny na powrót w korkach.

Mamy w czasie rzeczywistym kontaktować się z młodzieżą, czyli albo goggle, albo ms teams, albo jak kto lubi. najlepsze jest to, że "za chwilę" mieliśmy mieć procedury dopięte i wszystkie wytyczne ujednolicone. No i jak zawsze- zaskoczenie.
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6732056 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 09:27:51
sks900 napisał(a):

marzanna napisał(a):

Dlatego warto korzystać z kas samoobsługowych, tam gdzie są.

A najlepsze jest scan&go emotka  
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6732081 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 11:31:36
marzanna napisał(a):

0 0

monia24

Cytuj wiadomość#6732083 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 11:35:24
29renata napisał(a):

marzanna napisał(a):

A co to za loteria? Nie mogę znaleźć w bazie/

https://www.e-kon...ur.html#.X3GuQGgzZPY

W temacie - wkurza mnie pogoda.